Огляд WebHostingBuzz – оновлено2020

Огляд WebHostingBuzz

WebHostingBuzz існує майже 20 років, і за цей час зробила гідну роботу зі створення функцій, зберігаючи низькі ціни та високі швидкості. Хоча це не ідеально, він заслуговує на гарний вигляд того, хто шукає нового хоста, як ви можете прочитати в цьому огляді WebHostingBuzz.


WebHostingBuzz – це невеликий незалежний веб-хостинг, на якому розміщено близько 35000 веб-сайтів із клієнтською базою близько 28 000. Незважаючи на це, він деякий час був на веб-хостингу. Він був заснований у 2002 році для боротьби з завищеним на той час ринком веб-хостингу. Це все ще намагається зробити це сьогодні. В основному це теж вдається.

У цьому огляді WebHostingBuzz ми пояснимо, чому спілкуватися з великим хостом – це не обов’язково. Після підписання на спільний обліковий запис, ми розглянули особливості, ціни, ефективність та багато іншого, щоб дійти до нашого вироку.

WebHostingBuzz робить дуже добре, настільки, що він працює в нашому найкращому посібнику з веб-хостингу. Є кілька проблем, але їх легко не помітити, враховуючи ціну, швидкість та можливості, які може запропонувати WebHostingBuzz.

webhostingbuzz-слайдер1

webhostingbuzz-slider2

webhostingbuzz-slider3

webhostingbuzz-слайдер4

webhostingbuzz-слайдер5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для WebHostingBuzz

Особливості

WebHostingBuzz має безліч функцій, але це може бути не видно спочатку. Хоча йому не вистачає інтеграції з Cloudflare Railgun та економними рекламними кредитами, які пропонує iPage (читайте наш огляд iPage), WebHostingBuzz має суцільний список.

У висококласних, виділених пакетах є все, що ви очікуєте. Сервери під’єднані через 10-гігабітну надлишкову мережу, сховище налаштовано в RAID 10 (прочитайте наш посібник з RAID), і ви отримаєте виділений 100-мегабітовий за секунду підключення до вашого веб-сайту. VPS та спеціальні пакети також мають 100-відсоткову угоду про рівень обслуговування.

Набагато цікавішими є спільні сервери. На відміну від багатьох веб-хостів, WebHostingBuzz не використовує сервери Apache. Замість цього використовується альтернатива Apache, відома як LiteSpeed. Це платне, власницьке серверне програмне забезпечення, яке має всі переваги серверів Apache, включаючи ModSecurity, але з меншими витратами.

webhostingbuzz-review-litespeed

Якщо навантаження, яку обробляє сервер, зменшується, це означає збільшення швидкості та часу роботи вашого веб-сайту. Спільні сервери борються з занадто великою кількістю веб-сайтів і недостатньою кількістю ресурсів, тому оптимізація серверного програмного забезпечення може оптимізувати проблеми..

Є й інші функції, орієнтовані на безпеку, але ми дістанемося до них у розділі “безпека” нижче. Хоча він пропонує LiteSpeed-сервери та супровідний LiteSpeed ​​Cache, WebHostingBuzz пропускає в декількох областях.

А саме, це упускає розробника веб-сайтів. Хоча WordPress та більшість інших додатків підтримуються через інсталятор програми Softaculous, не існує програмного забезпечення для створення веб-сайтів. Якщо у вас немає досвіду проектування та хочете створити веб-сайт, ознайомтеся з нашим найкращим посібником для розробників веб-сайтів. Wix займає верхню частину списку (читайте наш огляд Wix).

Крім цього, WebHostingBuzz має вражаючий перелік функцій, включаючи cPanel, кілька шарів кешування та LiteSpeed-сервери.

Огляд функцій WebHostingBuzz

Логотип WebHostingBuzzwww.webhostingbuzz.com

Починає від 499 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

WebHostingBuzz не рухається з оманливими схемами ціноутворення. На відміну від Bluehost (читайте наш огляд Bluehost), WebHostingBuzz відображає ціну, яку ви будете платити за місяць, а не щомісячну ціну на багаторічному плані. Це було вперше написання огляду веб-хостингу, де ми не були здивовані, коли прийшов час перевірити.

Дивно, але і ціна хороша. WebHostingBuzz коштує дорожче, ніж 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS), але він дешевший, ніж майже кожен постачальник, якого ми перевірили, коли йдеться про оновлення. Порівняно зі ставкою оновлення Arvixe за 15 доларів на місяць, WebHostingBuzz є крадіжкою (читайте наш огляд Arvixe).

Однак це не має багаторічних знижок, скажімо, Hostinger (читайте наш огляд Hostinger). Спільні плани пропонуються щомісяця та щороку, і якщо ви виберете останнє, ви отримаєте два місяці хостингу безкоштовно. Хоча це не крута знижка, це знижка, і зважаючи на прозору модель ціноутворення WebHostingBuzz, ми добре з цим.

Модель показу місячної ціни та додавання двох місяців обслуговування, якщо ви купуєте щорічну розсилку на всьому веб-сайті. Виняток становить хостинг для торговельних посередників, який можна придбати протягом місяця, одного року або двох років, з невеликою знижкою при русі вгору по ланцюгу.

Поза прозорим ціноутворенням, WebHostingBuzz має щось інше незвичне щодо цього розділу. Існують бюджетні плани для спільних, VPS та спеціальних пакетів, які можуть зберегти на менших веб-сайтах трохи монет.

Параметри економії WebHostingBuzz

Наприклад, він пропонує хостинговий хостинг, який використовує сервер NGINX замість сервера LiteSpeed ​​за $ 24,99 на рік або $ 39,99 протягом двох років. План обмежений, всього 512 Мб оперативної пам’яті та 10 Гб місця на диску, але це надійний варіант для веб-сайтів, які мають мало трафіку.

Існують також виділені бюджетні сервери, які починаються від $ 50 на місяць. На момент написання, вони були єдиними доступними спеціалізованими серверами. Хоча WebHostingBuzz має цілу сторінку продукту, присвячену 16 спеціальним конфігураціям сервера, всі вони були розпродані, коли ми перевіряли.

Незважаючи на це, у цьому розділі всі великі пальці вгору. WebHostingBuzz недорогий і прозорий. Це навіть стосується пропонування бюджетних планів для тих, хто їх потребує. Покупки підтримуються також гарантією повернення грошей на 45 днів. Хоча це не так довго, як InMotion хостинг (читайте наш огляд хостингу InMotion), WebHostingBuzz випереджає більшість ринків веб-хостингу.

Простота використання

WebHostingBuzz має спрощений веб-сайт, який дозволяє легко знайти план, незважаючи на щільну лінійку. У ньому є трохи хостингу A2 і трохи Kinsta в його кістках, тобто він спрощує пошук потрібного плану, а також відображає технічні деталі (читайте наш огляд хостингу A2 та огляд Kinsta).

Не слід також зменшувати прозорість у ціноутворенні. Оскільки WebHostingBuzz відображає фактичну щомісячну ціну, яку ви будете платити, не виникає сумніву, якою буде рахунок, коли ви перейдете на перевірку.

Оформити замовлення теж просто. WebHostingBuzz попросить вас зареєструвати домен, вказати наявний або передати власний. Після цього ви виберете тривалість, введете інформацію свого рахунку і будете рухатися.

Оскільки WebHostingBuzz запитує інформацію про ваш обліковий запис перед тим, як завершити оформлення замовлення, ви можете перейти від вибору плану на панелі керування, не отримуючи ніколи даних облікового запису з електронної пошти.

webhostingbuzz-огляд-підтвердження замовлення

Ви переходите безпосередньо до панелі управління, яка викладена чисто. Конструкція нагадує хостинг InMotion, не будуючи зривом. Є чотири поля, де відображаються ваші послуги, домени, рахунки-фактури та квитки, вікно, де відображаються ваші активні послуги та невеликий міхур у правому куті для прямого чату.

webhostingbuzz-review-client-area

Перейшовши до свого облікового запису хостингу, ви знайдете використання свого диска та пропускної здатності, а також швидкі посилання на параметри в cPanel. Це означає, що якщо ви хочете додати електронну адресу або отримати доступ до свого файлового менеджера, вам не доведеться завантажувати cPanel.

webhostingbuzz-огляд-хостинг-менеджмент

cPanel можна отримати, натиснувши вкладку в лівому меню. Там ви можете ознайомитись із деталями свого веб-сайту, як це можливо у всіх наших найкращих веб-хостингах із вибором cPanel. WebHostingBuzz навіть має спеціальну вкладку для встановлення програм Softaculous для запуску часто використовуваних сценаріїв установки, таких як WordPress.

webhostingbuzz-review-cpanel

WebHostingBuzz вражає усіма високими нотками зручності використання. Хоча вона не пропонує розширену інтеграцію WordPress, яку робить JustHost (читайте наш огляд JustHost), замовлення, панель управління та складання cPanel спрощені та прості.

Типи хостингу

WebHostingBuzz пропонує спільний, VPS та спеціалізований хостинг, хоча останній є схематичним. Існують і плани торговельних посередників, але вони є лише пакетами спільних планів, складених з метою, ну і перепродажу. Хоча лінійка є надійною, нам не вистачає керованого WordPress та хмарного хостингу.

Спочатку – це спільні плани. Спільний хостинг – це те, коли на одному сервері розміщуються кілька веб-сайтів і діляться ресурсами між ними. На відміну від більшості спільних планів – прочитайте наш огляд HostGator на одному прикладі – у вашому обліковому записі встановлено обмеження щодо пам’яті, використання процесора та швидкості вводу / виводу..

Хоча новачки можуть сприймати обмеження як погану річ, вони гарні, коли говорять про спільний хостинг. Часто необмежені плани призводять до того, що декілька веб-сайтів отримують великі ресурси, а інші намагаються не відставати. Накладаючи обмеження, WebHostingBuzz здатний забезпечити, щоб усі на сервері отримували справедливу частку.

Плани VPS беруть цю ідею і виконують її. Віртуальні приватні сервери – це віртуальні сервери, розміщені на фізичних. Наприклад, якщо є фізичний сервер з 8 ГБ оперативної пам’яті, чотирма ядрами процесора та 100 ГБ пам’яті, можуть бути чотири віртуальні сервери, кожен з 2 ГБ оперативної пам’яті, одним ядром процесора та 25 ГБ пам’яті.

Виділені ресурси ізолюють вас від інших користувачів. Якщо покупка спільного хостингу живе у великому житловому комплексі, придбання сервера VPS купує таунхаус.

WebHostingBuzz також має цілий діапазон планів VPS. На вибір є вісім ярусів, починаючи від недорогого одноядерного, 1 Гбайт базової оперативної пам’яті до чотирьохядерного електростанції, 8 ГБ оперативної пам’яті. Як уже згадувалося, є й варіанти бюджету, якщо вам потрібно зберегти монети.

Ми також згадали про відсутність виділених серверів. Сторінка товару є, але всі пропозиції були розпродані, коли ми востаннє перевіряли. Бюджетні сервери, які недостатні в порівнянні з спеціалізованими серверами WestHost, є єдиними доступними (читайте наш огляд WestHost).

webhostingbuzz-огляд-виділені сервери

Однак це не стільки, скільки опущення хмари, і керовані варіанти WordPress. Керована WordPress, про яку можна дізнатися в нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress, набуває все більшої важливості, особливо для таких веб-сайтів. Якщо це вас цікавить, прочитайте наш огляд Pagely.

Швидкість & Час роботи

Ми використовуємо два інструменти для вимірювання швидкості веб-сайту: тест швидкості Pingdom та вплив навантаження. Наші тести виконуються з найдешевшим доступним планом та встановленою порожньою версією WordPress. Формуючи тестування таким чином, ми сподіваємось зменшити якомога більше змінних, щоб отримати точний результат.

Тут показана потужність серверів LiteSpeed. WebHostingBuzz заробив 96 із 100 на тесті швидкості Pingdom і сидить поряд з MDDHosting, який також використовує сервери LiteSpeed ​​(читайте наш огляд MDDHosting). При цьому WebHostingBuzz не пропонує стільки шарів кешування на своєму найдешевшому спільному плані, тому швидкість сповільниться, коли ваш веб-сайт завантажується вмістом. Ось чому він пропустив наш найшвидший посібник з веб-хостингу. 

webhostingbuzz-тест на швидкість

Вплив навантаження також мав непогані показники. Замість тестування однієї точки даних Load Impact надсилає 50 віртуальних користувачів на веб-сайт протягом п’яти хвилин, перевіряючи кількість виконаних запитів та час відповідей для кожного користувача. WebHostingBuzz зробив дивовижно добре, виконавши кожен надісланий запит і підтримуючи послідовний час відповіді.

Він все ще виявив обмеження пропускної здатності, що вказує на те, що сервер був перевантажений. Зазвичай, коли це відбувається, ми бачимо зменшення кількості виконаних запитів, але ліміт просто запускається кожного разу, коли кількість готових запитів вирівнюється, коли запити під час польоту зростають..

webhostingbuzz-огляд-навантаження-вплив

У нетехнічному відношенні це означає, що WebHostingBuzz виконав кожний запит, але швидкість, з якою вони були виконані, зрівнялася після приблизно 40 одночасних з’єднань. Це те, що ми очікуємо від базового спільного пакета, на відміну від вирівнювання, яке ми бачили з GreenGeeks (читайте наш огляд GreenGeeks).

Що стосується часу безперебійного користування, на сторінках товарів розміщується 99,9-відсоткова гарантія тривалості роботи. Однак, коли ми розглядали умови обслуговування, ми не знаходили жодної згадки про тривалість роботи. Хоча може бути, що WebHostingBuzz вирішив не ставити гарантію продовження часу в письмовій формі, для нас це рівнозначно відсутності у всіх.

Це означає, що ми не відчували простоїв під час тестування, і враховуючи надійні показники WebHostingBuzz у цьому розділі, ви також не очікували жодного.

Безпека

WebHostingBuzz пропонує надійний спектр безпеки в планах, набагато більше, ніж його конкуренти. Як і щодо функцій, що не стосуються безпеки, вона охоплює більшість її баз, забезпечуючи відвідувачам прибуття на ваш веб-сайт швидко та безпечно.

Однак ваш веб-сайт повинен залишатися в Інтернеті. Для цього WebHostingBuzz пропонує безкоштовні резервні копії веб-сайтів. Хоча для доступу до щоденних резервних копій вам доведеться перейти на загальний рівень для бізнесу, усі плани хостингу мають, принаймні, додаткові резервні копії вашого облікового запису хостингу та cPanel.

Це означає, що під час першого запуску створюється резервна копія вашого сайту. Коли на веб-сайті вносяться зміни, ці зміни оновлюються в резервній копії, отже, «покроковий» показник. Ви можете будь-коли завантажити свою базу даних MySQL, домашній каталог або резервну копію веб-сайтів із cPanel.

У планах також включений сертифікат SSL / TLS, який в основному повідомляє браузерам, які відвідують ваш веб-сайт, про те, що вам довіряють. Цей сертифікат дозволяє браузеру відкрити зашифроване з’єднання між вашим веб-сайтом та відвідувачем, захищаючи особисту інформацію, яка проходить через нього.

Це сертифікат підстановки, що означає, що він не підходить для певних програм, наприклад електронної комерції.

Щодо захисту від кіберзлочинності, у WebHostingBuzz багато що відбувається. Сервери захищені ModSecurity, що є брандмауером веб-додатків з відкритим кодом для серверів Apache. Оскільки сервери використовують LiteSpeed, альтернативу Apache, ModSecurity все ще доступний.

Ви також захищені ClamAV та SpamAssassin. Колишній сканує ваш веб-сайт на предмет шкідливого програмного забезпечення або вірусів, але він не очищує його. Незважаючи на це, просто знати, що на вашому веб-сайті є проблема – це половина битви. SpamAssassin бореться зі схемами спаму та фішингу на поштових серверах.

Хоча ми завжди хочемо видалити зловмисне програмне забезпечення, воно рідко надається. Хоча WebHostingBuzz все ще незвичний. Він пропонує повний набір безпеки, включаючи резервне копіювання веб-сайтів, видалення спаму та сканування зловмисного програмного забезпечення для всіх планів, що рідко спостерігається у провайдерів веб-хостингу.

Конфіденційність

Конфіденційність, як правило, є темою наших оглядів VPN, але важлива і для веб-хостингу. Ми бачили масовий збір даних конгломератів веб-хостингу, таких як Endurance International Group – читайте наш огляд FatCow, щоб побачити приклад бренду EIG в дії – який чітко показує, чому конфіденційність важлива для створення веб-сайту.

Це починається з вашого домену. Реєструючи домен, ви вводите своє ім’я, адресу та інше у запис WHOIS, який можна публічно шукати в Інтернеті. Запис може бути приховано за умови конфіденційності домену.

Концепція проста: замініть інформацію WHOIS інформацією від реєстратора домену. Хоча зазвичай платна послуга, такі компанії, як DreamHost, безкоштовно пропонують конфіденційність домену (читайте наш огляд DreamHost). Ми раді бачити, що WebHostingBuzz це відображає.

Конфіденційність домену входить до будь-якого домену, який ви реєструєте в WebHostingBuzz, а особиста інформація, яку ви ставите на облік, підтримується суворою політикою конфіденційності. Хоча WebHostingBuzz все ще ділиться інформацією з рекламодавцями, політика конфіденційності дає зрозуміти, що ця інформація не є особистою ідентифікацією.

Це означає, що WebHostingBuzz може продавати рекламодавці загальні демографічні дані, але ті рекламодавці ніколи не дізнаються, що ви натиснули оголошення або навіть використовували WebHostingBuzz. Крім того, WebHostingBuzz не відслідковує, що ви робите на своєму веб-сайті, тому немає жодних шенагів, коли мова йде про дані, що не визначаються “особистістю”.

Хоча справжня анонімність є ціллю, для більшості веб-хостів це неможливо. WebHostingBuzz робить крок у правильному напрямку щодо конфіденційності домену, але у нас все ще виникають проблеми з продажем рекламодавців даних – особисто ідентифікуючи чи ні – рекламодавцям.

Підтримка

Маленький міхур для чату в правому нижньому куті екрана буде вести вас навколо WebHostingBuzz. Це відкриває чат в реальному часі, і WebHostingBuzz підходить до невеликого спливаючого вікна та звуку клацання, щоб нагадати, що він там є. Це не нав’язливо, але все ще показує, де отримати підтримку.

webhostingbuzz-огляд-чат в прямому ефірі

Під час огляду ми кілька разів спілкувались із чатом у прямому ефірі. Живий чат WebHostingBuzz хоч і не настільки повний, як SiteGround (читайте наш огляд SiteGround). Ми отримали відповіді оперативно, відповіді були точними та точними.

Також є система електронної пошти на основі квитків, але чат в реальному часі набагато швидше. Поза тим, підтримка виглядає безплідною. Існує база знань, але ми не могли знайти спосіб отримати доступ до неї поза пошуковим запитом у Google.

Це також не називається базою знань. У WebHostingBuzz Wiki ви знайдете статті, але вони застаріли. WebHostingBuzz не опублікував нову статтю з 2014 року, в якій пояснюється, чому цей розділ веб-сайту прихований у глибині індексу Google.

webhostingbuzz-огляд-база знань

Зважаючи на те, що WebHostingBuzz – це невеликий веб-хостинг, було б доцільно запропонувати форум або інші ресурси самодопомоги для залучення спільноти та зменшення навантаження на репутацію чату. В його нинішній формі підтримка відчуває відсутність, навіть якщо досвід чату в прямому ефірі був вище номіналу.

Вирок

WebHostingBuzz має кілька помилок; немає конструктора веб-сайтів, керовані плани WordPress відсутні, і база даних може бути сформована. Однак, цінність незаперечна. Оскільки показники значно нижчі за ринкові та продуктивність набагато вище, WebHostingBuzz забезпечує те, що важко знайти у світі веб-хостингу: відмінні показники за гідну ціну.

На наші гроші мінуси легко не помітити, але новачкам може бути зручніше хоста, який надає керований WordPress та розробник веб-сайтів..

Що ви думаєте про WebHostingBuzz? Чи згодні ви, що це велика цінність? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me