Огляд середньої фази – оновлено 2020 рік

Огляд середньої фази

Midphase – це веб-хостинг, який серйозно ставиться до конфіденційності та має чудові функції та ціни для завантаження. Однак наші швидкісні результати опинилися нижче очікуваних, і користувальницький досвід – це хоча б мішаний мішок. Перегляньте наш повний огляд Midphase для деталей.


Midphase – компанія, що займається веб-хостингом, що належить UK2 Group, яка є британським постачальником Інтернет-послуг, що належать The Hut Group. Корпоративна структура, окрім того, Midphase – це гідний провайдер веб-хостингу – фактично майже копію свого брата побратимів WestHost – але це не стане нашим найкращим посібником з веб-хостингу.

У цьому огляді Midphase ми переглянемо наш досвід після того, як виведемо хоста для тестового віджиму. Попутно ми торкнемось функцій, цін, зручності для користувачів, швидкості, безпеки та іншого, перш ніж виносити вирок.

Midphase – не поганий постачальник. Ціни хороші, можливостей багато, а конфіденційність – відмінна. Це означає, що посередні швидкості і швидкість дружньої зручності для користувачів відчувають менше почуттів, ніж у тих, хто підходить до наших верхніх собак.

середня фаза-слайдер1

середня фаза-слайдер2

середня фаза-слайдер3

середня фаза-слайдер4

середня фаза-слайдер5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Midphase

Особливості

Midphase має безліч функцій, але, як ми вже відзначали в інших продуктах групи UK2, вони розійшлися дивним чином. Спільні плани майже позбавлені можливостей або, принаймні, тих, які ми зазвичай шукаємо. Хоча приватний файл .htaccess та інсталятор програми Softaculous технічно є функціональними, вони стандартні для більшості спільних планів.

Всупереч напівкерованим планам WordPress, які дешевші, це як би у спільних планах взагалі немає функцій. Планів WordPress поставляється з великою кількістю, включаючи тисячі безкоштовних тем, повноцінне накопичувач на твердому диску, резервне копіювання веб-сайтів та автоматичне виявлення та видалення зловмисних програм.

П’ятдесят тем походять з Midphase, і вони були «оптимізовані» для цієї платформи. Хоча ми ніколи не відмовлятимемо від безкоштовного CSS, більшість тем вважається застарілими. Серед дорогоцінних каменів є дорогоцінні камені, але якщо ви шукаєте дизайн поза цими параметрами, вам, мабуть, доведеться вести платні теми.

midphase-review-free-themes

Плануючись убік, плани WordPress є найбільш вражаючими у лінійці. Midphase включає більше функцій, ніж більшість хостів WordPress, якщо ви не використовуєте хмарне рішення WordPress, наприклад, Pagely (читайте наш огляд Pagely).

Якщо ви не хочете створювати WordPress, у вас є конструктор веб-сайтів, але це не відповідає кращим розробникам веб-сайтів. Це краще, ніж GoDaddy GoCentral (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral), але це країна в милі від нашого найкращого рейтингу, Wix (читайте наш огляд Wix).

З цього приводу існує другий “розробник веб-сайтів”, який називається StarterSite. Це конструктор веб-сайтів, оскільки це простий інструмент для запуску нової сторінки, але він не настільки глибокий, як спеціалізований розробник. Компанія StarterSite орієнтована на те, щоб зробити дизайн однієї сторінки якомога швидше, а Midphase стверджує, що ви можете підключитися до Інтернету всього за п’ять хвилин.

середня фаза-огляд-стартерсайт

Крім того, він включений до кожної реєстрації домену. Якщо ви зареєструєте новий домен у Midphase, навіть якщо ви не купуєте веб-хостинг, ви можете користуватися StarterSite безкоштовно. Хоча це не винятковий інструмент для створення вашого веб-сайту, той факт, що ви можете використовувати його лише з невеликою кількістю реєстрації домену, приємно.

Огляд функцій Midphase

Мідфаза логотипwww.midphase.com

Починається від 200 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Midphase коштує дешевше, ніж більшість постачальників веб-хостингів, його найдешевший спільний план приходить приблизно 7 доларів на оновлення. Він не має такої низької початкової ціни, як хостингер, але мало хто з веб-хостів (читайте наш огляд Hostinger). Однак, деякі більш дорогі плани вважають завищеною.

Спільний хостинг пропонується протягом одного, двох або трьох років, і вам доведеться придбати один із них, щоб отримати акційну ціну. Персональні та бізнес-яруси пропонують тримісячну підписку, яка також розцінюється за тарифом поновлення, і всі три яруси включають щомісячну опцію, яка становить ще $ 1.

Нам подобається, що Midphase не змушує вас укладати багаторічний контракт, наприклад, Bluehost (читайте наш огляд Bluehost). Прозорість також хороша. Midphase зрозуміло, що ви будете платити, коли ви зареєструєтесь і коли будете поновлюватися. Хоча це звучить мало, але незрозумілі показники оновлення можуть спричинити проблеми (читайте наш огляд Arvixe, щоб побачити, як).

У порівнянні з рештою ринку, Midphase коштує дешево, але все ще веде внутрішню боротьбу. Як уже згадувалося, це стосується особливостей, коли мова йде про спільні плани, але плани WordPress вражають. Хоча не вдалося зробити плани WordPress більш округлими, ніж спільні, ціна на них на Midphase дешевша.

Ви отримуєте набагато більше функцій за менші гроші, завдяки чому плани WordPress виділяються у лінійці. Це означає, що якщо ви не зацікавлені будувати WordPress, можливо, вам доведеться погодитися на більш дорогий, менш багатий на функції пакет.

Спільні плани та плани WordPress – це фокус Midphase. Хоча плани VPS також не погані, хмара та спеціальні пакети є дорогими, особливо після поновлення. Наприклад, найдорожчий спеціалізований сервер починається приблизно від 200 доларів, але він поновлюється майже на рівні 500 доларів.

Ми намагаємось не надто обтяжувати ці дорогі плани, тому що більшість людей на ринку спеціалізованого сервера знають, що шукають..

Ваша покупка підкріплюється 30-денною гарантією повернення грошей, яка є стандартною для більшості веб-хостів. Хоча ми хочемо бачити більш довгі вікна повернення коштів, наприклад, 90-денну політику хостингу InMotion або політику A2 хостингу в будь-який час, місяця має бути достатньо, щоб спробувати послугу (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Простота використання

Вам би пробачили, що думає, що Midphase – WestHost. Брати брата мають багато спільного, як і раніше, але їх веб-сайти є копіями один одного. Ця ж навігація присутня, як і фотографії, і якщо ви читали наш огляд WestHost, ви знаєте, що це не обов’язково добре.

Це теж не погано. Midphase страждає від подібних проблем з GoDaddy тим, що пропонує багато послуг (читайте наш огляд GoDaddy). Через це знайти хостинг, який ви хочете, може бути складно, особливо коли на всіх послугах приділяється однакова вага.

Після того, як ви знайшли план, замовлення стає плавним. Midphase просить зареєструвати новий домен або вибрати той, яким ви вже володієте, і продовжуєте обробку платежу. Вам також буде запропоновано встановити пароль відразу після оформлення замовлення, як і Kinsta, тобто вам не доведеться вносити вкладки на свою електронну пошту, щоб знайти свої дані для входу (читайте наш огляд Kinsta).

Після цього ви можете увійти в CHI, що є платіжною панеллю Midphase. Спочатку це все не так. ІМТ працює багато, тому легко припустити, що це основний спосіб управління вашим веб-сайтом. Якщо ви хочете отримати детальну інформацію про ваші бази даних, файли та інше, вам знадобиться використовувати cPanel (прочитайте найкращий веб-хостинг із посібником cPanel).

середня фаза-чи

Однак, перехід до cPanel є складним. CHI має велику увагу до продажу додаткових товарів, основна форма навігації зарезервована для різних сторінок товарів. Великі піктограми, які контрастують з крихітним головним меню у розділі управління веб-хостингом, показують, на що зосереджується ІСН.

Незважаючи на це, важко стукати ІСС, особливо наскільки це корисно. Midphase зацікавлений у рекламі додаткових товарів для вас, але ІХН є інтуїтивно зрозумілим та корисним. Це означає, що існує багато рекламного жиру, який ще слід обробити, що робить ІПС схожими на більш потужний інструмент, ніж це.

Набагато потужнішим є cPanel, який похований у верхньому меню розділу управління веб-хостингом. Це накопичення запасів cPanel, тому не чекайте глибокої інтеграції з WordPress, як ви отримуєте з JustHost (читайте наш огляд JustHost). Тим не менш, це все ще cPanel, це означає, що це потужна та інтуїтивна панель керування для вашого веб-сайту.

середня фаза-огляд-cpanel

Що стосується зручності користувача у Midphase, то є багато хорошого і трохи поганого. Нам подобається дизайн CHI, навіть якщо він роздутий рекламою, а використання cPanel для управління вашим веб-сайтом – це завжди безпечна ставка. Схоже, у Midphase є міцний фундамент, який перевантажений роботою, тому деякі стрибки назад можуть піти довгим шляхом.

Типи хостингу

У Midphase є кожен тип хостингу, який ми могли б попросити. Хоча виділені сервери не справляють враження, спільні плани та плани WordPress чудові. Додаток хмарного хостингу теж приємно бачити, тому що багато конкурентів Midphase цього не пропонують.

Спільний хостинг є основою лінійки. Цей тип хостингу змушує кілька веб-сайтів ділитися ресурсами одного сервера. Оскільки веб-хостинг може розміщувати більше веб-сайтів із меншою кількістю серверів, спільні плани – найдешевша група. На жаль, є випадкові проблеми зі швидкістю та тривалістю роботи.

Керовані плани WordPress використовують спільну структуру, але вони створені для WordPress. Ви все одно будете стикатися з тими ж підводними каменями, як і у звичайному спільному плані, але якщо ви використовуєте WordPress, ви отримаєте доступ до певних функцій, таких як безкоштовні шаблони.

Важливо зауважити, що плани WordPress Midphase – лише керовані. Вони включають простий триступеневий інсталятор WordPress та автоматичні неосновні оновлення, але запуск вашого веб-сайту за допомогою WordPress та оновлення його ядра все ще на вас. Якщо ви шукаєте повністю керований план WordPress, прочитайте наш найкращий веб-хостинг для посібника з WordPress.

Midphase пропонує налаштовані VPS плани, які не найкращі за ціною, але принаймні ви можете обрати центр обробки даних, з якого ви розміщені. Виділені сервери теж дорогі, а аналогічні сервери у інших провайдерів коштують на 20-30 доларів менше.

Велике доповнення до лінійки – хмарний хостинг. Ваш сайт все ще розміщується на одному сервері, але цей сервер підключений до базової мережі серверів і має можливість витягувати з них ресурси. Коротше кажучи, це означає, що ви завжди матимете доступ до свого набору обчислювальних ресурсів, незалежно від того, відчуваєте ви відключення, розподілену атаку відмови в наданні послуг або сплеск трафіку..

Швидкість & Час роботи

Ми перевіряємо швидкість веб-хостингу за допомогою тестування швидкості Pingdom та завантаження впливу. Хоча існує багато факторів, які впливають на швидкість завантаження вашого веб-сайту, хост несе певну відповідальність. Тестуючи порожню версію WordPress і використовуючи два інструменти, щоб побачити швидкість з різних ракурсів, ми намагаємось максимально згуртовано зрозуміти швидкість..

Але належна ретельність не робить прихильності для Midphase. Він погано працював, заробляючи 84 із 100 за тест швидкості Pingdom. Хоча цей бал здається пристойним поруч із рейтингом A2 хостингу 96 (читайте наш огляд A2 хостингу), важливо пам’ятати, що ми перевірили веб-сайт WordPress, який не завантажувався нічим, крім теми за замовчуванням..

тест на швидкість середньої фази

Коротше кажучи, це означає, що будь-яка зміна балів – це погана річ. На завантаження сторінки 273,8 КБ для Midphase пішло 1,95 секунди, більшість цього часу витрачається на браузер, чекаючи, коли дані надходять із сервера.

Вплив навантаження не був кращим. Він надсилав на сервер 50 віртуальних користувачів, вимірюючи виконані запити та час відповіді для кожного користувача. Midphase почав тест високо, чергуючи між 405 мілісекундами і до 4,86 ​​секунди для кількох віртуальних користувачів.

Коли тест продовжувався, час навантаження різко скоротився, стабілізуючись приблизно на 500 мс. Це тому, що відповіді не виконані. Замість того, щоб намагатися виконати запити, вони зустрілися з помилками, припускаючи, що сервер знаходиться в точці злому.

середня фаза-навантаження-вплив

Коли для веб-сайту не вистачає ресурсів, зазвичай помилок у запиті HTTP багато. Наше тестування свідчить про те, що основні спільні плани не мають достатньо ресурсів, щоб обходитись, тому будь-яке завантаження 50 одночасних користувачів або вище, принаймні на основі нашого ізольованого прикладу, порушить ваш веб-сайт.

Ми також не змогли знайти гарантію тривалості роботи. Незважаючи на те, що ви хочете повернути свої гроші, якщо у вас є час простою в публікації блогу 2015 року, ми не змогли знайти положення в умовах, які детально визначають, який час роботи гарантовано. Ми не мали часу простою, але Midphase нічого не гарантує, якщо ви це зробите в умовах.

Безпека

Як і звичайні функції, функції безпеки хороші, якщо викладені дивним чином. Спільні плани майже нічого не заважають забезпечити безпеку, але плани WordPress можуть запропонувати багато. Незважаючи на це, в наборі безпеки є одна велика діра в обох діапазонах.

Midphase не включає сертифікат SSL / TLS до вашого плану. Цей сертифікат в основному повідомляє веб-переглядачу, який підключається до вашого веб-сайту, що йому можна довіряти. Підтвердивши це, браузер може відкрити зашифроване з’єднання та захистити дані користувача, які передаються на ваш веб-сайт.

Сертифікати SSL / TLS необхідні для роботи веб-сайту, оскільки пошукові системи поховають веб-сайти, у яких його немає. Більшість веб-хостів включають його безкоштовно – прочитайте приклад нашого огляду SIteGround – тому пропущення Midphase є дивним.

Однак, Cloudflare включений у всі плани. У нашому посібнику, що є Cloudflare, пояснюється, як працює служба та її джерела, але недолік у тому, що вона може допомогти зробити ваш веб-сайт швидшим та безпечнішим.

По суті, це мережа доставки вмісту, тобто означає, що вона забирає активи з вашого веб-сайту та зберігає їх на серверах по всьому світу. Коли хтось намагається завантажити ваш веб-сайт, деякі активи будуть надходити з мережі Cloudflare, а не отримуватись із сервера.

Обробляючи запити таким чином, потрібно менше часу для завантаження вашого веб-сайту, оскільки фізична відстань цих активів зазвичай близька до користувача. Це також робить ваш веб-сайт більш захищеним. Запити надходять через мережу серверів, тому DDoS-атаки можуть бути ідентифіковані та зупинені, перш ніж потрапити на сервер Midphase.

Це все для спільних планів. Плани WordPress поставляються з однією надійною функцією захисту у вигляді видалення зловмисних програм. Midphase включає в себе інструмент, який в основному є антивірусом для вашого веб-сайту, сканування та видалення потенційного сміття, пов’язаного з кіберзлочинністю, перш ніж він може перенести вас в офлайн.

Набір безпеки є надійним. Midphase включає видалення зловмисного програмного забезпечення, захист DDoS, резервне копіювання та CDN, але не всі користувачі отримають ці функції. Якщо ви не зацікавлені в WordPress, то вам здебільшого не пощастило, коли справа стосується безпеки. Нам подобаються функції, які там є, ми просто хотіли б побачити їх більше.

Конфіденційність

Midphase, як і його рідний брат WestHost, піклується про вашу конфіденційність. Це полегшує бачити веб-хостингову компанію, яка належить більшій корпорації, як і раніше намагаються приховати вашу особисту інформацію, на відміну від Endurance International Group (читайте наш огляд iPage, щоб дізнатися про бренд EIG).

Це починається з конфіденційності домену. Коли ви реєструєте домен, ви також реєструєте свою особисту інформацію, включаючи свою електронну адресу, ім’я, номер телефону тощо. Ця інформація зберігається в базі даних, яка є загальнодоступною в Інтернеті, що робить її головною ціллю для пошуку даних.

Однак, якщо зареєструвати свій домен приватно, ви обійдете ці проблеми. Ваші дані замінюються реєстраційними, тобто кожен раз, коли шукає запис вашого домену, замість вашого імені відображатиметься “Midphase”. Midphase включає конфіденційність домену з будь-якою новою реєстрацією домену протягом першого року.

Це не безкоштовно, як це є у DreamHost (читайте наш огляд DreamHost). Перший рік безкоштовний, але після цього з вас буде стягнуто 10 доларів. Незважаючи на це, Midphase – один з небагатьох веб-хостів, які пропонують конфіденційність домену на будь-яку тривалість безкоштовно, що є виграшем у нашій книзі.

Політика конфіденційності також є виграшною. Як 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS), Midphase ставиться до вашої особистої інформації з максимальною повагою. Хоча ваша інформація збирається для обробки платежів, дотримання правопорядку та обслуговування послуги, вона не продається та не передається іншим сторонам.

Ми використовуємо інший стандарт для конфіденційності веб-хостів, ніж ми, для наших оглядів VPN, і Midphase знаходиться з правого боку забору. Лише кілька брендів, мабуть, стосуються конфіденційності, з DreamHost та 1&1 IONOS на передньому плані. Полегшує бачити, як Midphase приєднається до своїх лав.

Підтримка

Одним із сильних сторін ІСН є те, що на головному екрані є кнопка підтримки. Навігація там відкриє вашу сторінку підтримки, на якій є посилання, щоб надіслати запит електронної пошти або розпочати чат в реальному часі та години роботи для кожного відділу. Також є розділ PIN-коду для підтримки телефону, якщо він вам потрібен.

середня фаза-стартерсайт

Внизу сторінки – це нещодавній розділ розмов про підтримку, де відображається ваша переписка з підтримкою Midphase по електронній пошті. Незважаючи на те, що ви можете мати справу з компанією безпосередньо електронною поштою, CHI дає змогу скласти запис вашої розмови та відповісти.

Коли ми дотягнулися, до нас повернувся представник приблизно через чотири години, що добре. Живий чат також є надійним, навіть якщо він не на рівні SiteGround (читайте наш огляд SiteGround). Прямий контакт – це, мабуть, найкраще рішення, оскільки ресурси самодопомоги, хоч і корисні, є незграбними.

середня фаза бази знань

Базу знань важко обійти, незважаючи на те, що статті деталізовані. Midphase має надійну базу знань з точки зору вмісту – статті заповнюються скріншотами, є покрокова інструкція тощо, але датова навігація може використовувати роботу.

Вирок

Midphase вражає, коли справа стосується особливостей, якщо ви виберете правильний план. Ціна теж непогана, але коли швидкість приведена в рівняння, вона виглядає не надто гарячою. Це не поганий веб-хостинг, особливо з прихильністю до конфіденційності та смаку з планами WordPress, але ви можете отримати більш чіткий план за тією ж ціною у іншого постачальника.

Що ви думаєте про Мідфазу? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me