Огляд сайту5 – оновлено 2020 рік

Site5 Огляд

Одне з найбільш корисних кріплень від EIG стабільного, Site5 – це швидкий і пропонує чудовий інтерфейс. Однак він не вистачає деяких істотних функцій, що робить його заниженим. Прочитайте нашу повну думку в цьому огляді Site5.


Site5 існує з 1998 року, але сервіс отримав величезний поворот після придбання Endurance International Group у 2015 році. Залишилось багато його сильних моментів, включаючи доступний склад планів, відмінну простоту використання та надійну швидкість. Однак, деякі його слабкі місця залишили нас цікавити, чи має керівник корпорації занадто великий вплив.

У цьому огляді Site5 ми збираємось порівняти його з нашими кращими постачальниками веб-хостингів, щоб дізнатися, чи варто він на ваш долар. Ми запустили веб-сайт з найдешевшим спільним планом, встановили чисту копію WordPress та розпочали тестування. Наш веб-сайт був також запущений без відома Site5, тож ми зможемо відтворити те, що переживає звичайний клієнт.

На жаль, цей процес має високі та низькі бали. Site5 відрізняється простотою у використанні та доступності та є досить швидким, але відсутність основних функцій робить плани занадто дорогими.

site5-слайдер1

site5-slider2

site5-slider3

site5-slider4

site5-slider5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для сайту5

Особливості

Site5 має розрізнений перелік функцій, який, хоча і не великий, теж непоганий. Ми раді бачити багато найважливіших функцій, які повинні включати веб-хости, але ми хотіли б більше, особливо в цінах спільного доступу.   

Це зводиться до відсутності різноманітності в спільній лінійці Site5, про яку ми торкнемося в розділі “типи хостингу” нижче. Три рівні спільного хостингу практично однакові, це означає, що оновлення мало, що стосується функцій, мало.

Однак по всій лінії є помітні функції, такі як безкоштовна міграція на Site5 та автоматизоване резервне копіювання. Незважаючи на те, відсутність того, що ми вважаємо істотними ознаками, не можна не помітити.

Site5 відсутні функції

Це не включає сертифікат SSL / TLS, сканування зловмисного програмного забезпечення та безкоштовний домен. Хоча ми бачили, що перші два пропущені раніше, кілька веб-хостів вирізали безкоштовний домен із спільних планів. Якщо ви шукаєте хоста, який надає основні та багато іншого, прочитайте наш огляд SiteGround.

Навіть при відсутності такої кількості функцій, нічого гіршого, ніж не включати розробника веб-сайтів. Ми бачили, що інші марки EIG, такі як HostGator, забезпечують безкоштовну інтеграцію з Weebly, і як ви можете прочитати в нашому огляді Weebly, це добре. Хоча ми не вимагаємо високого рівня якості від включеного розробника веб-сайтів, пропонування цього є важливим.

Якщо це саме ви шукаєте, прочитайте наш найкращий посібник для розробників веб-сайтів. Weebly добре займає багато категорій, але ми віддаємо перевагу Wix. Як ви бачите в нашому огляді Wix, він врівноважує зручність, потужність і ціну таким чином, як це роблять мало хто з розробників веб-сайтів, що робить його відмінним вибором для початківців, які хочуть запустити веб-сайт.

Огляд функцій Site5

Логотип Site5www.site5.com

Починається від $ 695персячний місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення
Оплачено

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Site5 робить щось незвичне серед брендів EIG: це робить його зрозумілими ціни. Хоча ціна висока, Site5 не возиться з багаторічними шенагінгами, такими як її рідний брат Bluehost (читайте наш огляд Bluehost). Натомість на сторінці продукту стає зрозуміло, яку ціну ви будете платити.

Він бере нотатки з A2 хостингу (читайте наш огляд хостингу A2). На сторінці продуктів для кожного типу хостингу ви знайдете тривалість, яку пропонує кожен пакет, і щомісячну ціну за цю тривалість. Це означає, що, наприклад, легко дізнатися, що hostPro + Turbo – це 13,95 дол. США на місяць, якщо ви купуєте два роки, але 19,95 дол. На місяць, якщо ви ходите щомісяця.

site5-огляд-продукт-сторінка

Хоча нам подобається прозорість, ціни не є великими. Site5 – це довгий шлях від 1&1 IONOS, коли мова йде про щомісячні спільні плани (читайте наші 1&1 огляд IONOS). Екстри, що містять Site5, є захоплюючими, але є багато веб-хостів, які роблять те саме, що дешевше, з 1&1 IONOS провідний пакет.

Було б добре, якби було багато функцій, але, як було сказано, основні речі відсутні. Наприклад, доступний захист від зловмисного програмного забезпечення, але він приноситиме вам 50 доларів на рік на додаток до вашої щомісячної тарифи. Так само безкоштовний домен не входить у ваш план, тому вам доведеться це враховувати і в ціну оформлення замовлення.

Незважаючи на це, Site5 не надто відвертий, і для нього також є солідний період повернення коштів. Реселлер та спільні користувачі можуть спробувати послугу до 45 днів та отримати повернення коштів, без запитань. Користувачі VPS мають лише 15 днів, на жаль, це половина того, що пропонує більшість веб-хостів.

Простота використання

Перевірка веб-сайту Site5 – це проста справа, особливо з тим, наскільки чіткі сторінки продуктів. Обмежена лінійка планів продумана вдумливо, тому не виникає сумнівів у тому, що вам доступно чи яку ціну ви заплатите за доступ до неї.

Процес оформлення замовлення на п’ять частин проходить гладко, з мінімальним зануренням, щоб включити додатки до вашого пакету, що приємно бачити. Хоча подібний до Namecheap тим, що є багатокроковий процес оформлення замовлення, Site5 не відчуває себе тривалим. Як ви бачите в нашому огляді Namecheap, кроки під час перевірки з ним почувалися непотрібними, що, на щастя, тут не так.  

site5-огляд-замовлення

Відразу після оформлення замовлення ви отримаєте батарею з п’яти електронних листів, але вам не потрібно дивитись на них, щоб увійти. Як і Kinsta (читайте наш огляд Kinsta), Site5 спрямовує вас з каси на інформаційну панель вашого облікового запису, без зайвого вкладки між ними.

Приладова панель здебільшого така сама, як хостинг InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion). На головному екрані ви бачите свої послуги, домени та рахунки-фактури, а також код підтримки та інформацію про акаунт. Перейшовши на вкладку “Послуги”, ви побачите інформаційну панель управління хостингом.

site5-огляд-акаунт-інформаційна панель

Як і InMotion хостинг, і кілька інших хостів – це найкраща частина досвіду користувача. Він показує використання вашого диска і пропускної здатності, вашу платіжну інформацію та інформацію про план. Що ще важливіше, він надає швидкі посилання на елементи cPanel, що полегшує додавання адреси електронної пошти або відкриття файлового менеджера без фактичного входу в систему cPanel.

site5-огляд-хостинг-менеджмент

Хоча ми любимо cPanel – ви можете побачити, як багато в нашому найкращому веб-хостингу з керівництвом cPanel – це щільна панель управління, яка може ускладнити пошук простих елементів. Швидкі посилання на головній панелі керування облікового запису не тільки роблять використання більш ефективним, але й роблять його менш обтяжливим.

На щастя, cPanel доступний, якщо ви готові копатись, на відміну від LunarPages (читайте наш огляд LunarPages). Це cPanel, якого ми знайомимо і любимо, підходимо до значкової навігації та розбірних категорій. Однак, є один важливий предмет.

site5-review-cpanel

Ви не знайдете програму встановлення програм Softaculous в cPanel, саме для цього використовується більшість веб-хостів для встановлення скриптів, таких як WordPress. Натомість ви знайдете “QuickInstall”, який є аналогічним інтерфейсом, який працює на базі MOJO Marketplace, іншого бренду EIG.

Якщо ви читали наш огляд FatCow, то знаєте, що ми не шанувальники інсталяції через MOJO Marketplace, тому що він завжди здається невдалим. На наш подив, однак, цього разу інсталяція пройшла без проблем. MOJO Marketplace вас все ще скучає, щоб придбати тему під час встановлення, але це загальний простий процес.

Типи хостингу

Site5 має чітку лінійку планів. Пропонуються лише дві форми хостингу: спільний та керований VPS. Існують і плани торговельних посередників, але вони просто поділилися спільними планами для цілей перепродажу. Хоча ми хочемо бачити більш різноманітний спектр планів, ми задоволені обмеженою лінійкою Site5 для ринку, на який він спрямований..

Спільні плани, які просто називаються “веб-хостингом” на веб-сайті Site5, є основою лінійки. Доступні три рівні, але відмінності між ними менші, ніж підказують назви. hostBasic – це спільний план, побудований для одного веб-сайту, тоді як hostPro – це створений для необмеженої кількості веб-сайтів.

Однак у верхній частині є план під назвою hostPro + Turbo, який, на нашу думку, матиме певну користь від продуктивності порівняно зі стандартним планом хостпро. Ця користь від продуктивності не деталізована на сторінці продукту, тож ми звернулися до представника передпродажного запитання та запитали, які відмінності між планами.

На наш подив, різниці немає. За вищою ціною, єдине, що пропонує hostPro + Turbo, – це кілька облікових записів cPanel для веб-сайтів, які ви використовуєте. Функції, специфікації сервера та безпека однакові, тому, якщо вам не потрібно кілька облікових записів cPanel, hostBasic повинен бути таким же, як hostPro + Turbo, коли справа доходить до продуктивності.

Плани реселерів Site5

Плани торговельних посередників також мають три рівні, але між ними є великі відмінності. Усі яруси не змінені, це означає, що ви можете продати стільки пакунків, скільки хочете, доки у вас є дисковий простір і пропускна здатність. Ці характеристики – це різниця між рівнями.

Найдорожчі плани – це VPS. Site5 пропонує сім ярусів VPS-хостингу, починаючи від $ 70 на місяць до понад $ 300 на місяць. Як і плани реселерів, єдині відмінності між рівнями – це характеристики. Усі плани мають два виділені IP-адреси, cPanel / WHM та повне управління від Site5.

Хоча відсутні, керуються WordPress та хмарними планами. Керовані плани WordPress, які є звичайними серед наших кращих веб-хостингів для вибору WordPress, забезпечують керований хостинг, призначений для WordPress. Це означає автоматичне оновлення ядра, встановлення несправностей та інше.

Часто керований хостинг WordPress використовує хмарну архітектуру, яку ми бачили від Kinsta, DreamHost та Pagely (читайте наш огляд Pagely). Цей стиль хостингу дозволяє серверу залучати додаткові ресурси при необхідності, тобто дуже важко, якщо не неможливо, ваш веб-сайт переходить в офлайн.

Швидкість і швидкість безпеки змусили багатьох веб-хостів включити певну форму хмарного хостингу, тож розчаровує те, що Site5 не приєднався до клубу. Якщо ви шукаєте недорогий хмарний хостинг, прочитайте наш огляд MDDHosting.

Швидкість & Час роботи

Наш процес тестування швидкості простий. Ми запускаємо веб-сайт з найдешевшим спільним планом без відома хоста, встановлюємо порожню копію WordPress і запускаємо тести з тестом Load Impact і Pingdom Speed ​​Test на налаштуваннях хостингу за замовчуванням. Це означає, що оптимізації, такі як кешування на стороні клієнта або gzip, не включаються, якщо їх не встановлено хостом під час керування.

Тут важливо зауважити, оскільки Site5, швидше за все, зробить краще, якщо кешування на стороні клієнта буде виконано. Site5 отримав гідні результати тестування швидкості Pingdom з оцінкою 90 із 100, але на вкладці «рекомендації» Pingdom Speed ​​Test запропонував додавати заголовки із закінченням терміну дії на наші сторінки.

site5-огляд-тест на швидкість

Коротше кажучи, це означає, що кешування не відбувається, але повинно скоротити час завантаження. Ми задоволені результатом Site5 поза коробкою, і це може ще більше світитися кешуванням, але вам потрібно забруднити руки, щоб зробити все можливим.

Стресовий тест Site5

Хоча результати одношвидкої швидкості були вражаючими, наш тест навантаження на навантаження не був. Load Impact для наших цілей – це інструмент, створений для того, щоб підкреслити ресурси нашого веб-сайту, щоб побачити, в який момент він буде зламаний. Це робиться шляхом надсилання декількох віртуальних користувачів на веб-сайт протягом певного періоду часу та визначення часу відповіді та кількості виконаних запитів..

Ми виявили, що недорогі спільні плани зазвичай порушуються наприкінці, коли ми надсилаємо 50 користувачів протягом п’яти хвилин. На жаль, Site5 зламався раніше. Load Impact виявив підвищену кількість помилок запиту HTTP, коли ми потрапили біля 30 користувачів, що може означати пару речей.

site5-огляд-навантаження-вплив

Це може означати, що сервер, на якому розміщено наш веб-сайт, знаходиться на його обмеженні, тобто недостатньо ресурсів, щоб прийняти кількість запитів, що надходять з усіх веб-сайтів. Крім того, це може означати, що на кінці Site5 відбувається деяка кількість обмежень ставок.

Ми тут, щоб повідомити про свої висновки, а не для спекуляцій. Незалежно від причини, наше тестування свідчить про те, що спільні плани пропадають під тиском раніше, ніж у багатьох конкурентів Site5.  

Site5 Гарантія часу

Однак є гарантія безперебійного захисту вашого плану. На сторінці продукту Site5 говорить, що це гарантує 99,9 відсотків часу роботи або повернення ваших грошей. Це навіть означає, що ви отримаєте 100 відсотків своїх грошей назад.

Проте, вникаючи в умови, зрозуміло, що це неправда. Сервери спільного користування та реселлерів отримуватимуть до 100 відсотків кредиту, але це лише в тому випадку, якщо час роботи нижче 95 відсотків. Крім цього, ви отримаєте завищений кредит. Плани VPS наближаються до рекламованої гарантії, однак забезпечують 100-відсотковий кредит на продовження часу роботи менше 99,5 відсотка.

Безпека

Site5 має суцільний перелік функцій безпеки, хоча ми розчаровані, коли не спостерігається відсутність безкоштовного сканування зловмисного програмного забезпечення. Крім цього, пакет підтримки вражає, захищаючи ваш веб-сайт від кіберзлочинності, збоїв чи будь-якої іншої неприємності, з якою він може зіткнутися..

Хоча спочатку вони можуть не здаватися, автоматизовані щоденні резервні копії – найкраща захист вашого веб-сайту. Таким же чином, як ви використовуєте наші найкращі сервіси резервного копіювання в Інтернеті, щоб захиститись, скажімо, від викупу.

Це не просто резервне копіювання вашого веб-сайту та завантаження на локальному рівні. Site5 приймає правило 3-2-1 тим, що він створює нічну резервну копію кожного файлу на своїх серверах, одночасно дозволяючи створювати резервні копії вручну та зберігати їх куди завгодно..

Крім того, сховище на кожному сервері налаштовано в RAID 10, що забезпечує ще більше надмірності. Ви можете прочитати наш посібник з RAID, щоб дізнатися особливості, але коротше кажучи, RAID 10 забезпечує швидкість RAID 0, зберігаючи зайву копію всіх даних, записаних на накопичувачі..

Site5 SSL

Хоча надмірність надмірна, Site5 бракує в інших областях. Наприклад, він не включає сертифікат SSL / TLS у свій план. Цей сертифікат дозволяє браузерам, які відвідують ваш веб-сайт, відкрити зашифроване з’єднання між вами та користувачем, що захищає дані, які користувач передає..

Хоча сертифікати SSL / TLS в минулому були зарезервовані для торгових точок електронної комерції, зараз кожен веб-сайт повинен мати його. Насправді, якщо у вас немає веб-сайту, Google поховає його в пошукових рейтингах, що робить неможливим залучення аудиторії. Сертифікати SSL / TLS є важливими для роботи веб-сайту, а те, що Site5 не містить жодної, є поганою новиною.

Сканування та захист від зловмисних програм також не включені. Хоча ми майже ніколи не бачимо видалення зловмисного програмного забезпечення, зазвичай пропонується деяка основна форма сканування. Завдяки сайту Site5 ви витрачаєте 50 доларів на веб-сайт на рік, щоб залишатися захищеними.

Це ще більше дратує враження, що EIG володіє SiteLock, що є інструментом сканування та видалення зловмисних програм. Багато брендів EIG включають “легку” версію SiteLock, яка включає сканування зловмисного програмного забезпечення, тому пропущення Site5 просто здається дивним.

Конфіденційність

У минулому бренди EIG втратили основні моменти, коли справа стосується конфіденційності – прочитайте приклад нашого огляду iPage – і Site5 не відрізняється. Конфіденційність, здається, є останньою турботою для брендів EIG, тобто ваша особиста інформація буде продана та надана настільки, наскільки керівники корпорацій вважають за потрібне.

Однак, на відміну від Arvixe, здається, що Site5 не був занадто гарячим щодо конфіденційності перед придбанням (читайте наш огляд Arvixe). Відповідно до питання Q&Публікація з 2012 року, конфіденційність домену тоді була платною послугою, і це все ще актуально сьогодні.

Конфіденційність домену – це коли реєстратор замінює особисту інформацію, записану в WHOIS, своєю власною інформацією, захищаючи вас від спаму чи неприємного збирання даних. Деякі веб-хости, такі як DreamHost, почали включати його безкоштовно, і факт, що бренди EIG ще не вискочили на борт, викликає занепокоєння (читайте наш огляд DreamHost).

Зважаючи на це, конфіденційність домену не надто важлива для того, наскільки хвилююча політика конфіденційності EIG. Всі бренди EIG мають однакову політику конфіденційності, тому проблеми, які ми мали в нашому огляді HostGator, також є тут.

Site5, або EIG, дійсно, залишає за собою право продавати та ділитися вашою особистою інформацією, як вважає за потрібне. Хоча ви можете пройти реєстрацію вашої IP-адреси та відбитка пальця веб-переглядача за допомогою найкращого VPN, інформація, якою ви реєструєте свій обліковий запис, все ще є чесною грою.

Це означає, що EIG може поділитися ним зі своїм довгим списком рекламних партнерів, який включає Google, Facebook, Yahoo, Bing, WPBeginner та багато іншого. Немає жодних причин, чому деякі з цих рекламних партнерів присутні, крім прибутку. Якщо ви переймаєтесь своїми особистими даними, будь-який бренд EIG – це погана новина.

Підтримка

Як і майже всі бренди EIG, Site5 пропонує дві форми контактів: чат в реальному часі та електронну пошту. Працюючи над оглядом, ми розмовляли з багатьма представниками служби підтримки, запитуючи все, від того, як налаштовані сервери і які додаткові заходи безпеки має Site5.

На наш подив, Site5 зміг відповісти на наші запитання швидко, демонструючи гідні знання платформи та її технічних тонкощів. Незважаючи на це, гладкість і зручність чату в реальному часі з, скажімо, хостингерів працює краще (читайте наш огляд Hostinger).

Є три ресурси самодопомоги, але база знань є найбільш корисною. Станом на написання, є 560 статей, що висвітлюють все, починаючи від початку роботи до вирішення поширених проблем. Хоча більшість баз знань є ресурсом “встановити і забути”, схоже, що Site5 постійно оновлює свою базу знань, охоплюючи такі речі, як WordPress 5.0 після випуску.

Кількість статей не має значення, якщо вони не корисні. На щастя, це не так з Site5. Прості відповіді розглядаються просто, тоді як складні питання трактуються складніше. Site5 вдається звести теми до засвоюваного формату, підходити до знімків екрана та покрокової інструкції.

site5-огляд-навантаження-вплив

Плюс, є питання Q&Розділ, який функціонує як форум. Однак, остання публікація, на момент написання, була з 30 березня 2016 року. Це має сенс і тому, що під час нашого тестування ми не змогли знайти спосіб задати питання там.

site5-review-q & a

Однак відповіді все ще є актуальними, що може бути корисним для відповіді на невеликі запитання, які не гарантують запис бази знань. З цього приводу ми не рекомендуємо звертатись до питання Q&А для питань виставлення рахунків. EIG придбала Site5 у 2015 році, тому ймовірні аспекти виставлення рахунків та конфіденційність з цього часу були змінені.

Вирок

Site5 поєднує в собі деякі з кращих аспектів своїх побратимів EIG. Він доступний як iPage, маючи потужний інтерфейс Bluehost. Тому що, як це стає правильним, однак, і це стає багато неправильним. Мішаний функціонал дає можливість відчувати себе врівноваженим в одних районах, а в інших – невдоволеним.

Ви можете зробити гірше – перегляньте наш огляд HostMonster, щоб побачити, наскільки гірше – але ви також можете зробити набагато краще.

Що ви думаєте про Site5? Ви його використовували? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me