Огляд сайту – оновлений 2020 рік

SiteGround Огляд

SiteGround – це переконливий веб-хост, який пропонує більше можливостей, ніж конкуренція та вигіднішу ціну. Хоча оновлений веб-сайт допомагає навігації, датований cPanel все ще залишає бажати кращого.


Нам завжди подобався SiteGround. Окрім того, щоб зробити наш найкращий посібник з веб-хостингу, він потрапив у наш кращий веб-хостинг для малого бізнесу. Як недорогий незалежний постачальник, який має прихильність до WordPress, SiteGround вражає надійною сервісною базою. Це сказало, що це брутально по краях.

У цьому огляді SiteGround ми детально розповімо про наш досвід, витративши час на нього. Під час огляду ми розповімо про функції, ціни, простоту використання, типи хостингу, швидкість та час роботи, безпеку, конфіденційність та підтримку перед винесенням вироку.

В цілому, SiteGround – це надійний веб-хостинг-провайдер, який має вражаючі функції та велику швидкість завантаження. Її датова реалізація cPanel приносить чудовий досвід, хоча ускладнює пошук важливих особливостей або підтримки, коли вони вам потрібні..

SiteGround-Slider1

SiteGround-Slider2

SiteGround-Slider3

SiteGround-Slider4

SiteGround-Slider5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для SiteGround

Особливості

Одна з причин, що нам подобається SiteGround – це те, що вона містить багато функцій у вашому плані. Вони також не є запасними функціями. Плани WordPress поставляються зі специфічними для WordPress функціями, а спільні плани хостингу поставляються з інструментами, розробленими для створення вашого веб-сайту. Незважаючи на те, що типи хостингу є лише невеликими варіантами, на вибір є багато різноманітних пакетів харчування.

Найкраще знайти плани на веб-сайті SiteGround, якщо ви хочете переглянути всі їх функції – перерахування їх лише потребує кількох тисяч слів. Для нашого огляду ми надамо перелік найбільш вражаючих та корисних функцій.

Починаючи з спільного хостингу, ви отримуєте розробник веб-сайтів, але не будь-який розробник веб-сайтів. На відміну від GoDaddy GoCentral (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral), який відчуває себе порушеним, SiteGround шукав досвіду одного з найкращих розробників веб-сайтів, Weebly (читайте наш огляд Weebly).

SiteGround включає безкоштовну версію Weebly з будь-яким планом – звичайно, використовуючи зареєстрований вами домен – але ви також можете перейти на інший рівень, якщо хочете. Наприклад, бізнес-плани Weebly пропонують, наприклад, управління запасами, значки товарів та інтеграцію Square для точок електронної комерції.

Варіанти блогу

Усі плани SiteGround також оснащені автоматизованими щоденними резервними копіями, які, хоч і нудні, не повинні бути дискредитовані. Це все-таки гарна ідея створити резервну копію свого веб-сайту вручну, але мати вигадку – це ніколи не є поганою справою. Якщо ви перейдете до одного з вищих рівнів спільного хостингу, ви також можете встановити спеціальні резервні копії на замовлення.

Особливості SiteGround настільки хороші, що змушує деякі інтеграції, які очікуються, відчувати себе ручними. Як і у інших провідних веб-хостів, ви отримуєте інтеграцію Cloudflare, безкоштовний сертифікат SSL / TLS та необмежену кількість електронних адрес у вашому домені. У більшості оглядів ми зосереджуємося саме на цих функціях, але надійний список SiteGround дає їм відчути себе незначними доповненнями до вже чудового пакету.

Особливості SiteGround WordPress

Якщо вас цікавить веб-сайт WordPress, ви охоплювали SiteGround. Корона в нашому найкращому веб-хостингу для WordPress-керівництва не пішла з причини. WordPress планує дзеркальне використання спільних планів і постачається з автоматизованими щоденними резервними копіями, інтеграцією Cloudflare та безкоштовним сертифікатом SSL / TLS. Однак, вони мають і свої особливості.

Найголовніше, що в плани WordPress входить SuperCacher. У регулярних спільних планах теж є, але важливим є додаток для WordPress. Кешування в основному зберігає версії вашого веб-сайту, щоб вони могли швидше завантажуватися, коли їх викликали. SuperCacher кешує результати запитів до баз даних та динамічних даних для підвищення швидкості вашого веб-сайту.

siteground-огляд-суперкашер

Крім того, ви отримуєте постановку WordPress. Незважаючи на те, що найважливіший варіант розробників веб-сайтів, розміщення на веб-сайтах WordPress – це не найпростіша річ. По суті, він дозволяє протестувати зміни на своєму веб-сайті в приватному середовищі перед тим, як перенести їх на веб-сайт, який перебуває в реальному часі.

Є й інші функції WordPress. Після реєстрації WordPress автоматично встановлюється у вашому домені безкоштовно, або якщо у вас інший хост, ви можете перенести свій веб-сайт. SiteGround також автоматично розгортає оновлення WordPress на вашому веб-сайті, якщо ви хочете, і направить вас на службу підтримки представників, які спеціалізуються на платформі.

Для будь-якого дорогого керованого хостингу WordPress – прочитайте наш огляд Kinsta, щоб побачити, як це виглядає – все це стандартний тариф. SiteGround, однак, не дорогий. Не просто вражає те, що SiteGround включає чудові функції WordPress. Що вражає, що це робиться так дешево.

Огляд функцій SiteGround

Логотип SiteGroundwww.siteground.com

Починає від 395 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Як ми ввійдемо в розділ «типи хостингу», SiteGround пропонує сім послуг, але вони зведені до трьох типів хостингу: спільного, хмарного та спеціалізованого. Щоб було зрозуміло, ви можете придбати хостинг WooCommerce та WordPress за тією ж ціною, що і спільний хостинг, враховуючи, що плани однакові за межами кількох особливостей платформи.

Стандартні спільні плани SiteGround, які включають в себе розробник веб-сайтів, щоденні резервні копії та електронну пошту, не надто вражають їх обличчя. Bluehost пропонує порівнянні плани приблизно на 1 долар менше на місяць (читайте наш огляд Bluehost), але додаткові послуги, такі як щоденне резервне копіювання та створення веб-сайтів, роблять невелику премію вартій.

Це не кажучи вже про прозорі ціни. Як і більшість веб-хостів, SiteGround пропонує вступний тариф, який значно дешевший, ніж ціна оновлення. Однак, на відміну від GreenGeeks, ціна не змінюється залежно від тривалості (читайте наш огляд GreenGeeks).

Окрім плати за налаштування в розмірі 14,95 дол. США, що додається до щомісячних акаунтів, ви можете придбати один-три роки хостингу за ту саму щомісячну ставку, яка, як уже згадувалося, знаходиться в сусідстві з іншими провідними постачальниками.

Замість використання обману SiteGround вселяє довіру. З моменту, коли ви виберете план, зрозуміло, скільки ви будете платити, коли ви підписуєтесь і поновлюєте його. Замість того, щоб ховатися за недорогим планом лише для того, щоб повідомити, що вам доведеться придбати чотири роки хостингу, щоб отримати його – прочитайте наш огляд хостингерів, щоб побачити, що в дії – SiteGround відкладає свої картки на стіл.

Хмара та присвячений хостинг SiteGround – це непогано, але чітка увага приділяється спільному хостингу, WordPress та WooCommerce. SiteGround пакує стільки можливостей у своїх недорогих планах, що вони вкрали шоу. Якщо ви шукаєте хмарний хостинг, прочитайте наш огляд Dreamhost. На відміну від інших веб-хостів, це стягує плату лише за використовувані вами ресурси.

Як безпечна мережа, SiteGround пропонує 30-денну політику повернення коштів для спільного хостингу та 15-денне вікно повернення грошового хостингу. Діють такі умови, як плата за активацію домену, що не підлягає поверненню, але ви безпечні протягом першого місяця. На жаль, повернення коштів не пропонуються за спеціально розміщений хостинг.

Простота використання

Перероблений веб-сайт SiteGround спрощує пошук та перевірку плану. На домашній сторінці вам пропонується спільне користування, WordPress, WooCommerce та хмарний хостинг, резервуючи спеціалізований хостинг для підприємств та реселлерів для головного меню навігації.

siteground-огляд-домашня сторінка

Нам ця система дуже подобається. SiteGround дає зрозуміти новачкам, що вони повинні вибрати, зберігаючи доступні розширені параметри, але поза увагою. Не важко уявити, як хтось натрапляє на веб-сайт, шукаючи спосіб запустити WordPress і з’ясувати, що робити.

Це переносить план вибору. Три типи загального хостингу мають три рівні: StartUp, GrowBig та GoGeek. Замість порівняння планів на технічному рівні, SiteGround показує, для чого корисний кожен рівень. Навіть технофоби можуть зрозуміти, що 20 ГБ пам’яті більше 10 ГБ, а 100 000 відвідувань щомісяця – краще за 10 000.

siteground-огляд-план-вибір

Ви можете побачити технічне порівняння, натиснувши кнопку “порівняти” під планами, але цього не потрібно. SiteGround переводить технічні аспекти своєї послуги у засвоюваний формат. Ви можете знайти потрібну інформацію, якщо знаєте, що шукаєте, але SiteGround не ставить під сумнів простоту свого підходу в процесі..

SiteGround вражає вражаючим балансом у користуванні. Це робить все доступним, навіть тим, хто мало що знає про веб-хостинг, при цьому не зневажаючи нікого, на відміну, скажімо, від FatCow, який ставиться до новачків з оманливою інформацією (читайте наш огляд FatCow) або Pagely, який заглушує копію свого веб-сайту в техно-бабі. (читайте наш огляд Pagely).

Після оплати та встановлення облікових даних для входу ви можете отримати доступ до панелі керування свого облікового запису. Майте на увазі, це не cPanel, ми звернемося до цього за хвилину, – але це область, де ви можете керувати реквізитами свого рахунку та платіжною інформацією.

siteground-огляд-рахунок-приладова панель

Більшість того, що ви очікуєте, є саме там, але SiteGround включає і інші області. Окрім платіжної інформації та активних служб, ви можете переходити за версією бази знань всередині інформаційної панелі свого облікового запису. Статті, які ви вибрали, відкриються на новій вкладці, тобто вам не доведеться відслідковуватися на інформаційну панель.

Навігація керується в головному меню, а останній варіант – “привілеї”, має смаколики всередині. Там ви знайдете коди купонів та спеціальні пропозиції для інструментів розробки, плагінів WordPress тощо. SiteGround навіть пропонує безкоштовні електронні книги для WooCommerce та WordPress.

SiteGround cPanel

Поверніться до “моїх акаунтів” та натисніть “перейти до cPanel”, щоб керувати своїм веб-сайтом. Хоча SiteGround – один з найкращих веб-хостингових провайдерів, він не став найкращим веб-хостингом із посібником cPanel. Реалізація датована і неприваблива. Хоча це все ще функціонує, інші веб-хости впорядкували, як це виглядає.

siteground-огляд-cpanel

Однак, це не важко використовувати. SiteGround дає зрозуміти, що ваші IP-адреси та сервери імен, а також кількість даних, які ви використовуєте, наприклад. Проблема полягає в тому, що cPanel потребує підтяжки обличчя.

Перероблений веб-сайт SiteGround виглядає красиво, тому шкода, що cPanel не може запропонувати такого ж почуття. Ви все ще можете обійтись і знайти все необхідне, але cPanel, на жаль, відчуває себе як компроміс, з яким не варто було робити..

Типи хостингу

На веб-сайті SiteGround ви знайдете сім форм хостингу, але насправді лише п’ять: спільний, хмарний, торговий, торговий та спеціалізований. Спільний хостинг розділений на стандартний веб-хостинг, WordPress та WooCommerce. Кожна служба пропонує ті самі плани з тими самими специфікаціями, що не відповідають особливостям платформи.

Наприклад, якщо ви зацікавлені у створенні веб-сайту WordPress, вам слід придбати план WordPress замість стандартного спільного плану хостингу. Характеристики можуть бути однаковими, але SiteGround включає встановлення WordPress, постановку та SuperCacher з планами WordPress.

Спільний хостинг використовує один сервер для розміщення декількох веб-сайтів, переміщуючи ресурси між веб-сайтами у міру необхідності. Не дивно, що це робить його найдешевшим та доступнішим веб-хостингом навколо, незважаючи на те, що є швидкість і послідовність..

Всі три спільні смаки мають три рівні: StartUp, GrowBig та GoGeek. Як і очікувалося, чим вище рівень, тим більше трафіку може обробляти сервер. Однак SiteGround також містить набір функцій з кожним рівнем: “важливі” для StartUp, “преміум” для GrowBig та “примхливі” для GoGeek.

Деталі додаткових даних залежать від платформи, для якої ви купуєте план, але, наприклад, хостинг GoGeek WordPress включає пріоритетну підтримку та налаштування для вашого веб-сайту.

Спільні плани – це те, де лежить серце веб-хоста, а SiteGround дає достатню гнучкість, не викликаючи параліч варіантів. Наприклад, хостинг InMotion має декілька типів послуг, кожен з яких має п’ять і більше рівнів, що ускладнює прибивання правильного вибору (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Розширений хостинг SiteGround

Якщо ви хочете пройти повз спільного хостингу, SiteGround може розмістити вас. Хоча лінійка не настільки міцна, як, скажімо, HostGator (читайте наш огляд HostGator), SiteGround все ще надає надійну послугу для енергокористувачів.

Найбільш прямим оновленням спільного хостингу є хмарний хостинг, хоча, як ви бачите в розділі “Ціноутворення”, він є дещо дорожчим. Хмарний хостинг поширює ваш веб-сайт через мережу серверів або у “хмарі”. Оскільки він не централізований в одному місці, ваш веб-сайт буде швидшим та безпечнішим.

Коротше кажучи, існує мережа віртуальних серверів, на якій працює ваш веб-сайт, який закликає мережу фізичних серверів, де зберігається ваш веб-сайт. Ресурси, необхідні для вашого веб-сайту, тоді масштабовані, тобто ви маєте доступ до більшої потужності, коли вам це потрібно. Крім того, оскільки він не централізований, один сервер, який перебуває в автономному режимі, не візьме з собою ваш веб-сайт.

SiteGround пропонує чотири рекомендації щодо налаштування хмарного хостингу, але варто створити свій власний план, якщо ви знаєте, що робите.

Ви можете налаштувати свій план таким чином, щоб він мав до 32 ядер процесорної потужності, 128 ГБ пам’яті та 1 ТБ накопичувача на твердотільному диску. Зрозуміло, що це дорога конфігурація – 2100 доларів на місяць, якщо бути точним – але найкраще в хмарному хостингу полягає в тому, що ви можете додавати або віднімати ресурси за потребою.

siteground-review-cloud-конфігурація

Якщо ви краще централізуєте свій веб-сайт і маєте більше контролю над технічними аспектами хостингу, ви можете придбати виділений сервер. Як антитеза спільного хостингу, виділений хостинг дозволяє тримати сервер та всі його ресурси для себе. SiteGround пропонує три рівні спеціального хостингу в одному з трьох його центрів обробки даних по всьому світу.

Ви повинні вибрати місце, звідки надходить найбільше вашого трафіку, тому важливо, щоб SiteGround дав вам можливість. 1&1 Веб-хостинг, наприклад, пропонує дешевший спеціалізований хостинг – із значно меншими характеристиками – але він не дозволяє вибрати місце розташування сервера (читайте наші 1&1 огляд веб-хостингу).

І нарешті, є хостинг для підприємств та реселлерів.

SiteGround дозволяє перепродавати його послуги на основі кредитної системи. Кредити хороші на один рік хостингу, і ви можете продати їх за будь-яку ціну, яку захочете. У більшості випадків плани торговельних посередників призначені для веб-дизайнерів, які хочуть запропонувати своїм клієнтам хостинг, але маючи можливість білого етикету cPanel SiteGround, ви можете просто почати свій власний бізнес-хостинг..

Корпоративний хостинг пропонується тим, хто вимагає найкращих показників. Замість того, щоб створити кілька пакунків на вибір, SiteGround працює з вами, щоб створити сервіс, який відповідає вашим потребам. Хостинг для підприємств призначений для великих веб-сайтів або мереж, для яких потрібні спеціально розроблені рішення, тому будьте попереджені, що вам, можливо, доведеться кинути копію грошей на доступ.

Швидкість & Час роботи

Для вимірювання швидкості ми використовуємо два інструменти: тест швидкості веб-сайту LoadImpact та Pingdom. Веб-сайт, який ми тестуємо, – це просто домен, завантажений WordPress, і більше нічого, що розміщено в найдешевшому спільному плані SiteGround.

Тестування на найближчому сервері в Сан-Франциско, веб-сайт завантажився за 2,98 секунди, що не надто вражає. Однак це не винна SiteGround.

Заглибившись у показники, ми можемо побачити, що роздільна здатність DNS припадає на більшу частину часу завантаження – 2,4 секунди, якщо бути точним. Час з’єднання і очікування, який вимірює, скільки часу потрібно, щоб браузер підключився і почав отримувати інформацію, становив об’єднані 280 мілісекунд.

siteground-огляд-тест на швидкість

Як показано, тестування швидкості веб-сайту є складним, оскільки в грі є багато факторів. Багато з них також не мають господаря, з яким мають справу. Однак, з нашого тестування, ми можемо зрозуміти, що SiteGround має добре оптимізовані спільні сервери, заробляючи 96 з 100 від тестування швидкості веб-сайту Pingdom за швидкість веб-сайту, гідного нашого найшвидшого керівництва веб-хостингу.

Хоча тест на швидкість веб-сайту Pingdom вимірює веб-сайт ізольовано. Для оцінки веб-сайту під навантаженням ми використовували LoadImpact. Він надіслав 50 віртуальних користувачів до нашого домену протягом п’яти хвилин і виміряв швидкість веб-сайту, коли навантаження користувачів зростало. Як ви бачите на графіку нижче, SiteGround залишався стійким протягом усього збільшення завантаженості користувачів, що є хорошим знаком.

siteground-огляд-loadimpact

Що стосується тривалості тривалості роботи, то ми залишалися на 100 відсотків протягом усього тестування. На щастя, SiteGround має 99,9-відсоткову гарантію безперервної роботи і для цього. Існує маса причин не довіряти гарантії часу роботи вашого веб-хоста, але SiteGround є надійною.

Згідно з умовами надання послуг, якщо ваш веб-сайт коли-небудь опуститься нижче 99,9 відсотка часу роботи, ви отримаєте місяць безкоштовного хостингу. Але це лише до 99 відсотків. На кожен додатковий відсоток нижче 99 відсотків, SiteGround надасть вам ще місяць безкоштовного хостингу. Що ж стосується гарантій, то це найщедріше, що ми бачили.

Безпека

Однією з найбільших небезпек, з якими стикається спільний хостинг, є те, що один шкідливий веб-сайт може заразити весь сервер. SiteGround, однак, пом’якшує цю проблему. Кожен спільний веб-сайт має свій окремий каталог, тобто один поганий обліковий запис не інфікує решту.

Тут починається SiteGround. Пакет безпеки навколо вашого плану вражаючий, складається з брандмауера веб-додатків, AI-керованої системи анти-ботів та автоматизованих щоденних резервних копій. Якщо ви плануєте GrowBig або вище, ви також можете робити резервні копії свого веб-сайту.

Поза межами вашого веб-сайту SiteGround забезпечує безкоштовну інтеграцію зі SpamExperts для вашої електронної пошти. SpamExperts сканує вхідні та вихідні повідомлення, дозволяючи фільтрувати повідомлення, які ви отримуєте. Крім того, він може дати інформацію про статистику вашої електронної пошти.

Існує інструмент сканування зловмисного програмного забезпечення, але він не входить у спільні плани. Що називається SG Site Scanner, він буде сканувати кожне посилання, доступне з домашньої сторінки вашого веб-сайту, на предмет вразливості щодня близько 20 доларів на рік. Він також перевіряє ваш домен на чорних списках, щоб переконатися, що все є просторовим.

На жаль, це просто сканування. Він повідомить вас про наявність проблеми, але нічого не вирішить. Видалення зловмисного програмного забезпечення або захист від зловмисного програмного забезпечення – це те, що вам доведеться придбати самостійно, що хоч і не потрібно, але це буде приємною функцією безпеки..

Однак, поточний пакет відчуває себе добре, особливо з безкоштовним сертифікатом SSL / TLS, щоб доповнити його.

Конфіденційність

Конфіденційність, як правило, є темою наших оглядів VPN, але важлива і для веб-хостингу. Він починається з вашого доменного імені, яке зареєстровано в WHOIS-записі, що містить всю вашу особисту інформацію. SiteGround пропонує реєстрацію приватного домену, але не безкоштовно. Вам потрібно буде витрачати додаткові $ 1 на місяць.

Реєстрація приватного домену замінює вашу інформацію WHOIS на фіктивну інформацію. Оскільки файли WHOIS є загальнодоступними, кожен, хто має підключення до Інтернету, може шукати, хто володіє певним доменом і, у багатьох випадках, хто є власником веб-сайту. Ми цінуємо, що SiteGround пропонує приватну реєстрацію, але це має бути безкоштовна функція, а не платна послуга.

Що стосується особистої інформації, яку ви надаєте SiteGround, то нею можна ділитися з правоохоронними органами, сторонніми постачальниками та інтересами SiteGround, але лише за вашою згодою (яку ви надали за допомогою сервісу). На жаль, саме так і йде з веб-хостингом.

Зважаючи на це, SiteGround в своїй політиці конфіденційності чітко заявляє, що “ні в якому разі не буде продавати, орендувати, ділитися або іншим чином розкривати особисту інформацію для комерційних цілей”. Він також говорить, що “вживе всіх розумних заходів, щоб повідомити вас, коли та яка інформація може надходити третім сторонам, і ви зможете вибрати, поділитися нею чи ні”.

Що стосується конфіденційності веб-хостингу, SiteGround стоїть з хорошого боку забору. У політиці конфіденційності немає нічого шкідливого, і через її чітку позицію щодо непродажу вашої особистої інформації, безпечно користуватися послугою. Єдиним недоліком є ​​відсутність безкоштовної реєстрації приватного домену, але вартість цього є досить дешевою, що ми не надто розчаровані..

Підтримка

Інформаційна панель вашого облікового запису полегшує пошук довідки. Просто натисніть на вкладку «Підтримка» у меню панелі інструментів, щоб відкрити скорочену версію бази знань. Ви можете шукати тему або використовувати рекомендовані категорії, які надає SiteGround. Незалежно від того, який ви вибрали, SiteGround відкриє нову вкладку зі статтею підтримки.

siteground-огляд-база знань

Нам подобається ця система. Це спосіб інтегрувати підтримку в інформаційну панель облікового запису, не порушуючи нічого, що ви робите на панелі інструментів. База знань технічно знаходиться в іншій частині веб-сайту, але швидка довідка на неї з того місця, де ви вже, ймовірно, будете корисними..

В іншому випадку ви можете переглянути квитки у зоні підтримки, але, принаймні, це відображається, ви не можете зв’язатися із службою підтримки. Варіанти контактів, які включають телефон, електронну пошту та чат в реальному часі, приховані в невеликому розділі під скороченою базою знань.

Тобто посилання корисне. SiteGround попросить вас вибрати широку категорію відповідно до вашої проблеми, а в деяких випадках направить вас на потрібний інструмент, наприклад, під час перенесення веб-сайту. Втім, більш відкриті категорії, такі як різні технічні проблеми, вимагають описати ваш запит.

У будь-якій ситуації, окрім однієї, коли ми описували нашу проблему, ми зустріли це повідомлення: “Будь ласка, надайте більше деталей щодо проблеми, з якою ви стикаєтесь, щоб ми могли допомогти вам швидше вирішити її.” Зауважте, ми надали детальну інформацію про, наприклад, неможливість завантаження нашого тестового веб-сайту.

Після прориву SiteGround надасть вам три варіанти підтримки. Прикро, що вам доведеться перестрибувати стільки обручів, тому що його команда підтримки є чудовою. Репс є обізнаними, доброзичливими та чуйними. На жаль, вони поховані за датованою системою.

Тріщини, на які ми вказували у простоті використання SiteGround, тут занадто сильно впливають. Підтримка відмінна, але просто встановлення контактних методів було б набагато ефективнішим способом обробки запитів.

Вирок

SiteGround отримує багато прав, і що стосується недорогих незалежних веб-хостів, ми не можемо придумати багато кращих варіантів. Найбільша його слабкість – надто датування в певних районах. Підтяжка обличчя для cPanel та система прямої підтримки пройдуть довгий шлях до того, щоб зробити його ще кращим, ніж це є.

Це, однак, ніткоподібні і їх легко впоратися. SiteGround все ще є провідним постачальником, особливо для користувачів WordPress.

Що ви думаєте про SiteGround? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map