Огляд MDDHosting – оновлено 2020 рік

Огляд MDDHosting

MDDHosting – це невелика незалежна веб-хостинг-компанія, яку ми все більше любимо. Він пропонує безліч функцій, хороші швидкості та велику безпеку, і все за дуже скромну ціну. Перегляньте наш повний огляд MDDHosting, щоб отримати детальну інформацію про цю послугу.


MDDHosting – це незалежний провайдер веб-хостингу, який був заснований у 2007 році з метою надання високоякісних послуг для великого бізнесу та веб-хостингу для новачків. У цьому це досягається також з високою швидкістю, довгим переліком особливостей та низькою ціною. MDDHosting стає улюбленим тут на Cloudwards.net і є одним з найкращих веб-хостингових провайдерів.

У цьому огляді MDDHosting ми розберемося, що відрізняє службу від пакета веб-хостингу. Після запуску веб-сайту з найдешевшим його планом ми перевірили зручність, функції, швидкість та багато іншого, щоб дати повне уявлення про те, що пропонує послуга.

Він пропонує веб-хостинг, який не скупиться на функції та безпеку, незважаючи на скромну ціну. Він демонструє поступливість ринку веб-хостингу в його нинішньому вигляді та наскільки краще йому можна надати нові технології.

mddhosting-slider1

mddhosting-slider2

mddhosting-слайдер3

mddhosting-слайдер4

mddhosting-слайдер5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для MDDHosting

Особливості

Багато функцій MDDHosting зосереджуються на продуктивності, а не на вичерпних доповненнях. Замість отримання декількох, відверто марних, рекламних кредитів для Bing та Google, як ви робите з iPage (читайте наш огляд iPage), MDDHosting фокусує свою лінійку функцій на ефективності та безпеці, забезпечуючи, щоб ваші відвідувачі приїжджали швидко та безпечно (якщо ви хочете зробити найбільше з Google Ads, ознайомтеся з нашою статтею щодо підказів Google Ads).

Це починається з веб-сервера LiteSpeed. У більшості веб-хостів ви отримаєте сервер Apache, який є безкоштовним програмним забезпеченням для веб-сервера з відкритим кодом, яке широко використовується, оскільки його можна розширити за допомогою таких програм, як ModSecurity. LiteSpeed ​​- це платна, фірмова альтернатива, яка може зменшити завантаження сервера до 50 відсотків.

Він все ще має функції Apache, включаючи ModSecurity, розподілений захист від атаки від заборони, підтримку .htaccess та HTTP / 2. Однак, зменшене завантаження означає, що веб-сайти, розміщені на спільному сервері LiteSpeed, як правило, завантажуються швидше, ніж ті, що розміщені на серверах Apache, особливо якщо ресурси розповсюджуються тонко.

Є й інші переваги, зокрема, кеш-пам’ять LiteSpeed. Інструмент кешування зв’язується безпосередньо з сервером LiteSpeed, щоб покращити час завантаження. Хоча він підтримується майже на будь-якій платформі, є безкоштовний плагін WordPress, який ви можете встановити, якщо ви перебуваєте на цій платформі (прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress, щоб дізнатися, як це зробити).

Подальше збільшення швидкості – Cloudflare Railgun. Ви можете прочитати наш посібник із Cloudflare, щоб дізнатися про мережу доставки вмісту в цілому, але Railgun, зокрема, є революційним інструментом веб-хостингу, який дозволяє кешувати раніше об’єкти, які не можуть бути заблокованими. Це збільшує вашу швидкість, ніж звичайний інструмент кешування.

Це звичайно не безкоштовно, що не дивно, якщо вам потрібно 200 доларів на місяць в Cloudflare Business, щоб отримати доступ до Railgun, але оскільки MDDHosting є партнером, оптимізованим Cloudflare, ви отримуєте Railgun зі своїм хостингом не більше копійки. Ми щодня беремо оптимізатор у розмірі 200 доларів США на місяць понад 200 доларів за рекламні кредити.

Якщо ви хочете створити свій веб-сайт за допомогою конструктора веб-сайтів, MDDHosting пропонує інтеграцію з SitePad Website Builder. Це пристойний розробник з готовими близько 350 тем, але це здається, що зрив Weebly більше, ніж вибір для нашого найкращого посібника для розробників веб-сайтів (читайте наш огляд Weebly).

mddhosting-review-sitepad

Також є безліч функцій безпеки, але ми дістанемося до тих, що в розділі “безпека” нижче. Що стосується функцій незахищеності, MDDHosting є чудовим, фокусуючи свій ряд пропозицій на підвищенні продуктивності вашого веб-сайту, а не на наданні майже безглуздих додаткових послуг.

Огляд функцій MDDHosting

Логотип MDDHostingwww.mddhosting.com

Починається від 400 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону
Рахунки & тільки продаж

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

MDDHosting – це дешевий, гнучкий та прозорий, що є найкращими рисами, про які ми могли б звернутися, коли йдеться про ціноутворення. Ви не заплатите багато, щоб отримати гідний план хостингу, поки ви пропустите варіанти VPS, і MDDHosting буде зрозумілим протягом усієї каси про те, скільки ви будете платити.

Хмарні плани розповсюджуються на дев’ять ярусів, починаючи від рівня хостингу Hostinger (читайте наш огляд Hostinger) до планів понад 100 доларів на місяць. Хоча це добре. MDDHosting демонструє потужність та гнучкість хмарного хостингу, що дозволяє новачкам та таким самим користувачам знайти план, який працює для них.

Ціна теж не погана. Плани починаються від $ 4 на місяць протягом найдовшого терміну, що, хоча і не так дешево, як 1&1 IONOS, дешевший, ніж майже будь-який інший веб-хост (читайте наш 1&1 огляд IONOS).

MDDHosting також гнучкий у своїй тривалості хостингу. Хмарні плани можна придбати за одномісячний, тримісячний, шестимісячний, однорічний, дворічний та трирічний термін, так що ви можете знайти тривалість, яка працює для вас. Існує невелика знижка на багаторічні плани, але не настільки, щоб місячна ставка була зворотною (читайте наш огляд Arvixe, щоб побачити приклад цього).

Плани VPS, з іншого боку, не такі гарячі. Якщо ви скажете на багаторічний контракт з найбільшою знижкою, ви витратите тисячі навіть на базовий план. Ігнорування того, що MDDHosting не включає програму встановлення програм Softaculous або веб-сервер LiteSpeed.

Крім того, хоч у вас є кореневий доступ до сервера, MDDHosting не пропонує некеровані плани VPS, тобто ви завжди збираєтесь платити, навіть якщо хочете керувати сервером самостійно. Якщо ви розробник і хочете зберегти кілька кісток на планах VPS, прочитайте наш огляд хостингу A2.

Хмарні плани – це зірка шоу, і хоча це зазвичай означає відсутність гнучкості, це не так з MDDHosting. Оскільки пропонується так багато рівнів хмарного хостингу, діапазон може вмістити практично будь-якого користувача, що підштовхує плани VPS ще далі від розгляду.

Незалежно від обраного вами плану, вам доведеться змінити свою думку через 30 днів. Хоча DreamHost пропонує 97 днів, а хостинг InMotion пропонує 90 днів, на місяць має бути достатньо часу, щоб спробувати MDDHosting.

Простота використання

Початок роботи з MDDHosting простий, багато в чому тому, що він пропонує лише кілька послуг. На відміну від GoDaddy, який замовчує свою домашню сторінку своїм широким спектром послуг, MDDHosting має стислий модельний ряд, що робить процес пошуку потрібного плану простим (читайте наш огляд GoDaddy).

Після того, як ви виберете план, MDDHosting попросить вас зареєструвати новий домен, перенести той, який ви є власником, або вказати той, який зареєстрований у іншого постачальника. Потім вас буде надіслано на сторінку оформлення замовлення, де детально описується ваш план, а також додатки, що додаються до нього.

mddhosting-review-checkout

На відміну від, скажімо, Bluehost (читайте наш огляд Bluehost), MDDHosting не вибирає додатки. У вас є можливість додати SpamExperts та SiteLock, але зрозуміло, що MDDHosting не намагається натягнути один на себе, попередньо вибираючи пакети, які ви можете не захотіти.

Перш ніж здійснити оформлення замовлення, вам потрібно ввести інформацію про ваш рахунок, і MDDHosting просить багато, в тому числі і спосіб, яким ви знайшли послугу. Хоча запитати про джерело рефералу не чутно, MDDHosting вимагає ввести його, що дратує.

Відхиляючись, ви встановите свій пароль на останній сторінці оформлення замовлення, тому вам не доведеться переходити на свою електронну пошту, щоб відстежувати дані облікового запису. У MDDHosting є закрита система, тобто ви можете легко переходити з каси до панелі управління.

Клієнтська область – це копія хостингу InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion), незважаючи на те, що обидва є незалежними веб-хостами. Якщо MDDHosting збирається скопіювати тут ще один веб-хост, InMotion Hosting – хороший вибір. Він відрізняється юзабіліті, як і MDDHosting, з чіткою областю клієнтів, яка відображає ваші послуги, підтримку квитків та рахунків-фактур, не надто переповнюючи їх.

mddhosting-review-area-client

На вкладці “Послуги” ви знайдете свій обліковий запис хостингу, на якому відобразиться сторінка управління, на якій відображається ваш дисковий простір, використання пропускної здатності та багато іншого. Меню дій у лівій частині дозволяє увійти до cPanel, отримати доступ до веб-пошти, оновити чи погіршити свій рахунок та скасувати запит.

Хоча cPanel пропонується, вам не доведеться часто їздити туди. У MDDHosting є панель швидких посилань на сторінці управління хостингом, яка дозволяє отримувати доступ до загальних функцій cPanel, таких як ваш файловий менеджер та облікові записи електронної пошти. Внизу також відображаються ваші сервери імен.

Ви можете потрапити в бруд за допомогою cPanel, але реалізація MDDHosting є більш людною, ніж більшість. Це не складний у використанні, але в ньому є більше варіантів, ніж у нас найкращий веб-хостинг із вибору cPanel. У цьому випадку це добре, адже додаткові послуги дозволяють вам зробити резервну копію, отримати доступ до додаткових інструментів оптимізації пошукових систем та знайти нові теми для вашого сайту.

mddhosting-review-cpanel

Процес замовлення в кілька кроків тривалий, але використовувати MDDHosting – це радість використовувати інакше. Клієнтська область проста, полки cPanel є в наявності, і вам не потрібно відкривати електронну пошту, щоб дізнатися, як увійти. Вибираючи план управління сайтом, MDDHosting – це просто.

Типи хостингу

У MDDHosting є нетрадиційна лінійка планів. Замість того, щоб концентруватися на недорогих спільних та керованих пакетах WordPress, він зосереджується на хмарному хостингу. Ця архітектура чудово підходить для WordPress, як ви можете бачити на нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress, але не існує спеціальних планів WordPress.

Хоча хмарний хостинг – це не просто загальний термін. На відміну від Pagely, який реалізує хмарний VPS або виділений хмарний хостинг, MDDHosting пропонує спільний хмарний хостинг (читайте наш огляд Pagely). При цьому загальний хмарний хостинг – це оновлення від стандартного спільного хостингу майже у всіх випадках.

Коли ви запускаєте спільний план, ви розміщуєте свій сайт на сервері з іншими користувачами. На сервері є обмежена кількість ресурсів, але ви не можете обмежити кількість, яку ви можете отримати або будь-який інший користувач. Через це веб-сайти часто конкурують за ресурси, що призводить до помилок при завантаженні сторінки та низькій швидкості (читайте наш огляд Midphase, щоб побачити це в дії).

Хмарний хостинг все ще розміщує ваш веб-сайт на одному сервері, але цей сервер може отримати додаткову інформацію в мережі базових серверів. Є дві причини, які є вигідними. Перший полягає в тому, що ваш веб-сайт теоретично ніколи не перейде в офлайн. Зберігаючи зайві копії вашого веб-сайту на інших серверах, у MDDHosting завжди буде щось, що служить користувачеві.

Друга причина полягає в тому, що ви завжди можете додати ресурси до свого плану. На відміну від звичайного спільного хостингу, ви отримуєте виділену кількість процесорної потужності, дискового простору та оперативної пам’яті, і ви можете збільшити їх без переходу на інший сервер. Оскільки хмарні сервери взаємопов’язані, MDDHosting просто повинен натиснути на комутатор.

У цьому підході вирізняється не те, що MDDHosting пропонує хмарні пакети. Наприклад, Kinsta побудований навколо хмарного хостингу (читайте наш огляд Kinsta). Що найкраще в MDDHosting, це те, що він робить доступним хмарний хостинг. Плани коштують дешевше, ніж більшість спільних варіантів, пропонуючи всі переваги хмарних пакетів.

Також є плани VPS, які все ще зберігають ваш веб-сайт на спільному сервері, але вони роблять це на віртуальному сервері з виділеними ресурсами. Плани VPS – це найвища частина лінійки, найдешевший план – майже 70 доларів на місяць. Важливі функції, такі як інсталятор програми Softaculous, також відсутні.

Доповненням до лінійки є пакети реселерів, які, як видається, є пакетами спільного хмарного хостингу в мережі MDDHosting. Вони мають деякі незвичайні функції, такі як можливість перепродавати ваш обліковий запис після його обмеження на простір, але вони є основними пакетами торгових посередників в іншому випадку.

Швидкість & Час роботи

Швидкість веб-хостингу – це складна тема, яка містить декілька змінних, які впливають на швидкість завантаження вашого веб-сайту. Через це ми тестуємо порожню версію WordPress, встановлену на найдешевшому плані, за допомогою двох інструментів: тестування швидкості Pingdom та завантаження впливу. Це дозволяє нам звести змінні до мінімуму і побачити швидкість з двох кутів.

Вся оптимізація, про яку ми згадували у розділі «Особливості», окупається тут. MDDHosting напрочуд швидкий, гідний нашого найшвидшого посібника з веб-хостингу та конкуренції швидкості Kinsta та A2 хостингу за планами, які коштують удвічі менше. Хмарна інфраструктура, використання серверів LiteSpeed ​​та Cloudflare Railgun демонструють свою потужність.

MDDHosting набрав 96 з 100 з тестування швидкості Pingdom, що в основному означає, що веб-сайт настільки швидкий, наскільки це можливо. Єдине зниження швидкості відбулося через те, що у нас на веб-сайті було встановлено щось, чого слід очікувати. Зважаючи на кілька шарів кешування MDDHosting, ваш веб-сайт повинен залишатися швидким, навіть коли він завантажений вмістом.

mddhosting-огляд-тест на швидкість

Наш тест на вплив навантаження був не таким хорошим, але він більш нюансований, ніж більшість веб-хостів. Load Impact надіслав 50 віртуальних користувачів на наш веб-сайт протягом п’яти хвилин, вимірюючи запити та час відповідей для кожного користувача. Ми отримали помилку межі пропускної спроможності, яка свідчить про те, що у сервера не вистачало ресурсів і почалися рівномірні запити.

mddhosting-огляд-навантаження-вплив

З 2410 HTTP-запитів, однак, лише з одним було знайдено помилку. На відміну від інших наших тестів, цей не є реверсивним для MDDHosting в цілому. Вплив завантаження показує, що найпростіший хмарний хостинг-план розбиває близько 50 одночасних користувачів, але вам не потрібно міняти сервери, щоб вирішити цю проблему.

Як описано в розділі «типи хостингу», ви можете додати більше ресурсів на свій сервер без простоїв. MDDHosting буде просто закликати до інших серверів у своїй мережі. Це означає, що якщо ваш трафік збільшується і вам потрібно більше пального, ви можете додавати його, не виймаючи веб-сайт в автономному режимі.

Насправді, у вас не повинно бути простоїв. MDDHosting має гарантію на 1000 відсотків, і це не лише маркетингові дурниці. Якщо у вас простої, ви можете вимагати 10-кратну суму кредиту на обслуговування. Це означає, що якщо ваш веб-сайт не працює протягом однієї години, ви можете подати запит на 10 годин хостингу безкоштовно.

Важливо зазначити, що це стосується лише простоїв на кінці MDDHosting, як і всі гарантії тривалості роботи. Якщо ви перебуваєте в автономному режимі, MDDHosting не може вам допомогти.

Безпека

MDDHosting пропонує все, що ми хочемо, коли справа стосується безпеки. У більшості випадків ми виявляємо, що веб-хости пропонують деякі функції безпеки, а інші опускають, завдяки чому плани виглядають непоєдними (див. Наш огляд WestHost для прикладу цього). MDDHosting, з іншого боку, пропонує смак усього, що дозволяє вашому веб-сайту зберігати безпеку на всіх фронтах.

Включається доступ до протоколу SFTP та SSH, який забезпечить перерву підключення до сервера під час передачі чи зміни файлів. Цей доступ також можна ввімкнути або вимкнути в команді, тому дозволити його потрібно лише тоді, коли вам це потрібно.

Сервери захищені модулем ModSecurity, що є брандмауером веб-додатків, створеним для серверів Apache. Брандмауер веб-додатків використовує набір правил для блокування або дозволу трафіку в конверсії HTTP. Наприклад, це може запобігти атакам, таким як ін’єкція SQL, яка може зірвати ваш сервер (читайте наш посібник з SSL проти TLS для прикладу такої атаки).

Однак, ви ніколи не побачите брандмауер веб-додатків. Що ви побачите, це SiteLock. SiteLock – це в основному антивірус для вашого веб-сайту, захищаючи його від зловмисного програмного забезпечення або будь-якого іншого, пов’язаного з кіберзлочинністю. MDDHosting забезпечує SiteLock Lite, що забезпечує щоденне сканування зловмисного програмного забезпечення та моніторинг чорних списків на протязі до п’яти сторінок, з кожним пакетом.

Є більш вдосконалені версії SiteLock, які пропонують видалення зловмисного програмного забезпечення та більш високий ліміт сторінки, якщо ви хочете їх, але основна версія MDDHosting включає в себе відмінну.

Також у ваш план входить безкоштовний сертифікат SSL / TLS та щоденні резервні копії за межами сайту. Ці функції, як правило, приховані за платною стіною або зарезервовані для більш дорогих планів. Завдяки MDDHosting ви отримуєте все, незалежно від того, яку ціну ви платите.  

Конфіденційність

Конфіденційність, на щастя, з MDDHosting проста. Хоча це не так високо, як DreamHost (читайте наш огляд DreamHost), політика конфіденційності без дурниць дає зрозуміти, що MDDHosting не займається продажем вашої особистої інформації. Ми хотіли б побачити покращення в кількох сферах.

Зокрема, ми хотіли б бачити конфіденційність безкоштовного домену. Реєструючи домен, ви також генеруєте запис, що містить ваше ім’я, електронну адресу, поштову адресу, номер телефону тощо. Цей запис доступний для всіх, хто може шукати в Інтернеті, що призводить до масового збирання даних і, в деяких випадках, переслідування.

Конфіденційність домену замінює вашу інформацію, по суті робить вашу реєстрацію приватною. На відміну від DreamHost і 1&1 IONOS, MDDHosting не пропонує конфіденційність домену безкоштовно. Хоча це стосується більшості веб-хостів, ми хотіли б, щоб MDDHosting пропонував це принаймні на початковий термін, особливо з тим, наскільки міцною є політика конфіденційності.

Хоча вона не включена, важко поскаржитися. Захист ідентифікатора, за яким MDDHosting називає конфіденційність домену, становить лише 5 доларів на рік, що приблизно вдвічі менше, ніж плата за веб-хости, наприклад HostGator (читайте наш огляд HostGator). Хоча безкоштовно завжди краще, MDDHosting пропонує низький рівень доступу для конфіденційності домену.

Однак політика конфіденційності є чудовою. Це коротко і по суті, даючи зрозуміти, що MDDHosting “зобов’язаний захищати вашу конфіденційність”. MDDHosting говорить, що не розголошує особисту інформацію, отриману про вас, стороннім особам, для продажу чи іншим чином. MDDHosting дає зрозуміти, що не зміниться без вашого відома та згоди.

Існує виняток, коли йдеться про правоохоронні органи, що не повинно стати сюрпризом. Поза тим, MDDHosting нікому не продаватиме та не надаватиме вашу особисту інформацію. Деякі анонімні дані можуть бути використані, але MDDHosting каже, що “не буде використана жодна інформація, яка могла б ідентифікувати … осіб”.

Підтримка

На жаль, MDDHosting закінчується кислим записом. Зважаючи на те, що решта сервісу відмінна, ми покладали великі сподівання на підтримку. MDDHosting, хоча і прохідний, не виходить за рамки SiteGround, що призводить до гідного, але посереднього досвіду підтримки (читайте наш огляд SiteGround).

Якість підтримки непогана. Це страждають варіанти. MDDHosting не пропонує чат в реальному часі, або, принаймні, ми так вважали спочатку, що є критичним каналом підтримки веб-хостингу для роз’яснення дрібних проблем цілодобово. Технічна підтримка телефону пропонується технічно, але лише для питань виставлення рахунків та продажів, залишаючи лише підтримку електронної пошти на основі квитків.

Чат в прямому ефірі доступний через невелику бульбашку внизу кожного екрану, яку ми пропустили протягом більшої частини огляду. MDDHosting постійно говорить, що пропонує цілодобову підтримку електронної пошти, але не згадує чат в реальному часі, тому невеликий спливаючий вікно чи уточнення можуть полегшити пошук підтримки.

Ви можете надіслати електронний лист у будь-який час, MDDHosting каже, що в ньому є цілодобові представники, але ми не вагаємось називати його справжньою підтримкою 24/7. MDDHosting вимагає відповідей, але ви все ще будете чекати принаймні кілька годин, щоб почути відповідь на запит.

Це залишає вам базу знань, яка, на щастя, набита корисними статтями. Однак ми сильно зосереджуємось на навчальних посібниках та роз’ясненнях, а не на посібниках з усунення несправностей. У протиріччі з розділом передпродажного продажу, існує лише сім посібників щодо усунення несправностей до 25-ти продажів.

mddhosting-огляд-база знань

Однак у нас не було проблем під час використання MDDHosting. Все було з’ясовано протягом нашого тестування, включаючи невелику проблему, яку ми мали під час встановлення WordPress. Коли система працює з ефективністю, на яку працює MDDHosting, підтримка викликає менше занепокоєння.

Вирок

MDDHosting – це швидкий, укомплектований функціями та недорогим. Він демонструє потужність хмарного хостингу красиво, з широким, гнучким набором планів та високотехнологічних функцій, включаючи Cloudflare Railgun та LiteSpeed ​​сервери. Підтримка клієнтів не найкраща, але це просто не помітити, враховуючи, що ще може запропонувати MDDHosting.

Це робить все, що ми хочемо, що є рідкістю у світі веб-хостингу.

Що ви думаєте про MDDHosting? Повідомте нас, якщо ви плануєте спробувати це в коментарях нижче і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map