Огляд іменної скриньки – оновлено 2020 рік

Огляд іменної скриньки

Namecheap – хост-реєстратор, який пропонує дешевий, повнофункціональний хостинг. Хоча це не ідеально, з цими цінами вам буде мало на що скаржитися. Дізнайтеся, чи працює він для вас, прочитавши наш повний огляд Namecheap.


Namecheap працює в бізнесі з реєстрацією доменів майже два десятиліття, і подібно до сучасників, він розширив свою лінійку, включивши в цей час веб-хостинг. На відміну від, скажімо, GoDaddy, хоча, Namecheap працює за нашим найкращим керівництвом веб-хостингу, з надійною лінійкою функцій та низькою ціною, щоб завантажуватись.

У цьому огляді Namecheap ми переглянемо функції реєстратора домену, перетворивши функції веб-хоста, ціни, швидкість, безпеку та багато іншого. Ми також поговоримо про наш досвід використання панелі управління та звернення до служби підтримки, перш ніж виносити вирок

Namecheap вражає, незважаючи на свою скромну ціну. Ціна відмінна, як і безпека, але вам потрібно буде мати справу з роз’єднаною інформаційною панеллю та кількома відсутніми функціями, якщо ви підписуєтесь.

іменник-слайдер1

namecheap-slider2

ім'я-слайдер3

namecheap-slider4

іменник-слайдер5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Namecheap

Особливості

Namecheap має суцільний перелік функцій у всіх планах, що робить і без того низьку ціну ще більш вражаючою. Однак, вона скупиться в декількох областях, що допомагає пояснити низьку ціну. Namecheap має безліч функцій для вашого хостинг-плану, але вам потрібно бути готовим купувати a la carte для деяких предметів першої необхідності, якщо ви хочете повний пакет.

Зокрема, існують обмеження щодо вашої безкоштовної реєстрації домену. Безкоштовна реєстрація домену .com стала нормою для більшості веб-хостів – читайте наш огляд HostGator лише на одному прикладі – тому дивно бачити, що Namecheap обмежує ваш безкоштовний домен адресою веб-сайту. Вартість домену .com не дорога, але було б добре, якби такий був включений.

Зважаючи на це, важко вибити Namecheap з огляду на те, наскільки хостингом недорогий, особливо якщо включено багато критичних функцій. Серед списку – це веб-сайт, який містить плагіни для варіантів оплати, інтеграцію соціальних медіа та багато іншого, а також кілька чуйних тем.

namecheap-review-website-builder

Це не відповідає найкращому веб-дизайнеру, Wix, але як ви можете прочитати наш огляд Wix, мало хто з розробників веб-сайтів. Тим не менш, вона включає в себе основні елементи, включаючи інтерфейс перетягування та підтримку електронної комерції. Якщо вам це не подобається, Namecheap також дозволяє вам використовувати Weebly або Strikingly через магазин додатків (читайте наш огляд Weebly та Strikingly).

Незалежно від того, як ви створюєте веб-сайт, ви можете з’єднати свій домен із Google Apps через cPanel. Це включає календар Google, офісний набір Google та Gmail для вашого домену. Вам потрібно буде налаштувати все з Google, але параметр відображається в cPanel.

Інші функції зосереджені на безпеці, включаючи 50 безкоштовних сертифікатів PositiveSSL, щоденні резервні копії та конфіденційність записів WHOIS. Ми потрапимо до них у розділах “безпека” та “конфіденційність” нижче.

Нам подобається лінійка в цілому, але відсутність безкоштовної реєстрації .com домену реєструється. З огляду на те, наскільки недорогий Імпульс і скільки функцій він пропонує, ми розуміємо, чому Вас просять зареєструвати домен окремо, але було б приємно бачити незалежно.

Огляд функцій іменника

Логотип Namecheapwww.namecheap.com

Починає від 288 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS
Оплачено

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Namecheap робить щось рідкісне у світі веб-хостингу: відображайте фактичну ціну, яку ви будете платити. Як і WebHostingBuzz (читайте наш огляд WebHostingBuzz), Namecheap не рухається із цінами, які ми бачимо від інших постачальників веб-хостингів. Ви можете перевірити ціну на потрібну тривалість на сторінці товару, зробивши так, щоб не було сюрпризів.

Це теж дешево. Як випливає з назви, функціонує ціна на вигідні ціни, перемагаючи нашого найдешевшого веб-хоста, 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS). Якщо ви хочете придбати дешевий веб-хостинг, Namecheap може доставити деякі спільні плани, що коштують менше на рік, ніж витрати на Arvixe на місяць (читайте наш огляд Arvixe).

Схему ціноутворення легко зрозуміти. Ви можете придбати хостинг на місяць або один рік, при цьому останні пропонують знижку 6-7 відсотків. Також у Namecheap немає рекламних цін за межами 50-відсоткової надбавки за річним планом. Якщо це те, що ви шукаєте, прочитайте наш огляд Hostinger.

Ця схема ціноутворення справедлива для спільних і WordPress планів. VPS та віддані користувачі також мають можливість платити щоквартально, а торговельні посередники можуть платити всього за місяць і стільки, скільки два роки.  

Namecheap також пропонує сервери для розмитнення. Це сервери із застарілим обладнанням, виведене з обертання. Хоча це не ідеальна конфігурація, вони є хорошим способом заощадити гроші, якщо вам потрібен спеціалізований сервер. На момент написання повідомлення, у Namecheap є дешеві сервери – 34,88 доларів на місяць, але це зміниться, як і інвентар.

Незалежно від того, з яким планом ви збираєтеся, він підтримується протягом місяця, якщо це не план VPS, який дає вам два тижні. Namecheap пропонує 30 днів, щоб отримати відшкодування, що, хоча і не так щедро, як 97-денне вікно DreamHost, є стандартним для більшості постачальників веб-хостингів (читайте наш огляд DreamHost).

Простота використання

Зареєструватися в Namecheap так само просто, як вибрати свій план, створити обліковий запис і натиснути на “замовлення”. Він схожий на GoDaddy тим, що на веб-сайті є багато, тому важко виявити необхідну послугу (читайте наш огляд GoDaddy). При цьому, зрозуміло, що Namecheap намагався впорядкувати процес, тому, хоча це дратує більше, ніж деякі, це не є реверсивним.

Будь-які проблеми з вибором плану швидко компенсуються процесом оформлення каси. Namecheap просить спершу створити обліковий запис, тобто ви можете перейти від каси до панелі управління, не знаходячи облікових даних свого облікового запису в електронній пошті. Крім того, остання сторінка оформлення замовлення не заповнена додатками для вашого облікового запису і навіть має перемикач, щоб вимкнути автоматичне оновлення.

namecheap-огляд-замовлення

Однак, процес оформлення замовлення виглядає досить тривалим, оскільки Namecheap сегментує кожен крок на своїй сторінці. Ви створите обліковий запис на одній сторінці, підтвердите своє замовлення на іншій, введіть свою платіжну адресу на іншій і, нарешті, введіть свою платіжну інформацію. Це не є великим захопленням Namecheap, але процес може бути зведений до сторінки чи двох.

Після цього вас буде надіслано на сторінку з підсумками замовлень, де ви можете перейти до інформаційної панелі облікового запису, натиснувши «керувати» поруч із вашим хостинговим обліковим записом. Панель управління чітко налаштована для доменної сторони бізнесу, оскільки всі вкладки по суті спрямовують вас на придбання хостингу для вашого домену.

namecheap-review-account-dashboard

Нам знадобився певний час, щоб знайти cPanel. Вам потрібно відкрити панель приладів, натиснути стрілку вниз поруч із вашим хостингом, натиснути ще одну стрілку вниз поруч із придбаним вами пакетом і, нарешті, натиснути «перейти до cPanel».

cPanel такий самий, як і для більшості наших найкращих веб-хостингів із виборуми cPanel, поза розділом у верхній частині з ексклюзивними програмами Namecheap. Вони не є “ексклюзивними”, як випливає з Namecheap, але це приємний спосіб організувати посилання на базу знань, розробник веб-сайтів та центр Google Apps в одному місці.

namecheap-review-cpanel

Користувач ім’ям не важкий у використанні, але він не має такого ж фокусу, як, скажімо, Kinsta (читайте наш огляд Kinsta). Інформаційна панель створена для керування доменом, а не веб-хостингу, що може призвести до плутанини при спробі керувати веб-сайтом.

Типи хостингу

Незважаючи на те, що реєстратор домену перетворився на веб-хостинг, у Namecheap багато що відбувається, коли справа стосується типів хостингу. На відміну від iPage (читайте наш огляд iPage), він не обмежується спільним хостингом, який пропонує гнучкість більшого хоста без цінника.

Він починається із спільного хостингу, як і більшість веб-хостів поза, скажімо, Pagely (читайте наш огляд Pagely). Спільний хостинг зберігає на одному сервері кілька веб-сайтів і змушує ці веб-сайти ділитися ресурсами. Namecheap демонструє, наскільки дешевим може бути спільний хостинг, але це також виникає з випадковими проблемами зі швидкістю або тривалістю роботи.

Поруч із спільними планами – керовані плани WordPress. Виходячи з ціноутворення, схожого на спільний хостинг, ми припустили, що це лише копія спільного хостингу з автоматичними оновленнями WordPress. Це не все-таки. Швидше за все, керовані плани WordPress використовують хмарний хостинг, і як ви можете прочитати в нашому огляді MDDHosting, це чудово для WordPress.

Хмарний хостинг – це нитка, яка пов’язує наш кращий веб-хостинг із виборами WordPress разом. Хоча ваш веб-сайт все ще розміщений на одному сервері, він може отримати додаткові ресурси в мережі базових серверів. Коротше кажучи, це означає, що незалежно від того, чи відчуває ваш веб-сайт трафік, поширена атака відмови у наданні послуг чи щось інше, ресурси будуть доступні.

Хоча це не лише хмарний хостинг WordPress. “Керована” частина рівняння стосується Іменної карти, що підтримує вашу версію WordPress. Хоча вам все одно доведеться розробити веб-сайт і наповнити його вмістом, Namecheap буде турбуватися про резервні копії та оновлення WordPress безкоштовно..

Якщо ви шукаєте більше енергії для не набагато більше, плани VPS вам підійдуть. Віртуальні приватні сервери – це віртуальні сервери, розміщені на фізичних. Обчислювальні ресурси сервера відокремлюються та розбиваються між віртуальними серверами, що забезпечує подібний досвід, як присвячений хостинг без зайвих витрат.

Плани VPS компанії Namecheap недорогі, і якщо ви читали наш огляд хостингу A2, ви знаєте, що це означає, що вони не керовані. Ви зможете звернутися за допомогою до клієнта за порадою, але відновлення сервера, зміни основних програм та розслідування несправностей приноситимуть вам додаткову плату в місяць.

У верхній частині діапазону представлені спеціалізовані сервери, які, як випливає з назви, надають сервер собі. Як і VPS-плани, спеціалізовані сервери не управляються, тобто вам доведеться боротися з несправностями та оновленнями. Якщо ціна зависока, ви можете покуповувати у списку серверів, призначених для розмитнення Namecheap.

Швидкість & Час роботи

Ми перевіряємо швидкість веб-сайту за допомогою тестування швидкості Pingdom та впливу навантаження. Наш процес простий: ми підписуємося на рахунок з найдешевшим доступним планом, встановлюємо чисту копію WordPress і переходимо до тестування. Хоча це не є ідеальною наукою про час завантаження веб-сайтів, ми намагаємось максимально зрозуміти показник швидкості, запустивши наші тести таким чином.  

Namecheap виступив добре, але недостатньо, щоб заробити місце в нашому найшвидшому посібнику з веб-хостингу. Тест швидкості Pingdom дав йому 90 з 100, що, мабуть, завдяки серверам Apache, які Namecheap використовує. Ми бачили такі хости, як A2 хостинг та MDDHosting, які використовують найкращі ефекти на серверах LiteSpeed, які є альтернативою Apache, так що ми хотіли б побачити з Namecheap у майбутньому.

namecheap-огляд-тест на швидкість

Ви можете очікувати, що швидкість зменшиться, коли ваш веб-сайт теж заповниться вмістом. Перші два рівні загального хостингу не включають eAccelerator або xCache, які входять до верхнього рівня. Перші кешують PHP-скрипти в компільованому стані, тобто вони можуть бути виконані набагато швидше, тоді як другі роблять те саме, але зберігають їх в оперативній пам’яті сервера.

Зважаючи на це, наш тест на вплив навантаження мав чудові результати. Навантаження навантаження, для наших цілей, є інструментом стрес-тестування, хоча може зробити набагато більше. Ми надіслали 50 віртуальних користувачів на веб-сайт протягом п’яти хвилин, за допомогою Load Impact вимірюємо час відповіді для кожного користувача та кількість запитів, які були виконані.

У Namecheap була майже пряма лінія, коли наставав час відповіді та виконував кожен запит. Ми очікуємо, що найдешевший спільний пакет із кожним хостом зможе подолати близько 50 користувачів, тому ми перевіримо цю межу. Хоча Namecheap не входить у цю категорію. Він зміг не відставати від запитів і підтримувати низький час відповіді.

namecheap-огляд-навантаження-вплив

Це говорить про те, що для обходу є багато обчислювальних ресурсів, тому багато питань спільного хостингу не повинні виникати. Хоча ми не можемо гарантувати, що так буде завжди, це було під час нашого тестування.

Хоча Namecheap – це не лише бізнес із забезпечення швидкого хостингу. Він також забезпечує надійний хостинг. Безпека облікового запису – це 99,9 або 100-відсоткова гарантія безперервного часу, залежно від типу хостингу, який ви використовуєте. Плани для торговельних посередників та VPS мають ліміт 99,9 відсотка, що означає, що перші 45 хвилин простою в місяці не підходять.

Крім цього, Namecheap надає обслуговування в один день за кожну непланову годину роботи сервера. Як і у більшості веб-хостів, вам потрібно буде отримати підтримку протягом 10 днів з простою, щоб отримати кредит.

Безпека

Namecheap має трифекти функцій безпеки, які ми шукаємо: SSL / TLS сертифікати, сканування зловмисного програмного забезпечення та автоматичне резервне копіювання. Останній елемент доступний не у всіх планах, що, хоча і розчаровує, має сенс, враховуючи, наскільки недорогим може бути Іменний пробіг. Однак ми раді бачити сертифікати SSL / TLS та сканування зловмисного програмного забезпечення в різних планах.

Сертифікат SSL / TLS є важливим для безпеки веб-сайту. Він повідомляє веб-переглядачу, який відвідує ваш веб-сайт, що вам можна довірити особисту інформацію, яка відкриває зашифроване з’єднання між вашим веб-сайтом та відвідувачем (прочитайте наш опис шифрування для специфіки процесу).

Namecheap включає 50 сертифікатів Comodo PositiveSSL з кожним пакетом хостингу. Сертифікат початкового рівня підходить для більшості веб-сайтів, які не потребують багато особистої інформації від користувачів. Якщо ви, наприклад, працюєте на форумі або приймаєте платежі на своєму веб-сайті, вам потрібно буде отримати сертифікат “heftier”.

Сканування зловмисного програмного забезпечення включено в cPanel під назвою “сканер вірусів”. Ви можете сканувати свій веб-сайт на предмет зловмисного програмного забезпечення та інших дурниць, пов’язаних з кіберзлочинністю, один раз на день і не більше. При цьому важливо зауважити, що хоч інструмент сканує ваш веб-сайт, він не очищує його. Якщо ви виявите проблему, вам доведеться знайти інший спосіб її усунення.

namecheap-review-virus-scanning

Сертифікати SSL / TLS та сканування зловмисного програмного забезпечення включені у всі плани, але автоматичні резервні копії – ні. Самий недорогий спільний план не включає їх, хоча, на щастя, кожен інший план. Ви можете отримати доступ до своїх резервних копій через cPanel, плануючи їх щодня, щотижня або щомісяця, завантажуючи їх локально або копіюючи посилання для спільного використання.

За лаштунками також є ModSecurity. Це брандмауер веб-додатків з відкритим кодом для серверів Apache, тобто може захистити вас від неприємного трафіку, що надходить на сервер. Оскільки він є відкритим кодом, існує безліч правил і конфігурацій, які можна встановити так, щоб ваш веб-сайт був таким же безпечним, наскільки це може бути..

Хоча ми хотіли б бачити резервні копії у всіх планах, пакет безпеки вражає. У будь-якому разі варто перейти до другого рівня загального хостингу, а резервні копії – це вишня на вершині. Важко поскаржитися, коли Namecheap пропонує стільки на шляху безпеки, так що, ну, дешево.

Конфіденційність

Конфіденційність – одна з тих речей, про які легко говорити, але важко дотримуватися їх. Хоча Namecheap вкладає свої гроші туди, де є рот, і дає деякі кращі заходи щодо конфіденційності, які ми бачили від веб-хостингу. Це далеко не той обмін даними, який ми бачили від брендів Endurance International Group (читайте наш огляд FatCow для прикладу цього).

Namecheap пропонує безкоштовну конфіденційність домену для кожного домену, який він має. Конфіденційність домену замінює інформацію, яку ви реєструєте у вашому домені, фіктивною інформацією, ефективно маскуючи вашу особу. Оскільки записи WHOIS можна шукати в Інтернеті, будь-хто може знайти вашу особисту інформацію, якщо у вас немає конфіденційності домену.

Ми бачили, що декілька хостів пропонують безкоштовну конфіденційність домену (читайте наш огляд WestHost на одному прикладі), але зазвичай це стосується лише доменів, які ви зареєструєте у постачальника. Namecheap незвичайний тим, що він також забезпечує конфіденційність домену безкоштовно при передачі домену, тобто якщо ваш домен зареєстрований, скажімо, GoDaddy, ви можете перенести його в Namecheap та захистити ваші особисті дані.

Політика конфіденційності також є обґрунтованою, але Namecheap залишає за собою право ділитися неперсоніфікованою інформацією з рекламою та діловими партнерами. Незважаючи на це, ніякої особистої інформації не ділиться, а враховуючи те, що Namecheap підтримує «Боротьба за майбутнє» та «Фонд електронних кордонів», нам зручно передавати невеликі дані.

Підтримка

У Namecheap є центр підтримки, де ви можете знайти всі його ресурси підтримки. Хоча звичайні підозрювані є – Namecheap включає посилання на підтримку на основі квитків, чат в реальному часі, зворотній зв’язок, оновлення статусу та багато іншого – також є кілька незвичайних ресурсів підтримки.

Сюди входять документи API Namecheap, які дозволяють здійснювати пошук домену, реєстрацію та ще більше автоматично з створеної програми. Хоча ви можете використовувати API для продажу доменів, SSL / TLS сертифікатів тощо, він також може використовуватися для контролю та управління доменом..

namecheap-review-api

Якщо вам потрібна допомога, Namecheap також може це вмістити. Підтримка чату та електронної пошти доступна цілодобово, і ми використовували обидва під час огляду. Чат в реальному часі настільки ж хороший, як і SiteGround, що щось говорить (читайте наш огляд SiteGround). Відповіді були оперативними та прямими, демонструючи чіткі знання технічних аспектів послуги.  

Для самодопомоги існує база знань, яка розділена на категорії продуктів Namecheap. Далі розділені складні розділи, такі як “хостинг”, що робить пошук потрібної статті простим.

namecheap-огляд-база знань

Статей теж багато. У Namecheap є навчальні посібники, роз’яснення та усунення несправностей у всій базі знань, кожен з яких містить відмінну кількість деталей. Хоча наш досвід з підтримкою людини був чудовим, вам не потрібно було б багато намагатися, враховуючи, наскільки глибока база знань.

Вирок

Namecheap говорить все, що потрібно знати в імені. Це недорогий веб-хостинг з низкою функцій, хоча і у нього є кілька проблем. Нам подобається швидкість, функції безпеки, конфіденційність домену та ціна, але відсутність безкоштовної реєстрації домену .com та незграбна приладова панель – нагальні проблеми.

Що ви думаєте про Namecheap? Ви плануєте спробувати? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me