Огляд HostPapa – Канадський веб-хостинг – оновлено 2020 рік

Огляд HostPapa

HostPapa – хороший веб-хостинг з великою конфіденційністю, гідний розробник та більше можливостей, ніж можна потиснути палицю. Єдине, що не дозволяє йому бути тотальним переможцем – це його низькі швидкості, як ви можете прочитати у нашому повному огляді HostPapa.


HostPapa – незалежний канадський веб-хостинг, який працює в бізнесі вже більше десяти років. Хоча компанія зросла і має представництва по всьому світу, в планах ліній все ще є щось для кожного. Втім, його швидкість роботи та незграбний досвід користувачів означають, що у нього не так сильно, щоб ходити на ноги з нашими кращими постачальниками веб-хостингів.

Незважаючи на це, варто подумати, особливо з твердою політикою конфіденційності, досконалістю функцій та гідним розробником веб-сайтів. У цьому огляді HostPapa ми будемо переглядати все це та багато іншого, обговорюючи наш досвід роботи з сервісом після запуску веб-сайту WordPress з його найдорожчим спільним планом.

Цей досвід був хорошим здебільшого, але на кінці HostPapa було кілька помилок. Хоча за свої гроші ви заробляєте багато, ціна висока і, вважаючи, що HostPapa міг би краще зробити у відділі швидкості, це не чудово.

хостпапа-слайдер1

хостпапа-слайдер2

хостпапа-слайдер3

хостпапа-слайдер4

хостпапа-слайдер5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для HostPapa

Особливості

HostPapa – це звичайний стандарт, коли мова йде про ціноутворення, але, на щастя, не стосовно функцій. Довга діаграма порівняння на кожній із сторінок продукту капає з смаколиками для нерегулярних веб-хостингів, щоб занурити зуби. Насправді, насправді, що легко не помітити кілька важливих функцій, завдяки яким веб-хостинг стає тиковим.

Починаючи з того, що ви отримуєте, HostPapa намагається забезпечити вибірку всього. cPanel не зарезервований жодним чином, це означає, що ви отримуєте доступ до файлів журналів свого сервера, простого у користуванні WebFTP, AWStats та інсталятора програми Softaculous.

Також включений безкоштовний план Cloudflare. Як ви можете прочитати в нашому посібнику з Cloudflare, будь-який веб-сайт може створити безкоштовну версію мережі доставки вмісту, але новачки, швидше за все, загубляться в хості DNS. Наш посібник із записів DNS щодо записів може допомогти у цьому, але для тих, хто не любить налаштовувати власні сервери імен – чи читати – інтеграція під час роботи.

Поряд із cPanel, є добросовісна зміна функції безпеки, про яку ми поговоримо в розділі “безпека” нижче. Однак, хоч кожен може потрапити за надмірні мережі та брандмауери веб-додатків, HostPapa не вистачає чогось критичного: щоденні резервні копії.

Щоб було зрозуміло, пропонуються щоденні резервні копії, але не в планах. Якщо ви вирішите не переходити до найвищого рівня хостингу або WordPress, резервні копії принесуть вам додаткові 40 доларів на рік. Це висока ціна на те, що потрібно включити безкоштовно.

Веб-сайт HostPapa Builder

Безкоштовна версія розробника веб-сайтів включена у всі плани. Це добре, але нічого про що писати вдома Як і наші кращі розробники веб-сайтів, основні елементи присутні для створення веб-сайту. Ви можете додавати текст, зображення та багато іншого на сторінку та переміщувати елементи навколо. Однак, HostPapa не справляється з тим самим вишуканістю, як наші улюблені будівельники.

hostpapa-review-web-builders

Коротше кажучи, розробник веб-сайтів не повинен продавати вас на HostPapa. Wix займає верхню частину списку (читайте наш огляд Wix).

Огляд функцій HostPapa

Логотип HostPapawww.hostpapa.com

Починається від $ 299перше місяцяВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії
Оплачено

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

HostPapa не завищений, але він схожий на Bluehost, оскільки ви не будете впевнені, що платите, поки не настане час перевірити (читайте наш огляд Bluehost). На спільні плани надходять багаторічні знижки, але вони доступні лише рік і вище, що робить остаточну ціну оформлення замовлення значно вищою, ніж запропонувала сторінка продукту.

Спільні плани мають тривалість один, два або три роки, і, як у багатьох конкурентів HostPapa, щомісячна ціна збільшується, оскільки тривалість стає скорочуватися. На щастя, вас не карають за те, що ви проходите з меншою тривалістю через значно завищену щомісячну ставку, як ви з Arvixe (читайте наш огляд Arvixe), але ставка акції може бути узгодженою протягом усього часу.

Зрозуміло, що колоду викладено на користь HostPapa, оскільки ціна завжди здається вище, ніж запропонувала сторінка продукту. Це справедливо для більшості веб-хостів, але ми бачили, що провайдери, такі як Hostinger та Hosting24, користуються багаторічними акційними тарифами з найкращим ефектом, тому немає ніяких причин HostPapa теж не може цього зробити (читайте наш огляд Hostinger та огляд Hosting24 ).

Плюс ціна заплутана, що може бути рецептом катастрофи, як ми бачили в нашому огляді LunarPages. Наприклад, є плани для веб-розробників веб-сайтів, але у вас є доступ до безкоштовної версії розробника веб-сайтів зі стандартним спільним хостингом. У планах інтернет-магазину також використовується веб-розробник веб-сайтів, але вони мають власну структуру цін.

Ми віддаємо перевагу підході без дурниць 1&1 IONOS, коли мова йде про ціноутворення. Як ви можете прочитати в нашій 1&1 огляд IONOS, ви можете оновити ціну на сторінці товару, виходячи з тривалості, так що сюрпризів при оформленні замовлення немає. Ви також не продаєте додавання продуктів до своєї послуги.

Однак, HostPapa включає більше, ніж більшість веб-хостів за тією ж ціною. Наприклад, найдешевший спільний план, наприклад, підтримує два веб-сайти зі 100 Гб накопичувача на твердотільному диску. Більшість веб-хостів пропонують лише один домен і близько 50 Гб пам’яті на самому базовому спільному плані.

Щодо отримання відшкодування, у вас є 30 днів, щоб змінити свою думку з HostPapa, якщо ви купуєте багаторічний план. Будь-які плани, що пропонують щомісячну передплату, наприклад, VPS хостинг, дозволяють лише 48 годин передумати. Порівняно з 90-денним вікном повернення невеликого помаранчевого, HostPapa не вражає (читайте наш огляд “Маленький помаранчевий”).

Простота використання

Почати роботу з HostPapa складніше, ніж має бути. Веб-сайт не датований FatCow (читайте наш огляд FatCow), але занадто багато продуктів у занадто мало місця. Доля зазнає аналогічної долі з GoDaddy тим, що кожній службі надається однакова вага у верхньому меню, що робить пошук потрібного пакету складніше, ніж необхідно (читайте наш огляд GoDaddy).

Незважаючи на це, щойно ви знайдете потрібний пакет, процес оформлення замовлення проходить безперебійно. Яскраву і яскраву сторінку оформлення замовлення HostPapa легко пройти, але ви хочете звернути увагу на додатки, вибрані під час оформлення замовлення. Купуючи найдешевший спільний пакет, безпека веб-сайту Protection Power та автоматизовані щоденні резервні копії були попередньо обрані.

hostpapa-огляд-замовлення

Процес оформлення замовлення складається з трьох етапів, що набагато менше дратує, ніж, здавалося б, нескінченні кроки в Namecheap (читайте наш огляд Namecheap). Вам буде запропоновано ввести новий домен або вказати власник, а потім ввести особисту інформацію та спосіб оплати.

Варто зазначити, що процес оформлення каси буде відрізнятися залежно від обраного вами плану.

Ми придбали спільний хостинг для нашого тестування, тому наш досвід базується на цьому, але ми пройшли процес так, ніби купували план VPS. Сторінка оформлення замовлень набагато більш датована, але все ж настільки проста, і, як перевірка за допомогою спільного хостингу, вам потрібно буде пильно знімати прапорці, які ви не хочете..

Після обробки вашої оплати HostPapa каже вам сидіти щільно. Прикро, ви повертаєтесь на головну сторінку, поки ви чекаєте серії привітальних електронних листів для надання облікових даних облікового запису. Крім цього, ці електронні листи не надходять одразу.

Інформаційна панель HostPapa

Клієнтська область HostPapa заплутана. На головному екрані приладової панелі відображаються терміни виставлення рахунків та останні квитки, проте більша частина сторінки присвячена пропонуванню нових реєстрацій домену. На домашній сторінці інформаційної панелі немає розділу для доменів чи служб, які ви зараз маєте.

hostpapa-огляд-приладова панель

Ви можете отримати доступ до своїх послуг через верхнє меню, яке саме по собі заплутане. Є три вкладки, якими можна керувати веб-сайтом: “мій cPanel”, “мої послуги” та “мій веб-сайт”. Виявляється, на вкладці “Сервіс” відображається, що ви придбали, а вкладка “Веб-сайт” стосується розробника веб-сайту.

Єдина вкладка, що стосується управління вашим веб-сайтом, – це вкладка cPanel. Загалом, система непогана, але неефективна. Замість того, щоб заповнити домашню сторінку клієнтської області рекламою для придбання більшої кількості доменів, HostPapa міг би скористатися цим простором для полегшення перегляду та управління вашими послугами.

Натомість клієнтська область відчуває себе роз’єднаною та надмірною. Наприклад, вкладки служб та рахунків надають в основному ту саму інформацію, тоді як вкладка веб-сайту не стосується тих, хто не використовує розробник веб-сайтів. Ви можете бачити процес думки за інформаційною панеллю, але кінцевий результат не є ідеальним.

CPanel HostPapa

Зберігає благодать зручності в користуванні – це cPanel, який, як ви можете прочитати на нашому найкращому веб-хостингу з керівництвом cPanel, є нашим улюбленим способом управління веб-хостингом. Це означає, що це вікно на панелі приладів, яке незграбно розгладжує інтерфейс. Наприклад, корисна інформація про сервер, яка зазвичай заповнює праву частину cPanel, застрягла внизу.

hostpapa-review-cpanel

Хоча це, по суті, той самий cPanel, досвід інший. Прокручування вгору та вниз у вузькому вікні – це не те, що cPanel, і тому досвід знижується. Усі варіанти є – ви отримуєте доступ до файлового менеджера, програмного забезпечення Softaculous та ін. – але втиснути їх у крихітне вікно – не найкраще.

Типи хостингу

Як уже згадувалося, веб-сайт HostPapa – це не найпростіший спосіб пройти. Це тому, що він пропонує довгий список послуг. Незважаючи на те, що існує багато типів хостингу, він пропонує лише два: спільний та VPS. Незважаючи на це, існує кілька планів під кожен тип хостингу, що дозволяє налаштувати хостинг-пакет для тієї платформи, яку ви використовуєте.

Якщо вам цікаво, що означає спільний або VPS хостинг, прочитайте наш огляд типів хостингу.

Спільні плани, які просто називають “веб-хостингом”, складаються у три рівні. Різниці між рівнями багато, як і хостинг A2 (читайте наш огляд хостингу A2), тому радимо ознайомитись із детальним порівнянням HostPapa. Якщо коротко, то вищі яруси мають більше функцій та кращі показники.

Також є плани для розробників веб-сайтів. Якщо ви пропустили вперед, перегляньте розділ «функції», щоб переглянути наші думки про конструктор веб-сайтів. Він включений безкоштовно з вашим спільним пакетом хостингу, але якщо ви хочете повністю скористатись інструментом для створення веб-сайтів, вам потрібно буде оновити до одного з чотирьох ярусів для веб-сайтів HostPapa. Так само є чотири яруси для інтернет-магазинів.

HostPapa WordPress

HostPapa пропонує плани WordPress, які є просто дорожчими спільними планами з функціями WordPress. Ми не проти пропонувати WordPress хостинг таким чином – прочитайте наш огляд хостингу InMotion, щоб дізнатися про постачальника, який робить це добре – але це не ідеально.

WordPress є гнучким, але загалом веб-сайти, побудовані на ньому, хочуть зібрати якомога більше очей (прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress, щоб побачити популярні веб-сайти, що використовують систему управління вмістом). Інтеграція Jetpack та автоматичне оновлення WordPress є приємними, але спільна структура, яку використовує HostPapa, ускладнює масштабування веб-сайтів WordPress.

Натомість нам подобається хмарний хостинг для WordPress, а деякі веб-хости, такі як MDDHosting та Kinsta, спеціалізуються саме на цьому (читайте наш огляд MDDHosting та огляд Kinsta). Хмарний хостинг є поширеним серед наших найкращих веб-хостингів для вибору WordPress, оскільки він пропонує гнучкість, надмірність та безпеку таким чином, що традиційний хостинг не може.

VPS HostPapa

Якщо ви шукаєте більше соку для свого веб-сайту WordPress або будь-якого веб-сайту, плани VPS відповідають законопроекту. HostPapa пропонує п’ять рівнів хостингу VPS, якими керується виключно. Якщо ви шукаєте некерований VPS-хостинг, A2 хостинг – один з небагатьох хостів, який пропонує його.

Ціна на рівні ярусів висока, але такі особливості та характеристики. Крім того, HostPapa пропонує кореневий доступ до VPS, який ви використовуєте, тобто ви можете встановити будь-які програми, які ви хочете на ньому. Через це ви можете перепродати свій рахунок VPS, якщо хочете, але HostPapa також пропонує спеціальні плани реселерів.

Швидкість & Час роботи

Ми перевіряємо швидкість веб-сайту за допомогою тестування швидкості Pingdom та впливу навантаження. Ці інструменти дозволяють нам перевірити досвід для одного користувача, а також як веб-сайт буде працювати під навантаженням. Наше тестування проводиться з чистою версією WordPress за найдешевшим планом. Таким чином, ми можемо зменшити змінні, що беруть участь у завантаженні веб-сайту.

Крім того, ми нічого не робимо на сайті за межами встановлення WordPress. Якщо кешування чи стиснення триває, веб-хостинг додав його, а не ми. Однак це кроки, які повинен зробити будь-який веб-сайт. Ви можете дізнатися, як реалізувати кешування та стиснення на своєму сайті, в нашому посібнику щодо покращення часу завантаження веб-сайту.

Тест на швидкість Pingdom дав менше, ніж ідеальні результати. Наш веб-сайт отримав оцінку 90 з 100, що хоч і виглядає добре, але не чудово. Пам’ятайте, що на нашому тестовому веб-сайті немає нічого, тому незначні зміни в балах мають значення. У цьому випадку не вистачає кешування, що важливо для покращення часу завантаження веб-сайтів.

hostpapa-огляд-тест на швидкість

Аналогічно, наш тест навантаження на навантаження дав невтішні результати. Ми надіслали на сервер 50 користувачів протягом п’яти хвилин, вимірюючи час відповіді та кількість виконаних запитів для кожного. Близько чверті наших HTTP-запитів були задоволені помилками, що дозволяє припустити, що сервер перебуває на межі його продуктивності.

hostpapa-огляд-вплив-навантаження

Незважаючи на це, ваш план підтримується 99,9-відсотковою гарантією безперервного часу. HostPapa стверджує, що пропонує його на своїй сторінці “чому HostPapa”, але говорить, щоб детально посилатися на умови надання послуг. Ми нічого не знайшли. Не згадується гарантія безперервного часу або договір про рівень обслуговування в умовах надання послуг, що так само добре, як відсутність гарантії безперервного часу.

Безпека

HostPapa має спеціальний розділ “безпека” на своєму веб-сайті, але вам не потрібно буде відвідувати його, якщо ви маєте базовий веб-сайт. Три важливі функції безпеки, які ми шукаємо, представлені в планах, із суцільним набором платних оновлень, якщо ви хочете запечатати люки.

Хоче багато чого, що ти не побачиш. Сервери Apache, якими користується HostPapa, захищені брандмауером веб-додатків ModSecurity, виявленням грубої сили, розподіленою профілактикою відмов у службі та скануванням Patchman. Крім того, ваші дані зберігаються у конфігурації RAID-10 (читайте, що це посібник з RAID) та передаються на надлишкові носії.

На жаль, автоматичні резервні копії не включаються у всі плани. Тільки спільні плани Business Pro мають 1 Гб пам’яті для автоматичного щоденного резервного копіювання. Ви можете робити резервні копії вручну – прочитайте наш посібник із резервного копіювання WordPress, щоб дізнатися, як це зробити – але для оновлення вам знадобиться оновити.

Крім того, ви можете додавати щоденні резервні копії до одного з планів нижнього рівня. Також доступні SiteLock, який виявляє та видаляє зловмисне програмне забезпечення з вашого веб-сайту, і Protection Power, яка робить здебільшого те саме, але також включає такі функції, як допомога з видалення CDN та зловмисного програмного забезпечення..

Безкоштовний SSL HostPapa

Хоча ми хотіли б бачити щоденні резервні копії в планах, принаймні HostPapa включає безкоштовний сертифікат SSL для всіх. Це сертифікат Let’s Encrypt, це означає, що це не чудово, якщо ви збираєте платежі або багато особистої інформації на своєму веб-сайті, але він перенесе вам страхітливі попередження браузера.

В основному, сертифікат SSL повідомляє веб-переглядачу, який відвідує ваш сайт, що вам можна довіряти, що запропонує йому відкрити зашифроване з’єднання між вашим веб-сайтом та користувачем (про що ви можете дізнатися більше в нашому посібнику з SSL проти TLS).

Сертифікат, включений до вашого плану, зашифрує дані, але він не підходить для програм високого рівня. На щастя, деякі високорівневі плани надають преміальний сертифікат Wildcard, включаючи спільний план Business Pro.

Конфіденційність

Більшість веб-хостів ігнорують вашу конфіденційність, особливо ті, що належать Endurance International Group (читайте наш огляд HostGator, щоб побачити приклад). На щастя, HostPapa більше нагадує DreamHost, ніж HostGator. Як ви бачите в нашому огляді DreamHost, конфіденційність не викликає занепокоєння для багатьох веб-хостів, але ви можете спокійно відпочити в кількох випадках, наприклад, з HostPapa.

Однак, HostPapa не настільки стурбований, як DreamHost, коли мова йде про конфіденційність домену. Ця функція дозволяє приховати особисту інформацію, з якою ви реєструєте домен, оскільки це головна ціль для збирання даних та спаму. Лише верхній рівень спільного хостингу пропонує його безкоштовно. Якщо ви хочете його в іншому місці, він приноситиме вам 10 доларів на рік.

Оплата конфіденційності домену не є ідеальною, оскільки вона повинна включатись під час реєстрації домену. Зрештою, ми бачили, що такі хости, як DreamHost, Midphase та WestHost, включають їх безкоштовно через плани (читайте наш огляд Midphase та огляд WestHost).

Незважаючи на це, це неприємно, коли решта конфіденційності HostPapa є чудовою. Політика конфіденційності дає HostPapa право збирати вашу платіжну інформацію, IP-адресу, тип браузера, час доступу та багато іншого, і хоч ми маємо суєту, якщо це був один із наших VPN-оглядів, який є загальним для більшості веб-хостів.

Найважливіше – як ця інформація використовується. HostPapa ділиться інформацією лише з третіми сторонами, якщо вони надають вам послугу. Крім того, це обмежує обсяг переданих даних, тобто третя сторона не може більше використовувати, зберігати або ділитися цими даними.

Всупереч конфіденційності, скажімо, на Site5, значення зрозуміло (читайте наш огляд Site5). HostPapa чітко поважає вашу конфіденційність, і хоча це не дозволить вам уникнути запису, мало хто з веб-хостів.

Підтримка

HostPapa дозволяє зв’язатися зі службою підтримки будь-яким способом. Чат, електронна пошта та телефонна підтримка доступні, як і слід було очікувати від будь-якого веб-хоста, але ви також можете зв’язатися через факс чи добру пошту для равликів, хоча ми не впевнені, що хтось захоче. Тим не менше, варіанти є, чого нам достатньо.

Центр обслуговування клієнтів, однак, надає багато інформації для користування послугою. Там ви можете перевірити стан мережі, переглянути список відео-уроків, запустити чат в реальному часі та шукати базу знань.

hostpapa-review-центр обслуговування клієнтів

Що стосується використання цих інструментів, відеоуроки корисні, але датовані. Проте їх дуже багато, які ми рідко бачимо від веб-хостів. Так само є тонна статей бази знань. У HostPapa є понад 2000 статей підтримки для перегляду, включаючи все, починаючи від налаштування акаунта до використання конкретних програм.

Плюс статті – докладно, незважаючи на те, що їх так багато. У більшості випадків ми виявляємо, що великі бази знань призводять до недостатньої якості у статтях, що, на щастя, тут не так.

Якщо вам все-таки потрібна допомога, ви можете налаштувати щотижневий вебінар HostPapa або запланувати 30-хвилинний дзвінок з представником служби підтримки. Цей сеанс один на один безкоштовний для кожного клієнта HostPapa, незалежно від рівня вашої кваліфікації. Якщо вам потрібні додаткові дзвінки, вони також коштують лише 40 доларів США.

Вирок

Зграбний, датований і, здавалося б, помилковий, HostPapa міг зробити набагато краще. Кістки великого веб-господаря є там, із чудовою системою підтримки, щедрими пропозиціями щодо плану та гідною політикою конфіденційності. Однак незграбна панель управління, невідповідність інформації про веб-сайт та повільна швидкість залишають бажати кращого.

Якщо HostPapa був дешевший, це буде домашній запуск, але, враховуючи, що він запустить вас стільки, скільки провідні веб-хости, стандарт інший.

Що ви думаєте про HostPapa? Ви плануєте спробувати? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map