Огляд HostMonster – оновлено 2020 рік

Огляд HostMonster

HostMonster – це дивний хостинг-провайдер тим, що він ділиться багатою програмою з Bluehost, але без особливостей та підтримки свого старшого брата. Кінцевим результатом є послуга, яку ви, можливо, захочете уникнути на користь кращого варіанту. Прочитайте наш повний огляд HostMonster для деталей.


HostMonster – вражаючий провайдер веб-хостингу, незважаючи на те, що веб-сайт, що датується, пропонує інше. Однак, багато з його сильних сторін виглядають як їзда на коктейлях одного з наших найкращих веб-хостингових провайдерів, Bluehost. І це має сенс, враховуючи, що обидва є власником конгломерату веб-хостингу Endurance International Group.

Якщо ви хочете дешевий веб-хостинг, ви його тут не знайдете. Висока ціна HostMonster, плямиста підтримка та невідповідні функції залишають більше мінусів, ніж плюси, навіть якщо вона має чудові кишки, якими володіє Bluehost. Зважаючи на те, що вона дорожча, ніж дитина зірки EIG, мало стимулів вибирати HostMonster для її більшого брата.

Це означає, що ми готові надати наш огляд HostMonster, детально описуючи наш досвід після запуску веб-сайту з найдешевшим спільним планом. Ми поговоримо про cPanel, веб-пошту, функції, швидкість та багато іншого, перш ніж виносити свій вердикт.

hostmonster-каси

hostmonster-панель управління

hostmonster-cpanel

hostmonster-load-impact

тест на швидкість господаря

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для HostMonster

Особливості

HostMonster – це те саме, що Bluehost майже у всіх напрямках, і це включає функції. Список довгий, особливо для користувачів WordPress, але високий цінник робить деякі функції втрачають блиск.

Спільні плани, які складають більшу частину лінійки, оснащені вражаючими смакотами. Усі яруси містять сертифікат SSL, який приємно бачити, але вам потрібно буде перейти до Плюсу чи вище, щоб переглянути список функцій. План Choice Plus, який знаходиться у верхній частині лінійки, включає запобігання спаму, конфіденційність домену, резервне копіювання CodeGuard, маркетингові пропозиції та багато іншого.

Ми не заперечуємо, що HostMonster приховує деякі функції за платною стіною, оскільки ми не вважаємо маркетингові кредити чи запобігання спаму важливими. Основи охоплені різними рівнями, включаючи повне резервне копіювання cPanel та сертифікат SSL, тому ми вмістимось.

Особливості HostMonster WordPress

Хоча ніяких планів для WordPress не пропонується, HostMonster включає багато в улюбленій системі управління вмістом. Як ми обговоримо в розділі «простота використання», HostMonster попросить вас обрати тему, після того як ви зареєструєтесь у акаунті, який буде використаний на попередньо встановленій копії WordPress, який використовує ваш веб-сайт..

Якщо ви не хочете використовувати WordPress, у вас виникнуть проблеми. HostMonster побудований навколо чудової панелі управління WordPress Bluehost та на ринку MOJO, на якому продаються теми, як ви здогадалися, WordPress. Інші інсталятори є, але HostMonster орієнтований на користувачів WordPress.

Огляд функцій HostMonster

Логотип HostMonsterwww.hostmonster.com

Починається від 495 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену
Певні рівні

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків
н / в

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS
Невідомо

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Як ми побачимо в цьому огляді, HostMonster має багато спільного з EIG братів, Bluehost. Насправді вони однакові майже в усіх відношеннях. Це означає, що хоч HostMonster запозичив деяку обманливу тактику ціноутворення Bluehost, його ціна ще вище.

Хост HonsMonster не такий дорогий, як Arvixe. Порівняння з нашим оглядом Arvixe покаже, що HostMonster не пішов з глибокого кінця в плані ціноутворення, але ви в кінцевому підсумку витратите $ 1–2 долари більше, ніж на багато спільних варіантів на ринку.

Ми не проти витрачати більше, якщо послуга того варта – Kinsta, Pagely та MDDHosting вписуються в цю категорію, – але HostMonster не використовує вашу додаткову монету для корисного використання. Плани такі ж, як у Bluehost, щодо технічних характеристик та особливостей, лише на долар чи два дорожче.

Це ігнорування, що ви можете отримати спільний хостинг і за дешевші. 1&1 IONOS, наприклад, пропонує комплексний спільний пакет приблизно за половину ціни HostMonster (читайте наш 1&1 огляд IONOS).

HostMonster не надто завищений, але важко виправдати витрату на кілька доларів більше, ніж ви б з Bluehost, коли стільки двох сервісів однакові. Навіть домени дорожчі: HostMonster за домен .com заряджає приблизно $ 5- 6, ніж GoDaddy (читайте наш огляд GoDaddy).

Незалежно від вас буде 30 днів, якщо ви захочете взяти хостинг-пакет у HostMonster. Хоча це не тривале тримісячне вікно повернення хостингу InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion), для більшості веб-хостів місяць є стандартним.

Простота використання

HostMonster працює так само, як і більшість братів та сестер EIG. Ви виберете план, введіть власний домен або хочете зареєструватися, заповніть свою особисту інформацію та дочекаєтесь, коли платіж буде оброблено. Однак, цей процес більше дратує, ніж, скажімо, Bluehost.

Це тому, що HostMonster використовує світлий шрифт на темному тлі. Хоча естетичні проблеми починаються задовго до оформлення замовлення, контраст, що напружує очі, ускладнює пошук місця вашого загального підсумку, що є особливо важливим показником, враховуючи те, що HostMonster попередньо вибирає додаткові дані на касі.

Огляд огляду господаря

Після того, як вас зафіксують під замовленням, ви надішлете на сторінку підтвердження замовлення та попросите встановити пароль. Хоча ми вважаємо за краще оновлений досвід оформлення замовлення, як ви отримуєте з Hosting24 (читайте наш огляд Hosting24), додана система HostMonster працює добре.

Після цього ви можете увійти в cPanel або веб-пошту, використовуючи свій домен та пароль. Якщо ви зареєструвалися за допомогою опції єдиного входу в Google, ви можете увійти таким чином.

Якщо ви вирішите просто увійти на панель керування безпосередньо, ви будете надіслані на екран, який вимагає вибрати тему. Хоча HostMonster цього не пояснює, ваш хостинг-пакет автоматично встановлюється разом із розробником веб-сайтів, якщо ви вибираєте тему. На щастя, ви можете пропустити цей крок і продовжити cPanel.

CPanel HostMonster

Розміщений веб-сайт чи ні, HostMonster виграє основні очки, коли справа доходить до панелі управління. Він використовує той самий інтерфейс, що і Bluehost, який одночасно фокусується на зручності використання та налаштовуваності, комбінацію, яку важко вивести.  

hostmonster-огляд-панель управління

Якщо ви пропустили вибір теми, HostMonster встановить WordPress на тимчасовий домен. Це поетапна версія вашого веб-сайту, тобто ви можете внести зміни до нього, перш ніж пересилати дані в реальний домен. Поки ви робите це, в реальному домені відображатиметься сторінка “скоро”.

Вам не потрібно буде входити в WordPress, коли ви починаєте, але використання великої фіолетової кнопки в центрі панелі управління полегшує це. Натомість ви можете переглядати теми та плагіни на панелі керування, що дозволяє вам налаштувати веб-сайт, не маючи стосунків із, безумовно, незграбним, заднім словом WordPress.

Якщо ви хочете зануритися в деталі cPanel, ви можете це зробити. На вкладці “вдосконалений” показаний класичний вигляд cPanel, який заробив Bluehost місце на нашому найкращому веб-хостингу з посібником cPanel..

hostmonster-review-cpanel

Електронною поштою обробляється в іншому місці, незважаючи на те, що є “електронний лист” & офіс ”на панелі керування. Якщо натиснути цю вкладку, з’явиться пара рекламних оголошень для Microsoft Office 365 та Google G Suite, а також можливість створити адреси електронної пошти у своєму домені. Для доступу до веб-пошти вам потрібно буде відмовитися від панелі управління.

Веб-пошта HostMonster

Вам потрібно буде вийти, щоб отримати доступ до веб-пошти, якщо ви хочете зробити це через веб-сайт HostMonster, який ми не рекомендуємо, вважаючи, що ми постійно не входили в систему. Натомість краще знайти адресу свого облікового запису та журналу веб-пошти. безпосередньо. Крім того, ви можете використовувати додаток для веб-пошти.

Це можна встановити через панель керування, переходячи через електронну пошту & офіс “та натисніть” перевірити електронну пошту “на правильну адресу. Це відкриє сторінку налаштування веб-пошти, де ви можете налаштувати Horde, Roundcube або SquirrelMail. Також є інструкції з налаштування для багатьох місцевих клієнтів електронної пошти, включаючи Thunderbird, Microsoft Outlook та Postbox.

Типи хостингу

У HostMonster є кілька типів хостингу, але це може бути не видно спочатку. Як і його EIG брат-сестра iPage (читайте наш огляд iPage), HostMonster лише показує свої спільні плани на своїй домашній сторінці. Інші плани, які містять VPS та присвячений хостинг, передаються в нижній колонтитул веб-сайту.

Якщо ви не знайомі з типами хостингу та що вони означають, прочитайте наш огляд типів хостингу.

Як і у більшості веб-хостів, орієнтованих на новачків, HostMonster зосереджується на спільних планах (читайте наш огляд JustHost для іншого прикладу). Є три рівні загального хостингу – Basic, Plus та Choice Plus – які відображають схему імен та загальні характеристики спільної лінійки на Bluehost.

Однак, на відміну від Bluehost, ціна HostMonster висока. Як ви можете прочитати в нашому огляді Bluehost, у нас є проблеми навіть з його ціною, тому додаткова премія HostMonster не виглядає чудово для спільних планів.

Хоча схема іменування та схема планів збігається з Bluehost, польська мова не є.

HostMonster також пропонує три яруси спільного хостингу, які містять рекламу “йти про”, яка додає виділений IP-адресу та високопродуктивний сервер. При цьому, схоже, HostMonster забув оновити маркетингову копію, оскільки в оголошенні зазначено, що план включає все, що включає пакет Prime HostMonster. Такого пакета Prime не існує.

HostMonster VPS та виділений хостинг

Спільна лінійка не вражає, і враховуючи, що HostMonster зосереджується на цьому, ми припускали, що VPS та спеціальні плани будуть настільки ж посередніми. На щастя, це не так. Хоча HostMonster не забезпечує гнучкість хостингу A2, коли мова йде про плани VPS (читайте наш огляд хостингу A2), вони не надто пошарпані.

Головним чином, це тому, що HostMonster пропонує хмарні плани VPS, які можуть допомогти вашому веб-сайту безпекою та швидкістю. Хмарний підхід MDDHosting та Kinsta працює краще (читайте наш огляд MDDHosting та огляд Kinsta), але якщо ви хочете піти з HostMonster, його пропозиція VPS не є поганою.

Те саме не можна сказати і про спеціальні плани. Вони не погані, але ми бачили ту саму пісню та танець за тією ж ціною від інших провайдерів. Ще гірше, що виділені сервери використовують традиційні жорсткі диски замість твердотілих дисків, які стають звичним явищем серед веб-хостів.

Якщо ви шукаєте спеціалізований хостинг, WebHostingBuzz – це чудовий спосіб отримати його за дешевий, оскільки він пропонує сервери, призначені для розмитнення, які починаються менше 50 доларів на місяць (читайте наш огляд WebHostingBuzz). Крім того, якщо ви шукаєте більше енергії, ви можете прочитати наш огляд LunarPages, але попередивши, ви витратите здорову премію за цю потужність.

WordPress, керований HostMonster

Незважаючи на те, що HostMonster пропонує більше варіантів, ніж спільний, у ньому відсутні пакети керованих WordPress. Ці плани, які є спільними для нашого найкращого веб-хостингу для вибору WordPress, дозволяють запустити веб-сайт WordPress, не турбуючись про його встановлення чи оновлення..

Хмарні плани VPS здаються природним домом для цього, тому що ми бачили, як структура висунула відмінну ефективність із планами DreamPost DreamHost (читайте наш огляд DreamHost). На жаль, це не пропонується.

Якщо ви шукаєте кероване рішення WordPress, є кілька варіантів. Нам подобається SiteGround, оскільки він пропонує комплексний керований пакет WordPress менш, ніж більшість (читайте наш огляд SiteGround). Однак, якщо вам потрібно більше сил, ви можете прочитати наш огляд Pagely.

Швидкість & Час роботи

Для тестування швидкості ми використовуємо тест швидкості Pingdom та вплив навантаження. Використовуючи обидва ці інструменти, ми можемо зібрати вичерпне уявлення про швидкість та час роботи. Тест швидкості Pingdom дозволяє нам приєднатися до одного користувача та швидкості, яку він може відчути, і Load Impact показує нам, як працює сервер в умовах стресу.

Не дивно, що HostMonster виступив аналогічно Bluehost. Переглядаючи JustHost, ми говорили з підтримкою про схожість між нею та Bluehost. Хоча представник відмовився від питання, було зрозуміло, що деякою кількістю використовуваної архітектури JustHost володіла і управляється Bluehost.

Це, мабуть, так і з HostMonster, враховуючи, що ми досягли тих же результатів, що й у нашому тесті Bluehost на тому ж рівні хостингу, як і в дзеркальній панелі управління. На щастя, ці результати хороші, принаймні для нашого однобального тесту. HostMonster набрав 94 з 100, що не так швидко, як Hostinger (читайте наш огляд Hostinger), але це швидше, ніж більшість.

hostmonster-огляд-тест на швидкість

Load Impact розповідає іншу історію, як і в Bluehost, хоча мінімум навіть у HostMonster. Ми використовуємо Load Impact як інструмент стрес-тестування, надсилаючи 50 віртуальних користувачів на веб-сайт протягом п’яти хвилин, щоб побачити, як це було виконано. Ми виявили, що ці цифри є максимальними для більшості планів із загальним рівнем доступу.

Деякі помилки HTTP або пропущені запити не є великою справою, але більше половини наших зустрічалися з помилками під час тестування HostMonster (читайте наш огляд GreenGeeks для іншого постачальника, який бореться з цим).

Після 36 користувачів час відповіді впав до нуля, тобто веб-сайт не завантажувався для тих, хто минув цей момент. Підвищена кількість помилок HTTP говорить про те, що на одному сервері розміщується занадто багато користувачів.

hostmonster-огляд-навантаження-вплив

Продуктивність така ж, як і Bluehost, і гарантія тривалості. Тобто, немає. Насправді запис бази знань, який стосується часу безперервного часу, копіюється та вставляється безпосередньо з Bluehost, що говорить про те, що HostMonster намагатиметься зберігати 100 відсотків часу роботи, але гарантії немає.

Безпека

HostMonster має три основні функції безпеки, які ми шукаємо: сертифікат SSL, щоденне резервне копіювання та сканування шкідливих програм. У Bluehost є і цей trifecta, і, як і наш досвід там, ми не змогли перевірити безпеку серверів Apache..

Майже у всіх наших оглядах ми звертаємося за допомогою до запитання про функції безпеки на сервері, які включають розподілений захист відмови в наданні послуг, ModSecurity, BitNinja та інше. Усі ці функції необхідні для захисту серверів веб-хостингу, і хоча ми підозрюємо, що сервери Bluehost мають деякі з них, ми не можемо точно знати..

Називати їх “серверами Bluehost” – це також не помилка. Як ми будемо говорити в розділі «підтримка», представник HostMonster, з яким ми говорили, таким чином посилався на сервери, що дозволяє припустити, що HostMonster – це лише перероблена, завищена версія Bluehost.

SSL HostMonster

Що вбік, функції безпеки вражають. Ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL, завдяки якому браузери відвідують ваш веб-сайт знають, що це безпечно. Це дозволяє браузеру відкрити зашифроване з’єднання між вашим веб-сайтом та користувачем, захищаючи інформацію, що проходить між ними.

Крім того, ви отримуєте щоденні резервні копії облікового запису cPanel, які можна відновити одним натисканням кнопки та базовою версією SiteLock. SiteLock – це як антивірус для вашого веб-сайту, захищаючи його від будь-якої кіберзлочинності, яка може прийти вам на шлях. Додана версія Lite забезпечує основне сканування, але це не видалить зловмисне програмне забезпечення з вашого веб-сайту.

Незважаючи на це, ми раді, що ці три функції безпеки є. Ви можете оновити свою версію SiteLock або придбати додаткові резервні копії за допомогою CodeGuard, але HostMonster надає достатню кількість функцій безпеки в планах, щоб ми вмістилися.

Конфіденційність

HostMonster належить EIG, що є поганим знаком для конфіденційності. Якщо ви прочитали наш огляд HostGator, ви дізнаєтесь, що EIG є власником компаній, що займаються веб-хостингом, але продавати ваші дані – це справа..

Починаючи з меншого випуску, HostMonster не включає конфіденційність домену в плани, як WestHost (читайте наш огляд WestHost). Однак, HostMonster є кращим за більшість, оскільки він включає конфіденційність домену та вибрані спільні плани. Два найкращі рівні пропонують конфіденційність домену, тому, хоча ми вважаємо за краще це в планах, важко поскаржитися.

Конфіденційність домену приховує вашу особисту інформацію від комбайнів масових даних, замінюючи інформацію, яку ви зберігаєте у вашому записі WHOIS, інформацією реєстратора. Це перший крок у захисті вашої особистості під час запуску веб-сайту, і ми бачили, що такі постачальники, як WestHost та DreamHost, безкоштовно впроваджують його у свої склади..

Однак це викликає невелике занепокоєння порівняно з політикою конфіденційності EIG. Політика конфіденційності дає EIG право ділитися та продавати вашу інформацію будь-яким способом, який вважає за потрібне, що особливо хвилює, враховуючи список відомих партнерів.

Політика конфіденційності говорить, що EIG може продавати вашу особисту інформацію в Google Ads, Bing, WPBeginner, Verizon тощо. Насправді список відомих партнерів настільки довгий, що для друку знадобиться близько шести сторінок.

Це також ігнорування внутрішньої торгівлі, яка триває. EIG володіє безліччю брендів, багато з яких надають послуги для веб-хостингу. Наприклад, ви, ймовірно, побачите збільшення реклами SiteLock та MOJO Marketplace після придбання хостинг-пакету. Щонайменше, серед анекдотичних доказів ваш рецензент, безумовно, є.

Підтримка

Протягом цього огляду ми говорили про те, наскільки HostMonster схожий на Bluehost, але під час тестування підтримки ми отримали свою відповідь точно. Ми запитали про безпеку серверів, на що зустріли аналогічну відповідь, коли поставили запитання Bluehost. Однак, після пристойного дозволу, представник служби підтримки називав сервери “Bluehost-серверами”.

hostmonster-огляд-чат в прямому ефірі

Назва вгорі вікна прямого чату відрізняється, але, схоже, представник відповідає на запитання HostMonster та Bluehost (і, мабуть, також для JustHost). Знаючи це, наш висновок той самий. HostMonster має швидку підтримку по телефону та чату в реальному часі, але представники більш зацікавлені в наданні невеликих роз’яснень, ніж допомогти вам у вирішенні проблем із веб-сайтом.

Однак, довідковий центр – це не те саме. Нам дуже подобається довідковий центр Bluehost, тому бачити його тут було б непогано. ХостМонстер вирішив не красти базу знань. Натомість колекція статей має складне для читання та навігації.

hostmonster-огляд-база знань

Крім того, HostMonster не має ресурсів підтримки, якими володіє Bluehost. Існує лише декілька статей з бази знань, і хоча вони містять ґрунтовні деталі та інструкції, відео-уроки, вебінари та посібники із покроковими інструкціями, якими володіє Bluehost, є кориснішими.

Це не порівняння Bluehost проти HostMonster (ви можете прочитати наш матч DreamHost проти Bluehost, якщо хочете побачити його на рингу). Зважаючи на це, важко не встановити базове очікування, коли обидві служби здебільшого однакові. Коли мова йде про підтримку, то, на жаль, HostMonster перейняв бідні моменти свого брата без сильних.

Вирок

HostMonster – це Bluehost – у цьому немає способу, але це трохи більш приємна і дорога версія його. Хоча ми цінуємо функції, особливо з точки зору безпеки, деякі негативи занадто великі, щоб не помітити їх. Порівняно з Bluehost, HostMonster не вистачає.

Як і у всіх брендів EIG, конфіденційність та підтримка – слабкі місця, але швидкість HostMonster краща, ніж у більшості братів та сестер ».

Що ви думаєте про HostMonster? Це просто відмовлена ​​версія Bluehost? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Поширені запитання про HostMonster

 • Що таке HostMonster?

  HostMonster – провайдер веб-хостингу, що належить Endurance International Group. Він має спільний, виділений і VPS хостинг на серверах Apache з cPanel.

 • Чому не буде завантаження HostMonster?

  HostMonster зіткнувся під час нашого стрес-тестування, припустивши, що на сервері занадто багато користувачів та недостатньо ресурсів. Це може призвести до завантаження сайтів, розміщених з HostMonster.

 • Як я пересилаю електронну пошту в HostMonster?

  Ви можете налаштувати переадресацію електронної пошти на панелі керування HostMonster, натиснувши «електронну пошту & офіс “та додавання нової адреси. Дізнатися про налаштування його на переадресацію можна, прочитавши документацію cPanel.

 • Де знаходиться управління доменними іменами в HostMonster?

  Ви можете знайти область управління доменними іменами, натиснувши вкладку «домени» на панелі керування HostMonster. Там ви можете додати сертифікат SSL, керувати доменом тощо.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map