Огляд хостингу24 – простий у використанні, швидкий та дешевий – оновлений 2020 рік

Огляд хостингу24

Hosting24 – це вже готовий варіант Hostinger, одного з наших улюблених веб-хостів. Він має багато переваг свого батька, але зосереджений більше на тому, щоб швидше надходити в повітря, ніж що-небудь інше. Ознайомтеся з нашим повним оглядом Hosting24, щоб побачити, чи це варіант для вас.


Hosting24 є дочірньою компанією Hostinger, і як ви можете прочитати в нашому огляді Hostinger, це один з найкращих постачальників веб-хостингу. Це недорогий, простий у користуванні та швидко, що дозволяє досягти балансу, який важко знайти на ринку веб-хостингу.

У цьому огляді хостингу24 ми поговоримо про наш досвід, витративши час на нього. Ми запустили веб-сайт WordPress зі своїм найдешевшим планом тестування швидкості, безпеки, зручності в користуванні та багато іншого, і все, щоб ми могли дати вам свій вирок.

Хостинг24 просто спрощує його рекомендувати. Хоча ми знайшли пару областей, де цього не вистачає, плюсів занадто багато, щоб заперечувати. Це означає, що якщо ви шукаєте потужний спеціалізований хостинг або керований WordPress, може бути краще шукати в іншому місці.

хостинг24-слайдер1

хостинг24-слайдер2

хостинг24-слайдер3

хостинг24-слайдер4

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи хостингу24

Особливості

Хостинг24 має багато можливостей, хоча це може бути не відразу очевидним. Хоча швидкий погляд на сторінку продукту показує, що вона включає все, що належить, речі, що розмежовують її, відбувається за лаштунками.

Перш ніж дійти до цього, нам потрібно поговорити про те, як хостинг24 сегментує свої плани. Ми розберемося в специфіці розділу “типи хостингу”, але недолік цього полягає в тому, що є плани, які використовують cPanel та інші, які використовують панель керування Hosting24. Вони також продаються з різними функціями за різними цінами.

Звичайні спільні плани мають пристойний спектр функцій, включаючи безкоштовний розробник веб-сайтів. Хоча це не так добре, як наш найкращий розробник веб-сайтів, Wix, він все ще є надійною пропозицією (читайте наш огляд Wix).

hosting24-review-web-builder

Однак, щоб вийти з спільного плану, вам потрібно буде перейти до рівня бізнесу. Там ви отримуєте розробник веб-сайтів, а також безкоштовний сертифікат SSL / TLS, автоматизовані щоденні резервні копії та безкоштовний домен.

Hoting24 Плани cPanel

cPanel плани, з іншого боку, не сегментують функції між ярусами. Через обидва рівні хостингу cPanel ви отримуєте сертифікат SSL / TLS, розробник веб-сайтів та автоматизоване резервне копіювання. Ви також маєте просту інтеграцію з Cloudflare (читайте наш посібник із Cloudflare) та повний доступ до SSH.

Що дивно – це те, що плани cPanel можуть бути дешевшими, ніж спільні плани залежно від того, який рівень ви вибрали. Хоча ми шанувальники контрольної панелі Hosting24, нам теж подобається cPanel, тому, можливо, має сенс перейти до плану cPanel, щоб отримати більше функцій за менші гроші.

Однак, ці функції є нічим порівняно з серверним програмним забезпеченням, яке використовує Hosting24. Більшість веб-хостів використовують Apache – серверне програмне забезпечення з відкритим кодом, що пропонує чудову гнучкість. Однак існує альтернатива під назвою LiteSpeed, яка пропонує аналогічну гнучкість, зменшуючи накладні витрати.

Що призводить до набагато швидшої швидкості для користувача. Як ми ввійдемо в розділ “швидкість”, хостинг24 працює винятково, і це багато в чому завдяки серверам LiteSpeed. Це не яскраво, як рекламні кредити, які ви отримуєте в HostMonster (читайте наш огляд HostMonster), але сервери LiteSpeed ​​зроблять набагато більше для вашого веб-сайту в довгостроковій перспективі.

Огляд можливостей хостингу24

Хостинг24 Логотипwww.hosting24.com

Починається від $ 080 за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену
Оплачено

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Хостинг24 не найдешевший хост – читайте наш огляд Namecheap для цього – але ціни не погані. На відміну від LunarPages, який, як ви можете бачити в нашому огляді LunarPages, нікель і нітрохи вам майже все, Hosting24 пропонує вичерпний перелік функцій за прийнятною ціною.

Однак, це перевершує багаторічні показники. Як і більшість веб-хостів, Hosting24 рекламує ціну за найдовший термін хостингу, який у цьому випадку становить чотири роки. Незважаючи на це, на відміну від Bluehost, який використовує багаторічну знижку як спосіб викривити свої тарифи, хостинг24 зрозумів, за що ви будете платити (читайте наш огляд Bluehost).

Плюс хостинг24 не змушує вас укладати багаторічний контракт. Ви можете придбати один місяць, три місяці, один рік, два роки або чотири роки хостингу. Ціна на місяць зростає, коли тривалість скорочується. Однак, на відміну від Arvixe, ціна на оновлення залишається однаковою протягом усього часу (читайте наш огляд Arvixe).

Ми віддаємо перевагу прямому формуванню ціни на DreamHost (читайте наш огляд DreamHost), але Hosting24 не робить нічого оману зі своєю схемою ціноутворення. Насправді, без прихованих платежів та доповнень такого хоста, як Bluehost, хостинг24 закінчується дешевим на багаторічний кінець.

Хостинг24 Спільні плани

Наприклад, найдешевший спільний план, наприклад, становить менше 40 доларів на чотири роки, що невідомо в галузі веб-хостингу. Зважаючи на щомісячну ставку близько 8 доларів, це приблизно в п’ять разів дорожче, майже в 50 разів більше. Плюс, тривати на більш тривалий термін може насправді дешевше.

Цей же спільний план становить 8 доларів на місяць, якщо ви збираєтесь щомісяця, але лише 2,15 долара на місяць, якщо купуєте три місяці, тобто ви можете отримати три місяці хостингу на 2 долари менше, ніж за один місяць.

Ціни не найнижчі, що ми бачили, але відмінна вступна ставка хостингу24 робить цінник цінним. Крім того, у вас є 30 днів, щоб змінити свою думку. Хоча InMotion хостинг має більш тривалий термін повернення – як ви бачите в нашому огляді хостингу InMotion, вам відведено цілих три місяці – хостинг24 все ще пристойний.

Хоча це зазвичай не є фактором, ми хочемо зазначити варіанти оплати. Хостинг24 – і Hostinger, з цього приводу – незвичний тим, що він дозволяє не тільки платити за допомогою кредитної картки або PayPal, але і різноманітними криптовалютами, включаючи біткойн.

Простота використання

Перевірка за допомогою Hosting24 проста завдяки сучасному дизайну веб-сайтів та простому екрану оформлення замовлення. Він набагато чистіший, ніж FatCow (читайте наш огляд FatCow), але дивне розповсюдження спільних планів робить його трохи менш зручним для користувачів, ніж, скажімо, Kinsta. Незважаючи на це, це невеликий захват у загальному чудовому оформленні замовлення.

На екрані оформлення замовлень відображаються всі можливі тривалості вибраного плану та ціна на місяць за ці тривалість. Це також займає більшу частину екрану, залишаючи мало місця для нуд щодо додатків або прихованих платежів.

хостинг24-огляд-замовлення

Вибравши свій план та тривалість, вам буде запропоновано увійти або зареєструватися, що можна зробити, ввівши інформацію свого облікового запису або підключивши Facebook чи Google. Під час підключення зовнішніх облікових записів є проблеми конфіденційності, але це полегшує процес оформлення каси.

Зауваживши, що після оформлення замовлення Hosting24 обробляє речі інакше, ніж інші веб-хости. Ваш платіж буде очищено, і хостинг24 почне переглядати процес налаштування, де ви придбаєте або додасте домен та оберіть місце свого сервера.

Одним з яскравих аспектів цього налаштування є те, що ви зможете легко знайти сервер імен (якщо вам це незрозуміло, прочитайте наш посібник із записів DNS). Якщо, як і ми, ви вказуєте домен, зареєстрований в іншому місці, вам потрібно буде оновити сервер імен. Зазвичай це полягає у пошуку привітального електронного листа або пошуку в базі знань, але хостинг24 дає вам детальну інформацію одразу.

Нарешті, ви надішлете на сторінку із запитанням про те, як ви хочете створити свій веб-сайт, який включає посилання для встановлення WordPress, запуску конструктора веб-сайтів, доступу до менеджера файлів, запрошення співробітників та доступу до автоматичного встановлення. Ви можете пропустити цей процес, але той факт, що Hosting24 безперешкодно проводить вас через замовлення на встановлення нового додатка, величезний.

Це також не приглушує процес. Хостинг24 засвоюється для початківців, при цьому все ще надає варіанти, які потребують досвідчені користувачі. Замість того, щоб брати гроші та скидати вас у складну, заплутану панель управління, Hosting24 гарантує, що ваш веб-сайт працює і працює, перш ніж вносити деталі.

З цього моменту ми встановили WordPress, що, на наш подив, зробити було просто. Це простіше, ніж інсталятор програми Softaculous, і все-таки швидко встановлюється, на відміну від процесу в JustHost (читайте наш огляд JustHost).

Панель управління хостингу24

На даний момент ваш досвід роботи з хостингом24 може відрізнятися залежно від обраного вами плану. Як ми дізнаємось у розділі нижче, є спільні плани, які використовують панель управління Hosting24 та інші, які використовують cPanel. Ми знову і знову висвітлювали cPanel – читаємо наш огляд SiteGround про один приклад веб-хоста, який його використовує, – ми натомість накриємо панель керування Hosting24.

Дивно, але це може йти ніг до ніг за допомогою cPanel. Замість того, щоб бути скинутою версією або зривом улюбленого інструменту веб-управління, панель керування Hosting24 по-різному поєднує в собі потужність і зручність використання..

хостинг24-огляд-панель управління

Ви отримуєте аналогічну, на основі значків навігацію для управління веб-сайтом, що дозволяє легко знайти те, що вам потрібно, а також інші аспекти веб-хостингу, включаючи виставлення рахунків, домени та додаткові сервери.

Справа в cPanel полягає в тому, що він стосується лише управління веб-сайтом, тому аспекти веб-хостингу вашого облікового запису зазвичай передаються на окрему інформаційну панель. З Hosting24 все знаходиться під одним дахом, тобто ви можете швидко перейти від керування веб-сайтом до, скажімо, своєї платіжної інформації, не відкриваючи інший екран.

Також на панелі управління знаходиться магазин, де можна придбати продукти Hosting24. Ви можете зареєструвати новий домен, отримати корпоративну електронну пошту та оновити хостинг, але є і незвичайні варіанти. Наприклад, ви можете придбати там передплату на NordVPN, яка, як ви бачите в нашому огляді NordVPN, є однією з найкращих VPN-послуг на ринку..

hosting24-огляд-магазин

Типи хостингу

Як і хостинг, Hosting24 орієнтований на спільний хостинг. Незважаючи на це, у верхній частині додається влада для задоволення тих, хто цього потребує. Однак дивне поширення спільних планів є, тому ми збираємося очистити ефір, перш ніж переходити до більш складних типів хостингу.

Спільний хостинг – це коли на одному сервері розміщено кілька веб-сайтів. Дозволяючи цим користувачам ділитися ресурсами за потребою, веб-хост може заощадити гроші на кількості серверів, які йому потрібні для роботи, і передати ці заощадження вам. Через об’єднання ресурсів спільні сервери періодично борються зі швидкістю та безперервним робочим часом.

Хостинг24 пропонує два типи спільного хостингу, лише незначна різниця між ними. Перший тип, який називається “веб-хостинг” на веб-сайті, – це стандартний спільний план, який використовує власну панель управління Hosting24. Є три рівні стандартного загального хостингу, але ми рекомендуємо верхній рівень.

Це тому, що він оснащений більш швидкою загальною швидкістю, безкоштовним сертифікатом SSL / TLS та щоденними резервними копіями. Хоча і не так дорого, як, скажімо, 1&1 IONOS, найдорожчий спільний план все ще має велике значення (читайте наш 1&1 огляд IONOS).

Хостинг24 Плани cPanel

Існують також плани cPanel, які використовують cPanel замість панелі управління Hosting24. Як ви бачите на нашому найкращому веб-хостингу з керівництвом cPanel, cPanel чудово підходить для багатьох причин, але ці плани є більш вражаючими поза цим. Замість того, щоб обмежувати такі речі, як сертифікат SSL / TLS та автоматичне резервне копіювання на певні рівні, обидва яруси хостингу cPanel поставляються з функціями.

Як згадувалося, вони також дешевші. Хоча звичайні спільні плани є надійними, вони виглядають посередньо у порівнянні з параметрами cPanel. Якщо ви не любите використовувати cPanel, мало причин не заощадити кілька доларів, отримуючи більше функцій.

Якщо ви хочете попростувати і продати веб-хостинг, Hosting24 має плани реселерів. По суті, це лише пакети хостингу cPanel за зниженою ставкою, що дозволяє купувати 50-150 cPanel рахунків набагато менше, ніж купувати їх окремо. Хоча існують обмеження щодо кількості облікових записів cPanel, ви можете перепродавати їх, поки у вас є ресурси.

Для більшої потужності існують плани VPS, які все ще використовують спільну архітектуру, але дають вам віртуальне середовище, присвячене вам. Плани VPS низького класу не вражають – одноядерна установка не могла перейти орієнтир Geekbench Surface Book Pro – але більш дорогі плани мають суцільний удар.

Хостинг24 Хмарний хостинг

Хмарний хостинг – це те, що відрізняє хостинг24. Як ви бачите в нашому огляді Kinsta та огляді MDDHosting, веб-хости, які спеціалізуються на хмарному хостингу, як правило, мають найкращий баланс вартості, швидкості, безпеки та надійності, оскільки стиль хостингу піддається більшої стійкості.

Як і традиційні форми веб-хостингу, ваш веб-сайт зберігається на одному сервері, але цей сервер має можливість використовувати додаткові ресурси з мережі інших серверів. Це означає, що під час розповсюдженої атаки відмови у наданні послуг, скоку трафіку чи будь-чого іншого, ваші ресурси завжди будуть доступні.

Хмарний хостинг – це природний дім для WordPress, і саме тому ви побачите, що більшість наших найкращих веб-хостингів для вибору WordPress пропонують саме це. Деякі хости, що спеціалізуються на WordPress, пропонують виключно хмарний хостинг (див. Наш огляд Pagely для прикладу).

Хостинг24 ближче до Pagely та Kinsta, ніж до, скажімо, HostGator, коли мова йде про хмарні плани (читайте наш огляд HostGator). Плани заряджаються потужністю, починаючи з 3 ГБ оперативної пам’яті та двох ядер процесора і збираючи до 12 ГБ оперативної пам’яті та шести ядер процесора. Вони також мають відмінні функції, включаючи підсилювач кешу та безкоштовний сертифікат SSL / TLS.

Швидкість & Час роботи

Для перевірки швидкості веб-сайту ми використовуємо тест швидкості Pingdom та Load Impact. Наш процес простий: ми запускаємо веб-сайт з найдешевшим спільним планом, встановлюємо WordPress без додаткового вмісту чи додатків та запускаємо веб-сайт через наші тестові платформи. Таким чином, ми можемо усунути якомога більше змінних.

Через це ми менше зосереджуємось на часі реакції наших тестів і більше на таких речах, як помилки HTTP, терміни очікування та рекомендації з тесту швидкості Pingdom. Наша мета тестування швидкості – отримати точку порівняння, а не точну швидкість, яку ви отримаєте з певним веб-хостом. Якщо ви намагаєтеся зробити свій веб-сайт швидшим, прочитайте наш посібник щодо покращення часу завантаження веб-сайту.

Це важлива примітка, оскільки для завантаження Hosting24 було потрібно дві з половиною секунди, що не добре в порівнянні з більшістю веб-хостів. Незважаючи на це, він все одно отримав 96 із 100 з тестування швидкості Pingdom, що так само добре, як і наш передній передвигун по швидкості, хостинг A2 (читайте наш огляд хостингу A2). Насправді вони потрапили до нашого найшвидшого веб-списку хостингу. 

хостинг24-огляд-тест на швидкість

Спочатку ми припускали, що це відбувається тому, що кешується деяка кількість, але це не так. Ви можете ввімкнути кеш на панелі керування, але тестування було зроблено, як нам передано хостинг, і це ми завжди робимо. Натомість відмінні швидкісні результати, ймовірно, завдяки програмному забезпеченню LiteSpeed, яке використовує Hosting24.

Ми провели тест ще раз, щоб побачити, що буде робити кеш, і, не дивно, він скоротив час очікування на одну шосту від початкового часу. Наш показник ефективності все ще був 96 із 100 – оптимізації ми могли зробити мало – але в очах пошукових систем нижчий час очікування завжди кращий.

Хостинг 24 Тест на вплив

Випробування навантаження під іншим кутом. Замість того, щоб оцінювати швидкість для одного користувача, він перевіряє, як працює веб-сайт під час навантаження. Наш тест складався з надсилання 50 віртуальних користувачів на веб-сайт протягом п’яти хвилин, які ми виявили, що перебувають навколо точки перелому для найдешевших спільних пакетів.

На відміну від GreenGeeks, хостинг24 протримався. Як ви можете прочитати в нашому огляді GreenGeeks, він вийшов з ладу на початку тесту з підвищеною кількістю помилок HTTP, що дозволяє припустити, що сервер перебуває на межі його продуктивності. Із 7 250 запитів, надісланих у нашому тесті Hosting24, лише в одному сталася помилка, що добре знаходиться в межах помилки.

hosting24-огляд-навантаження-вплив

Вистава відмінна. Хостинг24 показує потужність достатньої кількості людей на серверах LiteSpeed, що підкреслюється кешуванням, що входить у вашу панель управління. Крім того, є 99,9-відсоткова гарантія безперервного часу, щоб ваш веб-сайт завжди був у мережі.

Безпека

Hosting24 має три основні функції безпеки, які ми шукаємо: сертифікат SSL / TLS, автоматизоване резервне копіювання та захист від зловмисного програмного забезпечення. Тим не менш, ці риси розподіляються дивним чином. Якщо ви пропустили вперед, ви можете прочитати докладніше про це в розділі «Особливості».

Починаючи з сертифікату SSL / TLS, ви отримуєте його безкоштовно на загальному рівні компанії або на планах cPanel, якщо купуєте рік і більше. Один також включений у хмарні плани, які не повинні стати сюрпризом, якщо вони набагато дорожчі.

Сертифікат повідомляє браузерам, які відвідують ваш веб-сайт, що вам можна довіряти, що відкриває зашифроване з’єднання між вашим веб-сайтом та користувачем. Сертифікат SSL / TLS – це перший крок у безпеці веб-сайту, оскільки він захищає користувачів, що вводять особисту інформацію на ваш веб-сайт від атак зловмисників та кіберзлочинності.

Так само резервні копії постачаються з бізнес-рівнем спільного хостингу та всіма рівнями хостингу cPanel. Важливим є те, що резервні копії автоматизовані, тож ви можете повернутися до попередньої версії свого веб-сайту, якщо щось піде не так. З цього приводу все ж слід завантажувати резервні копії та зберігати їх за допомогою сервісу онлайн-резервного копіювання, наприклад Backblaze (читайте наш огляд Backblaze).

Видалення зловмисних програм Hosting24

Захист від зловмисних програм є липким. Сервери LiteSpeed ​​захищені ModSecurity, що є брандмауером веб-додатків, який дуже настроюється. Ви також захищені BitNinja, який повинен стримувати атаки DDoS, зловмисне програмне забезпечення тощо.

Однак, сканування чи видалення зловмисного програмного забезпечення для вашого веб-сайту не існує. Хоча Hosting24 вживає щедрих заходів для запобігання зловмисному програмному забезпеченню, не існує інструменту, який дозволяє дізнатися, чи заражений ваш веб-сайт. Натомість Hosting24 забезпечує безпеку його серверів, тому захист вашого веб-сайту залишається у ваших руках.

Хоча було б приємно бачити включене сканування шкідливих програм, захисту сервера достатньо. Крім того, легко не помітити, що коли в рівняння вносяться безкоштовний сертифікат SSL / TLS та автоматизоване резервне копіювання.

Конфіденційність

Конфіденційність не так важлива для хостингу24, як це, скажімо, DreamHost, але це все ще далеко від кричущого зловживання даними, які ми бачимо від брендів Endurance International Group – прочитайте наш огляд iPage для прикладу. Хостинг24 поважає вашу конфіденційність, але деякі кроки, які вжили інші веб-хости, щоб захистити ваші дані, тут не були виконані на повну силу..

Зокрема, Hosting24 не включає конфіденційність домену під час реєстрації нового домену. Реєстрація домену вимагає, щоб ви записували особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адресу та номер телефону, у запис WHOIS. Цей запис також можна публічно шукати в Інтернеті, що робить його головною ціллю для списків спаму та збирання даних.

Коли ви реєструєтесь приватно, ваша інформація замінюється на реєстратора. Лише декілька веб-хостів пропонують це безкоштовно – прочитайте на прикладі наш огляд WestHost – і хостинг24 не входить до числа них. Однак конфіденційність домену коштує лише 5 доларів на рік, а враховуючи, що Hosting24 пропонує домени на кілька доларів менше, ніж GoDaddy (читайте наш огляд GoDaddy), важко поскаржитися.

Політика конфіденційності хостингу24

Політика конфіденційності також є твердою. Перш ніж вдаватися до того, як ваші дані обмінюються (чи ні), Hosting24 каже, що збирати їх буде лише із законністю, справедливістю та прозорістю та обмежує призначення даних лише те, що визначено в політиці конфіденційності.

Окреслене додається. Як і більшість веб-хостів, хостинг24 каже, що він збирає дані, щоб краще обслуговувати свою аудиторію, зв’язуватися з користувачами та підтримувати сервіс. Не згадується продаж або обмін вашими даними третім сторонам поза невеликим застереженням наприкінці політики..

У розділі 11 політики зазначено: “Під час збору та обробки ваших персональних даних ми можемо здійснювати передачу даних різним третім сторонам”. Було б добре, якби був список третіх сторін, на яких Hosting24 обмінюється вашою інформацією, як надає EIG, але, на жаль, це не так.

Ми можемо зробити висновок, що ваша конфіденційність ставиться з гідною повагою, але хостинг24 не сприймає тих кроків, які ми бачили, скажімо, з Midphase (читайте наш огляд Midphase). Більш чітка політика конфіденційності пройде довгий шлях, як і безкоштовна конфіденційність домену, тому ми сподіваємось, що Hosting24 незабаром зробить ці кроки.

Підтримка

Хостингер мав найкращу підтримку, яку ми бачили, тому не дивно, що Hosting24 також має чудову підтримку. Команда підтримки є обізнаною, доброзичливою та чуйною, що важко знайти у часто складному світі веб-хостингу.

Живий чат найбільше виділяється. За вашою панеллю керування випливає невеликий міхур, який час від часу з’явиться спливаюче вікно із запитом, чи потрібна вам допомога. Звичайно, це не спеціаліст, який домагається вас, але є кілька агентів підтримки, готових відповісти на питання, які у вас є..

хостинг24-огляд-чат в прямому ефірі

Крім того, вам не потрібно вводити інформацію, щоб зв’язатися із службою підтримки в чаті. Оскільки хостинг24 знає, що ви зареєстровані, вам не доведеться проходити набридливий процес введення електронної пошти, домену та запитань, перш ніж зв’язатись із представником. Просто введіть своє запитання, і ви рухаєтесь.

Якщо ви краще вирішуєте проблеми самостійно, існує база знань, яка продумана в три прості категорії. Опубліковано дуже багато творів, готові все, від основних навчальних посібників із налаштування до покрокових інструкцій розширеної конфігурації. Однак, більшості творів не вистачає глибини.

хостинг24-огляд-база знань

Залежно від того, як вам подобається підтримка, це може бути хорошою чи поганою справою. На запитання, як правило, відповідають не більше пари пропозицій, і якщо даються вказівки, вони просто вносять у список. Через це багато записів відчувають, що вони з Q&А, а не база знань.

Незважаючи на це, це корисний ресурс, якщо ви готові звернутися за підтримкою, якщо вам потрібні роз’яснення. Для нас, це все-таки зірка шоу. Хостинг24 має чудову підтримку, навіть якщо база знань не детальна. Те, що ми готові не помітити деякі недоліки в ресурсах самодопомоги, є свідченням того, наскільки чудовим є живий чат..

Вирок

Не дивно, що хостинг24 вибиває його з парку. Як і його батько, його великі можливості та низька ціна, що забезпечує ціну, яку рідко можна побачити у світі веб-хостингу. Хоча ми можемо вибирати і виявляти невеликі мінуси для сервісу, загальна картина працює надто добре на користь хостингу24. Це швидкий, гнучкий і простий у використанні, що робить його одним з найкращих веб-хостингових постачальників.

Що ви думаєте про хостинг24? Ви плануєте спробувати? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me