Огляд хостингерів – оновлено 2020 рік

Огляд хостингу

Чудовий постачальник послуг хостингу, якщо ви не хочете витратити занадто багато коштів, нещодавно Hostinger оновив свою послугу, щоб стати багатогранною, потужною службою, здатною на всілякі речі. Ознайомтеся з нашим новим оглядом Hostinger, щоб побачити, чи це веб-хостинг для вас.


Ми завжди були шанувальниками Хостінгера, але відчувалося, що господар, орієнтований на бюджет, більше за все. Однак із оновленим інтерфейсом та розширеним діапазоном планів він починає входити в свої власні. У нього все ще не вистачає сил для запуску великих веб-сайтів, але це сильний конкурент для найкращого веб-хостингу, який ви можете придбати.

У цьому оновленому огляді Hostinger ми ще раз поглянемо на сервіс, щоб побачити, чи внесені ці зміни варті ваших доларів. Ми будемо говорити про функції, ціни, типи серверів, простоту використання, безпеку та підтримку, перш ніж виносити вирок.

Ми очікували легких змін у сервісі, але Хостінгер вийшов розмахуючим. Це вдалося зберегти зручний для нас підхід, який нам так сподобався раніше, під час розширення панелі управління та додавання послуг. Це відмінний вибір веб-хостингу, особливо якщо ви хочете заощадити кілька доларів.

Хостингер-слайдер1

Хостинг-слайдер2

Хостингер-слайдер3

Хостинг-слайдер4

Хостингер-слайдер5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Хостінгера

Особливості

Хостингер орієнтований на одне: недороге обслуговування. Хоча цього ніхто не приховує, зазвичай це означає, що функції так чи інакше відсутні. На щастя, це не так. Незважаючи на прагнення до вигідних цін урни, Hostinger включає вражаючий вибір варіантів.

Перше і найважливіше – це автоматичне резервне копіювання. Залежно від плану, ви отримуватимете резервні копії щотижня або щодня. Якщо ви купуєте план, який пропонує лише резервні копії щотижня, ви також можете оновити до щоденних. Хоча ви все одно повинні робити резервні копії вручну, автоматизована система, щоб зафіксувати все, що прослизає через тріщини, ніколи не є поганою справою.

Резервні копії – це найважливіша особливість, але вони можуть бути не найпривабливішими. Щоб реально продати шипля, Hostinger включає в себе розробник веб-сайтів. Хоча ми раніше бачили вбудованих розробників веб-сайтів, вони зазвичай більше схожі на задум, ніж на корисний інструмент (читайте наш 1&1 Огляд веб-сайту Builder для прикладу).

Розробник веб-сайтів Hostinger пропонує близько 200 шаблонів на вибір, хоча деякі відчувають себе приємно, інші блищать. Служба не досягає рівнів SquareSpace у своєму дизайні шаблонів (читайте наш огляд SquareSpace), але у нього є багато привабливих варіантів для різних веб-сайтів.

hostinger-review-website-builder

Однією з важливих змін для розробника веб-сайтів з моменту останньої розробки є додавання автоматичного розміру шаблону. Функція, яку Хостінгер називає “автоматичною компонуванням”, все ще знаходиться в бета-версії, і вона показує. Ми цінуємо зусилля, які докладає Hostinger, щоб надати шаблонів, що реагують на його розробника веб-сайтів, але з ним все ще існує багато.

Текст може переходити в інші розділи, графіка може перекривати певні елементи веб-сайту, а загальний макет не завжди добре перекладається. З огляду на це, очевидно, що Хостингер докладає зусиль для вирішення однієї з наших найбільших скарг в останній раз, коли ми її тестували, і це добре. Чуйних тем ще немає, але прогрес Хостінгера говорить про те, що вони не за горами.

теми, що реагують на хостинг-огляд

Крім цього, розробник веб-сайтів вражає. Він включає інтеграцію з Zendesk, PayPal, платформами соціальних медіа та інше, підтримуючи простий інтерфейс перетягування. Хоча більшість веб-хостів здається, що вміст брати участь в посередньому розробнику веб-сайтів і називати його щодня, зрозуміло, що хостингер присвячений тому, щоб його розробник веб-сайтів став серйозним інструментом дизайну.

Що стосується хостингової послуги, Хостінгер не залишає жодного каменю не розкритим. Окрім автоматизованих резервних копій, вона включає накопичувачі твердотільного накопичувача, сервісні сертифікати SSL та інтеграцію Cloudflare, що цементує себе не просто ще одним дешевим веб-хостом, а, скоріше, повнофункціональним постачальником.

Огляд функцій хостингу

Логотип хостингуwww.hostinger.com

Починається від $ 080 за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Хостингер – це найкраще значення, яке ви можете отримати за допомогою веб-хостингу. Навіть недорогі постачальники, такі як Bluehost (читайте наш огляд Bluehost), не можуть відповідати вигідним цінам бункера хостингу. Хоча це було правдою в останній раз, коли ми переглядали послугу, більш міцна лінійка планів робить її більш привабливою, ніж будь-коли.

Спільний хостинг має три варіанти: Single, Premium та Business. Як і у більшості спільних варіантів, Hostinger вимагає, щоб ви підписалися на багаторічний контракт, щоб отримати найкращу ціну, яка, в цьому випадку, варта того. Один разовий хостинг становить менше долара на місяць, якщо ви купуєте чотири роки. У сукупності ви отримуєте чотири роки служби за менше 40 доларів.

Залежно від того, який план ви купуєте, додаткові ви можете придбати на касі. Щоденне резервне копіювання додатково становить 1 долар, сертифікат SSL / TLS становить 12 доларів за все життя, а захист від Cloudflare – лише 10 доларів. Ви також можете придбати пріоритетну підтримку за 2 долари на місяць та SEO Toolkit Pro за 10 доларів на місяць.

Ми шанувальники щоденних резервних копій, але інші доповнення не дуже. Інструментарій SEO може допомогти новачкам, але ви можете використовувати безкоштовне програмне забезпечення для аналізу, наприклад, Google Analytics. Крім того, 12 доларів недорогі для довічного сертифіката SSL, але Хостінгер не каже, що це за тип, через що ми думаємо, що це бюджет, тим більше, що це разова плата.

Такі постачальники, як DreamHost, пропонують деякі з цих додатків безкоштовно (читайте наш огляд DreamHost). Однак, ми не заперечуємо, щоб Хостінгер стягував кошти. Знімаючи зручності, такі як інтеграція Cloudflare та сертифікат SSL, з самого початку Hostinger може знизити ціни. Якщо вам зручно отримувати ці а-ля-карт, це найдешевший спосіб придбати хостинг.

Купівля декількох років теж не є поганою справою. Хостингер пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тобто ви можете перевірити послугу, не ризикуючи ні копійки. Хоча InMotion Hosting надає до 90 днів для повернення дорогих планів (читайте наш огляд хостингу InMotion), часу в хостингу досить.

Його варіанти оплати теж напрочуд надійні. Звичайні підозрювані, такі як PayPal та кредитні картки, присутні, але це також дозволяє платити криптовалютами, включаючи біткойн, ефіріум та litecoin.

Типи серверів

Одне з наших найбільших зауважень щодо Хостингера, коли ми тестували його останній раз, – це відсутність варіантів для енергокористувачів. Спільний хостинг – це чудово, особливо, коли він такий же дешевий, як у Hostinger, але серйозним користувачам потрібно більше уваги до свого веб-хостингу. На щастя, Hostinger врахував це, розширивши свою лінійку для розміщення більш різноманітної клієнтської бази.

Спільний хостинг все ще залишається його основним, але його лінійка не розчаровує. Як уже згадувалося, можна вибрати три варіанти: Single, Premium та Business.

Поодинокі плани недорогі, але вони найкраще підходять для невеликих веб-сайтів, яким не потрібно багато трафіку. Маючи пропускну здатність 100 ГБ, 10 Гб місця для зберігання та без додаткових додаткових послуг, одиночний хостинг не є привабливим варіантом для більшості. Однак це пристойний варіант для, скажімо, веб-сайту із портфоліо.

Преміум – це перший варіант, на який слід звернути увагу. Близько 2 доларів на місяць він пропонує необмежену кількість дискового простору, пропускну здатність та бази даних MySQL. Він також має вдвічі більше процесорної потужності, ніж Single, що б це не означало. Хоча ми не закладаємо занадто багато акцій у цій претензії, хостинг Premium все ще підтримується 99,9-відсотковою гарантією хостингу Hostinger, тож ми задоволені.

Бізнес такий самий, за винятком того, що він має чотири рази більше процесорної потужності, безкоштовний сертифікат SSL та щоденне резервне копіювання. Плани преміум-класу вже включають щотижневі резервні копії, яких має бути достатньо, але якщо ви прагнете забезпечити, щоб на вашому веб-сайті нічого не було втрачено, бізнес-плани не є поганими.

Новачок – хмарний хостинг. На відміну від традиційного хостингу, хмарний хостинг поширює ваш веб-сайт на декілька серверів у хмарі. Оскільки це робиться саме так, ви отримуєте надлишкові копії свого веб-сайту, які завжди доступні. Хмарний хостинг гарантує, що ваш веб-сайт не тільки швидше завантажується, але й довше залишається в Інтернеті.

Плани хмарного хостингу оснащені спеціальною IP-адресою, ізольованими ресурсами, безкоштовною реєстрацією домену, безкоштовним сертифікатом SSL та необмеженою пропускною здатністю. Єдині відмінності між трьома хмарними хостинг-планами, які пропонує Hostinger, – це об’єм пам’яті, пам’яті та процесорних ядер. Існує також різниця в «підвищенні швидкості», до якого ми не надто великі.

Також є VPS хостинг, який дозволяє вам отримати переваги спеціалізованого сервера без зайвих витрат. У хостінгу є шість варіантів, найбільш вбудована конфігурація отримує 12 632 від Geekbench.

Швидкість та швидкість хостингу

Під час нашого тестування Хостингер мав 100-відсотковий час роботи, що не повинно стати сюрпризом. Кожен план підкріплений 99,9-відсотковою гарантією безперервного часу, і хоча є багато причин не довіряти гарантії безперервного часу, він випливає. Якщо воно впаде нижче 99,9 відсотка часу роботи в будь-який місяць, ви можете вимагати повернення до 5 відсотків щомісячної плати.

Ми протестували швидкість, використовуючи Dareboost, GTMetrix і Pingdom, і Hostinger мав гідні результати в усьому світі. Він отримав рейтинг С (близько 70 відсотків) у всіх трьох тестах. Хоча це не надто вражає, є багато факторів, які впливають на швидкість завантаження вашої сторінки, не всі з яких лежать на плечах веб-хоста.

Хоча наші результати не відповідали нашим найшвидшим стандартам веб-хостингу, причини їх ґрунтувалися на оптимізації нашого веб-сайту. Наприклад, кожен інструмент пропонував зменшити розмір зображення, щоб зменшити кількість даних, які потрібно перенести вниз.

При ретельному плануванні та стратегічній оптимізації Hostinger може бути швидким. Це може бути не найшвидшим, але це нормально. Минулого разу ми тестували Хостингер, він мав посередні результати, але цей раунд тестування був вражаючим, якщо не найкращим, що ми бачили.

Простота використання

Один з аспектів хостингу, який нам сподобався раніше, – його панель управління без дурниць. Хоча це було чудово для зручності використання, він не пропонував гнучкості cPanel (читайте наш найкращий веб-хостинг із посібником cPanel). Хостінгер вирвав старий інтерфейс і замінив його чимось, що відчуває себе набагато надійнішим, все зберігаючи при цьому спочатку сподобався користувачеві підхід.

Вам доведеться спочатку зареєструватися в акаунті. Процес оформлення замовлення простий, чітко показуючи ціну, яку ви платите, і час, який ви купуєте. Хоча ми ніколи не були в захваті від екстрасів під час оформлення замовлення, Хостингер не попередньо перевіряє параметри і не ховає їх внизу. Швидше, вони відображаються біля товару, який ви купуєте, з короткими порадами, що пояснюють, для чого вони корисні.

хостинг-огляд-замовлення

Після завершення оформлення замовлення вас буде надіслано на інформаційну панель із запитом про завершення налаштування вашого веб-сайту. Процес хостингу – це краса. Під час налаштування домену вам буде запропоновано ввести інформацію WHOIS та представити список варіантів для створення вашого веб-сайту.

Хоча це виглядає як невеликий крок, ті, хто не знайомий з веб-хостингом, оцінять єдину кнопку, скажімо, для встановлення WordPress. Ви також можете скористатися конструктором веб-сайтів Hostinger, що на диво добре (прочитайте наш огляд GoDaddy GoCentral, щоб побачити, як включений конструктор веб-сайтів не повинен функціонувати).

Ви можете пропустити налаштування платформи та керувати своїм веб-сайтом через cPanel. Як і HostGator (читайте наш огляд HostGator), Hostinger має модифіковану версію cPanel, і ми є шанувальниками змін, які вона внесла.

hostinger-review-cpanel

Хоча нам подобаються варіанти, реалізація датованих cPanel може переповнити новачка. Хостингер все ще надає вам великий контроль над вашим веб-сайтом, але сучасний інтерфейс не вважає страшним. Наприклад, SiteGround має ті самі параметри, що і Hostinger, але він не є настільки запросним (читайте наш огляд SiteGround).

Зрозуміло, що Hostinger створив інтерфейс для користувачів на увазі. Розширені параметри заховані в нижній частині екрана, а загальні функції, такі як електронна пошта, розміщені вгорі. Хостингер має тонку різницю у своєму cPanel, що набагато легше засвоює залякуючі аспекти веб-хостингу.

На панелі управління є варіанти додавання нових серверів, управління доменами та оновлення платіжної інформації, які є стандартними для провайдера веб-хостингу. Хоча магазин незвичайне доповнення. Там ви можете придбати будь-які додаткові засоби, які ви бачили під час оформлення замовлення, а також інші товари.

Наприклад, ви можете придбати підписку на G Suite, щоб отримати професійну електронну пошту у своєму домені, а також інструменти офісного набору, що підтримуються Google Диском (читайте наш огляд Google Диска). Як не дивно, ви також можете придбати передплату на NordVPN, що не погано, оскільки NordVPN є одним з найкращих VPN-постачальників навколо (читайте наш огляд NordVPN).

Завдяки новому інтерфейсу Hostinger зумів щось особливе. Він зберігав усе, що нам сподобалось про це раніше, додаючи більше сировини для користувачів, які можуть використовувати його. Замість того, щоб просто бути дешевим постачальником веб-хостингу, Hostinger вважає себе правильним варіантом зараз, все зберігаючи свою привабливість для новачків.

Безпека

Зосередженість хостингу, навіть якщо вона розширилася, все ще надає швидкий, недорогий веб-хостинг. Через це не включено багато функцій захисту, незважаючи на те, що ви можете придбати додатковий захист під час оформлення замовлення. Деякі вдосконалені функції безпеки, такі як очищення веб-сайтів чи захист від зловмисного програмного забезпечення, не включаються.

Поза єдиним спільним хостингом усі плани надходять із автоматизованими резервними копіями. Залежно від плану, який ви отримуєте, резервне копіювання може бути щотижневим або щоденним. Хоча це не перше, що спадає на думку, коли думаєш про безпеку, надмірність резервного копіювання – це хороший клапан безпеки, якщо щось піде не так.

Ви також можете придбати захист від Cloudflare. Як пояснено в нашому посібнику щодо Cloudflare, додавання сервісу на ваш веб-сайт може допомогти його швидкості та безпеці. Cloudflare – це мережа доставки вмісту, тобто вона зберігає версії вашого веб-сайту на серверах по всьому світу та подає ці копії користувачам, близьким до певного місця.

Менша відстань у дорозі означає, що ваш веб-сайт завантажуватиметься швидше, але це також означає, що ви рідше станете жертвою розповсюдженої атаки відмови у наданні послуг. Cloudflare може поширювати вхідні запити та ідентифікувати DDoS-атаки, перш ніж вони зможуть перенести ваш веб-сайт в офлайн-режим, обробляючи навантаження по всій мережі, щоб жоден окремий сервер не приймав удар.

Один невтішний недолік – це SiteLock або, з цього приводу, будь-який інструмент для сканування або видалення зловмисного програмного забезпечення. Хоча Hostinger – не єдиний веб-хостинг-сервіс, який пропускає видалення шкідливих програм, його перший підхід для користувачів здається природним домом для нього. Звичайно, ви можете придбати SiteLock або будь-який інший інструмент сканування і додати його на свій веб-сайт вручну, але нові користувачі можуть не знати цього.

Безпека веб-сайтів – це тягар, який знову лягає на вас, і Хостингер робить хорошу роботу, готуючи вас боротися з будь-якою загрозою, з якою може зіткнутися ваш веб-сайт. Хоча відсутність інструменту для видалення зловмисного програмного забезпечення розчаровує, ми задоволені поширенням інструментів, які пропонує Hostinger.

Варто також зазначити, що Хостингер – один з небагатьох незалежних веб-хостів. Замість того, щоб володіти декількома компаніями, що займаються веб-хостингом, та використовуючи ту саму чи подібну інфраструктуру, ви використовуєте хостинг лише. Як приватна компанія, це означає, що Hostinger збирається стежити за вашими інтересами, а не радувати акціонерів.

Підтримка

Хостингер не залишає сумнівів щодо того, як звернутися до служби підтримки. Щоразу, коли ви відкриваєте інформаційну панель свого облікового запису, з агента підтримки з’явиться підказка, яка показує вам, де можна зв’язатися з чатом у прямому ефірі. Цей агент підтримки може бути не тим, з ким ви спілкуєтесь, коли ви звертаєтесь, але приємно бачити невеликий поштовх для контакту.

Ми звернулися за підтримкою близько 13:00 – ваш рецензент – нічна сова – і отримали відповідь менше ніж за хвилину. Відповідь також не була перенаправлена ​​або холодна. Агент підтримки відповів на наше запитання щодо інтеграції Cloudflare ґрунтовно та швидко, позитивно поставившись до завантаження.

Крім того, ви можете переглядати попередні розмови за допомогою служб підтримки кожного разу, коли ви відкриваєте чат у прямому ефірі. Замість того, щоб направляти вас безпосередньо до агента підтримки, Hostinger показує ваші останні розмови та рядок пошуку, щоб знайти відповідь у базі знань. Однак це не змушує вас переходити до бази знань. Ви можете розпочати бесіду, не шукаючи спочатку.

hostinger-review-live-chat

Поруч із чатом у прямому ефірі ви можете надіслати електронний лист Hostinger. Ми зв’язалися з тим же питанням про Cloudflare, і представник повернувся до нас приблизно через шість годин. Як і у прямому чаті, відповідь електронною поштою відповідав дружньо та наскрізь.

Хоча вам не потрібно вдаватися до електронної пошти. Хостингер має вражаючу базу знань, яка дає відповіді на більшість питань. Є кілька сотень статей, які висвітлюють все, від виставлення рахунків до DNS.

хостинг-огляд-база знань

Що вражає базу знань, це те, що вона не зосереджена на одному аспекті послуги. Ми бачили бази знань, які зосереджуються на усуненні несправностей, та інших, що зосереджуються на навчальних посібниках. З іншого боку, Hostinger має широке розповсюдження посібників та навчальних посібників, допомагаючи новим користувачам отримувати підтримку, зберігаючи меценатів..

Вирок

Хостингер у міру розширення своїх послуг. За короткий час, коли ми його протестували, він виріс, щоб забезпечити більшу базу клієнтів, зберігаючи при цьому перший підхід, який нам сподобався раніше. Від функцій до підтримки, Hostinger – один з найкращих веб-провайдерів хостингу.

Однак, у нього все ще немає потужних варіантів, таких як виділений хостинг для клієнтів, які цього потребують. Її послуги розширилися, але недостатньо, щоб вмістити всіх. Це не є ні добрим, ні поганим. Це може забезпечити високий клас хостингу, але ніша, яку він заповнює, потребує якісного, незалежного варіанту. Хостингер – це те.

Для користувачів електроенергії Kinsta – це гарне місце для початку (читайте наш огляд Kinsta).

Що ви думаєте про Хостінгера? Ви спробуєте план? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map