Огляд HostGator – оновлено 2020 рік

Огляд HostGator

HostGator вже деякий час існує, і легко зрозуміти, чому: він швидкий і простий у використанні. Однак цінник залишає бажати кращого, і ви можете отримати ще кращі послуги за менші. Прочитайте наш повний огляд HostGator для детальної інформації.


HostGator – відоме ім’я у світі веб-хостингу, яке ви, швидше за все, бачили в топі кращих посібників з веб-хостингу в Інтернеті. Для великого імені HostGator не справляє враження стільки, скільки слід. Швидкість і діапазон планів хороші, але високий цінник, здається, не вартий того, як все складено разом.

У цьому огляді HostGator ми поговоримо про наш досвід після запуску сайту зі своїм спільним планом Hatchling. Під час огляду ми поговоримо про те, що нам сподобалось і що не сподобалось, якщо мова йде про функції, ціну, безпеку, простоту використання, швидкість та багато іншого, то ми винесемо свій вирок.

HostGator не отримав статус, який він має на задній стороні додаткової служби. Це суцільна пропозиція, з швидкою швидкістю, відмінним інтерфейсом та широким спектром планів. Однак, здається, що частина ваших грошей йде на ім’я, і це відчуває, що вона менша.

hostgator-slider1

hostgator-slider2

hostgator-slider3

hostgator-slider4

hostgator-slider5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для HostGator

Особливості

Так само, як і функції безпеки, до яких ми торкнемось пізніше, HostGator може запропонувати багато що стосується звичайних функцій. Однак, у недорогих планах не є багато особливостей, якщо ви не готові платити за них.

Більшість функцій надходять на ринок, до якого ви можете отримати доступ через інформаційну панель свого облікового запису. На свій веб-сайт можна додати багато сервісів, зокрема розробник веб-сайтів HostGator, інструменти SEO, постійний контакт та Weebly.

hostgator-огляд-ринок

Побудова веб-сайтів непогана, як ви бачите в нашому огляді Gator by HostGator, але, можливо, кращий вибір. Навіть краще, ніж це – Wix, який займає перше місце в оглядах нашого веб-розробника (читайте наш огляд Wix).

Спільні плани надходять із смаколиками, але нічого, що має величезні значення. Ви отримуєте 200 доларів рекламних кредитів, розповсюджених у Bing та Google, а також 52 установника одним кліком. Незважаючи на те, що нам подобаються інсталятори одним клацанням, ми будемо готові торгувати рекламними кредитами на накопичувачі твердотільного диска на спільних планах.

Якщо ви перейдете до керованого плану WordPress, який легко найкращий з партії, ви отримаєте ще кілька функцій. Окрім CodeGuard та SiteLock, про які ми поговоримо у розділі “безпека”, ви отримаєте кешування та мережу доставки вмісту. Як ви можете в нашому посібнику для початківців щодо використання WordPress, ви можете кешувати самостійно, але включення його не є поганою справою.

Хоча все це відчуває себе черствим. Тут і тут є невеликі додаткові привабливі, але ми віддаємо перевагу SSD-накопичувачам та скануванню зловмисного програмного забезпечення на спільних планах для яскравих функцій. Дорожчі плани упаковані в повному обсязі, як і належить, але нижній кінець залишає бажати кращого.

Огляд функцій HostGator

Логотип HostGatorwww.hostgator.com

Починається від $ 275персячний місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену
Оплачено

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

HostGator – це прекрасний приклад того, що ми не любимо бачити в ціноутворенні. У нього є сильні моменти, про які ми будемо говорити, але він все ще підписується на датовані і обманні практики ціноутворення інших веб-хостів і наше найкраще антивірусне програмне забезпечення.

Ціни виглядають добре, коли ви вперше приземлитеся на веб-сайті. Спільні плани можуть мати менше 3 доларів, а WordPress – менше 10 доларів, а гідний VPS – близько 30 доларів. Ці ціни є лише в тому випадку, якщо ви купуєте три роки наперед. Якщо ви хочете придбати менше року – HostGator пропонує тривалість одного, трьох та шести місяців – ціна більше, ніж удвічі.

Це приносить найбільш недорогий спільний план майже до 11 доларів на місяць, що більше, ніж більшість ринку веб-хостингу. Хостинг A2 приблизно вдвічі менший за оновлення та однакова ціна при покупці початкового терміну, а DreamHost ще менше (читайте наш огляд хостингу A2 та огляд DreamHost).

Перші враження – це все, і HostGator укладає колоду на свою користь, здаючись дешевшим, ніж усі інші, а фактично є дорожчим. Ми розуміємо, що підприємствам потрібно робити те, що потрібно, щоб вижити, але це відбувається за рахунок замовника в цьому випадку.

Однак, HostGator пропонує плани на один, три та шість місяців, а також на один, два та три роки, що є більшою гнучкістю, ніж надає більшість веб-хостів. Знижка застосовується лише до річних та багаторічних пакетів, однак, тому що три та шестимісячні плани не мають значення.

Ви маєте 45 днів передумати, що не погано. Це не вражає порівняно з 90-денним вікном повернення хостингу InMotion Hosting або 97-денним періодом Dreamhost, однак місяць-півтора ще багато часу, щоб повернути гроші (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Простота використання

Реєстрація в HostGator сама по собі не є складною, але прибити план – це. Як ми перейдемо до наступного розділу, він пропонує майже кожен тип хостингу, і намагання зрозуміти це може бути величезною. Зрозуміло, що HostGator робить кращу ногу вперед в оптимізації веб-сайту, але є ще перешкоди для подолання.

Наприклад, типи хостингу викладені у верхньому меню, а спільний хостинг веде пакет. Ця частина нам подобається, але поруч із спільним хостингом – це варіант для розробника веб-сайтів, який має іншу структуру ціноутворення. На відміну від, скажімо, GoDaddy, який включає в себе розробник веб-сайтів із вашим хостингом, HostGator – це окрема особа (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral).

Для будівельника Gator теж є окрема область входу, але що бентежить, що ви можете використовувати безкоштовний обліковий запис Weebly у своєму спільному плані хостингу (читайте наш огляд Weebly). Хоча це один з найкращих розробників веб-сайтів, включення Weebly є дивним, особливо коли HostGator має власний розробник веб-сайтів.

Сама щільність продуктів дозволяє знайти те, що вам потрібно заплутати, що не добре, оскільки веб-хостинг вже залякує. Веб-сайт HostGator не виглядає погано та не рухається, але розподіл планів важко засвоюється.

Після вибору плану перевірка проста. HostGator не найясніший у рекламному ціні. На сторінці оформлення замовлення можна боротися з декількома неприємними додатками, але цей процес не складний.

hostgator-огляд-замовлення

Після завершення HostGator надішле вам кілька електронних листів, в одному з яких є ваша інформація про вхід. Хоча ми не шанувальники цього способу доставки даних, це не найгірше. HostGator також переживає проблеми із наданням посилань на платіжну область та панель управління, а також сервери імен для спільних облікових записів.

Введений вами пароль генерується випадковим чином з цифрами, літерами та спеціальними символами, тому обов’язково зберігайте його в нашому найкращому менеджері паролів Dashlane (читайте наш огляд Dashlane).

Проблема для нас полягала в тому, що пароль не працював. Це робилося спочатку. Ми могли увійти в систему, перейти на cPanel і повозитися з речами, але коли ми знову спробували увійти, пароль не вдався. Зауважте, що у нас зберігався пароль з LastPass (читайте наш огляд LastPass) і двічі перевіряли його на адресу електронної пошти HostGator, що надісланий. Незважаючи на це, нам довелося скинути.

Однак після цього фіаско ми могли увійти. HostGator розділяє управління між панеллю керування обліковим записом та cPanel (читайте найкращий веб-хостинг із посібником cPanel). Інформаційна панель облікових записів чудова: HostGator забезпечує швидкі посилання на важливі розділи cPanel і пропонує ринок, де можна придбати SiteLock, сертифікат SSL / TLS та багато іншого.

hostgator-огляд-рахунок-приладова панель

HostGator використовує модифікований cPanel, що є гарною справою в його випадку. Хоча не настільки інтегрований з іншими сервісами, як Bluehost (читайте наш огляд Bluehost), HostGator робить відмінну роботу з відображення найрелевантнішої інформації, не стаючи непосильним.

hostgator-review-cpanel

Між приладовою панеллю облікового запису та супутньою cPanel HostGator радість використовувати. Це все-таки після того, як ви зареєструвались. Вибір плану та знання того, що ви купуєте, є заплутаним та стомлюючим, а наша проблема з нашими обліковими записами викликала головні болі. HostGator докладає зусиль, але ми не вважаємо, що потрібно докладати зусиль.

Типи хостингу

HostGator – це базовий рівень, коли мова йде про типи хостингу. Хоча це викликає проблеми під час реєстрації, кількість варіантів незаперечна. Незалежно від того, який веб-сайт ви намагаєтеся створити або в якому масштабі, HostGator може вмістити.

Ми торкнулися заплутаного розробника веб-сайтів і поділилися дилемою про розміщення хостингу, але ми повторимо його.

HostGator пропонує три яруси Hostgator, які розміщують декількох користувачів на одному сервері, щоб заощадити гроші, і ви можете використовувати безкоштовну або платну версію Weebly зі своїм спільним планом. Є також розробник веб-сайтів Gator, який схожий з точки зору хостингу, але відрізняється від будівельного.

Просуваючись вгору по лінії, існує керований хмарний хостинг WordPress. Це дешевше порівняно з Kinsta та Pagely (читайте наш огляд Kinsta та Pagely огляд), але не вистачає спеціалізованих функцій WordPress більш дорогих варіантів. Тим не менш, він заробив місце в нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress.  

Якщо ви шукаєте більше енергії, є VPS та спеціальні плани.

VPS або віртуальний приватний сервер використовує аналогічну структуру спільного хостингу, коли на одному сервері перебуває кілька користувачів. На відміну від спільного хостингу, існує окремий віртуальний сервер, який присвячений вам. Подумайте про VPS як про компроміс між спільним та відданим хостингом. Ви отримуєте виділене серверне середовище та ресурси, але без витрат на фізичний сервер.

Якщо ви хочете фізичний сервер, HostGator може вмістити. Існує три типи серверів, і ви можете налаштувати їх за допомогою жорсткого диска або SSD, а також Linux або Windows. Ви можете вибрати, щоб сервер був повністю керованим або напівкерованим, якщо вам зручно забруднити руки.

Ми вражені лінійкою HostGator, незважаючи на заплутану схему спільних планів із розробниками веб-сайтів. Серед хостингу вирізняється хостинг WordPress, але ми хочемо, щоб HostGator запропонував хмарний хостинг, що не є WordPress. Однак загалом нам мало на що скаржитися.

Швидкість & Час роботи

Для вимірювання швидкості веб-сайту ми використовуємо тест на вплив навантаження та швидкість Pingdom. Між ними ми можемо отримати гідне уявлення про ефективність веб-хостингу щодо своїх конкурентів, але швидкість веб-сайту не повністю залежить від хоста. У цьому багато залучено, тому прочитайте наш посібник про те, як покращити час завантаження веб-сайту, якщо у вас виникли проблеми.

Обидва тести, які ми проводили, були з найдешевшим спільним планом HostGator та чистою версією WordPress, як і всі наші тести на швидкість веб-хостингу..

HostGator працював гідно, але ми бачили краще. Тест швидкості Pingdom отримав 83 із 100, більшість часу припадала на запити DNS. Показник “чекання”, який є для нас ключовим питанням, був непоганим. Тим не менш, HostGator не вистачає SiteGround, коли справа доходить до швидкості (читайте наш огляд SiteGround).

hostgator-огляд-тест на швидкість

Наш тест Load Impact, який протягом п’яти хвилин на веб-сайт відправив 50 віртуальних користувачів, дав менш бажані результати. З часом, коли завантаження користувачів збільшувалося, кількість причин змінювалась, що дозволяє припустити, що спільний хостинг HostGator – не найкращий з великими скачками трафіку. Послідовність SiteGround та A2 хостингу виглядає краще.

hostgator-навантаження-вплив

Це означає, що HostGator – це не найгірше, що ми бачили, коли йдеться про тест впливу навантаження. Було лише декілька шипів, і різниця між часом завантаження не була великою. Якщо ви хочете побачити, як виглядає непослідовний виконавець, прочитайте наш огляд GreenGeeks.

Як і у більшості веб-хостингових послуг, HostGator має 99,9-відсоткову гарантію тривалості роботи, але на відміну від HostMonster, яка не гарантує багато нічого (читайте наш огляд HostMonster), HostGator ходить пішки. Якщо на вашому спільному або торговому посереднику не буде встановлено поріг 99,9 відсотка, ви отримаєте один місяць кредиту на свій рахунок.

Вам потрібно буде отримати кредит, щоб отримати кредит, що не дивно. Зауважте, що гарантія поширюється лише на спільні та торговельні плани. Виділений хостинг покривається окремою гарантією, коли ви отримаєте завищений кредит за будь-який час роботи сервера.

Безпека

HostGator пропонує багато безпеки, але ви можете отримати її безкоштовно. З кількома партнерами у царині безпеки веб-сайту легко знайти послуги, необхідні для захисту. Зважаючи на це, деякі веб-хости надають подібні послуги безкоштовно, що відстає від HostGator.

Однак все залежить від обраного вами плану. Від цього не залежить безкоштовний сертифікат SSL / TLS. У всіх планах ви можете встановити сертифікат SSL, який скаже браузерам, які відвідують ваш веб-сайт, що він захищений. Якщо ви тільки починаєте, прочитайте наші інструкції, як встановити SSL-сертифікат у посібнику WordPress, щоб переконатися, що ви робите це правильно.

Це стосується спільних планів, але ви можете оновити, використовуючи ринок на інформаційній панелі свого облікового запису. HostGator пропонує CodeGuard та SiteLock за додаткову плату, і хоча ми задоволені якістю цих інструментів, інші веб-хости пропонують подібні товари безкоштовно.

CodeGuard – це автоматизована служба резервного копіювання, яка щодня зберігатиме ваші файли поза сайтом. Хоча ліміт 1 Гб – це жарт у порівнянні з нашими найкращими сервісами резервного копіювання в Інтернеті, вам дозволяється необмежену кількість файлів і баз даних близько 2 доларів на місяць. Якщо ви перейдете до підписки на 8 доларів на місяць, ви отримаєте 10 Гб пам’яті, резервне копіювання за запитом та щоденний моніторинг веб-сайтів.

За ціною, можливо, варто лише зробити резервну копію вручну або вкласти плагін в WordPress, який дозволяє використовувати хмарне сховище для резервного копіювання вашого веб-сайту. Прочитайте наші огляди хмарного сховища щодо рекомендацій.

SiteLock більше того вартий. Це в основному антивірус для вашого веб-сайту, який щодня скануватиме його на наявність шкідливих програм. Однак базовий пакет, який коштує близько 3 доларів, сканує лише ваш веб-сайт. Вам потрібно буде оновити пакет до 7 доларів, щоб видалити зловмисне програмне забезпечення.

Крім того, якщо ви хочете брандмауер веб-додатків, який, знову ж таки, безліч веб-хостів включає безкоштовно, вам доведеться перейти до пакету 40 доларів. SiteLock – це відмінна послуга, і ми вважаємо, що це варто, але якась форма сканування зловмисного програм безкоштовно на базовому спільному хостингу стала нормою.

Однак на спільному хостингу. Наприклад, WordPress хостинг включає основні версії CodeGuard та SiteLock безкоштовно. Однак, ми хотіли бачити щонайменше резервні копії та сканування зловмисного програмного забезпечення на спільних планах. Витрачати додаткові $ 10-20 доларів на місяць, щоб отримати те, що безкоштовно включають інші хости, просто не має сенсу.

Конфіденційність

Коли ми говоримо про конфіденційність веб-сайту, ми завжди починаємо з вашого домену. Ваш домен має прив’язану до нього інформацію, відому як запис WHOIS, яка може бути загальнодоступною для пошуку в Інтернеті. Це означає, що кожного разу, коли ви реєструєте домен, кожен, хто має підключення до Інтернету, може побачити, що ви ним володієте, а також вашу адресу, номер телефону тощо.

Шляхом обійти це конфіденційність домену, яка замінює вашу інформацію реєстратором. HostGator пропонує конфіденційність домену, але не безкоштовно. Це 15 доларів на рік, це та сама ціна, що і реєстрація домену. Хоча це і не здається великим, конфіденційність домену не повинна бути послугою.

Такі постачальники, як DreamHost, стягують плату за конфіденційність безкоштовного домену за кожну покупку, але навіть хости, які стягують плату, такі як хостинг InMotion, не вимагають стільки, скільки HostGator. Це не повинно бути платною послугою, і податок HostGator не допомагає в цьому питанні.

Політика конфіденційності також стосується. HostGator залишає за собою право ділитися вашою інформацією з “засобами масової інформації, спостерігачами в галузі, маркетинговими та рекламними партнерами, постачальниками, замовниками, потенційними клієнтами або партнерами”. Ця інформація не є особистою ідентифікацією, тому вона не надто велика стурбованість, але вона все ще є.

Що викликає занепокоєння – це треті сторони, з якими HostGator ділиться особистою інформацією. Серед списку – веб-сервіси Amazon, комісія Junction, Facebook, Google AdWords, PayPal, Salesforce, Verizon, WPBeginner, Yahoo та Bing. Коротше кажучи, ваша інформація продається або розповсюджується принаймні з рекламними платформами.

Є також питання концерну Endurance International. Це конгломерат веб-хостингу, який належить HostGator, Bluehost, SiteBuilder, MOJO Marketplace, iPage та інше (читайте наш огляд iPage). Ваша особиста інформація обмінюється різними платформами, тому не можливо, скажімо, MOJO Marketplace усвідомлювати, що ви можете бути на ринку для теми WordPress.

Конфіденційність не є основною проблемою для HostGator. Ваша інформація буде продана та надана комусь, хто захоче, все намагаючись продати вам більше продуктів.

Підтримка

Підтримка HostGator є всюдисущою. Після входу в систему, незалежно від того, де ви знаходитесь, є панель пошуку бази знань та посилання для початку чату в прямому ефірі. Однак це не єдиний спосіб отримати підтримку. HostGator також пропонує цілодобовий живий чат для американських та міжнародних клієнтів.

Хоча ми любимо, як легко отримати доступ до підтримки, підтримка може використовувати роботу. HostGator має датовану базу знань, підходить до cringey картинки та стокових зображень. Авторські права були оновлені протягом поточного року, так що зрозуміло, що база знань не була покинута, але все ще залишається очей.

hostgator-огляд-база знань

Застарілий вигляд не є проблемою, але наслідки для зручності для користувача є. HostGator використовує стару версію свого веб-сайту в базі знань, тому якщо ви натиснете будь-який із елементів верхньої панелі, він перенаправить вас на головний веб-сайт.

Це теж не для верхнього меню. Деякі статті знаходяться в оновленій базі знань, а інші все ще використовують датований вигляд. Здається, що під час огляду ми зловили HostGator з його поголібними штанами, коли він намагається перейти до більш обтічної системи.

hostgator-огляд-база знань

З того, що ми бачимо з нової бази знань, ця система працює, але вона не повністю реалізована. Нам потрібно судити, виходячи з того, що ми бачимо в конкретний час, тому якщо ви знайдете HostGator, коли його базу знань було змінено, відрегулюйте відповідно.

Живий чат – це не погано, але повторення не завжди зрозумілі. Підхід підтримки HostGator є більш практичним, ніж, скажімо, SiteGround або хостинг InMotion, і хоч це не є суттєво поганим досвідом підтримки, він також не виділяється. Підтримка HostGator непогана, але ми побачили краще.

Вирок

HostGator відчуває себе роз’єднаним. Діапазон планів відмінний, але ціна висока, а функції безпеки чудові, але більшість користувачів не мають до них доступу. В цілому, це хост, який може забезпечити пристойну швидкість і надійне користування, але з високою ціною і невеликим вмістом, що стосується функцій.

Це непогано, але ти можеш зробити кращу ціну. Якщо ви шукаєте додаткові варіанти, прочитайте наші інші огляди веб-хостингу.

Що ви думаєте про HostGator? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map