Огляд GreenGeeks – оновлений 2020 рік

Огляд GreenGeeks

Зелено налаштований провайдер веб-хостингу, GreenGeeks чудово підходить для менших сайтів або для людей, які тільки починають. Це пов’язано з його дружнім інтерфейсом та загальною простотою використання, хоча ціноутворення може дещо відлякати, як ви можете прочитати у нашому повному огляді GreenGeeks.


GreenGeeks – незвичайний веб-хостинг, який розробив свій бізнес, пропонуючи енергоефективний хостинг. Незважаючи на те, що його мета шляхетна, а можливостей безліч, висока ціна та невідповідність GreenGeeks швидкості відзначають це лише нашим найкращим посібником з веб-хостингу. Однак це не є поганим варіантом для менших веб-сайтів.

У цьому огляді GreenGeeks ми детально розповімо про свій досвід після запуску веб-сайту WordPress із планом веб-хостингу Ecosite Pro. Попутно ми поговоримо про функції, ціноутворення, простоту використання, безпеку, швидкість та багато іншого, перш ніж обгрунтувати це своїм вердиктом.

“Зелений” прийом на веб-хостинг не був зроблений так само, як показує GreenGeeks. Хоча ми цінуємо зусилля, щоб зберегти веб-хостинг поновлюваним, є тріщини, які не були виправлені. Незважаючи на це, спрощений досвід користувачів та безліч функцій можуть продати вас у сервісі.

greengeeks-slider1

greengeeks-slider2

greengeeks-slider3

greengeeks-slider4

greengeeks-slider5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для GreenGeeks

Особливості

Незважаючи на те, що він такий простий веб-хост, GreenGeeks включає багато функцій із вашим спільним планом. Перш ніж говорити про технічні особливості, нам потрібно поговорити про те, про що йдеться в GreenGeeks.

Це перший “зелений” веб-хост, тобто він намагається розміщувати веб-сайти екологічно чистим способом. Хоча і не багато про що говорять, використання центрів передачі даних про електроенергію має серйозний вплив на навколишнє середовище, що становить близько 2 відсотків електроенергії, яка використовується в США. Насправді, за підрахунками, галузь, що займається веб-хостингом, перенесе промисловість авіакомпаній у забруднення навколишнього середовища до 2020 року.

GreenGeeks прагне змінити це. Окрім того, що є визнаним американським агентством з охорони навколишнього природного середовища як «Зелена енергетика», воно купує втричі більше енергії, яку використовує для кредитів вітроенергії. Це означає, що за кожну кіловат-годину, яку використовує ваш сервер, GreenGeeks купує три енергії вітру на три кВт / год.

Якщо енергоефективність важлива для вас, GreenGeeks може допомогти, але кредити вітрової енергії нічого не змінюють з точки зору продуктивності. На щастя, веб-хост має суцільну функцію, встановлену поза його іменом.

GreenGeeks Builder веб-сайтів

Для тих, хто не використовує WordPress, є безкоштовний конструктор веб-сайтів. Sitepad, як його називають, – це надійний розробник веб-сайтів з хорошим набором шаблонів, але він не буде складати наш найкращий список розробників веб-сайтів. За функцією він схожий на Weebly (читайте наш огляд Weebly), забезпечуючи справжній досвід перетягування.

greengeeks-review-web-builder

Однак, йому не вистачає інтеграцій та вдосконалених функцій, які має Weebly. Sitepad може створити вам веб-сайт, який виглядає добре, але якщо ви шукаєте великий магазин додатків або власні рішення, вам буде краще з спеціалізованим розробником. Weebly є твердим, але нам більше подобається Wix (читайте наш огляд Wix).

Поза найнижчим рівнем GreenGeeks ви також отримуєте PowerCacher, який є власним інструментом кешування, створеним веб-хостом. Кешування дозволяє зберігати елементи вашого веб-сайту, щоб вони не потребували завантаження кожного разу, коли користувач отримує доступ до вашого домену, і ми бачили його версії від більшості веб-хостів. GreenGeeks працює добре, як ви бачите в розділі “швидкість і час роботи” нижче.

Є й інші функції, такі як повне твердотільне зберігання та безкоштовна інтеграція Cloudflare, але вони стали поширеними серед веб-хостів. Ми детальніше розповімо про функції безпеки в розділі “безпека” нижче.  

Огляд функцій GreenGeeks

GreenGeeks логотипwww.greengeeks.com

Починає від $ 295 за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

GreenGeeks зосереджується на спільному хостингу. Ми бачили ще декількох подібних веб-хостів – прочитайте наш огляд Hostinger, щоб побачити приклад. Хоча легко припустити, що GreenGeeks такий же дешевий, як і ті провайдери, це не так. Його рекламні ціни відповідають їхнім, але повна ціна підписки більше, ніж ми хотіли б.

Перерахована вище ціна – щомісячна ставка, якщо ви купуєте три роки наперед, що GreenGeeks не уточнює, поки ви не збираєтеся перевірити. Таке оманливе ціноутворення поширене серед веб-хостів, і нам це більше не подобається, ніж ми, скажімо, Bluehost (читайте наш огляд Bluehost).

Використовуючи Bluehost в якості базової лінії, GreenGeeks дешевше за початковий термін. Однак ціна вище після цього. Bluehost, HostGator, InMotion хостинг та A2 хостинг поновлюються приблизно на рівні 8 доларів за найдешевшими спільними планами, в той час як GreenGeeks поновлює на 10 доларів. Якщо ви шукаєте щось ще дешевше, прочитайте наш огляд Arvixe.

Хоча GreenGeeks коштує дорожче, ніж решта на ринку, зайві кілька доларів не занадто сильно спалюють наш колективний бум. Що ще більше стосується оманливих цін. Замість того, щоб уточнити, що вказана ціна є лише на трирічний план, GreenGeeks чекає, поки ви збираєтеся перевірити. Трирічний план теж обраний.

На щастя, щомісячні плани доступні, але GreenGeeks має м’який замок проти них. Існує плата за налаштування 15 доларів США, яка застосовується лише до місячного плану, тому хоча місячний тариф за основний спільний план повинен становити лише 10 доларів, це 25 доларів.

Кілька років тому нічого з цього не було б проблемою, але багато веб-хости рухаються до більш прозорості щодо їх ціноутворення, а такі постачальники, як хостинг InMotion, хостинг A2 та SiteGround, ведуть плату..

GreenGeeks все ще потрапляє у таємничий табір, який показує лише багаторічні ставки.

Однак це розділ – це не всі скарги. GreenGeeks багато включає в себе ваш план, і він робить це незалежно від того, який рівень ви можете собі дозволити. Незалежно від того, як ви купуєте, ви отримаєте безкоштовний домен, безкоштовну передачу веб-сайтів, розробник веб-сайтів та нічні резервні копії. Ціна того варта, ми просто вважаємо за краще, щоб було зрозуміліше, що ви купуєте заздалегідь.

Якщо ви передумали, можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей GreenGeeks. Доступно протягом тривалого періоду, але плата за встановлення 15 доларів США за щомісячні плани не повертається.

Простота використання

Зареєструватися за допомогою GreenGeeks є простим, головним чином тому, що на цьому шляху не так багато варіантів. Ви знайдете тип хостингу, який ви хочете, у верхньому меню, виберіть рівень для цього хостингу та перейдіть до каси.

Як і багато господарів, GreenGeeks попередньо обирає багаторічний план. У цьому випадку це вже три роки. Як уже згадувалося, ціна незрозуміла, поки ви не підете на замовлення, і це може розчарувати. Крім того, не ясно, що щомісячні плани вимагають плату за встановлення 15 доларів.

greengeeks-огляд-оформлення замовлення

Після того, як GreenGeeks обробить ваш платіж, ви отримаєте серію електронних листів із деталізацією відомостей про покупку та рахунок. Електронний лист, з яким ви зареєструвались, буде іменем вашого облікового запису, а GreenGeeks створить пароль для вас. Пароль – це випадковий набір цифр і букв, тому радимо перевірити наших кращих менеджерів паролів щодо способу їх зберігання.

Ви можете увійти на інформаційну панель свого облікового запису за допомогою даних, що надсилає вам GreenGeeks. Це просто, але винен. Ви можете керувати своїми рахунками, переглядати свої послуги та відкривати квитки на підтримку, але в іншому випадку це буде безрезультатно. Поглиблена інтеграція з cPanel або чіткіше уявлення про вашу послугу допоможуть.

greengeeks-огляд-рахунок-приладова панель

В області облікового запису відсутня одна важлива інформація, і це сервери імен GreenGeeks. Якщо ви приїжджаєте з доменом, який був зареєстрований десь в іншому місці, вам потрібно буде вказати цей домен на сервери DNS на сайті GreenGeeks. Єдиний спосіб, коли ми могли знайти адресу серверів імен – це пошук в Google.

Доступ до cPanel є легким, але це не дивно, враховуючи, що GreenGeeks заробив місце в нашому найкращому веб-хостингу за допомогою керівництва cPanel. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути «вхід у cPanel» на інформаційній панелі облікового запису.

GreenGeeks cPanel

Збірка в основному є запасом. GreenGeeks показує вашу технічну інформацію праворуч і ваші додатки зліва. Впорядкованість категорій, однак, дивна. Замість того, щоб, наприклад, встановити програму Softaculous програми вгору, вона знаходиться внизу. Файлове управління, інструменти оптимізації пошукових систем та конфігурація бази замість цього займають верхні слоти.

greengeeks-огляд-cpanel

З огляду на те, як просто використовувати GreenGeeks, було б доцільніше, щоб більш просунуті області cPanel були підтягнуті до низу. Натомість Softaculous та, що дивно, розробник веб-сайтів Sitepad поховані внизу інтерфейсу.

Звичайно, невелика прокрутка проходить довгий шлях, але з тим, наскільки переважним cPanel може бути для новачків, було б більше сенсу відхилити розширені варіанти, щоб новачки могли прижитися. Вони, можливо, не знають, на що звернути увагу, і, враховуючи всі параметри конфігурації вгорі, вони можуть боятися щось зламати.

Однак загалом зручність використання GreenGeeks є надійною. Веб-хост впорядкував процес оформлення замовлення настільки, що деякі дрібні деталі, такі як плата за налаштування, не були уточнені. Поза цим ми хотіли побачити розумніший макет cPanel, але GreenGeeks не робить нічого поганого.

Типи хостингу

GreenGeeks пропонує не кілька типів хостингу, а лише один. Спільний хостинг – це назва гри, і хоч ми хотіли бачити різноманітний набір послуг для клієнтів на вибір, спеціалізація – це не погано.

Спільний хостинг – це коли веб-хостинг зберігає на одному сервері кілька веб-сайтів. Замість отримання спеціальних ресурсів веб-сайти діляться процесором, оперативною пам’яттю та пропускною здатністю сервера. Перевагою такої установки є те, що ви можете придбати хостинг за низькою ціною. Однак, наслідки теж є.

Оскільки немає правил, які б регулювали, хто що використовує, ті, хто використовує спільний хостинг, матимуть більшу невідповідність швидкості та тривалості роботи. Наприклад, якщо інший веб-сайт на вашому сервері стає жертвою розповсюдженої атаки відмови у наданні послуги, він може зайняти сервер та всі веб-сайти, розміщені на ньому, офлайн..

Це особливо важливо для GreenGeeks, оскільки гарантія тривалості не поширюється на те, що є поза контролем GreenGeeks. Це означає, що якщо інший веб-сайт зависає ресурси або іншим чином спричиняє збій сервера, він не зараховується до 99,9-відсоткової гарантії безперервної роботи, яку має GreenGeeks.

Відхиляючись, спільні плани пропонуються на трьох рівнях, і ви можете придбати їх із попередньо встановленою програмою WordPress або без неї (читайте кращий веб-хостинг для WordPress). Також доступний хостинг для торговельних посередників, хоча нам більше подобається кредитний підхід SiteGround (читайте наш огляд SiteGround).

Більш широке розмаїття планів було б приємно бачити, але GreenGeeks завжди був веб-хостом, орієнтованим на спільний кінець речей – читайте наш огляд iPage, щоб дізнатися про інше. Це означає, що якщо ви хочете більше різноманітності, ви повинні прочитати наш огляд HostGator.

Швидкість & Час роботи

Ми протестували GreenGeeks, використовуючи тест швидкості Pingdom та вплив навантаження на план Ecosite Pro. Нам було важливо тестувати Pro замість Starter, оскільки це перший план використання PowerCacher GreenGeeks. Тести були зроблені з пустою установкою WordPress в нашому домені, щоб все було максимально просто.

Швидкість GreenGeeks була напрочуд хорошою, хоча й не гідною нашого найшвидшого посібника з веб-хостингу. Ми очікуємо зниження продуктивності в планах середнього рівня, але GreenGeeks виставляє номери, які конкурують з високими класами спільних планів від таких хостів, як A2 хостинг (читайте наш огляд хостингу A2). Тест швидкості Pingdom дав оцінку 92 із 100, що, хоч і не найкраще, що ми бачили, є досить високим.

greengeeks-огляд-тест на швидкість

Наш загальний час завантаження склав 1,2 секунди, приблизно 400 мілісекунд цього часу надходило від запитів DNS. Як згадувалося в розділі «простота використання», ми вказали на домен, зареєстрований в іншому місці, на GreenGeeks, який становить більше середнього часу DNS.

Ми не настільки вражені результатами тесту навантаження на вплив. Наш перший тест, який ви можете побачити нижче, призвів до спорадичної швидкості. Навантаження впливом надіслало 50 віртуальних користувачів до нашого домену протягом п’яти хвилин, щоб оцінити, скільки часу потрібно, щоб веб-сайт завантажився, коли кількість користувачів збільшувалася.

greengeeks-огляд-навантаження-вплив-1

Сказати, що GreenGeeks був повсюдно, було б заниженням. Навіть непослідовні постачальники, такі як InMotion Hosting (читайте наш огляд хостингу InMotion), виглядають приборканими порівняно. Насправді, GreenGeeks був настільки спорадичним, що ми додали у графік показник відмов і провели тест вдруге.

Другий тест, який ви можете побачити нижче, дав подібні, якщо не гірші результати. Ми не впевнені, що відбувається, щоб викликати спорадичні результати, але незалежно від того, наше тестування було незвичним.

greengeeks-огляд-навантаження-вплив-2

Що стосується часу безперебійного користування, то він був надійним протягом тестування, і GreenGeeks пропонує 99,9 відсотків гарантії безперервного часу. Це принаймні замазано на всьому веб-сайті. Заглибившись в умови надання послуг, слово “безперервний час” згадується лише чотири рази з невеликим уточненням, що таке гарантія.

Це просто говорить, що у вас буде 99,9 відсотків часу роботи, а не те, що станеться, якщо послуга опуститься нижче цього. Одне з них було б використовувати розпливчасті формулювання на сторінці товару, але не уточнювати, що гарантія передбачає в умовах надання послуг – це велика ні-ні. Якщо ви хочете прочитати більше про те, чому це так, перегляньте нашу статтю про те, чому ви не повинні довіряти гарантії часу веб-хостингу..

Безпека

Як і щодо функцій, дивно, скільки безпеки вкладається у ваш план, враховуючи, наскільки простий GreenGeeks в іншому випадку. Однак, одна з найбільших проблем безпеки, яку вона має подолати, – це захист спільного хостингу, який він надає.

Як згадувалося, одне погане яблуко на спільному сервері може зіпсувати партію. На щастя, GreenGeeks захищає від цього за допомогою ізоляції облікового запису хостингу. Хоча ви ділитесь ресурсами з іншими користувачами, ваш обліковий запис і веб-сайти ізольовані від інших, тобто якщо один веб-сайт заразиться, він також не заразить ваш веб-сайт..

Однак веб-сайти не повинні мати проблем зі зловмисним програмним забезпеченням. GreenGeeks включає сканування шкідливого програмного забезпечення в режимі реального часу через плани, яке діє як антивірус для вашого веб-сайту (читайте наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення). Незважаючи на надійний запобіжний захід, GreenGeeks не включає інструмент для усунення зловмисного програмного забезпечення (читайте наш огляд DreamHost для постачальника, який це робить).

На задньому плані GreenGeeks має надмірне обладнання та енергозабезпечення для забезпечення того, щоб сервери залишалися в Інтернеті, постійний моніторинг сервера та автоматичні оновлення програм для вразливих уявлень. Хоча ви ніколи не побачите нічого подібного, він захистить ваш веб-сайт від останніх загроз на рівні сервера.

Також на задньому плані є автоматизовані нічні резервні копії. Хоча це не схоже на функцію безпеки, резервне копіювання веб-сайту є важливим. Якщо ваш веб-сайт заразиться, ви зможете відновити одну з чистих резервних копій, щоб вирішити проблему, не вдаючись до дорогих служб очищення..

Хоча GreenGeeks є щедрим у наданні нічних резервних копій безкоштовно, все одно слід створювати резервні копії свого веб-сайту вручну. Прочитайте, як створити резервну копію вашого веб-сайту WordPress для процесу його виконання.

Конфіденційність

GreenGeeks може бути чудовим, коли йдеться про захист навколишнього середовища, але його захист конфіденційності може використовувати роботу. Це непогано, базуючись на стандартах веб-хостингу, але безглуздо порівняно з будь-якими нашими оглядами VPN.

Перше – конфіденційність домену, яку GreenGeeks пропонує безкоштовно. Коли ви реєструєте домен, вам потрібно буде записати інформацію WHOIS, яка включає ваше ім’я, адресу, номер телефону тощо. Ця інформація також доступна для загального пошуку в Інтернеті, тобто кожен може знайти вас, якщо зареєструвати домен.

Ви можете замінити цю особисту інформацію, використовуючи захист конфіденційності WHOIS, але GreenGeeks не включає її безкоштовно. Приблизно 10 доларів на рік за домен, це не стягує стільки, скільки інші провайдери, але безкоштовно все ж краще. Наприклад, DreamHost стягує плату за конфіденційність домену, забезпечуючи безкоштовну захист конфіденційності WHOIS з кожною реєстрацією.

Політика конфіденційності GreenGeeks – це стандартний тариф для провайдера веб-хостингу. GreenGeeks збирає вашу реєстраційну інформацію та відстежує ваше використання за допомогою файлів cookie. Хоча це не ідеально, це статус-кво для світу веб-хостингу.

При цьому, політика конфіденційності дає зрозуміти, що “GreenGeeks не торгує, не орендує та не продає вашу особисту інформацію чи дані будь-якій іншій організації чи третім сторонам”. Якщо в політиці конфіденційності не вказано інше, GreenGeeks дотримується цих правил.

Що стосується продажу рекламних компаній, GreenGeeks дає зрозуміти, що ні за яких обставин не продаватиме ваші особисті дані рекламодавцям. Він може поділитися вашою особистою інформацією з правоохоронними органами, якщо вважає за потрібне. Тут не згадується судовий наказ чи щось подібне. Якщо GreenGeeks хоче поділитися, він залишає за собою право.

GreenGeeks непогано, якщо судити про це за стандартами веб-хостингу. Зважаючи на це, індустрія веб-хостингу в цілому може вдало вдарити в тил, коли йдеться про конфіденційність користувачів, і GreenGeeks не веде зарядку.

Підтримка

GreenGeeks пропонує майже будь-яку форму підтримки, яку ми могли б попросити. Ви можете зв’язатись електронною поштою, телефоном або чатом у прямому ефірі, маючи значну кількість ресурсів самодопомоги. Відповідно до решти сервісу, в розділі підтримки веб-сайту легко переміщуватися, представляючи всі форми контакту без якоїсь дивної ієрархії..

greengeeks-огляд-підтримка-центр

Електронна пошта та чат в реальному часі доступні цілодобово, тоді як підтримка телефону обмежена робочим часом. З цього приводу, телефонна підтримка працює сім днів на тиждень, тому не дуже складно влаштувати когось по телефону.

Чат в прямому ефірі чудово підходить для швидких відповідей, але представники здебільшого є для того, щоб забезпечити прості кроки з усунення несправностей або вказати на відповідний розділ бази знань.

Але це не повинно бути недоречним. Знайти базу знань не складно, але орієнтуватися в ній є. У GreenGeeks папки на папки, що містять незліченну кількість статей підтримки, змушують нас відмовлятися від пошуку вручну і замість цього використовувати панель пошуку. Це не образливо, але враховуючи, наскільки обтічна решта веб-сайту, ми мали певні очікування.

greengeeks-огляд-база знань

Незважаючи на це, статті в базі знань деталізовані, з великою точністю охоплюють багато тем. Теми також супроводжуються великими скріншотами, що дозволяє легко слідкувати за ними.

Також є підручники для веб-сайтів, які допоможуть вам отримати налаштування свого облікового запису GreenGeeks до встановлення певної платформи на вашому сайті. На жаль, навчальні посібники не так глибокі, як ми хотіли, але як основи для початку роботи з веб-хостингом вони чудові. Якщо ви шукаєте підручники для WordPress, перегляньте наші посібники з WordPress:

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Проміжний посібник з використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress

Вирок

GreenGeeks – це простий у користуванні веб-хост, який фокусується на зоні веб-хостингу, про яку рідко говорять. Незважаючи на те, що незвичний та благородний вигляд у звичайному веб-хостингу, він залишає бажати кращого. Швидкість пристойна, але стійкість не є, а функції чудові, але ціна висока.

Загалом, GreenGeeks – це не поганий веб-хост, але ви можете зробити краще за свій долар. Зважаючи на це, фокус на зеленому хостингу важливий, тому якщо ви хочете залишатися екологічно свідомими, GreenGeeks доводить, що ви можете це зробити, не приносячи шкоди продуктивності. Якщо ви хочете піти іншим маршрутом, перегляньте наші огляди веб-хостингу.

Що ви думаєте про GreenGeeks? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map