Огляд GoDaddy – оновлено 2020 рік

Огляд GoDaddy

GoDaddy майже синонім веб-хостингу, але в цілому ми не величезні шанувальники. Це дуже дорого в порівнянні з конкуренцією і має ще кілька менших питань. Тим не менш, якщо ви хочете односторонній магазин, ви можете зробити гірше, як ми описуємо в нашому повному огляді GoDaddy.


GoDaddy – велике ім’я в галузі веб-хостингу, і хоча послуга, яку вона надає, є пристойною, але це не стане найкращим посібником з веб-хостингу. Висока ціна не виправдана, враховуючи відсутність її можливостей у недорогих планах, і хоча ви можете придбати багато додаткових товарів, вони коштують дорожче, ніж на решті ринку.

Тим не менш, швидкість непогана, і система “Все-в-одному” GoDaddy може вам подобатися. У цьому огляді GoDaddy ми детально розповімо про наш досвід після запуску веб-сайту з його спільним хостингом Економіка. Ми також поговоримо про ціноутворення, можливості, зручність використання, безпеку та інше, перш ніж виносити вирок.

GoDaddy – прекрасний вибір для веб-хостингу, але ви можете отримати більше за свої гроші. Враховуючи, скільки послуг він пропонує, однак, додаткова вартість може коштувати того, щоб мати все під рукою.

godaddy-slider1

godaddy-slider2

godaddy-slider3

godaddy-slider4

godaddy-slider5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для GoDaddy

Особливості

GoDaddy має багато можливостей, але ви, можливо, не зможете ними скористатися, якщо ви вибрали недорогий план. Натиск реклами, щоб додати послуги до вашого плану, дратує, особливо, коли багато додатків є основними функціями, які повинні поставлятися з будь-яким хостинг-пакетом.

Наприклад, перші два спільні плани не мають сертифікат SSL / TLS, і жоден із спільних планів не створюється із щоденними резервними копіями. Так само не існує сканування чи видалення зловмисних програм. Ці функції доступні, але лише за здорову плату.

Резервне копіювання веб-сайту становить 3 долари на місяць на веб-сайті, сканування шкідливих програм – ще 6 доларів на місяць, а сертифікат SSL / TLS – 7 доларів на місяць. Коли все буде сказано і зроблено, ви можете витратити потрійну плату за веб-хостинг або більше на додаткові послуги.

Однак, найприємніший недолік – це створення веб-сайтів. GoDaddy має гідного конструктора веб-сайтів, про який ви можете прочитати в нашому огляді GoDaddy GoCentral. Хоча він не входить у хостинг. Ми бачили, що такі постачальники, як HostGator, містять обмежену версію будівельника (читайте наш огляд HostGator), але приховування її за платною стіною здається грошовим захопленням.Здається, це тема з GoDaddy. Як ми побачимо на протязі огляду, все має угоду, і хоча функцій багато, вам доведеться заплатити чималу копійку, перш ніж їх побачити.

Найбільш вражаючі функції надходять від розробника веб-сайтів, а хостинг-пакети відчувають себе скупим у порівнянні. Винятки мають плани WordPress, оскільки вони підходять для сканування та видалення зловмисних програм, безкоштовних щоденних резервних копій, майстра оптимізації пошукових систем, користувацьких тем тощо. Однак, якщо ви хочете WordPress хостинг, ціна крута.

Огляд функцій GoDaddy

Логотип GoDaddywww.godaddy.com

Починається від $ 299перше місяцяВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ
VPS

Щоденні резервні копії
Оплачено

Веб-сайт Builder
Оплачено

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену
Оплачено

Шифрування SSL
Оплачено

Видалення зловмисного програмного забезпечення
Оплачено

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

GoDaddy пропонує безліч типів хостингу, тому, перш ніж потрапляти в товщу, ми хочемо уточнити таблицю вище. Ціна вказана на найдешевший рівень на найдовший термін. Наприклад, веб-хостинг коштує від 2,99 до 12,99 дол. США на місяць, залежно від вибраного рівня, але замість того, щоб перераховувати кожен рівень, який складе близько 25 записів, ми сегментуємо їх на категорії.

Це ігнорування хостингу Windows, який має свою окрему структуру ціноутворення. Досить сказати, що якщо ви шукаєте ціну конкретного плану, краще проконсультуватися на веб-сайті GoDaddy.

Ціни все одно не великі. GoDaddy коштує дорого, особливо з тим, наскільки обмежені плани нижнього рівня. Хостинг економ, який є найдешевшою пропозицією, починається приблизно від 3 доларів на місяць, якщо ви купуєте три роки і поновлюєтесь приблизно на рівні 8 доларів на місяць. Це стандарт для більшості веб-хостів, за винятком того, що він дозволяє лише один домен і не має таких функцій, як щоденне резервне копіювання.

Для порівняння, план однодоменного в DreamHost становить приблизно половину ціни (читайте наш огляд DreamHost). Крім того, цей план включає безкоштовний сертифікат SSL / TLS, конфіденційність домену та автоматичне резервне копіювання.

GoDaddy також має дратівливу звичку стягувати плату за менше, ніж за рік послуги. Ви можете придбати спільний хостинг тривалістю три місяці, один рік, два роки та три роки, і хоча багаторічні плани поновлюються на рівні 8 доларів на місяць, тримісячний план працює 11 доларів на місяць.

Плани WordPress GoDaddy

Плани WordPress кращі, коли мова йде про функції, але все ж дорожчі, ніж конкуренція. Якщо ви хочете розмістити WordPress, прочитайте наш кращий веб-хостинг для керівництва WordPress. SiteGround – наш найкращий вибір (читайте наш огляд SiteGround).

Дорожчі типи хостингу не є поганими, але все ще відчувається, що GoDaddy намагається злити ваш гаманець. Є так багато доповнень, які не включені, що ви будете платити вдвічі вже високу ціну просто, щоб отримати повний пакет хостингу. Якщо ви хочете дешевого хостингу, прочитайте наш огляд Hostinger або огляд iPage.

Політика відшкодування теж є недосяжною. Так само, як гарантія безперервного часу – до якої ми звернемося в наступному розділі – політика відшкодування коштів GoDaddy є скупою. Усі плани хостингу повертаються, але термін короткий. Будь-який план на один рік або більше має 30-денне вікно повернення коштів з дати трансакції. Плани із меншою тривалістю отримують лише 48-годинне вікно.

Крім того, ви можете отримати відшкодування коштів лише зателефонувавши до служби підтримки клієнтів GoDaddy та попросивши її. Зауважте, що повернення коштів здійснюється спеціально через телефонні запити. Ви також не можете вимагати повернення коштів після скасування акаунта.

Існує вікно, хоч воно не так довго, як InMotion хостинг (читайте наш огляд хостингу InMotion), але проблема полягає в обручах, через які GoDaddy змушує вас перескочити. Знову ж таки, як гарантія безперебійного користування, блоки на місці здаються спробою обмежити виплачені гроші, і ми думаємо, що фактично обробляється повернення коштів.

Простота використання

Якщо ви створюєте веб-сайт, здається, що GoDaddy нічого не пропонує. Його веб-сайт переповнений захоплюючими можливостями, і хоча гліт може привернути увагу, на практиці це виявляється занадто відволікаючим. Знайти те, що потрібно на веб-сайті GoDaddy, непросто, що викликає більше декількох проблем під час оформлення замовлення.

По-перше, все ж, ви повинні знайти план. Верхнє меню GoDaddy дивно поширює послуги з великою кількістю перехресних категорій. Наприклад, на вкладці “Веб-сайти” вбудований веб-сайт, але він також говорить про WordPress, незважаючи на те, що існує вкладка “WordPress”.

godaddy-огляд-хостинг-пакети

Служби високої щільності, і всі вони мають однакове значення на веб-сайті GoDaddy. Знайти потрібний вам хостинг серед додаткових послуг, які ви можете придбати, важко.

Це переходить до вибору вашого плану. Наприклад, коли ви виберете “веб-хостинг”, вас чекає лінійка планів та вкладка для навігації між веб-хостингом, бізнесом та реселлером. Якщо ви натиснете бізнес-плани, вкладка зникне. Це такий нерівномірний дизайн, який розміщено на веб-сайті.

Веб-сайт GoDaddy не виглядає погано, але, схоже, багато штук було скріплено, які не працюють. Це може зробити розуміння плану плану заплутаним, а тим більше його навігацією.

Оформити замовлення не страшно, але GoDaddy потрапляє у набридливу пастку попереднього вибору додатків для вас. Однак, надбудови зведені до мінімуму, і до кожного продукту додається багато пояснень.

godaddy-огляд-замовлення

На відміну від інших хостів, GoDaddy не запитує вас, для якого домену ви купуєте веб-хостинг. Скоріше, вам потрібно буде призначити хостинг домену на панелі приладів. Ще раз, це зворотний спосіб зробити щось, що повинно бути простим.

Якщо ви коли-небудь купували домен, інформаційна панель GoDaddy має бути знайомою. Макет засвоюється набагато простіше, оскільки ваші послуги сегментовані на категорії, що складаються. Для управління хостингом знайдіть обраний вами домен та натисніть «керувати».

godaddy-огляд-приладова панель

Ви знайдете дату оновлення облікового запису, IP-адресу сервера, інсталятора програми та багато іншого, але найважливіше – посилання на cPanel (прочитайте найкращий веб-хостинг із посібником cPanel). cPanel – це благодатість економії, коли справа стосується зручності використання. Вибір плану може бути важким, але керувати хостингом – це що завгодно, окрім.

godaddy-review-cpanel

GoDaddy використовує складання акцій cPanel, яке в цьому випадку сяє. Ви можете переглядати статистику вашого веб-сайту, додавати служби та робити розширену конфігурацію. Хоча не настільки інтегрована з WordPress, як версія cPanel Bluehost (читайте наш огляд Bluehost), запасів GoDaddy достатньо для складання.

Типи хостингу

Як уже згадувалося, GoDaddy має щільну лінійку послуг, що пропонує все, від доменів до ділових номерів телефонів. Лінійка веб-хостингу теж є складною, але відсутні кілька ключових типів хостингу.

Для пересічного користувача спільний хостинг має найбільш сенс. Веб-хост розміщує декілька веб-сайтів на одному сервері та надає їм спільний доступ до ресурсів. Тим самим він може розміщувати більше веб-сайтів із меншою кількістю серверів, що знижує вартість для всіх.

GoDaddy пропонує чотири спільні плани, і хоча перші два відповідають конкуренції, більш високі рівні дорожчі, пропонуючи трохи більше, ніж решта ринку.

Плани WordPress схожі на фіксовані версії спільних планів. Незважаючи на те, що в чотири плани є лінійка, керовані пропозиції WordPress GoDaddy включають основні функції, такі як щоденні резервні копії та виявлення зловмисних програм. Оскільки вони керовані, ви також будете насолоджуватися автоматичними оновленнями WordPress та безкоштовною міграцією.

Бізнес-хостинг GoDaddy

Після цього справи стають складними. GoDaddy пропонує бізнес-хостинг, який, за його словами, використовує віртуальний приватний сервер. Плани VPS забезпечують потужність виділеного сервера без зайвих витрат, використовуючи віртуальну машину на спільному сервері. Однак, GoDaddy також має незалежну лінійку планів VPS.

Це два чотирирівневі набори VPS-хостингу, які, з того, що ми можемо сказати, роблять те саме. Ми підозрюємо, що це спроба використання великої кількості ключових слів, що шукаються, але це все-таки заплутано під час перегляду веб-сайту.

Вгорі є спеціалізовані сервери, але ми не рекомендуємо їх. Окрім високої ціни, характеристики не дуже великі, з різницею лише між чотирма ярусами, що лежать в оперативній пам’яті та просторі пам’яті. Процесор GoDaddy використовує в різних рівнях – Intel Xeon E3-1220 v3 – є надійним виконавцем, але дорожчі плани вимагають створення процесора “befier”.

Не вистачає хмарного хостингу, особливо для WordPress. Наприклад, Kinsta пропонує керований хмарний хостинг WordPress в Google Cloud, підходить для довгого переліку функцій та швидкої швидкості для завантаження (читайте наш огляд Kinsta).

Швидкість & Час роботи

Ми перевірили спільний хостинг GoDaddy’s Economy з Pingdom Speed ​​Test та Load Impact. Наш тестовий сайт був просто пустою установкою WordPress, на ньому нічого іншого. На жаль, економічний характер нашого плану показав. Хоча швидкість була непоганою, стійкість спільних серверів GoDaddy залишала бажати кращого.

Тест швидкості Pingdom дав його 90 із 100, що добре, хоча і не так високо, як рейтинг хостингу A2 (читайте наш огляд хостингу A2). Справа порівняння – це Arvixe, оскільки обидва набрали 90, і багато подібного до цієї послуги, більшість часу завантаження від GoDaddy було завдяки метриці очікування, яка вимірює, скільки часу браузеру потрібно приймати дані (читайте наш огляд Arvixe).

godaddy-огляд-тест на швидкість

GoDaddy міг бути швидшим, але враховуючи, що ми перевірили найдешевший спільний план, продуктивність була чудова. З іншого боку, наш тест на вплив навантаження мав проблеми. Ми моделювали навантаження, надсилаючи на наш веб-сайт 50 віртуальних користувачів протягом п’яти хвилин, вимірюючи час відповіді та кількість помилок, отриманих кожним із цих користувачів.

Це не було труднощів, коли мова зайшла про узгодженість – прочитайте наш огляд GreenGeeks, щоб побачити, як це виглядає, – але GoDaddy повернув більше помилок HTTP, ніж у середньому. Тест призначений для того, щоб наголосити на сервері, але не до того, що щось зламається. Хоча світловий тиск виявився занадто сильним, і близько 20 відсотків запитів HTTP були задоволені помилками.

godaddy-огляд-навантаження-вплив

Це говорить про те, що сервери наповнені до краю. Кожен раз, коли веб-сайт починає повертати помилки HTTP під навантаженням, у сервера зазвичай не вистачає ресурсів, тому не сподівайтеся, що спільні плани GoDaddy будуть затримуватися під масовими скачками трафіку.   

Що стосується безперервного часу, то наше тестування було чудово. GoDaddy залишився поза межами планового обслуговування. Існує гарантія тривалості роботи, якщо щось піде не так, але це конкретно. Вам гарантовано 99,9 відсотків часу роботи, і якщо GoDaddy не дотримається цього, ви отримаєте колосальні 5-відсотковий кредит за щомісячну плату за хостинг.

Однак навряд чи GoDaddy платить за це. Гарантія безперебійного режиму говорить, що час простою визначається виключно GoDaddy і не включає ремонт або обслуговування (запланований чи ні), відключення FTP або електронної пошти, відключення, пов’язані з певними середовищами програмування, або відключення від встановлення сторонніх програм. Словом, є гарантія, але вона не гарантує багато.

Безпека

GoDaddy має безліч функцій безпеки, але вони зароблять вас за копійки. Хоча ми раді, що маємо так багато варіантів, GoDaddy приховує навіть основні функції безпеки за платною стіною. Це ускладнює цей розділ, оскільки всі варіанти є, але ви можете їх не побачити, не переробляючи більше грошей.

Пропонується моніторинг та видалення зловмисних програм, що в основному є антивірусом для вашого сайту (читайте наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення). Плани починаються з базового сканування та видалення та переходять на включення мережі доставки вмісту, брандмауера веб-додатків тощо (прочитайте наш посібник із Cloudflare, щоб дізнатися, що таке CDN).  

godaddy-огляд-видалення зловмисного програмного забезпечення

Хоча це не так дорого, як SiteLock, видалення шкідливого програмного забезпечення GoDaddy коштує дорого, і ми хотіли побачити принаймні базове сканування на недорогих планах.

Також є резервне копіювання веб-сайтів, яке, знову ж таки, не включено у всі плани. На жаль, це дорого, основний план включає лише 5 Гб пам’яті. Якщо у вас великий веб-сайт, може бути краще зробити резервну копію вручну за допомогою хмарного постачальника даних. Прочитайте наші огляди хмарного сховища щодо рекомендацій.

Сертифікати SSL / TLS пропонуються, але GoDaddy, на жаль, не включає сертифікат з недорогим хостингом. Хоча це промінь, GoDaddy продає розширені сертифікати. Вони зароблять вас багато, але сертифікати високого рівня можуть бути важливими, особливо якщо ви продаєте в Інтернеті.

Лінійка безпеки GoDaddy хороша, але ціна тут викликає занепокоєння. Ми не маємо нічого, крім позитивних речей, якщо важливі функції безпеки, такі як сертифікат SSL / TLS низького рівня та щоденні резервні копії, були включені в базовий спільний хостинг. Однак, побачивши, що їх немає, GoDaddy повинен буде погодитись на нижчу оцінку.

Конфіденційність

GoDaddy кращий, ніж більшість, коли йдеться про конфіденційність, але він не включає конфіденційність домену безкоштовно, як DreamHost. Коли ви реєструєте домен, ви також створюєте запис WHOIS, який містить особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти тощо.

Цю інформацію можна замінити реєстратором, придбавши конфіденційність домену. Проблема – вартість. Хоча GoDaddy є більшою частиною в тому, що це стягує плату за конфіденційність домену, ми сподіваємось, що індустрія веб-хостингів рухається до включення її безкоштовно. Втім, GoDaddy не веде цей пакет.

Тим не менш, політика конфіденційності не є поганою, незважаючи на те, що посилання на неї в нижній частині веб-сайту порушено. GoDaddy збирає вашу особисту інформацію, як і всі веб-хости, і використовує її для моніторингу аналітики веб-сайтів та полегшення цільової реклами.

Це не дуже добре, але це статус-кво у галузі веб-хостингу. GoDaddy дуже відкритий щодо вашої конфіденційності, проте йде до налаштування центру конфіденційності, де відповіді на поширені питання.

Ми не забуваємо про продаж персональних даних заради реклами, але важко винуватити GoDaddy, коли кожен інший веб-хост робить те саме. Ми несемо це частково відповідально, оскільки ми всі господарі веб-сайтів, і дещо збільшуємо показник завдяки відкритості в політиці конфіденційності.

Підтримка

Є багато областей, де GoDaddy не вистачає, але підтримка не одна з них. База знань чиста, ретельна та доступна, що освіжає, переглянувши розгублений безлад FatCow (читайте наш огляд FatCow). Однак, самодопомога є найкращим маршрутом, оскільки відстеження підтримки може бути трудомістким і громіздким процесом..

Ви можете зв’язатися з GoDaddy по телефону або в чаті наживо. Перший доступний у всьому світі цілодобово, з виділеними лініями для країн світу. З іншого боку, чат в прямому ефірі пропонується весь день з понеділка по п’ятницю, але ми завжди зустрічалися з повідомленням про «чат зайнятий», коли намагалися зв’язатися..

Немає підтримки електронної пошти, яка б набрала більше, ніж слід, щоб дати чату в черзі, в який ми потрапили. Було б добре, якщо ви можете залишити повідомлення для GoDaddy – надішліть електронний лист – і повідомте вас, коли представник служби підтримки може прийняти ваш запит.

На щастя, ресурсів самодопомоги вдосталь, тому навряд чи вам потрібно буде докласти багато зусиль. База знань організована як підручник, який допоможе вам перейти від основ до розширених функцій у кількох категоріях. Кожна категорія також має розділ усунення несправностей, який допоможе вам вирішити поширені помилки.

godaddy-огляд-база знань

Формат нам дуже подобається. База знань слугує не лише інструментом підтримки, але і як навчальний ресурс. Існує навіть розділ “як зробити”, який дасть вам поради щодо створення, створення та розробки веб-сайту.

Що найбільше стикається, це форум. Важко знайти веб-хостинга, який пропонує форум, тим більше той, який є активним. GoDaddy’s процвітає, в кожній темі кожен день збирається купка публікацій. Крім того, громада відповідає, припускаючи, що форум не є просто порожньою оболонкою, де питання вмирають.

godaddy-огляд-форум

GoDaddy може боротися в інших областях, але підтримка є найвищим рівнем. Хоча варіанти прямого контакту можуть покращитись, ресурси самодопомоги неймовірні. Від вивчення веб-хостингу до усунення несправностей, GoDaddy охопив вас, коли йдеться про підтримку.

Вирок

GoDaddy – це не поганий веб-хостинг, але вам доведеться розібратися з отриманням нікелю і затемненням, якщо ви хочете його використовувати. Ціна висока, і хоча функцій та типів хостингу багато, остаточний рахунок, який ви заплатите, більший за більшість. Однак, враховуючи, скільки послуг пропонує GoDaddy, пакет «все в одному» може коштувати для вас додаткових витрат.

Ви могли зробити набагато гірше, але і краще.

Що ви думаєте про GoDaddy? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map