Огляд Otixo

Що стосується мульти хмарного управління, то Otixo є, мабуть, лідером на ринку завдяки простоті використання, а також безлічі можливостей. Однак автоматизація – це яскравий пропуск, тобто поле все ще широко відкрите. Прочитайте наш повний огляд Otixo для всіх деталей.


Сьогодні майже всі жонглюють принаймні двома хмарними обліковими записами, якщо не більше. З усіма великими пропозиціями безкоштовного хмарного сховища там є сенс скористатися.

Крім того, компанії та фрілансери часто використовують кілька хмарних служб зберігання даних, оскільки колеги та клієнти мають різні переваги, будь то Dropbox, Google Drive, OneDrive чи інша послуга.

Хоча управління цими хмарними дисками може бути справжнім клопотом. Запам’ятовуючи, де знаходяться файли, переміщення файлів з однієї служби в іншу та упорядкування проектів, що використовують кілька служб зберігання, може зажадати невеликої допомоги, і саме тут багатокористувацькі засоби управління можуть бути корисними.

У цьому огляді Otixo ми перевіримо одне з найбільших імен у просторі, особливо для ділових користувачів. Otixo підтримує понад 30 хмарних сервісів, а також такі протоколи, як WebDAV та FTP. Він також має деякі приємні функції співпраці, включаючи робочі місця для проектів.

Будьте в курсі наших функцій, вартості та досвіду роботи. Якщо ви шукаєте послуги хмарного зберігання, щоб поєднатись з Otixo, не забудьте також ознайомитись з нашим найкращим посібником із зберігання хмар..

Альтернативи для Otixo

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Otixo служить центром для всіх ваших хмарних дисків і надає кілька функцій, яких ви не знайдете при конкуруючих послугах. Сюди входять власні хмарні сервери зберігання даних та деякі корисні можливості співпраці, які сподобаються бізнес-користувачам.

У той же час, у Otixo є кілька великих промахів, які обмежують її корисність для певних завдань. Наприклад, хоча ви можете скопіювати папку або файл з одного хмарного диска на інший, ви не можете створювати стійких зв’язків між цими дисками. Це означає, що немає синхронізації хмара та хмара або резервного копіювання хмара в хмару, як ви отримуєте з GoodSync.

Хоча основний додаток працює на веб-основі, Otixo має клієнтів для настільних ПК для Windows та MacOS, які можна використовувати для керування хмарними файлами. Також є додатки для Android та iPhone.

Окрім управління всім своїм хмарним вмістом в одному місці, Otixo інтегрується з різними програмами, що працює на Zapier. Ці програми включають послуги соціальних медіа, цифрові зошити, календарі, бази даних та інструменти управління проектами.

Попередній перегляд з Otixo

На будь-якому хмарному диску, який ви підключаєте до Otixo, ви можете попередньо переглянути зображення, документи та відео, які зберігаються в ньому. Однак для редагування файлів вам потрібно буде завантажити або скористатися настільним додатком або відкрити файл у хмарній службі зберігання даних, в якій він зберігається, щоб скористатися його редактором на основі браузера (див. Найкращий хмарний сховище документів).

Незважаючи на те, що редагування на базі браузера не працює, Otixo як і раніше працює добре для співпраці, оскільки його можна використовувати для обміну файлами з іншими. Ви також можете створювати робочі простори та робочі групи для впорядкування проектів, і навіть є функція чату для діалогу проекту. Ми розглянемо ці функції більш докладно, коли ми розповімо про досвід користувача нижче.

Ми також розглянемо деякі функції безпеки Otixo, зокрема приватне шифрування для завантажених файлів. На завершальну ноту, перш ніж ми перейдемо до вартості, з Otixo ви також отримаєте трохи місця для зберігання хмар. Ми поговоримо про те, скільки, далі.

Ціноутворення

Otixo має три плани: безкоштовний план та два варіанти на основі передплати в Otixo Standard та Otixo Plus.

Безкоштовний план, як ви бачите в таблиці вище, не зовсім безкоштовний. Якщо ви плануєте виконувати передачу хмари в хмару, то для цього вам буде нараховано 0,49 долара за гігабайт, що є досить здоровою платою. Якщо ви плануєте переводити більше 15 Гб на місяць, ви можете також зареєструватися в Otixo Standard, оскільки це приблизно однакова вартість.

Безкоштовні завантажувачі отримують 5 Гб накопичувача на робочому диску Otixo, а передплатники отримують 10 ГБ або 20 ГБ на користувача, залежно від того, з яким планом ви працюєте. Цей об’єм пам’яті є накопичувальним, тобто ви можете поділити його між користувачами, як тільки захочете.

Підтримувані хмари & Протоколи

За всіма відомостями, Otixo підтримує понад тридцять хмарних дисків та протоколів, маючи багато великих імен. Деякі з найкращих постачальників хмарних сховищ включають електростанції Dropbox, Google Drive та OneDrive, а також один із найкращих хмарних сервісів зберігання даних з нульовими знаннями в pCloud.

DropboxGoogle ДискOneDriveOneDrive for Business
КоробкаAmazon S3Amazon DrivepCloud
ГубічнийМЕГАВласний КлоудHiDrive
FlickrEvernoteFacebookЯндекс

Однак помітно відсутня компанія Egnyte Connect, яка є одним із найкращих рішень для синхронізації та спільного використання підприємств, доступних сьогодні. Також серед хмарних інфраструктурних рішень підтримується лише Amazon S3. Ми також хотіли б, щоб також були включені файли хмари Azure, Google Cloud та Rackspace.

Otixo підтримує протоколи FTP / SFTP та WebDAV, однак надає ще більше можливостей для підключення накопичувачів. Включення OwnCloud також чудово підходить для тих, хто хоче інтегрувати своє особисте рішення хмарного зберігання з іншими накопичувачами.

Ще одна корисна функція, яку ви отримаєте з Otixo – це використовувати її як центр для централізації сповіщень від кількох інших служб, включаючи більшість популярних платформ соціальних медіа, крім Microsoft Excel, Paypal та MySQL.

Досвід користувача

Як ми вже згадували Otixo, ви можете керувати розміщеними файлами з веб-додатків, настільних клієнтів та смартфонів. Цей універсальний підхід значно полегшує обмеження пам’яті, сповіщень та інших подій у вашому наборі хмарних дисків.

В Інтернеті та настільному досвіді майже однакові, тож коли ви зрозумієте свій шлях навколо одного, ви здебільшого зможете орієнтуватися на іншому. Це добре, тому що Otixo трохи звикає.

Посилання вниз по лівій стороні поля доступні для робочих груп, робочих просторів та файлового менеджера Otixo. Якщо ви користуєтесь веб-клієнтом, ви також отримаєте доступ до каталогу додатків.

Каталог додатків дозволяє інтегрувати Otixo з різними службами, такими як YouTube, GitHub та Twitter. Це дозволить отримувати сповіщення в Otixo, коли в цих додатках відбуваються певні дії. Це дуже корисна функція управління для підприємств з великим набором інструментів Інтернету для відстеження.

Ви також можете автоматизувати певні дії, як-от автоматичне надсилання повідомлень чату, отриманих в Otixo, до ноутбука Evernote (якщо ви хочете дізнатися більше про Evernote, прочитайте наш огляд Evernote).

Підключення хмарних дисків до Otixo є відносно безболісним процесом. Вам потрібно буде знаходитись у вікні диспетчера файлів, де у верхньому правому куті є невелика піктограма хмари; клацніть його, щоб додати послуги.

На наступному екрані ви знайдете список значків хмарних служб, доступних для з’єднання. Клацніть на хмарній службі, яку ви хочете додати, вкажіть ім’я з’єднання, а потім натисніть кнопку “авторизувати”. Хмарна служба запропонує надати Otixo дозвіл на доступ до цифрових ресурсів.

Зробіть це, і інтеграція буде завершена: ваш хмарний диск тепер з’явиться в лівій навігаційній колонці файлового менеджера. Клацніть ім’я диска, і там ви побачите всі свої папки та файли, що відображаються в головному вікні.

Звідти ви можете завантажувати файли на свій хмарний диск, копіювати або переміщувати вміст з одного диска на інший та ділитися вмістом. Зауважте, що ви не можете завантажувати цілі папки в Otixo, а лише файли, що трохи дивно.

Ви також можете ділитися файлами лише у створених робочих просторах – функція, призначена для впорядкування проектів.

У робочій області ви можете додавати файли незалежно від того, на якому хмарному диску він зберігається, і запрошувати інших отримати доступ до цього простору. Щоб трохи полегшити додавання інших до пробілів, ви можете заздалегідь створити команди (наприклад, відділ маркетингу, розробники), використовуючи попередній перегляд робочих груп.

Dropbox Business, Egnyte Connect та інші інструменти для зберігання хмари, призначені для підприємств, дозволяють вам створити командні папки для спільних зусиль. Однак при такому підході співпраця обмежується файлами, що зберігаються в одному хмарному диску. Можливість доступу до файлів, що зберігаються на декількох хмарних дисках, є великою перевагою для співпраці та однією з найкращих причин використовувати Otixo.

Існує навіть функція чату, яку ви можете використовувати для спілкування з учасниками проекту, хоча Otixo також інтегрується з Slack, якщо ви віддаєте перевагу цьому інструменту.

Хмарні та хмарні операції

Найбільш очевидна слабкість, яку ми виявили при тестуванні Otixo, полягає в тому, що операції хмара в хмару досить обмежені. Ви можете перемістити папку або файл з одного хмарного диска на інший, натиснувши кнопку меню для об’єкта, який потрібно перемістити.

Це досить просто і функція, яка є важливою для керування кількома хмарами. Однак нам би хотілося бачити можливості синхронізації хмара та хмара та резервне копіювання хмари в хмару, як ви знайдете з MultCloud (читайте наш огляд MultCloud).

Ми зняли повідомлення на Otixo, щоб з’ясувати, чи це функції, які компанія має намір реалізувати. З відповіді, це не виглядає добре.

Безпека

Незважаючи на те, що Otixo пропускає великі типи операцій “хмара-хмара”, які ви можете виконувати, це компенсує крихітний біт із можливістю додавання додаткового рівня безпеки до файлів, що зберігаються у хмарі.

У більшості постачальників хмарних пам’яток, включаючи Google Drive та OneDrive, сам постачальник керує шифруванням файлів. Це означає, що компанія може розшифровувати ваші файли, чи сканувати вміст для маркетингових цілей, так і виявляти піратський контент, як торентовані фільми (читайте найкращі VPN для торрентінгу).

За допомогою Otixo ви можете приватно зашифрувати будь-які файли, завантажені на підключені хмарні диски. Шифрування закінчено до кінця, і оскільки тільки ви будете знати ключ шифрування, ви можете лише розшифрувати свої файли. У цьому відношенні він трохи схожий на Boxcryptor, інструмент з нульовими знаннями, про який можна прочитати в нашому огляді Boxcryptor.

Використовуваний метод шифрування – це 256-бітний AES, який є протоколом, який використовується більшістю хмарних служб зберігання даних для безпеки, а також фінансовими установами та урядами. Це також протокол, рекомендований Національним інститутом технологій та стандартів.

Ви повинні зашифрувати файли під час завантаження їх інструментом.

На жаль, оскільки ви можете завантажувати лише файли, а не папки, вам доведеться зашифровувати файли один за одним. Це, безумовно, Otixo потрібно подумати про виправлення.

Більша проблема – відсутність двофакторної аутентифікації. Без цієї функції комусь набагато простіше використовувати викрадений або зламаний пароль для доступу до ваших даних, оскільки для входу в систему з незнайомих машин не потрібні додаткові дані безпеки..

Веб-сайт Otixo вказує, що ця функція з’явиться незабаром, хоча і лише для підписників Plus.

Підтримка

Otixo надає підтримку лише електронною поштою. Немає доступних живих каналів для отримання допомоги, як-от чат або телефон.

Крім того, Otixo, схоже, не поспішає відповідати на електронну пошту для підтримки, принаймні для безкоштовних користувачів. Ми надіслали компанії пару електронних листів, і ми не отримали відповіді через п’ять днів.

Згідно з веб-сайтом компанії, абоненти Otixo Plus отримують цілодобову підтримку та середній час відгуку – чотири години. На жаль, нам не вдалося перевірити цю обіцянку.

Якщо ви опинилися у зв’язку і не можете дочекатися відповіді, зверніться за допомогою до інтернет-центру підтримки Otixo. Як ресурс, він має пристойну кількість посібників для початку роботи, роботи з різними хмарними дисками, використання WebDAV та FTP, налаштування робочих просторів тощо. На веб-сайті також можна шукати, щоб швидко знайти відповідний вміст.

Остаточний вердикт

Otixo – це багатозахисний інструмент управління, який отримує багато правильних і майже стільки ж неправильних. З іншого боку, нам подобається те, що в сервісі є настільні та мобільні додатки, і що він підтримує широкий спектр хмарних дисків та додатків.

Можливості робочого простору також будуть корисні для підприємств, які прагнуть впорядкувати проекти, розповсюджені в декількох хмарних сервісах. Деякі інтеграції програм, що працюють на базі Zapier, також виглядають корисними.

З іншого боку, ми були дуже здивовані, виявивши, що Otixo не дозволяє вам автоматизувати передачу файлів “хмара в хмару” ні для синхронізації, ні для резервного копіювання. Ви можете лише скопіювати або перемістити вміст з однієї хмари в іншу вручну, що буде занадто трудомістким для користувачів важких хмар.

Хоча нам подобається те, що ви можете додати приватне шифрування до окремих завантажуваних файлів, ми також хотіли б бачити цю функцію на цілі папки. Жодна двофакторна аутентифікація не викликає ще більшої проблеми.

Загалом, Otixo право сидить біля вершини мульти хмарного ринку, який, чесно кажучи, досить слабкий. Ми повністю очікуємо, що ринок зростатиме протягом найближчих років, оскільки управління мульти хмарами все більше попитується.

Дайте нам знати, що ви думаєте про Otixo в коментарях нижче, і дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me