Огляд MultCloud – оновлено 2020 рік

Огляд MultCloud

Хоч і не такий універсальний, як деякі його конкуренти, MultCloud – це чудовий мульти хмарний інструмент управління “встановити і забути”, який поєднує пристойну ціну з дружнім інтерфейсом. Прочитайте наш повний огляд MultCloud для деталей.


Керування мульти хмарою може бути однією з наступних важливих речей у хмарному сховищі, хоча, як це є зараз, вибір досить тонкий. Якщо переміщення файлів з одного хмарного диска на інший є вашим головним питанням, MultCloud – це один з найкращих варіантів, доступних зараз, принаймні, поки не з’явиться більш складний інструмент..

Відмінно підходить для передачі хмари в хмару, резервного копіювання хмари в хмари та синхронізації хмара в хмару, інакше MultCloud є досить обмеженим інструментом, коли справа стосується жонглювання кількома хмарними дисками. На відміну від Otixo (читайте наш огляд Otixo) MultCloud не має жодних настільних чи мобільних додатків; це повністю на веб-основі. Хоча ви можете ділитися файлами з MultCloud, це теж не надзвичайний інструмент продуктивності.

Тим не менш, для тих, хто хоче створити взаємозв’язок між своїми хмарними службами і встановити забуття, MultCloud виконує цю роботу і підтримує також багато кращих хмарних сервісів зберігання..

У ході цього огляду MultCloud ми поговоримо про те, що таке деякі з цих послуг, подивимось повний набір функцій MultCloud, розмовляємо з цінами та розберемося з користувачем..

Альтернативи для MultCloud

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

MultCloud спеціалізується на передачі файлів “хмара в хмару”, що дозволяє одноразово здійснювати міграцію файлів або створювати автоматизовані зв’язки резервного копіювання та синхронізації між службами. Дивіться нижче, щоб дізнатися, які послуги хмарного зберігання даних можна інтегрувати.

Процесом керується повністю за допомогою веб-інтерфейсу. Клієнта для настільних комп’ютерів немає, але налаштовані вами хмарні процеси все ще проходять, незалежно від того, увійшли ви чи ні. Дещо дивно, що MultCloud також не має додатків для Android або iOS.

Незалежно від того, чи встановили ви односторонню або двосторонню синхронізацію, ви можете дозволити цьому процесу безперервно працювати або встановити його за графіком, щоб зберегти пропускну здатність (якщо ви підписант), що корисно для великих масштабних міграцій протягом ночі . Односторонні синхронізації, які використовуються для резервного копіювання, також можна встановити, щоб вони працювали поступово.

MultCloud може виконувати декілька копій файлів одночасно. Для абонентів одночасно може працювати до 10 таких процесів. Для безкоштовних користувачів ви обмежені двома. Крім того, платні користувачі можуть встановити односторонній синхронізацію з кількома хмарними напрямками.

Надання спільного доступу до Multloloud

MultCloud дозволяє також ділитися та переглядати файли, що зберігаються на будь-якому підключеному хмарному диску, але обидві функції досить обмежені. Наприклад, немає способу додавати дати закінчення терміну дії до посилань для спільного використання файлів, і ви не можете переглядати файли Microsoft Office або Google Docs.

Окрім недоліків функцій, поряд із відсутністю програм для настільних ПК та мобільних пристроїв, для більшості користувачів, мабуть, буде відсутність двофакторної аутентифікації та приватного шифрування, про що ми поговоримо більше, коли пізніше будемо говорити про безпеку.

Це дійсно все, що стосується яскравих особливостей. Подивимося, скільки це все коштує.

Ціноутворення

У програмі MultCloud є два варіанти планування: безкоштовна версія та MultCloud Premium.

Безкоштовна версія MultCloud – це не пробна версія, це означає, що це добре для життя. Однак його можливості та функції обмежені, що робить його справді придатним лише для використання SOHO. Обмеження включають 2TB обмеження на щомісячні перекази, лише два потоки максимум для копіювання файлів, менше варіантів односторонньої синхронізації та менш чуйну підтримку клієнтів. Ви також не можете запланувати рух файлів у вільному обліковому записі.

Малі та середні підприємства та більший бізнес з кількома хмарними сховищами та великою кількістю даних для роботи захочуть працювати з MultCloud Premium, який знімає щомісячну обмеження пропускної здатності та працює до 10 потоків одночасно.

Вартість послуги загалом непогана. Наприклад, Mover.io коштує 20 доларів на кожного користувача на місяць, і ви отримуєте лише 20 ГБ пропускної здатності передачі, що в порівнянні з цим досить жахливо. Хоча Mover також більш конкретний для одноразової міграції, а не постійних синхронізацій.

Підтримувані хмари & Протоколи

MultCloud може бути інструментом в основному, але це важливо лише, якщо він підтримує ваш хмарний диск на вибір. На щастя, цей список містить близько 30 варіантів хмари на момент написання цього повідомлення. Ці варіанти включають деяких наших улюблених провайдерів, включаючи pCloud та Egnyte Connect, а також велику трійку в Dropbox, Google Drive та OneDrive.

Google ДискDropboxDropbox BusinessEgnyte Connect
OneDriveOneDrive for BusinessAmazon DriveAmazon S3
КоробкаpCloudMediaFireАДРИВ
ГубічнийSugarSyncHiDriveBackblaze B2
CloudMeВласний КлоудМЕГАЯндекс.Диск

Amazon S3 та Backblaze B2 – єдині хмарні інфраструктурні послуги, що підтримуються; Azure, Google Cloud та файли хмарних областей Rackspace відсутні у цьому списку. Однак MultCloud підтримує FTP та WebDAV, що значно розширює можливості.

Google Фотографії та включення Flickr дозволять створювати резервні копії ваших фотографій, тоді як програма Evernote – наш найкращий додаток для створення приміток – дозволить створити резервну копію та синхронізувати свої дослідницькі замітки в іншій хмарній службі.

Для тих, хто будує персональну мережу хмарного зберігання, OwnCloud також є приємним доповненням.

Досвід користувача

MultCloud працює через інтерфейс на основі браузера, в який ви можете увійти, створивши обліковий запис. Інтерфейс не дуже схожий, але це не потрібно. Домашній екран – це “хмарний провідник”, який показує підключені до вас хмарні акаунти, скільки даних ви зберегли в кожному та скільки місця у вас залишилось.

Перш ніж ви побачите все це, звичайно, вам потрібно буде підключити свої хмарні облікові записи до MultCloud. На щастя, у цьому мало що.

Натисніть кнопку “додати хмарні диски” біля правого верхнього кута. Це призведе до заповнення центральної панелі всіма хмарними службами, які підтримує MultCloud.

Щоб додати хмарну службу, натисніть на її піктограму, щоб “перевірити” її.

Натисніть “Далі”, і на наступній сторінці ви зможете підключити хмарну службу, використовуючи для цього свої облікові дані для входу.

Щойно ви надаєте дозвіл програмному забезпеченню MultCloud на витяг даних із служби хмарного зберігання, вони з’являться з лівого краю веб-переглядача хмар. Клацнувши на будь-якій переліченій там хмарній службі, ви отримаєте доступ до папок та файлів, що зберігаються в ній.

Ви також можете додавати файли до свого постачальника послуг хмари безпосередньо з MultCloud, натиснувши кнопку “Завантажити”. Інтерфейс підтримує перетягування, що дозволяє додавати відразу декілька файлів і папок.

Якщо ви додасте велику кількість даних, інтерфейс дозволить вам ознайомитись з її прогресом, і ви зможете продовжувати свою роботу. З MultCloud Premium передачі повинні відбуватися швидше, ніж у безкоштовній версії, оскільки ви отримаєте 10 потоків одночасно для передачі даних.

Хоча це і приємна перевага, ми хочемо, щоб MultCloud мав настільний клієнт. Без цього потрібно залишити браузер MultCloud відкритим, інакше процес зупиниться.

Одноразові перекази хмари в хмару

Щоб здійснити одноразову передачу з одного хмарного диска на інший, натисніть посилання “перенесення хмари” вгорі інтерфейсу. На сторінці, що відкриється, виберіть джерело та цільові хмари.

Ви можете перенести як папки, так і файли. Насправді ви можете перенести все, що є у вашому обліковому записі хмарного сховища, за бажанням, що корисно для здійснення міграцій з однієї служби на іншу.

У розділі “Параметри” ви можете наказати MultCloud перезаписувати лише дублікати файлів у папці призначення, якщо вони старші, сказати йому видалити вихідний файл після завершення передачі, надсилати сповіщення після завершення завдання та налаштовувати виключення типу файлу, якщо ви не хочете переносити все в папку.

Ви також можете запланувати трансфер, щоб він відбувся пізніше.

Одностороння та двостороння синхронізація

Щоб налаштувати резервне копіювання хмари в хмару (односторонню синхронізацію) або двосторонню систему синхронізації, натисніть на «хмарну синхронізацію» замість передачі хмари. Як і у передачах, вам потрібно вибрати вихідну хмару та хмару призначення, і ви зможете вибрати конкретні папки для кожної.

Окрім вибору джерела та місця призначення, потрібно буде вказати ім’я процесу, а потім вибрати, чи потрібно одностороння або двостороння синхронізація.

Якщо ви налаштовуєте односторонню синхронізацію, під параметрами є кілька різних типів односторонньої синхронізації, яку ви можете вибрати:

 • Проста синхронізація: додані, відредаговані та видалені файли у джерелі будуть реплікуватись за призначенням
 • Дзеркальна синхронізація: файли в джерелі та в призначенні завжди однакові; зайві файли в пункті призначення будуть видалені
 • Сукупна синхронізація: видалені файли в джерелі не будуть видалені в пункті призначення
 • Оновити синхронізацію: Файли в пункті призначення будуть видалені, потім додані / відредаговані файли у джерелі будуть скопійовані до пункту призначення
 • Інкрементальне резервне копіювання: при кожній синхронізації буде створено підкаталог у пункті призначення, куди будуть скопійовані додані / відредаговані файли з джерела
 • Повна резервна копія: при кожній синхронізації буде створено підкаталог у пункті призначення, куди будуть скопійовані всі файли з джерела

Одностороння та двостороння синхронізація також можуть бути заплановані, з можливістю працювати щодня, щотижня або щомісяця. Якщо це не заплановано, копії файлів працюватимуть у реальному часі, забезпечуючи постійну синхронізацію чи резервне копіювання.

Окрім переміщення файлів, хмарний провідник також дозволяє створювати папки та завантажувати, видаляти та копіювати файли. Ви також можете переглядати певні типи файлів у MultCloud, зокрема файли .pdf, .txt та зображення, але не файли Microsoft Office чи Google Docs..

Щоб швидко знайти файли, скористайтеся функцією пошуку. Ви можете сканувати файли за ключовими словами, доступні як загальний пошук, так і швидкий пошук (швидкий пошук працює швидше, але не всі провайдери підтримують цю функцію).

Провідник MultCloud дозволяє також обмінюватися файлами, використовуючи посилання на файли, надаючи доступ електронною поштою або публікуючи вміст у підтримуваних мережах соціальних мереж (Facebook, Twitter, Google+, Tumblr, Pinterest та Linkedin).

Під час генерації посилань ви можете створити загальнодоступне посилання, яке може використовувати кожен, або приватне посилання з паролем. Однак паролі генеруються автоматично і довжиною всього чотири символи. Крім того, немає можливості налаштувати автоматичний термін закінчення зв’язку, як ви можете, з деякими більш захищеними хмарними службами зберігання даних, такими як Sync.com та pCloud.

Клацнувши правою кнопкою миші на будь-якому файлі чи папці у хмарному провіднику та вибравши «перейти на офіційний сайт», ви перейдете безпосередньо до вашого облікового запису хмарного сховища, що корисно, якщо для редагування файлів вам потрібно використовувати Документи Google або іншу інтегровану програму..

Загалом, хмарний провідник корисний для збору всіх ваших хмарних рішень для зберігання в одному місці для зручності доступу, і його також легко налаштувати. Однак справжня користь користувача MultCloud полягає в його хмарних функціях.

Безпека

MultCloud шифрує файли, що копіюються між хмарними дисками, використовуючи шифрування SSL з 256-бітним AES. Це повинно бути достатнім захистом від спроб підслуховування в Інтернеті, як напади людини в середині.

На жаль, MultCloud не забезпечує засоби шифрування файлів, завантажених на ваші хмарні диски. Приватне ширше шифрування піде на довгий шлях до забезпечення протікання хмарних служб, особливо тих, які наполягають на керуванні вашими ключами шифрування для вас, або, що ще гірше, тих, які не шифрують файли в спокої. Якщо в цьому є потреба, зверніться до Boxcryptor.

Ще одна помилка безпеки – двофакторна автентифікація (2FA). 2FA – це засіб обмеження потенційного збитку, заподіяного вкраденим паролем, вимагаючи додаткового коду безпеки, який зазвичай надсилається на ваш мобільний пристрій під час входу з незнайомої машини.

Підтримка

Multcloud пропонує центр підтримки або онлайн-базу знань, де ви можете знайти відповіді на багато поширених питань, які можуть виникнути. Центр включає підручники та сторінку поширених запитань.

Одне, що ми помітили відразу, – це те, що центр підтримки не надає можливості пошуку, щоб швидше знаходити статті. Портал підручників теж не дуже добре організований, і статті перебувають випадково під трьома широкими категоріями: передача хмари, синхронізація та хмара.

Хоча доступні сторінки та сторінки підручників, не маючи простий спосіб знайти те, що ви хочете, центр підтримки MultCloud, швидше за все, принесе більше розладів, ніж відповідей.

Якщо вам потрібна пряма підтримка, у вас є одна дорога з підтримкою MultCloud: електронна пошта. Користувачі, які платять, отримують відповіді з більш високим пріоритетом, але ніяких альтернативних засобів зв’язку, таких як чат в реальному часі або телефонна підтримка.

Ми перевірили тест електронного листа на MultCloud, щоб оцінити час реакції підтримки та отримали відповідь приблизно за 48 годин. Не зовсім чудовий поворот, але не найгірший, що ми бачили.

Фінальні думки

MultCloud працює як шарм для встановлення автоматизованих файлових зв’язків між вашими хмарними службами зберігання даних. Його безкоштовний акаунт чудово підходить для домашнього використання, тоді як MultCloud Premium коштує витрат, хоча ми хочемо, щоб він постачався з настільними та мобільними клієнтами, двофакторною автентифікацією, можливістю приватного, повного шифрування та кращих функцій співпраці.

Нам також подобається, що MultCloud підтримує pCloud та Egnyte Connect, два улюблених Cloudwards.net, про які можна дізнатися в окремих оглядах:

 • огляд pCloud
 • Огляд Egnyte Connect

Ви фанат MultCloud, чи вважаєте, що йому потрібно трохи більше часу на розвиток? Повідомте нам ваші думки нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map