Огляд CloudHQ – оновлено 2020 рік

Огляд CloudHQ

Служба управління хмарою та хмарою, яка отримує багато прав, ми вагаємось, істинно рекомендуємо CloudHQ завдяки високій ціні. Однак, це все ще одна з кращих послуг серед сумно багато, як ви можете прочитати в нашому огляді CloudHQ.


Оскільки ми покладаємось більше на хмару, то єдине хмарне додаток для управління всіма вашими хмарними програмами раптом має сенс (одна хмара, щоб керувати ними всіма, в середньому плані). Вибір таких служб, які називаються програмами для багатохмарного керування, на жаль, на даний момент мало, і далеко між ними, що підводить нас до теми цього огляду CloudHQ.

CloudHQ, в першу чергу, бізнес-інструмент (але прекрасний для домашнього використання), надає послуги передачі хмари в хмару. Мета цієї програми, зокрема, налаштування автоматизованих процедур синхронізації хмара в хмару та резервного копіювання хмара в хмару.

У цьому вона дуже нагадує іншу мульти хмарну службу управління, MultCloud (читайте наш огляд MultCloud). Насправді нам подобається MultCloud набагато краще, ніж CloudHQ, насправді CloudHQ все ще входить до числа найкращих доступних програм для управління кількома хмарами, навіть якщо це через відсутність конкуренції.

Хоча корисно, CloudHQ залишає бажати кращого і, мабуть, занадто дорогий через це. Ми втратимо всі плюси і мінуси, коли ми покриємо функції, витрати та користувацький досвід у наступному огляді. Ми також висвітлимо, які хмарні служби підтримує CloudHQ.

Якщо вам потрібен хмарний сховище, а не управління, перегляньте наш найкращий посібник із зберігання хмар. Ми також маємо аналогічний огляд кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Тепер до справи.

Альтернативи для CloudHQ

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

CloudHQ спеціалізується на синхронізації хмара в хмару. Весь досвід роботи на веб-основі, тобто жодні настільні та мобільні додатки не доступні для доступу до файлів, як ви знайдете за допомогою Otixo та odrive.

Хоча, якщо чесно, ні Отіксо, ні Одріве не здатні також синхронізувати хмару та хмару. Вони є різними інструментами управління кількома хмарами, про які ви можете дізнатися більше у власних оглядах (читайте наш огляд Otixo та одаровий огляд).

Натомість CloudHQ більше нагадує MultCloud, зосереджуючись на автоматизованих зв’язках передачі файлів між двома або більше хмарними службами. Синхронізація файлів може бути односторонньою, що дозволяє створювати резервну копію однієї хмари в іншу, або двосторонній.

Нижче ми будемо висвітлювати підтримувані хмарні програми, але вони містять асортимент хмарних служб зберігання даних, електронних служб та інших веб-додатків.

Хоча нам подобається веб-додаток CloudHQ за його простоту, є кілька відсутніх функцій, які ми хотіли б побачити в майбутньому. Заголовком цих промахів є неможливість запланувати синхронізацію файлів. Натомість ви змушені дотримуватися постійної синхронізації. Крім того, одноразові масові передачі файлів не підтримуються, тому ми не рекомендуємо використовувати CloudHQ для міграції даних.

Ще одна проблема, яку ми маємо з CloudHQ, полягає в тому, що, хоча ви можете переглядати файли, що зберігаються у підключених облікових записах у хмарі, ви можете бачити лише метадані (ім’я файлу, розмір, дата створення та власник).

Немає можливості попереднього перегляду таких файлів, як ви, за допомогою програми MultCloud. Також MultCloud дозволяє обмінюватися файлами, а CloudHQ – поза межами електронних листів.

В цілому CloudHQ працює досить добре для налаштування передачі файлів, але це стосується цього. Хоча жоден інструмент управління кількома хмарами, який ми розглянули тут на Cloudwards.net, насправді “робить все”, CloudHQ має більш обмежені функції, ніж більшість.

Ціноутворення

CloudHQ має безкоштовний план та варіанти передплати. Безкоштовний план дозволяє синхронізувати безкоштовні хмарні акаунти, але не преміум-акаунти, що є цікавим обмеженням. Це означає, що, наприклад, якщо у вас є безкоштовний обліковий запис Google Drive на 15 Гб, ви можете інтегрувати його в CloudHQ безкоштовно. Однак якщо у вас є підписка на Диск Google, вам потрібно буде оновити.

Існує три плани передплати CloudHQ: Premium, Business та Enterprise.

Для CloudHQ Enterprise вам потрібно буде зв’язатися з продажами за ціною. Для преміум-бізнесу та бізнесу ви можете зареєструватися в Інтернеті та заплатити за рік наперед або перейти на місяць. Базовий бізнес-план може використовувати три користувачі; після цього вам доведеться платити за кожного додаткового користувача.

Порівняно з MultCloud, CloudHQ завищений для одиноких користувачів. MultCloud Premium коштує 70 доларів на рік, що майже на 50 доларів менше, ніж CloudHQ. З іншого боку, MultCloud не має багатокористувацького плану. Щодо 300 доларів на рік для перших трьох користувачів та 70 доларів за додаткового користувача після цього, CloudHQ Business забезпечує більшу цінність, ніж преміум-план.

Якщо ви вирішили скористатися програмою підписки і не задоволені, доки ви скасуєте послугу протягом 30 днів, ви можете вимагати повернення коштів під гарантію повернення грошей CloudHQ..

Підтримувані хмари та протоколи

CloudHQ підтримує ряд варіантів хмарного зберігання, веб-сервіси електронної пошти та інші хмарні програми. Інтегрувати їх у план “хмара в хмару” досить просто, вимагаючи лише ваших облікових даних, і це те, що ми розглянемо більш детально, коли ми поговоримо про досвід користувачів.

Підтримувані імена включають Google Drive, Dropbox та OneDrive, усі популярні варіанти хмарного зберігання для будинків та підприємств. Ми також були дуже раді бачити, що CloudHQ підтримує Egnyte Connect, улюбленого серед нашої команди редагування, про що ви можете прочитати в нашому огляді Egnyte Connect.

Google ДискOneDriveDropboxEgnyte Connect
КоробкаПоділитись думкоюAmazon DriveAmazon S3
WebDAVЯндекс.ДискSugarSyncGmail
Outlook.comiCloud MailYahoo MailFastMail
Відділ продажівBasecampПосипEvernote
OneNoteПодіоАсанаКалендар Google

З кращих хмарних сервісів IaaS безпосередньо підтримується лише Amazon S3. Однак це також дозволить вам підключитися до Васабі, який на 100 відсотків сумісний із S3 (читайте наш огляд Васабі).

Підтримувані веб-сервіси електронної пошти включають Gmail, Outlook.com, Yahoo Mail та iCloud Mail. Деякі з інших підтримуваних хмарних додатків нотатки включають Salesforce, Basecamp, Slack, Asana та два найкращих хмарних додатка для запису хмари в Evernote та OneNote.

Протокол WebDAV також підтримується CloudHQ, що дозволить вам підключати хмарні сервіси, які повністю не підтримуються програмним забезпеченням, якщо ці служби також підтримують WebDAV.

На щастя, це включає один з наших улюблених сервісів зберігання хмар, pCloud (читайте наш огляд pCloud).

Загальний перелік послуг, що підтримуються CloudHQ, непоганий. MultCloud пропонує ще кілька, включаючи pCloud, Mediafire, HiDrive, OwnCloud та варіанти фотографій, такі як Google Photos та Flickr. Однак різниця є відносно неважливою, особливо з підтримкою WebDAV.

Досвід користувача

Хоча ми віддаємо перевагу більш укомплектованому функціоналом інструменту, одна з срібних накладок використання додатка для управління багатьма хмарами з дуже вузьким фокусом, як CloudHQ, полягає в тому, що нам не багато чому навчитися. Це корисно для загальної роботи користувачів, принаймні, з точки зору простоти у використанні.

Коли ви створили обліковий запис CloudHQ, під час налаштування відносин синхронізації вам буде запропоновано чи не хочете виконувати дії одного користувача або ІТ-адміністратора..

Налаштування для одного користувача можна використовувати, якщо у вас є облікові дані для входу для обох хмарних програм, які ви маєте намір використовувати як кінцеві точки в процесі передачі файлів. Другий варіант призначений для ІТ-фахівців, яким потрібно інтегрувати кілька хмарних облікових записів в організації.

Вибираючи варіант налаштування для одного користувача, вас запитають, чи хочете ви синхронізувати чи створити резервну копію одного хмарного облікового запису в інший чи хочете створити резервну копію декількох хмарних облікових записів в одному хмарному обліковому записі.

Щоб проілюструвати процес CloudHQ загалом, ми вирішили зробити його простим і створити лише хмарні стосунки один до одного. Наступний крок – насправді вибрати ці два хмарні сервіси та вибрати відносини (одностороння або двостороння синхронізація).

CloudHQ робить це досить просто: у верхній частині екрана є два порожніх квадрата для хмарних кінцевих точок. Нижче ви побачите списки всіх хмарних сервісів, які підтримуються CloudHQ.

Клацніть першу кінцеву точку, а потім клацніть хмарну службу, яку ви хочете додати. Вам буде запропоновано увійти та дозволити CloudHQ отримати доступ до нього.

Після того, як ви вибрали таку хмарну службу зберігання даних, як Google Диск, вам буде запропоновано:

 • Синхронізуйте весь хмарний рахунок
 • Створіть та синхронізуйте нову папку
 • Виберіть і синхронізуйте існуючу папку

Ми вибрали другий варіант, створивши папку під назвою «CloudwardsTest».

Після цього ви можете встановити другу кінцеву точку, виконуючи ті ж самі дії.

Наступним кроком є ​​вирішити, чи хочете ви односторонню або двосторонню синхронізацію, яку ви можете змінити, натиснувши на маленьку кнопку між двома кінцевими точками. Використовуйте односторонню синхронізацію, якщо ви хочете створити резервну копію однієї хмарної служби на іншу, наприклад, Evernote to Egnyte.

Після закінчення обох кінцевих точок ви можете внести зміни, як-от виключення певних папок із синхронізації, архівування файлів перед їх зміною чи видаленням, і наш улюблений варіант – автоматичне перетворення документів у формат Документа Google при переході на Диск Google (читайте наш Диск Google огляд).

Якщо ви задоволені і не хочете встановити друге відношення синхронізації, натисніть «запустити синхронізацію», щоб увімкнути постійну передачу файлів. Як вже згадувалося раніше, коли ми говорили про функції, CloudHQ не дозволяє вам планувати синхронізацію.

Однак ви можете переглядати будь-які файли у підключених облікових записах, натиснувши кнопку “користувачі & на вкладці “інтерфейсу CloudHQ, а потім натисніть” переглянути файли та папки “. Однак немає можливості ділитися файлами, переглядати файли, шукати файли або навіть отримувати доступ до файлів, запустивши підключений хмарний сервіс.

В цілому, як ми вже відзначали, CloudHQ простий у використанні. Однак ми були б задоволені дещо жорсткішою кривою навчання в обмін на більшу гнучкість.

Безпека

Далі ми розглянемо безпеку CloudHQ.

Деякі з важливих моментів включають використання OAuth під час підключення до Google та Dropbox, а це означає, що CloudHQ ніколи не знає ваших паролів для цих двох служб. Однак інші служби вимагають надання CloudHQ ваших облікових даних, які сервіс зберігає у власних центрах обробки даних. Акредитиви, що зберігаються, шифруються в спокої, принаймні, використовуючи 256-бітний AES.

CloudHQ не зберігає файли постійно, хоча він може тимчасово кешувати вміст під час доступу до нього. Будь-які метадані, що зберігаються CloudHQ, шифруються в режимі спокою за допомогою AES.

Зв’язок з API шифрується за допомогою 256-бітного SSL. Те саме стосується зв’язку між вашим браузером та серверами CloudHQ.

Послуга надає інструменти адміністратора для управління та моніторингу використання для абонентів плану бізнесу та підприємства. Можливості включають в себе здатність контролювати, хто може використовувати які хмарні програми та контролювати, якими даними обмінюються та зберігаються. Ви також можете отримати доступ до журналів аудиту всієї діяльності облікового запису.

CloudHQ не надає жодних засобів для додаткового шифрування хмарних файлів, ніж ті, що надаються хмарними службами. Це означає, що немає можливості застосовувати приватне шифрування, що, відверто кажучи, не є сюрпризом з огляду на обмежену мету CloudHQ. Якщо потрібне приватне шифрування, розгляньте Otixo або службу з нульовими знаннями, як Boxcryptor (прочитайте наш огляд Boxcryptor).

Більш тривожним є те, що CloudHQ не надає можливість двофакторної аутентифікації. Однак це, як видається, є загальною тенденцією для багатохмарних систем управління, і це, мабуть, менше турбує CloudHQ, оскільки сервіс не дозволяє завантажувати, ділитися чи переглядати вміст.

Підтримка

Користувачі безкоштовних акаунтів не надають жодних засобів прямої підтримки, принаймні відповідно до сторінки плану підписки CloudHQ. Абоненти CloudHQ Premium отримують підтримку електронною поштою, а підписники бізнесу та підприємства отримують підтримку електронної пошти та телефону.

Однак, випробовуючи пропозицію безкоштовного акаунта служби, ми надіслали електронну пошту CloudHQ та отримали відповідь приблизно через два дні. Можливо, нам пощастило або, можливо, ділові користувачі просто отримують швидші відповіді.

Щоб допомогти самостійно, будь-хто може скористатися сторінкою підтримки CloudHQ. Там ви знайдете конкретні інструкції для кожного підтримуваного хмарного додатка. Ви можете переглядати за категоріями або використовувати функцію пошуку, щоб швидко знаходити статті.

Статті про підтримку прості і в деяких випадках використовують знімки екрана, щоб допомогти користувачам вийти. Фактично, Інтернет-база знань CloudHQ – це одна з небагатьох областей, де ми вважаємо, що явна перевага перед MultCloud. Знову ж таки, послуга настільки проста у використанні, що вам, ймовірно, ніколи не знадобиться.

Вирок

Наше останнє рішення щодо CloudHQ полягає в тому, що розібратися в роботі дуже просто, але дуже мало функцій. Налаштування синхронізації хмара та хмара займає кілька хвилин, і підтримується пристойний спектр хмарних служб зберігання даних. Однак ми хотіли б побачити одноразові передачі файлів, попередній перегляд файлів та кращі параметри спільного використання файлів, подібні до того, що ви отримуєте із суперником з синхронізацією хмари в хмару MultCloud.

Що б сервіс по-справжньому виділявся, це настільний клієнт, який об’єднає всі ваші папки синхронізації хмарного сховища разом із підтримкою опції для приватного шифрування в кінці. Однак для цих потреб вам найкраще зараз скористатися другою послугою, найкращим варіантом може стати Otixo.

Для того, що робить CloudHQ, це теж досить завищена ціна. З цього приводу MultCloud здається дорогим, навіть якщо він на 40 відсотків дешевше, ніж CloudHQ для користувачів соло.

Нам фактично подобається CloudHQ, загалом. Просто важко не бачити, що може бути більше. Сподіваємось, в міру дозрівання ринку мульти хмарних ситуацій у найближчі роки, або CloudHQ вживатиме заходів для забезпечення більш повного нагляду за хмарними додатками, або послуга, яка це зробить, відбуватиметься.

Надайте нам власні думки щодо CloudHQ нижче, і чи хочете ви цього використовувати, MultCloud або інший варіант синхронізації хмара в хмару. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map