Огляд з’єднань IBM – оновлено 2020 рік

Огляд з’єднань IBM

Схоже, IBM Connections перероблено на інструмент соціальних медіа, повністю знищивши більшість характеристик сховища та EFSS. Таким чином, цей огляд більше не застосовується.


Кращий EFSS

Власники малого і середнього бізнесу, які шукають хмарний інструмент співпраці із закрутками соціальних медіа, можуть знайти те, що шукають у IBM Connections. Окрім звичних можливостей синхронізації та спільного використання файлів, цей просунутий інструмент EFSS дозволяє спілкуватися в чаті, електронній пошті, проводити онлайн-зустрічі та навіть ділитися своїм статусом з колегами..

Подумайте про це як про Facebook у просторі EFSS.

Чи надають додаткові комунікаційні можливості зробити IBM Connections кращим вибором, ніж Dropbox, Box та всі інші найкращі постачальники EFSS? Звертайтеся до нас, коли ми переглядаємо особливості та ціни послуги, а потім розбиваємо її на користування, можливості співпраці, безпеку та підтримку.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для IBM Connections

Особливості

У таблиці нижче можна швидко ознайомитись з деякими ключовими особливостями, запакованими в платформу Connections.

Логотип IBM Connectionswww-03.ibm.com

Починається від 600 доларів за місяцьВсі плани

Співпраця

Синхронізація пристроїв

Вибіркова синхронізація

Синхронізація на рівні блоків

Спільні папки

Посилання файлів

Версія файлів

Максимальний розмір файлу
2 Гб

Інтеграція Microsoft Office

Інтеграція Документів Google

Бібліотека інтеграції програм сторонніх розробників

Контроль активності користувачів

Встановлення ролей користувача

Створюйте групи користувачів

Безпека

Шифрування в спокої
AES-128

Шифрування під час транзиту

Інтеграція шифрування в кінці

Двофакторна аутентифікація

Спеціальні вимоги до пароля

Інтеграція з одним знаком (SSO)

Віддалене протирання пристрою

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Телефонна підтримка

Форум користувача

Цілодобова підтримка

Підключення – це цікавий випадок, оскільки він має деякі функції (наприклад, списки справ та онлайн-зустрічі), яких ви не знайдете на інших платформах, але в той же час відсутні деякі, що мають бути звичними (наприклад, двофакторна автентифікація).

Він також слабкий щодо інтеграції сторонніх додатків.

Ми дамо вам краще уявлення про те, як усе це відбувається, щоб ви могли вирішити, чи буде Connections працювати для вашого бізнесу пізніше, у нашому огляді. По-перше, давайте поговоримо про ціни.

Ціноутворення

IBM Connections має три основні цінові платформи: Social, S1 та S2. Ви можете відчути послугу за допомогою 14-денної безкоштовної пробної версії перед передплатою.

Кожен план дає вам 1 ТБ командного сховища плюс 1 ГБ особистого сховища для кожного облікового запису користувача. Незалежно від того, ви хочете користуватися Social, S2 або S1, немає мінімальних вимог користувачів, що є освіжаючою зміною темпу. Багато інших постачальників EFSS не тільки мають високі вимоги, але й коштують вдвічі дорожче за користувача.  

Наприклад, для спілкування потрібні принаймні 15 рахунків і стягується по 20 доларів за кожний з них.  

Усі три плани підключення дають спільне редагування документів, синхронізацію та спільне використання. Кожен також пропонує можливість обміну миттєвими повідомленнями, щоб підтримувати контакт зі своїми працівниками. Connections S2 додає онлайн-зустрічі для до 200 учасників. S1 додає простір електронної пошти та вікі.

Досвід користувача

Як і більшість інструментів синхронізації та спільного використання файлів підприємств, значна частина взаємодії користувачів із Connections відбувається з вашого браузера. На відміну від них, файли не займають центрального рівня в користувацькому досвіді: соціальна взаємодія.

На головному екрані є місце для оновлення свого статусу та читання статусу інших, як платформа соціальних медіа.  

З лівого поля ви можете переходити між чотирма іншими переглядами, які містять згадки, сповіщення, елементи дій та збережений вміст.

Права сторона порталу – це інструмент, який дозволяє вам приєднатись або запустити онлайн-зустріч, місце для нагадувань про події та навіть канал “рекомендацій”, який дає внутрішні пропозиції щодо вмісту на основі вашого профілю, з’єднань та інших критеріїв.

Навігаційна панель у верхній частині сторінки дозволяє відвідувати інші сторінки, включаючи пошту, календар, список контактів та спільноти (групи), до яких ви належите. Щоб дійсно дістатися до ваших файлів, вам потрібно натиснути «більше» та вибрати «файли» зі спадного меню.

Підхід не поганий, він просто інший. IBM вирішила виділити соціальні можливості Connections через синхронізацію та спільне використання. Для власників малого і середнього бізнесу, які працюють з віддаленою робочою силою, це спосіб сприяти почуттю спільноти, яке може інакше відсутнє без водяного охолоджувача, щоб пліткувати.

Соціальні особливості – це також приємний спосіб керувати співпрацею.

Окрім веб-інтерфейсу, Connections має клієнт для настільних ПК, доступний як для Windows, так і для Mac. Як і у багатьох інших інструментах EFSS, встановлення цього клієнта створює папку синхронізації у вашій файловій системі. Будь-які файли чи папки, розміщені в цій папці, завантажуються у ваш хмарний простір.

Більшість хмарних інструментів зберігання даних, які ми оцінили, зупиняються на цьому. Підключення робить щось на крок далі, дозволяючи вам переходити в папку синхронізації з переглядами спільного вмісту, спільнот та співавторів..

Якщо у вас немає комп’ютера, ви також можете увійти в З’єднання зі свого смартфона за допомогою програм для Android, iOS та Windows Phone, щоб оновити свій статус, перевірити елементи дій та відвідувати спільноти.

Ви також можете отримати доступ до свого хмарного вмісту та завантажувати новий вміст зі свого телефону.

Хоча немає жодних сумнівів, що досвід користувача Connections не має спрощеного підходу до синхронізації та спільного використання Dropbox та багатьох його клонів, це приємна зміна темпів, що багато власників бізнесу знайдуть набагато більше за свій смак..

Управління користувачами

Значна частина управління користувачами за допомогою Connections побудована на основі використання «спільнот». Спільноти – це спосіб зосередити співпрацю шляхом легшого обміну вмістом з кількома людьми. Наприклад, у вас може бути спільнота для графічних дизайнерів або спільнота для персоналу фронтової лінії.

Більшість інших інструментів EFSS називають ці групи. Однак IBM більш ніж виправдовує зміну термінології. Це тому, що підключення значно покращують аспекти спільної роботи груп, ніж будь-який інший інструмент EFSS, який ми перевірили.

Кожна спільнота отримує власну сторінку спільноти, де члени можуть переглядати вміст, переглядати оновлення статусу, читати та додавати до вікі спільноти, брати участь у форумі спільноти та перевіряти закладки спільноти на життєво важливі ресурси. 

Додаючи користувачів, Connections дозволяє призначити їм одну з чотирьох ролей, щоб контролювати їхні дозволи:

 • Користувач: співпраця та доступ до пошти
 • Адміністратор: повний доступ до керування обліковим записом
 • Асистент адміністратора: Основне управління користувачем / паролем
 • Розробник додатків: доступ до розширення розширень

З’єднання також мають хороші інструменти звітування, які дозволять вам вести вкладки про свою робочу силу. До них належать області адміністратора для моніторингу завантажень файлів та перевірки основних показників сайту.

Папка & Файлообмінник

Хоча доступ до вашого вмісту може бути захований під купою соціальних функцій, IBM Connections використовує більш амбітний підхід до папки та обміну файлами, ніж більшість інструментів EFSS.

Створюючи папку, вам надається можливість зберігати її приватною або ділитися нею з певними людьми та спільнотами. Особам та громадам можна надати доступ лише до читання, редагування або власника до цієї папки. Також є можливість дозволити іншим ділитися папкою з особами, які не входять у ваш бізнес.  

Для файлів доступні однакові налаштування спільного доступу, мінус статус власника. Деякі засоби EFSS дозволяють ділитися папками лише з тим, що всі файли в заданій папці керуються тими ж доступами доступу. Додана налаштування – це добрий штрих.

Ще один варіант спільного використання файлів – це спільний доступ до посилань Все, що вам потрібно зробити, – це клацнути правою кнопкою миші файл та натиснути «Скопіювати посилання». Усі, кому ви надіслате це посилання, зможуть отримати доступ до файлу, до якого він доданий. Цей спосіб спільного використання не є надійним, тим більше, що Connections не дозволяє вам захищати паролі посиланнями або не давати їм терміни придатності автоматично..

Інша проблема, що стосується підходу підключення до спільного доступу, полягає в тому, що, хоча служба має два корисні представлення, які дозволяють вам бачити, якими папками та файлами ви поділилися з вами, немає аналогічного перегляду, щоб перевірити, які папки та файли ви поділилися.

Піктограми вгорі папок і поруч із іменами файлів дозволяють вам шукати спільний вміст, але сторінка для ревізії всього одним поглядом без необхідності пошуку полегшить відстеження спільних ресурсів.

Синхронізація

IBM Connections добре обробляє синхронізацію, використовуючи модель папок синхронізації, яка буде знайома всім, хто використовує Google Drive, Dropbox, Onedrive або більшість інших інструментів хмарного зберігання. IBM називає цю папку “Мій диск”.

Модель папки синхронізації популярна тим, що вона проста до точки елегантності. Це виглядає і здебільшого працює як і будь-яка інша папка файлової системи.

Єдина реальна відмінність полягає в тому, що будь-який вміст всередині нього зберігається як на вашому жорсткому диску, так і в хмарі. Будь-який вміст, поміщений у папку, надсилається до центру даних Connections, а потім передається іншим пристроям, на яких встановлений клієнт синхронізації. Це дозволяє ділитися вмістом з співробітниками майже в реальному часі.

На жаль, Connections не використовує диференціальну чи рівневу синхронізацію, як це робить Dropbox, що є засобом прискорити синхронізацію лише переміщенням частин файлів, які фактично змінилися.

З’єднання підтримують ще одну чудову функцію синхронізації, що називається селективною синхронізацією. Селективна синхронізація дозволяє вимкнути синхронізацію для певних папок. Це запобігає збереженню хмарного вмісту на вашому жорсткому диску, що, в свою чергу, дозволяє економити місце на диску.

Інструменти продуктивності

Підключення постачається з декількома інтегрованими, рідними інструментами, які схвалюють багато ділових користувачів. До них належать клієнт електронної пошти, список справ для відстеження предметів дій, календар та додаток до приміток.

Елементи, створені у вашому списку справ, можна призначити іншим для відстеження завдань та відображення у вашому календарі. Хоча це не так просто у використанні або візуально привабливо, як Trello, його інтеграція з Connections забезпечує плавне управління співпрацею.

Так само додаток Connections Notes не може конкурувати з Evernote, але в силу своєї інтеграції все ще є приємним варіантом підвищення продуктивності в екосистемі Connections. Використовуйте його для записів нарад, мозкового штурму та приховано працюйте над цим романом у робочий час

Хоча для ділових користувачів доступно багато чудових віртуальних додатків для зустрічей, які інтегруються з хмарним сховищем, не багато служб EFSS фактично надають власні. Підключення та використання цієї функції не коштуватимуть вам додаткових грошей.

На домашній сторінці “Підключення” просто натисніть кнопку “зустріч хоста” в правій частині екрана. Згенерується ідентифікатор зустрічі та посилання, якими ви можете поділитися зі своїми співробітниками, і відкриється вікно зустрічей.

Звідти ви можете поділитися своїм екраном або певним файлом, який ви зберегли.

Можливості спільного використання екрана працюють так само гладко, як і будь-який інший, який ми використовували, включаючи join.me, Skype для бізнесу та Zoho, без затримок чи розмивання зображень, щоб говорити.

У той час як на нарадах підключення не може бути 250 учасників, таких як Skype for Business, він може приймати 200, що має набагато більше, ніж достатньо для більшості бізнес-користувачів. Параметри зустрічі включають бібліотеку файлів, потік зустрічей, інструменти малювання та параметр запису.

Підключення надає лише декілька сторонніх інструментів на вибір. Список не настільки довгий чи цікавий, як те, що ви знайдете з Dropbox, Box та кількома іншими платформами, хоча улюблені, такі як SalesForce та кілька додатків із набору Cisco, дуже відвідують.

Зниклі фаворити включають Slack, Trello, IFFT, DocuSign, Zoho та багато інших головних імен у продуктивності роботи. Однак соціальні можливості Connection роблять ці недоліки набагато менш критичними, ніж це було б із будь-яким іншим інструментом EFSS.

У підключеннях є плагін для Microsoft Office, тому ви можете зберігати документи Word, Excel або PowerPoint безпосередньо у сховищі Connections, але ми хотіли б бачити інтеграцію на основі браузера з Office Online або навіть Документами Google..

Безпека

Будь-які дані, які ви зберігаєте у хмарі IBM Connections, створюються резервними копіями на надлишкових серверах. Самі сервери знаходяться у захищених центрах обробки даних, щоб протистояти пожежам, землетрусам та іншим катастрофам.

Однак на всякий випадок центри обробки даних підтримуються як на узбережжі США, так і в двох різних місцях Японії. Біометричні сканери, камери відеоспостереження та цілодобові патрульні служби також використовуються, щоб уникнути несанкціонованих відвідувачів.

Перед передачею в хмару з вашого пристрою дані шифруються в 128-бітному AES. Хоча 256-розрядний AES є більш захищеним і поширенішим у хмарному секторі зберігання даних, немає жодної реальної причини лякатись рішенням IBM пройти з 128.

Теоретично знадобиться найсучасніший суперкомп’ютер у світі мільярди років, щоб зламати 128-бітну AES. Дані під час транзиту отримують додаткову захищеність за допомогою тунелів SSL для дзвінків HTTP. Потім, як тільки він прибуде, він залишається зашифрованим, перебуваючи в спокої.

Шифрування під час транзиту та спокою захищає ваші дані від певних видів злочинності в Інтернеті. Шифрування під час транзиту захищає ваші дані від так званих атак “людина-в-середині”, а шифрування в спокої захищає ваші дані від можливих порушень сервера.

Докладніше про налаштування безпеки можна прочитати, ознайомившись з інформацією про хмару безпеки IBM Connections. Як ви можете очікувати від технологічної компанії, такої поважної, як IBM, у більшості способів вона дуже повна.

Одним із зауважень є те, що IBM Connections не підтримує двофакторну аутентифікацію (2FA), яка вимагає, щоб користувачі вводили код захисту, надісланий на їхній телефон під час входу з незнайомого пристрою.

Проблема виходу з 2FA не в тому, що хоча 128-бітних ключів шифрування AES неможливо зламати, слабкі паролі – ні. Двофакторна безпека означатиме, що кожен, хто здогадається пароль власника облікового запису, також повинен мати телефон власника цього облікового запису, щоб ним скористатися..

Додавши до проблеми, немає можливості адміністратора змінити обов’язкові вимоги до пароля. Однак, Connections принаймні змушує користувачів створювати паролі щонайменше з восьми символів. Також ви можете встановити термін дії пароля, щоб змусити користувачів періодично змінювати свої вхідні дані.

Підтримка клієнтів

Пошук найкращого каналу підтримки вашої технічної проблеми з більшими корпораціями може бути трохи схожим на пошук голки в копиці сіна. IBM не полегшує справи, принаймні, якщо мова йде про підключення.

Частина проблеми полягає в тому, що підтримка облікового запису доступна лише для адміністраторів Connections. Всі інші можуть отримати доступ лише до параметрів самодопомоги. Як адміністратор, щоб отримати підтримку, спочатку потрібно зареєструватися зі своїм номером клієнта IBM (ICN).

Підтримка телефону доступна, але Cloud Cloud не входить до списку продуктів IBM, підтримуваних через цей канал. Живий чат доступний, але лише для запитів про продаж.

Ми перевірили часи відповідей як на квитки підтримки, так і на загальні запити електронної адреси IBM. В обох випадках ми жодного разу не отримали відповіді, що, як мінімум, було тривожно.  

Підтримка DIY включає документацію щодо продукту, поширені запитання, посібники з усунення несправностей та форуми підтримки громади. Існує варіант пошуку, щоб полегшити навігацію, хоча ми помітили, що багато сторінок, які повернулися в результаті пошуку, порожні.

Ми також не змогли знайти інформацію про ключові теми, такі як версія та селективна синхронізація. Також погано, що більшість дописів на форумі підтримки залишаються без відповіді, що робить його практично марним.

Ми очікували б, що компанія з репутацією IBM у технічній галузі матиме кращу підтримку. Цілком можливо, що ми отримали холодне плече у своїх запитах про допомогу, оскільки ми опинилися на пробному рахунку, але це не спосіб завоювати клієнтів.

Вирок

Що стосується досвіду користувачів та компонентів, ми, будь ласка, пішли з підходом IBM до EFSS. Щоправда, ми спочатку здивувались тим, що зберігання файлів не займає центрального етапу в цьому досвіді. Коли ви звикнете до нього, це, що насправді, не погіршує продуктивність роботи З папкою синхронізації ваші файли ніколи не важко знайти..

Такі функції, як оновлення статусу, віртуальні спільноти, списки завдань та онлайн-зустрічі, роблять Підключення однією з найкращих всебічних платформ у просторі EFSS, коли справа стосується співпраці з іншими.  

Однак, деякі слабкі місця не дозволяють йому прослизнути у верхній рівень інструментів EFSS з подібними до Dropbox for Business, Box, Egnyte Connections та Citrix ShareFile. До них відносяться відсутність двофакторної автентифікації, відсутність захисту паролем для спільних доступу, мінімальна інтеграція сторонніх програм та погана підтримка.

Якщо ці пропуски не дають вам паузи, у Connections встановлено цінник, який повинен залучати до бюджету малих і середніх підприємств, які хочуть надати своїм працівникам переваги, що поставляються з платформою співпраці, пов’язаної з хмарою.

Це все для нашого огляду IBM Connections. Ми хотіли б почути вашу власну послугу в коментарях нижче.

Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map