Огляд прив’язки до eFolder – оновлено 2020 рік

Огляд прив’язки до eFolder

Гідний сервіс, який, ймовірно, відлякує багатьох своїх потенційних клієнтів, оскільки покупка вимагає пройти посередника.


Кращий EFSS

eFolder Anchor надає гібридні (хмарні та локальні) послуги EFSS, спрямовані на покупців середнього та середнього бізнесу. EFSS, короткий для синхронізації та спільного використання файлів, дозволяє вам отримувати доступ до вмісту з настільних та мобільних пристроїв, не витрачаючи часу на управління процесом передачі файлів самостійно.

Що ще краще, майже синхронізація та обмін в реальному часі означає, що ви можете безперешкодно співпрацювати з колегами, незалежно від відстані між вами.

Найбільша проблема з eFolder Anchor полягає в тому, що ви не можете придбати його безпосередньо у eFolder: Вам потрібно пройти керованого сервісного партнера. Це робить Якору біль для початку роботи та є причиною для власників SMB, які хочуть більшої гнучкості розглянути інші варіанти.  

Під час цього огляду Cloudwards.net проведе вас основними якостями, щоб ви могли вирішити, чи це найкраща платформа EFSS для вашого бізнесу. Хоча Anchor може синхронізувати вміст із локальними серверами, ми в першу чергу будемо говорити про його хмарні можливості зберігання. Це те, що ми перевірили.

Почнемо з огляду функцій та цін, перш ніж детальніше ознайомитись із досвідом роботи Якора, включаючи продуктивність роботи, безпеку, конфіденційність та підтримку роботи.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для eFolder Anchor

Особливості

Нижче наведена таблиця дасть вам короткий огляд деяких ключових особливостей якоря. 

Логотип прив’язки eFolderwww.efolder.net

Безкоштовно

Співпраця

Синхронізація пристроїв

Вибіркова синхронізація

Синхронізація на рівні блоків

Спільні папки

Посилання файлів

Версія файлів

Максимальний розмір файлу
Необмежений ГБ

Інтеграція Microsoft Office

Інтеграція Документів Google

Бібліотека інтеграції додатків сторонніх розробників

Контроль активності користувачів

Встановлення ролей користувача

Створюйте групи користувачів

Безпека

Шифрування в спокої
AES-256

Шифрування під час транзиту

Інтеграція шифрування в кінці

Двофакторна аутентифікація

Спеціальні вимоги до пароля

Інтеграція з одним знаком (SSO)

Віддалене протирання пристрою

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Телефонна підтримка

Форум користувача

Цілодобова підтримка

Незважаючи на те, що список функцій хороший, є кілька помітних пропусків, особливо що стосується безпеки (користувальницькі вимоги до пароля, інтеграція SSO) та не так багато в шляху інтеграції програм поза Office Online.

Ми торкнемося як хитів, так і недоліків більш детально протягом решти нашого огляду.  

Ціноутворення

eFolder не продає якір безпосередньо. Як власник SMB, вам доведеться пройти через партнера з керованою службою (MSP). Якщо цей термін дає вам паузу, ласкаво просимо в клуб. Робота з MSP може бути мішком. Ви не тільки повинні перевіряти якір eFolder, ви також повинні перевірити, від кого ви отримуєте.

Більше того, eFolder продає якір оптом МСП у своїй партнерській програмі. Він не перераховує та не рекламує MSRP. Партнери встановлюють власні ціни, як вважають за потрібне. Роблячи речі більш мутними, окрім надання програмного забезпечення, МСП також надають аутсорсингові ІТ-сервіси для підтримки Якіра.

Отже, вам також доведеться розбиратися в цих витратах, якщо це навіть те, що ви хочете взяти на себе. Ми не будемо надавати вичерпний огляд доступних MSP під час цього огляду.

Перш ніж вирушити на покупок на реселлера, щоб придбати послугу, ви можете взяти її на пробну версію, яка (на щастя) доступна безпосередньо від eFolder. Пробний пробіг дає 2,5 ТБ місця для роботи та до 25 користувачів. Завантаження файлів обмежено 2 Гб.

Досвід користувача

Якір дозволяє отримати доступ до вмісту, розміщеного у хмарі, як із комп’ютера, так і з мобільного пристрою.

Підтримувані настільні операційні системи включають Windows та macOS, але не Linux. Також є плагін для Microsoft Outlook. Завантажте настільний клієнт під назвою Synced Tool (так) безпосередньо з веб-порталу, як тільки ви зареєструвались на якір. Установка займає всього хвилину,

Після завершення на робочому столі ви матимете нову папку “SyncedTool”. Ця папка – це те, що відомо як папка синхронізації. За замовчуванням файли, що зберігаються в цій папці, зберігаються як на вашому жорсткому диску, так і в хмарі, що є моделлю, яку зазвичай використовує хмара.

Встановлення SyncedTool також додає значок панелі завдань, який дозволяє перейти до папки синхронізації та отримати доступ до властивостей. З властивостей ви можете керувати загальними налаштуваннями, обмежити кількість синхронізації пропускної здатності, налаштувати проксі, керувати селективною синхронізацією та контролювати поточну активність синхронізації.

Незважаючи на те, що настільний клієнт є критичним, більша частина досвіду роботи Anchor залежить від веб-інтерфейсу.

Якщо ви знайомі з такими послугами, як Dropbox, Box, OneDrive та більшість інших інструментів для зберігання хмар, ви знаєте, що ці служби мають загалом мінімалістичний та зручний підхід; Якір, не так вже й багато.

Веб-інтерфейс переповнений функціоналом, який спочатку збиває з пантелику більшість користувачів. Якщо ви можете перетягнути себе за кривою навчання, можливості якоря вражають.

Перше, що потрібно знати, це те, що Anchor пропонує два різні перегляди веб-порталів: один називається “організація”, а другий називається “мої файли”. Ви можете перемикатися між цими видами, використовуючи невеликі посилання вгорі праворуч.

Перегляд організації містить інформаційну панель для моніторингу активності облікового запису, розподілу простору та інших показників.

Інформація, представлена ​​на інформаційній панелі, – це більше, ніж ви отримаєте з більшості інструментів EFSS, і це зручно для тих, кому потрібно підтримувати жорсткий контроль над своїми діловими діями. Крім того, веб-інструмент має інші вкладки для перегляду користувачів і груп, підключених машин, спільних ресурсів, резервного копіювання, активності та запуску звітів.

Щоб перейти до вашого хмарного вмісту, вам потрібно перейти до перегляду “мої файли”. Цей погляд набагато простіше на мозок. Ви можете переглядати файли та папки, створювати та завантажувати новий вміст.

Також є вкладки, щоб перевірити, яким вмістом ви поділилися, переглянути облікові записи гостей, резервні копії, звіти про файли та журнал активності. Додаткові програми для смартфонів доступні для Android, iOS та Windows Phone. Будьте впевнені та шукайте “синхронізований інструмент” у магазині мобільних пристроїв, а не якір.

Мобільні можливості включають:

  • Перегляд, видалення, блокування та переміщення файлів
  • Завантажте файли зі свого пристрою
  • Редагування файлів Microsoft Office
  • Блокуйте файли, щоб запобігти внесенню змін
  • Поділитися вмістом
  • Завантажте файли для офлайн-доступу

Синхронізований інструмент для Android також дозволяє автоматично створювати резервну копію фотографій у папці “Завантаження камери”, що є приємним штрихом, який багато інших інструментів EFSS не помічають.

Основний мобільний вигляд називається “мої файли” і дозволяє швидко отримувати доступ до вмісту.

З меню ви також можете перейти до переглядів останніх файлів, офлайн-файлів та резервних копій.

Після того, як ви дізнаєтесь про додаткові можливості веб-досвіду, Anchor пропонує приємну універсальність та функції. Ми розглянемо деякі з цих функцій, побудованих на основі сприяння онлайн-співпраці в наступному сегменті.  

Управління користувачами

Неперевірена співпраця може вийти з ладу, тому важливо мати точний контроль над тим, хто має доступ до вашого вмісту і що вони можуть робити. Під час використання Anchor більша частина цього елемента управління проходить через організаційне представлення веб-програми.

Раніше ми коротко ознайомилися з інформаційною панеллю, що є зручним способом побачити, скільки вашого простору було використано, скільки користувачів у вас та хто з ваших найбільших споживачів простору як щодо файлів, так і користувачів..

Ви можете додати нових прив’язних користувачів на вкладці облікових записів. Просто натисніть на невеликий значок “+”, щоб створити новий обліковий запис.

Створюючи обліковий запис для окремої особи, ви можете зробити їх адміністратором облікового запису та призначити їх групам та групам спільних паперів, які є спільними папками на основі підписки (докладніше про ці пізніше).

Групи дозволяють призначити командний спільний доступ та виконувати інші аспекти управління користувачами для кількох осіб одночасно.

Існує ще одна сторінка керування обліковим записом, на яку ви можете отримати доступ з назвою “гості”, яка дозволяє налаштувати гостьові акаунти. Основна відмінність між гостьовими та звичайними обліковими записами полягає в тому, що гості можуть отримувати доступ лише до вмісту.

Їм не надано хмарного місця для зберігання даних і їм не можна надати права адміністратора або призначити групам. Вкладка “Машини” організації – це приємна функція, яка дозволяє перевірити, які пристрої синхронізовані з якорем.

На вкладці “Активність” можна швидко переглянути останні дані, щоб ви могли бути в курсі того, що відбувається у вашому обліковому записі. Журнал, який можна відфільтрувати, показує як вжиті дії, так і того, хто вчинив.

Вкладка “Звіти” – це ще один корисний інструмент для моніторингу активності. Звідти ви можете вибрати показники звітів та діапазони дат, запланувати звіти періодично, а також вводити електронні адреси для доставки звітів..

Можливі показники звітів включають огляд пам’яті, споживання за часом, найпопулярніших користувачів пам’яті, стан здоров’я та активність машини.

Папка & Файлообмінник

Управління файлами та папками відбувається з вкладки “Файли” у вікні “Мої файли”. На цій вкладці об’єктами можна поділитися з іншими, клацнувши по них правою кнопкою миші та вибравши “надати спільний доступ”.

Доступні варіанти, коли ви ділитесь вмістом із Anchor, хороші, перевершуючи більшість EFSS, роблячи деякі речі, які повинні бути звичними.

Ви можете створити захищену долю, до якої можна отримати доступ лише робоча сила, або створити загальнодоступне посилання. Публічні посилання доступні будь-кому без обмежень, що робить їх придатними для широкого поширення контенту через соціальні медіа та подібні канали.

Коли ви генеруєте посилання, ви можете встановити дату закінчення терміну дії посилання та обмежити кількість загальних завантажень. Недолік спільного використання посилань полягає в тому, що ви не можете встановити пароль для посилання.

Взагалі кажучи, все одно ви захочете вибрати безпечну акцію. Захищені акції надсилаються електронною поштою, ім’ям користувача або назвою групи, і отримати доступ до них можуть лише ті, хто вказаний як одержувачі. Якщо ви введете електронний лист, який не пов’язаний з обліковим записом, автоматично створиться гостьовий обліковий запис.  

Папки файлів завжди лише для читання. Немає способів надати користувачам доступ до редагування. Однак якщо вони є власниками облікових записів, вони можуть вже мати його.

Папки для папок пропонують ті самі варіанти, що й файлові спільні дії, за винятком того, що ви можете надати запрошеним, у тому числі гостям, змінити та видалити дозволи.

Команди акцій – цікава особливість, яку деякі користувачі люблять, а інші ніколи не використовуватимуть. Доступні лише для власників облікових записів (а не гостьових користувачів), вони функціонують як підписки на спільну папку.

Особи, які підписалися на загальну команду, автоматично синхронізують свої пристрої, коли щось зміниться в папці загальної команди. Творець команди спільного доступу може вручну налаштувати, які пристрої користувачів синхронізуються на вкладці “Спільний доступ”.

Також є перемикач на “щоденний дайджест”, який дозволяє користувачам ознайомитись з останніми подіями в команді. Ви можете відслідковувати спільні папки та файли та файли команди на вкладці “Спільний”.

Цей вид широкого огляду акцій дуже корисний для малих і середніх підприємств, які мають велику кількість контенту. Дуже легко втратити інформацію про те, що було розповсюджено, що, в свою чергу, може поставити під загрозу вашу інтелектуальну власність.

Прикро, що більше хмарних служб зберігання не роблять цього.

Синхронізація

Синхронізація дозволяє користувачам переходити з одного пристрою на інший і працювати над тим самим файлом, не маючи возитися з накопичувачами пальців або файлами електронної пошти. Ця ж можливість дозволяє співробітникам бачити зміни вмісту майже в режимі реального часу.

eFolder Anchor клонує модель, вдосконалену Dropbox. Як ми вже згадували раніше, використовується папка синхронізації, вбудована у вашу файлову систему.

Будь-який вміст, який ви додаєте до цієї папки, надсилається у хмару, а потім на інші пристрої (ваші та інші користувачі) із встановленим клієнтом Synced Tool.

Крім переміщення вмісту в синхронізовану папку, ви також можете клацнути правою кнопкою миші будь-яку папку вашої файлової системи та вибрати “резервну копію”, щоб надіслати її у хмару. Вперед, будь-які зміни вмісту, внесені до цієї папки, відображатимуться на вкладці “резервне копіювання” веб-інтерфейсу.

Не допускайте помилок, вважаючи це заміною резервної копії таких служб, як IDrive, CrashPlan або CloudBerry. Резервне копіювання якір завжди відбувається майже в режимі реального часу. Ви не можете планувати звичайні резервні копії, встановлювати диференційовані резервні копії або робити багато інших речей, на які здатне гарне рішення для резервного копіювання бізнесу..

Якір також підтримує селективну синхронізацію, яка дозволяє контролювати, які підпапки в папці синхронізації зберігаються на вашому жорсткому диску, а які зберігаються лише у хмарі. Ця функція чудово заощаджує цінний простір на вашому комп’ютері і легко керується за допомогою значка “Анкер” панелі завдань.

Там, де Anchor не вистачає, де більшість рішень EFSS не стикаються: воно не пропонує синхронізацію файлів на рівні блоку. Синхронізація на рівні блоків означає, що синхронізуються лише ті частини файлів, які були змінені, а це означає набагато швидший час синхронізації для вас. Dropbox, коли-небудь установник трендів синхронізації, є одним з небагатьох постачальників, які впроваджують передачу на рівні блоків у свої алгоритми синхронізації. Егніт – інший.

Інструменти продуктивності

Для підтримки співпраці багато інструментів EFSS оснащені інструментами підвищення продуктивності або дозволяють вам інтегруватися із сторонніми інструментами. eFolder Anchor не має власних інструментів, навіть не додаток для запису приміток.

Однак він попередньо інтегрований з Microsoft Office.

Ще краще, що більшість інструментів EFSS, які інтегруються з Office, вимагають придбати офіс Office 365 та виконати будь-які зміни файлів на робочому столі. Якір інтегрується замість Office Online, натомість він є безкоштовним і дозволяє створювати та редагувати вміст безпосередньо з веб-платформи Anchor.

Однак інструменти Office Online обмежені Word, Excel та PowerPoint. Документи, які не належать до офісу, потрібно буде завантажити для редагування. На відміну від Dropbox, Box, OneDrive та безлічі інших провідних рішень EFSS, додаткові інтеграції сторонніх виробничих ресурсів не доступні.

Цей недолік, поряд з тим, що вам потрібно придбати послугу через посередника, є найбільшою причиною для розгляду інших рішень.

Безпека

Сильні захисні заходи, такі як шифрування файлів та двофакторна автентифікація, мають вирішальне значення для того, щоб будь-який вміст, який ви зберігаєте у хмарі, не був порушений. Якір, як і більшість інструментів EFSS сьогодні, відповідає принципам.

Ваш вміст зашифровується на вашому пристрої до надсилання в хмару за допомогою AES, протоколу, рекомендованого Національним інститутом стандартів і технологій (NIST).

Дані про транзит додатково захищені за допомогою протоколу передачі TLS. Це допомагає запобігти хакерам підслуховувати ваші передачі даних через хаки “середнього” (MITM).

Щойно ваші дані надходять до центру даних прив’язки, вони розшифровуються. Потім вміст файлу повторно шифрується з тим самим рівнем AES. Шифрування в спокої, як це називається, робить порушення крадіжки вмісту у випадку порушення даних.

Центри обробки даних загартовані, тобто вони створені, щоб протистояти стихійним лихам та фізичним та віртуальним атакам, надалі забезпечуючи безпеку ваших файлів.

Хоча якір робить більшість речей, що належить щодо безпеки файлів, є один критичний аспект хмарної безпеки, який не зовсім під його контролем: слабкі паролі. На відміну від ключів шифрування, слабкі паролі легко зламаються. Або якщо у вас є особливо недбалі співробітники, неправильно розміщені повідомлення про це.

Щоб запобігти слабким паролям, кілька інструментів EFSS дозволяють встановлювати обов’язкові вимоги до пароля, щоб змусити використовувати для створення надійних. Якір ще не приєднався до цього руху, але сервіс дозволяє вам вимагати двофакторної автентифікації, що ще краще.

Двофакторна автентифікація означає, що коли користувачі входять у свої облікові записи з незнайомих машин, їм потрібно ввести спеціальний код захисту, що надсилається через текст на їх мобільний пристрій. Таким чином, якщо хтось зламає або вкраде пароль, він все одно не зможе увійти.

У випадку вкраденого пристрою Anchor дозволяє вирізати синхронізацію на цьому пристрої віддалено з консолі адміністратора. Це видаляє будь-який синхронізований вміст із цього пристрою.

Ще один недолік безпеки – відсутність інтеграції SSO (однозначний). Інструменти SSO – це засіб, що дозволяє користувачам входити в декілька бізнес-додатків з однаковими обліковими даними, в той же час надаючи адміністраторам кращий нагляд за цими обліковими даними.  

Підтримка

Ви можете отримати самодопомогу та пряму підтримку для Anchor, використовуючи веб-сайт онлайн-підтримки eFolder.

Прямі варіанти підтримки включають телефонну підтримку в робочий час та систему квитків, доступну цілодобово. При подачі квитка 24/7 відповідають лише питання, перелічені як критичні. На всіх інших відповідають у робочий час. Живий чат – це не варіант.

Часи відповідей електронною поштою залежать від серйозності проблеми:

  • Критичний: менше 60 хвилин
  • Високий: менше чотирьох робочих годин
  • Середній: менше одного робочого дня
  • Низький: менше двох робочих днів

Ми надіслали кілька тестових електронних листів на якір, щоб перевірити час відповіді, один із “середньою” терміновістю і один із “високою” терміновістю. Обидва отримали відповіді протягом опублікованого часу.

Для усунення несправностей у DIY та загальних знань про продукт ви можете отримати доступ до бази знань eFolder через портал підтримки. Доступні категорії довідок включають “Початок роботи з якорем”, “Налаштування якоря” та “Прив’язки для мобільних додатків”. Також є розділи щодо усунення несправностей та рекомендації щодо обслуговування.

eFolder також розміщує живі вебінари, якщо ви хочете вчитися, переглядаючи. Ви можете записатись на майбутню трансляцію або переглянути архіви.

Крім підтримки через якір, багато MSP також надають підтримку. Часто ви отримуєте базову пропозицію підтримки з можливістю розширеної підтримки, якщо цього вимагає ваш бізнес.

Вирок

Напевно, не зовсім правильно винувати якір eFolder за використання MSP. Деякі користувачі малого та середнього бізнесу, зокрема ті, хто не підходить до інформаційних технологій або мають критичні виробничі середовища, можуть віддавати перевагу такому підходу.

Тим не менше, хоча служба, безумовно, складніша за Dropbox та подібні інструменти, користуватися не так вже й складно, що багато власників SMB, мабуть, не бажають вирізати посередника.

Окрім необхідності пройти MSP, найбільша проблема з якорем – це відсутність сторонніх програм для продуктивності за межами Office Online. Якщо ці проблеми стосуються вас, ви обов’язково захочете переглянути інші варіанти.

Якщо їх немає, то у Якора є кілька приємних функцій. Ми були особливо вражені його можливостями звітування та обміну. Нам також подобається, що Anchor дозволяє додавати облікові записи гостей, пропонує селективну синхронізацію і може використовуватися для резервного копіювання папок файлової системи.

Як завжди, ми рекомендуємо вам спробувати пробувати перед покупкою. І, звичайно, ми хотіли б почути ваші власні думки про eFolder Anchor у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me