Огляд FilesAnywhere – оновлено 2020 рік

FilesAnywhere Огляд

FilesAnywhere – це надійний постачальник EFSS, який не зовсім пропонує те, що роблять його конкуренти. Хоча вона отримує право на спільне використання та синхронізацію, її ціна може бути трохи добрішою, а її інтерфейс можна очистити. Прочитайте наш повний огляд FilesAnywhere для деталей.


Кращий EFSS

FilesAnywhere – це хмарне сервісне зберігання даних на базі США, яке почало функціонувати в 1999 році, що робить його древнім з точки зору ІТ. Компанія фокусується на великому бізнесі, як і в інших службах хмарного зберігання даних, FilesAnywhere може допомогти вам покращити співпрацю ваших співробітників та полегшити роботу. Дотримуйтесь нас, коли ми детально описуємо його можливості в цьому огляді FilesAnywhere.

FilesAnywhere має здатність синхронізувати та обмінюватися, сильні функції безпеки та чудове управління користувачами. Однак ми виявили, що його спарювання старого та нового інтерфейсів є дивним, оскільки новий інтерфейс не може робити все, що можна. 

Ви не можете використовувати багато інструментів для підвищення продуктивності, тож якщо це головне використання для FilesAnywhere, слід розглянути нашу рекомендацію в розділі “Інструменти продуктивності” нижче. Плани передплати мають хорошу цінність, але ті, кому потрібно більше місця для зберігання, знайдуть інші послуги більш підходящими. Немає також чату або цілодобової підтримки. 

Це все робить FilesAnywhere змішаним пакетом, і той, який не може скласти наш список найкращих послуг EFSS. Однак у FilesAnywhere є більше, і якщо ці недоліки не відключили вас, залишайтеся з нами, вивчаючи цю послугу хмарного зберігання більш детально в наведених нижче категоріях.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для FilesAnywhere

Ціноутворення

Нам подобаються ціни на FilesAnywhere, але розмір пам’яті залишає бажати кращого. Плани не пропонують багато місця для зберігання, але цього може бути достатньо для деяких підприємств. Однак інші послуги пропонують набагато більше за трохи більшу ціну.

FilesAnywhere пропонує три плани: Business Starter, Professional та On Premise. Business Starter вимагає, щоб у вас було від двох до п’яти користувачів, і це 4,49 дол. США на кожного користувача, коли виставляють рахунок щорічно, або 4,99 долара на користувача, якщо виставляти рахунок щомісяця.

Він пропонує 100 Гб пам’яті, яке ви можете збільшити до 1 ТБ. Він також пропонує необмежений розмір файлів і всі стандартні функції EFSS, включаючи версію файлів, доступ до API, плагіни та мобільні додатки. 

Business Starter – це пристойний план, якщо у вас мало користувачів, якими не потрібно керувати, якщо вам не потрібно багато місця для зберігання даних і якщо у вас немає необхідності в таких функціях безпеки, як SSL та шифрування в спокої. Business Starter також не включає в себе настільний додаток FilesAnywhere.

Блокування цих основних функцій за більш дорогим планом – це те, що майже ні одна інша послуга не робить. Ще трохи можна підписатися на план OneDrive, який отримує 1 ТБ на користувача за 60 доларів на користувача на рік, і він починається з одного користувача. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді OneDrive for Business.

FilesAnywhere Professional

Професійний план передбачає 2 ТБ пам’яті, яке ви можете збільшити до 5 ТБ. План також вимагає, щоб ви мали мінімум чотирьох користувачів і максимум 100. Це 8,99 дол. США на місяць при користуванні рахунком щорічно або 9,99 дол. США на місяць, якщо ви вирішили платити щомісяця. 

Крім надання ринкових функцій безпеки, Професіонал також додає можливість керувати групами, призначати ролі, синхронізувати файли за допомогою настільного додатка, шукати всі тексти та інше. 

Цей план має більше функцій, які відповідають ринковому стандарту, але він все ще починається з лише 2 ТБ пам’яті, на що може бути 100 користувачів. Якщо вам потрібно більше 5 ТБ пам’яті, вам потрібно буде звернутися до представника свого облікового запису, щоб отримати пропозицію.

Якщо ви хочете стільки місця, але ціна вам не підходить, план офісу Egnyte Connect надає 5 ТБ для п’яти до 25 користувачів. Це щомісяця 8 доларів на кожного користувача, коли виставляють рахунок щороку. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Egnyte Connect.

Налаштування файлів скрізь

Остаточний план, в приміщенні, налаштовується. FileAnywhere приймає щорічні та багаторічні платежі, які, імовірно, дають більші знижки. Він забезпечує необмежений обсяг пам’яті та може підтримувати необмежену кількість користувачів, розробку на замовлення та локальне хмарне рішення, що відповідає тому, що ми називаємо гібридною хмарою.

Гібридна хмара дозволяє зберігати дані, розділені між службами на місці та серверами FilesAnywhere, що допомагає досягти більш високих швидкостей. Наявність даних на місці означає, що ви можете налаштувати функції безпеки та застосувати інші заходи захисту. Однак вам доведеться зв’язатися з FilesAnywhere, щоб отримати оцінку ціни цього плану. 

Список функцій у планів обширний, і ми не можемо охопити їх усі, тому запрошуємо вас перевірити їх тут.

Досвід користувача

Загалом, FilesAnywhere займається гідною роботою у відділі користувальницької роботи, але він не може насправді порівнятись з іншими рішеннями. Клієнт настільного комп’ютера доступний не для всіх планів, а двом веб-інтерфейсам потрібно більше роботи, оскільки один незграбний, а другий не має доступу до всіх функцій.

FilesAnywhere дозволяє отримати доступ до вашого хмарного сховища за допомогою настільних, веб- або мобільних клієнтів. Клієнти для настільних ПК доступні для Windows та Mac, але не для Linux. Якщо ви користуєтесь Linux, рекомендуємо Dropbox Business. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox Business.

CloudSync, настільний клієнт FileAnywhere, доступний для Windows, але синхронізація файлів на Mac є частиною клієнта “резервного копіювання для Mac”. Для цього огляду ми використовували CloudSync для Windows. Якщо ви використовуєте Mac, ваш досвід користувача може дещо відрізнятися.

На відміну від інших служб, клієнт для синхронізації Windows недоступний для всіх планів; Ви можете використовувати його лише з планами Professional або Enterprise.

файли - будь-де-настільний-клієнт

Аналогічно, настільний клієнт використовує стандартну модель синхронізації – папку синхронізації та піктограму системного трея, але піктограма не відображає ваші останні файли та іншу корисну інформацію в акуратному спливаючому вікні, як це роблять деякі інші служби EFSS.

Стан синхронізації FilesAnywhere

Цей значок системного лотка відкриває вікно, в якому відображається ваш стан синхронізації та надається доступ до налаштувань. Це зрозуміло і просто у використанні, але вікно стану синхронізації, яке дозволяє вимкнути синхронізацію, може поєднуватися з вікном налаштувань, щоб зробити його простішим. Однак, нам подобається, як папка синхронізації збагачує файли значками значків, які показують їх статус синхронізації.

Веб-клієнт – це інший звір. Залежно від того, ввійдете ви як адміністратор або звичайний користувач, ви отримуєте доступ до клієнта адміністратора або клієнта користувача. Якщо ви ввійдете в систему як користувач, ви можете використовувати розширений інтерфейс або новий впорядкований інтерфейс, який надає менше можливостей.

файли-будь-де-консолі адміністратора

Консоль адміністратора відчуває себе сучасно і привабливо. Кнопки вгорі дозволяють отримувати доступ до користувачів, груп, підрозділів, звітів, налаштувань безпеки та налаштування сайту. Крім того, ви можете швидко створити користувачів, групи та підрозділи за допомогою кнопок на лівій бічній панелі. Права бічна панель містить інформацію про ваш обліковий запис, резюме та список оголошень.

Мінуси полягають у тому, що консоль адміністратора трохи повільна, а для деяких операцій потрібно більше кроків, ніж потрібно. Наприклад, додаючи групи для користувачів, потрібно ввести назву групи, натиснути кнопку пошуку, вибрати її з нового перегляду, натиснути «зберегти», а потім додати групу на сторінці «додати користувача»..

файли - будь-де-веб-клієнт

Інтерфейс за замовчуванням для стандартних користувачів виглядає старим і непривабливим, але він функціональний і має багато варіантів. У верхньому меню є вкладки, які можна використовувати для навігації по клієнту та панель пошуку, яка шукає файли під час введення. Пошук є потужним, оскільки він пропонує безліч варіантів, які можна налаштувати і навіть дозволяє шукати текст у своїх файлах.

FilesAnywhere Views

Типовий вигляд клієнта – “мої документи”, який показує ваші файли у вигляді дерева, але також доступні перегляди “список”, “значок”, “панель” та “графік”. Ви можете виконувати дії, клацнувши правою кнопкою миші файл або папку з поданого вікна. Однак для вибору кількох об’єктів вам доведеться перезавантажити весь погляд. Цей огляд також дозволяє завантажувати вміст через перетягування або через вікно.

Ви можете налаштувати свій обліковий запис у правому верхньому куті або отримати доступ до «легкого» інтерфейсу FilesAnywhere.

Файли - будь-де-веб-клієнт-світло

Інтерфейс «світла» є впорядкованим, використовує багато негативного простору, має пристойну кольорову схему, забезпечує вбудовані кнопки дій та має можливість вибору декількох файлів без перезавантаження перегляду. Однак його функція пошуку не зможе знайти нещодавно завантажений файл, а на використаній панелі зберігання не відображається, скільки ви використовуєте в даний час, якщо ви не оновите його вручну..

Крім того, виконання дій над окремими файлами та папками відкриває нове вікно внизу сторінки. Вікно незграбне, а частина його затьмарена пробілом.

Хоча веб-клієнти є корисними, він би пройшов довгий шлях, якби FilesAnywhere оновив свій зовнішній вигляд і зробив їх менш незграбними.

У FilesAnywhere є клієнт для мобільних пристроїв, але ми не могли ввійти в нього за допомогою своїх облікових даних, це означає, що він наразі непридатний.

Управління користувачами

FileAnywhere має функції управління користувачами, які включають генерування звітів, встановлення одного з декількох дозволів для користувачів та створення груп та підрозділів користувачів. Як адміністратор, ви також можете клонувати користувачів та себе представляти користувачам, що є хорошими варіантами, якщо ви хочете перевірити, що вони відповідають.

Ви можете керувати користувачами за допомогою консолі адміністратора, яка дозволяє створювати користувачів, групи та підрозділи. Підрозділи дозволяють окремим користувачам запобігти несанкціонованому обміну даними, а також покращити пошук користувачів та їх класифікацію. 

Групи дозволяють вказати колекцію дозволів та списки користувачів, які відповідають їм. Це полегшує призначення набору дозволів новим користувачам або відкликає цей набір у існуючих користувачів, видаляючи їх із групи.

файли - будь-де-користувачі

Для цього потрібно спочатку створити деяких користувачів. Щоб додати користувачів, натисніть кнопку «додати користувача» та вкажіть необхідну інформацію. Окрім стандартної інформації про користувача, ви можете вказати розділ, менеджер, простір для зберігання, дозволи на обмін папками, приналежність до групи та примітки про користувача..

Крім того, ви можете налаштувати інтерфейс користувача, увімкнути або вимкнути конкретні сторонні плагіни, відключити настільний клієнт та включити двофакторну автентифікацію (2FA). Ми розповімо більше про 2FA в розділі безпеки.

FilesAnywhere Permissions

Створюючи користувачів, ви визначаєте, до яких спільних папок вони можуть отримати доступ та з якими дозволами. FilesAnywhere дозволяє встановити один з шести рівнів дозволів: 

 • Основний доступ: може додавати, змінювати та видаляти спільні дані, а також ділитися ними з іншими користувачами
 • Повний доступ: може змінювати та видаляти спільні дані
 • Створення та оновлення: можна змінювати або додавати дані, але не можна видалити
 • Лише читання: не можна змінювати чи видаляти
 • Тільки попередній перегляд: може лише попередній перегляд
 • Лише завантаження: може завантажувати лише

За замовчуванням ці дозволи встановлені як ніколи не закінчуються. Однак ви можете вказати їх для цього через 24 години або рік. 

файли - будь-де-група-додати

Замість того, щоб вказати права доступу до папок для користувача, ви можете створити групу з дозволами на папки та призначити її користувачеві. Крім того, ви можете ввімкнути 2FA для всієї групи та призначити групу підрозділом. 

Створюючи підрозділ, ви можете вказати його ім’я, код, дозволи спільного доступу та максимальну кількість користувачів, яким виділено простір. Крім того, ви можете надати офісну контактну інформацію для особи, яка керує цим підрозділом та визначити адміністраторів відділу. Поєднання всіх цих функцій дозволяє вам точно налаштувати, що можуть робити ваші користувачі.

Крім цього, є варіанти клонувати користувача та видавати себе за себе. Цей список параметрів не є вичерпним, але немає можливості додавати користувачів масово, як-от із CSV-файлу. Єдине, що ви можете зробити, щоб прискорити додавання користувачів – це натиснути кнопку, яка дозволяє відразу додати іншого користувача після першого.

Немає також можливості додавати користувачів як зовнішніх співробітників, що дозволило б заощадити ліцензію, але все-таки дозволять працювати з людьми поза вашою організацією.

файли-будь-де-звіти

Якщо ви хочете отримати загальний огляд різних аспектів вашого облікового запису, ви можете створити один з 20 доступних звітів, включаючи звіти про “вміст папок”, “резюме облікового запису”, “дані користувача” та “завантаження файлів”. Ви також можете отримати короткий підсумок та інформацію про обліковий запис на інформаційній панелі адміністратора.

Обмін папками та файлами

FilesAnywhere має потужні параметри спільного доступу, які включають генерування посилань для спільного використання, посилання на зображення, обмін папками, обмін віртуальною папкою Існує також сторінка, яка детально описує ваші спільні публікації, тому вам не доведеться вручну перевіряти, яким вмістом ви поділилися з іншими. Ви також можете створити звіт, де детально описуються ваші акції та обмінюються даними, використовуючи настільний клієнт.

Ви можете ділитися файлами та папками, використовуючи Інтернет або настільний клієнт. Веб-клієнт дозволяє обмінюватися файлами, клацнувши правою кнопкою миші на об’єкт і вибравши “поділитися”, або створивши спільний доступ із перегляду “Поділитися”.

файли - будь-де-веб-обмін

файли - будь-де-посилання-посилання

Якщо ви хочете поділитися файлом, вам потрібно створити посилання. Ви можете захистити посилання паролем, встановити термін його дії через певний період, включити або відключити завантаження, вказати ліміт завантаження та отримати повідомлення, коли доступ до посилання використовується або використовується для завантаження. Крім того, ви можете створити користувацьку сторінку, щоб перейти за своїм посиланням. Ви можете скопіювати та вставити посилання або надіслати його електронною поштою.

Обмін фотографіями

Існує спеціальне “посилання на зображення”, яке ви можете створити, якщо ви хочете поділитися фотографіями зі свого облікового запису. Крім того, ви можете попросити інших надсилати вам файли, завантажувати файл і ділитися ним за один раз, надсилати файли безпосередньо користувачам і навіть факсимільні файли (для тих, хто вас не ностальгує з 90-х).

Якщо ви хочете ділитися файлами з різних папок, ви можете це зробити за допомогою віртуальних папок. По-перше, вам потрібно створити віртуальну папку з меню “інструменти” веб-клієнта. Далі ви можете додати підпапки та посилання на файли будь-яким способом. Закінчивши, ви можете поділитися папкою як посилання, або поділитися групою, або надіслати її як графічне посилання.

файли-будь-де-папка-спільний доступ

Ви також можете ділитися папками. Для цього вам потрібно вибрати користувача або групу, з якою ви хочете поділитися, та призначити рівень дозволу.

файли - будь-де-обмін-робочий стіл

Ви також можете обмінюватися файлами та папками як посилання за допомогою настільного клієнта. Після створення посилання ви можете надіслати його, надіслати електронною поштою через Microsoft Outlook або скопіювати та вставити його.

FilesAnywhere надає сторінки, які показують різні ваші спільні посилання, і дозволяють вам створити звіт, де детально розміщені спільні папки. 

Синхронізація

FilesAnywhere використовує класичну модель синхронізації для передачі файлів у хмару та підключені пристрої, але не досягає найкращої швидкості завантаження. При цьому він забезпечує функцію селективної синхронізації та завантажує після першої користі від алгоритму синхронізації на рівні блоків.

Файли - будь-де-папка синхронізації

FilesAnywhere використовує папку синхронізації для дзеркального відображення ваших файлів у хмарі та навпаки. Ви можете вибрати, куди потрібно помістити папку синхронізації, що не є чимось, що пропонує більшість служб EFSS. Якщо вам потрібно заощадити місце, FilesAnywhere надає селективну опцію синхронізації, яка дозволяє вибирати файли, які потрібно синхронізувати на робочому столі.

Ви також можете повторно синхронізувати файли та папки, якщо папки синхронізації почнуть створювати проблеми. Однак цього не сталося, коли ми синхронізували тестову папку на 1 ГБ на 1 Гб. Завантаження завершилося за 41 хвилину та 55 секунд, що на 10 хвилин повільніше, ніж ми очікували. Це не поганий результат, але і не великий.

Однак, FilesAnywhere використовує блокову синхронізацію для прискорення передачі вже завантажених файлів. Це робиться, передаючи лише ті частини файлів, які змінилися, а не весь файл. Це ставить його в рідкісну компанію сервісів, які використовують синхронізацію на рівні блоків.

Ми хотіли б побачити можливість встановлення мережевого накопичувача, який дозволить вам отримувати доступ до файлів із хмари, не завантажуючи їх. 

Інструменти продуктивності

FilesAnywhere надає резервний клієнт, який не є поширеним серед служб EFSS. Що серед спільних служб EFSS – це інтеграція з багатьма сторонніми програмами, але FilesAnywhere цього не робить. Однак це дозволяє переглядати файли та створювати власні форми за допомогою веб-клієнта.

FilesAnywhere не має бібліотеки сторонніх додатків, як інші служби EFSS, що логічно, оскільки він не пропонує багато інтеграцій програм. Ви можете редагувати файли за допомогою Office Online, але для цього потрібна дійсна підписка на Office 365. Однак ви можете використовувати костюм Google Office та Zoho для редагування документів безкоштовно.

Крім того, ви можете використовувати Adobe Sign, Aviary Photo Editor та Autodesk Freewheel. Якщо ви використовуєте WordPress, у FilesAnywhere є плагін, який дозволяє створювати нову запис у блозі з файлами з хмари. Ви також можете створити резервну копію твітів за допомогою додатку.

файли - будь-де-облікові записи-інструменти

У FilesAnywhere також є інструменти для облікових записів, які можуть допомогти вам збільшити продуктивність. Сюди входить попередній перегляд файлів у різних групах та перетворення зображень та документів у PDF.

Якщо вам потрібно швидко отримати доступ до певних файлів, ви можете використовувати віртуальні папки для створення папок, які містять часто використовувані файли.

Аналогічним чином ви можете автоматизувати свої бізнес-процеси, створивши робочий процес. Робочі процеси дозволяють автоматизувати повторювані завдання та обмін інформацією між працівниками, що економить ваш час.

Для тих, хто потребує отримання відгуку від користувачів, функція «eforms» буде корисною. Форми дозволяють створювати власну форму, обмінюватися нею та переглядати звіти про форми.

FilesAnywhere також дозволяє створювати резервні копії файлів, що є рідкісною особливістю серед служб EFSS. Він надає безліч варіантів, включаючи створення профілів резервного копіювання та використання планувальника для резервного копіювання. Ви можете створити резервну копію файлів за допомогою протоколів FTP, SFTP та WebDAV. Якщо ви не знайомі з ними, прочитайте наші окремі, що таке FTP та що посібники WebDAV.

Однак користуватися нею просто і просто, і якщо ви хочете скористатися такою послугою резервного копіювання, наш найкращий список резервного копіювання бізнесу дасть вам кілька ідей.

У FilesAnywhere є гідний набір інструментів, але якщо вам потрібно більше, виберіть поле. Для отримання додаткової інформації про його набір програм для продуктивності зверніться до нашого огляду Box. 

Безпека

FilesAnywhere пропонує достатню кількість хмарних функцій захисту, але немає можливості ввімкнути приватне шифрування або віддалено стерти файли зі своїх пристроїв. Однак, доступне сильне шифрування, а також функції, які захищають ваші облікові дані для входу. Крім того, центри обробки даних FileAnywhere не скупіться на заходи безпеки та дотримуються всіх необхідних протоколів.

FilesAnywhere захищає ваші файли під час транспортування за допомогою 2048-бітного шифрування SSL / SHA-2. Як тільки ваші файли доходять до сервера FilesAnywhere, вони захищені за допомогою 256-бітного шифрування AES. Якщо ви використовуєте функцію CoolBackup, вона також локально шифрує ваші файли за допомогою 256-бітного AES. 

FilesAnywhere не забезпечує приватне шифрування, завдяки чому лише ви можете читати свої файли. Але все-таки така тенденція стосується служб EFSS.

Однак FilesAnywhere обмежує доступ до ваших файлів лише певним числом фахівців. Техніку не дозволяється отримувати доступ до документів користувачів, якщо цього не вимагає закон. Плюс до цього, вони зобов’язані угодами про конфіденційність, щоб поважати вашу конфіденційність.

Окрім шифрування файлів, вам потрібно захистити свої облікові дані, переконавшись, що ваші користувачі не створюють слабкі паролі, а замість надійних. Це можна зробити, визначивши мінімальну міцність пароля та довжину з консолі адміністратора.

Крім того, ви можете обмежити, чи можна повторно використовувати паролі, встановити ліміт входів на день, обмежити вхід із конкретних IP-адрес та визначити мінімальний та максимальний вік пароля. Ви також можете доручити FilesAnywhere автоматично виходити з користувачів, щоб захистити ваш обліковий запис від будь-яких сторонніх підробок.

Крім того, ви можете увімкнути 2FA, що вимагає від користувачів ввести додатковий код під час входу з незнайомого пристрою. Абоненти на професійні та в приміщенні також отримують доступ до єдиного входу, що дозволяє входити в декілька систем з однаковими обліковими записами.

Безпека центру даних

Як тільки ваші файли приземляться у центрі обробки даних FileAnywhere, безліч функцій захищатиме їх. По-перше, центр обробки даних перевіряється SOC-2 і тестується McAfee Secure. Центр обробки даних також забезпечує гасіння пожежі, надлишок енергії, опалення, вентиляцію та кондиціонування. 

Крім того, є цілодобовий нагляд та спеціальна команда інфраструктури, яка працює на місці, щоб забезпечити якомога швидше будь-які інциденти або оновлення. Однак, якщо стався збій, FilesAnywhere покладається на надмірність N + 2, щоб запобігти одне точкові збої не впливати на решту центру обробки даних. 

FilesAnywhere також використовує автоматичне резервне копіювання, щоденні знімки облікових записів користувачів та відновлення даних, щоб не втратити інформацію. Крім того, надлишкові магістральні з’єднання дозволяють вам насолоджуватися найвищими рівнями підключення, незалежно від можливих проблем з мережею. 

Центр обробки даних також відповідає протоколам ISO 27001, HIPAA, SSAE16, FINRA та ін. В цілому ці функції забезпечують високу безпеку центру обробки даних.

Однак немає можливості віддалено стерти дані зі своїх комп’ютерів; це можна зробити лише для мобільних пристроїв. Однак корисно, якщо хтось із ваших співробітників втратить телефон або хтось його вкраде.

Підтримка

Якщо ви не знаєте, як щось зробити за допомогою FilesAnywhere, або якщо у вас виникли проблеми, найшвидшим рішенням є відкриття центру підтримки. Це можна зробити, скориставшись меню у правому верхньому куті консолей адміністратора та користувача.

файли - будь-де-підтримка

Центр розділений на категорії, щоб полегшити пошук потрібної відповіді, але ви також можете скористатися панеллю пошуку, щоб швидше знайти його. Статей не так багато, і те, що доступно, є стислим, тому добре, що ви збираєтесь звернутися до служби підтримки.

Ви можете зв’язатися із службою підтримки електронною поштою або по телефону в робочий час з 7:00 до 19:00. CST Користувачі підприємств користуються цілодобовою підтримкою у разі надзвичайних ситуацій. Ми надіслали кілька електронних листів, і пара отримала швидкі відповіді. Немає підтримки чату, але її додаток буде корисним для користувачів, які вважають за краще вводити текст.

Також немає форумів спільноти, які б давали змогу отримати можливе рішення від кількох користувачів.

Вирок

Якщо ви можете оглянути свої недоліки, FilesAnywhere – це послуга, яка працює на користь. Він має потужну безпеку, надійну синхронізацію, чудові параметри спільного доступу, гідний набір інструментів для підвищення продуктивності та чудові можливості управління користувачами.

Однак тим, хто хоче найбільше бабуся за свій долар, слід шукати в іншому місці. Це стосується і досвіду користувачів. Цілодобова підтримка недоступна, також велика бібліотека інтеграцій також відсутня.

Що ви думаєте про FilesAnywhere? Це хороший кандидат для вашого бізнесу? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map