Огляд FileCloud – оновлено 2020 рік

FileCloud огляд

FileCloud є цікавим в деяких аспектах, як і його відмінне управління користувачами, але в деяких інших, на зразок можливостей синхронізації, не вистачає. Прочитайте все про цю мішану сумку в нашому повному огляді FileCloud.


Кращий EFSS

Важливо вибрати правильну хмарну службу зберігання даних для потреб вашої компанії. Там є багато служб, і ми відокремили пшеницю від пшениці в нашому найкращому складі EFSS. FileCloud може скласти цей список, але на кілька кроків відстає від найкращих сервісів у деяких категоріях. Про це ми детально поговоримо в цьому огляді FileCloud.

Однак, FileCloud може конкурувати з кращими у кількох категоріях. Її керування користувачами досить потужне та конкретне, тому вам не потрібно турбуватися про спілкування з користувачами. Це включає управління тим, хто може поділитися чим, і коли справа доходить до спільного використання, FileCloud – один з найкращих. Це справедливо і для функцій безпеки.

Однак ми не можемо сказати те саме про його погану цінність. Список його недоліків включає відсутність спеціальної бібліотеки додатків, відсутність технічної підтримки для телефону та чату, її проблемну синхронізацію та користувацькі інтерфейси, які потребують оновлення. Якщо це не зменшує ваш інтерес, дотримуйтесь нас, переглядаючи категорії детально нижче.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для FileCloud

Ціноутворення

FileCloud має два видання: “сервер” та “онлайн”. Вони дозволяють вам зберігати свої файли у хмарі, але різниця полягає в тому, що “сервер” дозволяє вам розміщувати файли локально, а “в Інтернеті” дозволяє використовувати сервери FileCloud.

“Серверне” видання FileCloud – це чудовий варіант, оскільки, розміщуючи файли на своїх серверах, ви можете переконатися, що все налаштовано так, як ви вважаєте за потрібне. Найбільшими перевагами цього є практичний підхід до безпеки сервера та більша швидкість передачі. 

“Стандартний” серверний план FileCloud становить лише 4,20 долара на місяць на користувача, але очікується низька ціна, якщо ви використовуєте власні сервери. Він орієнтований на невеликі організації та включає NTFS, обмін, синхронізацію та безпеку, а також функції адміністратора та співпраці. План також передбачає необмежену кількість безкоштовних зовнішніх рахунків.

План “серверне підприємство” містить усе, що робить “серверний стандартний” план, і додає преміальну підтримку та дотримання політик, таких як HIPAA та FINRA. Крім того, він забезпечує доступ до ServerSync – функції, яка дозволяє завантажувати файли та дозволи, що зберігаються на локальних файлових серверах Windows, у хмару. Це дозволяє вам насолоджуватися перевагами гібридної хмари. 

FileCloud ServerSync

ServerSync також працює у зворотному напрямку, тобто ви можете зберігати файли у хмарі та на локальних серверах. Однак план “серверне підприємство” вимагає як мінімум 50 користувачів, тому це хороший вибір для великих організацій середнього розміру. Для оцінки ціни вам доведеться зв’язатися з FileCloud.

Обидва ці плани підтримують необмежений обсяг пам’яті, оскільки ви визначите, скільки у вас приміщення. Це може бути найбільшим недоліком для більшості, оскільки однією з головних переваг хмарного зберігання є те, що вам не доведеться керувати серверами самостійно. Крім клопоту, обслуговування власних серверів коштує дорого.

На щастя, якщо ви не хочете мати сервери в приміщенні, ви можете підписатися на FileCloud “онлайн”. Як і “серверне” видання, “онлайн” видання має “стандартні” та “корпоративні” плани, і для них обох потрібно як мінімум п’ять користувачів.

План “онлайн-стандарту” становить 120 доларів на рік на кожного користувача, і він забезпечує вам 1 ТБ пам’яті для перших п’яти користувачів, а потім додає 100 ГБ для кожного додаткового користувача. Це чудово для підприємств, яким не потрібно розміщувати багато даних і не потрібно функцій сервера чи налаштування. Однак, план забезпечує всі стандартні функції синхронізації, спільного доступу, безпеки та співпраці.

Ціни на FileCloud проти OneDrive

Однак це не найкраще співвідношення, якщо порівнювати його з конкурентами. Найбільша проблема – це невелике місце для зберігання. За половину ціни ви можете отримати 1 ТБ на користувача за допомогою OneDrive for Business. За одну і ту ж ціну на одного користувача OneDrive for Business отримує необмежену кількість пам’яті плюс мінімальний ліміт користувачів. Для отримання додаткової інформації читайте наш огляд OneDrive for Business.

Останній план – FileCloud “Інтернет-підприємство”. Це 15 доларів на місяць на кожного користувача, а також надає 1 ТБ для перших п’яти користувачів, але ви отримуєте колосальні 200 ГБ для кожного додаткового користувача. Збільшення цього на 5 доларів навряд чи виправдане цим, і потенційним користувачам доведеться отримувати свої кошти за рахунок додаткових функцій плану за допомогою “онлайн-стандартного” плану.

Ці функції включають ServerSync, можливість встановити користувальницький бізнес-домен, Active Directory Microsoft та єдиний вхід SAML (SSO). За допомогою SSO в грі ви можете увійти в окремі бізнес-системи, використовуючи ті самі облікові дані та одночасно. 

Крім того, план “Інтернет-підприємство” включає функції сервера, такі як реплікація сайту та веб-сервіси Amazon (AWS) GovCloud. Однак вам потрібно придбати ці функції за додаткову плату.

Список функцій обширний, тому ми не можемо переглядати тут усі варіанти, але ви можете дізнатися, які інші функції доступні для кожного плану на сторінці цін FileCloud.

Огляд FileCloud

FileCloud логотипwww.getfilecloud.com

Починається від $ 417персячний місяцьВсі плани

Співпраця

Синхронізація пристроїв

Вибіркова синхронізація

Синхронізація на рівні блоків

Спільні папки

Посилання файлів

Версія файлів

Максимальний розмір файлу

Інтеграція Microsoft Office

Інтеграція Документів Google

Бібліотека інтеграції додатків сторонніх розробників

Контроль активності користувачів

Встановлення ролей користувача

Створюйте групи користувачів

Безпека

Шифрування в спокої

Шифрування під час транзиту

Інтеграція шифрування в кінці

Двофакторна аутентифікація

Спеціальні вимоги до пароля

Інтеграція з одним знаком (SSO)

Віддалене протирання пристрою

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Телефонна підтримка

Форум користувача

Цілодобова підтримка
Електронна пошта

Досвід користувача

Ви можете взаємодіяти з сервером FileCloud, використовуючи настільний, веб-або мобільний клієнт. Ми аплодуємо тому, що настільний клієнт працює на Linux, оскільки багато служб EFSS не підтримують його. Процес завантаження FileCloud – швидкий і простий.

При цьому клієнт настільних ПК схожий з клієнтами на робочому столі. Він складається з піктограми системного лотка та папки синхронізації. Папка синхронізації виглядає і працює як звичайна папка файлової системи, але така, яка підключена до хмари. Ми розповімо докладніше про папку синхронізації та супровідні функції в розділі синхронізації нижче.

Ви можете двічі клацнути піктограму системного лотка, щоб відкрити папку синхронізації, або клацніть правою кнопкою миші, щоб вибрати варіант. Ці параметри включають доступ до налаштувань, перегляд файлів, пошук хмари, вручну запуск синхронізації та відкриття веб-клієнта.

filecloud-desktop-settings

Вкладка за замовчуванням у вікнах налаштувань – “домашня”. Він показує стан ваших активних синхронізувань, недавню активність, помилки та пропущені файли, а також розмір та кількість синхронізованих та резервних копій даних. 

Нам подобається інформація, яку подає вкладка «домашня», але хочеться, щоб вона була менш текстовою. Таким чином, він відчуває себе трохи здригнувся. На вкладці “домашня сторінка” також є посилання, щоб відкрити папку синхронізації, веб-додаток або браузер файлів.

Інші вкладки дозволяють переглядати різні дії в журналі, налаштовувати налаштування та збирати дані, необхідні для надання технічної підтримки, якщо у вас є проблеми. 

filecloud-файл-браузер

У більшості настільних клієнтів є програма налаштувань, але деякі з них включають браузер хмарних файлів та пошук. Хоча браузер файлів виглядає навіть більш датним, ніж додаток налаштувань, але він корисний, якщо ви хочете завантажити файли в іншу папку, ніж папка синхронізації, не входячи в веб-клієнт. Крім того, ви можете заблокувати, розблокувати, редагувати та ділитися файлами.

Пошук FileCloud

Додаток пошуку – корисне доповнення, якщо у папці синхронізації є багато файлів, і ви не хочете використовувати веб-клієнт для їх перегляду. Однак ми кілька разів намагалися шукати завантажені файли, але кожного разу результату не було.

Загальний дизайн не такий сучасний чи привабливий, як це міг бути, але настільний додаток простий у використанні. Не потрібно покладатися на це, оскільки ви також можете використовувати веб-клієнт для доступу та керування файлами в хмарі.

filecloud-веб-клієнт

Його дизайн має м’яку та нецікаву кольорову гаму, але з функціональної точки зору він виконує роботу. По мірі тенденції ви будете використовувати меню ліворуч для навігації в додатку. Меню дозволяє отримати доступ до спільних файлів, вибраних, опцій пошуку, музичного плеєра та налаштувань. Угорі сторінки розміщено панель пошуку та параметри користувача.

Ми намагалися шукати різні файли, але успішно знайшли файл лише один раз, хоча ми шукали присутні файли. Усі інші екземпляри або не повернули жодних файлів, або пошук, який продовжував тривати. Користувацькі параметри дозволяють настроїти налаштування, показати заблоковані файли та папки, отримати довідку та підтримку, відкрити сторінку Facebook та інше.

filecloud-web-client-file-browser

На панелі інструментів на центральній панелі відображаються ваші файли та папки, ярлики, дії та останні файли. Хоча навігація по файлах і папках є інтуїтивно зрозумілою, для відкриття файлів потрібно вибрати файл і виконати дію. Це громіздко, і відкривати файли набагато зручніше одним клацанням миші. 

Дії, які ви можете виконувати зверху, включають відкриття, попередній перегляд, надання спільного доступу, завантаження, перейменування, видалення тощо. Нам також подобається, що ви можете виконати їх клацанням правою кнопкою миші. 

Розширена навігація FileCloud

Ще одним плюсом є права бічна панель, де відображаються деталі файлів (включаючи обмін, версії та коментарі), його активність та метадані. Якщо у вас багато файлів, ви можете їх сортувати за допомогою поля елементів фільтра.

Ви можете завантажувати файли, перетягуючи або відпускаючи або натискаючи на синю кнопку «Завантажити». Крім того, ви можете натиснути непомітний значок із папкою та шестірнею праворуч, щоб створити нову папку, документ тощо. Можна зробити те ж саме, якщо натиснути порожній простір браузера файлів. Веб-клієнт є корисним і бачить вас, але він потребує оновлення та виправлення.

filecloud-mobile-client

Якщо ви рухаєтесь, найкращим способом отримати доступ до свого сховища є використання мобільного додатка. Він показує папку ваших файлів, яка може відображати дані в сітці або списку. Ви можете зробити будь-яку папку в режимі офлайн або завантажити окремі файли. Ви також можете поділитися ними або надіслати через будь-який з встановлених програм, здатних це зробити.

Крім того, додаток дозволяє сканувати документ, фотографувати, писати замітку та завантажувати загальні файли, зображення та відео.

Також є параметр “налаштування”, до якого можна отримати доступ, спершу перейдіть до “акаунтів” у меню burger та натисніть на значок шестірні. Це спрощений спосіб отримати доступ до налаштувань програми. Однак у цілому мобільний додаток працює без проблем.

Управління користувачами

filecloud-admin-console

Щоб керувати своєю командою, вам потрібно отримати доступ до FileCloud, використовуючи інформацію облікового запису адміністратора, надану вам електронною поштою.

управління файлами-користувачем

Ліве меню забезпечує доступ до різних функцій консолі адміністратора, включаючи “користувачів / групи”. Нам подобається, як у ньому є багато індивідуальних записів, це означає, що вам не доведеться витрачати багато часу на пошук функції.

Розділ “користувачі / група” розділений між “користувачами”, “групами” та “адміністраторами”. Перегляд “Користувачі” дозволяє додавати нових користувачів, видаляти їх та керувати їх політикою. 

Коли ви створюєте користувача, ви можете встановити автентифікацію на “за замовчуванням” або змусити використовувати Active Directory або LDAP. Рівень доступу може бути “повним”, “гостьовим” або “обмеженим”. Створення гостьового облікового запису – чудовий спосіб додавання зовнішніх співробітників без необхідності використання ліцензії. Ви також можете додавати користувачів масово, імпортуючи файл CSV або певну групу Active Directory.

filecloud-користувальницька політика

Якщо вам потрібно додатково уточнити, що можуть робити користувачі, ви можете змінити політику кожного окремого користувача. Ви можете ввімкнути або вимкнути спільний доступ, встановити квоту на зберігання, визначити кількість днів, після яких потрібно видалити видалені файли та вимагати двофакторної автентифікації. Крім того, ви можете встановлювати політику мобільних додатків, керувати конфігураціями пристроїв та налаштовувати сповіщення.

Неможливо встановити політику користувача під час створення користувача. Для цього вам потрібно натиснути кнопку “редагувати користувача”, перейти до “керувати політикою” та вибрати там політику.

filecloud-add-admin

Якщо ви хочете зробити користувача адміністратором, ви можете зробити це на панелі адміністратора, що дозволяє визначити, чим може керувати новий адміністратор..

filecloud-групи

Щоб полегшити управління кількома користувачами, FileCloud дозволяє створювати групи користувачів. Щоб створити групу, потрібно просто вказати назву групи. Все інше ви встановлюєте, натискаючи кнопку “редагувати групу”, пов’язану з потрібною групою. Хоча це дозволяє створювати порожні групи швидше, ми вважаємо за краще варіант встановити все під час створення групи.

FileCloud Додати учасників

Після натискання кнопки «редагувати групу» ви можете додати нових членів, встановити групову політику або змінити назву групи. Одним із викликів, які ми маємо при встановленні групової політики, є те, що ви не можете створити її в діалоговому вікні “редагувати групу”. Натомість вам потрібно перейти до перегляду «налаштування» та створити його там. Після цього ви можете призначити до нього нових користувачів та груп.

Немає способу призначити заздалегідь визначені ролі, але це не повинно бути великим недоліком, враховуючи, що ви можете зробити своє, і з хорошою мірою налаштування.

filecloud-звіти

З подання “Створити звіти” ви можете створити 19 різних звітів. Вибравши один, ви можете вказати параметри для нього, але це потрібно зробити, використовуючи громіздкий формат JSON. Якщо не вказати жодних параметрів, буде використано за замовчуванням. 

Багато репортажів не вдалося створити, показавши сповіщення: “Створення звітів зайняло занадто багато часу, щоб відповісти. Будь-ласка спробуйте пізніше.” Однак при повторних спробах більшість з них дало результати.

Папка & Файлообмінник

Ви можете ділитися файлами та папками, використовуючи будь-який із трьох клієнтів. Ми проілюструємо, як працює спільний доступ за допомогою веб-клієнта. Коли ви хочете поділитися файлом або папкою, ви генеруєте посилання, що вказує на нього, яке ви зможете потім налаштувати. Набір варіантів, якими ви можете керувати, вражає.

обмін файлами-посиланнями

На відміну від багатьох інших служб, FileCloud дозволяє називати URL-адресу спільного доступу, щоб вам не довелося бачити ці випадкові цифри та літери в ній. Далі ви можете скопіювати його або надіслати електронною поштою. Перш ніж це зробити, ви можете змінити дозволи та параметри спільного доступу. Дозволи на надання доступу дозволяють усім – або лише вибраним групам або користувачам – отримувати доступ до спільної доступу.

Якщо ви вибрали “групи та користувачі”, вам потрібно додати групи та користувачів, щоб надати їм доступ до спільної доступу. У такому випадку ви можете встановити посилання на термін дії та ввімкнути сповіщення електронною поштою, якщо файл зміниться. Якщо ви дозволите всім отримати доступ до спільної доступу, ви можете обмежити кількість завантажень і захистити спільний доступ паролем.

обмін файлами-папками

Спільний доступ до папки працює аналогічно, але дозволяє задавати різні параметри. Якщо ви дозволите всім отримати доступ до спільної доступу, ви можете надати тим, хто отримує доступ до папки, одним із п’яти доступних дозволів: “переглянути + завантажити”, “переглянути + завантажити + завантажити”, “переглянути + завантажити”, “лише переглянути” та “завантажити” тільки “. 

Крім того, ви можете вказати обмеження розміру для завантаження та вибрати файл, який відображатиметься як попередній перегляд для спільної доступу. 

Спільний доступ з робочого столу аналогічний спільному доступу до Інтернету, тоді як спільний доступ із мобільного додатка має менше можливостей, але все ж дозволяє створювати “загальнодоступні” або “приватні” спільні доступні дані, які ви можете захистити паролем або вказати користувачів та групи, яких ви хочете поділитися. з.  

Синхронізація

Синхронізація файлів – або коротко “синхронізація” – одна з найважливіших особливостей служби EFSS, оскільки вона дозволяє працювати на декількох пристроях без необхідності самостійно керувати передачами файлів. Крім того, це дозволяє вам співпрацювати зі своїми товаришами по команді майже в реальному часі.

filecloud-sync-папка

Ми вже згадували, що при встановленні настільного клієнта створюється папка синхронізації, підключена до хмари. Ну, будь-яка папка або файл, який ви розмістите в ній, буде реплікуватися у хмару, і всі ваші інші пристрої будуть підключені до неї. Те саме стосується файлів, створених у хмарі та інших пристроях.

Використання папки синхронізації просте, але ми хочемо, щоб у файлів були значки статусу, що могло б, наприклад, знати, чи файл все ще завантажується. Існує незрозумілий спосіб вирішення: клацніть правою кнопкою миші значок піктограми системного трея та виберіть “показати стан синхронізації”. Це покаже невелике вікно, яке вказує, які файли синхронізуються, але не інший час.

Більше того, ми створили папку за допомогою веб-клієнта, але вона не відображалася в папці синхронізації, навіть коли виконувалася опція “синхронізувати зараз” із піктограми лотка. Дивно, що ця поведінка робить те, що папка видно, коли ви відкриваєте “браузер файлів”.

Параметри синхронізації FileCloud

Однак є й інші корисні параметри синхронізації, які працюють так, як слід. Перший з них – “селективна синхронізація”, яка дозволяє вибрати папки, які ви хочете синхронізувати. Це може допомогти вам зменшити використання місця на жорсткому диску. 

Якщо ви виявите, що синхронізація займає занадто багато ваших системних ресурсів, ви можете збільшити час між кожною синхронізацією. Крім того, ви можете визначити години активного синхронізації, вибравши час початку та закінчення додатково до днів. FileCloud також надає можливість змінити місце папки синхронізації. Це чудове доповнення та ще багато інших послуг не пропонують.

Окрім програми синхронізації, є також FileCloud Drive, який дозволяє переглядати файли та отримувати доступ із хмари, не завантажуючи їх на жорсткий диск. Однак це означає, що ви не зможете отримати доступ до своїх файлів, якщо ви не в режимі офлайн.

Синхронізація має проблеми. Під час нашого тесту ми створили папку за допомогою веб-клієнта, і вона не синхронізувалася навіть тоді, коли ми виконували команду «синхронізувати зараз».. 

Крім того, ми кілька разів намагалися синхронізувати тестову течку, але додаток для синхронізації не почав би синхронізуватися. Всі ці проблеми ми вирішили за допомогою кнопки налаштувань для виходу та скидання, але покладаючись на це, щоб робота синхронізації була поганою.

FileCloud використовує глобальну мережу серверів AWS для зберігання ваших файлів. Через це ми очікували чудових результатів у нашому тесті, але це було не так. Для тестування швидкості завантаження ми використовували папку 1 Гб, але операція синхронізації зайняла майже 10 хвилин більше, ніж ми очікували. Крім того, додаток для синхронізації знову почав завантажувати файл після початкового завантаження.

Окрім синхронізації, настільний додаток може створювати резервні копії вмісту у хмарі. Ми також вдячні за те, що FileCloud має планувальник резервного копіювання, хоча це не спеціальна служба резервного копіювання. Якщо вам потрібна послуга, орієнтована на резервне копіювання, прочитайте нашу найкращу статтю про резервне копіювання в Інтернеті для малого бізнесу.

Інструменти продуктивності

Наявність значної бібліотеки власних та сторонніх додатків є важливим для чудового сервісу EFSS, оскільки вони можуть допомогти вам збільшити співпрацю та продуктивність. Однак FileCloud не пропонує його. Однак пропонується інтеграція Microsoft Office, що дозволяє переглядати та редагувати файли Office. Зауважте, що для редагування цих файлів вам потрібна підписка на Office 365.

Існують інтеграції для Salesforce та SIEM, але вони доступні лише для «корпоративних» видань.

Крім того, для Chrome і Firefox є розширення “Зберегти у FileCloud”, але працює лише посилання для Chrome. Так само посилання на надбудову Gmail лише показує верхню частину сторінки завантаження FileCloud. Якщо ви купуєте службу, яка має багато інтеграцій, спробуйте Egnyte Connect спробувати. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Egnyte Connect.

Безпека

Сильна безпека у хмарі важлива, оскільки кіберзлочинність не є рідкісним явищем. Крім того, напади викупових програм стають все складнішими, повідомляє ФБР. Ransomware працює, шифруючи ваш вміст і вимагаючи платити викуп за повернення файлів.

Щоб запобігти цьому, FileCloud використовує механізм сканування, який виявляє та блокує програмне забезпечення, що вимагається. Крім того, ви можете використовувати версію файлів, щоб повернути свої файли до попереднього стану, на які не впливає програмне забезпечення. 

Версія файлів також допомагає скасувати помилки або випадкові видалення. Щоб переконатися, що ваші файли чисті, ви також можете доручити FileCloud використовувати антивірусне програмне забезпечення ClamAV або ICAP.

У цій примітці FileCloud використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли. Це гарантує, що лише ті, хто має ваш ключ шифрування, можуть читати ваш вміст у хмарі. Однак FileCloud управляє вашим ключем, якщо ви вирішили зберігати файли на його серверах. 

Якщо ви самостійно розмістите хост, ви зможете захистити головний ключ шифрування власним паролем, який є одноразовим паролем, який FileCloud не зберігає на своїх серверах. Це означає, що ви отримаєте насолоду від приватного шифрування. 

Шифрування FileCloud

Ви можете насолоджуватися тим самим приватним шифруванням, використовуючи FileCloud “в Інтернеті”, використовуючи можливість Amazon S3 для шифрування файлів за допомогою наданого клієнтом ключа. Зауважте, що вам доведеться просити це у FileCloud.

Однак, сильне шифрування – будь то приватне чи інше – не допоможе проти слабких паролів, які можуть створити ваші користувачі. Щоб переконатися, що вони створюють надійні паролі, ви можете встановити власну налаштування політики паролів.

filecloud-пароль-політика

Використовуючи таку політику, ви можете вимагати певної довжини пароля, щоб посилити її, встановити термін дії паролів через певний період або заблокувати обліковий запис через певний час, після ряду невдалих спроб і багато іншого. 

Двофакторна автентифікація – ще одна особливість, яка захищає ваші облікові дані користувачів. Це працює, вимагаючи від користувачів ввести додатковий код захисту, який вони отримують за допомогою SMS під час входу з незнайомого пристрою. Ви можете ввімкнути його з консолі адміністратора, використовуючи глобальну політику користувача.

FileCloud зберігає файли на серверах AWS із захистом центру обробки даних, що включає заходи щодо запобігання шкоди від стихійних лих, таких як землетруси, повені та пожежі. Крім того, Amazon використовує спостереження, тривогу, багатофакторну автентифікацію доступу та іншу безпеку для запобігання вторгнень.

Якщо хтось із ваших користувачів втратить пристрій або хтось його вкраде, ви можете виконати віддалену очищення, щоб видалити чутливі дані, які у вас є, і заблокувати доступ до вашого хмарного вмісту. Ви також можете визначити конкретні правила попередження втрати даних, які можуть працювати, коли бажані умови виконані.

Для подальшого управління своїми файлами можна встановити власну політику збереження. Використовуючи його, ви можете вказати, що вміст потрібно зберігати певну тривалість, перш ніж до нього можна отримати доступ, видалити чи архівувати.

Підтримка

підтримка filecloud

Якщо ви зіткнулися з проблемою, найшвидший спосіб отримати допомогу – ознайомитись із документацією підтримки, яка розділена на категорії, щоб легко знайти те, що вам потрібно. Якщо це не допомагає, ви можете скористатися панеллю пошуку.

Ви також можете вибрати дії, для яких вам потрібна допомога, з таблиці, розділеної між “сервером” FileCloud та FileCloud “онлайн”, а також між адміністраторами та користувачами. 

Документи легко дотримуватися, містять безліч скріншотів, позначених стрілками та цифрами, які відповідають крокам у рішенні. Якщо ви використовуєте “сервер FileCloud”, ви можете переглядати відео, які допомагають швидше ознайомитися з продуктом. 

Крім того, вищий рівень та інші категорії направляють вас у правильному напрямку, пропонуючи вам посилання, що відповідають дії в межах їх сфери.

Загалом, документація – одна з найкращих, яку ми бачили. Однак якщо це не допомагає, ваші варіанти звернення до FileCloud обмежені. Насправді єдиний канал підтримки – це електронна пошта, яка доступна з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 17:00. CST. 

Однак, якщо підтримка електронної пошти не допомагає, є можливість запланувати віддалений сеанс. У цьому нас запевнив представник служби технічної підтримки.

Вирок

FileCloud – це хороший сервіс. Хоча це може бути набагато кращим, якби він піклувався про деякі проблеми, що стосуються досвіду та синхронізації користувачів. Крім того, додавання бібліотеки додатків зробить її життєздатним вибором для тих, кому потрібно співпрацювати за допомогою хмари. Його цінність також не є конкурентоспроможною головним чином, оскільки його “онлайн” плани забезпечують лише 1 ТБ хмарного сховища.

Синхронізація також має деякі проблеми, хоча вони не були постійними. Однак у настільного клієнта є багато варіантів синхронізації, які нам подобаються, а також дозволяють створювати резервні копії файлів. Спільний доступ до папок і файлів простий, і він працює на всіх клієнтах і надає чудові варіанти контролю вмісту.

Захищеність відмінна і ще краща, якщо ви вирішите зберігати файли на локальному сервері. Оскільки існує дуже багато функцій безпеки, шанси на те, що вам потрібно щось недоступне, невеликі.

FileCloud – це неодмінно мішаний мішок, але той, який просто може відповідати вашим потребам бізнесу. Якщо ви вважаєте, що це не так, зверніться до наших оглядів EFSS щодо альтернативних ідей. Що ви думаєте про FileCloud? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map