Огляд бізнес-коробки – оновлено 2020 рік

Box Business Review

Чудовий сервіс, що має безліч сторонніх інтеграцій та чудове обслуговування клієнтів, Box Business залишається на першому місці завдяки своїй низькій швидкості. Однак це може бути компенсовано його сильними сторонами, як ви можете прочитати в цьому повному огляді Box.


Кращий EFSS

Box належить до однієї з найкращих платформ EFSS, доступних сьогодні. Тож не дивно, що вона претендує на понад 70 відсотків компаній Fortune 500 як своїх клієнтів, а також понад 95 000 підприємств в цілому. У цьому огляді ми вирішили детально розглянути Box, щоб побачити, як він порівнюється з його репутацією. 

Словом, Box – чудова послуга. У ньому є безліч інструментів продуктивності, включаючи інтеграцію для Microsoft Office та Google Office Suite. Він також має здатне керування користувачами, необмежене зберігання та надійну безпеку з можливістю приватного шифрування, а також підтримку електронної пошти, телефону та чату..

Однак, це не все весело, тому що цінові плани можуть бути дешевшими і не підтримується підтримка синхронізації на рівні блоків. Якщо вас цікавлять деталі, зв’яжіться з нами, оскільки ми будемо бачити, як працює Box у наших окремих категоріях, нижче.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Box Business

Ціноутворення

Наразі Box має чотири плани, розроблені для бізнесу: «стартер», «бізнес», «бізнес плюс» та «підприємство». Усі плани вимагають як мінімум трьох користувачів і не мають верхньої межі, крім “стартера”, який обмежує вас до 10 користувачів.

Крім того, “стартер” отримує лише 100 Гб місця для зберігання та обмежує розмір вашого файлу в 2 Гб. Тим не менш, це добре підходить для невеликих команд, і це лише 5,80 доларів на місяць на користувача. Це не найкращий план, якщо порівнювати його, скажімо, з Egnyte Connect, який забезпечує 5 ТБ місця для зберігання за 8 доларів на місяць на користувача. Якщо це вас заінтригує, прочитайте наш огляд Egnyte Connect.

Однак Box надає необмежений простір для зберігання з іншими трьома планами. “Діловий” план становить 17,30 доларів на місяць на користувача і збільшує обмеження розміру файлу до 5 Гб, що залишається таким же для решти планів. “Бізнес плюс” пропонує більше можливостей за $ 28,70 на місяць на користувача.

Оскільки плани, окрім «стартерів», пропонують однаковий обсяг пам’яті та кількість користувачів, їх основна відмінність полягає у особливостях, які вони надають. 

Вартість коробки

Усі плани мають стандартні функції, такі як історія версій, підтримка бізнесу та управління користувачами. “Стартер” обмежений цими можливостями, але інші плани будуються на цьому наборі. “Бізнес” додає спеціальні брендинги, контроль безпеки мобільних пристроїв, запобігання втрат даних, розширену безпеку користувачів та звітність, серед інших.

“Бізнес плюс” покращує попередній план, використовуючи функції, включаючи необмежену кількість зовнішніх співробітників, делегування ролі адміністратора та управління вмістом. План «підприємства» додає відповідність HIPAA, групи користувачів, автоматизацію робочого процесу, введення пароля та інші. Дивіться тут для повного порівняння між планами.

Ще одна важлива відмінність між планами – максимальна кількість версій, які ви можете зберегти. Версія допомагає відкатати небажані зміни або відновити файли, втрачені через випадкові видалення. Він також захищає вас від викупу. З огляду на це, чим вище число, тим краще.

“Стартер” може зберегти 25 версій, тоді як плани “бізнес” та “бізнес плюс” можуть зберегти до 50 версій. Якщо вам потрібно більше, план «підприємства» може вмістити максимум 100 версій. Якщо ваші потреби закінчуються вище, ви можете придбати надбудову Box Governance за 10 доларів, що дозволяє зберігати необмежену кількість версій. Однак вам потрібно зв’язатися з ціною.

Box надає знижки на щорічні підписки, але перш ніж ви вирішите підписатися на Box, ви можете протестувати плани за допомогою 15-денної безкоштовної пробної версії. Крім цього, ви можете отримати “особистий” план з 10 Гб безкоштовно. Якщо вам потрібно більше пам’яті, але ви не є бізнесом, ви можете отримати план «персональний професіонал» зі 100 Гб пам’яті за 11,50 доларів на місяць або 138 доларів на рік.

Досвід користувача

Настільний клієнт Box працює в Windows та macOS, але не в Linux. Якщо ви хочете послугу хмарного зберігання, яка його підтримує, прочитайте наш кращий сервіс хмарного зберігання для округлення Linux, щоб отримати кілька ідей.

Після завантаження та встановлення настільного клієнта ви побачите папку синхронізації у вашій файловій системі. Будь-які файли та папки, які ви розміщуєте в ній, зберігатимуться як на вашому жорсткому диску, так і в хмарі, що дозволяє синхронізувати пристрій або коротко “синхронізувати”. Ми детальніше поговоримо про те, наскільки добре Box обробляє синхронізацію у відповідному розділі.

box-desktop-client

Іншим компонентом настільного клієнта є піктограма системного лотка, яка дозволяє відкрити папку синхронізації та запустити вікно налаштувань та веб-клієнт. У вікні налаштувань ви можете увімкнути або вимкнути синхронізацію, зв’язатися із службою підтримки та увійти в довідковий центр. Настільний клієнт дотримується загальної моделі синхронізації, розробленої Dropbox, і є приємною та простою.

Хоча настільний клієнт із папкою синхронізації є ключовим механізмом, багато досвіду Box відбувається в Інтернеті у своєму веб-клієнті.

box-web-клієнт

Веб-клієнт має привабливу колірну гамму та зрозумілий, тому вам не доведеться копатись для дій та контенту, який ви шукаєте. Меню зліва переглядає ваші файли, останній вміст, синхронізовані дані, сміття, нотатки, робочий процес, консоль адміністратора та вибране.

Якщо ви не можете вчасно знайти те, що шукаєте, скористайтеся панеллю пошуку вгорі, щоб шукати його. Панель пошуку шукає ваш вміст під час введення, і ви можете додавати фільтри до пошуку.

Веб-клієнт показує ваші файли та папки на центральній панелі в сітці або списках списку. Якщо натиснути на об’єкт, ви побачите його деталі в правій бічній панелі. 

Якщо ви клацніть правою кнопкою миші на об’єкт, ви можете виконувати такі дії, як “переміщення”, “копіювання”, “обмін” та “блокування”, щоб ніхто не мав до нього доступ. Для зручності ви можете виконувати найпоширеніші дії за допомогою кнопок у верхній частині сторінки.

Ви також можете отримати доступ до своїх сповіщень, налаштувань та довідки у верхньому правому куті. Є також функція завдань, яка показує завдання, призначені вам та ті, які ви надіслали іншим.

box-mobile-client

Мобільний додаток Box схожий на інші служби “. Це означає, що вам легко отримати доступ до вашого вмісту, завантажувати нові файли в хмару, зберігати файли для використання в режимі офлайн та тегувати вміст як “улюблений”. Нам також подобається, що велика кнопка «+» для додавання вмісту дозволяє створювати нову нотатку чи папку, крім захоплення медіа.

Управління користувачами

box-user-management

Параметри управління користувачами дозволяють налаштувати свою команду, щоб потрібні люди мали доступ до певного контенту, а співпраця не виходила з-під контролю. 

Коли ви додасте користувача до свого облікового запису Box, ви можете редагувати, яку частину загальної пам’яті, до якої користувач може отримати доступ, надає такі права доступу:

 • Спільні контакти: дозволяє користувачеві бачити інших користувачів Box
 • Увімкнути синхронізацію: дозволяє користувачеві синхронізувати хмарні файли на робочому столі
 • Закріплення пристрою: звільняє користувача від максимально дозволених пристроїв
 • Обмежити зовнішню співпрацю: не дозволяє користувачеві співпрацювати із зовнішніми користувачами

Ви також можете вибрати папки, до яких може отримати доступ новий користувач. Вибираючи папку для доступу, ви можете призначити один із семи різних рівнів дозволів:

 • Співвласник: може робити все, включаючи завдання адміністратора
 • Редактор: може робити все, крім обмеження запрошень
 • Завантажувач глядача: основний користувач із можливостями завантаження
 • Завантажувач попереднього перегляду: обмежений користувач із можливостями завантаження
 • Глядач: основний користувач із можливостями завантаження, попереднього перегляду та посилання
 • Попередній переглядач: обмежений користувач із лише можливостями попереднього перегляду
 • Завантажувач: може завантажувати вміст лише та створювати підпапки

Ось корисне зображення, яке порівнює різниці між цими ролями:

дозволи-доступу до папки-папки

Запрошувати окремих користувачів легко, але залучити десяток користувачів по одному стане дуже нудно, дуже швидко. На щастя, це дозволяє виконувати групові запрошення.

користувачів, які додають-масові

Групи користувачів

Додаючи користувачів, ви також можете призначити їх групам, що полегшує управління дозволами для декількох користувачів. Наприклад, ви можете створити кілька груп, які відповідають відділам вашого бізнесу та надають їм різні дозволи.

box-create-group

Створюючи групи, ви можете встановити, хто може ними керувати. Якщо встановити його на “адміністратор”, лише адміністратори зможуть надати цій групі доступ до папок та переглядати членів цієї групи. Ви можете розширити цей варіант управління на членів групи або навіть на всю компанію.

Після створення можна додати користувачів, які мають права “адміністратора” або “члена”. Якщо ви зробите користувача адміністратором групи, він може керувати доступом до папок, прив’язаних до групи, і контролювати активність членів групи.

Якщо вам потрібно працювати з кимось, хто не входить до вашої організації, ви можете запросити їх як зовнішнього користувача. Перебуваючи у вашій мережі, зовнішні користувачі можуть скористатися наявними у вас функціями Box. Ви можете будь-коли керувати їх рівнем доступу або виключати їх з мережі.

В цілому Box чудово справляється, але якщо вам потрібно більш настроюване управління користувачами, радимо спробувати Citrix ShareFile. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Citrix ShareFile.

Папка & Файлообмінник

Користувачі можуть обмінюватися файлами та папками, натискаючи кнопку «поділитися», пов’язану з будь-яким об’єктом.

Це дозволяє їм запрошувати людей та призначати їм дозволи або генерувати посилання на файл чи папку. 

В обох випадках, якщо ви запросите людей, ви можете надати їм “редактор” або “переглядач” дозволи. Редактори можуть завантажувати, завантажувати, переглядати, обмінюватися та редагувати файли та папки. Глядачі можуть лише завантажувати та ділитися. Спеціально для папок ви можете додати інші дозволи, які відповідають правам на доступ до папок із попереднього розділу.

box-share-link

Створюючи посилання, ви можете обмежити, хто може отримати доступ до нього та що вони можуть робити з ним. Ви можете встановити посилання загальнодоступним, зробити його видимим лише для людей у ​​вашій компанії або надати доступ лише запрошеним.

Що б ви не вибрали, ви можете дозволити користувачам переглядати та завантажувати або лише переглядати. Крім того, ви можете захистити його паролем, відключити завантаження, визначити власну URL-адресу та встановити термін дії посилання на певну дату.

box-share-link-settings

Хоча Box має всі функції обміну та контролю вмісту, необхідні для безпечного доступу до свого вмісту, у нього відсутня сторінка, на якій відображається огляд ваших спільних файлів і папок.. 

Синхронізація

Як ми вже згадували раніше, після встановлення настільного клієнта ви побачите спеціальну папку синхронізації на робочому столі.

box-sync-папка

Будь-які файли, які ви помістите в цю папку, залишаться на вашому жорсткому диску, але також синхронізуються з хмарою. Опинившись у хмарі, Box майже в реальному часі надсилатиме ці файли на інші ваші синхронізовані пристрої та файли ваших співробітників.

Це може бути проблемним для користувачів, які мають ноутбуки з тонкими твердотільними накопичувачами. Оскільки вони не пропонують стільки місця, як звичайні жорсткі диски, через вартість такі користувачі можуть втратити місце за короткий час. 

Щоб уникнути цього, Box надає функцію під назвою “селективна синхронізація”, яка дозволяє вимкнути синхронізацію для певних папок. Для цього відкрийте веб-клієнт Box, клацніть правою кнопкою миші на папці, щоб відкрити меню. У розділі “Інші дії” виберіть “синхронізувати”. Крім того, ви можете зробити те ж саме, клацнувши правою кнопкою миші об’єкт у локальній папці синхронізації та вибравши “несинхронізувати” у розділі “Синхронізація поля”.

З цього моменту ця папка не зберігатиметься на вашому жорсткому диску. Мінусом є те, що він також не буде доступний в режимі офлайн. Тож якщо у вас є вміст, над яким ви активно працюєте, ви, можливо, захочете синхронізувати його.

Швидкість синхронізації коробки добре співпадає з іншими службами EFSS при початкових завантаженнях файлів. Однак наступні синхронізації не такі хороші, оскільки Box не містить алгоритм копіювання файлів на рівні блоку, що допомагає прискорити синхронізацію файлів, лише передаючи ті частини файлів, які змінилися, а не замінюючи весь файл.

Dropbox – чудовий приклад синхронізації на рівні блоків, зробленої правильно, тому, якщо ви цього хочете, прочитайте наш огляд Dropbox Business, щоб дізнатися більше про нього..

Якщо ви хочете покращити швидкість передачі, ви можете скористатися функцією “зони зони”, яка дозволяє зберігати ваш вміст в одному з восьми місць по всьому світу. Чим ближче ви знаходитесь до сервера, який синхронізує ваші дані, тим швидше будуть ваші передачі.

Інструменти продуктивності

Багато інструментів EFSS інтегрують своїх веб-клієнтів із додатками для продуктивності та програмами для співпраці, щоб поліпшити їх здатність копіювати робоче місце в Інтернеті. У цій категорії ми розглянемо власні зусилля Box, щоб рухатись у цьому напрямку.

На відміну від Google Drive та OneDrive for Business, Box не має повного набору програм для офісного офісу. Єдиний власний інструмент підвищення продуктивності, який пропонує Box, – це додаток для запису під назвою Box Notes.

Однак Box Notes – це грізний додаток для заміток. Він не настільки просунутий, як найкращі програми для запису приміток, такі як Evernote, але він може конкурувати з такими записами, як OneNote та Google Keep. Ви можете використовувати його для ведення записів під час зустрічей та обговорення файлів з колегами по команді. Крім того, ви можете включати картинки та таблиці.

box-new-office-file

Box доповнює відсутність власних функцій, пропонуючи хороший вибір сторонніх додатків. Найбільше серед них – Office 365 та Google Docs. Вам потрібно буде підписатися на Office 365, але Google Документи повністю безкоштовні. З огляду на це, ви завжди можете безкоштовно переглядати офісні файли, використовуючи Office Online.

Ви можете створити новий файл Office або Документи Google із веб-клієнта Box, натиснувши кнопку «новий» у верхньому правому куті, а потім вибрати тип документа, який ви бажаєте створити..

box-app-library

Окрім Документів Office та Google, Ви можете інтегрувати додаткові додатки сторонніх розробників у поле Box, натиснувши своє ім’я в правому верхньому куті клієнта та вибравши “apps”. Це перенаправить вас до бібліотеки додатків, яку ви можете шукати за назвою чи категорією. 

Категорії додатків включають “співпраця”, “управління проектами”, “управління контентом” та “безпека”. Box має занадто багато інтеграцій, щоб перерахувати їх тут, але найбільш відомими є Slack, Trello, Asana, Salesforce, DocuSign та ShareVault.

Безпека

Box надає безліч функцій для захисту вашої інтелектуальної власності, якщо вона зберігається у хмарі, чого можна очікувати від послуги, орієнтованої на бізнес-клієнтів.

Поле зберігає ваші дані в загартованих центрах обробки даних, які перевіряються незалежними сторонніми сторонами. Завдяки цим аудитам, центри обробки даних Box отримали сертифікацію ISO 27001, що означає, що вони мають міцну інформаційну безпеку. Вони також сумісні з SOC 2.

Box використовує протокол TLS для захисту даних під час перевезення між вашим пристроєм та центром обробки даних. Це називається “транзитним шифруванням”, і воно допомагає проти атак “людина-в-середині”, які в основному є засобом підслуховування в Інтернеті.. 

Як тільки ваша інформація потрапить до центру обробки даних, Box зберігає її в зашифрованому стані спокою, а це означає, що вона кодирується під час зберігання на стороні сервера. Використовуване шифрування – 256-бітний AES.

Це означає, що ніхто не може читати ваші файли, якщо у них немає ключа шифрування. Однак, Box керує вашим ключем за замовчуванням, але ви можете самостійно керувати ним. 

Для цього вам потрібно підписатися на план “бізнес” або “підприємство” та оплатити додатковий додаток Box KeySafe. Це робить ваше шифрування приватним, і більшість постачальників EFSS не пропонують його.

Box також використовує обгортку ключів, це означає, що він не тільки шифрує ваш вміст, але і ваш ключ шифрування. Для цього Box також використовує 256-бітний AES.

Якщо ви хочете уникати оплати за більш дорогі плани та Box KeySafe, ви також можете налаштувати приватне шифрування за допомогою Boxcryptor. Також доступна інтеграція з єдиним входом (SSO), яка дозволяє співробітникам входити в різні бізнес-системи за допомогою одних і тих же облікових даних. Підтримувані опції SSO включають OneLogin, Okta та Bitium.

Box дозволяє користувачам налаштовувати двофакторну автентифікацію для захисту від слабких паролів. Якщо ввімкнено двофакторну автентифікацію, користувачам доведеться ввести код захисту, який надсилається на їхній телефон під час входу в поле з незнайомого пристрою. Це зводить до мінімуму ризик, який створюють слабкі паролі, оскільки він запобігає жорстокому злому.

Нам також подобається, що Box дозволяє встановлювати власні вимоги до пароля. Це ще один спосіб, коли ви можете завадити користувачам створювати слабкі паролі.

Крім того, у Box встановлено закріплення пристрою, що дозволяє обмежити кількість пристроїв, які кожен користувач може синхронізувати. Ця функція також дозволяє перевірити, які пристрої використовуються вашими користувачами. Таким чином, ви точно знаєте, які пристрої мають доступ до вашого хмарного сховища.

Однак, коли ви відкручуєте пристрій, ви обмежуєте доступ у реальному часі до вашого хмарного сховища, що відключає майбутні синхронізації. Це означає, що будь-який раніше синхронізований вміст не буде стертий, тому це не є гарним методом захисту себе в разі втрати чи вкраденого пристрою. Якщо ви хочете цю функцію, спробуйте Egnyte Connect або Dropbox Business. 

Ще однією цікавою особливістю є «скринька коробки, яка дозволяє позначати вміст класифікаціями безпеки, такими як« конфіденційне ». Ви можете, наприклад, переконатися, що конфіденційним вмістом не буде надано доступ до вашої організації. Ви також можете виявити аномальне поведінку завантаження та доступ до вмісту з підозрілих сеансів чи місць.

Підтримка

коробка-підтримка

Якщо ви зіткнулися з проблемою з аспектом Box, ви можете спробувати вирішити її за допомогою статей у базі знань спільноти. База знань містить статті з усунення несправностей, посібники, статті підтримки та приклади використання. Багато з них написані іншими користувачами Box. 

Якщо база знань не допоможе вам, Box Community також пропонує форуми користувачів, такі як усунення несправностей та форуми розробників Box. Консультування з громадою – це чудовий спосіб використовувати підтримку натовпу для творчих ідей. Крім того, форуми активні, і модератори часто відповідають на запитання.

Існує також Університет Box, який має безліч відеоуроків та запланованих сеансів в прямому ефірі, які допоможуть вам навчитися використовувати основні та розширені функції Box.

Окрім підтримки громади, Box пропонує варіанти спілкування в чаті та телефоні для тих, хто має нагальні проблеми, які потребують вирішення. Варіант чату ідеально підходить для користувачів, які не чужі технології та можуть повідомити про це лише за кілька рядків. На жаль, чат в прямому ефірі доступний лише в робочий час, з 9:00 до 18:00.

Під час чату ми задавали кілька запитань і отримували швидкі відповіді. Однак ми отримали суперечливу інформацію, коли запитували про наявність каналів підтримки протягом робочого тижня. Однак, на всі інші запитання відповіли задовільно.  

Якщо ви віддаєте перевагу розмові по телефону, ви можете надіслати запит на зворотний дзвінок. Як і в чаті, він доступний лише в робочий час. Однак це стосується лише «стандартної підтримки», яка безкоштовно включена у вашу ліцензію Box.

поле-електронний запит

Однак при підтримці «прем’єр» або «платина» ви отримуєте цільову підтримку дзвінків цілодобово, гарантовано тривалість 99,9%, реєстрацію на місці та інше. 

Навіть за допомогою «стандартної» підтримки, однак, користувачі мають доступ до цілодобової підтримки електронної пошти. Ми надіслали електронний запит із описом проблеми та отримали відповідь через три години, що є хорошим часом відповіді.

Вирок

Box – це без сумніву, здатна послуга EFSS. При переміщенні бізнесу в Інтернеті вам нічого не бракує, оскільки Box інтегрується з багатьма сторонніми програмами, включаючи Microsoft та Google. Крім того, ваші файли будуть у безпеці завдяки потужним функціям безпеки. Цінові плани можуть бути кращою ціною, хоча вони пропонують необмежений обсяг пам’яті та безліч функцій.

Якщо вам не вистачає місця на жорсткому диску, ви можете використовувати селективну синхронізацію для зберігання лише певних файлів на жорсткому диску. Крім цих функцій, Box пропонує широкі варіанти підтримки та можливості управління користувачами.

Однак, можливо, ви не знайдете Box на свій смак, або вам може знадобитися послуга, яка має блок-синхронізацію та дешевші плани. Для цього зверніться до наших оглядів EFSS щодо альтернативних ідей. Це сказав, що ви думаєте про Box? Чи відповідає вашим очікуванням чи вам потрібна інша послуга? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map