Огляд захисту проти крадіжок особи ADT – оновлено 2020 рік

Огляд захисту проти крадіжок особи ADT

Хоча ви, мабуть, знаєте ADT найкраще з усіх знаків у дворах людей, ця давня охоронна компанія також пропонує цифрові послуги. Захист від крадіжок особи від ADT – найдешевша пропозиція на ринку зараз, але все ще залишається всеосяжною, про що ви можете прочитати в цьому огляді.


adt-слайдер1

adt-slider2

adt-слайдер3

adt-слайдер4

adt-слайдер5

Попередній

Далі

ADT існує вже давно, заснована в 1874 році як система оповіщення на основі телеграфа Едвардом А. Калаханом. Йому виникла ідея після того, як грабіжник увірвався в будинок Елісей Ендрюс, президента Золото-фондової телеграфної компанії. 

З тих пір ADT продовжує надавати системи безпеки для будинків та підприємств, але зовсім недавно потрапила у сферу захисту від крадіжок особи. У цьому огляді захисту захисту від крадіжок посвідчення особи ADT ми перевіримо, чи є у нього відбитки, щоб внести його до нашого найкращого списку захисту від крадіжок особи. 

Опублікований у 2018 році, захист від крадіжок посвідчення особи ADT має на меті забезпечити суттєве покриття за розумною ціною. Захист від крадіжки особистих даних, що належить до цифрової безпеки, є єдиним продуктом, який зараз доступний в наборі, хоча ADT планує випустити захист домашньої мережі та віртуальну приватну мережу в майбутньому.. 

На початку діапазону захист від крадіжок посвідчень особи вражає, хоча в ньому відсутні деякі критичні особливості. Моніторинг соціальних медіа не включений, а деякі освітні ресурси важко знайти. Однак ці питання легко не помітити, враховуючи, наскільки дешевим є сервіс.

Особливості

За ціною ADT захист від крадіжок посвідчень упакована з функціями. Як ми розберемося в наступному розділі, ADT не пропонує кілька рівнів захисту. Скоріше, все включено в базовий рівень, причому за хорошу ціну. Що б інакше був би список цінних паперів, виглядає набагато вражаюче враховуючи курс. 

Основний захист складається з моніторингу ваших кредитних карток, банківських рахунків, номера соціального страхування, паспорта, посвідчення водія, медичного страхування, адреси тощо. Окрім відстеження використання вашої інформації, ADT також спостерігає за темною павутиною за можливими шахрайствами, що є породженням для кіберзлочинності. 

Якщо щось з’явиться, ви отримаєте сповіщення через свою електронну інформаційну панель, про яку ми детальніше поговоримо в розділі «простота використання» нижче. Окрім сповіщень на інформаційній панелі, ви також можете налаштувати сповіщення електронною поштою та мобільні сповіщення. На жаль, не існує мобільного додатку, тому сповіщення про мобільний зв’язок надходять лише через текст. 

Моніторинг ADT забезпечується компенсацією на 1000 000 доларів США за будь-які витрати, пов’язані з крадіжкою особи, якщо ваша особа буде викрадена. Незалежно від того, коли новини потрапляють, ADT має фахівців з резолюції, які чекають на допомогу і вам. Ви можете викликати ADT цілодобово, щоб отримати допомогу щодо відновлення контролю над своєю особою. 

Ціна ADT відрізняє те, що вона включає щорічний кредитний звіт від Experian. Ви також можете щомісяця відстежувати свій кредитний рахунок на інформаційній панелі. Хоча ці ціни є величезними включеннями до ціни, немає можливості придбати кредитний звіт у всіх трьох кредитних бюро.  

Також відсутні деякі інші функції, а саме: моніторинг та розуміння соціальних медіа. Деякі служби захисту крадіжок особи, такі як Identity Guard, містять звіт про соціальне розуміння, який відстежує, як ви використовуєте вашу особисту інформацію в соціальних мережах, і якщо таке використання піддає вам ризик. 

ADT не дуже розмовляє про соціальні медіа, замість цього моніторинг таких областей, як судові записи та Національна база даних про зміну адреси USPS. Хоча це важливі сфери, які слід висвітлити, моніторинг соціальних медіа стає лише важливішим. 

Огляд функцій захисту від крадіжки особистих даних ADT

Ціноутворення

ADT має найдешевший сервіс захисту від крадіжок особи, який ми бачили. Хоча ви можете заощадити пару доларів за допомогою “економічного” плану Identity Guard – прочитайте про це в нашому огляді Identity Guard – він не пропонує функцій ADT. А саме, ADT включає щорічний кредитний звіт та бал від Experian.

Це величезна порівняно з такими послугами, як LifeLock, яка за трибюровий звіт стягує майже $ 25 більше, ніж ADT (читайте наш огляд LifeLock). 

Хоча ви не отримуєте звіти та бали від Equifax і Transunion, ви заощаджуєте багато грошей за допомогою ADT. Навіть порівняно з доступними послугами, такими як IdentityForce, ADT світить (читайте наш огляд IdentityForce).

Можна вибрати один план, але ви можете додати до п’яти членів. Ціна не знижується, коли кількість користувачів збільшується, але враховуючи, наскільки недорогий ADT, це не надто велике занепокоєння. ADT також забезпечує простий цикл платежів. З вас стягується раз на місяць до відміни. 

Ми цінуємо прямолінійний підхід, хоча він може розчарувати, коли настає час перевірити. ADT не пропонує знижки на захист від крадіжок особистих даних, тобто ви не можете придбати рік, щоб заощадити кілька кісток. Ціна досить низька, що не має значення в більшості випадків, але щорічний план все одно буде приємно бачити.

Однак низька ставка впливає на деякі інші аспекти ціноутворення. Наприклад, не існує конкретної політики повернення коштів. Ми звернулися до агента підтримки, який сказав, що нам потрібно зателефонувати у відділ зв’язків із клієнтами для отримання додаткової інформації. Переглянувши веб-сайт, ми не знайшли згадки про повернення коштів. 

Ймовірно, що повернення коштів обробляються у кожному конкретному випадку, що для більшості людей означає, що не існує політики повернення коштів. Прямий підхід здійснює навіть там. Ви отримуєте те, за що платите, до тих пір, поки вирішите платити за це. Однак ви також отримаєте повнофункціональний сервіс за розумною ціною.

Простота використання

ADT, незважаючи на те, що пропонує безліч служб безпеки, постійно покращує свій веб-сайт. На домашній сторінці ви можете знайти службу захисту крадіжок особистих даних на вкладці «продукти та рішення». Звідти не виникає метушні щодо вибору плану. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути «купити зараз», щоб розпочати роботу.

adt-особистість-крадіжка-захист-огляд-замовлення

Оплата проста, на декількох екранах пропонується ввести основну платіжну інформацію та підтвердити оплату. ADT не просить вас вводити будь-яку особисту інформацію перед завершенням покупки. Насправді після підтвердження оплати вам доведеться почекати, поки ADT підготується до реєстрації, що, як ми бачили в нашому огляді ID Watchdog, можливо, це добре. 

Ми прийшли лише соромитися години, щоб прийшов наш електронний лист для реєстрації, який сказав нам зареєструвати обліковий запис, щоб отримати захист. Реєстрація проста, ADT вимагає вашого імені, електронної адреси, пароля та пари питань безпеки. Цей процес настройки призначений лише для створення облікового запису ADT. Вам потрібно буде зробити трохи більше роботи, щоб розпочати захист. 

adt-особистість-крадіжка-захист-огляд-зарахування

Після реєстрації вас буде завантажено на інформаційну панель, де відображаються ваші доступні послуги. Для захисту від крадіжок особи, яка включає чотири варіанти: відновлення витрат, захист особи, вирішення інцидентів та центр знань. Щоб захистити себе, вам потрібно буде натиснути кнопку “використовувати зараз” під полем захисту особи, яке не з’ясовано. 

adt-ідентичність-крадіжка-захист-огляд-приладова панель

Звідти вас перейдуть на інший екран реєстрації, який використовує те саме ім’я користувача та пароль, що і ваш стандартний обліковий запис ADT. Тут ви встановите захист від крадіжки особистих даних, включаючи номер свого соціального страхування та дату народження, а також відповівши на деякі питання безпеки.. 

adt-ідентичність-крадіжка-захист-огляд-налаштування

Процедура реєстрації ADT не є складною, але неприємною. Куди вам потрібно піти і що вам потрібно зробити, не з’ясовано, і за допомогою окремих інформаційних панелей для вашого облікового запису ADT та захисту від крадіжок особи система може швидко заплутатися. Розбіжність між двома інформаційними панелями також спричиняє деякі проблеми після налаштування.

ADT Login

Основна проблема пов’язана з тим, що вам потрібно буде постійно входити в дві області. Спочатку потрібно увійти на інформаційну панель ADT, де ви можете переглядати активні служби, а потім увійти на інформаційну панель крадіжки особистих даних, щоб переглянути сповіщення та додати додаткову інформацію. 

Хоча ми можемо зрозуміти, що є об’єднальна інформаційна панель, враховуючи, скільки послуг пропонує ADT, вона дає безліч обручів, щоб проскочити через користування сервісом. 

adt ідентифікація-крадіжка-захист-огляд-ідентичність-приладова панель

Наприклад, якщо вам надійшло сповіщення та вам потрібно зв’язатися з ADT про потенційну крадіжку особи, вам доведеться відскочити назад на інформаційну панель ADT, але вам потрібно буде увійти на інформаційну панель крадіжки особи, щоб побачити сповіщення в першій місце. 

Було б одне, якщо все, що стосується крадіжок особи, було на одній інформаційній панелі, а інша зберігала загальну інформацію про обліковий запис ADT, але це не так. 

Деякі функції, такі як відновлення витрат та вирішення інцидентів, знаходяться на головній інформаційній панелі, а сповіщення – про крадіжку особи. Ззаду назад і вперед вам потрібно мати дві відкриті вкладки, щоб зробити що-небудь, що ще більше засмучує, якщо ви вийдете з обох після 15 хвилин бездіяльності. 

Однак, інформаційну панель ідентичності легко обійти. ADT показує ваш кредитний рейтинг, будь-які нові сповіщення, ваші поточні звіти, деякі поширені запитання та щомісячні сповіщення. Легко перестрибувати та знаходити звіти для різних областей моніторів ADT, а також додавати нову інформацію в розділ “редагувати профіль”.. 

Захист

ADT, як згадувалося в розділі “Особливості” вище, відображає основні принципи будь-якої хорошої служби захисту від крадіжок особистих даних та за прийнятною ціною. Однак деякі функції захисту відсутні, що пояснює низький показник середнього показника. ADT буде захищати вас, коли мова йде про темну мережу та публічні записи, але поза цим ви все ще вразливі. 

Найбільш очевидний упущення – захист соціальних медіа, але більше того, якась система управління ризиками. Захист від крадіжки особистих даних – це лише управління ризиком, незалежно від того, наскільки ретельним є моніторинг підозрілої діяльності. ADT не містить жодної метрики вимірювання ризику на інформаційній панелі, що може означати, що ви ненавмисно ставите під загрозу свою особу. 

Профілактичні заходи в кращому випадку важко знайти. Немає інформації щодо збереження вашої особистої інформації на панелі приладів. Скоріше ADT працює у фоновому режимі, скануючи деякі значущі області, але пропускаючи інші критичні області в процесі. 

Ціна хороша, і хоча ми можемо похвалити ADT за те, скільки він пропонує за діючим курсом, ви все одно отримуєте те, за що платите.. 

ADT більш орієнтований на те, якщо щось трапиться, не заважаючи в першу чергу, і на цьому фронті це досягає успіху. У вашому плані передбачено 1 000 000 доларів США відшкодування коштів та цілодобові послуги з відновлення крадіжок особи. Принаймні, якщо ваша особистість буде викрадена під час використання ADT, вам допоможе відновити її. 

Існують профілактичні засоби, хоча це не очевидно. Через центр знань, про який ми детальніше поговоримо в наступному розділі, ви можете переглянути статті про запобігання крадіжок особи. Ви також можете виміряти свій ризик за допомогою інструменту RiskCompass, який подасть оцінку ризику на основі ваших відповідей на деякі основні питання. 

adt-ідентичність-крадіжка-захист-огляд-ризик-компас

Можна, якщо не ймовірно, повністю пропустити ці інструменти, що так само добре, як не включати їх. Наприклад, RiskCompass пропонується виключно через центр знань, незважаючи на те, що це інструмент, спеціально створений для захисту від крадіжок особи. З цієї причини було б доцільно включити його до інформаційної панелі крадіжок особистих даних, а не до області підтримки.

Підтримка

Найпростіший спосіб знайти підтримку – через інформаційну панель ADT. На інформаційній панелі крадіжок особи відображається номер телефону, але це все. За допомогою звичайної інформаційної панелі ви можете відкрити центр знань, який, як було сказано вище, включає підтримку, а також інструменти для запобігання крадіжок особи. 

adt-ідентичність-крадіжка-захист-огляд-центр знань

Такі терміни, як “база знань” та “центр знань”, як правило, є гіперболічними, оскільки ці області є лише ресурсами підтримки. Однак ADT заробляє заробник. Центр знань – це місце для, ну, отримання знань. ADT пропонує поради щодо захисту себе, ресурси для зв’язку з фінансовими установами тощо. 

Центр знань – це саме те. Немає справжніх ресурсів підтримки. Наприклад, FAQ містить запитання на кшталт “що таке порушення даних”, але не говорить про керування обліковим записом або налаштування служби.

Традиційна база знань пропонується через довідковий центр, і, на жаль, на інформаційній панелі немає посилання на неї. Вам доведеться повернутися на головний веб-сайт, який використовує іншу URL-адресу на панелі інструментів, і натиснути кнопку “підтримка” у верхній панелі сайту. 

adt-ідентичність-крадіжка-захист-огляд-довідковий центр

Розглянуті теми корисні, хоча й основні, наприклад, як переглянути історію платежів або змінити послугу. Хоча ми цінуємо сегментацію центру знань щодо захисту від крадіжок ідентичності, але важко обмінятися підтримкою між двома сферами. Так само, як і дві інформаційні панелі керування вашим обліковим записом, пошук ресурсів самодопомоги може почуватися громіздким. 

Однак зв’язатися з ADT – це що інше. Незалежно від того, де ви знаходитесь на сайті, ADT постійно нагадує вам, що ви можете зателефонувати в будь-який час. Номер, представлений на сайті, – це загальна лінія підтримки, яка доступна цілодобово. Якщо вам потрібна допомога з відновленням ідентичності, є окремий номер, який ви можете переглянути на інформаційній панелі. 

Якщо у вас є просте запитання, ви завжди можете зв’язатися і в чаті. ADT пропонує цілодобовий чат в прямому ефірі, який ви можете ініціювати через бульбашку в правому нижньому куті головного веб-сайту. Під час цього огляду ми стикалися декількох разів і завжди зустрічали відповідь менше ніж за хвилину. 

Вирок

Захист крадіжки особистих даних ADT – це недорога та ефективна послуга захисту від крадіжки особистих даних для більшості цілей. Якщо ви хочете, щоб страхування захистило вас, якщо ваша особистість буде викрадена, і яка буде контролювати публічні записи та темну мережу за розумною ціною, ADT надає Однак для соціальних особливостей краще шукати в іншому місці. 

Ці функції одержують досить високу ціну, як ви бачите в наших оглядах захисту від крадіжок особи. ADT отримує більшу частину шляху там набагато менше, тому якщо це звучить як ви гра, це, мабуть, правильна послуга для вас. 

Що ви думаєте про ADT? Ви збираєтесь зареєструватися на рахунок? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Поширені запитання щодо захисту від крадіжок особи ADT

  • Що означає ADT??

    ADT означає американський районний телеграф. Компанія була започаткована в 1874 році як одна з 57 районних телеграфних компаній, зрештою використовуючи систему доставки телеграфів як засіб забезпечення житлової безпеки.

  • Що таке АДТ?

    ADT – охоронна корпорація, яка пропонує електробезпеку, моніторинг тривоги та захист від пожеж для великих та малих підприємств, а також житлові адреси.

  • Скільки коштує ADT?

    Безпека ADT, протипожежний захист та спостереження – це лише цитата. Ціна буде залежати від місця розташування, розміру та обсягу охорони. ADT також пропонує послуги захисту крадіжок особистих даних за $ 9,99 на місяць.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me