ID Огляд сторожової собаки

Хоча не найпростіший у використанні, ID Watchdog є потужною, ціною альтернативою кількох провідних постачальників послуг захисту від крадіжок особи. Прочитайте, чому нам це подобається в цьому повному огляді сторожових ідентифікаторів.


id-watchdog-slider1

id-watchdog-slider2

id-watchdog-slider3

id-watchdog-slider4

id-watchdog-slider5

Попередній

Далі

ID Watchdog, придбаний Equifax у 2017 році, існує вже з 2005 року, пропонуючи послуги захисту та викрадення особистих даних за розумною ціною. Ця пропозиція залишається недоторканою, і ID Watchdog сидить нижче конкуренції за рівнем ціни, конкуруючи при цьому сидіти за титом. 

Служба не надто оновлена, і це добре. Однак зручність використання також не покращилася. Хоча ID Watchdog – це не зламана послуга, вона створює більше ніж одну проблему під час налаштування. Однак, захист, особливо за ціною, гідний нашого найкращого керівництва із захисту крадіжок особи. 

У цьому огляді ID Watchdog ми детально розповімо про свій досвід після випробування. Попутно ми розповімо про особливості, ціну, простоту використання, захист та підтримку, перш ніж виносити вирок.

Особливості

ID Watchdog має стандартний перелік функцій, включаючи страховку в розмірі 1 000 000 доларів США, моніторинг темних веб-сторінок та налаштовані сповіщення. Відверто кажучи, самі функції не вражають. Однак, враховуючи низьку ціну, список світить. 

Покриття є запасом, але ID Watchdog спирається на це за допомогою управління справами. Якщо ваша особа викрадена, коли у вас є підписка на сторожову службу посвідчення особи, для відновлення буде призначений менеджер справ, обробляючи всі документи, тому вам не доведеться.

Кол-центр, в якому працюють ці менеджери справи, також працює цілодобово і може надавати підтримку більш ніж 100 мовами. 

Однак ви не повинні стикатися з проблемами. ID Watchdog забезпечує “базовий” та “розширений” моніторинг, обидва вони пропонуються на двох рівнях обслуговування. “Базовий” складається з моніторингу публічних записів, ліцензій, сертифікатів тощо, щоб побачити, чи хтось використовує вашу особисту інформацію. 

“Розширений” моніторинг іде все глибше, дивлячись на Національну зміну реєстру адрес та поштових кредитів США. Він також охоплює темну павутину, скануючи веб-сайти, чати та форуми, пов’язані з торгівлею краденою інформацією. 

Хоча ринок ніші, ID Watchdog особливо корисний для медичних працівників. Він контролює базу даних національного ідентифікатора постачальника. Якщо ви не знаєте, номер ІПП – це 10-значний ідентифікатор для медичних працівників США, якщо хтось викраде посвідчення медичного працівника, він може використовувати це число, щоб заплямувати практику лікаря..

Якщо щось з’явиться у кількох областях, за якими слідкує ID Watchdog, ви отримаєте сповіщення одразу, і ці сповіщення можна налаштувати. Хоча ID Watchdog завжди надсилатиме сповіщення незалежно від того, звідки воно надходить, ви можете отримати його через мобільний додаток, текст, телефонний дзвінок або комбінацію. Однак ви завжди отримуватимете сповіщення електронною поштою.

Огляд функцій сторожового ідентифікатора

Ціноутворення

ID Watchdog має простий список продуктів. Послуга та сама, незалежно від того, який із двох планів – «плюс» або «платина» ви обираєте; ви отримуєте 1 000 000 доларів США на покриття, темний моніторинг веб-сторінок, настроювані сповіщення та повністю кероване відновлення, якщо вашу особу викрадуть. 

Однак дорожчий «платиновий» план також поставляється з кредитовими оцінками та звітами від Equifax, Experian та TransUnion.

Зважаючи на те, що ви можете отримати найновіші кредитні бали безкоштовно в Інтернеті, однак “плюс” є більш привабливим. Лише 15 доларів на місяць – це велика ціна, особливо порівняно з LifeLock, який за аналогічний план стягує близько 20 доларів (читайте наш огляд LifeLock).

Навіть послуги за розумною ціною коштують на кілька доларів дорожче, ніж ID Watchdog (для прикладу читайте наш огляд Identity Guard). 

Це якщо ви також платите щомісяця. ID Watchdog дозволяє вам вибирати річний платіжний цикл під час оформлення каси, і якщо ви перескочете на нього, ви отримаєте два місяці захисту безкоштовно. Це приводить щомісячну ціну плану «плюс» приблизно до $ 12,50.

ID сторожовий платиновий

Як уже згадувалося, ви не вистачаєте на кредитні бали та звіти з “плюсом”. Якщо ви хочете цього, вам доведеться піти на платиновий план, чого не варто, враховуючи зростання цін.

Хоча «платина» все ще дешевша, ніж конкуренція – подібний план на IdentityForce коштує приблизно на 5 доларів більше на місяць, як ви бачите в нашому огляді IdentityForce – він завищений порівняно з „плюсом“. 

Важливо вибрати план, який ви хочете дотримуватися, оскільки ID Watchdog не пропонує повернення коштів за щомісячні плани. 

Однак, щодо річних планів є певна плутанина. Згідно з умовами обслуговування, ID Watchdog каже, що “поверне вам заборговану суму”, якщо ви припините до кінця щорічного терміну. Однак він також згадує про трирічний план, який ми не змогли знайти. 

Ця претензія прямо суперечить його продуктовій сторінці, де написано: «Ви можете скасувати її в будь-який час; однак ми не надаємо часткових повернень за місяць ». Імовірно, якщо ви придбаєте щорічний план, ID Watchdog поверне вам цілі місяці, які ви не використовували, але він не поверне плату за місяць, у якому ви скасуєте.

Простота використання

ID Watchdog не має особливо привабливого веб-сайту, але він робить роботу. Його застаріло більше декількох років, але враховуючи, наскільки мало місця на сайті, не важко знайти свій шлях. Отже, менший веб-сайт також призводить до обмеженої інформації про те, що ви купуєте, коли настає час для реєстрації. 

Наприклад, знадобилося два пошуки в Google і більше декількох хвилин, щоб розшукати веб-сайт, щоб з’ясувати, що ID Watchdog пропонує страховку в розмірі 1 000 000 доларів. Те, що повинно бути вказано на сторінці продукту, замість цього приховується в ієрархії сторінок, зазначеній як остання опція вкладки “Центр обслуговування клієнтів” сторінки “Ідентифікація сторожового досвіду”.. 

id-watchdog-review-website

Так само, як згадувалося вище, політика відшкодування коштів не роз’яснюється на сторінці продукту. Натомість він написаний усіма великими літерами в умовах, які можна знайти лише в нижній частині колонтитулу веб-сайту. 

Було б одне, якби невеликі роз’яснення були приховані в межах веб-сайту, але це не так. Основна інформація, така як політика відшкодування та рівень покриття, не з’ясовується на сторінці продукту. Крім того, ця інформація змішується з іншою нерелевантною інформацією. 

Наприклад, у головному меню веб-сайту розміщено розділ із позначенням «вигоди працівникам». Вам би пробачили, що думають, що це для працівників ID Watchdog, як ми це робили, але ця сторінка насправді захищає крадіжку особистих даних. Безумовно, вкладка з цією назвою була б набагато менш заплутаною. 

Сторінка продукту – в головному меню вказана як “Служби сторожових ідентифікаторів ID” – це чудово. Він забезпечує порівняння двох рівнів і навіть дає коротке пояснення кожної функції. Після того, як ви виберете свій план, процес оформлення каси короткий. Ви виберете свій платіжний цикл, введіть платіжну інформацію та натисніть «надіслати». 

id-watchdog-огляд-продукт-сторінка

Звідти ви почнете налаштування облікового запису. ID Watchdog запитує лише основну інформацію, включаючи ваше ім’я, номер телефону, номер соціального страхування та домашню адресу. На цій сторінці ID Watchdog має печатку із написом “30-денна гарантія повернення грошей: скасуйте будь-коли”. Ми не затримуємо дихання на цю претензію.

Ідентифікатор сторожового входу

Після округлення вашої особистої інформації ви можете увійти на інформаційну панель ID Watchdog, і, чоловіче, це невтішне видовище. Розділ «огляд» не дає вам огляду майже нічого. На ній відображаються ваше ім’я, товар, який ви придбали, і коли ви зареєструвалися в обліковому записі.

id-watchdog-review-dashboard-review

Інші вкладки, “рахунок” та “вдосконалені інструменти”, аналогічно позбавлені інформації. “Обліковий запис” дозволяє змінювати особисту інформацію, для якої не потрібен пароль. Вважаючи, що ID Watchdog – це служба захисту від крадіжок особистих даних, це занадто великий нагляд, щоб ігнорувати. 

Навіть при цьому, сторінка «вдосконалених інструментів» є найгіршим правопорушником. У ньому написано, що “ваш план включає додаткові інструменти, такі як наш мобільний додаток, втрачений гаманець та страхування, щоб забезпечити вам доступ до своїх даних, коли вони вам потрібні, та допомогти відновити їх у випадку шахрайства або крадіжки особи”, і це все. Немає посилань для завантаження цих функцій або будь-яких інших вказівок про спосіб доступу до них. 

id-watchdog-review-Advanced-tools

Єдиною корисною вкладкою є “посібник з обслуговування”, який завантажить та відкриє PDF-файл із деталізацією особливостей вашого облікового запису. Навіть тоді, дещо з’ясовано. Наприклад, у документі йдеться про захист дитячого кредиту, стверджуючи, що “ID Watchdog – єдиний постачальник пільг з можливостями онлайн-блокування дітей”, що не відповідає дійсності. 

У ньому йдеться про те, що ви можете активувати блокування дітей через свій обліковий запис Watchdog ID, але, переглянувши безплідну інформаційну панель, ми нічого не придумали..

Оновлення сторожових ідентифікаторів

Повозившись близько 20 хвилин, ми помітили, що приладова панель почала змінюватися. Кожен раз, коли ми переходимо до нового розділу, у верхній панелі відображатиметься нова вкладка, або коли ми повертаємось до сторінки, яку ми відвідували раніше, на ній з’являться нові розділи.

Минуло певний час, щоб все повною мірою ввійшло – близько години або близько того – але як тільки це було зроблено, панель приладів стала набагато кориснішою. ID Watchdog показав кожну область, яку він сканував, а також стан цього сканування. Крім того, був доданий розділ для сповіщень, де ви могли бачити все, що прогортається у вашому імені. 

Остаточна форма інформаційної панелі набагато краща за ту, з якою ми вперше зустрічалися, але ID Watchdog не зникає з гачка. Недоцільно вважати, що хтось приземлився на приладову панель – ID Watchdog завантажує вас туди відразу після оплати – оглядається і вирішує, що більше нічого йому немає.

id-watchdog-review-updated-dashboard

Перші враження – це все, і ID Watchdog – це не дуже добре. Немає вітального електронного листа або жодних ознак того, що приладну панель потрібно налаштувати. 

Насправді, під час нашого тестування ми ніколи не отримували електронний лист від ID Watchdog, незважаючи на численні спроби скинути свій пароль після того, як наш менеджер паролів не зміг захопити логін (читайте наш огляд Dashlane для менеджера паролів, який завжди фіксує вхід). 

Ми години чекали, поверталися, ще чекали і знову прив’язували, але нічого не приходило. Врешті-решт нам довелося зателефонувати ID Watchdog, щоб відновити свій пароль (докладнішу інформацію про цей досвід ви можете прочитати в розділі «підтримка» нижче). 

ID Watchdog Mobile App

ID Watchdog також пропонує мобільний додаток, який набагато привабливіший за приладну панель робочого столу. Однак функціональніші обмежені. Спочатку ми встановили додаток, сподіваючись знайти деякі функції, описані в посібнику зі служб, наприклад, менеджер паролів, але не знайшли їх. 

Мобільний додаток дозволяє заблокувати кредит, додавати предмети до вашої загубленої скарбниці та переглядати сповіщення. Сейф загубленого гаманця є найцікавішою особливістю, оскільки він дозволяє переглядати облікові дані у випадку втрати гаманця. З цього приводу ми не знаємо, скільки людей ходить зі списком даних облікового запису у своєму гаманці. 

Крім додавання нової інформації, що простіше зробити на робочому столі, мобільний додаток – це просто центр сповіщень. Хоча в цьому добре справляється. На екрані сповіщень є кнопка “зателефонувати ID сторожовій службі для розслідування”, яка автоматично набере вам лінію підтримки.

Захист

ID Watchdog робить все, що повинна служба захисту крадіжок особи, постійно контролюючи вашу кредитну, фінансову та особисту інформацію. Однак це виходить за рамки моніторингу в соціальних мережах, скорочення клопотань та сповіщень про злочинців сексуального характеру, які служать універсальним центром для збереження вашої особистої інформації. 

Після повного оновлення інформаційної панелі ви побачите пропозиції служб ID Watchdog та результати кожного сканування. Наприклад, при запуску “темна павутина” повинна мати чіткий результат, поки вона ще сканує національну базу даних змін. Корисно не тільки бачити будь-які сповіщення, що з’являються, але й результати сканувань, як вони відбуваються. 

З особливостей нам найбільше подобається моніторинг соціальної мережі. Ви можете прив’язати свої Facebook, Twitter, Instagram та LinkedIn до сторожових ідентифікаторів ID, але більше того, ви можете налаштувати, коли ID Watchdog повідомляє про зміни. Ви можете налаштувати суворість сповіщень на 14 категорій, так, наприклад, ви можете встановити геодані на “легкі”, а “фанатизм-расизм” на серйозні.

id-watchdog-review-social-media-settings

Весь цей моніторинг поєднується з формуванням вашого звіту про експозицію, який вказує, які дані у соціальних мережах можуть піддавати вас крадіжці особи. Хоча не настільки всеохоплюючий, як показник управління ризиками Identity Guard, звіт про експозицію є приємним доповненням. 

Однак приладова панель призначена не лише для моніторингу соціальних медіа та ваших сповіщень. Ви також можете заблокувати свій кредит, якщо є несанкціонований доступ. На вкладці “кредит”, яка з’являється після вищезгаданих оновлень, є можливість заблокувати кредит за допомогою кожного з трьох провідних бюро. Якщо ви використовуєте план “плюс”, відображається лише Equifax. 

id-watchdog-review -redit-lock

Підтримка

Є лише один спосіб отримати обслуговування клієнтів за допомогою ID Watchdog: по телефону. Відсутність вкладки підтримки на інформаційній панелі – це не нагляд за дизайном. Поруч із посібником зі служб та блогом компанії немає ресурсів самодопомоги. Підтримка телефону є єдиним маршрутом, але, на щастя, це ефективно. 

Ми звернулися до свого забутого пароля, і ми були задоволені тим, що нам не доводилося мати справу з автоматизованим деревом телефонів чи чим-небудь подібним. Натомість бот вітає вас, просить вас залишитися на лінії для опитування та зв’язує вас безпосередньо з представником служби обслуговування клієнтів.

Вирішення прохання було вітром. Представник запитав основної інформації для підтвердження дзвінка, включаючи останні чотири цифри SSN, з яким ми підписалися, і отримав право допомогти. Навіть короткий досвід, який ми мали, дає нам велику впевненість у здатності ID Watchdog вирішувати більш серйозні запити. 

Однак відсутність підтримки електронної пошти та бази знань не можна ігнорувати. Хоча ID Watchdog пропонує підтримку телефону цілодобово – і більш ніж на 100 мовах для завантаження – це не є заміною підтримки електронної пошти та ресурсів самодопомоги. Ви навіть не можете скасувати свій акаунт, не спершу зателефонувавши в сторожу ID.

Вирок

ID Watchdog представляє більше декількох гикавок під час налаштування, але навіть як погано змащена машина, вона заслуговує на вашу увагу. Це дешевше, ніж конкуренція, зберігаючи ті ж функції. Це означає, що ви пропонуєте варіанти підтримки торгівлі та зручність використання для невеликого падіння цін. 

Якщо для вас важливі варіанти зручності та підтримки, не забудьте прочитати наші інші відгуки про захист від крадіжок особи. Хоча навіть з тими недоліками варто поглянути на ID Watchdog. 

Що ви думаєте про службу? Чи плануєте ви спробувати? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Поширені запитання щодо сторожового ідентифікатора

  • Що таке сторожовий ідентифікатор?

    ID Watchdog – служба захисту від крадіжок особистих даних, яка відстежує ваш номер соціального страхування, інформацію про банківські рахунки, медичну документацію та інше для можливих моментів шахрайства. Якщо ваша особа буде викрадена під час користування послугою, ви отримаєте до 1 000 000 доларів США відшкодування витрат та спеціального керівника справи відновлення особи.

  • Скільки коштує сторожовий ідентифікатор?

    ID Watchdog пропонує два плани: плюс і преміум. “Плюс” – 14,99 дол. США на місяць, а “премія” – 19,95 дол. США на місяць, якщо рахувати щомісяця. Якщо платити щороку, обидва плани пропонують два місяці обслуговування безкоштовно, знизивши ціну до 149,99 дол. США та 199,95 дол. США відповідно..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me