Огляд охоронця особи – оновлений 2020 рік

Огляд посвідчення особи

Незважаючи на недавнє поглинання, Identity Guard, схоже, причепився до своєї колишньої особи та надає потужну службу захисту крадіжок особи. Ознайомтеся з нашим повним оглядом особи, що охороняє особу, на всі деталі.


особа-охорона-слайдер1

особистість-охорона-слайдер2

особистість-охорона-слайдер3

особистість-охорона-слайдер4

особистість-охорона-слайдер5

Попередній

Далі

Охорона ідентичності існує навколо блоку, заснованого в 2001 році компанією Intersections Inc. Нещодавно, проте, Intersections Inc. була придбана iSubscribe, і обидва об’єдналися в об’єднаний суб’єкт господарювання Aura. iSubscribed був дітищем Харі Равічандран, який, як ми бачили в нашому випробуванні International Endurance International, є поганою новиною. 

З Равічандраном на чолі Аури – він зайняв посаду генерального директора після спільного підприємства – майбутнє Identity Guard незрозуміле. Однак, виходячи з того, що ми відчували під час проведення цього огляду охорони особи, здається, що основна служба все ще залишається недоторканою. Що ще важливіше, що ця основна служба гідна місця в нашому найкращому списку захисту від крадіжок особи. 

Це приносить хороший пакет захисту від крадіжок особистих даних, включаючи страховку в розмірі 1 000 000 доларів, моніторинг темних веб-сторінок та повідомлення про зміни кредиту. Більше того, Identity Guard пропонує всі ці функції за розумною ціною.

Особливості

Як ми розберемося в наступному розділі, програма Identity Guard має три плани. Незважаючи на різні функції, основна захист між планами однаковий. Незалежно від того, що ви платите, у вас є спеціалізований керівник справ на базі США, 1 000 000 доларів США на страхування викрадення особистих даних та онлайн-інформаційну панель.

Плани будуються навколо штучного інтелекту IBM «Watson». Якщо ви не знаєте, Watson – це відкрита мульти хмарна платформа AI, яка дозволяє компаніям будувати моделі AI з нуля. Він продається комерційно з 2013 року і застосовується в різних програмах. Найбільше, що його застосовували для визначення шляхів лікування раку. 

Identity Guard використовує машинне навчання для виявлення потенційних моментів крадіжок особи. Незважаючи на те, що AI не є ідеальним на даний момент, ми раді бачити, що Identity Guard використовує таку хвалену систему, як Уотсон, над розробленим власноруч роботом.. 

Уотсон є основним, з такими функціями, як керівник справи та страхування крадіжок особи, що підтверджує його. Окрім відстеження вашого номера соціального страхування, імені та іншого, Watson також буде стежити за темною павутиною. Темна павутина здебільшого є ринком викраденої інформації, хоча вона використовується для інших цілей, як ви бачите в нашому посібнику з кіберзлочинності..

Щоразу, коли дані крадуть, вони зазвичай не націлені, якщо тільки ціль не є потужною особою, яка потрапила, скажімо, у фішинг-схему. Натомість зловмисники крадуть бази даних, наповнені паролями, номерами соціального страхування тощо. Коли це станеться, бази даних продаються в темній мережі. За допомогою програми Identity Guard, якщо ваша інформація з’явиться, ви отримаєте сповіщення. 

Ви повинні знати, перш ніж це станеться. Це тому, що, окрім сповіщень про використання вашої інформації, програма Identity Guard також повідомить вас про порушення відповідних даних. Таким чином, ви можете стежити за тим, що відбувається до того, як щось відбулося з вашим іменем.

Незважаючи на багатошаровий підхід, крадіжка особистості все ж відбувається. Навіть якщо це все-таки є, охорона особи посвідчує вас. Окрім компенсації до 1 000 000 доларів США, ваш спеціалізований керівник справи займатиметься всіма важкими підніманнями, консультуючи вас, що робити і коли це робити..

Особливості конфіденційності особи

Identity Guard включає в себе кілька функцій, щоб захистити вас під час онлайн. Chrome, Firefox та Safari підтримують налаштування конфіденційності для ваших облікових записів соціальних медіа та безпечне розширення перегляду, однак, як не дивно, Opera не підтримується, незважаючи на те, що браузер на базі Chromium, як Google Chrome (читайте наш огляд Chromium). 

Весь захист здійснюється через розширення Safe Browsing. Це заблокує рекламу та флеш-запити, змусить HTTPS на веб-сайтах і відверне вас від фішингових URL-адрес. 

За допомогою інформаційної панелі безпечного перегляду – до якої можна отримати розширення – ви також можете керувати налаштуваннями конфіденційності для Facebook, LinkedIn, Twitter та Google+ (хоча, як ви бачите в нашому посібнику з конфіденційності Facebook, це не важко зробити самостійно). 

особистість-охорона-огляд-безпечний перегляд

Хоча ви можете отримати цей захист через безкоштовні розширення Chrome, все добре в одному місці приємно. Можливість швидко змінювати налаштування конфіденційності в соціальних мережах, захищаючи їх від видобутку ресурсів, фішингу та реклами, не варто скидати з рахунків. Крім того, ви можете бачити основну інформацію з розширення безпосередньо на інформаційній панелі Identity Guard.

Огляд особливостей охорони особи

Ціноутворення

Охорона посвідчення особи відповідає одній із більшості служб захисту крадіжок особи. Два основні плани Identity Guard, які ми вважаємо, – це та сама ціна, що і IdentityForce. Як ви можете прочитати в нашому огляді IdentityForce, ви можете зекономити на ньому більше грошей, вибравши їх щорічний план, ніж ви можете з Identity Guard. 

Незважаючи на це, ціна непогана, особливо коли Identity Guard пропонує трибюджетний моніторинг кредитів приблизно на 15 доларів менше на місяць, ніж LifeLock (читайте наш огляд LifeLock). Ціноутворення акцій у кращому випадку нормально, але Identity Guard виділяє план бюджету, з яким мало хто може конкурувати. 

Якщо ви купуєте рік, рівень “цінності” працює на 7,50 доларів на місяць, або 8,99 доларів на місяць, якщо ви платите щомісяця. Незважаючи на те, що менше, ніж удвічі менше, ніж “загальний”, рівень бюджету забезпечує подібний захист. Ви все одно отримуєте 1 000 000 доларів США на страхування викрадення особистих даних, спеціалізований керівник справ на базі США та виявлені AI загрози. 

Насправді, лише ті функції, які вам бракують, стосуються кредиту. Звичайно, важливі моніторинг банківських рахунків та сповіщення про зміну кредитних балів, але враховуючи, наскільки недорога «цінність», легко переглядати ці функції. 

“Усього” додає до цих функцій, сповіщаючи про зміни кредиту за допомогою трьох бюро та надаючи щомісячну кредитну оцінку. Крім того, він надає сповіщення про відкриття будь-яких чекових або ощадних рахунків на ваше ім’я. 

Перехід між “загалом” і “прем’єр” не такий великий, як стрибок між “значенням” і “загальним”. Пропозиція вищого рівня компанії Identity Guard додає дві функції: кредитний звіт трибюро та соціальний звіт. З двох останніх цікавіше; він відстежує облікові записи соціальних мереж на ваше ім’я, щоб побачити, чи відбувається щось шахрайство.

У нас є індивідуальні плани, перелічені вище, але є і сімейні версії кожного рівня. Ціни зростають, як і очікувалося, але не набагато. Наприклад, “загальна кількість” стрибає від $ 19,99 на місяць – якщо виставляти рахунок щомісяця – до $ 29,99. Стрибок цін насправді не дуже, особливо якщо врахувати, що сімейні плани охоплюють усіх дорослих та дітей в одному домогосподарстві. 

Якщо ви спробуєте послугу і вирішите, що вона не для вас, Identity Guard має політику повернення коштів, хоча вона є дещо конкретною. Виплата щорічно присуджує повне відшкодування, якщо вимагається протягом перших 30 днів, тоді як щомісячні плани не підлягають відшкодуванню. 

У політиці відшкодування зазначено, що деякі плани можуть мати гарантію повернення грошей, хоча ми не могли їх знайти. Ми найкраще здогадуємось, що в конкретних обставинах Identity Guard забезпечує політику повернення коштів за допомогою різних акцій, і в такому випадку у вас буде 30 днів, щоб скасувати.

Простота використання

У Identity Guard є простий сайт, майже до вини. Він пропонує основні деталі щодо списку функцій, але Identity Guard не йде в глибину. Швидше за все, ви переходите на сторінку продукту із трьома рівнями, які пропонує програма Identity Guard. Ви можете натиснути для отримання більш детальної інформації під кожним рівнем.

З точки зору простоти використання, це чудово, хоча деякі додаткові деталі – можливо, заховані під сторінкою продукту – не зашкодять. Після того, як ви перейдете на сторінку продукту, ви зможете порівняти функції між планами та побачити різницю цін залежно від вашого платежного циклу. Крім того, ви можете перемикатися між індивідуальними та сімейними планами. 

особистість-охорона-огляд-продукт-сторінка

Потім потрібно створити обліковий запис – для нього потрібен лише електронний лист та пароль – і ввести попередню інформацію, наприклад, ваше ім’я та адресу. Identity Guard розбиває процес на кроки, що полегшує його перетравлення. Здійснення того, що все відбуватиметься перед оплатою, також корисно, оскільки після налаштування не спостерігатиметься нагляд за покриттям.

особистість-охорона-огляд-налаштування

Після підтвердження оплати Identity Guard пройде короткий процес сканування в Інтернеті на інформацію, яку ви ввели, яка відображається за допомогою анімації на екрані. Потім ви можете увійти на свою приладову панель. На момент огляду ми зустріли повідомлення про те, що панель приладів є новою і надалі отримуватиме оновлення. 

Інформаційна панель охоронця

Інформаційна панель чиста, показує сповіщення про активність у вашому імені, погрози та інформацію в темній мережі. Однак ми ввійшли в систему за допомогою Opera (читайте наш огляд на Opera), яка офіційно не підтримується Identity Guard. 

Якщо ви не використовуєте Chrome, Microsoft Edge, Firefox або Safari, ви не зможете налаштувати налаштування конфіденційності або ввімкнути безпечний перегляд (докладніше про це в наступному розділі). Ми перейшли на Chrome, щоб перевірити ці функції.

особистість-охорона-огляд-інформаційна панель

Перш ніж перейти до інших областей інформаційної панелі, є деякі “питання загрози”, на які потрібні відповіді. Identity Guard поставила нам 32 питання, що стосуються доходів, банківських асоціацій тощо. Імовірно, ця інформація допоможе краще захистити вас від крадіжок особи, хоча наша параноя щодо конфіденційності в Інтернеті розгорілася. 

Незважаючи на це, корисно відповісти на ці запитання. Якщо ви, наприклад, використовуєте macOS і в першу чергу купуєте одяг у Macy’s, то Identity Guard сповістить вас, якщо комп’ютер Windows намагається зробити покупку у Neiman Marcus. 

особистість-охорона-огляд-загроза-питання

Питання щодо загрози – це частина вашого списку спостереження, яка є всією інформацією, яку захищає Identity Guard. На додаток до цих питань, ви можете також підтвердити свою особу, відповівши на коротку серію запитань із різноманітним вибором, що стосуються позик, які ви могли взяти. У нашому випадку всі запитання були помилковими. 

Крім того, є темний веб-розділ у списку спостереження. Там ви можете додати більше інформації у свій профіль (ваш SSN, номер телефону, ім’я, дата народження, електронна адреса та адреса зберігаються під час реєстрації). 

Ви також можете додати кредитні картки, номери паспортів, інші адреси тощо. Зауважте, що ви можете не отримувати сповіщення про всю введену інформацію, виходячи з обраного вами плану. 

особистість-охорона-огляд-додавання-елемент

Вся ця інформація поєднує в собі результат оцінки ризику управління (RMS), який за замовчуванням встановлюється на 99 із 100. Ваша RMS – це поєднання того, як ви реагуєте на сповіщення, як ви поводитесь з кредитом та своїм способом життя. Відповіді на ваші запитання щодо загрози, багато з яких запитують про звички витрат, вплинуть на ваш результат. 

особистість-охорона-огляд-оцінка ризику-управління

Захист

З Уотсоном на чолі, Identity Guard пропонує деякий найкращий захист на ринку або, принаймні, одне з найбільш комплексних сканувань.. 

Як і будь-яка служба захисту крадіжок особи, ви не можете багато чого зробити, щоб уникнути викрадення вашої інформації, особливо якщо ви недбало ставитесь до неї. Однак, наскільки просунутий Уотсон, ви відразу дізнаєтесь, чи хтось намагається використовувати ваше. 

Крім того, програма Identity Guard надає вам інструменти, щоб зрозуміти, які ризики ви приймаєте в Інтернеті. Це починається з вашої оцінки ризику, яка, як уже згадувалося вище, відстежує, наскільки вірогідна ваша особиста інформація буде викрадена або використана. Незважаючи на ризик в Інтернеті, ваш RMS дає вам швидкий спосіб зрозуміти, про яку інформацію може йти мова. 

Враховуючи свої звички споживання, ваші дії та те, як швидко ви реагуєте на сповіщення, ваш RMS стає єдиним показником, на який потрібно звернути увагу. Він оновлюється щодня, і ви можете переглянути свій бал за день, тиждень або місяць.

Подальший проактивний захист надається у вигляді розширення Safe Browsing. Хоча коригування налаштувань конфіденційності в облікових записах соціальних медіа може бути виключно для, ну, приватності, іноді це може стримувати кіберзлочинність. 

Налаштування облікових записів соціальних мереж “приватними” гарантує, що зловмисники не зможуть скрутити ваші облікові записи для отримання додаткової інформації. Це один із кроків, які ми рекомендуємо в наших порадах щодо запобігання посібника з крадіжок особи. 

Проактивний захист є надійним, але Identity Guard все ще створює резервні копії вашого плану з покриттям у розмірі 1 000 000 доларів США та спеціалізованим менеджером з питань справи. Якщо щось піде не так – що малоймовірно, враховуючи кілька шарів захисту – ваш керівник справи допоможе вам відновити свою особу, і зі страхуванням, готовим до звільнення, ви не втратите грошей у процесі.

Підтримка

Програма Identity Guard дозволяє легко знайти підтримку на інформаційній панелі. У верхньому правому куті ви знайдете номер підтримки, а також кнопку “довідки”, яка спрямовуватиме вас до інших ресурсів підтримки. Замість того, щоб перевести вас на окрему сторінку, програма Identity Guard зберігає недоторкане меню панелі інструментів, тому легко перейти на сторінку довідки, не переходячи на іншу ділянку сайту. 

Довідковий екран простий, як і веб-сайт, він простий. Існують чотири поля опцій, де детально описуються різні сфери підтримки, а також поширені запитання (хоча, на три питання, це не дуже корисно). Скриньки можуть спрямовувати вас на підтримку телефону та електронної пошти, а також забезпечують екскурсію навколо приладової панелі. 

особистість-охорона-огляд-довідкова сторінка

Незважаючи на просту доступ, сторінка довідки не містить багато інформації. Є адреса електронної пошти та номер телефону, але екскурсія по продукту є короткою і не пояснює себе, а поширені запитання лише уточнюють невеликі питання щодо послуги, наприклад скасування підписки та скасування підписки на електронні листи. 

Що засмучує те, що на веб-сайті Identity Guard є більш тривалий FAQ, але він схований у нижньому колонтитулі та недоступний на панелі керування облікового запису. Крім того, вона заповнена лише попередньою інформацією, наприклад, коли розпочинається покриття та деталями політики повернення коштів.

Охорона посвідчення особи – одна з найкращих служб захисту крадіжок особи майже з усіх питань, але вона розпадається, коли йдеться про підтримку. Підтримка телефону не доступна цілодобово, і ресурсів самодопомоги мало. Крім того, під час реєстрації ви не надаєте інформацію про свого керівника справами, тому навіть не можете спілкуватися з ними, якщо не виникає проблема.

Вирок

Identity Guard робить все правильно з точки зору захисту. Ватсон – вражаючий AI, який є у керма, особливо в запитуваній ціні Identity Guard. Незалежно від того, що ви можете заплатити, Identity Guard здійснює захист та страхування, що важко підійти за допомогою служб захисту крадіжок особи. 

Однак, підтримка є меншою. Хоча варіанти є і самі представники роблять трюк, варіанти потребують певної роботи. Розширена база знань та більше варіантів контактів підштовхнуть програму Identity Guard до вершини наших оглядів захисту від крадіжок особи. 

Чи плануєте ви підписатися на захист особи? Що вам подобається в цьому? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me