Огляд LifeLock – оновлено 2020 рік

LifeLock огляд

LifeLock – це, мабуть, найвідоміша служба захисту крадіжок особистих даних, і то з поважних причин. Це чудова робота щодо збереження ваших даних у разі викрадення вашої особи, хоча схема її ціноутворення може призвести до паузи, як ви можете прочитати в нашому повному огляді LifeLock.


рятувальник-слайдер1

рятувальник-слайдер2

рятувальник-слайдер3

рятувальний блок-слайдер4

рятувальний блок-слайдер5

Попередній

Далі

LifeLock – одна з найбільш впізнаваних служб захисту крадіжок особистих даних, настільки, що Symantec – яка розробляє та розповсюджує антивірусний гігант, Norton – придбала його в 2016 році в розмірі 2,3 мільярда доларів. 

Виконавчий директор Symantec Грег Кларк заявив, що придбання було у відповідь на падіння продажів Нортона, яке він пояснив “зниженням частки ринку ПК”.

Спираючись на наш огляд Norton Security, ми б ризикнули сказати, що зменшення продажів є відповіддю на нестабільний продукт (Norton не зміг внести його до нашого найкращого списку антивірусних програм). Незалежно від того, Symantec здійснив покупку, щоб підкріпити продажі Norton, які, здається, спрацювали. Більшість планів LifeLock зараз поставляються в комплекті з Norton 360. 

У цьому огляді LifeLock ми розглянемо цю звичну службу захисту від крадіжок особистих даних, яка висвітлює, наскільки легко зареєструватися для споживачів, що їм коштуватиме і які функції включені. Ми винесемо свій вирок наприкінці, який буде диктувати, чи заробляє LifeLock місце в нашому найкращому посібнику із захисту крадіжок особи.. 

Особливості

LifeLock утримує багато своїх можливостей для своїх планів верхнього рівня, про які ми детальніше ознайомимось у розділі “Ціни” нижче. План “остаточного плюсу” має найповніший набір функцій, але це дозволяє дешевшим планам відчувати себе менш ніж варіантами. 

Наприклад, найдешевший план LifeLock, “стандартний”, має відшкодування викрадених коштів у розмірі 25 000 доларів США, попередження про особу, попередження про соціальне страхування та моніторинг кредитування для одного бюро.. 

Хоча це не поганий пакет за 9,99 доларів на місяць, він жалюгідний у порівнянні з його “кінцевим плюсом”, який пропонує покриття на 1 мільйон доларів, трибюровий моніторинг, Нортон 360 для необмежених пристроїв, банківські сповіщення та інше. Що ще гірше – це те, що “стандартний” план є жалюгідним порівняно з іншими, дешевшими послугами крадіжки особистих даних.

Наприклад, Dashlane, найвищий рейтинг менеджера паролів в оглядах нашого менеджера паролів, також має невелику кількість захисту від крадіжок особистих даних. Як ви бачите в нашому огляді Dashlane, “преміальна” підписка включає моніторинг темної мережі, який LifeLock не пропонує в нижній частині речей. 

Тим часом план «преміум плюс» Дашленда – який коштує так само, як і «стандартний» план LifeLock – навіть включає моніторинг кредитів у реальному часі та страхування від викрадення особистих даних на 1 мільйон доларів. LifeLock також пропонує ці функції, але за значно вищою ціною.

Ми готові витратити більше грошей, щоб отримати LifeLock, у нас немає жодних проблем. Однак є проблема, коли Dashlane може запропонувати більше функцій за 10 доларів на місяць і може це зробити з включеним менеджером паролів. 

Для більш прямого порівняння, ID Watchdog пропонує трибюджетний моніторинг кредитування та моніторинг в темній мережі на 10 доларів менше, ніж “остаточний плюс” плану LifeLock (читайте наш огляд сторожового ID ID).

LifeLock і Norton 360

Однак функції захисту від крадіжок особи не є привабливим для LifeLock. Нортон є. У планах від “вибору” і вище включається версія Norton 360 безкоштовно з вашим пакетом, що пропонує захист від п’яти до необмежених пристроїв. 

Norton 360 схожий на загальну безпеку Bitdefender, яка, як ви бачите в нашому огляді Bitdefender Antivirus, – це всебічний пакет безпеки компанії..

Нортон 360 включає такі функції, як 100 Гб хмарного резервного копіювання, менеджер паролів, батьківський контроль та VPN (читайте наш огляд Norton Secure VPN). Хоча є кращі варіанти для всіх цих функцій під час покупки a la carte – прочитайте наші найкращі резервні копії в Інтернеті, найкращий менеджер паролів та найкращий посібник з VPN – рекомендації – Нортон включає їх під єдиним дахом. 

Більшість функцій оснащені Norton 360, що робить найдешевший план (який не включає Norton) застарілим. Продукт представлений із захистом до п’яти пристроїв, незалежно від того, чи це вони на ПК, macOS, Linux, Android або iOS і закінчується необмеженими пристроями. Зважаючи на це, функції є солідними, хоча ви будете платити за них високу ціну.

Огляд функцій LifeLock

Ціноутворення

Ціни на LifeLock є більш заплутаними, ніж повинні бути, і це пов’язано із “стандартним” планом. Як уже згадувалося, Нортону належить LifeLock, і всі пакети, окрім першої, містять певну версію Нортона 360 зі своїм планом. Діапазон заплутаний, оскільки, незважаючи на однакову початкову ціну, “стандарт” та “вибір” не однакові за характеристиками.

“Select” поставляється з Norton 360, тоді як “стандартний” – ні. Незважаючи на те, що два плани рекламуються з однаковою ціною, під ціною написано “на перший рік”. Кожен план підскакує після першого року, що пояснює розбіжність між першими двома планами. “Стандартний” поновлюється на $ 11,99 на місяць, а “select” – на $ 14,99. 

Збільшуючи діапазон, “перевага” оновлюється на рівні 24,99 дол. США на місяць, а “остаточний плюс” підскакує до $ 34,99. На щастя, вас не примушують приймати щорічну підписку. Хоча вступний тариф застосовується до вашого першого року, вам виставляють рахунок щомісяця, і ви можете скасувати його в будь-який час. 

Хоча ми цінуємо гнучкість, ціна зависока. Судячи з чистого покриття вкрадених коштів, LifeLock значно відстає від конкуренції. Вам доведеться заручитися пакетом «остаточний плюс» на покриття 1 000 000 доларів США, що занадто дорого порівняно з тарифами IdentityForce $ 17,95 за той самий захист (читайте наш огляд IdentityForce).

Крім того, тут є ідея придбання напівзахисту, яка є частиною антивірусів (читайте наш огляд Avast Pro для іншого прикладу цього). Дивно, що багато можливостей зарезервовано для вищих планів. Зрештою, якщо ви купуєте захист від крадіжок особистих даних, ви хочете отримати повний захист.

Психологія ціноутворення, що супроводжує діапазон, зрозуміла; Нортон хоче, щоб ви перейшли прямо до «остаточного плюсу», використовуючи плани нижнього рівня як орієнтир. Це не те саме, що IdentityGuard, який пропонує три плани, які здебільшого забезпечують однаковий рівень захисту (читайте наш огляд IdentityGuard).

З огляду на це, LifeLock є щедрим тим, що дозволяє скасувати свій план у будь-який час і пропонує надійну вступну ставку. Крім того, вам надається гарантія повернення грошей на 60 днів, так що ви можете бути захищеними до двох місяців, не втрачаючи ні копійки.

Простота використання

Оскільки LifeLock і Norton 360 призначені для продажу як пакетний продукт, є два способи придбати підписку: через веб-сайт Norton або через веб-сайт LifeLock. Ми пройшли обидва процеси, і маршрут LifeLock трохи простіше. Однак обидва користуються порталом оформлення замовлень, тому процес вибору плану є однаковим. 

Сайт LifeLock мертвий простий. На ньому є лише кілька сторінок, зокрема “що таке крадіжка особи” та “як працює LifeLock”. Незалежно від того, де ви знаходитесь на сайті, ви можете натиснути кнопку «почати членство», щоб перенести його на сторінку з ціноутворенням. 

lifelock-огляд-ціна-сторінка

Проникливий серед вас може помітити, що на зображенні вгорі відсутній «стандартний» план. LifeLock пропонує свої послуги крім Нортона на сторінці цін, але не відображає їх на цій окремій сторінці вибору плану.

Внизу розміщена маленька кнопка, якщо ви хочете лише захист від крадіжок особи. Вважаючи, що більшість функцій походить від Norton 360, ми не уявляємо, що багато людей захочуть “стандартного” плану, але варто щось відзначити.

LifeLock Checkout

Вибравши свій план, ви перейдете на сторінку оформлення замовлення, де відображається щомісячна ставка підписки, а також функції, що супроводжують її. Хоча ця сторінка здається остаточним місцем оформлення замовлення, це не так. Якщо натиснути кнопку “Оформити замовлення”, ви перейдете на сторінку створення облікового запису на веб-сайті Нортона. 

lifelock-огляд-оформлення замовлення

Тоді вам доведеться пройти процес введення всієї вашої особистої інформації, включаючи свою адресу, номер соціального страхування та номер телефону. Потім LifeLock попросить вас уточнити адреси електронної пошти, які ви мали, міста, в яких ви проживали тощо. Це схожий процес із поданням заявки на отримання кредитної картки.

lifelock-огляд-налаштування

Нарешті, ви переходите до сторінки оформлення замовлення, яка дозволяє виставляти рахунки щомісяця або щороку. Виконання річного плану забезпечить два місяці обслуговування безкоштовно. Незалежно від того, з якою тривалістю ви їдете, ви маєте право на 60-денну гарантію повернення грошей. 

На сторінці підтвердження замовлення ви можете завантажити Norton 360, але в іншому випадку це все, що є в процесі. На цій заключній сторінці ви все одно не можете ввійти у свій обліковий запис. Вам потрібно буде повернутися на сайт LifeLock, щоб увійти. 

LifeLock Логін та управління рахунками

Цікаво, що Norton та LifeLock діляться сторінкою для входу, але незалежно від того, де ви придбали свою підписку, вам потрібно буде скористатися опцією «вхід за допомогою Norton». Ми припускаємо, що логін LifeLock призначений для клієнтів, які зареєструвались перед придбанням. 

lifelock-огляд-вхід

Під час входу про сповіщення, моніторинг кредитних рахунків та трансакції є коротке вступ. Однак у цьому вступі відсутня якась важлива інформація, включаючи налаштування кредитних карток та банківських рахунків для моніторингу темних веб-сторінок, який не завершено під час налаштування. 

Інформаційна панель, на якій можна стежити за станом свого посвідчення особи, перевантажена рекламою. Захист від викрадення особи не так багато – ви встановите його і забудете – ви не витратите багато часу на панель приладів. Однак якщо ви придбаєте щось менше, ніж найдорожчий план, з’явиться кілька оголошень, які заохочують вас до оновлення.

lifelock-огляд-приладова панель

На першій сторінці приладової панелі найважливіший розділ закопаний внизу. Існує невелика область для додавання всієї вашої інформації, включаючи кредитні картки, банківські рахунки, посвідчення водія, інформацію про страхування та електронні адреси. Прикро, нічого цього не охоплюється під час налаштування або під час введення. 

Вважаючи, що захист всієї вашої особистої інформації є сутністю служб захисту крадіжок особи, було б сенсом, що LifeLock веде вас через цей процес. Однак це не так. Насправді, область для додавання всієї цієї інформації похована під рекламою для оновлення, що дозволяє легко пропустити. 

На щастя, щойно ви знайдете цей розділ, додати свою інформацію просто. Замість того, щоб направляти вас до іншої області на приладовій панелі, LifeLock показує спливаюче вікно, де ви можете вводити інформацію в будь-яку зону, яка вас цікавить. Це дозволяє легко зв’язувати банківські рахунки, кредитні картки та інше, не копаючись на інформаційній панелі. 

lifelock-огляд-додавання інформації

Інакше є вкладки для всього, що відображається на інформаційній панелі, включаючи сповіщення, ваш кредитний рахунок та транзакції. Багато з вкладок буде застарілим, якщо ви користуєтеся планом типу “вибрати”, але LifeLock все одно показує їх. Незважаючи на це, процес реєстрації є важливим, навіть якщо він не повністю на рейках.

Захист

LifeLock містить усі основні функції захисту, але як зазначено в розділі “функції” вище, вони зарезервовані для плану верхнього рівня. “Остаточний плюс” включає трибюровий моніторинг кредитування, попередження про діяльність банківських та кредитних карток, сповіщення про злочини, вчинені від вашого імені, три щорічні кредитні звіти, попередження про діяльність інвестиційного рахунку та попередження соціального страхування.

Ці функції можуть переходити до ніг із будь-якою провідною службою захисту від крадіжок особистих даних, включаючи захист від крадіжок посвідчення особи ADT (читайте наш огляд захисту від крадіжок особи, що перебуває в особі). Однак ADT та інші, такі як ID Watchdog, включають ці самі функції у кожен план. 

Основою LifeLock є захист соціального захисту, який, як ви бачите в нашому посібнику з кіберзлочинності, є найбільш ймовірною інформацією, яку потрібно вкрасти. Однак крадіжка особи – це багатогранне злочин. Злочинцю потрібно багато інформації, щоб правильно вкрасти вашу особу, а LifeLock не захищає вас повністю у своїх низьких планах. 

Через злиття з Нортоном багато ваших грошей на підписку спрямовуються на антивірусну сторону речей, захист від крадіжок посвідчень як задумка. Це свідчить про обмеженість можливостей щодо недорогих планів та відсутність покриття на 1 000 000 доларів США для всіх планів, окрім “остаточного плюсу”. 

Однак, пакет Norton та LifeLock може захистити вас від того, щоб ви не вкрали вашу особистість в першу чергу. Нортон сповістить вас про шкідливі веб-сайти та гарантує, що будь-які локальні програми не завдають шкоди вашій машині або не вкрадуть ваші дані, тож слід враховувати щось.

Підтримка

Зважаючи на те, що Нортон є власником LifeLock, не дивно, що існує надійна система підтримки. Ми надали Нортону 72 відсотки в нашому огляді антивірусного програмного забезпечення, роблячи висновок, що, хоч і надійний, розділ підтримки роз’єднаний у деяких областях, а варіанти контактів зазвичай мають тривалий час очікування.

Додаткові параметри підтримки LifeLock

Інші маршрути підтримки включають форум, який, хоча і корисний, датується. Нортон переносить форум і блог оголошень на одну сторінку, і для кожного з продуктів Нортона не існує окремих форумів. Зокрема, на форумі немає зони для LifeLock. Але це все ще корисне місце для Norton 360. 

lifelock-огляд-форум

Для прямого контакту Нортон має цілодобову підтримку телефону з місцевими номерами для більшості великих країн. Ви також можете задавати питання через Twitter та Facebook. Ми подивилися на акаунт Twitter, і зрозуміло, що хтось зайнятий, відповідаючи на запитання. На момент написання ми навіть знайшли відгук японською мовою.

На інформаційній панелі свого облікового запису ви можете отримати доступ до центру підтримки, натиснувши «Підтримка» у верхньому правому куті. Ви будете надіслані до бази знань, яка є екраном, щоб направити вас на контактні параметри та форум. 

lifelock-огляд-база знань

Варто зазначити, що ви не заведені до розділу баз знань на основі продукту, яким ви володієте, а скоріше екрана підтримки, який стосується всіх продуктів Norton. Це добре і погано. Гарна частина полягає в тому, що ви можете знайти форум та параметри контактів на головному екрані. Погана частина полягає в тому, що вам доведеться знайти послугу, на яку ви підписалися, вписану у довгий список. 

Як тільки ви знайдете свій продукт – у нашому випадку “Norton 360 з LifeLock Select”, ви перейдете на менший екран знань, де відображаються всі відповідні статті для вашого продукту. 

Хоча колонтитул, який показує форум та параметри контактів, все ще присутній. Враховуючи це, було б доцільно, якби LifeLock надіслав вас безпосередньо на сторінку бази даних вашого продукту з інформаційної панелі вашого облікового запису. 

lifelock-огляд-база даних про товар

Вироби – мішана сумка. Деякі з них досить деталізовані, наприклад, моніторинг темних веб-фрагментів. Інші, як-от стаття “Вкрали мій гаманець”, просто кажуть дзвонити Нортону. Це не суттєво погано – важливо знати, що робити у кризовій ситуації, як, наприклад, коли у вас загублений гаманець, – але це може зробити перегляд бази знань громіздким..

Вирок

LifeLock пропонує те, що робить решта ринку захисту крадіжок особи, але за вищою ціною. Однак, це має перевагу перед усіма конкурентами. Хоча Нортон не є нашим улюбленим антивірусом, він все ще є компетентним інструментом, і включення його безкоштовно в більшість планів LifeLock виправдовує додаткову ціну. 

Придбати ці послуги a la carte дорожче, і в цьому світлі LifeLock не так вже й погано. Якщо у вас є $ 34,99 щомісяця, щоб скидати щомісяця на «остаточний плюс», LifeLock робить послугу вартім вашого часу. Однак якщо у вас вже є антивірус або ви просто хочете більш дешеву альтернативу, вам краще проконсультуватися з іншими оглядами захисту від крадіжок особи. 

Що ви думаєте про LifeLock? Чи збираєтесь ви скористатись двомісячним випробуванням? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map