Огляд IdentityForce – оновлено 2020 рік

Огляд IdentityForce

IdentityForce – це потужна послуга захисту від крадіжок особистих шкіл, яка існує вже давно і досі витримує перевірку часом. Хоча це не зовсім без недоліків, тут є що подобатися, як ви можете прочитати у нашому повному огляді IdentityForce.


ідентифікатор сили-слайдера1

identforce-slider2

identforce-slider3

ідентифікатор сили-слайдера4

identforce-slider5

Попередній

Далі

IdentityForce – це послуга захисту крадіжок особи, яка існує з 2005 року, хоча її спадщина датується набагато далі. Побудований із залишків безлічі компаній, що запобігають конфіденційності та втрат, заснованих сімейством Bearak, IdentityForce несе традицію захисту особистої інформації в сучасну епоху Інтернету. 

У цьому огляді IdentityForce ми перевіримо, чи є у нього відбитки, щоб внести його в наш найкращий список захисту від крадіжок особи. Ми підписалися на інкогніто для облікового запису, оцінивши його особливості, простоту використання, захист та інше, щоб побачити, чи це правильна служба захисту від крадіжок особи.

Для більшості людей відповідь – так. Традиція, безумовно, мала великий вплив на IdentityForce, що демонструється завдяки продуманому списку безкоштовних ресурсів та безглуздій інформаційній панелі. Однак, відвідування веб-сайту може бути справжньою справою, оскільки це відчуває себе рушником сучасного дизайну з реліквіями минулого..

Особливості

IdentityForce пропонує вичерпний перелік функцій у всіх своїх планах. Як ми розповімо в наступному розділі, це спрощує все лише з двома особистими планами, пропонуючи однакову основну захист між ними. Незалежно від того, який план ви вибрали, ви будете захищені на всіх фронтах. 

Цей захист починається з 1 000 000 доларів страхування від крадіжок посвідчень особи, що є кількістю, яку викидає більшість провідних служб. Будь-які витрати з власної кишені або втрачена заробітна плата покриваються, якщо ваша особа викрадена. 

Ти не повинен бути ніде біля позначки $ 1 000 000. IdentityForce робить фахівців з відновлення цілодобово доступними, і вони оброблять усі документи та телефонні дзвінки за вас. 

Крім того, ви повинні мати можливість швидко зупинити кровотечу. IdentityForce постійно відстежує ваше ім’я, номер соціального страхування, інформацію про банківський рахунок та інше. Якщо у вашому імені буде відкрито будь-який обліковий запис або шахрайська діяльність, пов’язана з вашою особистою інформацією, вам буде повідомлено негайно.

Цей захист також поширюється на інші приручені області крадіжок особи. Окрім відстеження інформації про ваш банківський рахунок та SSN, IndentityForce також може стежити за вашими обліковими записами Facebook, Twitter, YouTube, Google+ та Instagram за шахрайською діяльністю. 

Зламування облікових записів соціальних медіа для розповсюдження зловмисного програмного забезпечення є звичайною практикою в кіберзлочинності, зазвичай закінчується наклепом і, іноді, кримінальним звинуваченням. 

Як ви бачите в нашому способі захисту вашого веб-камери, кілька років тому хакери атакували облікові записи соціальних мереж, щоб отримати доступ до веб-камер. Зловмисник буде проникнути в обліковий запис користувача і використовуватиме його для надсилання зловмисних посилань на друзів цього користувача. 

У 2013 році Міс підліток США Кассіді Вольф була шантажена оголеними фотографіями, які були зроблені її веб-камерою за допомогою цих тактик.

З IdentityForce вам не доведеться турбуватися про це. Хоча вам все одно слід бути пильними, щоб не натискати на шкідливі посилання – наше найкраще антивірусне програмне забезпечення може допомогти у цьому – вам не доведеться турбуватися про те, що ви надсилаєте повідомлення.

IdentityForce включає додатковий локальний захист у вигляді програмного забезпечення проти фішингу та антивірусних програм. Фішинг та реєстрація брелоків – це два головних способи викрадення особистої інформації, тому приємно бачити, що IdentityForce включає деякі рудиментарні інструменти. 

Незважаючи на це, ми рекомендуємо також використовувати антивірус з такими функціями, як Bitdefender (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus).

У вашому обліковому записі також є декілька ресурсів на інформаційній панелі, включаючи калькулятор порівняння позики, калькулятор порівняння кредитних карт, словник термінів та зразки літер. Ми розповімо більше про них у розділі «простота використання» нижче.

Огляд функцій IdentityForce

Ціноутворення

IdentityForce тримає лінійку простим для особистих планів. Існує базовий план, UltraSecure, який забезпечує повний набір захисту за розумною ціною, а також UltraSecure + Credit, який забезпечує ті ж функції, крім повного захисту та моніторингу кредитів, трекер кредитних балів та симулятор кредитних балів.

Порівняно з LifeLock, лінійка відмінна. Як ви можете прочитати в нашому огляді LifeLock, ця послуга використовує цінову психологію, щоб підштовхнути вас до більш дорогого плану, пропонуючи захист нижнього рівня на нижньому рівні. З IdentityForce це не проблема. Базовий план постачається з усім необхідним, включаючи покриття викрадення крадіжок особистістю 1 000 000 доларів США. 

Ціна солідна, хоча ми бачили дешевші варіанти (для прикладу читайте наш огляд охорони посвідчення особи). Ви можете сплачувати щомісяця або щорічно, і якщо ви будете вести річний план, ви отримаєте два місяці захисту безкоштовно. Перші два тижні також не стягується плата, ви можете спробувати це без ризику.

UltraSecure та UltraSecure + Credit – це два особисті плани, які пропонує IdentityForce, але в ньому є й інші послуги. ChildWatch – служба захисту дітей IdentityGuard, і хоча вона пропонується як окремий продукт, вона використовує ту саму структуру ціноутворення, що і особисті плани. Є також сімейний план та бізнес-план. 

Сімейні та бізнес-плани пропонуються лише через контакт, що має сенс, враховуючи унікальні потреби кожної сім’ї та бізнесу. Незважаючи на це, було б приємно бачити базову структуру ціноутворення на веб-сайті. 

Однак загалом ціноутворення є солідним. IdentityForce коштує менше, ніж дорогі послуги, такі як LifeLock, незважаючи на те, що не пропонують такий бюджет, як Identity Guard. Однак це висуває конкуренцію, однак із двотижневим безкоштовним пробним періодом та можливістю виплачувати щорічно. 

Простота використання

Веб-сайт IdentityForce сучасний, але він більше схожий на послугу B2B, ніж будь-що інше. Із безліччю опцій у заголовку та незліченною кількістю опцій під ними може бути важко знайти куди потрібно йти, незалежно від того, наскільки привабливою є загальна естетика. 

Це тому, що IdentityForce включає в себе безліч навчальних сторінок в основній навігації. Сторінки на кшталт “Податкове шахрайство з IRS” & Крадіжка ідентифікатора “має бути зарезервована для бази знань, а не для головного меню. Нам подобається, наскільки чуйний веб-сайт та турбота про створення кожної сторінки, але залишилось багато жиру в плані навігації.

На щастя, кілька кнопок на домашній сторінці направлять вас у правильному напрямку. Натиснувши на “приєднайтесь безкоштовно протягом 14 днів” або “захистіться зараз”, ви перейдете на сторінку продукту, де відобразяться два особисті плани IdentityGuard. Під кожним варіантом також є список розширюваних функцій, тому їх легко порівняти. 

identforce-review-product-page

Вибравши план, ви перейдете на екран оформлення замовлення, де ви зможете вибрати свій платіжний цикл та ввести особисту інформацію. Ви також можете додати членів сім’ї на цьому екрані. 

Хоча члени вашої родини будуть прив’язані до вашого облікового запису, для згуртування всіх людей немає знижок. Що б ви не платили щомісяця за свій захист, стосується всіх членів вашої родини. 

посвідчення особи-огляд-оформлення замовлення

Нарешті, ви можете ввести інформацію про свою кредитну картку та завершити реєстрацію. На цій заключній сторінці IdentityForce чітко видно, що ви підписуєтесь на 14-денну безкоштовну пробну версію, яка автоматично поновлюється з обраним вами платіжним циклом, і вказується дата, коли буде стягнуто плату. Навіть на цій заключній сторінці ви можете змінити свій платіжний цикл.

Налаштування IdentityForce

Після оплати IdentityForce переведе вас на останню сторінку за допомогою кнопки, яка надішле вас на вашу інформаційну панель. Хоча може здатися, що ваша реєстрація закінчилася, налаштування облікового запису тільки почалося. Натиснувши кнопку, ви перейдете до довгої форми, де вам доведеться ввести всю свою особисту інформацію.

ідентифікаційна сила-огляд-налаштування

Деякі відомості, такі як ваше ім’я, адреса електронної пошти та дата народження, вже заповнені для вас, але вам потрібно буде розширити цю інформацію за допомогою свого номера соціального страхування, адреси тощо.. 

Хоча це клопоту, налаштування будь-якої служби захисту від крадіжок особи не є. Позитивним є те, що IdentityForce надсилає вас безпосередньо на екран налаштування, а не скидає вас на панель приладів і сподівається, що ви знайдете свій шлях. 

Ця сторінка налаштування не лише для введення вашої особистої інформації. IdentityForce також просить встановити пароль і надає можливість ініціювати двофакторну автентифікацію. Крім того, ви можете налаштувати мобільні сповіщення. 

Мати все на одній сторінці – це частування. Замість того, щоб копатися, щоб знайти те, що вам потрібно, IdentityForce надає всебічну сторінку налаштування в стилі контрольного списку. Потрібна певна інформація, наприклад, ваш пароль та номер соціального страхування, але інші поля необов’язкові, наприклад номер вашого медичного рахунку та номер паспорта. 

Незважаючи на те, що він не є обов’язковим, IdentityForce показує, що ці відомості можна захистити. IdentityForce навіть йде так далеко, що “кнопкою” збереження “ви можете оновити або додати незавершену інформацію на панелі приладів”. Налаштування захисту від викрадення ідентичності – це біль, але IdentityForce значно спрощує процес.

Інформаційна панель інформаційної панелі

Після заповнення форми вам буде завантажено на інформаційну панель, до неї додаватимуться низки спливаючих вікон, які пояснюють, що робить кожна кнопка. На додаток до вашої особистої інформації та будь-яких попереджень, які ви можете отримати, IdentityForce показує найновіші новини про крадіжку особистих даних – включаючи будь-які основні порушення даних – а також ваш статус захисту.

identforce-review-dashboard

На інформаційній панелі також відображається кількість введених вами ідентифікаційних елементів, а також поля, які ви ще не ввели. На інформаційній панелі ви можете швидко додати, скажімо, номер посвідчення водія одним натисканням кнопки. 

Крім того, ви можете підключити свої облікові записи в соціальних мережах на вкладці “Соціальна інформація”. Якщо ви зареєструвались з обліковим записом Gmail, ваш обліковий запис Google+ автоматично контролюватиметься. 

identforce-review-connect-акаунти

Якщо ви вже ввели всю свою інформацію, інформаційна панель – це просто інструмент моніторингу. Однак є причина увійти до свого облікового запису. На вкладці “Ресурси” в лівому меню ви перейдете до довгого списку безкоштовних інструментів. До них відносяться калькулятори рефінансування іпотечного кредитування, автоматична оренда порівняно з покупкою, порівняння кредитних карток та іпотечна кваліфікація.

ідентифікатор сили-огляд-калькулятори

Цей розділ – скарбниця смаколиків. Окрім калькуляторів, IdentityForce містить посилання на завантаження мобільного додатку IdentityForce та інструменти захисту ПК, зразки листів щодо відмови від небажаної пошти та кредитних спорів, повний посібник з дії споживачів та великий словник фінансових термінів. 

IdentityForce забезпечує збій у захисті вашої особистості, окрім моніторингу вашої особистої інформації. Замість того, щоб сподіватися на найкраще, IdentityForce надає вам інструменти, необхідні для захисту, тож якщо щось трапиться, ви точно знатимете, що робити.

Захист

Як було зазначено в розділі “ціноутворення” вище, IdentityForce не обмежує захист, виходячи з кількості грошей, які ви витрачаєте. План базового рівня, UltraSecure, включає все необхідне, в центрі страхування від викрадення особистих даних на суму 1 000 000 доларів США. Це стандарт для більшості служб захисту від крадіжок особистих даних (див. Приклад нашого огляду сторожової особи ID).

Однак навряд чи вам потрібно буде подавати претензію. Базовий план відстежує шахрайство, зміну адреси, судові записи, темну павутину, позики на день оплати праці, списки злочинців сексуального характеру та облікові записи соціальних мереж для будь-якого використання вашої особистої інформації. Щойно з’явиться, вам надійде сповіщення за допомогою текстового повідомлення та електронної пошти. 

IdentityForce захистив вас у районах, які також не можна контролювати. Наприклад, ви можете переглянути свій медичний ідентифікатор на інформаційній панелі, щоб переконатися, що ви єдиний, хто використовує медичні переваги. Крім того, IdentityForce дозволяє швидко скасувати кредитні та дебетові картки, якщо ви втратите свій гаманець.

Якщо ви перейдете на план UltraSecure + Credit, ви також отримаєте трибюджетний моніторинг кредитів, звіти та оцінки. IdentityForce також забезпечує відстеження кредитних балів та симулятор з цим планом. 

Незважаючи на те, що IdentityForce охоплює всі необхідні основи, пакет захисту ядра – це не те, що нас найбільше вражає в сервісі. Зрештою, стандартом будь-якої служби захисту від крадіжок особи повинен бути повний захист, тому IdentityForce не порушує форму, коли мова йде про моніторинг ваших даних. Що виділяється – включені ресурси. 

Все, від відмови від маркетингових листів до вирішення автомобільних суперечок, широко висвітлено в розділі “ресурси” інформаційної панелі. IdentityTheft не забезпечує нічого нового за межами калькуляторів, згаданих у розділі “зручність використання”, але поєднує все в одному місці. 

Ці ресурси дають вам необхідну інформацію для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути, але, крім того, вони допомагають у першу чергу запобігти виникненню цих проблем. Хоча більшість служб захисту крадіжок особи просто контролюють вашу особисту інформацію, IdentityGuard надає проактивні інструменти, щоб ви в першу чергу залишалися в безпеці..

Підтримка

IdentityForce забезпечує вкладку «підтримка» на панелі приладів, що дозволяє легко знайти те, що вам потрібно. Якщо натиснути на нього, з’явиться три вкладки. Перші два “відновлення” та “страхування” дають основну інформацію про те, що робити, якщо вам потрібно відновити свою особу або подати страховий випадок. Останній, «центр підтримки», перенесе вас до бази знань. 

identforce-review-support-page

База знань не поділяє таку саму вигоду, як решта веб-сайту, але спочатку це не видно. Статті про підтримку розбиті на дев’ять категорій, а натискання на категорію відобразить короткий список питань, що стосуються її. IdentityForce викладає все як FAQ, тобто на кожне питання є коротка відповідь, яку ви можете знайти, натиснувши на питання.

ідентифікаційна сила-огляд-база знань

Для восьми з дев’яти категорій сторінка буде просто оновлена ​​зі списком питань, зберігаючи верхню навігацію недоторканою. Однак, натиснувши на категорію «нові ресурси інформаційної панелі», ви перейдете на окрему сторінку із переліком відео, а не у формат FAQ, який можна побачити з іншими категоріями. 

База знань чудова, в основному дає відповіді на прості запитання та спрямовує вас на підтримку будь-якого іншого. Дивно, що одна з категорій переносить вас на окрему сторінку. Це взагалі невелика проблема, але це робить область підтримки – як основну навігацію на веб-сайті – непомітною.. 

Якщо вам потрібна підтримка, вам потрібно буде зателефонувати IdentityForce. Ви можете надіслати електронний лист або залишити повідомлення за допомогою кнопки “питання” внизу екрана, але для будь-якого серйозного – бажаний спосіб контакту з телефоном з кимось. На щастя, представники служби підтримки чекають, щоб прийняти ваш дзвінок цілодобово. 

Поза дивним дизайном бази знань, підтримка відмінна. Як і ресурси, надані на інформаційній панелі, IdentityForce поєднує освіту та підтримку в одну область. 

Є відповіді на запитання, що стосуються послуги, наприклад “як я можу налаштувати пороги активності своєї банківської та кредитної картки” на додаток до загальноосвітніх відповідей, наприклад “чи можу я отримати безкоштовну копію свого кредитного звіту”.

Вирок

Щодо ціноутворення та захисту, IdentityForce – це просто ще один варіант захисту від крадіжок особи. Однак він виділяє себе рясним списком безкоштовних ресурсів та чудовим чином розробленою інформаційною панеллю. Він стоїть вище інших служб захисту крадіжок особистих даних, але більше не стягує плату, що робить очевидним вибором для захисту вашої особистої інформації. 

Ви можете переглядати наш архів відгуків про захист крадіжок особи, але ви не знайдете послугу настільки надійну, як IdentityForce. Він позначає всі скриньки службою захисту крадіжок особи, яка повинна, і це робиться за допомогою сучасного інтерфейсу та прийнятної ціни. 

Чи плануєте ви скористатися двотижневою безкоштовною пробною версією IdentityForce? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map