Огляд порятунку даних програмного забезпечення Prosoft – оновлений квітень 2020 року

Огляд рятування даних Prosoft Engineering

Prosoft Engineering Data Rescue – один з наших найкращих виборів для відновлення даних завдяки простоті використання та чудовій системі відновлення. Це трохи світло на функції порівняно з конкурентами, але це означає, що він грає другу загадку в нашому рейтингу.


Найкраще програмне забезпечення для відновлення даних

Ніщо не може зіпсувати день, як втрата ваших даних. Незалежно від втраченої фотографії відпустки, списку електронних листів клієнтів чи будь-якого іншого типу файлів, програмне забезпечення для відновлення даних може стати вашим квитком із важкої ситуації. Один з найбільш популярних інструментів, доступних – Prosoft Engineering Data Rescue.

Під час цього огляду ми розберемося, чому цей ретельний інструмент сканування відповідає накладеному розквіту і де ми виявили, що він трохи не перевищує своїх найбільших конкурентів, Stellar та EaseUS (читайте наш огляд майстра відновлення даних EaseUS). Ми протестували в основному за допомогою програмного забезпечення для відновлення даних Windows, Data Rescue PC4, хоча ми також розглянули версію Mac, Data Rescue 4.

Незважаючи на свої незначні недоліки, немає жодних сумнівів, що Data Rescue є одним із найкращих інструментів, доступних як для звичайних споживачів, так і для ІТ-фахівців, що ви побачите у відображенні найкращого програмного забезпечення для відновлення даних у 2017 році. Сервіс успішно позбавить вас від різних сценаріїв, таких як збій жорстких дисків, вірусні інфекції, пошкоджені або не монтуються розділи та випадково видалені файли.

Попередній

Далі

Альтернативи для рятування даних Prosoft Engineering

Ціноутворення & Ліцензування

Витрати на ліцензію на Data Rescue є окремими для версій для ПК та Mac і обмежені одним комп’ютером для споживчих пакетів. Існують і ліцензії необмеженого користування для ІТ-фахівців. Ліцензії на ІТ-професіонали в комплекті з іншими програмними програмами, пропонованими Prosoft Engineering, і стягуються за техніку.

Prosoft Engineering також продає ліцензії для підприємств, але вам потрібно буде зв’язатися з ними за прямою пропозицією. Одна з приємних речей про Data Rescue – це те, що вам не потрібно спочатку купувати послугу і сподіватися, що вона працює. Ви можете завантажити демо-версію і використовувати її для сканування комп’ютера, щоб визначити, чи можна відновити файли.

Якщо вони є, ви можете заздалегідь придбати ліцензію на завершення відновлення.

Особливості

Хоча Prosoft Engineering отримує майже все в порядку, ми помітили кілька відсутніх функцій. Найбільші з них полягають у тому, що ви не можете сканувати тип файлу або відновлювати дані з оптичного носія. Попередній перегляд мініатюр також буде непоганим, щоб допомогти впорядкувати відновлені дані.

Логотип рятування даних Prosoft Engineeringwww.prosofteng.com

Починається від $ 275персячний місяцьВсі плани

Версія

Версія
Windows, Mac

Параметри сканування

Швидке сканування

Глибоке сканування

Сортувати за типом файлу

Сканування за типом файлу

Можливості сканування

Повне сканування жорсткого диска

Відновлений / втрачений файл

Відновлення пошкоджених розділів

Видалене відновлення розділів

Завантажувальний USB-пристрій

CD для відновлення

Клонування

Зовнішнє відновлення

Відновлення зовнішнього диска

Відновлення носія

Відновлення SD-карти

Відновлення оптичного зберігання

Підтримка

Data Rescue може використовуватися для відновлення різних типів файлів. Кілька типових прикладів:

 • Документи: Word, Excel, Powerpoint, PDF
 • Зображення: JPEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator
 • Аудіо: MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg
 • Відео: MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV
 • Архів: Zip, Gzip, RAR, Stuffit

Крім того, швидке сканування даних Rescue працює з усіма поширеними різними файловими системами:

 • Data Rescue PC4: FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS
 • Порятунок даних 4: HFS, HFS+

Для непідтримуваних файлових систем Data Rescue все ще може відновити ваші файли за допомогою глибокого сканування, оскільки такі сканування базуються на шаблонах файлів, а не на доступу до структури каталогу.

Процес відновлення

У цьому сегменті ми ознайомимо вас із досвідом користувача Data Rescue PC4, щоб допомогти вам зрозуміти, що може робити програмне забезпечення. Процес відновлення забезпечує досить інтуїтивне враження завдяки прямому майстру.

В цілому, ми не знайшли, як майстер запакував стільки варіантів, як кілька інших інструментів відновлення даних. Наприклад, за допомогою Stellar Data Recovery Pro (читайте наш огляд відновлення даних Stellar) ви можете вибрати типи файлів, які потрібно сканувати, що скорочує час сканування. Як тільки майстер запуститься, вашим першим кроком буде вибір гучності для сканування.

Програма повинна виявити будь-які розділи на вашому жорсткому диску. Ви можете вибрати певний розділ або сканувати весь жорсткий диск. Якщо ви хочете відновити загублений або видалений файл, просто виберіть розділ, на якому був цей файл. Якщо ви намагаєтесь відновити видалений, пошкоджений або відформатований розділ, вам потрібно буде сканувати повний диск..

Ми перевірили обидва процеси під час нашого огляду.

Сканування однієї секції

Вибравши розділ, з яким потрібно працювати, натисніть кнопку “сканувати”. На наступному екрані ви можете завантажити результати сканування попереднього сканування або почати нове сканування. Після цього вас запитають, чи хочете ви виконати швидке або глибоке сканування.

Під час швидкого сканування програма Data Rescue зазвичай може відновити файли, які були нещодавно видалені. Швидке сканування також може бути використане для відновлення файлів з не монтується розділу, який все ще має свою файлову систему (тобто вона не є RAW або відформатована).

Для довго видаленого вмісту вам, можливо, доведеться виконати глибоке сканування. Під час сканування панель прогресу буде інформувати вас про те, яка частина сканування завершена та скільки часу залишилось.

Після того, як сканування завершиться, ви можете переміщатися до знайденого вмісту за допомогою панелі дерев файлів у лівій частині майстра. Вміст папок відображається на центральній панелі.

Файли, видалені з Windows, неможливо відновити з назвою файлів. Натомість даються загальні назви. Це обмеження, оскільки майже будь-яке програмне забезпечення для відновлення даних.

Оскільки загальні імена можуть ускладнити сортування вмісту, Data Rescue дозволяє попередньо переглянути дані, що повертаються. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому файлі та виберіть “переглянути”.

На жаль, Data Rescue не забезпечує жодного перегляду мініатюр для перегляду відновленого вмісту, на жаль, що значно спростить процес. Якщо вам це потрібно, розгляньте замість цього майстра відновлення даних EaseUS.

Data Rescue дає вам дві різні можливості пошуку: «знайти файл» та «фільтрувати файли за статусом». Обидва доступні в меню “інструменти”.

“Знайти файл” дозволяє шукати за назвою файлу чи суфіксом. Отже, якщо ви знаєте, що шукаєте файл Word, просто знайдіть “doc”.

“Фільтрувати файли за статусом” дозволяє обмежувати результати, що відображаються, наскільки гарні, знайдені, видалені файли, системні файли, недійсні файли або файли з секторальними помилками.

Ви можете клацнути правою кнопкою миші будь-яку папку або файл і вибрати “чек”, щоб позначити його для відновлення. Після того, як ви позначили все, що потрібно відновити, натисніть кнопку “відновити” внизу інструменту. Вам буде запропоновано вибрати місце відновлення, яке має відрізнятися від відсканованого.

Повне сканування жорсткого диска

Якщо ви намагаєтеся відновити загублений розділ, під час запуску майстра порятунку даних виберіть сканування всього жорсткого диска, а не певного розділу..

Процес може зайняти кілька годин. Але, закінчивши, ви зможете прокрутити відновлені розділи та, сподіваємось, знайдете втрачений обсяг у результатах.

Літери диска не підлягають відновленню, тому вам потрібно буде відгадати, який саме розділ є вашим за розміром. Виберіть потрібний та натисніть “наступний”, щоб переглянути його вміст. Data Rescue створить дерево файлів, і ви зможете шукати через нього файли, як і при більш обмеженому скануванні.

Продуктивність

Тестуючи Data Rescue PC4, ми перевірили кілька тестів на нашому тестовому комп’ютері. Вони включали як швидке, так і глибоке сканування тестового розділу для відновлення втрачених файлів, а також глибоке сканування на весь жорсткий диск для відновлення видаленого розділу.

Наші тести на єдиний розділ проводилися на томі з файловою системою NTFS. Загальний об’єм ємності склав 518 ГБ із 138 ГБ вільного місця. Повний розмір жорсткого диска становив 1 ТБ.

Ось наші результати:

ОсобливостіРезультат
Час швидкого сканування розділу5 хвилин
Час глибокого сканування розділу2 години, 50 хвилин
Word Doc відновлено
Відновлено відеофайл
Файл зображень відновлено
Повний час сканування диска5 годин, 15 хвилин
Видалений розділ відновлено

Глибоке сканування втрачених файлів запустило трохи менше трьох годин, що є респектабельним для програмного забезпечення для відновлення даних. Однак ми помітили одне питання: запуск глибокого сканування без перезавантаження нашого тестового комп’ютера спочатку призвів до набагато більш тривалого сканування до восьми годин.

Хоча це може вказувати на проблему з нашим комп’ютером, інші програми відновлення даних, які ми перевірили, включаючи Stellar та EaseUS, не проявляли такої поведінки. Можливо, алгоритми, які використовуються Data Rescue PC4, не настільки ефективно використовують наші системні ресурси, як інші програми.

В іншому випадку ми були дуже задоволені ретельністю сканування.

Підтримка клієнтів

Портал підтримки Prosoft Engineering надає документацію для всіх їх утиліт, включаючи окремі сайти для кожної версії Data Rescue. Сайти включають посібники користувача, поширені запитання та відео уроки.

Якщо ви не можете знайти відповіді на свої технічні запитання там, телефонна та електронна підтримка пропонуються в робочий час у будні США:

 • Продажі: з 8:00 до 17:00.
 • Підтримка: від 7:00 до 17:00.

Вони також пропонують підтримку чату наживо в той же робочий час. Під час нашого огляду ми кілька разів зверталися по технічній службі електронною поштою.

У всіх випадках відповіді отримували протягом одного робочого дня. Крім того, на відміну від багатьох операцій із підтримки, відповіді не були просто скопійовані та вставлені. Представники служби підтримки Prosoft Engineering знайшли час, щоб прочитати наші запитання та відповісти особисто.

Мінусом веб-сайту підтримки Prosoft Engineering є те, що немає можливості пошуку для навігації по порталу, що ускладнює пошук інформації. Ми також хотіли б, щоб Prosoft Engineering додав користувальницький форум, який часто є найкращим способом отримання відповідей на нечасті проблеми.

Фінальні думки

Найкращий спосіб захистити свої файли від проблем на жорсткому диску та випадкових видалень – це забезпечити, щоб копія з них зберігалася десь в іншому місці. Для цього немає кращого рішення, ніж найкраще програмне забезпечення для резервного копіювання в Інтернеті.

Якщо ви опинитесь у ситуації, коли ви не створили резервну копію даних та втратили файл або весь розділ, Data Rescue надає хороший помилка повернення ваших даних, не платячи за дорогу послугу відновлення даних..

Крім того, якщо ви професіонал ІТ-порятунку даних, є цінним доповненням до набору інструментів. За нашою оцінкою, Data Rescue PC4 стоїть на вершині класу, коли мова йде про варіанти самостійного відновлення даних.

Дякуємо за прочитане! У вас є власна робота щодо порятунку даних? Ми завжди раді почути ваші коментарі нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map