Огляд майстра відновлення даних EaseUS – оновлено 2020 рік

Огляд майстра відновлення даних EaseUS

Майстер відновлення даних EaseUS – це ретельний фрагмент програмного забезпечення для відновлення даних, який навіть вразить ІТ-фахівців, які прагнуть посилити свої переваги. Це перемогло б конкуренцію за винятком кількох крихітних недоліків. Прочитайте наш повний огляд EaseUS, щоб отримати детальну інформацію про це.


Найкраще програмне забезпечення для відновлення даних

EaseUS виробляє потужну лінійку утиліт, які є достатньо потужними для задоволення потреб ІТ-фахівців і досить простими у використанні для всіх інших. Під час цього огляду ми розглянемо його рішення для відновлення даних, майстер відновлення даних.

Доступний для Windows та Mac, майстер відновлення даних EaseUS допоможе відновити як випадково видалені файли, так і файли, видалені програмами. Також можна використовувати доступ до не монтуються, сирих або пошкоджених розділів. Просунуті користувачі також оцінять його здатність відновлювати дані з серверів та RAID-сховища.

Загалом, досвід користувачів є однією з найкращих з будь-яких утилітів для відновлення, які ми розглянули, класифікуючи їх у верхній частині нашого кругового кола 2017 року для найкращого програмного забезпечення для відновлення даних..

На жаль, сервісу не вистачає однієї основної функції, що не дозволяє йому перемогти Stellar або Prosoft Engineering (читайте наш огляд Prosoft Engineering Data Rescue) як найкращий інструмент для відновлення: він не може сканувати ваш повний жорсткий диск, лише розділи. Ми будемо розглядати наслідки цього пізніше в цьому огляді.

Ми також вивчимо інакше потужний набір функцій EaseUS, інтерфейс, продуктивність та мережу підтримки.

Попередній

Далі

Альтернативи Майстра відновлення даних EaseUS

Ціноутворення & Ліцензування

Для середньостатистичних споживачів Windows найкращим програмним забезпеченням EaseUS називається майстер відновлення даних Pro для Windows + WinPE. “WinPE” дозволяє відновлювати дані з комп’ютерів, які не запускатимуться через проблеми з завантажувальними розділами. Версія для Mac називається Майстер відновлення даних для Mac із завантажувальним носієм.

Користувачі Windows та Mac можуть вибрати більш дешевий варіант, який не включає компакт-диск для відновлення. EaseUS також пропонує програмне забезпечення для відновлення для iPhone та пристроїв Android. Окрім звичайних споживчих планів, існують цінні ліцензії, спрямовані на ІТ-фахівців.

EaseUS надає пробні версії свого програмного забезпечення, які можна використовувати для відновлення до 2 Гб даних на ПК та Mac. Пробний запуск допоможе вам визначити, чи можна відновити втрачені дані до придбання програмного забезпечення. Оскільки він пропонує пробну версію, 30-денна політика повернення EaseUS не застосовується до нетехнічних обставин, тому не забудьте знати, що ви купуєте.

Особливості

У наступній таблиці викладено основні функції, отримані за допомогою ліцензії майстра відновлення даних EaseUS Pro.

Логотип майстра відновлення даних EaseUSwww.easeus.com

Починається від 111 доларів за місяцьВсі плани

Версія

Версія
Windows, Mac

Параметри сканування

Швидке сканування

Глибоке сканування

Сортувати за типом файлу

Сканування за типом файлу

Можливості сканування

Повне сканування жорсткого диска

Відновлений / втрачений файл

Відновлення пошкоджених розділів

Видалене відновлення розділів

Завантажувальний USB-пристрій
Продається окремо

CD для відновлення
Продається окремо

Клонування
Продається окремо

Зовнішнє відновлення

Відновлення зовнішнього диска

Відновлення носія

Відновлення SD-карти

Відновлення оптичного зберігання

Підтримка

Хоча список функцій виглядає вражаюче, але деякі помітні речі відсутні. Деякі з них доступні через окремі програмні пакети, доступні від EaseUS. Ці функції включають можливість клонування жорсткого диска та створення завантажувального диска або USB для тих випадків, коли комп’ютер взагалі не запуститься..

Інші функції, які EaseUS взагалі не пропонують, включають можливість додавання нових відновлюваних типів файлів та можливість відновлення даних з оптичного сховища (CD, DVD).

Що стосується підтримуваних типів файлів, EaseUS охоплює всі основи:

 • Документи: Word, Excel, Powerpoint, PDF
 • Зображення: JPEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator
 • Аудіо: MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg
 • Відео: MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV
 • Архів: Zip, Gzip, RAR, Stuffit

Підтримувані файлові системи включають:

 • Windows: FAT, NTFS
 • Mac: HFS, HFS+
 • Знімне зберігання: ExFat

Процес відновлення

Далі ми вивчаємо загальний процес відновлення за допомогою майстра відновлення даних Pro для Windows. Загальний досвід використання версії програмного забезпечення для Mac схожий. Після відкриття програми для першого кроку потрібно вибрати місце сканування.

Ви можете сканувати робочий стіл, бібліотеки Windows, певний розділ або зовнішній диск. Якщо ви маєте справу з не монтується або видаленим розділом, майстер відновлення даних також відображатиме їх, витягуючи інформацію з таблиці розділів. На відміну від більшості інструментів відновлення даних, вам не потрібно спочатку виконувати повне сканування жорсткого диска.

Крім того, вибір тут трохи обмежений, ніж ми хотіли б. Наприклад, за допомогою Stellar ви можете вибрати тип файлу, який ви хочете сканувати, або вказати певну папку (детальніше читайте наш повний огляд відновлення даних для зірочок). Це дозволяє обмежити, скільки часу триває загальне сканування.

З EaseUS також немає можливості сканувати весь жорсткий диск. Виберіть розділ, з яким потрібно працювати, та натисніть «сканувати». Майстер відновлення даних автоматично виконає швидке сканування, після чого розпочне глибоке сканування. Під час сканування програма відображає панель прогресу у верхній частині програми, а також відлік часу, скільки часу залишається до завершення.

Ви можете переглядати та попередньо переглядати файли до того, як сканування закінчиться після їх відновлення або дочекатися його закінчення. Можливість попереднього перегляду допомагає, оскільки відновленим файлам даються загальні назви, як і у більшості засобів відновлення даних для Windows. Однак обмеження розміру файлу в 100 Мб обмежує його корисність.

Після завершення сканування ви можете переглядати вміст по дереву файлів, категорії файлів (графіка, аудіо, документ, відео, електронна пошта тощо) та шукати файли. Пошук зручний, оскільки ви можете шукати певний тип файлу, шукаючи розширення (.txt, .jpg).

Вміст, який ви особисто видалили, знаходитиметься в папці “Кошик”. Вміст, видалений за допомогою інших засобів, таких як програма, можна знайти в спеціальній папці з позначкою “більше втрачених файлів (RAW)”.

Відновлення вмісту просте. Просто натисніть прапорець біля імені файлу, натисніть кнопку «відновити» та виберіть місце відновлення. Це місце має бути окремим розділом або диском, і ви можете вибрати зовнішній диск.

Продуктивність

Щоб дізнатись, як майстер відновлення даних EaseUS протистояв конкуренції, ми виконали основні тести відновлення під час нашого огляду. Базове тестування відновлення видалених файлів було виконано на 518 ГБ, форматі NTFS з 379 ГБ використовуваного простору. Для цього тестування було створено та видалено три тестові файли: документ Word, файл .jpg та відео .mp4.

Ми також протестували відновлення тестового розділу 10 Гб, який ми створили, завантажили дані та видалили.

Погляньте на наші результати:

ОсобливістьРезультат
Швидке сканування (500 Гб розділ)2 секунди
Глибоке сканування (500 Гб розділ)1 година, 45 хвилин
Повна HD сканування (1 ТБ)Не варіант
Word Doc відновлено
Відновлено відеофайл
Файл зображень відновлено
Відновлений видалений розділ

Швидке сканування Майстра відновлення даних запускається всього за кілька секунд. Однак результати, які повернулися, були обмеженими. Схоже, сканування лише перевіряє, чи є якийсь нещодавно видалений вміст, який він може відновити. Більшість швидких сканів також створюють цілі структури каталогів із недоторканих файлів.

Добре, що майстер відновлення даних відрізняється.

Це просто означає, що EaseUS застосував інший підхід у створенні свого алгоритму швидкого сканування. Справжній тест на те, наскільки ретельним є інструмент відновлення даних, полягає в його глибокому скануванні. Глибоке сканування закінчилося за дві години. Це швидше, ніж в середньому, і все одно повертає все, що ми шукали.

Підтримка клієнтів

EaseUS може бути найкращим загальним інструментом відновлення даних, коли мова йде про підтримку. Сервіс пропонує ретельну базу знань, яка включає завантажуваний посібник користувача, статті підтримки та відео-уроки. Найбільшим плюсом, однак, є включення підтримки в чаті.

Це перевага, яку ви не знайдете в службах відновлення даних низького класу.

Чат наживо, доступний у робочий час, дозволить вам майже негайно зв’язатися з представником служби. Поза межами робочого часу ви можете надіслати електронний лист EaseUS. Служба обіцяє повернутися до вас протягом двох годин, і ми виявили, що ця обіцянка виконується навіть у вихідні дні.

На жаль, телефонний канал підтримки призначений для передпродажних запитів, а не технічної підтримки. Однак спілкуватись із технічними проблемами текстом часто простіше, ніж говорити. Ви також можете відправити технічну підтримку EaseUS електронною поштою безпосередньо з інструменту робочого столу, натиснувши на піктограму «більше» на верхній панелі інструментів, а потім вибрати «Зверніться в службу технічної підтримки».

Фінальні думки

Хоча досвід не ідеальний, ми залишилися вражені, провівши трохи занадто багато часу, граючи з майстром відновлення даних EaseUS. Проведене глибоке сканування було не таким ретельним, як деякі служби, судячи з загальної кількості знайдених файлів, але воно повернуло всі файли, які ми шукали.

Можливість відновлення даних з жорстких дисків, SSD, зберігання RAID, серверів і навіть оптичних накопичувачів робить її гнучким інструментом. Безкоштовне програмне забезпечення для клонування також добре, навіть якщо це окрема програма.

Насправді рішення настільки всеосяжне, якщо ви ІТ-професіонал, у нас є мало питань, що лінійка відновлення даних EaseUS зробить його неоціненним доповненням до вашого набору інструментів.

Чи використовуєте ви EaseUS? Що ти думав? Повідомте нас у коментарях нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map