Огляд дискового свердла CleverFiles – оновлено 2020 рік

Огляд дискового свердла CleverFiles

Чудовий інструмент для бюджету, який забезпечує все, що обіцяє, і багато іншого, дисковий дриль CleverFiles може не мати всіх можливостей, які пропонують великі хлопчики, але є серйозним претендентом, коли справа доходить до удару за ваш долар. Ознайомтеся з нашим повним оглядом Disk Drill.


Найкраще програмне забезпечення для відновлення даних
Disk Drill CleverFiles надає користувачам інтуїтивний, багатий на функції інструмент відновлення даних, який приємно конкурує з більшими іменами, такими як Stellar та EaseUS, але пропонує дещо привабливішу ціну.

Засоби відновлення даних можуть вирятувати користувачів із різних сценаріїв, включаючи допомогу відновленим видаленим файлам, втраченим, відформатованим або не монтуючим розділам та витягування даних з жорстких дисків, які виходять з ладу. Для повного обліку сценаріїв, що охоплюються більшістю інструментів відновлення даних, переконайтеся, що перегляньте обласний список найкращих програмного забезпечення для відновлення даних Cloudwards.net.

Під час цього огляду ми розкриємо ціноутворення та функції Disk Drill, а потім познайомимо вас із загальною практикою користувача. Ми також розглянемо, як працює дискова дриль, перш ніж закінчити роботу з обслуговування клієнтів CleverFiles.

Попередній

Далі

Альтернативи для дискового свердла CleverFiles

Ціноутворення & Ліцензування

CleverFiles має ліцензії як для приватних, так і для комерційних споживачів. Програмне забезпечення може бути використане для Mac чи Windows. У ньому немає наборів інструментів для обслуговування обох операційних систем. Ліцензії, як правило, хороші протягом одного року, але ви можете оновити до довічної ліцензії за трохи більше грошей.

Якщо ви не впевнені, що Disk Drill – це рішення для відновлення даних, яке ви шукаєте, безкоштовна пробна версія дозволить вам поставити їх програмне забезпечення на тест. Пробна версія дозволяє лише відновити дані до 100 МБ, однак ви можете принаймні побачити, чи можна відновити більші файли, виконавши сканування та попередній перегляд результатів. Як ви можете прочитати в нашому огляді «Зоряне відновлення даних», ця послуга дозволяє вам відновити до 1 ГБ безкоштовно, тому це може бути кращою для вас.

Особливості

Disk Drill CleverFiles є одним з найважливіших інструментів для відновлення дисків на ринку, конкуруючи безпосередньо з топ-сервісами, такими як Stellar та EaseUS (читайте наш огляд майстра відновлення даних EaseUS).

У наступній таблиці представлений короткий огляд деяких із цих особливостей. Ми вивчимо деякі з них у цьому огляді. Щоб детально пояснити значення цих функцій, не пропустіть нашу групу відновлення даних.

Логотип дискового свердла CleverFileswww.cleverfiles.com

Починає від 408 доларів за місяцьВсі плани

Версія

Версія
Windows, Mac

Параметри сканування

Швидке сканування

Глибоке сканування

Сортувати за типом файлу

Сканування за типом файлу

Можливості сканування

Повне сканування жорсткого диска

Відновлений / втрачений файл

Відновлення пошкоджених розділів

Видалене відновлення розділів

Завантажувальний USB-пристрій

CD для відновлення
Тільки для Mac

Клонування

Зовнішнє відновлення

Відновлення зовнішнього диска

Відновлення носія

Відновлення SD-карти

Відновлення оптичного зберігання

Підтримка

Нам також подобається функція “Сейфа для відновлення” Disk Drill. Recovery Vault запускає фонові процеси для захисту визначених розділів HFS, HFS +, FAT або FAT32 на вашому комп’ютері. Він зберігає метадані у видалених файлах, включаючи імена файлів. Ця інформація використовується в процесі відновлення, щоб під час відновлення файлу вам не просто було надано загальне ім’я файлу, як ви є з іншими службами відновлення.

Це також прискорює процес відновлення, оскільки не потрібно проводити глибоке сканування. Зауважте, що якщо ви використовуєте Time Machine на розділі Mac, не потрібно використовувати Vault Recovery Vault.

Під час цього огляду ми спеціально розглядаємо версію Windows Disk Drill. Версія для Mac, хоча і дорожча, але має деякі додаткові функції, які роблять її одним з найкращих варіантів відновлення даних для цієї операційної системи.

До них належать:

 • відновлення iOS
 • Відновлення Android
 • Завантажувальні приводи
 • Дублікат пошуку
 • Прибирати
 • Моніторинг здоров’я
 • Криміналістичні особливості

Ми хотіли б, щоб відновлення запуску було доступне і для версії програмного забезпечення для Windows, оскільки часто користувачам потрібно відновлювати дані з машин, що не завантажуються..

І для Windows, і для Mac версій програмного забезпечення ми також хотіли б бачити можливість додавання нових типів файлів. В даний час Disk Drill для Windows підтримує понад 200 типів файлів, а Disk Drill для Mac підтримує понад 300. Тож у більшості випадків відсутність цієї функції не буде проблемою.

Типи файлів підтримки включають:

 • Документи: Word, Excel, Powerpoint, PDF
 • Зображення: JPEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator
 • Аудіо: MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg
 • Відео: MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV
 • Архів: Zip, Gzip, RAR, Stuffit

Disk Drill можна використовувати для відновлення файлів із таких файлових систем:

 • Windows: FAT, NTFS
 • Mac: HFS, HFS+
 • Знімне зберігання: ExFat

Процес відновлення

Щоб сканувати комп’ютер за допомогою Дискового дриля, після завантаження програми спочатку потрібно вибрати місце для сканування. За допомогою майстра дискового свердління ви можете сканувати весь ваш жорсткий диск або розділ на жорсткому диску.

Disk Drill витягує дані з таблиці розділів вашого пристрою, щоб також перелічити видалені розділи, що позбавляє вас від необхідності виконувати повне сканування жорсткого диска, щоб знайти їх. Багато інструментів відновлення даних не роблять цього (читайте наш огляд Prosoft Engineering Data Rescue щодо іншої послуги, яка в цьому відношенні викликає захоплення).

Немає можливості сканувати окрему папку, як це є у Stellar. Немає також можливості сканувати конкретні типи файлів. Однак це не є справжнім вимикачем, оскільки швидке сканування Disk Drill працює швидше, ніж більшість.

Disk Drill має три типи сканування, про які потрібно знати:

 • Запустити швидке сканування
 • Запустити глибоке сканування
 • Запустити всі типи сканування

Під час швидкого сканування Disk Drill відновлює файли, які залишаються недоторканими, але недоступними. Сюди входить як нещодавно видалений вміст, так і вміст на не монтуються розділах. Швидке сканування поверне шляхи до файлів та оригінальні назви файлів.

З іншого боку, глибоке сканування сканує вільний простір на диску та реконструює видалені файли на основі шаблонів файлів. Цей спосіб відновлення буде найкращим для файлів, які були видалені тривалий час або відновлення даних з томів RAW.

Якщо ви знаєте, що хочете запустити глибоке сканування, ми рекомендуємо вам вибрати параметр для послідовного запуску як швидкого, так і глибокого сканування. Це повертає як неушкоджені, так і реконструйовані файли.

Поки сканування працює, ви можете вести вкладки про його прогрес завдяки панелі прогресу вгорі програми. На цій смужці є таймери, які відображають минулий час та час, що залишився, і ви інформуєте про те, як рухаються справи.

Ви можете переглянути та переглянути попередньо відновлені файли, коли вони стануть доступними, перш ніж сканування навіть закінчиться. Попередній перегляд, клацнувши правою кнопкою миші на файл та виберіть “Попередній перегляд”.

Немає можливості попереднього перегляду мініатюр, що є перетягуванням. Однак ви можете попередньо переглянути попередній тип файлу. Доповніть це, натиснувши потрібну категорію праворуч майстра: зображення, відео, документи, аудіо чи архів. Існують також категорії за розміром і датою.

Ви також можете виконати пошук файлів.

Це допоможе знайти файли з конкретними іменами або файли із конкретними розширеннями (txt, docx, jpg тощо). Ви можете переглядати файли, повернені скануванням, на центральній панелі. Непошкоджені файли сортуються за місцем розташування дерева файлів, як у вашому файловому провіднику. Видалені файли можна знайти в папці для сміття.

Після того, як ви знайшли файли, які ви хочете воскресити, зробити це так само просто, як позначити прапорець біля імені файлу чи папки у своїх результатах, а потім натиснути кнопку «відновити» вгорі програми.

Вкажіть бажане місце відновлення в полі біля кнопки відновлення. Це може бути те саме місце, з якого ви відновили файл, але зазвичай рекомендується зберегти в іншому місці. Якщо ви ще не готові до відновлення, ви можете зберегти результати сканування та обробити їх пізніше, натиснувши «зберегти сеанс».

Далі ми розглянемо, наскільки насправді виконувалося дискове свердління у своїх завданнях відновлення.

Продуктивність

Ми провели ряд основних тестів для оцінки ефективності дискового свердла. Вони включали швидке та глибоке сканування, яке працює на одному розділі та повне сканування на цілому жорсткому диску.

Тестовий розділ, який ми протестували, був розміром 518 ГБ, зі 139 ГБ вільного місця. Розмір повного жорсткого диска становив 1 ТБ. Для нашого тестування сканування розділів ми створили та видалили три тестові файли, які включали документ Word, відеофайл MP4 та файл зображення .jpg. Ми також створили тестовий розділ 10 Гб, завантажили його даними та видалили.

Ось результати нашого тестування:

ОсобливістьРезультат
Швидке сканування (500 Гб розділ)10 секунд
Глибоке сканування (500 Гб розділ)1 година
Повна HD сканування (1 ТБ)3 години
Word Doc відновлено
Відновлено відеофайл
Файл зображень відновлено
Знайдено файли для переробки кошика (вміст, що видаляється самостійно)7
Відновлений видалений розділ

Нас вразила загальна швидкість дискового свердла, яка легко перевершила більшість інших інструментів відновлення даних. Звичайно, швидкі швидкості не обов’язково прирівнюються до ретельного сканування. У випадку Disk Drill нам вдалося відновити всі три тестові файли.

Наші зусилля щодо відновлення видаленого тестового розділу були успішними.

Підтримка клієнтів

Доступна підтримка в чаті для Disk Drill та інших програм CleverFiles. Чат можна розпочати цілодобово, хоча ви можете очікувати відповіді в неробочий час. Ви можете залишити свою електронну адресу, якщо не хочете чекати.

Ви також можете просто подати електронний квиток безпосередньо. Ми перевірили обидва варіанти. У робочий час ми отримали відповідь в чаті приблизно за 15 хвилин. Відповіді електронною поштою послідовно повертаються за 24 години.

Якщо ви підтримуєте технічну підтримку самостійно, CleverFiles підтримує багатий портал знань, який відповість на найпоширеніші запитання. Категорії вздовж лівого поля порталу можуть використовуватися для перегляду вмісту, або ви можете скористатися опцією пошуку, якщо маєте на увазі щось конкретне. Також є розділ FAQ.

Форум користувачів CleverFiles надає ще один приємний шлях для отримання відповідей на запитання та вирішення проблем. Ви також можете завітати на форум, щоб дізнатися про оновлення дискового свердла та зробити пропозиції щодо функцій.

Фінальні думки

Ми можемо скористатися цим оглядом, підготовленим до іншого інструменту відновлення даних, що не працює, який не може відповідати можливостям професійних інструментів відновлення даних, таких як Stellar, EaseUS та Prosoft Engineering. Ми виявили, що це зручний для бюджету інструмент, який пропонується практично всіляко.

Disk Drill CleverFiles забезпечує чистий, інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс. Варіанти відмінні, а сканування – як швидке, так і ретельне. Це інструмент, який сподобається звичайним споживачам та вразить ІТ-фахівців одночасно. Маєте досвід роботи з дисковим свердлом CleverFiles? Ми хотіли б почути ваш прийом, тому повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map