Огляд Boxcryptor – оновлено 2020 рік

Boxcryptor Огляд

Boxcryptor – це одна з найкращих частин програмного забезпечення для шифрування на ринку сьогодні. Він не тільки робить те, що робить добре, але також інтегрується з великою кількістю інших програм і має чудовий безкоштовний план. Прочитайте наш повний огляд Boxcryptor, щоб побачити, чому нам це подобається.


boxcryptor-slider1

boxcryptor-slider2

boxcryptor-slider3

boxcryptor-slider4

boxcryptor-slider5

Попередній

Далі

Boxcryptor – популярне, безкоштовне додаток для шифрування, яке дозволяє легко синхронізувати зашифровані файли з більш ніж 30 хмарними сховищами, EFSS та онлайн-резервними постачальниками резервних копій. На відміну від більшості безкоштовного програмного забезпечення для шифрування, яке, як правило, є захисним або складним у використанні, Boxcryptor забезпечує повний захист стільки файлів, скільки ви хочете.

У цьому огляді Boxcryptor ми збираємось вивчити безкоштовні та платні плани, щоб визначити, чи варто вони вашому часу. Після реєстрації та шифрування деяких файлів ми тут, щоб викласти свої думки щодо її особливостей, цін, простоти використання, безпеки та багато іншого. 

Враховуючи свій вільний план, Boxcryptor легко входить в число найкращих програм для шифрування. Його платна послуга теж непогана, що дозволяє інтегруватися з якомога більше хмарних служб зберігання даних. Зважаючи на це, існують деякі дивні обмеження щодо ціноутворення та відсутня політика повернення грошей, тому радимо спробувати спочатку безкоштовний план, щоб переконатися, що Boxcryptor підходить саме вам..

Сильні та слабкі сторони

Особливості

Boxcryptor в основному зосереджений на хмарному сховищі, що дозволяє вам легко шифрувати, редагувати та розшифровувати файли з більш ніж 30 постачальниками хмарних сховищ, багато з яких є серед наших кращих безкоштовних хмарних сервісів зберігання даних. Однак він також може шифрувати локальні файли. 

За допомогою преміального плану ви можете додати скільки завгодно місць, що дозволяє шифрувати підключене до мережі сховище, USB-накопичувачі, цілі диски, локації WebDAV та багато іншого. 

Крім того, Boxcryptor підтримує шифрування на ходу. Замість шифрування цілої папки кожен файл у папці шифрується окремо. Це дозволяє легко розшифрувати один файл і відредагувати його без необхідності розшифровувати і, таким чином, перешифрувати всю папку. 

Через такий підхід вам не доведеться вручну шифрувати багато файлів, якщо такі є. Boxcrytor дозволяє встановлювати атрибути через ієрархію папок, що стосується параметрів шифрування та спільного доступу. Наприклад, якщо ви додасте файл у папку, яка вже зашифрована і налаштована для спільного використання з співавтором, новий файл автоматично зашифрується та поділиться. 

Boxcryptor Android, iOS та Portable

Однією з найбільших особливостей Boxcryptor є те, що він пропонує мобільні додатки. Хоча більшість сервісів підтримують Windows та macOS – а деякі навіть Linux, як ви бачите в нашому огляді VeraCrypt – дуже мало хто працює з iOS та Android. Boxcryptor не тільки підтримує ці мобільні платформи, але забезпечує повну функціональність настільного додатку. 

Ви можете переглядати, редагувати та шифрувати файли на своєму пристрої Android або iOS. Крім того, всі хмарні служби зберігання даних, які підтримуються в настільних додатках, працюють і з мобільним пристроєм, тобто ви можете брати зашифровані документи на ходу. 

Крім того, Boxcryptor пропонує портативну програму. Цей додаток не потребує встановлення, тому ви можете перенести його на будь-яку машину Windows, macOS або Linux та отримати доступ до своїх зашифрованих файлів. Все, що вам потрібно запам’ятати – це ваше ім’я користувача та пароль. Boxcryptor виконає фонову роботу, збираючи ваші зашифровані файли з хмари. 

Whisply і Boxcryptor

Компанія, що стоїть за Boxcryptor, Secomba GmbH, розробила Whisply, щоб допомогти користувачам Boxcryptor обмінюватися файлами. Whisply – це послуга, яка пропонує шифрування в кінці і дозволяє ділитися цими файлами з користувачами, які не входять до Boxcryptor. Whisply підтримує надсилання файлів через OneDrive, Dropbox та Google Drive, хоча в майбутньому буде додано більше підтримки. 

boxcryptor-шепіт

Створити посилання Whisply просто. У вашій папці Boxcryptor все, що вам потрібно зробити, – це клацнути правою кнопкою миші файл або папку, якими ви хочете поділитися, і створити посилання. 

Підписники преміум-класу зможуть встановити параметри спільного доступу, наприклад, одноразовий термін завантаження та посилання, і кожен може встановити кілька рівнів захисту. Ви можете просто надіслати посилання, надіслати посилання плюс чотиризначний PIN-код або надіслати посилання плюс спеціальний пароль. 

Whisply – це чудово, але це не ідеально. Наразі він обмежений 1 Гб, незалежно від того, скільки файлів у вас є. Зважаючи на те, що план безкоштовного Boxcryptor дозволяє кожному розшифрувати будь-яку кількість даних, це, мабуть, кращий варіант. Однак, Whisply доступний, якщо ви хочете.

Огляд функцій Boxcryptor

Ціноутворення

Boxcryptor встановлює стандарт для ціноутворення на програмне забезпечення для шифрування, тримаючись трохи вище AxCrypt та трохи нижче NordLocker (читайте наш огляд AxCrypt та огляд NordLocker). Однак, це накладає деякі дивні обмеження на ціноутворення. Особисті користувачі змушені укладати річний контракт без можливості отримати відшкодування.

На сторінці продукту стає зрозуміло, що “немає обмеженого періоду скасування”. Якщо ви придбаєте план і вирішите, що Boxcryptor не для вас, ваша ліцензія продовжується до дати поновлення. Тоді ваш рахунок буде зменшено до безкоштовного плану. 

Хоча Boxcryptor технічно дешевше сервісу шифрування, такого як NordLocker, математика стає безладним. Можливо, буде більш доцільно платити 8 $ на місяць NordLocker, хоча 48 доларів на рік Boxcryptor – це вигідніше. Навіть якщо 50 доларів для вас нічого не стосується, опція щомісячного платежу має бути присутнім, як і політика повернення коштів. 

Команди Boxcryptor

Окрім особистого плану, є бізнес-план, хоча він не підходить для кількох користувачів. Натомість він має ліцензію на комерційне використання, тоді як особисті та безкоштовні плани – ні. Якщо ви хочете охопити декількох користувачів, вам потрібно придбати командний план, який доступний протягом трирічної та трирічної тривалості. 

Незалежно від того, скільки користувачів вам потрібно, ціна становить 8 доларів на місяць за користувача, якщо ви купуєте три роки, і 10 доларів на місяць за користувача, якщо купуєте один рік. Boxcryptor вимагає як мінімум п’ять користувачів і вміщує до 50 осіб. Однак знижки на додавання більшої кількості користувачів не існують.. 

Якщо ви шукаєте додаткові функції або вам потрібна можливість єдиного входу, ви можете зв’язатися з відділом продажів Boxcryptor для корпоративних планів..  

Boxcryptor Free

Ключовим моментом, який дозволяє встановити ціни Boxcryptor в правильному контексті, є його вільний план. Якщо говорити про ціни, більшість користувачів приземляться тут. Безкоштовний план Boxcryptor пропонує необмежене шифрування для приватного, некомерційного використання. Однак це обмежує послугу в інших сферах. 

А саме, у вас немає доступу до підтримки електронної пошти, інтеграція Whisply не має стільки функцій, як платний план, ви можете використовувати свій обліковий запис лише на двох пристроях, а також можете синхронізувати лише одного постачальника хмарних сховищ. Це може здатися багато, але на практиці це навряд чи має значення. 

Безкоштовний план Boxcryptor дозволяє одному користувачу встановити та використовувати послугу на, скажімо, комп’ютері та телефоні. Зважаючи на те, що більшість користувачів не матимуть декількох хмарних ліцензій на зберігання, це обмеження насправді не має значення. Єдина перешкода, яку вам доведеться подолати, – це покладатися на спільноту, якщо ви зіткнетесь з будь-якими проблемами (докладніші відомості читайте в розділі “Підтримка”).

Безпека

Boxcryptor реалізує найкраще в безпеці, якщо мова йде про шифрування файлів. Все починається з вашого головного пароля, про який Boxcryptor має нульові знання. Це означає, що Boxcryptor ніколи не бачить і не зберігає ваш головний пароль. Як і наші найкращі менеджери паролів, однак, якщо ви забудете свій головний пароль, вам не пощастить. 

Натомість Boxcryptor зберігає хеш паролів (прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про це). Ваш хешируйте пароль, використовуючи 5000 ітерацій PBKDF2 з HMACSHA512 і солить. Коли ви входите в систему, введений пароль хеширується локально, надсилається Boxcryptor і перевіряється на відповідність базі даних. 

Цей підхід, який спостерігається майже у всіх послугах шифрування, викликає проблеми, якщо у вас немає підключення до Інтернету. На щастя, Boxcryptor дозволяє аутентифікувати офлайн. Ви можете створити ключовий експорт, який можна використовувати для розшифрування файлів без підключення до серверів Boxcryptor. Навіть якби послугу було закрито, ваш експорт ключів все одно запрацював. 

Коли це не вийде, настав час потрапити в бруд. Boxcryptor використовує AES і RSA в якості базових алгоритмів. AES-256 використовується для шифрування файлів і папок на вашій машині, а пара клавіш RSA-4096 використовується для управління ключами. 

Процес працює так: у вас є державний і приватний ключ RSA-4096, які пов’язані між собою. Ключ, згенерований з вашого головного пароля, використовується для шифрування вашого приватного ключа, і саме це вам потрібно для розшифрування файлів. 

Після введення пароля відкриється приватний ключ, який поєднується з відкритим ключем. Оскільки пара ключів RSA використовується для шифрування ключів AES, ви можете розшифрувати свої файли. 

Використання RSA може змусити процес дешифрування зайняти трохи більше часу, але зазвичай це не має значення для сучасних систем. Ми раді бачити використання RSA для керування ключами замість ECC, враховуючи проблеми НСА щодо криптографії еліптичної кривої.

Простота використання

Налаштування Boxcryptor проста. Ви можете завантажити програму відразу, навіть не підписуючись на обліковий запис, але краще спочатку вийти з облікових даних. На домашній сторінці перейдіть на вкладку «Ціноутворення», а потім виберіть потрібний план. 

boxcryptor-checkout

Після цього ви зареєструєтесь у акаунті. Як уже згадувалося, Boxcryptor – це послуга з нульовими знаннями, тобто вона не знає вашого головного пароля. Ви встановите свій пароль на сторінці реєстрації, тому рекомендуємо створити та зберігати його за допомогою менеджера паролів, наприклад Dashlane (читайте наш огляд Dashlane). 

Нарешті, Boxcryptor порекомендує потрібний інсталятор на основі ОС, яку ви використовуєте. Якщо вам потрібен інший інсталятор або ви хочете встановити програму в декількох системах, ви можете їх знайти на сторінці “завантаження”. 

boxcryptor-завантаження

Перш ніж перейти до програми, ми хочемо вказати на приладну панель. Хоча вам не потрібно використовувати інформаційну панель, вона наповнена ресурсами. 

Ви можете переглядати та модернізувати свій план, направляти нових користувачів на безкоштовні місяці преміум-членства, переглядати надійні пристрої, переглядати сеанси перегляду та вмикати двофакторну автентифікацію. Boxcryptor підтримує найкращі програми 2FA, а також ключі безпеки. 

Однак найважливішим варіантом є ключовий експорт. Як уже згадувалося, Boxcrytor не зберігає ваш пароль, тому якщо ви його втратите, вам не пощастить. Не існує коду відновлення для особистих планів, тому переконайтеся, що ви зберігаєте його. 

boxcryptor-приладова панель

Інсталятор працює сам, не запитуючи, чи хочете ви надіслати анонімну статистику використання. У Windows інсталятор зміг закрити та знову відкрити Провідник Windows, тобто перезавантажувати не потрібно. Після закінчення додаток відправить вас у короткий тур, а потім закриє. 

Шифрування файлів і папок

Хоча Boxcryptor має користувальницький інтерфейс, ви здебільшого шифруєте файли за допомогою Провідника Windows. Під час встановлення Boxcryptor фактично монтує віртуальний диск, тому ваші файли та папки відображатимуться як жорсткий диск поряд з іншими. 

Крім того, Boxcryptor автоматично виявляє та зберігає будь-які папки для зберігання хмари, які у вас є на вашій машині. У нашому випадку OneDrive забрали одразу (читайте наш огляд OneDrive). 

Перш ніж запустити гайки з шифруванням, вам потрібно відкрити додаток Boxcryptor. Тут ви можете переглядати підключені хмарні служби, а також підключати нові. Хоча Boxcryptor виявляє хмарні служби зберігання даних у вашій системі, вам все одно доведеться пов’язати їх, увійшовши зі своїми обліковими записами. 

boxcryptor-рахунок-посилання

Після їх з’єднання ви можете зашифрувати файли будь-яким способом, який вважаєте за потрібне, хоча найпростіший спосіб – перетягнути свої файли у віртуальний диск Boxcryptor. Однак ви не можете перетягнути їх у корінь диска. Пов’язавши свої облікові записи, ви можете ввімкнути потрібні хмарні служби зберігання даних, які відображатимуться у вашій папці Boxcryptor. Ці папки виступають як окремі сховища для ваших файлів.

Шифрування відбувається автоматично для кожного нового файлу чи папки, яку ви додаєте до будь-якої з хмарних служб. Ви будете знати, що файл або папка зашифровані суцільним зеленим квадратом у нижній частині файлу чи папки, а також “_зашифрованим” суфіксом. Якщо у вас вже є файли, що зберігаються у вашій хмарній службі зберігання даних, їх можна вручну зашифрувати. 

файли boxcryptor-зашифровані

Наша тестова папка 205 Мб швидко зашифрована, але не така швидка, як NordLocker. Це має сенс, враховуючи, що Boxcryptor використовує більший ключ RSA-4096. Незважаючи на це, процес пройшов досить швидко, зайнявши всього кілька секунд.

Файлообмінник & Зберігання

Як уже згадувалося, претензія Boxcryptor на славу полягає в його прямій інтеграції з більш ніж 30 хмарними службами зберігання даних. Усі великі собаки обліковуються, а Boxcryptor підтримує Dropbox, Google Drive, SpiderOak One та iCloud. Він також підтримує декілька постачальників послуг EFSS, включаючи Egnyte, Box та OneDrive for Business. 

Інтеграція підприємств – найкраща партія. Хоча Boxcryptor підтримує популярні бренди персонального хмарного сховища, їх небагато. А саме, він не інтегрується із Sync.com чи pCloud (читайте наш огляд Sync.com та огляд pCloud). З огляду на це, ви завжди можете вручну додати ці місця.  

Для обміну Boxcryptor дозволяє надати доступ будь-якому користувачеві, який має обліковий запис Boxcryptor. Однак рекомендується, щоб ви не мали спільного доступу до зашифрованої папки. 

Швидше, Boxcryptor пропонує вам взяти зашифровану папку і помістити її всередину незашифрованої папки за допомогою служби хмарного зберігання. Потім ви можете додати користувача Boxcryptor до цієї незашифрованої папки.

обмін коробними крипторами

Краса обміну з Boxcryptor полягає в тому, що це безкоштовно. Поки одержувач отримує вміст, який отримує доступ через одну хмарну службу зберігання, він може зареєструватися у вільному обліковому записі та отримати доступ до зашифрованого вмісту незалежно від розміру. 

Бізнес-групи Boxcryptor

Служба, орієнтована на підприємство Boxcryptor, оснащена додатковими можливостями спільного використання та управління користувачами. Усі користувачі облікового запису команди можуть управляти адміністратором з центральної панелі адміністратора. Крім того, адміністратор може відслідковувати діяльність користувачів, застосовувати політику безпеки та скидати паролі користувачів. 

Для великих команд управління групою буде більш доцільним. Ви можете розміщувати користувачів у групах, надаючи певним групам більш високий рівень доступу, а інші обмежуючи. Крім того, ви можете встановити, хто може переглядати та / або редагувати певні папки, тобто деякі користувачі можуть отримати доступ до файлу для довідок, а інші можуть безпосередньо редагувати його. 

Групи також не потрібно синхронізувати. Додаючи або видаляючи користувача з групи, з вашою хмарною службою зберігання даних нічого не відбувається. Швидше, дозвіл додається або відкликається локально та на серверах Boxcryptor, тобто ви можете додавати та видаляти користувачів майже миттєво.. 

Підтримка

Однією з головних причин платити за Boxcryptor є його підтримка. Якщо ви користуєтеся безкоштовним планом, ви обмежені допомогою громади та широкими посібниками користувача, пропонованими Boxcryptor. Між ними не повинно виникнути жодних проблем із налаштуванням. Однак усунення несправностей може створити деякі проблеми. 

Однак, громада активна. На момент написання запиту більшість потоків має принаймні одну відповідь, на деякі з них отримують відповіді від агентів підтримки. Форум – це не найпослідовніший метод підтримки – багато питань просто перегукнулися з коментарями – але це варіант для безкоштовних користувачів. 

форуми boxcryptor

Якщо ви не заперечуєте проти читання, посібники користувача Boxcryptor – прекрасний ресурс. Це не просто основні інструкції з встановлення. Скоріше Boxcryptor детально розглядає кожну платформу, яку вона підтримує, навіть висвітлюючи загальні проблеми. Для більшості користувачів посібників користувача буде достатньо для вирішення проблем. 

посібники-користувачі boxcryptor

Користувачі, які платять, можуть задавати питання електронною поштою, а бізнес-абоненти отримують більший пріоритет. Однак, підтримка електронної пошти є лише німецькою та англійською мовами, а особисті абоненти будуть завантажені у чергу. Якщо вам потрібні додаткові варіанти підтримки, плани підприємства пропонують підтримку по телефону та спеціалізованого менеджера облікових записів.

Вирок

Boxcryptor встановлює стандарт для програмного забезпечення для шифрування. Його вільний план є щедрим, і хоча ми не шанувальники обмежень щодо ціни, ціна в цілому не погана. Крім того, Boxcryptor простий у використанні і безперебійно інтегрується з більшістю основних хмарних служб зберігання даних, незважаючи на відсутність декількох варіантів. 

З вільним планом, немає причин не спробувати Boxcryptor. Обов’язково повідомте нам про ваш досвід, якщо ви зареєструєтесь у акаунті і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map