Огляд Wunderlist – тримати це разом – оновлено 2020 рік

Огляд Wunderlist

Wunderlist – це оманливо просте додаток, яке дозволяє вам відслідковувати, що вам потрібно зробити, підрозділяти завдання тощо. Ми були вражені тим, що це може зробити, але залишаються простими у використанні, як ви можете прочитати в нашому повному огляді Wunderlist.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Якщо у вас виникли проблеми з розумінням, що робити далі, поки ви працюєте або плануєте свій день, ми можемо допомогти. Перше, що вам слід зробити – прочитати цей огляд Wunderlist. Після цього, ви сподіваємось, у вашому розпорядженні будуть інструменти для самостійного визначення наступних кроків.

Wunderlist – це простий і легкий додаток зі списку завдань. Це дозволяє створювати завдання і відмічати їх, коли ви їх закінчуєте. Ви можете використовувати його для управління будь-чим, від покупки до великих творчих починань. Ви можете ділитися завданнями з іншими і працювати разом.

Wunderlist приєднався до Microsoft у 2015 році. Основні недоліки програмного забезпечення, пов’язані з Microsoft. Читайте далі, щоб дізнатися, чи варто застосувати додаток.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Wunderlist

Особливості

Wunderlist доступний на багатьох платформах. Окрім роботи в браузері, у неї є додатки для Windows, macOS, Android, iOS та Chromebook, а також розширення для Google Chrome та Safari. Якщо ви намагаєтеся вибрати веб-переглядач, для якого його використовувати, перегляньте наш огляд Chrome.

Основний робочий процес Wunderlist – це створення завдань, додавання їх до списків і відмітьте їх під час їх виконання. Її інтерфейс жирний, яскравий і чіткий, а виконувати ці дії просто.

Його кнопки та меню також містять безліч додаткових функцій. Налаштування облікового запису варто перевірити, оскільки він пропонує меню з безліччю інших опцій, які можуть вам бути корисними.

Ви можете дублювати свої списки та ділитися ними з іншими людьми. Це робить Wunderlist чудовим способом призначення завдань для офісного проекту. Якщо ви хочете організувати проект більш детально, погляньте на найкраще програмне забезпечення для управління проектами.

Якщо ви працюєте з іншими користувачами, ви можете розпочати розмови з ними і скористатися системою коментарів, щоб зробити необхідні нотатки.

У Wunderlist є приємний вибір фонів, із жменькою яскравих кольорів та кількома розслаблюючими фотографіями. Ви повинні мати можливість знайти той, який вам подобається, але варіант, щоб завантажити свій, було б непогано.

wunderlist-підзадачі

Ви можете встановити терміни виконання завдань і налаштувати сповіщення на певний час, щоб нагадати, коли потрібно виконати справи. Ви також можете додати підзадачі до кожного завдання, щоб ви могли далі розбити речі.

Прикріплення файлів за допомогою Wunderlist

Wunderlist підтримує вкладення файлів і дозволяє вам мати стільки, скільки вам подобається. З його документації не зрозуміло, чи не існує старого ліміту файлу 5 МБ, але ми змогли завантажити та переглянути файл 9 МБ, що дозволяє вам отримати необмежену кількість вкладених файлів та місця для зберігання.

Ви також можете додавати файли з Dropbox, а також робити голосові записи. Це означає, що якщо ви не потребуєте окремого рішення для зберігання, перегляньте наш найкращий посібник із зберігання хмар.

Якщо ви хочете використовувати свої завдання з іншими платформами, Wunderlist має кілька інтеграцій, які допоможуть вам зробити це. Він працює із Zapier, що дозволяє обмінюватися даними із сотнями програм. Інші інтеграції включають Slack, Microsoft Outlook та Trello, про які ви можете прочитати в нашому огляді Trello. Посібник для початківців Trello допоможе вам і розпочати роботу.

Розробники, які хочуть інтегрувати Wunderlist зі своїми інструментами, можуть зробити це за допомогою API Wunderlist. Це корисно, якщо ви хочете створити власне розширення або додати дані, що зберігаються в Wunderlist, на свій веб-сайт або додаток.

Якщо ви хочете експортувати свої дані, є сторінка, яка дозволяє це робити. Коли ми спробували це, нам довелося почекати пару хвилин, навіть коли експортували наш порівняно невеликий тестовий проект. Однак він включав файл фільму. Як тільки це було зроблено, ми отримали файл .json з нашими даними, а також міні-веб-сайт HTML, який дозволив нам переглядати наш проект.

В цілому Wunderlist має чудовий набір функцій. Це добре працює і має безліч корисних додатків.

Огляд функцій Wunderlist

Логотип Wunderlistwww.wunderlist.com

Безкоштовно

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони
Фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Безкоштовно

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android, стороннє виробництво, Windows, Mac OS

Безкоштовний період випробовування
Безкоштовно

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC
Заява про конфіденційність Microsoft

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Підписуючись з нашим обліковим записом Microsoft, ми отримали жахливе повідомлення про помилку, повне технічних даних, які ми не розуміли чи не відчували необхідності бачити.

wunderlist-intro

Колись ми пройшли це, проте додаток було набагато кращим. Вас вітає екран, який просить вибрати категорію для першого списку, яка дає йому назву. Потім ви можете додавати завдання.

Ви додаєте їх, ввівши ім’я кожного з них та натиснувши кнопку повернути. Коли завдання завершені, ви позначаєте їх за допомогою поля. Коли ви це робите, є задоволення. Це невеликий штрих, але він займає місце святкувань Асани з точки зору того, щоб дати тобі почуття успіху. Прочитайте наш огляд Асани, щоб дізнатися більше про це.

wunderlist-ярлики

Якщо ви хочете працювати швидше, у налаштуваннях облікового запису є список комбінацій клавіш. Як уже згадувалося, існує багато налаштувань, і вони не всі пов’язані з обліковим записом, тому перевірте це, чи хочете щось налаштувати..

Wunderlist простий, і ви, ймовірно, не будете мати багато проблем з його використанням. Основний його робочий процес простий і добре продуманий.

Він швидкий у використанні та реагує на дії практично негайно. Навіть у версії веб-переглядача вам не потрібно чекати відповіді, коли ви робите щось. Це робить його прекрасним вибором для тих, хто любить швидко додавати речі і не любить дивитись на екран, очікуючи, що додаток наздожене.

В цілому, він добре базується на зручності використання, тому що екран з помилками на першому вході в систему є єдиною реальною проблемою.

Вартість

Список чудес безкоштовний. Раніше була версія Pro, але її було припинено, і її функції були складені у звичайну версію. Microsoft оголосила, що планує в якийсь момент замінити Wunderlist його новим додатком To-Do, але він поки що працює, і ви можете користуватися ним безкоштовно.

Безпека & Конфіденційність

Wunderlist – продукт Microsoft. Найбільше технологічні компанії мають найменші схематичні записи про конфіденційність. Прочитайте нашу статтю про Едварда Сноудена та державний нагляд, щоб дізнатись про те, що вони мали намір.

Wunderlist пропонує дозволити входити в систему за допомогою свого облікового запису Microsoft. Ми все ще чутливі до скайпу, повідомляючи всім наш вік, коли Microsoft придбав його, тому ми створили індивідуальний обліковий запис. Ми не хочемо, щоб усі в нашому списку контактів були поінформовані, коли нам потрібно їхати в супермаркет, щоб купити моркву..

На екрані реєстрації Wunderlist каже, що він матиме доступ до всієї вашої інформації, тому вас адекватно попереджають.

У своїй спільноті є публікація, яка стверджує, що Wunderlist використовує 256-бітний SSL для вкладень і для даних у спокої та під час перевезення. Прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про це. Дані розміщуються в Ірландії за допомогою веб-служб Amazon. Підтримка Wunderlist підтвердила, що коли ми запитували, а також повідомляємо про відсутність двофакторної автентифікації.

Окрім участі Microsoft, ми не знайшли проблем з її безпекою та конфіденційністю, але в ідеальному світі двофакторна автентифікація була б доступною.

Сервіс & Підтримка

Ви навряд чи зациклюєтесь на використанні основних функцій Wunderlist, але якщо ви робите або вам потрібна допомога з більш вдосконаленими справами, вам потрібно буде звернутися в службу підтримки.

Ми не бачили очевидного посилання підтримки в додатку, але на його “про” є посилання. Це означає, що якщо ви подивитесь на веб-сайт Wunderlist, там є посилання “підтримка”. Окрім бази знань, яку можна шукати, для контакту є контактна форма. Ми зняли питання про шифрування та двофакторну автентифікацію і отримали детальну, точну відповідь через 15 годин.

Wunderlist підтримує 10 мов у своїй програмі та чотири на своєму веб-сайті підтримки, тому це хороший вибір для міжнародних користувачів.

Він добре оцінює цю категорію з гідною базою знань та прийнятним часом підтримки. Хоча для серйозно швидких відповідей підтримки, ознайомтеся з нашим оглядом Basecamp та Wrike.

Фінальні думки

Wunderlist – приємне додаток. Це швидко, легко, швидко і робить те, що ви від нього очікуєте. Він добре інтегрується з іншими платформами, і він також безкоштовний. 

Залучення Microsoft може усунути тих, хто має занепокоєння щодо конфіденційності та використання облікового запису Microsoft для входу, не є плюсом. Ми також не впевнені, як довго буде працювати програма, враховуючи, що планується її замінити в довгостроковій перспективі.

Наразі це чудовий вибір, якщо ви хочете більше організуватися. 

Якщо ви спробували Wunderlist або будь-які інші програми для управління завданнями, будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me