Огляд Wrike – оновлено 2020 рік

Огляд Wrike

Wrike – це комплексне та гнучко рішення для управління проектами, яке є одним із, якщо не найкращим у своїй галузі. Ознайомтеся з нашим повним оглядом Wrike, щоб дізнатись про всі додатки та програми.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Wrike – одна з важких ваг світу управління проектами. Він вважає себе провідним рішенням управління роботою, яке ми хочемо перевірити. У цьому огляді Wrike ми переведемо інструмент його кроками і подивимося, що він може зробити для вашої команди, коли він працює у хмарі.

Wrike добре зарекомендував себе, і він стверджує, що його використовують понад 17 000 компаній, включаючи таких гігантів, як Airbnb, TGI Fridays та SurveyMonkey. У ньому багато можливостей, але зручність у користуванні не йде рука об руку з багатим на функції. Найкраще програмне забезпечення для управління проектами отримує баланс правильно.

Ми розглянемо, наскільки добре Врік справляється з цим.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Як і у більшості програмного забезпечення для управління проектами, Wrike дозволяє організувати речі в окремі проекти, кожен з яких містить завдання. Завдання можна розділити далі на підзадачі. Їх також можна призначити члену команди, тож ви можете бачити, хто що повинен робити.

Окрім створення завдань самостійно, ви можете створювати форми, що дозволяють іншим людям створювати їх, відповідаючи на запитання.

Є кілька способів відстежувати, що відбувається у вашому проекті. Потік – це перелік подій у блоговому стилі, що дозволяє вам ознайомитись із чимось новим.

Якщо ви хочете знати, що знаходиться за кутом, ви можете переглянути подання календаря, яке показує, що відбувається в будь-який конкретний час. Календарі можуть бути встановлені для відображення завдань та проектів, відсортованих за широким спектром фільтрів.

wrike-календар

Також різні календарі можуть накладатися один на одного, що дозволяє вам відточувати конкретні сфери проекту або отримати широкий огляд.

Wrike також включає перевірку, яка дозволяє коментувати файли. За допомогою відеозаписів коментарі можуть з’являтися в певні моменти, завдяки чому ця функція є хорошим способом обговорення проблем з файлами, над якими працює ваша команда, або виділення частин навчальних відео. Нам ця функція дуже подобається, хоча безліч найкращих програм для редагування відео також дозволяють вам це робити, тож вона може не бути корисною для всіх.

Що стосується персоналізації робочого простору, у Wrike є десяток тем, з яких можна вибрати. Кожен користувач встановлює своє. Їм не ділиться з командою. Wrike міг би покращитись, запропонувавши кілька варіантів, щоб налаштувати зовнішній вигляд проекту для кожного.

Wrike має потужні можливості створення звітів, щоб отримати більш детальну інформацію про стан вашого проекту. Звіти можна створювати в декілька кліків і дозволяти вам переглядати всіляку корисну інформацію.

Ви можете подивитися, хто робить що або що прострочив. Ви також можете бачити, які завдання не призначені. Це, поряд із управлінням залежності Вріка, особливо корисно для виявлення блокпостів. Можна вибрати шість попередньо заданих звітів, але ви можете створити власні версії, вибравши кілька варіантів і вибравши також макет.

Wrike має багато інтеграцій і може використовуватися з такими послугами, як Salesforce, Dropbox та Google Drive. Як і Asana та Trello, деякі інтеграції виступають посередниками, надаючи вам доступ до більшої кількості послуг.

wrike-інтеграції

Під час використання Wrike ви отримуєте регулярні оновлення електронної пошти. Вони включають, наприклад, щоденні списки справ та щотижневі оновлення звітів, на які ви підписалися. Деякі з них мають скасувати підписку на посилання, але можливість вимкнути електронні листи іноді вимагає трохи полювання.

Wrike має версії для більшості платформ. Окрім веб-клієнта, він доступний для Windows, macOS, Android та iOS.

В цілому Wrike має чудовий набір функцій, що дозволяє вам багато зробити і відстежувати, що відбувається.

Зручність у користуванні

Реєстрація проста, і ви можете розпочати пробну версію, якщо ви не хочете платити відразу.

Після реєстрації та вибору плану вам запропонують запросити колег по електронній пошті. Ви можете це зробити і пізніше, якщо хочете.

wrike-запрошення

Наступним кроком є ​​налаштування робочої області. Замість того, щоб починати з нуля, ви можете використовувати один із попередньо налаштованих шаблонів Wrike. Вони виймають ажурну роботу із створення нового проекту і дозволяють миттєво налаштуватися на основи.

Навіть якщо ви хочете налаштувати з нуля, корисно буде переглянути попередньо встановлені налаштування, щоб отримати уявлення про те, на що здатний Wrike та як найкраще його налаштувати під свої вимоги.

wrike-шаблони

Шаблони поділяються на категорії, в кожному з яких є декілька варіантів. Вони включають систему продажу квитків та служб довідки, дошку Kanban, яка буде знайома користувачам Trello, та установки для управління подіями, запуск продукту та управління проектами (детальніше про дошки Trello та Kanban, ознайомтеся з посібником для початківців Trello).

Ви, швидше за все, знайдете те, що відповідає вашій діяльності або, принаймні, дає хороший початок для тонкої настройки, щоб відповідати тому, що ви робите.

wrike-new-project

Коли ви запускаєте новий проект, ви даєте йому ім’я разом із необов’язковими датами початку та закінчення, і починаєте роботу. Кожен шаблон відкривається коротким відео, в якому пояснюється, що можна зробити з ним.

Проекти діляться на завдання. Їх можна призначити членам команди та визначити дату закінчення. Якщо ви хочете призначити завдання тому, хто не є членом Wrike, можете запросити їх електронною поштою з робочої області.

У головному вікні відображається панель зліва зі списком завдань, а панель праворуч із зазначенням деталей для вибраного завдання. Опис завдання по суті є текстовим документом, який можна редагувати, тому його можна додавати до потреби.

wrike-залежності

Управління залежністю легко. Щоб створити залежність, просто натисніть кнопку “додати залежність” на панелі деталей завдання. Ви можете додати їх у будь-якому напрямку, так що ви можете зробити вибране завдання залежним від іншого, або навпаки.

Інтерфейс відчуває себе більш переповненим, ніж це стосується Асани, і йому не вистачає безпосередності Trello. Іноді натискаючи на щось, ви перетворюєтесь у стан, з якого не очевидно, як вийти, що змусило нас досліджувати його особливості орієнтовно, ніж ми могли б зробити це інакше. Для порівняння ознайомтеся з посібником для початківців Асани.

Зважаючи на це, користувальницький інтерфейс пропонує безліч варіантів, і, як тільки ви перейдете на нього, ви можете легко робити те, що ви хочете.

В цілому Wrike працює добре, але не такий доступний, як деякі його конкуренти. Це хороша підтримка, якщо ви застрягнете, проте, як ми побачимо згодом.

Вартість

Якщо ви хочете занурити палець у воду, не потрібно відкладати витрати, оскільки Wrike пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію, яка дозволяє новим користувачам отримати доступ до всіх її функцій. Не рекомендується заохочувати вас до оновлення, якщо електронний лист із продажу надходить через тиждень.

Якщо ви підете на безкоштовний план, врешті-решт, Wrike все ще може бути використаний як простий список завдань для до п’яти користувачів. Професійний план становить 9,80 доларів на місяць, і є більше варіантів для різних типів користувачів.

Як видно з таблиці, використовувати Wrike для невеликих команд не надто дорого, але для підприємств, які ведуть великі проекти з сотнями членів, ціна буде щось враховувати..

Безпека & Конфіденційність

У безпеці компанія Wrike сприймає серйозно, широкий вибір функцій та вражаючі додаткові можливості для користувачів Enterprise.

Доступна двофакторна автентифікація, яка не дозволить людям, хто взломає вашу електронну пошту, не викрасти ваш рахунок Wrike, додавши додатковий рівень безпеки. Вам потрібно буде завантажити додаток Google Authenticator на свій смартфон, щоб увімкнути цю функцію. У нашому посібнику з безпеки електронної пошти є ще кілька порад, як захистити свою поштову скриньку.

Корпоративна версія пропонує більш вдосконалені засоби безпеки. Це дозволяє адміністраторам жорстко контролювати, що можуть робити користувачі. Не всі проекти потребуватимуть максимальної безпеки, але для тих, хто керує конфіденційними даними, є варіанти, які дозволяють впевнено працювати в хмарі.

Як адміністратор корпоративного проекту, ви також можете точно налаштувати зберігання файлів та налаштування запрошень для всіх членів вашої команди.

Ви також можете створити політику доступу до мережі, що дозволяє обмежувати доступ до ваших проектів певними IP-адресами та підмережами.

Ви можете встановити політику щодо паролів, щоб усі захищали свій обліковий запис. Якщо ви не хвилюєтесь щодо безпеки, ви можете дозволити своїм користувачам обирати будь-який пароль, який їм подобається. Однак для проектів, які потребують більшої конфіденційності, ви можете переконатися, що всі користувачі вашої команди використовують надійний пароль.

Ви також можете змусити свою команду регулярно змінювати свої паролі, якщо ви хочете тримати жорстке судно (перегляньте статтю про найкращі менеджери паролів, щоб допомогти з цим). Скидання пароля кожні кілька тижнів означає, що навіть якщо він просочився, той, хто його захопить, не зможе ним користуватися назавжди.

Сервіс & Підтримка

Здається, Wrike хоче допомогти вам, коли вікна чату, що з’являються в реальному часі, з’являються скрізь від процесу реєстрації до спільноти, навіть коли ви тільки починаєте користуватися додатком. Також ви отримуєте кілька варіантів запиту про допомогу, натиснувши кнопку “Допомогти у зв’язанні з інформацією” в нижній правій частині екрана та опцію в меню, що дозволяє перейти на довідковий портал Wrike.

Ми надіслали запит на підтримку чату Wrike. Незважаючи на те, що були першими в черзі, ми отримали автоматичне повідомлення через 90 секунд, в якому сказали нам закрити чат і чекати відповіді електронною поштою, якщо ми не хотіли чекати.

Ми вирішили розібратися, і через три хвилини нас направили на сторінку довідки, яка відповіла на наш запит. Через деякий час нам з користю надіслали стенограму чату.

Ми також спробували подати квиток на підтримку, щоб перевірити час відповіді. Ми зробили це в суботу після Дня подяки, тому ми не очікували блискавичної відповіді на наше запитання про налаштування нашого проекту для всієї команди. Це сказало, що ми отримали відповідь за 30 хвилин, що було вражаюче.

Система подання квитків пропонує можливість попросити Wrike передзвонити вам, тож ви зможете поспілкуватися з реальною особою, якщо вам більше подобається отримувати електронний лист.

Переглядаючи довідкові теми, ми спостерігали часті участі співробітників громади Wrike, але також було багато питань, які ще не відповіли через день або близько того. Однак, схоже, все отримує відповідь, і якість відповідей висока. У Уріка є хороша спільнота, але вона не настільки велика, що проблеми вирішуються протягом декількох годин.

Існує також велика база знань, яка містить безліч поглиблених описів того, як зробити справи. Статті в довідковій системі, як правило, довгі та вичерпні. Якщо що-небудь, вони могли б зробити, коли їх зрубати, щоб їх було легше пролізти.

Розділ про створення структури папок, наприклад, включає кроки щодо мозкового штурму та інформування своєї команди, які є важливими, але, можливо, перешкоджайте швидкому, легко зрозумілому опису того, що натиснути, щоб досягти того, що вам потрібно.

Хоча там багато, і ви, швидше за все, знайдете відповідь на більшість питань. Статті також є хорошим ресурсом, щоб дізнатися більше про те, що ви можете зробити із сервісом.

Wrike доклав зусиль та ресурсів для своїх варіантів підтримки, і ми були задоволені тим, що знайшли.

Фінальні думки

У Wrike є безліч функцій та параметрів налаштування, що робить його чудовим вибором для тих, хто серйозно ставиться до управління проектами. З цим можна багато впоратися, але коло варіантів, доступних менеджерам, більше, ніж компенсує це.

Якщо ви шукаєте складний інструмент, який можна налаштувати під потреби вашого проекту, то Wrike – це фантастичний варіант. Це відмінний інструмент, який допоможе вам у багатьох ситуаціях і може бути адаптований до вашого бізнесу. Серйозні технофоби, можливо, краще переглядати щось простіше.

Незалежно від того, чи ви вперше випробовуєте Wrike, або ви досвідчений користувач, ми хотіли б почути ваш досвід роботи з ним у коментарях нижче.

Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map