Огляд Todoist – оновлено 2020 рік

Тодоїстський огляд

Todoist – це дуже популярний додаток для управління завданнями, який дозволяє перевірити свій список справ, а також дає нагороди у вигляді карми. Хоча це і не ідеально, ми можемо легко зрозуміти, чому він має таку лояльну послідовність, як ви можете прочитати в цьому огляді Todoist.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Якщо у вас є щось робити, Тодоїст хоче допомогти. Понад мільярд завдань відзначено, це одне з провідних світових додатків у списку завдань. Ми побачимо, що він може запропонувати в цьому огляді Todoist.

Побудований глобально розповсюдженою командою, Todoist існує з 2007 року, тож це налагоджена платформа.

У своїх книгах також є великі компанії, зокрема Apple, Facebook та Netflix. Якщо ви є клієнтом Netflix, який хоче натиснути його перед екраном, читайте, як дивитися Netflix у своєму телевізійному довіднику.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Todoist

Особливості

Як і у всіх програмах зі списком завдань, ви можете створювати завдання і відмічати їх, коли ви закінчите їх. Ви можете встановити дату та пріоритет для кожної з них та налаштувати нагадування, щоб переконатися, що ви не забудете робити речі вчасно..

Ви можете запропонувати іншим людям ділитися своїми проектами та призначати їм завдання, що робить його корисним інструментом для організації командних проектів, а також особистих задач.

Якщо вам потрібна мотивація, Тодоїст застосовує незвичний підхід. Окрім того, що дозволяє відмічати завдання, у нього є система карми, яка дозволяє вам продовжувати та відстежувати, скільки ви зробили.

тодоїст-карма

Це дозволяє вам вибирати щоденну мету, над якою ви працюєте, коли будете робити справи. Ви також отримуєте бонусну карму за досягнення своїх цілей та використання різних функцій. Якщо ви залишите прострочені завдання не скасовані, ваш рахунок може впасти, проте будьте обережні. 

На щастя, ви можете налаштувати його не рахувати вихідних, тому вам не потрібно турбуватися про порушення балансу між робочим та особистим життям. Перегляньте нашу статтю про переваги віддаленої роботи, якщо вам потрібна допомога.

Це гарна система, і вона перша в своєму роді, яку ми бачили. Він більше причетний до танцю Wunderlist і тісніше пов’язаний з вашою виставою, ніж святкування Асани. Про них читайте в нашому огляді Wunderlist та Asana огляді.

Якщо вам не подобається карма і ви хочете робити справи у своєму темпі, ви можете вимкнути її.

Існує багато категоризованих шаблонів, які допоможуть вам розпочати роботу. Є багато таких напрямків, як управління, розвиток, освіта та інші. Якщо ви не впевнені, як найкраще скористатися Todoist, ознайомтеся з кількома з них.

todoist-шаблони

Він інтегрується з понад 50 платформами. Ви також можете обмінюватися даними з ще більшими програмами через сервіс Zapier. Ви також можете працювати з завданнями в Календарі Google.

Користувачі, які платять, можуть вкладати файли та мати стільки, скільки їм потрібно. Однак обмеження розміру файлу становить 100 Мб. Якщо цього недостатньо, прочитайте нашу найкращу статтю у хмарному сховищі для великих файлів.

Існує кілька кольорових схем, включаючи темну тему, якщо ви хочете зменшити відблиски на екрані.

Todoist доступний на більшості платформ, настільних версій для Windows та macOS, мобільних версій для Android та iOS, сторонніх клієнтів Linux та носячих версій, якщо у вас смарт-годинник. Також є додатки електронної пошти, які допоможуть вам автоматично перетворювати електронні листи в завдання та розширення веб-переглядача для Google Chrome, Safari та Mozilla Firefox.

Якщо ви думаєте про зміну веб-переглядача, перегляньте наш огляд Chrome або огляд Firefox, щоб побачити, що випереджає конкуренцію. У нашій найбільш захищеній статті веб-браузера є ще більше порад.

Безпека та конфіденційність

Todoist зберігає дані про веб-сервіси Amazon та шифрує дані під час перевезення та в спокої. Прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися, чому це важливо.

Ця політика конфіденційності, що читається людиною, говорить про те, що вона відповідає Загальним регламентам щодо захисту даних, як і треті сторони, з якими вона обмінюється вашими даними. Прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб дізнатися більше про небезпеки, які чекають вас в Інтернеті.

Todoist має безліч функцій для додатків зі списку завдань та високу безпеку. Якщо ви хочете працювати з більш простим переглядом списку, погляньте на найкраще програмне забезпечення для управління проектами.

Огляд функцій Todoist

Логотип Todoisttodoist.com

Починається від 300 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування
Теми

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка, Paypal, виставлення рахунків на щорічних планах із 5+ користувачами

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android, стороннє виробництво, Windows, Mac OS

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC
Через AWS

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Todoist вітає вас у додатку із зразковим проектом, який має кілька завдань. Корисно, ці завдання показують вам основні функції та працюють як практичний підручник. Заповніть їх, і ви зрозумієте багато чого, що він може зробити.

todoist-вітаю

Навіть якщо ви цього не зробите, Тодоїст відвертий, тож у вас не виникне проблем із розгадами, як ним користуватися. Інтерфейс простий і простий у дослідженні. Він швидко реагує на вхід, і ми не стикалися з помилками під час його використання.

Однак це не ідеально. Іноді ми хотіли вийти з меню, клацнувши в іншому місці, і зображення підказки у зразковому проекті виглядали як речі, які потрібно натиснути, а не речі, на які потрібно полювати, але це не основні проблеми.

Для прикладу програми з видатним інтерфейсом, подивіться наш огляд monday.com.

Створення завдань швидко, і ви можете перетягнути їх, щоб змінити їх порядок, або перетягнути один на інший, щоб створити підзадачу. Після внесення змін з’являється кнопка скасування, тож вам не доведеться турбуватися про зіпсування.

todoist-ярлики

Якщо ви хочете працювати як ніндзя, у нього є набір комбінацій клавіш, тому ви можете переміщатися по інтерфейсу, не дотягуючись до миші.

Вартість

Todoist має безкоштовний план, а також двомісячну безкоштовну пробну версію, якщо ви хочете перевірити її преміум-функції. Вам потрібно ввести реквізити картки для пробної версії, але не для вільного плану. Платні плани дешеві, як видно з таблиці нижче.

Коли ми створювали безкоштовний план, Todoist намагався направити нас на введення реквізитів картки, але є посилання “відкрити веб-додаток”, яке ви можете використовувати, щоб пропустити цей крок.

Платні плани пропонують більше можливостей, але безкоштовний план, який дозволяє до 80 проектів і п’ять членів команди, відмінно підходить для людей або невеликих команд, які працюють над проектом разом. Вам потрібен платний план щодо відносно базових речей, таких як коментарі та завантаження файлів, але не всім вони потрібні. Ви також отримуєте аналітику на плані Premium. 

На рівні підприємства ви отримуєте пріоритетну підтримку, виставлення рахунків у команді та можливість визначати ролі для членів вашої команди.

Todoist приймає кредитні картки та PayPal. Якщо у вас є 50 або більше членів команди, рахунки-фактури також доступні.

Викладачі та студенти отримують 70-відсоткову знижку, а некомерційні – 50 відсотків. Педагоги також можуть прочитати наш огляд Basecamp, оскільки вони отримують його безкоштовно. Щоб отримати більше безкоштовних програм, перегляньте нашу найкращу статтю із програмного забезпечення для управління проектами.

Сервіс & Підтримка

Todoist не є складним у використанні, і він пропонує простий посібник користувача, який допоможе вам. Також є проект для початківців, який показує, як робити основи. Крім того, це все так просто, що ви, швидше за все, можете зрозуміти більшість із них самостійно.

Якщо ви застрягли, у меню є посилання підтримки, яке перенаправляє вас на сторінку довідки. Звідти ви можете отримати доступ до поширених запитань та хороший вибір статей, у яких можна шукати, що пояснюють особливості Todoist. Там є багато, але якщо ви все ще не можете знайти те, що шукаєте, ви можете зв’язатися з Todoist безпосередньо через контактну форму.

Ми поставили запитання про двофакторну автентифікацію і отримали відповідь лише за годину, яка сказала, що ми можемо отримати це через Google, якщо зв’яжемо наш рахунок з Todoist. Це вражаючий час відгуку, але якщо ви хочете ще швидшого, перегляньте наш огляд Wrike.

Todoist дає безліч вказівок та швидко відповідає на запити, тож він тут добре оцінює.

Фінальні думки

Todoist простий, ефективний і має безліч функцій, які допоможуть вам виконати справи. Все працює добре, і у нього є достатня кількість додаткових можливостей для того, щоб виділитись із багатьох справ на ринку.

Він також не містить помилок і відчуває надійність та швидкість реагування на ваші дані. Ви можете використовувати його майже на кожному пристрої. Це чудовий вибір для тих, хто хоче підвищити свою продуктивність та допомогти їм швидше закінчити справи.

Todoist – це фантастичний інструмент, але програмне забезпечення для управління завданнями є основним.

Якщо ви спробували Todoist, будь ласка, повідомте нам, що ви думали про це у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me