Огляд TickTick – оновлено 2020 рік

Огляд TickTick

TickTick – це дуже простий інструмент управління завданнями, який пропонує дивовижну гнучкість та зручність у використанні, розміщуючи його серед наших улюблених. Хоча він не такий потужний, як деякі конкуренти, він все ще допомагає вам багато зробити, як ви можете прочитати в цьому огляді TickTick.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

TickTick – це програма для управління завданнями з гладким, якісним інтерфейсом користувача та великим вибором функцій. У цьому огляді TickTick ми побачимо, як воно порівнюється з аналогічним програмним забезпеченням, і дізнаємось, чи варто ставити його у список справ.

Він отримує баланс між простотою використання та працею складності, виконуючи більше, ніж деякі її конкуренти, не розріджуючи її основної функціональності.

Якщо ви шукаєте простий інструмент, який дозволяє керувати своїми завданнями, TickTick робить це. Якщо ви не впевнені, який інструмент вам потрібен, перегляньте статтю з управління завданнями та управління проектами.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для TickTick

Особливості

TickTick дозволяє створювати завдання, сортувати їх за списками та надавати їм терміни та пріоритети. Ви також можете додавати примітки та контрольні списки підзадач до кожного.

галочки-галочки

Ви можете додавати завдання електронною поштою та, якщо ви сміливі, за допомогою голосового введення. Прочитайте нашу кращу статтю із програмним забезпеченням для промови в тексті, щоб дізнатися, наскільки це ризиковано.

Ви можете створювати теги та кольоровий код, який корисний для сортування завдань за вашим бажанням. Ви також можете встановити нагадування, щоб отримувати сповіщення перед термінами. Ви також можете налаштувати повторювані завдання.

Існують також розумні списки, які дозволяють вам налаштувати фільтри та застосовувати їх автоматично. Наприклад, ви можете переглядати завдання з певними тегами або термінами дії протягом певного періоду.

Досягнення

Статеві вболівальники, яким потрібна додаткова мотивація, сподобаються системі досягнень. Вам призначений рівень, який збільшується, коли ви відмічаєте завдання. Ваш результат може знизитися, якщо завдання прострочені, проте будьте обережні. 

Однак, система здається базовою, і це не так весело, як святкування Асани. Прочитайте наш огляд Асани, щоб дізнатися більше про них. Посібник для початківців Асани також допоможе вам максимально використати.

Подивіться в налаштуваннях TickTick, і він розповість, на який відсоток людей ви продуктивніші. Якщо ви хочете отримати змагання за дружній офіс, ця статистика може виявитись цікавою.

галочки-настройки

Ви також можете знайти параметри теми в меню. Окрім кількох варіантів кольорів, є варіанти, що базуються на сезонах та містах світу.

Існує журнал активності, який показує вам, що всі зробили, тому якщо ви хочете притягнути до відповідальності людей, TickTick – це чудовий вибір. Ви можете переглянути, чим займалися товариші по команді.

Його таймер Pomo – цікава функція, яка використовує техніку Помодоро. Це означає розділити вашу роботу на 25 хвилин, з перервами між ними. Він для нас новий, але варто спробувати.

Ви можете імпортувати дані з декількох програм. Серед них два суперницькі програми управління завданнями, про які ви можете прочитати в нашому огляді Wunderlist та огляді Todoist. Ви також можете швидко створити .csv файл, щоб створити резервну копію проекту, а це означає, що ви не заблоковані на платформі.

У нижній правій частині панелі завдань є меню, яке дозволяє завантажувати додатки. Якщо ви хочете виділити спеціальну систему для обміну файлами з товаришами по команді, ознайомтеся з нашою найкращою статтею онлайн-сховища для команд.

Підтримка платформи TickTick

TickTick доступний для багатьох пристроїв. Є настільні версії для Windows та macOS, мобільні версії для Android та iOS, веб-версія, розширення браузера та навіть версія Apple Watch. Користувачі Linux, на жаль, залишаються на холоді.

Якщо ви не впевнені, для якого розширення для браузера звернутися, прочитайте наш огляд Mozilla Firefox та огляд Google Chrome, щоб допомогти вирішити свою думку.

TickTick має великий вибір функцій і пропонує багато, щоб допомогти вам організуватися. Якщо ви хочете чогось більш важкого для функцій, перегляньте наш посібник з управління проектами.

Безпека та конфіденційність

TickTick працює на веб-сервісах Amazon. Ваші дані зберігаються в США. Прочитайте нашу статтю про Едварда Сноудена та державний нагляд, щоб дізнатися, що це означає для вашої конфіденційності. Дані шифруються в спокої. Резервні копії робляться щодня, щоденно створюються резервні копії, і TickTick обіцяє повідомити вас про порушення даних протягом 72 годин.

Це не непогано, але це не на рівні інструментів управління проектами, таких як Wrike та monday.com, про які ви можете прочитати в нашому огляді Wrike та огляді monday.com. TickTick не надає багато детальних відомостей про те, що він робить для захисту вашої інформації. З таким простим інструментом, однак, вам може не знадобитися такий рівень безпеки.

Огляд функцій TickTick

Логотип TickTickticktick.com

Починає від 233 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка, Paypal

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android, стороння, мобільна версія веб-сайту, Windows, Mac OS

Безкоштовний період випробовування
15-денний випробування у версії Windows

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
TLS 1.2 (транзит)

Сертифікація SOC
через AWS

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

TickTick легко зареєструватися та вітає вас із швидким ознайомленням із основними його особливостями. Як тільки це не вийде, ви можете створювати завдання. Це теж легко зробити. Ви просто набираєте поле і натискаєте Return. Існують кнопки для додавання строків та пріоритетів.

галочка-вступ

Інтерфейс зрозумілий, читабельний та простий у використанні. Це такий інструмент, який ви можете зрозуміти, дивлячись на нього, і, граючи навколо його кнопками, ви знайдете, що все робить те, що ви очікуєте. Деякі елементи управління є невеликими сторонами, але ми не стикалися з основними помилками під час його використання.

галочка-календар

У ньому більше переглядів, ніж у багатьох додатках зі списку завдань. Як і деякі з найкращих програмного забезпечення для управління проектами, він має календар та журнал діяльності. Календар також можна підключити до Microsoft Outlook або Google Calendar.

Це цілеспрямовано, але більшу частину часу ви будете використовувати його основний вигляд, який є просто списком або кількома списками завдань.

тик-тик-клавіатура

Існує корисний вибір комбінацій клавіш, тому якщо ви поспішаєте, вивчіть декілька з них, і ви зможете працювати швидше.

В цілому TickTick простий і добре розроблений, що робить все, що ви робите з ним, просто.

Вартість

У TickTick є безкоштовний план і платна версія, яка надає додаткові можливості. Платна версія коштує 27,99 доларів на рік, що не збирається ламати банк, і це буде того варте, якщо це допоможе вам виконати справи. Ви можете платити за допомогою кредитної картки або PayPal. 

Безкоштовний план пропонує основи, але він є корисним. Найкращі функції, такі як широкий вибір переглядів TickTick, обмежуються версією Premium.

Сервіс & Підтримка

Основна сторінка підтримки TickTick включає безліч статей, які допоможуть вам, а також сторінку FAQ. Існують посібники щодо конкретних додатків, а також сторінки, що пояснюють окремі функції та інші, які дають загальні поради щодо виконання завдань.

Є багато інформації. Використовувана мова може бути незграбною, але це зрозуміло.

Існує також насичений форум, в якому багато запитань та відповідей. Майже на кожне питання є відповідь, але не всі поставлені проблеми вирішені. І все-таки це хороший ресурс, якщо ви застрягли.

Ми виявили, що намагаючись отримати підтримку з програми, надіслали нас на форум, не маючи чіткого посилання на верхню сторінку. Функція пошуку там набагато краща, ніж функція на форумі, яка показує майже вартість екрану оголошень перед відповідними результатами. Якщо ви опинитесь там, поводьтеся, щоб знайти належну верхню сторінку, бо це набагато краще.

Якщо ви хочете подати запит на підтримку безпосередньо, вам потрібно буде знайти невелике посилання на контактну адресу електронної пошти внизу сторінки форуму. Ми перевірили пряму підтримку TickTick із запитанням про двофакторну автентифікацію та отримали відповідь лише за день.

Якщо ви хочете спробувати інструмент із швидкістю підтримки пухирців, перегляньте наш огляд Basecamp. Він відповів нам лише за три хвилини.

TickTick отримує хороший бал тут через пристойний час відгуку, але він буде набирати більше, якщо навігаційні посилання ведуть на його головну сторінку.

Фінальні думки

У TickTick є чудовий інтерфейс і його інтуїтивно зрозуміло. Він має багато функцій у вільному плані, але є ще багато чого, як сподобатися у версії Premium. Ви часто бачите повідомлення про оновлення при спробі використання платних функцій у вільному плані, але це все-таки корисна, зручна програма.

TickTick, однак, отримує правильні основи, і це чудовий вибір, якщо ви хочете більше організуватися. Його версія Premium перевищує більшість застосунків для управління завданнями, включаючи вибір переглядів, які частіше зустрічаються в інструментах управління проектами. Якщо ви вважаєте за краще просто робити речі, це робить її безкоштовна версія.

Якщо ви давали TickTick іти, повідомте нам, що ви думали про це та чи допомогло вам стати більш продуктивними у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me