Огляд Redmine – оновлено 2020 рік

Redmine Review

Redmine – напрочуд потужний інструмент управління проектами, тим більше, що це відкритий код. Це також є його найбільшим застереженням: змусити його працювати так, як вам хочеться, це завдання, яке вимагатиме мозку від поту. Тому ми не рекомендуємо Redmine технофобам, як ви можете прочитати в цьому повному огляді.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Redmine – це програма для управління проектами з відкритим кодом. Ми були зацікавлені, щоб побачити, як воно протистояло безлічі чудових комерційних пропозицій. Дізнайтеся, що ми думали в цьому огляді Redmine.

Redmine побудований з використанням рамки Ruby on Rails. Він пройшов 12 років, тому він витримав випробування часом. Він призначений для завантаження та встановлення на вашому власному сервері, що відрізняється від інших інструментів там. Це робить його більш вимогливим, але він також набагато більш універсальним.

Якщо вам цікаво робити щось самостійно – і вам потрібно буде бути з Redmine – перегляньте наш найкращий список розробників веб-сайтів для інших варіантів. Ми визнали його відмінним у тому, що він робить, і чудовим варіантом для користувачів, які радо налаштували його самостійно. У ньому відсутні дзвіночки, але він функціональний, ефективний і значною мірою відсутній помилок.

Альтернативи для Redmine

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Redmine базується на управлінні питаннями. Це дозволяє створити їх, заповнивши форму. Проблеми класифікуються як помилки, функції чи підтримка, тому вони спрямовані на розробку програмного забезпечення.

redmine-new-issue

Ви можете перейменувати проблеми на завдання чи будь-що інше, відредагувавши мовні файли, що входять до програми Redmine. Насправді ви можете це зробити з будь-яким текстом на платформі, який показує, наскільки у вас є контроль.

красномовний

Ви можете дати кожному питанню батьківське завдання, що дозволяє створювати підзадачі. Ви також можете відзначити завдання блокуванням або передуванням іншого, що дає вам управління залежністю.

Проблеми можна розглядати по-різному в Redmine. Її вид Ганта дозволяє переглядати їх на часовій шкалі і бачити, як вони співвідносяться один з одним. Цілком зрозуміло, як все відбувається, оскільки нічого не можна переставляти з погляду Ганта. З огляду на це, ви можете бачити, які питання залежать від інших.

Для інструменту на основі Ганта, який дозволяє переставляти проблеми та змінювати їх, подивіться наш огляд TeamGantt.

редмін-гант

Перегляд календаря Redmine виконує те, що ви очікували, показуючи, коли ваші проблеми заплановані. Як і у представленні Ганта, ви можете вибирати проблеми, але не можете перетягувати їх, щоб реорганізувати їх.

червоний календар

Перегляди Ганта та календаря дозволяють фільтрувати відображені проблеми. За замовчуванням ви переглядаєте лише відкриті завдання, але ви можете змінити це, щоб показати будь-який тип статусу, а також завдання, які отримали або не отримали відгук.

Ви можете додати більше фільтрів, і з більш ніж 20 типів на вибір, кожен зі своїм набором опцій, у вас є величезна область для зміни того, що відображається.

Redmine також дозволяє ідентифікувати та маркувати повторювані проблеми, тому якщо у вас багато людей, які повідомляють про помилки, ви зможете переконатися, що звіти зберігаються разом.

Спільний доступ до Redmine

Існує кілька способів обміну інформацією в Redmine. Ви можете завантажувати документи та ділитися ними зі своєю командою. Місце для зберігання вам належить призначити. Якщо ви маєте власний сервер і маєте багато користувачів, простір може бути обмеженим, тож перегляньте кращу статтю хмарного сховища для пропозицій.

Файли представлені у вигляді списку. Деякі з них, наприклад, зображення, можна переглянути, клацнувши по них, тому, хоч це і не надмірно, це просто і просто у використанні.

Кожен проект включає вікі, який простий у використанні та налаштуванні. Це не так просто, як деякі інструменти, але якщо ви зможете редагувати Вікіпедію, у вас не виникне проблем. Якщо ви впевнено використовуєте вікі Redmine, це чудовий спосіб документувати свої продукти та створювати корисний ресурс для вашої команди.

Ви також можете створити форум, що дозволяє вашій команді обговорювати там проблеми. Для цього потрібно лише кілька клацань. Дайте форуму назву та опис, і він готовий.

Також є сторінка новин, яка дозволяє додавати текстові статті для читання всім членам вашої команди.

Якщо ви хочете, щоб інструмент, який спрощує спілкування, перегляньте наш огляд Podio. Podio має вбудовану бічну панель чату, яка робить спілкування з колегами легко.

Налаштування Redmine

Варіантів візуального налаштування не так багато, але ми знайшли плагін, який дозволяє додавати CSS або користувальницький JavaScript на свої сторінки. Існують способи налаштування тем, але вони також потребують кодування, тому вам потрібно забруднити руки, щоб скористатися ними..

Якщо ви хочете, щоб платформа, яку легко налаштувати і має величезний спектр візуальних тем, WordPress – хороший варіант. Перегляньте посібник для початківців щодо використання WordPress, щоб отримати поради щодо швидкості роботи.

Хоча офіційних мобільних додатків немає, існує декілька сторонніх пропозицій, створених громадою. Існує декілька клієнтських додатків для iPhone та Android і навіть власники Windows Phone (має бути хтось із вас!) Мають кілька варіантів.

Одне з найкращих речей щодо програмного забезпечення з відкритим кодом – це те, що ви можете додавати будь-які функції, які вам подобаються, оскільки ви маєте повний доступ до вихідного коду. Це простіше сказати, ніж зробити, і ми припустимо, що якщо ви знаєте, як це зробити, вам навряд чи потрібна порада від нас.

Це сказати, не соромтеся повозитися. Якщо ви не впевнені в коді, перегляньте, що там Ви можете чомусь навчитися, і якщо ви успішно його модифікуєте, ви можете поділитися своїми оновленнями та зробити свій внесок у проект.

Ми даємо Redmine високий бал за функціями. Він пропонує корисні інструменти у своїй формі ванілі та розширюється. Однак для використання знадобиться вміння.

Якщо це звучить трохи, погляньте на наш огляд Асани. Асану легко встановити, але корисна, незважаючи на її простоту.

Огляд функцій Redmine

Redmine логотипwww.redmine.org

Безкоштовно

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Open Source (безкоштовно)

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
Сторонні

Безкоштовний період випробовування
Безкоштовно

Безпека

Двофакторна аутентифікація
Через патч або плагін

Шифрування
Доступні плагіни

Сертифікація SOC

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Робота Redmine передбачає завантаження та налаштування на власному сервері. Це не для слабкого серця та вимагає певного технічного ноу-хау. Процес не страшний, але ви можете зіткнутися з проблемами по дорозі, і вам потрібно буде розібратися в них самостійно або отримати допомогу від громади.

Якщо ви шукаєте сервер на ринку, перегляньте статтю наших кращих веб-провайдерів хостингу. Він проведе вас через деякі варіанти. Майте на увазі, що Redmine побудований на Ruby on Rails, тому для нього потрібен хост, який його підтримує. Нашим способом реєстрації посібника з доменними іменами також може бути корисно.

Існують докладні інструкції щодо налаштування Redmine для різних операційних систем, включаючи декілька ароматів Linux. Вони пояснюють кілька кроків, таких як встановлення програмних залежностей, зміна системних файлів та конфігурація бази даних.

Згідно з нашим досвідом, така настройка передбачає усунення несправностей, що знаходяться в інструкціях, тому будьте попереджені. Існує більше, ніж просто завантажити його та двічі клацнути піктограму.

Якщо ви хочете перевірити його перед тим, як пережити всі проблеми, Redmine пропонує демонстраційний веб-сайт. Якщо ви розглядаєте можливість використання платформи, радимо поглянути, чи є вона для вас.

Якщо ви менеджер, який хоче безпосередньо керувати своїм проектом, не створюючи його самостійно, перегляньте наш огляд LeanKit для інструменту управління проектами, орієнтованого на бізнес-користувачів.

Демонстраційний веб-сайт має кілька обмежень. Немає повідомлень електронною поштою або сховищ коду. Також мало місця на диску. Демо-веб-сайти також очищаються раз у раз, тому ви не можете їх використовувати довгостроково.

Зберігання Redmine

Якщо вам потрібен додатковий простір для вашої команди, перегляньте нашу найкращу статтю в Інтернеті для зберігання команд, щоб побачити, що доступно.

На щастя, використовувати Redmine набагато простіше, ніж його налаштувати. Після встановлення створення нового проекту – це лише питання заповнення форми та натискання на створення.

червоний-новий

Він функціональний і ефективний, мало заважає дзвіночків. Він також упорядкований. Оскільки він побудований ентузіастами, він має тенденцію представляти те, що вам потрібно, як вам потрібно. Перевагою бути некомерційною є те, що не потрібно натискати на вас послуги чи продавати функції, які доступні лише у більш дорогих рівнях.

Це не найпривабливіша платформа у світі. Чесно кажучи, це схоже на щось із 90-х. Однак, це чітко викладено, і органи контролю роблять те, що ви від них очікували.

Відсутність дзвіночків розраховує на користь його з точки зору зручності використання, тому що все настільки ясно, але немає ніяких поступок, щоб зробити цей досвід приємним, як-от розквіт дизайну чи вступне керівництво.

Якщо ви хочете чогось легшого, а також допомогти розпочати роботу, ознайомтеся з посібником для початківців Trello. Це дасть вам поради щодо того, як встати та працювати з простою, але ефективною альтернативою.

Redmine вимагає вміння налаштовувати, але після цього ви можете робити все, що завгодно. Після того як ви налаштували його так, як хочете, це простий інструмент для використання, з обмеженою кількістю елементів управління, які виконують те, що ви очікуєте.

Ми даємо йому хороший бал, щоб відобразити, що це функціональний, утилітарний інструмент, який можна розширити будь-яким обраним вами способом. Він не надто високий, хоча через те, що багато людей погляне на нього і побіжить на пагорби. При цьому він робить роботу для своєї цільової аудиторії.

Вартість

Як безкоштовний інструмент з відкритим кодом, Redmine не обійдеться вам ні в сто, а за замовчуванням отримає найвищі оцінки за ціною. Це відмінний вибір для студентів або тих, хто хоче дізнатися про налаштування програмного забезпечення, заощаджуючи готівку.

Якщо вам потрібно розширити або налаштувати його і не впевнені в цьому самостійно, можливо, ви захочете врахувати вартість залучення розробника, порівнюючи його з іншими інструментами. Якщо ви хочете побачити, що ще там, погляньте на наш кращий фрагмент програмного забезпечення для управління проектами.

Якщо ви не використовуєте її в локальній мережі, вам також доведеться платити за хостинг. Погляньте на нашу дешеву статтю веб-хостингу щодо бюджетних варіантів.

Безпека & Конфіденційність

Хоча складніший у використанні, ніж багато конкурентів, Redmine отримує бали за простоту, коли мова йде про політику конфіденційності. Замість нирок непроникного легалізму ви отримуєте чітку сторінку тексту, в якій пояснюється, яку інформацію вона використовує та хто може отримати доступ до неї. Коротка версія – не багато і людей не так багато.

Ваша інформація захищена Redmine, але якщо у вас виникли проблеми, ознайомтеся з нашими рекомендаціями щодо захисту статті конфіденційності.

Все, що вам потрібно зареєструвати, – це адреса електронної пошти, яка залишається приватною, якщо ви не вирішите інше. Він навіть дає вам дозвіл на використання псевдоніму, якщо ви хочете зайти під радари.

Як і багато програмного забезпечення з відкритим кодом, його роблять люди, які дбають про нього, а не просто легально покривають себе.

Що стосується безпеки, Redmine надає вам список попередніх питань безпеки. Їх досить багато, але це вже давно, і різниця між нею та іншими платформами цілком може полягати в тому, що вона відкрита і вперед щодо своїх попередніх помилок безпеки.

Наша стаття про кіберзлочинність пояснює деякі загрози, що ховаються в Інтернеті, і стане в нагоді тим, хто налаштовується самостійно за допомогою такого інструменту, як Redmine.

Оскільки ви будете налаштовувати Redmine на своєму власному сервері, безпека – це ваша відповідальність. Зручно, він дає вам посилання на інструмент сканування, який ви можете використовувати для перевірки на вразливості. Це прекрасний спосіб захистити свій веб-сайт.

Оскільки ви все будете робити самостійно, можливо, варто переглянути нашу статтю з безпеки веб-сайту, щоб переглянути, що ви захищаєте, захищаючи ваш сервер.

Якщо думка про управління власною безпекою дає вам холодний піт, прочитайте наш огляд Wrike. Нас вразила його безпека та конфіденційність, і це легше налаштувати, ніж Redmine.

Двофакторна автентифікація відсутня у ванільній упаковці, але її можна додати через патч або плагін, якщо вам це потрібно. Щоб дізнатися більше про цю функцію, ознайомтеся з нашою деталлю аутентифікації з двома факторами.

Ви також не отримуєте особливого захисту, коли йдеться про шифрування, але ми знайшли плагіни для шифрування ваших вкладених файлів та файлів вікі, тож у вас є варіанти, якщо ви хочете більше, ніж те, що включено в базову установку.

Redmine складно оцінити на безпеку, оскільки ви достатньо захищені від власних пристроїв, хоча у вас є безліч варіантів, щоб захистити себе. Експерти зможуть піти так далеко, як їм заманеться, але початківці не знайдуть багато, що можна зробити без роботи.

Ми отримали високу оцінку через високу налаштованість та багато доступних варіантів, але якщо ви не плануєте його налаштовувати, не сподівайтеся, що він буде ідеальним у ванільному стані.

Сервіс & Підтримка

Оскільки це інструмент з відкритим кодом, ви можете подумати, що ви будете самостійно з підтримкою, але це не так. Завдяки чудовій спільноті ви, швидше за все, зможете знайти допомогу з будь-якого питання.

Громади з відкритим кодом, як правило, привітні і корисні, хоча ніхто не отримує плату за свій час, тому не будьте занадто наполегливі.

На веб-сайті Redmine є форум із довідковою секцією. Близько половини запитань там отримують відповіді, але якщо ви запитаєте уважно та ознайомтесь із документацією, перш ніж запитувати, ви швидше отримаєте відповідь.

На форумі є також розділ, щоб звернутися за професійною допомогою, якщо вам потрібно зробити щось складне, наприклад, розширене налаштування.

Якщо вам потрібна безпека того, щоб платна команда служби підтримки за викликом доглядала за вами, перегляньте наш огляд Basecamp. Підтримка Basecamp повернулася до нас через три хвилини, коли ми зв’язалися з ними. Вам пощастить швидко знайти когось іншого.

Є послуги, які розширюються на Redmine і пропонують платну підтримку. Easy Redmine – одна з таких, але це не дешево, і ми не перевіряли її, тому підписуйтесь на свій страх і ризик.

Redmine призначений для тих із вас, хто знає, що ви робите. Хоча існує чудова спільнота, яка може допомогти, не сподівайтеся, що ви отримаєте від спеціальної служби підтримки. Ми надали Redmine гідну оцінку незалежно, оскільки вона пропонує стільки, скільки ви очікуєте від платформи з відкритим кодом.

Фінальні думки

Програмне забезпечення з відкритим кодом – це відмінна альтернатива платним інструментам, що пропонує як гнучкість, так і якість. Redmine чудово підходить для основ і має багато плагінів, щоб розширити його. Якщо вам подобається код, ви можете налаштувати його, як тільки захочете.

Ті, хто хоче налаштувати щось просте з сучасним інтерфейсом, який, можливо, буде розчарований. Він розроблений технічними людьми і не є споживчим продуктом, як більшість наших найкращих програмного забезпечення для управління проектами. Якщо ви хочете щось, що ви можете використовувати, як мінімум суєти, прочитайте наш огляд monday.com, щоб отримати хороший приклад більш зручного програмного забезпечення.

Ті з вас, хто впорається з цим, будуть знати, хто ви. Redmine – це сильна платформа для тих, хто хоче повністю контролювати розширену програму. Ви отримаєте відчуття власності з цим. Це не порожній шифер, тому що він робить для вас багато, але якщо ви вирішите його розширити, небо є межею. Але доїхати сюди буде непросто.

Якщо вам вдалося налаштувати Redmine успішно або у вас виникли проблеми, не соромтесь поділитися своїм досвідом у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me