Огляд речей – оновлено 2020 рік

Огляд речей

Things – це простий у використанні додаток для управління проектами, який буде радий жити в будь-якій системі macOS. Однак відсутність функцій безпеки та висока ціна можуть відвернути вас. Прочитайте всі деталі в цьому повному огляді речей.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Things – це програма управління завданнями для комп’ютерів та пристроїв Apple. Його створила невелика команда, що базується в Німеччині, і її завантажували мільйони разів. Він також отримав кілька нагород. У цьому огляді речей ми побачимо, як воно формується.

На відміну від багатьох платформ, на які ми дивимося, вона працює локально, а не в браузері. У цьому є свої плюси і мінуси, як ми побачимо. Він має хмарні функції, які дозволяють обмінюватися даними на кількох пристроях.

речі-огляд-ласкаво просимо

Речі фокусуються на основах управління завданнями, дозволяючи створювати списки завдань і відмічати їх, коли ви їх закінчуєте. Це простий, ефективний інструмент управління завданнями, який робить все добре. 

Є кілька додаткових, але їх не надто багато. Він фокусується на своїй основній особливості та робить це ефективно. Її інтерфейс гладкий і зрозумілий, і він не перешкоджає вам. Ми з нею відчували випадкові помилки, але нічого надто серйозного.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для речей

Особливості

Речі доступні лише для продуктів Apple і не мають веб-версії. Користувачі Windows, можливо, захочуть перевірити наш огляд Wunderlist щодо альтернативи. 

Основний робочий процес, як і у більшості інструментів управління завданнями, – це створення завдань і відмітка їх, коли ви закінчите їх. 

Можна створити кілька проектів, кожен з яких містить свій набір завдань. Завдання можна згрупувати у головні списки. Ви навіть можете групувати проекти, якщо у вас є кілька подібних типів.

речі-огляд-контрольний список

Ви можете додатково розбивати завдання за допомогою контрольних списків, які можна відзначити так само, як і завдання. Ви також можете налаштувати повторювані завдання. Таким чином, коли ви закінчите один, буде створено нове, що позбавить вас клопоту. Це може бути великим часовим засіданням, якщо у вас є багато регулярних справ, які потрібно відмітити.

Завдання можна класифікувати за допомогою тегів. За замовчуванням їх декілька, але ви можете додати свої, якщо потрібно. Також є функція швидкого пошуку, за допомогою якої можна вводити текст і знаходити завдання або теги, що включають його. Але це не дуже спрацювало для нас, тому що він не вибрав усіх завдань, які він повинен мати.

Якщо ви хоробрий і чітко говорите, ви можете створювати завдання, розмовляючи з Сірі. Прочитайте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для промови в тексті, якщо ця функція звертається до вас.

Якщо ви надсилаєте повідомлення на певну адресу електронної пошти, коли ви підписуєтесь на хмарну службу “Things”, ви також можете створювати завдання, не входячи в програму. 

Вам не доведеться турбуватися про файли чи місця для зберігання. Це не проблеми з простим додатком для управління завданнями, але ви очікуєте побачити їх у найкращому програмному забезпеченні для управління проектами. Якщо вам потрібно десь поділитися файлами, перегляньте наш найкращий посібник із зберігання хмар.

Ви також можете отримувати сповіщення. У програмі macOS для настільних ПК ви переходите до центру сповіщень і вибираєте речі з перерахованих там програм.

Завдання з імпортування доступні для кількох програм, але в більшості випадків вам потрібно завантажити сценарій, щоб сповіщення про речі працювали. Це незграбніше, ніж багато програм, але варіант є, якщо вам це потрібно.

У кожному завданні є кнопка календаря, яку ви можете використовувати для встановлення строків. Ви також можете вводити час та дати. Потім ви зможете побачити, які завдання заплановані на поточний день, і переглянути список майбутніх завдань у списку.

Якщо ви хочете дати відпочити очам, ви можете переключити речі з його світлої кольорової гами на темну. Він вийшов з ладу в перший раз, коли ми його змінили, але ми не втратили жодної інформації.

Це все з точки зору функцій. Це забезпечує прості речі лише одним оглядом. Якщо вам подобається простий підхід, але ви вважаєте за краще влаштовувати свої завдання на дошці kanban, ознайомтеся з нашим оглядом Trello. Якщо вам це подобається, прочитайте посібник для початківців Trello, щоб допомогти розпочати роботу.

Місцева безпека

Оскільки не існує версії веб-переглядача, Things зберігає ваші дані локально, але є можливість використовувати його хмарні функції для обміну даними.

Якщо ви все керуєте локально, вам не потрібно буде турбуватися про те, що люди зламуть ваш обліковий запис. Єдиний спосіб отримати доступ до ваших даних – це отримати доступ до вашої машини. У локальній версії немає системи входу, тому, якщо хтось вкраде ваш пристрій, ви вразливіші, ніж ви б користувалися захищеною паролем інтернет-службою..

Щоб дізнатися більше про те, як люди можуть отримати доступ до вашої інформації, прочитайте нашу статтю про Едварда Сноудена та державне спостереження.

Якщо ви використовуєте хмару “Речі” для обміну даними між пристроями, ви можете бути впевнені, що він використовує 256-бітне шифрування для даних, що перебувають у режимі транспорту та в спокої. Прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про це.

Він відповідає Загальним положенням про захист даних, а також Федеральному закону про захист даних Німеччини та Закону про телемедіа. Щоб дізнатися, що можна зробити для керування конфіденційністю, прочитайте наш інтернет-посібник із конфіденційності.

Огляд функцій

Речі логотипculturedcode.com

Починається від $ 999 за місяцьУсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони
Темні та світлі кольорові гами

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
1

Місце для зберігання

Загальні

Оплата
Кредитна картка, Paypal, Apple Pay, IDEAL, виставлення рахунків за мобільний телефон

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Mac OS

Безкоштовний період випробовування
15 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC
Н / З

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Завантажити та запустити речі просто. Вам не потрібно реєструватися або вказувати свою електронну адресу. Ви просто завантажте додаток і відкрийте його.

Завантажений додаток працює безпосередньо з місця завантаження, а не встановлювати себе, тому вам потрібно буде перенести його кудись і налаштувати ярлики самостійно.

речі-огляд-зразок

Перший раз, коли ви використовуєте речі, він вітає вас коротким ознайомленням з його особливостями та пропонує створити для вас вступний проект. Вступний проект має декілька списків завдань, над якими потрібно працювати. Перший охоплює основи програми, а інші показують більш досконалі, додаткові функції. 

Але сказати не можна багато. Як і більшість застосунків для управління завданнями, основи є основними, а додаткові – більш досконалими, але речі – це не зайвий інструмент. Це зручна програма, яка не доставить вам головних болів.

Елементи управління знаходяться на малій стороні. Все працює добре, але періодично виникали проблеми. Наприклад, календар не з’явився в один момент під час виконання інструкції, наприклад. Він простий у використанні і розібратися, але він не настільки гладкий, що використовувати його легко.

Загалом, ми виявили, що його інтерфейс є досить гідним, але не ідеальним.

Вартість

Для речей потрібен старомодний підхід до володіння програмним забезпеченням. Ви платите одноразовий збір, щоб мати право власності на додаток. Версія macOS має 15-денну пробну версію, для якої вам не потрібна кредитна картка.

Коштує від 9,99 до 49,99 дол. США, залежно від платформи, на якій ви використовуєте. Тестова версія, яку ми перевірили, не дешева, але порівняно з щомісячною платою інших інструментів. Версії iOS набагато вигідніші.

Його хмарні функції доступні безкоштовно, що є великим плюсом.

Сервіс & Підтримка

До речі важко зациклюватися на речах, але якщо ви цим керуєте, пропонується велика підтримка. На головній сторінці підтримки є поширені запитання та база знань, а також кнопка для зв’язку, якщо вам все ще потрібна допомога після цього. Він перенесе вас до контактної форми. 

Контактна форма запитує у вас кілька додаткових деталей, як-от версія програми, яку ви використовуєте, та версія вашої операційної системи, але вона не змушує вас їх надавати, якщо ви поспішаєте..

Ми намагалися запитати про двофакторну автентифікацію та отримали відповідь через п’ять годин. Це пристойний час відповіді, і відповідь була найбільш вичерпною у нас на один із запитів підтримки.

Якщо вас зацікавила платформа з ще швидшими термінами підтримки, прочитайте наш огляд Basecamp, щоб дізнатися про сервіс, який повернувся до нас за три хвилини.

Фінальні думки

Речі прості у використанні та мають велику підтримку. Це не найдешевший додаток, і його інтерфейс не ідеальний, але він працює добре і робить все, що ви від нього очікуєте.

Загалом, це прекрасний вибір для шанувальників Apple. Власники Mac, які шукають програмне забезпечення з більшою глибиною, можуть прочитати наше найкраще програмне забезпечення для управління проектами для статті Mac. 

Якщо ви спробували речі, будь ласка, поділіться своїми коментарями щодо цього в коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me