Огляд ProWorkflow

ProWorkflow – це всебічний надійний інструмент управління проектами з великою кількістю сильних сторін і відсутністю реальних недоліків. Хоча це особливо не виділяється жодним чином, ми можемо уявити, що більшість компаній з цим будуть більш ніж задоволені, як ви можете прочитати в цьому повному огляді.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

ProWorkflow – це інструмент управління проектами, розміщений у бізнесі та фрілансерах. Це було приблизно з 2002 року і до цього часу було створено майже 3 мільйони проектів. У цьому огляді ProWorkflow ми розглянемо, як він порівнюється з найкращим програмним забезпеченням для управління проектами.

Він має цікаві особливості і є надійним вибором для тих, хто працює один, а також тих, хто є частиною команди. На його домашній сторінці представлений сяючий вибір відгуків клієнтів у всьому світі.

Ми виявили, що він сильний у більшості областей, де немає великих слабких місць. Це особливо хороший вибір для тих, хто хоче відстежувати час і коштувати своїх проектів під час поїздки. Її функції аудиту та призначення власних ролей також є сильними сторонами.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ProWorkflow

Особливості

ProWorkflow має широкий вибір функцій, включаючи декілька, які допомагають вести вкладки щодо витрат.

Ви отримуєте від 5 Гб до 50 Гб місця для зберігання, залежно від плану, на який ви підписалися. Якщо цього вам недостатньо, перегляньте нашу найкращу статтю хмарного зберігання для інших варіантів.

про-робочий процес-повернення інвестицій

На своєму веб-сайті є калькулятор рентабельності інвестицій, який дозволяє вводити кілька змінних і бачити, скільки грошей ProWorkflow може заощадити. Це корисний спосіб отримати відчутне уявлення про те, що платформа може зробити для вас. Він приносить додому, скільки різниці може зробити такий інструмент, як ProWorkflow.

Якщо ви намагаєтесь змусити свого начальника підписати свою команду до ProWorkflow, можливо, варто показати їм свої розрахунки.

Інший інструмент, орієнтований на бізнес, який дозволяє розрахувати рентабельність інвестицій, ознайомтеся з нашим оглядом Easy Projects.

Він має сильні функції для відстеження персоналу та ведення вкладок про те, як вони проводять свій час, а також того, що коштує вам цей час. Ви також можете переглянути, над якими людьми працюють, а також їх останній час входу з домашньої сторінки вашої компанії.

Ви можете розширити його додатками. У них є власний магазин для них, де ви можете переглядати та вибирати з додатків. Їх не багато, але ті, кого ми бачили, були безкоштовними. Серед них були спеціальні розширення карт, розширення хронометрії часу та генератор звітів про прибуток.

Шаблони ProWorkflow

Існує багато шаблонів, які допоможуть вам почати роботу або ви можете створити свій власний, що корисно, якщо у вас є кілька подібних проектів і хочете уникнути повторення початкової установки для кожного з них.

Ви можете змінити те, як створюються проекти та обробляти запити проектів, тому ProWorkflow – це хороша платформа для вибору, якщо у вас є маса невеликих проектів, якими ви хочете керувати окремо.

Окрім управління завданнями, ProWorkflow допомагає керувати вашими контактами, на спеціальній вкладці дозволяє переглядати клієнтів та людей у ​​вашій команді. Ви можете надати їм контактну інформацію, зображення, конкретні дозволи та залишити на них записки, а також встановити їх уподобання для напоїв. Якщо у вас є секретар, вони будуть раді цій функції.

Також є вкладка для ведення нотаток, де ви можете залишати нотатки про все, що завгодно. Це прекрасне місце для розміщення загальних інструкцій щодо практик чи цілей на робочому місці, і ви можете вбудувати їх у зручний ресурс для своєї команди.

Якщо ви хочете виділити спеціальний додаток для запису приміток, перегляньте нашу статтю про найкращі програми для заміток для хорошого вибору.

pro-workflow-timesheet

Існує вкладка “Час”, яка дозволяє переглядати таблицю часу, хронологію та календар. Таблиця часу дозволяє відстежувати час, який ви витрачаєте на певні завдання. Ви також можете додавати час вручну, якщо не хочете використовувати його трекер.

pro-workflow-return-on-timeline

Її перегляд часової шкали показує, як завдання для проекту поєднуються разом і дозволяє вам бачити, коли потрібно завершити справи. Також є перегляд календаря, який показує, що вам потрібно робити від одного дня до другого.

Налаштування ProWorkflow

Існує безліч варіантів налаштування, щоб робоча область відчувала себе як дома. Ви можете завантажити власні зображення заголовка та логотипу.

pro-workflow-кольори

Існує вибір кольорових тем на вибір, або ви можете вибрати власну, якщо вам не подобаються пресети. Однак ви не можете змінити фон екрана. Також є різдвяна тема, яка прикрашає вашу робочу зону та додає снігопад у зображення вашого заголовка.

У вас дуже багато варіантів щодо відведених ролей. За замовчуванням їх три, але ви можете додати більше за потребою. Ви можете налаштувати кожен тип ролей, дозволяючи їм додавати, редагувати чи видаляти різні елементи проекту. Є й інші варіанти визначення того, чию роботу кожен може переглядати та які параметри вони можуть змінювати.

аудиторські перевірки

Також є безліч варіантів аудиту. Всі типи дій можуть бути включені до вашого аудиту. Ви можете вибрати все або вибрати певний вид дії. Потім ви можете обрати будь-якого або всіх співробітників та отримати список того, коли вони виконували вибрані дії.

Якщо ви серйозно ставитесь до налаштування способу роботи з ProWorkflow, можете заглибитися в його API. Це дозволяє розробникам отримувати доступ до його даних і дозволяє вам коригувати їх зі свого веб-сайту чи додатків.

ProWorkflow не має мобільних додатків, але є спеціальна версія його веб-сайту, яку ви можете використовувати в браузері на будь-якому пристрої.

ProWorkflow добре оцінює цю сферу, завдяки багатьом функціям, орієнтованим на бізнес, що робить її прекрасним вибором для тих, хто хоче відслідковувати час та гроші, витрачені їх командою..

Огляд функцій ProWorkflow

Логотип ProWorkflowwww.proworkflow.com

Починається від 900 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
50 Гб

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
Мобільна версія сайту

Безкоштовний період випробовування
14 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
128-розрядні

Сертифікація SOC
SAS 70 тип II

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Реєстрація в ProWorkflow передбачає введення вашої електронної адреси, перейшовши за надісланим посиланням, а потім ввести більше даних. Деякі з пропозицій автоматизованої підтримки перевиконали форми налаштування, але позбутися їх важко.

pro-workflow-тур

Ви можете почати із зразкового проекту чи чистого полотна. У будь-якому випадку, ви отримаєте швидкий тур, коли потрапите в інструмент. Спливаючі вікна знайомлять основні області екрана з інформацією про те, що роблять елементи керування.

Нас вигнали з інструменту посередині через його використання, перемістившись в інше вікно на кілька хвилин (скріншоти не створюють себе, зрештою), який з технічної сторони був слабким..

Зразок проекту містить завдання, які спонукають вас спробувати робити різні речі. Наприклад, завданням ви редагуєте назву проекту. Це хороший спосіб навчитися новому інструменту. Нам би хотілося, щоб у них було включено більше завдань.

Подивіться наш огляд ClickUp для прикладу інструменту, який використовує зразок проекту, щоб швидко та ефективно показати вам мотузки. Це також дешево і має потужне управління завданнями.

Інтерфейс ProWorkflow привабливий, компактними, але читабельними значками, корисними візуалізаціями та м’якими, але професійними кольорами. На екрані багато інформації, але вона не переповнена. Елементи керування пояснюють самі собою і зазвичай мають спливаючий текст, який пояснює, що вони роблять.

Завдання ProWorkflow

Ваші проекти побудовані навколо завдань, які ви створюєте, натискаючи значок зелений плюс на сторінці завдань.

Ви можете призначити їх та визначити їх пріоритетними, а також дати дати початку та строків. Ви також можете виділити час для кожного, що допоможе вам упорядкувати, як все поєднується разом, і порівняти ваші оцінки з реальністю, коли проект буде закінчений.

Завдання впорядковуються, надаючи їм числа, а підзадачі створюються шляхом призначення десяткових чисел. Система працює, але вона громіздка порівняно з підходами, які застосовують деякі інструменти. Однак, деякі з них взагалі не пропонують підзадачі.

Система ProWorkflow також забезпечує своєрідне управління залежностями, але, знову ж таки, це не самий інтуїтивний спосіб робити залежності, які ми бачили. Ми віддаємо перевагу візуальному підходу, який застосовують інші інструменти, які пропонують цю функцію.

Якщо ви хочете, щоб інструмент, який добре управляє залежностями і полегшує переставляти завдання за потребою, подивіться наш огляд TeamGantt.

pro-workflow-add-task

Хоча там багато, ProWorkflow – це не найпростіший інструмент для використання, і іноді потрібно задуматися, щоб зрозуміти, як все поєднується. Якщо ви хочете щось, що дозволяє керувати завданнями якомога простіше і впорядковувати їх у поданні kanban, прочитайте посібник для початківців Trello.

У матеріалах підтримки ProWorkflow є орфографічні помилки, але це трапляється з найкращими з нас. Інтерактивна кнопка чату внизу праворуч втручається, а елементи управління безпосередньо під нею.

Використання ProWorkflow – це хороший досвід. Більшість речей працює добре, і в тих випадках, коли вам потрібно щось розібратися, є багато допомоги. Однак, є помилки. Наприклад, з основними функціями управління завданнями може бути простіше працювати. ProWorkflow отримує гідну оцінку тут.

Вартість

ProWorkflow має три рівні на вибір. Найдешевшим є план Соло, який розказаний людям, які хочуть керувати власними проектами. Ми вперше побачили, що платформа управління проектами пропонує щось конкретно для окремих користувачів. За 9 доларів на місяць це не надто дорого і має безліч функцій.

Два інших плани – 18 та 27 доларів на місяць відповідно – для команд. Вони надають вам доступ до додаткових плагінів для котирувань та виставлення рахунків. Вони коштують додаткові 10 доларів на місяць, але це дає всім можливість, тому це не надто дорого.

Якщо ви хочете спробувати, перш ніж скористатися, доступна безкоштовна 14-денна пробна версія. Для реєстрації вам не потрібна кредитна картка, і ви можете отримати доступ до функцій професійного плану. Його торгова команда не зв’язалася з нами щодо способів оплати, тому ми підозрюємо, що це кредитна картка, лише якщо ви зареєструєтесь.

Ми отримали повідомлення від продавців, в яких говорилося, що вони намагалися зателефонувати, але не могли пройти. Здається, ми помилилися, ввівши наш номер телефону під час реєстрації. Не здивуйтесь, коли ви отримуєте телефонні дзвінки під час випробування, якщо ви ввели правильно свої.

Ще одне повідомлення про продаж, яке ми автоматизували цього разу, не мало посилання на скасування підписки, але натомість вимагало зв’язатися з ними через форму, якщо ми хотіли відмовитись від електронних листів. Це погано.

ProWorkflow добре оцінює ціну. Це не надто дорого, але є і дешевші варіанти. Також є безкоштовна двотижнева пробна версія, яка є бонусом. Хоча ми відбили кілька очок за надмірні контакти з продажами.

Безпека & Конфіденційність

ProWorkflow має гідний вибір параметрів безпеки та конфіденційності, і робить те, що ви очікуєте, коли йдеться про захист ваших даних.

Він зберігає дані за допомогою 128-бітного шифрування, а щоденні резервні копії робляться для збереження ваших даних. Його центри обробки даних сумісні з SAS 70, що добре знати, але це не так суворо, як сертифікація SOC на деяких платформах.

Якщо вам потрібна платформа, яка отримала кілька сертифікатів SOC, прочитайте наш огляд LeanKit. Це ще одна платформа, орієнтована на бізнес, яка може допомогти заробити гроші та покращити ефективність роботи вашої команди.

ProWorkflow створив для нас список контактів з нашим проектом, який містив знімки про наше місцезнаходження в Google Maps та текст у профілі нашого користувача, в якому сказано, що ми беремо один цукор у каву. Ми не були впевнені, чи розважатись, чи шокувати, чи не так приготувати наш напій. У будь-якому випадку ми вважаємо за краще вводити такі дані самі.

Якщо ви хочете зберегти приватні дані, ознайомтеся з нашим питанням про захист статті конфіденційності.

Налаштування в програмі дозволяють вибирати, які типи файлів відфільтровані з завантажень. Ми цього ще не помітили, тому якщо ви хочете обмежити завантаження вашої команди, ProWorkflow дозволяє вам це зробити.

У ньому немає двофакторної аутентифікації, що шкода. Якщо вам потрібна ця функція, подивіться наш огляд Wrike. Wrike – наш улюблений інструмент управління проектами та має чудову безпеку для завантаження.

Існує кілька плагінів, які обробляють єдиний вхід SAML через зовнішні сервіси, тож ви зможете отримати додатковий захист таким чином.

ProWorkflow відзначає більшість вікон, коли мова йде про безпеку та конфіденційність, але ми бачили платформи, які роблять це краще. Тим не менш, він отримує тут досить хороший бал.

Сервіс & Підтримка

Сторінка підтримки клієнтів ProWorkflow містить кілька способів налагодити зв’язок. Найвизначніша – швидка та проста форма підтримки.

Крім цього, ви отримуєте електронні адреси та номер телефону свого головного офісу. Він базується в Новій Зеландії, що робить його чудовим вибором для тих, хто не знаходиться в США. Якщо ви перебуваєте за межами США, можливо, вам доведеться чекати, коли допоможе клієнт повернутися до вас, але, здається, у ProWorkflow більшість часу є доступні люди.

На ньому також є окрема сторінка підтримки для невідкладних проблем, призначених для критичних відключень, що, на наш погляд, є акуратною особливістю. Бувають випадки, коли ми можемо чекати підтримки і моменти, коли ми не можемо, і незвично давати такий варіант.

У нижньому правому куті є вікно чату, яке ви можете натиснути, коли вам потрібна допомога. Вам буде запропоновано спочатку пошукати його базу знань, але ви можете надіслати запитання представнику після цього. Також у правій верхній частині екрана є посилання підтримки, що дає вам форму для заповнення.

Відповідь на наше перше питання ми знайшли у його базі знань. Нашого другого питання про двофакторну автентифікацію там не було, тому ми попросили його команду підтримки. Ми отримали відповідь майже одразу, але її запитували, що таке двофакторна автентифікація.

Ми спробували пояснити коротко, але більш детальне пояснення доступне в нашій статті про двофакторну аутентифікацію.

Після швидкого спілкування представник повідомив нам, що ця функція недоступна. Шість хвилин – це чудовий час відповіді на технічний запит, тим більше, що ми просили поза робочим часом у Новій Зеландії.

Якщо у вас є інша служба, яка швидко реагує на запити, прочитайте наш огляд monday.com. monday.com відповів нам вражаючі чотири хвилини, коли ми попросили допомоги.

На сторінці підтримки ProWorkflow також є десяток відео YouTube, які показують, як робити різні речі, більшість з яких є досить простими. На його каналі є близько 180 відео.

Вони довгі лише хвилину-дві, але є кілька, які пробігають понад півгодини і заглиблюються в більшу глибину. Навіть у коротких є багато вмісту, хоча, і з такою кількістю їх, більш ніж ймовірно, що ви знайдете корисну, якщо застрягнете.

ProWorkflow тут отримує сильну оцінку. У ньому є безліч варіантів навчання, і його підтримка швидко відповіла на наш запит.

Фінальні думки

ProWorkflow – корисний, орієнтований на бізнес інструмент з безліччю функцій. З цим не дуже погано, і у нього є чудові способи відстеження вашого бізнесу.

Його підтримка швидка, і у вас є багато навчальних матеріалів, які допоможуть вам. Як і більшість інструментів, його інтерфейс має кілька химерностей, але загалом приємний у використанні.

Якщо ви є приватним фрілансером, у нього є план, але, в цілому, ми вважаємо, що ProWorkflow – це добре підходить для менеджерів, які хочуть уважно стежити за деталями своїх проектів. Це також буде корисно тим, хто обробляє нитки гаманця та хоче відстежити витрати. Наші статті хмарного обліку також можуть допомогти у цьому.

Якщо ви спробували ProWorkflow, повідомте нас про те, яким був ваш досвід та чи згодні ви з нашою оцінкою у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me