Огляд проектного місця – оновлено 2020 рік

Огляд проектного місця

Projectplace – це надійний інструмент управління проектами, який виконує роботу, але вимагатиме трохи більше управління, ніж більшість людей сподобається. Тим не менш, напевно варто перевірити наш повний огляд, щоб побачити, чи працює він для вас.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Projectplace існує з 1998 року, що робить його одним із найстаріших продуктів на ринку. У цьому огляді Projectplace ми побачимо, як він порівнюється з останніми пропозиціями. Якщо у вас немає часу перечитати, це пристойна платформа, яка має багато чого сподобатися, але страждає від помилок і сповільнення.

Він належить Planview, якому також належить LeanKit. LeanKit – це один з наших улюблених інструментів і підходить для бізнес-орієнтованих користувачів. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Leankit.

Клієнтами Projectplace є Carlsberg, DHL та Eurovision, тому якщо ви хочете, щоб дешеве пиво доставлялося повільно, гудучи до Європопу, ви в потрібному місці. Більш вражаюче, що у своїх книгах також є Sony.

Проектне місце в основному хороше, але спритно використовувати у порівнянні з деякими з наших улюблених інструментів управління проектами. Його набір функцій сильний, але справи йдуть не так часто.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Projectplace

Особливості

Ваша робота в Projectplace зберігається на “дошках” і вони містять “картки”, які зазвичай є завданнями. Ви можете додавати контрольні списки підзадач до кожної картки. На кожній картці є розділ, який дозволяє вам додавати інші картки, які вони чекають, і картки, які чекають на них, даючи вам управління залежністю та дозволяючи помітити потенційні вузькі місця у вашому графіку.

проект-картка

Для кожного елемента існує кілька варіантів, включаючи звіт про час, додавання файлів, асоціювання їх із діяльністю або позначення їх як заблокованих. Це все просто зробити.

Дошки викладаються у типовому форматі канбану, із запланованою колоною зліва, робочою колоною посередині та стовпцем для готових робіт праворуч. Ви можете перетягувати завдання, щоб змінити їхній статус або змінити їх стан на картці.

Ви можете налаштувати проекти, додавши власний логотип або значок, щоб допомогти вашій команді почувати себе як вдома. Є також кілька варіантів внутрішнього спілкування.

Кнопка в нижньому правому куті дозволяє відкрити область обміну повідомленнями. Звідти ви можете надсилати повідомлення всім іншим у вашій команді. Також є вкладка “Бесіди”, яка дозволяє вести розмови в команді. Вони дозволяють приєднувати файли з однієї із служб, з якою інтегрується Projectplace, а також повідомляти осіб або команди про ваше повідомлення.

Ви отримуєте сповіщення про різні речі, але якщо ви стикаєтеся із занадто великою кількістю повідомлень, ви можете вимкнути деякі або всі з них.

Шаблони проектів

Якщо ви повторюєте подібні проекти, ви можете налаштувати шаблони, щоб заощадити час. Також є сім пресетів, які можуть допомогти вам почати та показати різні способи налаштування.

projektplace-new-робоча область

Створити нову робочу область з шаблону не складно, але це потребує часу. Це ускладнює перегляд доступних даних. Більшість інструментів дозволяють вам налаштувати все більш-менш миттєво, тому Projectplace не є чудовим вибором, якщо ви нетерплячі.

Ми були здивовані необхідністю чекати, але після вибору наших варіантів минуло майже 15 хвилин до того, як наша нова робоча область – на основі шаблону набору персоналу – була готова. Це дивовижна кількість часу, враховуючи, що шаблон займає лише 115 КБ або близько місця.

Шаблон був хорошим, і новий бізнес, який не має чітко визначених процесів для будь-якої конкретної області, може зробити гірше, ніж використання Projectplace як вихідної точки.

Наша готова система набору персоналу оснащена дошкою канбану для переміщення людей по етапах підбору персоналу, системою відстеження потенційних наймань і навіть документами для подальшого пошуку нових найманих працівників та забезпечення їх відповідності..

Для нашого випробування нам було виділено 25 Гб місця для зберігання, яке повинно бути достатнім для більшості потреб, але зразок проекту був тривожно великим – понад 400 МБ. Як уже згадувалося, наш другий проект був набагато меншим.

Projectplace інтегрується з іншими платформами зберігання даних, що дозволяє вам отримувати доступ до файлів через Dropbox або Google Drive. Якщо вам потрібно більше місця, ознайомтеся з нашою кращою статтею в Інтернеті для зберігання команд, щоб ознайомитись з переліком варіантів.

Окрім цих варіантів для зберігання, Projectplace може інтегруватися безпосередньо з різними платформами, включаючи Evernote, Harvest, HipChat та інші. Також є підтримка Zapier, яка дає вам доступ до багатьох інших.

Projectplace має акуратну функцію, яка дозволяє відзначити себе комфортно або під тиском. Дозволити всім поділитися тим, як вони почуваються в цілому, це може бути користю для менеджерів, які дбають про свій персонал.

Ви також можете додати свою потужність у години та хвилини на тиждень. Це корисно, якщо ви працюєте на фрілансі або працюєте у добровільній якості, і ми впевнені, що менеджери знайдуть цю інформацію, яка є ціною.

У багатьох платформах управління проектами є способи перевірити, чи рухається ваш проект, або визначити, хто недоопрацьований або перевантажений. 

Ви можете використовувати його в дорозі, оскільки в ньому є додатки для Android та iOS. Якщо ви використовуєте мобільні пристрої для доступу до онлайн-платформ, перегляньте нашу найкращу статтю VPN для кількох пристроїв, щоб отримати додаткову безпеку.

Набір функцій Projectplace є сильним, але шкода, що для створення нових робочих просторів потрібно так багато часу. Однак, він набирає високі результати з багатьма функціями, які полегшать організацію вашої команди.

Огляд функцій проектного місця

Логотип проектуwww.projectplace.com

Починає від $ 2900 за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
25 ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування
14 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Projectplace належить Planview, якому також належить LeanKit. Під час використання Projectplace іноді ви можете переходити на спеціалізований веб-сайт та на сторінки, якими надаєте доступ до LeanKit та інших інструментів. Частини веб-сайту, які працюють лише в Projectplace, справно працюють, але інші – заплутаний безлад.

Реєстрація вимагає погодитись з її умовами надання послуг та освоїти користувацькі угоди. Дослідження цих людей призвело нас до того самого шоу жахів сторінки, на яку планували тематику Planview, яку користувачі LeanKit. Чисто і просто, це не так. Ми радимо бути обережними для тих, хто любить знати, на що ви згодні.

Заповнивши його форму та натиснувши електронну пошту для активації, ви надсилаєтесь до програми. Цікаво, що ви виглядаєте як завантажувальний екран, коли Projectplace налаштовує ваш проект, але вам не доведеться занадто довго чекати (на даний момент, принаймні).

налаштування проекту

Після того, як додаток було готове, спочатку ми не бачили підручника чи вступу, що вітає нас. Повідомлення, що чекає нас у нашому лотку, було не звичайним привітанням, а ноткою про саморекламу, яка повідомляє нам, що Projectplace тепер ще кращий.

проектне місце-підказки

Незабаром ми зрозуміли, що маленькі зелені кружечки, що пересипають екран, були спливаючими порадами. Спочатку ми помилково сприйняли їх за проблему розшарування інтерфейсів, але, як тільки ми зрозуміли, що вони, вони зробили свою роботу досить добре.

Оглянувши більше, ми швидко виявили, що зразок проекту використовував підказки та підказки в якості своїх завдань. Слідом за ними стало набагато простіше вивчити наш шлях. Це означає, що вдруге, коли ми ввійшли в систему, виглядало, що перегляд проекту змінився, і хоча картки були пронумеровані, нам було важко знайти наступний у послідовності.

Елементи містили посилання на довідковий текст, який також не можна було натискати. Інший елемент запропонував нам переглядати відео, але ми не посилалися на них і не надавали їх як додатки. Дизайн міг бути більш гладким у багатьох областях. Якщо зручність для вас важлива, прочитайте наш огляд ClickUp, щоб побачити приклад платформи, яка правильно відповідає.

Projectplace Перший проект

Перейти від підручника Projectplace, щоб створити власну дошку, було набагато краще. Ми могли легко створювати та змінювати завдання, а також переходити між переглядами.

Існує багато фільтрів, які дозволяють сортувати завдання. Тут у вас є кілька корисних варіантів, і ви можете переглядати всі завдання, призначені конкретному користувачеві, або ті, які не призначені за призначенням, і ті, що мають або без оцінок часу. Ви також можете шукати більшість типів інформації, яку Projectplace дозволяє використовувати.

Намагатися додати членів до нашої команди було складніше, ніж зазвичай. Спочатку ми ввели ім’я та отримали повідомлення про те, що формат недійсний. Те ж саме сталося, коли ми ввели адресу електронної пошти.

Практично кожен інший інструмент, який ми перевірили, дозволяє легко додавати інших користувачів. Більшість виходять із шляху, щоб заохотити вас це зробити, тому було шоком виявити, що ми не могли з Projectplace.

Зважаючи на те, що ми єдиний член команди, ми поцікавились, що станеться, якщо ми натиснемо варіант поруч із нашим іменем, щоб усунути нас із команди. Можливо, проект залишиться в кінцівці. Ми не наважилися натиснути, щоб дізнатися це. Врешті-решт ми знайшли кнопку «запросити» на окремій вкладці «члени», тому змогли заповнити наш проект.

Інтерфейс яскравий і вітер. Кольори м’які, у них багато місця. Текст може бути більшим, але його важко читати. Тривожно, що під час його використання ми стикалися з великими затримками. Він вичерпав час переходу до сторінки “дошки”, і ми виявили, що нам потрібно чекати більше 10 секунд під час клацання навколо.

Як вже згадувалося, у зразковому проекті було використано понад 400 Мб наших виділених 25 Гб, що дуже багато, тому, можливо, він не настільки ефективний, як це може бути під капотом.

На сторінці підтримки Projectplace є технічний розділ, що включає тестер затримки, тому, можливо, швидкість – це те, з чим виникали раніше. Він також дає інформацію про системні вимоги та відключення.

Хоча ми знайшли проблеми зі швидкістю та кілька речей, які не спрацювали так добре, як хотілося б, за допомогою інтерфейсу робити і змінювати речі добре працює, і це взагалі інтуїтивно. Існує також широкий простір для того, щоб швидко і легко робити справи, коли ви знайомитеся з платформою.

Навігація, однак, ідіосинкратична. Вам потрібно навчитися знаходити потрібні перегляди, тому що натискання та вивчення не завжди є настільки зрозумілим, як це могло б бути. Одного разу ми натиснули завдання без відповіді, і, повторивши кілька разів, область фокусування завдання почала мерехтіти і вимикатись. Нам довелося орієнтуватися далеко, щоб повернути справи в норму.

Щоб дізнатися про альтернативну платформу, яка сприяє зручності використання і є нашим новонакороченим загальним улюбленим інструментом управління проектами, ознайомтеся з оглядом monday.com.

Projectplace отримує гідну оцінку щодо зручності в користуванні. Окремі компоненти працюють добре, але навігація заплутана, а помилки та уповільнення впливають на загальний досвід роботи.

Вартість

Projectplace має єдиний регулярний план, який оцінюється в $ 29 на користувача на місяць. Це не дешево, але його система принаймні проста. На його ціновій сторінці міститься текст, що говорить “Тільки клієнти США”, але його підтримка повідомила нам, що стосується лише ціни, і платформа доступна в будь-якій точці світу..

проектне місце-ціна

Він також має корпоративний рівень, який включає кілька додаткових функцій і може похвалитися “безпекою військового рівня”. Вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з Projectplace, щоб обговорити ціну.

Якщо вас цікавить платформа, яка є дешевою для великих команд, перегляньте наш огляд Basecamp.

Існує двотижнева безкоштовна пробна версія, якщо ви хочете перевірити це, і кредитна картка не потрібна. Недорогий або безкоштовний ярус був би непоганим, але не пропонувати його – це не є вимикачем угод. Projectplace отримує хороший бал за свою просту систему та безкоштовну пробну версію.

Безпека & Конфіденційність

Projectplace дає кілька заспокійливих гарантій, коли справа стосується конфіденційності. Він обіцяє безпечне видалення ваших даних протягом 30 днів після видалення проекту. Він також обіцяє, що жодна Ваша особиста інформація, окрім необхідної контактної інформації, не буде видимою для торгового або службового персоналу.

Його шифрування гарантує, що ніхто не може переглядати ваші дані, крім вас, навіть якщо вони цього хочуть. Це робить регулярні резервні копії, щоб зберегти все в безпеці. Щоб зберегти дані у вашій власній системі, подивіться, як шифрувати посібник із жорсткого диска.

Його політика конфіденційності напрочуд читається порівняно з великою частиною веб-сайту. Інформація про політику конфіденційності Відповідність Projectplace з американською рамкою захисту конфіденційності. Сервери Projectplace знаходяться у Швеції, і він вимагає захистити ваші дані від законодавства, такого як Закон про патріоти США.

проект-майдан

Ми знайшли можливість подати запит на його “портал запиту доступу до суб’єкта даних” у випадку, якщо ви хочете видалити ваші дані. Ми не пройшли цей процес самостійно, але цікаво, що станеться з вашими даними, якщо ви нехтуєте виконати процедуру.

Форма, яку ви використовуєте, не є такою тривожною, як сторінка з умовами Projectplace, але також не виглядає доброзичливою. І все-таки, це там, якщо шукати.

Projectplace дає вам можливість переглядати інформацію, яку вона зберігає у вас у форматі .json або .xml. Варіант .xml не працює для нас, але .json зробив. Ми нічого не заперечували, тим більше, що, здавалося, ми зробили ще одну з наших неуважних помилок, вводячи свій номер телефону для реєстрації.

Якщо у вас виникли занепокоєння щодо того, яку інформацію ви пропускаєте в Інтернет-сервіси, прочитайте нашу статтю щодо захисту конфіденційності.

Він використовує 256-бітове шифрування AES для зберігання та TLS для транзиту, тобто ваші дані є безпечними та захищеними. Він також може похвалитися 99,98 відсотками тривалості роботи, тому перебої в роботі повинні бути рідкісними. Він також має сертифікат ISO 27001.

Ви можете налаштувати вимоги пароля вашої команди, але варіантів не надто багато. Ви також отримуєте єдиний вхід на основі SAML.

Він має двофакторну автентифікацію, що дає вам додатковий рівень захисту, якщо ваш пароль порушений. Це допомагає захистити вас від кіберзлочинності.

Projectplace добре оцінює безпеку та конфіденційність завдяки сильному шифруванню, двофакторній аутентифікації та зобов’язанню зберігати ваші дані..

Сервіс & Підтримка

Якщо ви застрягли, у меню Projectplace є параметри “довідки” та “підтримки клієнтів”, а також “відгуку”, якщо ви хочете поділитися своїми думками..

Вибір параметра “Довідка” перенесе вас на добре розроблену сторінку із заспокійливою картиною рослини на ній. Звідти у вас є кілька варіантів.

Існує сторінка “Початок роботи”, яка містить вступне відео та безліч детальних, текстових підручників, що пояснюють, як користуватися платформою. Існує FAQ з приблизно 25 запитаннями, що посилаються на поєднання текстів та відповідей на відео. Також є близько 27 відео та статей, які пояснюють майже все, що вам може знадобитися.

Сторінка «Підтримка клієнтів» аналогічно вичерпна. Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо, пропонується номер контактного телефону, а також контактна форма та чат в реальному часі, тому у вас є маса варіантів, якщо вам потрібна допомога. Підтримка надається на шести мовах, що охоплюють англосферу та північну Європу, кожна з яких має спеціальні номери телефонів.

Ми спробували задати Projectplace питання про пару питань, щодо яких ми хотіли роз’яснити. Коли ми спробували його чат у прямому ефірі – у будній день о 20.20. Східний стандартний час – ми отримали повідомлення про те, що жоден з його агентів не був доступний.

Ми надіслали наш запит замість його форми підтримки. Після натискання кнопки “Надіслати” ми були відправлені до її “центру успіху клієнтів” без підтвердження того, що наш запит отримано. Однак він повернувся до нас того ж дня.

Якщо вам потрібна послуга з пухирями часу відгуку, подивіться наш огляд Wrike. Його команда повернулася до нашого запиту всього за три хвилини.

Projectplace пропонує вебінари, а також можливість переглядати старі вебінари, але ми не могли змусити їх працювати. Нам потрібно було зареєструватися спеціально для вебінару, але, заповнивши наші дані, ми отримали повідомлення “відео недоступне” для наших проблем.

Projectplace також пропонує білі шпалери та електронні книги. Прикро, вони також потребують індивідуальної реєстрації та реєстрації, і нас також попросили підтвердити нашу компанію зі списку запропонованих відповідностей на основі наших даних.

Якщо у вас є велика команда, яку ви хочете перенести на платформу, ви можете скористатися широким вибором варіантів на борту та тренуванні. Окрім навчання в Інтернеті, ви можете запросити його команду та працювати з вами на місці. Також доступні консультації, які допоможуть вам максимально використати платформу.

Проектне місце охоплює кожну базу. У вас є варіанти, коли справа стосується отримання платформи. Не все працює належним чином, але є багато довідкового матеріалу, і його підтримка швидко відреагувала на нас. Виходить гідний бал.

Фінальні думки

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами отримує більшість речей, що стосується інтерфейсу та зручності використання. Projectplace робить кілька занадто багато помилок, але це лише кілька виправлень помилок, оскільки вони є значно сильнішою платформою.

Це добре допомагає сервісу та підтримці, а також конфіденційності та безпеці. Це може покращити зручність використання, але далеко не катастрофа. Після того, як ви отримаєте розвішування, вона пропонує багато сил і її варто перевірити. Однак у нас були кращі враження в іншому місці.

Якщо ви спробували використовувати Projectplace, повідомте нас про те, що ви думали в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map