Огляд повітряних передач – оновлено 2020 рік

Повітряний огляд

Airtable – це цікавий інструмент для управління проектами, який, схоже, хоче все зробити трохи інакше, ніж його конкуренти, і досягає успіху. Тут дуже багато подобається, але його неортодоксальний підхід для деяких робить його непридатним. Перегляньте наш повний огляд Airtable для деталей.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Airtable – це інструмент співпраці в Інтернеті, який дозволяє організувати що завгодно, в тому числі проекти. Він виставляє рахунки як електронну таблицю та базу даних частин, що дозволяє командам працювати, як вони хочуть. Ми детально розглянемо це в цьому огляді Airtable.

Він має декілька гучних клієнтів, серед яких Time, BuzzFeed і Slack. Минулого року він зібрав понад 50 мільйонів доларів фінансування, тож він має кошти для нарощування та вдосконалення в довгостроковій перспективі.

Щоб дати вам голову над тим, що ми думали, нам дуже сподобався Airtable. Це добре поєднує потужні функції з достатньою настановою, щоб допомогти вам їх використовувати. Це не ідеально, але варто подивитися на його сильні сторони. Однак, це одне з найкращих програмного забезпечення для управління проектами.

Ще один приклад програми управління, яка межує з тим, щоб бути електронною таблицею і добре оцінила нас, подивіться наш огляд Smartsheet.

Деякі функції Airtable є незвичними та можуть заощадити багато часу, крім типових переваг відстеження та організації проектів. Варто уважно ознайомитись з тим, що може запропонувати Airtable, щоб з’ясувати, чи корисні вам якісь його нішеві компоненти..

Якщо вам потрібен лише простий спосіб призначити завдання та позначити їх під час роботи, прочитайте наш огляд Асани, щоб побачити простіший процес управління проектом..

Альтернативи для Airtable

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Повітряний літак організовується навколо «баз», які є фактично незалежними проектами. Їх можна згрупувати в робочі простори, якщо ви хочете надати команді доступ до певної групи з них.

Бази містять дані, які можна організувати для представлення всіляких речей. Зразок програми – це відслідковування помилок, але ви можете легко створити системи відстеження проектів, відстеження управління персоналом або цільові проекти продажів.

Бази можна налаштувати за допомогою набору шаблонів, що постачаються, або, як тільки ви отримаєте повісити його, ви можете створити їх з нуля..

Хоча перегляд за замовчуванням такий, як електронна таблиця, ви можете переглядати свої дані кількома іншими способами.

Її подання kanban дозволяє переміщати елементи в категоризованих стовпцях зліва направо, коли вони наближаються до завершення. Якщо вас цікавить більш зосереджена програма kanban, ознайомтеся з посібником для початківців Trello. Trello простий у використанні та безкоштовний. Про інше додаток для управління проектами читайте в нашому огляді LeanKit.

Коли ви вперше відкриєте подання kanban, вас запитають, за якими полями слід згрупувати дані, що полегшує управління. Якщо ви хочете робити різні варіанти, ви можете створити кілька представлень одного типу, але відфільтровані або згруповані за допомогою інших даних.

Календар повітря

Ви можете легко створити подання календаря, щоб показати, коли потрібно виконувати завдання. На жаль, немає підзадач, і управління залежностями недоступне. Якщо вони вам потрібні, перегляньте наш огляд Wrike для відмінного інструменту, який включає їх.

Її «блоки» – це додаткові елементи, які дозволяють додати функціональність до ваших баз. Вони можуть бути такими ж простими, як діаграми або таблиці, але сюрпризів теж багато.

Є блок Google Hangouts, а також той, який використовує Google для перекладу ваших розмов на ходу. Також є модуль Google Vision, який може автоматично витягувати текст та інформацію з зображень.

повітряні блоки

Їх легко додати та налаштувати. Як і в більшості речей в Airtable, ви керуєтесь процесом їх додавання. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати потрібний блок зі списку і, можливо, вибрати поле, яке слід використовувати (наприклад, поле пошуку для блоку пошуку).

Якщо ви помилитесь, видалити блок так само просто, тож ви можете впевнено експериментувати.

У ефірному режимі не дуже сильно вбудовані варіанти зв’язку, хоча є підтримка використання зовнішніх служб через блоки. Існує вікно для обговорення з його командою підтримки, але воно випало в нижньому правому куті екрану, не маючи очевидного способу отримати його, коли ми закрили його.

Орієнтуючись на спілкування, Basecamp – хороша альтернатива, якщо Airtable занадто обмежений для вас у цьому відношенні. Перегляньте наш огляд Basecamp для отримання більш детальної інформації.

Якщо ви хочете розширити Airtable далі, ви можете зробити це через Zapier. Це дозволить працювати з усіма видами платформ, включаючи Dropbox, Slack та WordPress, а також з іншим програмним забезпеченням для управління проектами, наприклад Asana та Basecamp.

Зберігання повітря

Завдяки Airtable ви отримуєте багато місця для зберігання. Простір вкладень розподіляється за базовою базою, і всі типи облікових записів можуть мати стільки баз, скільки вони хочуть, фактично роблячи місце для зберігання необмеженим.

Це звучить занадто добре, щоб бути правдою, але якщо ви хочете використовувати лише одну базу для управління своїм проектом, це робить його набагато більш обмежуючим.

Якщо ви зацікавлені в налаштуванні спеціалізованого рішення для зберігання даних для вашої команди, ознайомтеся з нашою статтею про найкраще онлайн-сховище для команд для огляду варіантів.

Окрім браузерної версії, у неї є мобільні додатки для Android та iOS та додатки для настільних ПК для Windows та macOS, тому ви повинні мати доступ до неї де завгодно та на будь-якому пристрої, яким ви користуєтесь..

Ми знайшли багато що сподобатися в Airtable. Однак йому не вистачає ключових особливостей, таких як залежність завдань і підзадачі. Варіанти комунікації також не найсильніші. Зважаючи на це, його блоки та шаблони пропонують вам багато варіантів швидкої настройки, а блоки, зокрема, містять потужні функціональні можливості.

Ми даємо їй високі оцінки в цій категорії. Якщо вам не потрібні кілька речей, яких їй не вистачає, це може вам добре підійти.

Огляд функцій повітряного повітря

Логотип повітряairtable.com

Починає від 1200 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони
Кольори можна змінювати

Інші параметри налаштування
Піктограму можна вибрати з вибору

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
1000 ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC
SOC 1, SOC 2

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Як поєднання електронних таблиць та бази даних, Airtable – це не найпривабливіше для нових користувачів пропозиція, але його команда зробила велику роботу, зробивши її доброзичливою та доступною.

Веб-сайт та інтерфейс користувача складаються з добре підібраних кольорів та привабливого мистецтва, що робить його приємним у використанні, а також пристойним для погляду.

Реєстрація не може бути простішою, і ви можете розпочати роботу протягом декількох хвилин після введення додаткових даних. Вас вітає додаток з коротким відео та посиланням на довший 12-хвилинний посібник для функцій, доступних для вас.

Після цього ви отримуєте довідкове спливаюче вікно в нижньому правому куті та інше спливаюче вікно, в якому пояснюється, як працюють бази, тому надається велика допомога на початку.

Початок роботи з Airtable

Замість того, щоб подавати вам чистий аркуш, ви починаєте з прикладної програми на основі одного з багатьох шаблонів Airtable. У цьому випадку це відслідковування помилок. Використовуючи його, ви показуєте, як ви можете використовувати основні функції Airtable, щоб створити щось складніше.

повітряні шаблони

Створюючи базу, ви можете використовувати шаблони, щоб дати тобі початок. Є їх навантаження, відсортовані до 20 категорій, як правило, з декількома десятками варіантів у кожній. Однак, між ними є певне перекриття.

Окрім програми відстеження помилок, вони включають стандартні шаблони управління проектами, а також шаблони для блогів, графіки зйомок та багато інших випадків використання.

Існує покрокова спливаюча екскурсія, яка також навчає вас, як все працює. Ми вважаємо за краще вчитися, переглядаючи відео, тому нам подобалося переглядати його.

ефір-тур

У екскурсії використовуються чіткий текст та анімації, які відповідають виділеним областям у додатку. Це простий у використанні і відмінний вступ до платформи.

Бази містять записи. У базовому режимі електронних таблиць Airtable записи мають вигляд рядків, а стовпці показують кожен тип даних, що додаються до них. Кожен запис можна розширити, щоб побачити підсумок цих пов’язаних даних, зокрема, наприклад, кому призначений елемент, його статус та пріоритет.

Стовпці можуть бути змінені, щоб містити будь-яку інформацію, яка вам потрібна. Ви також можете групувати та фільтрувати записи, які визначатимуть структуру вашої інформації та контролюватимуть її представлення.

Ви можете додавати файли до предметів і залишати коментарі. Наявність нитки коментарів до кожного елемента означає, що ви можете зберігати пов’язану інформацію в одному місці.

Запрошення інших користувачів до ваших баз – це щедрість. Ви просто натискаєте кнопку “поділитися”, і формується форму, яка дозволяє надсилати запрошення електронною поштою. Форма також дозволяє призначити дозволи, які можуть бути від повного творця до лише для читання, тому ви можете надсилати інформацію багатьом людям, не турбуючись, що вони зіпсують ваші дані.

Також є хороший вибір комбінацій клавіш, перелік їх доступний у довідковому меню. Крім того, що приємно мати їх, їх висока видимість може бути великою допомогою для вашої продуктивності, а також для вашої команди.

Будувати речі з нуля важче, ніж використовувати шаблони. Це не завжди інтуїтивно, і часом ми виявили, що ми очікуємо, що зможемо зробити щось, чого не могли. Незважаючи на якість та діапазон шаблонів, існує крива навчання, коли мова йде про налаштування речей так, як вам потрібно.

Повітряне повітря добре оцінюється завдяки своїм простим додаваним параметрам та кількості допомоги, яку він надає вам. Він нараховує бонусні бали за дружній інтерфейс і його слід похвалити за те, щоб зробити інструмент на основі електронних таблиць таким же приємним у використанні, як і він. Хоча кілька марок було знято за те, що іноді важко розібратися, тут виходить сильний бал.

Вартість

Повітряний літак має безкоштовний план, тому вам нічого не коштуватиме, щоб надати йому кружляння. Окрім того, що має більше функцій, його платні плани збільшують доступний обсяг пам’яті та дозволяють розміщувати більше записів на ваших базах. Навіть у вільному плані ви отримуєте стільки баз, скільки вам подобається, що для нас звучить щедро.

Безкоштовний план включає основні перегляди та функції, які вам потрібні, і дає 2 Гб місця для зберігання з 1200 записами на базу. Рівень Plus збільшує ці обмеження до 5 ГБ і 5000 записів.

На рівні Pro ви отримуєте розширені функції, такі як його блокова інтеграція та параметри налаштування, а також додаткові функції безпеки та пріоритетна підтримка.

Клієнти підприємств отримують індивідуальну підготовку та спеціальну підтримку, а також більше можливостей для управління великими командами.

Нові користувачі можуть спробувати план Pro протягом 14 днів, перш ніж вибрати зареєструватися або продовжити безкоштовну версію. Airtable також пропонує 10 доларів США за кожного користувача, котрого ви запросили, який підписався, тому ви можете заощадити багато грошей, якщо запросите велику команду.

ефір-запросити

Оплата здійснюється кредитною карткою, хоча клієнти підприємства можуть оплатити замовлення на придбання, перевести або перевірити, якщо вони бажають.

Повітряний набір добре оцінюється за ціною, оскільки його безкоштовна версія пропонує багато для початку, а його більші пакети – хороша цінність для пропонованих ними пропозицій. Якщо ви думаєте використовувати Airtable, вартість не повинна бути бар’єром.

Якщо вам цікаво, як це порівнюється з конкуренцією за ціною, перегляньте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для управління проектами.

Безпека & Конфіденційність

Airtable використовує сильне шифрування, при цьому трафік використовує 256-бітний TLS, а дані зберігаються за допомогою 256-бітного AES. Він має сертифікати SOC 1, SOC 2 та ISO 27001, тому його повноваження перевірені. Він також проводить програми з виправлення помилок, щоб забезпечити цілісність своїх систем.

Також доступна двофакторна автентифікація. Якщо ви не впевнені, що це таке, ви можете прочитати про це у нашій статті про двофакторну автентифікацію.

Корпоративні клієнти можуть використовувати єдиний вхід на основі SAML для додаткової безпеки.

Що стосується конфіденційності, вона стверджує, що не продає та не здає в оренду будь-яку інформацію, яку ви надаєте. Політика конфіденційності обговорює деяке використання та обмін інформацією, але це здається розумним і в межах прийнятності.

Ми серйозно ставимося до конфіденційності тут на Cloudwards.net, і якщо у вас є проблеми, прочитайте наші інструкції щодо захисту вашого посібника щодо конфіденційності для отримання гарних порад.

Ваші дані можуть бути експортовані з платформи в будь-який час, або у файл .csv або через його API, тому ви не заблоковані та можете перейти до іншої служби, якщо хочете. Він також дозволяє переглядати недавні дії в обліковому записі, надаючи інформацію, від яких IP-адрес, до яких можна отримати доступ. Це корисно, якщо ви підозрюєте, що ваш пароль був викрадений.

Якщо вас турбує крадіжка пароля чи пов’язані з цим проблеми, прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб отримати огляд.

Airtable робить все правильно з точки зору безпеки, з сильним шифруванням, двофакторною автентифікацією та корисними варіантами управління вашою командою. У цій категорії добре набирає балів.

Сервіс & Підтримка

Airtable має довідковий центр з кількома варіантами, якщо ви застрягли. Вони містять чудовий вибір статей, які добре написані та наповнені зображеннями. Є відео, які також допоможуть вам розпочати роботу. Якщо ви віддаєте перевагу самодопомозі звертатися, вас охоплюють.

повітряні статті

Існує також підбірка вебінарів, які допоможуть вам освоїти основи та навчити деяких додаткових функцій. Їх не багато, але вони дозволяють взаємодіяти з командою Airtable та іншими користувачами. Ви можете переглядати питання, які задають інші користувачі на тому ж вебінарі, і запитати власні, тож слід отримати хороший обсяг знань.

ефір-вебінар

У ньому є активна спільнота, на більшість питань форуму отримують відповіді швидко та багато допомоги, що надходить від інших користувачів та персоналу Airtable. У більшості випадків ви зможете знайти допомогу, якщо попросите її.

Airtable Universe – це класна функція, яка дозволяє переглядати бази, якими ділилися інші користувачі. Оскільки Airtable настільки універсальний, це прекрасний спосіб отримати ідеї щодо використання платформи. У ньому також є корисний блог з інформацією про те, як різні люди його використовують.

Якщо ви хочете заглибитись, надається API, тож ви зможете зв’язати свої дані зі своїм веб-сайтом або інтегрувати їх у власні програми. Документація для нього відмінна, а також дозволяє автоматично генерувати код для доступу до даних та виконувати різні операції над ними.

Якщо ви хочете отримати прямий контакт, на веб-сайті надається електронна адреса, а в довідковому меню додатка є майстер контактів. Немає телефонної підтримки, але Airtable дає вам знати, що замість того, щоб просто не вказати номер і дати вам полювати на нього.

Ми зв’язалися з Airtable з питанням про залежність від завдання і отримали відповідь приблизно через три дні. Це не найшвидший час відгуку, а це єдиний справжній недолік у сервісі та підтримці Airtable. Однак у більш дорогих планах доступна швидша підтримка.

Завдяки безлічі корисних пропозицій підтримки Airtable отримує хороший бал тут, але втратив кілька балів за повільний час відгуку.

Фінальні думки

Airtable набагато веселіше використовувати, ніж повинен бути, і дає вам всілякі способи швидкої побудови корисних проектів. Він відчуває себе добре розвиненим, все працює правильно і не виникає великих помилок або проблем під час нашого тестування.

Ми також виявили, що його блоки пропонують незвичну функціональність, і кожен, хто хоче маніпулювати даними цікавими та вдосконаленими способами, повинен уважно їх вивчити. Ви просто зможете автоматизувати важливу частину свого бізнесу і заощадити тонну готівки.

Він також пропонує вражаючий набір шаблонів. Насправді, Airtable може мати найкращий вибір, який ми бачили в категорії управління проектами. Це означає, що ті, хто починає працювати, матимуть багато корисних варіантів, щоб допомогти їм.

Повітряний літак добре варто вивчити. Він займає скромну електронну таблицю і перетворює її на потужний інструмент для ведення проектів та підприємств усіх видів. Це добре в основах, але також має чудові функції для обробки даних, коли ви копаєте глибше і знайомитеся з платформою. 

Якщо ви використовували Airtable, повідомте нас, що ви думаєте про це в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map