Огляд подіуму – оновлено 2020 рік

Огляд подіо

Podio – це потужний, гнучкий інструмент, який високий серед найкращих програм для управління проектами. Він простий у використанні, має інтуїтивний макет і робить планування великих починань простим. Як ви можете прочитати в цьому огляді Podio, однак деякі дуже специфічні функції відсутні, і підтримка може бути покращена.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Podio – це дуже популярна платформа управління проектами, яка пропонує безліч інструментів для співпраці та спілкування з вашою командою. Він також універсальний, з багатьма доступними шаблонами та інтеграціями. У цьому огляді Podio ви дізнаєтесь, чи відповідають його можливості вашим потребам.

Podio запущений у Данії в 2009 році як незалежний продукт, але його придбав американський програмний гігант Citrix у 2012 році. З того часу він перейшов із сили в силу, і понад 500 000 команд використовували платформу.

Ви в хорошій компанії, якщо вирішите дозволити їй керувати вашим бізнесом. Podio може похвалитися цілим рядом відомих клієнтів, серед яких Sony, Volvo та NFL (ознайомтеся з нашою статтею про перегляд NFL в Інтернеті)..

Ми розглянемо, щоб порівняти його з конкуренцією. Доктор, це те, що нам дуже сподобався Podio. Він має унікальні функції, але не має речей, які мають інші платформи. Для деяких підприємств це буде чудово підходить, і, якщо вам не потрібна конкретна функція, до якої вона не входить, варто перевірити.

Альтернативи для Podio

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Podio побудований навколо робочих просторів, які включають проекти та програми. Вони можуть бути сильно налаштовані, що дозволяє створювати шаблони, налаштовані робити те, що вам потрібно.

Проект за замовчуванням включає поле для призначення відповідального члена команди, якого ви можете перейменовувати все, що завгодно, і ви можете додавати поля члена команди.

Це можна зробити з будь-яким типом поля, від текстових полів до різного роду статистичних даних та файлів.

Існують також поля обчислення, що дозволяють вам обчислювати дані. Це потужна функція, яка дозволяє використовувати змінні, які він автоматично створює з інших полів. Це дає багато корисних пропозицій під час введення тексту, що також витягує деякі здогадки з процесу.

подіо-розрахунок

Ми не досліджували цю функцію так повно, як нам би хотілося через її складність, але ті, хто працює з Podio, зможуть використовувати розрахунки, щоб вийти за рамки пропозицій багатьох інших інструментів. Однак у нього були обмеження. Наприклад, нам не вдалося додавати або віднімати дати, але існує крива навчання з такою особливістю.

Можливість дуже налаштувати те, що ви робите, нагадала нам monday.com, що також добре в цьому. Перегляньте наш огляд monday.com для отримання додаткової інформації.

Якщо ви хочете підключитися до інших сервісів, у вас є десяток варіантів, доступних у вікні, включаючи Evernote, Dropbox та Office 365. Прочитайте наш огляд Evernote та огляд Dropbox, якщо ви хочете дізнатися більше про них..

Щоб розширити свій набір функцій далі, є безліч розширень для налаштування Podio, хоча більшість стягує додаткову плату.

Podio пропонує необмежену пам’ять навіть у своїй безкоштовній версії, що робить його прекрасним способом обміну файлами між членами команди. Максимальний розмір файлу – 100 Мб, але якщо у вас є великі файли, ви можете скористатися іншою службою, щоб подолати ліміт.

Погляньте на наше порівняння хмарного сховища, якщо ви шукаєте інший сервіс, який можна використовувати з Podio.

Управління завданнями подіо

Її управління завданнями не відповідає особливостям деяких платформ, оскільки управління залежностями та підзадачі недоступні. Однак у ньому є робочі процеси, які дозволяють встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між подіями, тому ви можете використовувати їх для структурування своїх проектів.

Якщо вам потрібно керувати залежністю, погляньте на наш огляд Wrike для відмінної альтернативи.

Podio дає вам велику гнучкість контролювати призначення завдань, тому добре працює як менеджер із спільними завданнями. Ви можете отримувати сповіщення і тоді, коли вам належать завдання. Наприклад, він може надіслати вам електронний лист за 24 години до закінчення строку.

Зручна бічна панель чату включена. Клацніть піктограму в правому верхньому куті екрана, і бічна панель ковзає, щоб ви могли легко обмінюватися повідомленнями з усіма членами вашої команди. Ви також можете надсилати запрошення із зони чату, що дозволяє вам розширити свій набір контактів.

Щоб дізнатись про ще одну платформу управління проектами, яка дозволяє спілкуватися з колегами легко, читайте наш огляд Basecamp.

У Podio також є календар, який показує, що вам потрібно зробити в наступні дні або тижні, і програми для Android і iOS, щоб ви могли використовувати його в дорозі.

подіо-календар

Якщо ваш бізнес на основі програмного забезпечення або достатньо великий, щоб мати власних розробників, у Podio є API для декількох мов програмування, а також SDK для мобільних платформ, тому ви можете створювати додатки, які з ним легко працюють. Більшість користувачів цього не потребуватиме, але це важлива функція для тих, хто продовжує розширювати платформу.

У Podio є цікаві особливості, але не вистачає кількох речей, які деякі захочуть мати. Тут ми даємо високі оцінки, оскільки вважаємо, що це буде чудовим співвідношенням для деяких користувачів, але ви повинні спробувати переконатися, що він відповідає вашим потребам, перш ніж підписатись на платний план.

Огляд функцій Podio

Логотип Podiopodio.com

Починається від 900 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування
Універсальні шаблони

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація
Лише через ShareFile

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Реєстрація проста. Після заповнення ваших даних вас відправляють через короткий вітальний процес з поясненням основ Podio. Він організований навколо «робочих місць». Вони можуть включати різні власні програми. Коли ви починаєте, для вас встановлюються три робочі області з різними програмами, щоб ви могли пограти з ними і подивитися, що вони можуть запропонувати.

подіо-додаток-ринок

Програми дозволяють влаштувати предмети, які можуть бути проекти, зустрічі, контакти чи що завгодно. Вони по суті функціонують як шаблони, тому називати їх додатками трохи оманливо. Існує безліч доступних для широкого вибору категорій, що дає вам величезну кількість заздалегідь визначених функціональних можливостей на вибір.

подіо-інтро

Вступ приведе вас до нового екрану проекту, де ви можете почати створювати щось своє.

подіо-новий-проект

Ви можете дати кожному проекту термін і призначити людей, які відповідають за нього. Існує статус, щоб показати вам, що було розпочато та закінчено, а також теги, які дозволять вам сортувати ваші проекти.

Ви можете додавати завдання до проектів і переглянути список того, що вам залишилося зробити. Окрім використання стандартного екрана створення завдань, ви можете в будь-який час створювати завдання, натискаючи «T», що зручно знати.

подіо-завдання

Завдання можуть бути призначені певному члену команди, а також визначені строки. Файли можна додавати, а мітки можна використовувати для сортування завдань по групах. Завдання також можуть бути призначені різним робочим просторам після їх створення, що дозволяє легко переставляти речі, якщо вам потрібно це зробити пізніше.

Окремі завдання подіо

Більшість програмного забезпечення для управління проектами робить все видимим для всіх членів команди, але Podio дозволяє створювати приватні завдання, які бачите лише ви. Це корисно, якщо ви влаштовуєте вечірку на день народження або не хочете, щоб ваш начальник точно знав, що ви збираєтеся.

Ви навіть можете додавати приватні мітки до публічних завдань, якщо хочете. Можливо, ви хочете призначити день на все, але не потрібно ділитися цим, наприклад, з усіма іншими.

Це також може допомогти кожному не переглядати деталі того, що роблять інші, дозволяючи зосередитись на власних завданнях, а також на тих, якими ділиться у всій групі.

Завдання можна встановити для повторення, тому речі, які вам потрібно робити регулярно, можна призначити автоматично. Якщо у вас є двері, що обертаються, з речей, які потрібно зробити, це може заощадити величезні витрати часу.

Ви також можете додавати файли з комп’ютера та служб зберігання даних, таких як Google Drive, Dropbox, Evernote та півдесятка інших (читайте наш огляд Google Диска). Щоб дізнатися, як ці сервіси можуть допомогти вашому бізнесу та дізнатись, що найбільше підходить вашому, ознайомтеся з нашою кращою статтею онлайн-сховища для команд.

Підручник надсилає вас до системи налаштування проекту далі, провівши вас через простий процес додавання власного текстового поля. Після цього це залишає вас почати самостійно.

Оглянувши Podio, ви побачите, що інтерфейс охайний та професійний. Текст та піктограми невеликі, але читабельні, і є багато спливаючих текст, що пояснюють, що робити.

подіо-спливаюче

Частіше за все допомога з’являється при використанні функції вперше. Спливаючі вікна дають вам коротке пояснення, що робити, а також корисні вказівники, такі як комбінації клавіш.

подіо-проекти

У верхньому екрані є кілька вкладок, які дозволяють переглядати проекти, діяльність, результати роботи та зустрічі, а також отримувати доступ до різноманітних меню та варіантів пропозиції.

Інтерфейс подіо

Елементи інтерфейсу користувача чіткі та викладені добре, а Podio пропонує вам багато рекомендацій. Було приємно бачити підказки на бічній панелі, які дають нам додаткову інформацію. Представлена ​​інформація була загалом корисною, що робить її непоганим способом вчитися на ходу.

Ви можете зрозуміти, що більшість з них робить без особливих труднощів. Все працювало з першої спроби, і ми не стикалися з основними помилками, коли використовували його. Ми помітили невелику затримку, коли деякі меню, що випадають, були заповнені, але користувальницький інтерфейс був чуйним та швидким більшу частину часу.

Ми втратили інформацію, яку ми ввели у форму один раз, коли щось натиснули та перейшли на інший екран. Було б непогано отримати попередження в таких випадках.

Хоча окремі його екрани хороші, не завжди очевидно, як все поєднується разом, тож, хоча ви можете робити все легко, працюючи, коли потрібно робити те, що потребує більше часу. Значна частина допомоги, яку вона вам надає, прекрасна, але ми виявили, що на початку було створено занадто багато зразкових проектів, що ускладнювало пошук нашої роботи під час початку роботи.

Щоб отримати хороший приклад простого у користуванні програми управління проектами, читайте наш огляд Асани. Ви також можете ознайомитись з посібником для початківців Trello, якщо ви шукаєте щось просте, що дозволяє переглядати весь робочий процес з першого погляду.

Podio потужний, не будучи непосильним і вдається запропонувати безліч функцій, залишаючись зручними для користувачів. Він добре себе представляє і пропонує вам допомогу в разі потреби. Його інтерфейс є інтуїтивно зрозумілим, не заважаючи йому. Це добре оцінює в цій області.

Ми рекомендуємо Podio, якщо ви хочете щось з великим потенціалом, який не надто важко вставати і працювати.

Вартість

Подіо – відмінний вибір, якщо ви не хочете витрачати багато коштів. Його безкоштовний план дозволяє спробувати його і включає до п’яти членів команди. Платні плани коливаються від $ 9 до $ 24 на користувача на місяць, що перемагає багатьох його конкурентів. Якщо ви платите щорічно, ви можете поголити кілька доларів на місяць від перерахованих цін.

Безкоштовний план дозволяє вам скористатися програмами, робочими просторами та функціями управління завданнями. Подібний у них хороший, тому легко занурити палець у воду і відчути основи.

Основний платний план дозволяє додавати на веб-сайт необмежених зовнішніх користувачів, тому, якщо у вас є багато людей, яким потрібно лише переглядати інформацію, це може заощадити тону грошей. Він також знімає обмеження на елементи та додає функції управління користувачами. На рівні Plus ви можете налаштувати робочі процеси, що дає вам інший рівень організації.

Нарешті, на рівні Premium ви отримуєте візуальні звіти та синхронізацію контактів. Ви також отримуєте цікаві інтерактивні інформаційні панелі продажів, що дозволяють вам бачити, наскільки ви близькі до своїх щоденних та щомісячних цілей продажів.

Нам потрібно було зв’язатися із службою підтримки, щоб дізнатися, які способи оплати приймає Podio, оскільки ми не змогли знайти інформацію на його веб-сайті. Зробивши це, ми можемо сказати вам, що це лише кредитні картки.

Podio добре оцінює собівартість завдяки розумним цінам та необмеженості зовнішніх користувачів.

Безпека & Конфіденційність

Згідно з інформацією про безпеку, Podio використовує 256-бітове шифрування AES для зберігання, що забезпечить безпеку ваших файлів. Усі підключення до нього вимагають SSL, тому ви отримуєте захист при використанні його в Інтернеті. Докладніше про SSL читайте в нашій статті про безпеку веб-сайту.

Резервне копіювання вимагає платного розширення, що не є ідеальним. Якщо захист ваших даних важливий для вас – і це має бути – перегляньте наші найкращі онлайн-сервіси резервного копіювання, щоб отримати поради.

Двофакторна автентифікація за замовчуванням недоступна, але ви можете використовувати її інтеграцію ShareFile, щоб отримати її. Детальніше про те, чому це добре, читайте в нашому посібнику з аутентифікації з двома факторами. Ви також можете переглянути найкращі програми 2FA, щоб побачити, які варіанти у вас є, якщо вам потрібна функція.

Конфіденційність Podio

Podio має довгу політику конфіденційності, яка говорить вам, що вона дає вам права, наскільки закон вимагає. Ми не адвокати, але, здавалося, більше спрямовано на інформування про те, що Citrix дозволяється використовувати, ніж на забезпечення конфіденційності.

Наприклад, він говорить, що не продає і не розголошує ваші дані, за винятком описаних вище, а потім описує способи, що стосуються 11 пунктів кулі, які охоплюють майже кожну базу, про яку ми можемо придумати. У ній зазначено, що вона ділиться вашими особистими даними, наприклад, зі своїми спільними партнерами з маркетингу та продажу.

У ньому згадується Загальний регламент про захист даних, ЄС-США. Щит конфіденційності та швейцарські США Захист конфіденційності, але розділи переповнені легалізацією, яка, здається, стосується більше обмеження своїх зобов’язань, ніж заявляє, що робить усе можливе для захисту ваших даних. Ми також не знайшли доказів сертифікації SOC.

Якщо ви хочете захистити свою інформацію подалі від корпорацій та урядів, прочитайте наш Інтернет-посібник щодо конфіденційності, щоб отримати хороші поради.

Що стосується конфіденційності та безпеки, у Podio встановлено шифрування, але воно не виглядає зосередженим на цих областях і не пропонує двофакторну автентифікацію за замовчуванням. Ми беремо на себе політику конфіденційності, що вона може ділитися вашими даними з тим, хто вибере.

Незважаючи на ці проблеми, ми не знайшли історії порушень. Він отримує гідну оцінку за це, але є можливість для вдосконалення.

Сервіс & Підтримка

Якщо вам потрібно подати запит на підтримку, для цього існує проста форма. Підтримка телефону та електронної пошти не пропонується.

Існує форум, але ми побачили багато питань без відповідей та скарг на повільний час відповіді від підтримки. Команда підтримки швидко відповіла на наш прямий запит, але його відділ продажів не зв’язався з нами щодо доступних способів оплати.

Є 19 хороших відео з підручників, які навчають вас використовувати функції Podio. Обіцяють вебінари, але, хоча доступні відео старіших версій, останній був у 2016 році, тому не затримуйте дихання, якщо хочете взяти участь у цих.

Існує також поширений запитання, але він не включає в себе багато питань, тож удачі в пошуку потрібних відповідей.

Ми зняли тестове запитання, щоб перевірити час відповіді Podio. На наш запит щодо відсутності вбудованих параметрів резервного копіювання відповідь було проведено приблизно за дві години і ми запропонували кілька пропозицій щодо способів самостійного резервного копіювання даних. Ще одне запитання щодо варіантів оплати отримало швидку відповідь, але відповідь не була такою корисною.

Загалом, ми вважаємо, що підтримка була непоганою, але в цьому немає нічого видатного. Він отримує вище середнього бала через швидку відповідь на наші запити підтримки.

Фінальні думки

Podio дозволяє створювати потужні шаблони для управління вашими даними. Ми вважаємо це одним із найсильніших інструментів, які ми використовували, оскільки він дозволяє налаштувати спосіб подання вашої інформації. Щоб побачити, як вона порівнюється з іншими платформами, погляньте на наш кращий перелік програмного забезпечення для управління проектами.

Є кілька прогалин щодо функцій, які ми хотіли б побачити, і підтримка може бути покращена, але це загалом загальна платформа.

Якщо ви шукаєте те, що можна точно налаштувати та пропонує розширені функції налаштування, Podio – чудовий вибір. Можливість додавання керованих кодом полів до своїх шаблонів – це особливість вибору, що дозволяє вам використовувати його способами, які були б неможливі в інструментах, які пропонують вам лише відповідати полям.

Якщо ви скористалися Podio для швидкого віджимання або скористалися його передовими можливостями, повідомте про ваш досвід у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me