Огляд Mavenlink – оновлено 2020 рік

Огляд Mavenlink

Дуже ділова частина програмного забезпечення для управління проектами, Mavenlink, швидше за все, знайде дуже вдячну аудиторію серед натовпу без дурниць завдяки ефективному розподілу завдань та вбудованій функції обліку. Трохи більш примхливим користувачам сподобається менше, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді Mavenlink.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Mavenlink – це як більшість найкращих програмного забезпечення для управління проектами, оскільки пропонує звичайні інструменти, які допоможуть спланувати проект та співпрацювати з іншими. Він не відрізняється від конкуренції тим, що він також включає в себе функції, що дозволяють зробити видатки, складання бюджету та виставлення рахунків ключовою частиною процесу. Додавання деякої складності, залишаючись придатним для використання, є нелегким завданням. Щоб дізнатись, чи відповідає вона, читайте далі в нашому огляді Mavenlink.

Mavenlink показує, що ставить роботу перед грою зі своїм зайнятим логотипом та зосередженими виразами у своєму маркетинговому матеріалі. Сервіс прагне допомогти вам досягти успіху та надає безкоштовні бізнес-посібники та поради щодо заробітку на своєму веб-сайті. Якщо ви серйозно заробляєте гроші, це може бути добре.

Багато хто з найкращих інструментів управління проектами відчувають, що їх виготовляють талановиті дизайнери та розробники, але Mavenlink вважає, що це було розроблено кмітливими людьми. Вона включає в себе безліч функцій, спрямованих на виконання справ. Це не найпростіший у використанні, але для тих, хто шукає серйозний повнофункціональний інструмент, Mavenlink – відмінний вибір.

Як ми побачимо, його фінансові здібності на сьогоднішній день є найсильнішим, але не мають всієї потужності найкращого програмного забезпечення для бухгалтерського обліку. У нього є кілька проблем із користувальницьким інтерфейсом, і його підтримка не найкраща, але набір функцій достатньо гарний, щоб збалансувати свої слабкі сторони.

Альтернативи для Mavenlink

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Mavenlink – це рівень, що перевищує багато інструментів з точки зору особливостей бізнесу, і включає в себе речі, такі як автоматичні фінансові послуги, які дають йому перевагу перед конкурентами та роблять його найкращим вибором, якщо ви зацікавлені в автоматизації відстеження витрат на проект, хоча можливо, використовуючи такий сервіс, як OneUp, який іде навпаки, може бути для деяких кращою ідеєю. Прочитайте наш огляд OneUp, щоб дізнатися більше про цю послугу.

Mavenlink може допомогти вам автоматично генерувати рахунки через PayPal, щоб отримати миттєві платежі у більшості, хоча і не у всіх валютах. Індійські рупії є, наприклад.

Як і інші інструменти управління проектами, Mavenlink дозволяє створювати проекти та створювати завдання, які потім можна коментувати та відстежувати. Далі йде його відстеження часу та створення рахунків-фактур. Ви можете підрахувати час, витрачений на проекти, і встановити погодинну ставку для виконання завдань, що дозволяє пильно стежити за своїми витратами.

Завдання можна розширити за допомогою контрольних списків предметів, щоб поставити галочку, щоб ви могли розбити те, що вам потрібно зробити, на шматки та позначити речі під час руху..

mavenlink-завдання

Якщо ви призначите завдання комусь, він отримує електронний лист, в якому повідомляє про це, тому кожен, кому призначено завдання, автоматично повідомляється під час планування вашого проекту. Це допоможе заощадити ваш час.

Він пропонує широкий вибір поглядів, що дозволяє зосередитись на різних аспектах вашого проекту.

Активність Mavenlink

Перегляд діяльності показує останні внесені зміни, наприклад додавання завдань. Його інструмент відстеження завдань показує вам, що потрібно зробити, і хто це повинен робити, і він пропонує безліч варіантів сортування, щоб ви могли зосередитись на тому, що вам потрібно.

mavenlink-активність

Її вид ганта дає наочне уявлення про те, як завдання виконуються разом. Це дозволяє перетягувати їх вперед або назад і додавати підзадачі.

mavenlink-gantt

Перегляд часу та витрат дозволяє відстежувати час, витрачений на певні завдання, та призначати витрати на кожен доданий вами час, щоб ви могли потім виставити рахунок за нього та керувати своїм бюджетом.

Сповіщення Mavenlink

Ми думали, що Mavenlink отримала баланс правильно з повідомленнями про розсилку. Він лише надсилав нам потрібні нам повідомлення, а не бомбардував нас сповіщеннями про речі, які нас не цікавили. Було повідомлення про те, що ми зберегли наші налаштування, які нам не потрібні, але є варіанти, які дозволяють Ви контролюєте те, що отримуєте.

Включено управління залежностями, але цей огляд був першим, коли нам було потрібно розібратися, як додати базові залежності. Це вдосконалена система, яка дозволяє додавати різні види відносин і детально планувати речі.

mavenlink-звичай

Mavenlink має безліч варіантів налаштування. Ви можете встановити свій логотип, кольорову гаму та фавікон. Ви також можете змінити свою URL-адресу, URL-адресу підтримки та надати команді спеціальне повідомлення для входу. В основному не вистачає спеціальних фонів, але це дає безліч способів зробити так, щоб відчувати себе як власний.

Він більш метушливий, ніж інші інструменти, однак і проблеми трапляються часто. Ми зіткнулися з нечисленними незначними помилками, але вони рідко були стоп-шоуперами, і коли ми все з’ясували, ми, як правило, мали змогу прогресувати. Проблеми не здаються згубними, але конкуренція пропонує більш вишуканий досвід.

Після того, як ви перейдете за допомогою сніфу і розібраєтесь, з’явиться потужна система, яка дозволяє зробити багато і керувати багатьма аспектами вашого проекту. Однак для його роботи знадобиться зусилля.

Однак, її складність буде не для всіх. Щось більш просте, що дозволяє керувати завданнями та спілкуватися без такої кількості питань, подивіться наш огляд Basecamp.

Незважаючи на кілька незначних недоліків, Mavenlink має чудовий набір функцій з кількома видатними балами, які заслуговують високої оцінки в цій категорії.

Огляд функцій Mavelink

Логотип Mavenlinkwww.mavenlink.com

Починається від $ 1900 за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
1000 ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування
10 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC
SOC1 типу II, SOC2 типу II

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Після того, як нам піддавали чистку зубів у процесі реєстрації, Mavenlink привітала нас із своїм додатком з короткою екскурсією.

mavenlink-ласкаво просимо

Його тур ознайомив основи на звичайній англійській мові та переніс нас до інформаційної панелі, на головну сторінку Mavenlink.

Це сказало, що після другого спливаючого міхура інформативного тексту наша екскурсія різко припинилася, залишаючи нас цікавитись, що ми зробили не так. Це було схоже на те, що в будівлю вас вітає хтось з гладким костюмом, який посміхається і вказує пару речей, а потім зникає, щоб більше не побачитись, залишаючи вас одного у вестибюлі.

Інтерфейс Mavenlink

Залишивши вивчити, ви побачите, що Mavenlink має професійний інтерфейс без надмірних потреб, який виглядає як щось, розроблене для людей, які хочуть зробити все без того, щоб програмне забезпечення не заважало..

Екрани прості в навігації і містять багато інформації. Це не інструмент, за допомогою якого ви використовуєте декілька простих функцій як будівельних блоків, щоб зробити те, що хочете, але є більш допитливим.

Як тільки ми створили наш перший проект, з’явився текст довідки, який був рівним курсу. Дивно, однак, було два спливаючих вікна в різних стилях: один посередині екрана і один внизу праворуч.

У нижньому правому вікні були поради, що робити далі. Внизу були три значки, але було не ясно, що вони робили. Текст радив нам запросити людей до співпраці, але ми не могли сказати, чи значка “великий палець вгору” означає, що ми це зробимо або вкажемо, що нам подобається рада.

Це було заплутано, і не було пояснювального наведення тексту для пояснення неоднозначності. Навіть натискання на це не допомогло. Він просто виділив іконку, не даючи подальших відгуків.

Шаблони Mavenlink

Немає шаблонів, які допомогли б розпочати роботу. Ви повинні їх налаштувати самостійно. Інші інструменти з шаблонами пропонують різноманітні готові установки.

Створивши наш перший проект, ми спробували додати завдання, але, заповнивши ім’я, дату початку та дату закінчення, ми не змогли зберегти його.

Ми також не могли його призначити нікому. Ми навіть не могли додати себе у стовпчик “ресурси”, що дозволило нам вибирати лише тих, хто до нього додався. Нашого користувача за замовчуванням там не було.

Не було тексту, який би пояснював, чому ми не можемо зберегти. До проекту ми додали ще одного користувача, але, коли ми знову спробували додати завдання, ми змогли це зробити, не призначаючи нікого.

Такий вигляд не є катастрофою, але він не співпадає з іншими інструментами. Перегляньте наш огляд monday.com щодо прикладу користувальницького інтерфейсу, який настільки гарний майже все, що ви робите, – це пояснення.

Хоча Mavenlink спочатку складний у використанні, використовувати його не важко, як тільки ви це зрозуміли. Однак він може скористатися капітальним ремонтом своїх спливаючих вікон та навчальних посібників. Конкуренція в цьому краща.

Тон, використовуваний у всьому світі, діловий та професійний. Ті, хто знайомий з умовами бізнесу, виявлять, що Mavenlink розмовляє їхньою мовою. Однак це може бути непоганим для незнайомих людей із зал засідань компанії, тож якщо ви шукаєте щось привітніше, подивіться наш огляд Асани.

Ми повинні дати Мавенлінку низький бал у цій категорії, тому що ми зіткнулися з такою кількістю речей, які працювали не так правильно. Однак це були в основному незначні помилки, а не великі проблеми, і не варто відкладати вас занадто багато, якщо ви плануєте вкладати час на вивчення платформи.

Вартість

Mavenlink застосовує незвичний підхід до ціноутворення, оскільки він не говорить вам, що коштує його найпопулярніший план, якщо ви не зв’яжетеся з ним. Раніше ми бачили, як інші компанії роблять це за допомогою своїх пропозицій про найвищий рівень, але ніколи не для стандартних.

Рівень команд пропонує лише засоби співпраці та управління завданнями. Професійний рівень додає відстеження часу. Для планування ресурсів та фінансування вам знадобиться план Premier, і якщо вам потрібна бізнес-розвідка та розширені послуги, план Enterprise призначений для вас.

Рівень команд пропонує 10 Гб пам’яті, а наступні два рівні – 50 ГБ та 100 ГБ відповідно. План підприємства дає вам можливість грати 1 ТБ. Щоб побачити, як вони порівнюють із спеціалізованими платформами для зберігання даних, подивіться статтю про найкращі веб-сховища для команд.

Ви не реєструєтесь, ви вимагаєте доступу. Замість звичайного підтвердження пароля після надання ваших даних, ви отримуєте повідомлення про те, що представник зв’яжеться протягом 24 годин. При цьому ви отримуєте повідомлення про підтвердження та інший набір деталей, які потрібно заповнити, тому вам потрібно ввести свою інформацію на двох формах.

Не вдалося вибрати пароль, який відповідає його правилам – який буде наданий лише у разі відмови – і вам доведеться ввести свої дані втретє. Ми не впевнені, що Mavenlink грає важко, але це необачно з точки зору зручності використання.

Однак він не вимагає реквізитів вашої кредитної картки отримати доступ до її 10-денної пробної версії, тож це плюс.

Mavenlink – це один з найдорожчих інструментів там, тому свідомість гаманця може захотіти шукати в іншому місці. Однак рівень його команд – це хороший корисний спосіб спробувати його.

Для порівняння, стандартний план Wrike отримує менше 10 доларів на користувача, тому подивіться наш огляд Wrike, якщо ви хочете витратити менше.

Безпека & Конфіденційність

Mavenlink застосовує чіткий підхід до безпеки та конфіденційності. Він використовує TLS 1.2 для передачі даних та 128-розрядний AES для зберігання. У нього дані щодо безпеки перевіряються незалежно, відповідають стандартам для SOC1 типу II та SOC2 типу II.

Він відповідає ЄС-США. та Швейцарія-США. рамки захисту конфіденційності та Загальне положення про захист даних. Якщо ви не знайомі з цим, прочитайте нашу статтю GDPR, де пояснюється, що це таке і як воно впливає на вас.

Він має систему виявлення вторгнень і обережно ставиться до ваших даних. Персонал, який має доступ до ваших даних, повинен пройти попередню перевірку.

Він також бере участь у програмах розкриття помилок, що дозволяє громаді зробити свій внесок у безпеку. Якщо вам цікаво дізнатись більше про небезпеки, які криються в Інтернеті, перегляньте наш посібник з кіберзлочинності для отримання додаткової інформації.

Немає двофакторної аутентифікації, яка прикро, але панель налаштувань безпеки – одна з найкращих, яку ми бачили, що пропонує хороший вибір інформації та корисні способи забезпечити свою команду необхідним рівнем захисту..

mavenlink-security-settings

Ви можете переглянути свої активні сеанси, наприклад, що корисно, якщо ви підозрюєте про недобросовісну діяльність щодо свого облікового запису. Перегляньте нашу статтю про безпеку веб-сайту, щоб дізнатися більше про загрози, знайдені в Інтернеті.

Параметри пароля Mavenlink

Існують всілякі варіанти настроювання налаштувань пароля, включаючи дати закінчення терміну дії, періоди неактивності, мінімальну довжину пароля та періоди блокування. Ми вважаємо за краще максимальний період блокування більше 60 хвилин, але це вибагливо.

Якщо у членів вашої команди проблеми з захищеними паролями, направте їх до нашої найкращої статті про керування паролями, яка містить декілька варіантів, щоб допомогти їм.

Ми були задоволені безпекою Mavenlink. Варіанти налаштування хороші. Єдиним недоліком є ​​відсутність двофакторної аутентифікації, але ми все ж даємо їй високі оцінки в цій категорії.

Сервіс & Підтримка

Клацнувши посилання “довідковий центр” вперше, ми отримали повідомлення про те, щоб перевірити електронну пошту, перш ніж відвідувати її. Ми вже пройшли процедуру реєстрації, тому це було небажаним сюрпризом. Підтвердження електронною поштою – це не те, що ви хочете робити, коли вам потрібна допомога.

Спроба перейти до посилання знову відкрила дублікат сторінки, на якій ми знаходились, не повідомивши нам про помилку.

Коли ми завітали до довідкового центру, ми побачили варіанти розпочати живий чат або подати квиток. Продовжуючи звичку Mavenlink робити непотрібні помилки у користувальницькому інтерфейсі, натискаючи кнопку чату в прямому ефірі, виводиться форма з двома кнопками опцій: електронною поштою чи чатом.

Коли ми натиснули кнопку електронної пошти, наш дворядковий запит завантажено із панеллю прогресу, що відстежує невеликий проміжок часу. Ми отримали відповідь майже одразу, але це було повідомлення з проханням створити новий пароль для довідкової системи.

Нам не потрібно було налаштовувати його, перш ніж отримати відповідь. Mavenlink відповів на наше запитання про двофакторну автентифікацію, запитавши, що ми маємо на увазі під двофакторною автентифікацією. Його команда підтримки, можливо, захоче ознайомитись з нашим посібником з аутентифікації з двома факторами, який детально пояснює це.

Після того, як ми пояснили, що для них двофакторна автентифікація, вони дали нам зрозуміти, що її не пропонували.

Ми попросили систему чату в реальному часі, якщо Mavenlink пропонує інші способи оплати, крім кредитних карток, і нам знадобилося три хвилини.

Однак його база знань хороша і містить детальні відповіді на багато проблем, які, без сумніву, виникнуть. Це щастило, тому що Mavenlink – це інструмент управління проектами, з якого нам потрібна була найбільша допомога, щоб розпочати роботу.

Підтримка Mavenlink може бути покращена. Однак, його база знань хороша, тому вона отримує гідну оцінку.

Фінальні думки

Mavenlink – це фантастичний інструмент для бізнесу, який може зробити для вас дуже багато. Він має чудові функції та робить те, чого не мають інші платформи.

Варіанти фінансування та виставлення рахунків є великими плюсами і можуть коштувати лише ціни на вхід, якщо це функції, які ви плануєте регулярно використовувати. Однак ми побачили кілька помилок у його робочих процесах, що не дуже. Використовуючи фінансові можливості, ви хочете, щоб речі поводилися так, як ви їх очікували.

Хоча це високоякісний інструмент, він неодноразово замислювався над тим, що нам робити, коли ми вперше розпочали роботу, тим більше, ніж будь-яку іншу програму управління проектами, яку ми розглянули. Також є багато помилок інтерфейсу користувача, але вони незначні і Mavenlink все ще добре використовувати.

У найгірші моменти створюється враження, що дизайнери мали випадкові суперечки і ніколи не вирішували своїх розбіжностей. Іноді платформа відчуває, що її побудувала купа талановитих людей, які ніколи не зустрічалися.

Хтозна, проте, з часом його примхи можуть навіть стати милими. Якщо Microsoft робила те саме, ми б ненавиділи це, але ми не можемо не подобатися Mavenlink, незважаючи на його вади. Ми маємо на увазі, що під час користувальницького досвіду роботи, що розгулюється, б’ється серце із золота.

З польською мовою Mavenlink може перейти від доброго до відмінного. Минуло вже деякий час, тож хто знає, що його майбутнє. Ми вважаємо, що варто придивитися і варто наполегливо проаналізувати проблеми із прорізуванням зубів, з якими ви, швидше за все, зіткнетесь.

Ми вважаємо, що продукт, що управляє вашими фінансами, вселяє би більше впевненості, якщо все-таки виправиться на дрібниці.

У цьому огляді ми багато говорили про помилки та проблеми з користувальницьким інтерфейсом, і їх багато, але основна практика все ще сильна. Основні функції Mavenlink досить хороші, щоб зробити це вашим часу. Жодна з його проблем не є такою серйозною.

Якщо ви коли-небудь думали, що капелюх для сортування може поставити вас у Слізерин, Mavenlink – це програмне забезпечення для вас. Це ділово і чудово для планування та витрат кожного аспекту ваших проектів. Хаффлепуфи, які шукають додаткової допомоги, можуть хотіти ходити по магазинах.

Якщо ви використовували Mavenlink, повідомте нас, чи згодні ви з нашою оцінкою у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map