Огляд LeanKit – оновлений 2020 рік

Огляд LeanKit

LeanKit – це цікавий інструмент управління проектами, який використовує дошку kanban, щоб отримати максимальну користь від себе. У той же час, це також революційно використовує цю плату, створюючи інтригуючу програму. Перегляньте наш повний огляд LeanKit для деталей.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Planview LeanKit – платформа управління проектами на основі канбану, яка пропонує більше можливостей, ніж деякі її конкуренти. Його клієнти включають PayPal, Adobe та Verizon, тому це довіряють деякі великі компанії. У цьому огляді LeanKit ми побачимо, чи належить він до числа найкращих програмного забезпечення для управління проектами.

На його веб-сайті є багато маркетингових розмов, і його допоміжний матеріал також орієнтований на бізнес. Менеджери, які люблять вести розмову, будуть вдома з LeanKit. Це відмінний інструмент для управління проектами на багатьох рівнях.

Подивіться за межі управління, і ви знайдете сильну програму в основі. Його презентація не завжди може бути такою, яка може бути, але її набір інструментів є сильним, як тільки ви її познайомите.

Підсумовуючи це, це відмінна платформа, схожа на канбан, більш складну у використанні, ніж Trello, але має кілька корисних функцій. Спочатку це виглядає залякано, але не важко ввійти і добре навчати вас, як це працює. Якщо вам цікаво спробувати інший настільки простий інструмент на основі канбану, вам ледь не потрібне керівництво, ознайомтеся з посібником для початківців Trello.

Альтернативи для LeanKit

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

LeanKit зосереджений навколо дощок, на яких розміщені елементи, відсортовані до стовпців. Стовпці проходять зліва направо, а роботу, яку ви не починали зліва, а архівні елементи справа.

Елементи на дошках зазвичай представляють завдання, але ви можете вільно їх використовувати, як вам потрібно. Натиснувши на елемент, відкривається детальний вид.

Leankit-деталь картки

Карткам можна дати дату початку та закінчення, призначити користувачеві, класифікувати та визначити рівень пріоритету. Вони також можуть бути помічені для легкого сортування. Ви можете додати багато інформації до кожного елемента, і, як ви додасте більше, ви отримаєте більше способів сортування та фільтрування.

Ви також можете додавати коментарі та вкладені файли до кожного, що дозволяє вести запис дискусій та відстежувати корисну інформацію про предмети у вашому списку справ.

Ви також можете призначити батьківські та дочірні картки кожному елементу, що дозволяє встановлювати залежності. Кожен предмет має свій власний список завдань, укомплектований власною дошкою міні-канбану.

Огляд Leankit

Підхід у трьох стовпцях (“робити, робити, робити”) – це один з найкращих підходів до підзадач, які ми бачили, і робить LeanKit відмінним вибором, якщо ви хочете керувати речами на найвищому рівні, але дозволяєте відповідальним за кожне завдання щоб розібратися в азотних зернистих деталях.

Якщо ви хочете уникнути занадто присвоєння особі чи колективу, ви можете встановити обмеження «під час роботи» для областей ради. Таким чином, ви можете побачити, чи працює команда чи наближається до її меж. Якщо ви призначите роботу після встановлення встановленого ліміту, спливаюче вікно попередить вас, але ви можете змінити його, якщо вказати причину.

leankit-wip-limit

Якщо ви її перекриєте, вся область на вашій дошці буде позначена червоним кольором, показуючи всім, що тиск увімкнено.

leankit-попередження

Ви отримуєте необмежену кількість місця для зберігання вкладених файлів із кожним планом, але розмір файлу обмежений 75 Мб, що може бути обмежувальним, якщо ви працюєте з великими файлами, такими як відео. Якщо вам потрібно зберігати великі файли, перегляньте найкращу статтю онлайн-сховищ для команд щодо альтернатив.

Leankit Фільтри

Ви можете фільтрувати картки, використовуючи будь-яку інформацію, яка вам подобається. Особливо корисна особливість полягає в тому, що ви можете переглядати, які завдання блокуються іншими, і ви можете бачити, що стримує іншу роботу.

Створюючи дошку, ви можете побудувати її самостійно або вибрати з набору шаблонів. Якщо ви не вибрали шаблон, дошка за замовчуванням – це простий макет з п’яти стовпців, який ви можете використовувати як надано, так і змінювати відповідно до своїх потреб.

Він пропонує багато інтеграцій, тому добре задовольняє тих, хто хоче використовувати дані, що зберігаються на інших платформах. Існує багато варіантів, пов’язаних з розробкою програмного забезпечення, включаючи Bugzilla, GitHub, Visual та Jira, а також інтеграції для управління вимогами, управління тестами і десятки варіантів для DevOps.

За допомогою цих варіантів він добре підходить для розгортання у багатьох ситуаціях, але розробники, особливо, знайдуть багато що сподобатися.

Його потік діяльності – це перелік останніх завершених дій і є зручним для того, щоб не відставати від того, що роблять інші.

Він має корисну функцію створення діаграм, яку можна використовувати для аналізу ефективності вашої команди. Наприклад, ви можете отримати зображення, що показує швидкість заповнення вашої картки.

leankit-швидкість

Ви також можете відслідковувати потік завдань за допомогою потокової аналітики. Всього їх дев’ять, включаючи часову шкалу та діаграму, що показують, скільки завдань призначено кожному користувачеві. Усі будуть використовувати їх у різних проектах.

leankit-потік

У ньому є безліч варіантів відстеження активності. Наприклад, ви можете експортувати .csv файли із різними видами інформації, яку може показувати користувач.

leankit-експорт

Пропонується підтримка мобільного веб-переглядача, але, схоже, немає мобільних додатків. Публікація в блозі на його веб-сайті запропонувала це зробити, але посилання не працювали для нас, і ми не знайшли нічого під час пошуку магазинів додатків, тому вважаємо, що вони були звільнені.

Варіанти спілкування не найсильніші, тому якщо ви шукаєте інструмент, який заохочує командні чати, перегляньте наш огляд Basecamp.

LeanKit має великий вибір функцій, які добре працюють разом. Це може бути легко налаштовано та дає вам багато варіантів, щоб вести вкладки про те, що відбувається з вашим проектом. Найбільша його слабкість – обмежене зберігання, але, навіть враховуючи це, воно добре набирає тут.

Огляд функцій Leankit

Логотип LeanKitleankit.com

Починається від $ 1900 за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС

Безкоштовний період випробовування
30 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
TLS 1.2 (транзит)

Сертифікація SOC
SOC 1, SOC 2 & SOC 3

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Привітність до користувачів

Реєстрація – це швидко і просто. Після заповнення реєстраційної форми LeanKit відправляє вас прямо в її тур.

leankit-тур

Після того, як він покаже вам кілька елементів управління, ви можете подивитися на зразок дошки. Перша довідкова спливаюча інформація розповідає про інтерпретацію макета. Це все добре і добре, але більшість додатків на основі канбана досить інтуїтивно зрозумілі, щоб зробити це без сторонньої допомоги.

Описи того, як працюють вертикальні та горизонтальні частини дошки, були не настільки чіткими, як могли бути. Ми також знайшли помилки в тексті підручника, що не допомагає. Речі покращилися, хоча.

leankit-kanban

При детальному огляді ми з’ясували, що всі пункти на дошці мали пропозиції та пояснювальний текст, і робота над ними була корисною. Якщо ви використовуєте LeanKit, радимо поглянути на них, а не створювати власний проект відразу.

Хто створив вступну дошку, заслуговує на оплески. Він охоплює вас багатьма елементами та функціями користувальницького інтерфейсу і чудово допомагає навчити вас швидко користуватися платформою.

Правління Leankit Kanban

Після ознайомлення з вашою дошкою канбан вона надає посилання на її короткий довідник, який рясніє корисними порадами, а також посиланнями на інші навчальні ресурси.

Презентація датована, вона не розглядає як багато подібних продуктів. Однак функціонально він працює добре. Ми не стикалися з основними помилками або проблемами під час його використання, і все працювало як слід

LeanKit – це не погано, але управління проектами – це переповнений ринок, і багато його конкурентів привітні в користуванні. Прочитайте наш огляд monday.com щодо програми, яка робить складність здається простою.

Опечатки та незначні помилки в його підказках і порадах можуть також збивати з пантелику. Однак це не надто важко пережити ці помилки і зрозуміти, що потрібно зробити.

Веб-ресурси LeanKit надаються програмою Planview, яка нещодавно придбала платформу. Багато важливих сторінок ділиться з іншими продуктами. Як результат, вони відчувають себе переповненими, і важко знайти те, що ти хочеш. Також іноді незрозуміло, чи те, що ви читаєте, або посилання, які ви переглядаєте, стосуються товару, який ви використовуєте.

Часом здається, що він використовує складнішу мову, ніж потрібно. Наприклад, відео про інтеграцію говорить про “двонаправлену інтеграцію”, яка здається скоріше спробою звучати вражаюче, ніж давати корисне пояснення того, що доступно.

Однак, якщо ви менеджер і хочете вразити своїх колег на зустрічах, ви знайдете багато про що розповісти. Незважаючи на те, ми хотіли б, щоб у відео-посібнику все було просто.

Ви повинні бути готові до кривої навчання за допомогою LeanKit. Спочатку він відчуває себе роз’єднаним, але якщо уважно подивитися, ви знайдете чудові інструменти для навчання, які допоможуть вам.

Якщо ви хочете щось, що полегшує роботу з простого слова, і вам не потрібно занадто багато розширених функцій, прочитайте наш огляд Асани.

Якби LeanKit прибирав свій веб-сайт та навчальні посібники, це було б добре. Є помилки, але також і позитивні, в тому числі її чудова дошка зразків. Що важливо, LeanKit не важкий у використанні, тому він отримує гідну оцінку.

Вартість

Як і більшість подібних інструментів, LeanKit пропонує багаторівневу структуру ціноутворення. Якщо ви підписуєтесь на найдешевший план, команди, ви отримуєте необмежену кількість плат, доступ до інструментів співпраці та відфільтровані робочі представлення, а також показники та звіти, доступ до API LeanKit та декількох інших функцій.

За 19 доларів на місяць це коштує більше, ніж багато інструментів, але ви отримуєте багато за ціну.

Наступний рівень вгору, Масштабовані команди, додає спеціальні поля, персоналізовані перегляди роботи та розширені звіти, а також більше функцій безпеки.

Єдина додаткова особливість для клієнтів Enterprise – це інтеграція Planview Enterprise One, яку ми не тестували, але вона повинна зацікавити тих, хто хоче оптимізувати свою бізнес-стратегію.

Існує 30-денне випробування, якщо ви хочете вивчити, що LeanKit може зробити для вас. Він надає функції плану масштабованих команд. Реєстрацію кредитної картки також не потрібно. Якщо ви вирішите зареєструватися, ви можете оплатити кредитною карткою або, якщо обрати річний план оплати, замовлення на купівлю.

Ми мусимо окремо згадати його головну сторінку угоди користувача під час реєстрації. Він містить посилання на понад десяток документів, відсортованих за планом та регіоном, і заплутав наш розум, коли ми побачили це. Ми переглянули один з документів, але незабаром його закрили. Крім цього, підписання було вітром.

LeanKit не є дешевим, його вхід пропонується дорожче, ніж більшість конкурентів. Однак, все-таки пропонується багато, і ви можете спробувати його безкоштовно протягом 30 днів без кредитної картки, тому тут ви отримуєте гідну оцінку.

Безпека & Конфіденційність

LeanKit – це змішана сумка, що стосується безпеки та конфіденційності. Він має хороші варіанти для користувачів, але не має функцій.

В його широкій політиці конфіденційності зазначено, що вона відповідає ЄС-США. Щит конфіденційності. На ньому також є сторінка, яка описує підтримку Загальних положень про захист даних та те, що вона робить для її дотримання. У нас є стаття про GDPR, якщо вам цікаво дізнатися більше про неї.

Якщо ви плануєте програму «Масштабні команди» або «Enterprise», ви отримуєте розширене адміністрування безпеки, яке дозволяє встановлювати політику блокування облікового запису.

Ви можете заблокувати користувачів на кілька хвилин або днів за один раз. Ми віддаємо перевагу останньому, оскільки він дає вам час для вивчення потенційних проблем із безпекою. Не всі інструменти пропонують це і ті, які не завжди дозволяють вам довго блокувати користувачів.

leankit-безпека

Ви також можете вирішити, які правила пароля накладати на вашу команду, і керувати тим, які розширення файлів дозволені. Якщо у вас виникли проблеми з керуванням усіма цими паролями, прочитайте нашу найкращу статтю про менеджер паролів, щоб допомогти навести певний порядок у хаос.

Однак він не дає багато деталей щодо власної безпеки. Навіть після звернення до служби підтримки ми лише дізналися, що вона використовує певну форму TLS для передачі даних під час транзиту та шифрує збережені дані, але вкладення, які зберігаються у відро Amazon S3, не шифруються..

Відсутність шифрування є великим недоліком, оскільки шифрування файлів є стандартним і міститься на більшості, якщо не на всіх платформах у цій області. Не шифрування файлів означає, що їх потенційно можуть читати інші люди.

Якщо ви переймаєтесь тим, що люди переслідують ваші дані, наш спосіб захисту вашого конфіденційності допоможе вам уникнути чужих очей в Інтернеті. На жаль, двофакторна автентифікація недоступна. Якщо вам це потрібно, перегляньте наш огляд Wrike щодо альтернативи вищої якості, яка пропонує цю функцію.

LeanKit пропонує вагомі варіанти, але втрачає позначки за відсутність шифрування вкладень та двофакторну автентифікацію, даючи тут середній бал.

Сервіс & Підтримка

Послуга та підтримка LeanKit – це великі переваги, що мають швидкий час відповіді та багато навчального матеріалу.

Вам надається номер підтримки, щоб зателефонувати під час його туру, що є ще одним плюсом. Багато платформ тримають свої номери випрямленими або приховують. Якщо ви віддаєте перевагу людському дотику, LeanKit – хороший варіант.

Він також має контактну форму, якщо ви хочете зв’язатися таким чином. Ми надіслали тестове запитання і отримали відповідь через п’ять годин, що є поважним часом, враховуючи, що ми задали складне запитання про шифрування.

Це також дає вам електронну книгу, яка добре написана та насичена корисною інформацією. Це лише близько 30 сторінок, але дає хороший вступ до використання платформи.

У навчальному центрі багато матеріалів, які допоможуть вам пізнати платформу та вийти за межі основ. Його веб-сайт є повсюдно, але дизайн, здається, змінюється майже кожного разу, коли ви переходите за посиланням. Варто, проте, наполегливо наполягати, адже є тонна корисного, безкоштовного вмісту.

Піктограма довідкового центру в додатку надає кілька варіантів, включаючи посилання на статті та сторінку довідки, яка має більше можливостей. Вони містять багато відео, які показують, як використовувати більшість функцій LeanKit.

Існує FAQ, але він обмежений, з короткими відповідями на вузьке коло питань. LeanKit також пропонує тренінги та консультації, якщо ви хочете практичну допомогу з швидкістю своєї команди. Є хороший текстовий та відео-підручник, який проходить вас через платформу поетапно, а також посилання на покрокові інструкції в додатку, які використовують спливаючі вікна, щоб показати вас навколо.

Якщо ви використовуєте його API, існує достатня кількість документації для нього, що є ще однією причиною, щоб розробники сподобалися платформі.

LeanKit пропонує чудову підтримку, що дає вам декілька способів налагодити зв’язок, безліч варіантів вивчення платформи та швидкого часу реагування. Спосіб подання матеріалів підтримки є непогашеним, але що там добре, тому ми високо оцінюємо це в цій галузі.

Фінальні думки

Чим більше ми використовували LeanKit, тим більше нам сподобався. Спочатку це виглядало надто складно, але не потрібно було багато часу, щоб звикнути, і, коли ми розкопували, ми постійно знаходили корисні функції, які добре працювали.

Крім презентаційних помилок презентацій, LeanKit отримує багато прав. На це не надто дивитися, але це здивує вас своєю якістю, якщо ви дасте йому шанс.

Це не найдешевший інструмент управління проектами, але він має тривалу безкоштовну пробну версію, і варто заглянути, якщо ви шукаєте щось для управління своїм бізнесом. Система підзадачі робить її особливо корисною для тих, хто хоче делегувати та дозволити людям самостійно керувати.

Якщо ви використовували LeanKit, будь ласка, поділіться своїми думками з нами у коментарі нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map