Огляд Джира – оновлено 2020 рік

Огляд Джира

Jira – це орієнтований на Agile інструмент управління проектами, який користується справжнім задоволенням, якщо ви знаєте, що робите. Щоб дійти до цього пункту, можливо, вам доведеться докласти більше часу та зусиль, які малий бізнес повинен витратити, але для великих фірм – це відмінне рішення, як ви можете прочитати в нашому повному огляді Джира.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Джира описує себе як “інструмент розробки програмного забезпечення номер один, який використовують команди Agile”. Вона спрямована на розвиток, але може бути використана і для інших речей. Ми розглянемо це в цьому огляді Джира.

Atlassian, власник Джири, надає програмне забезпечення для понад 125 000 команд, тому він має досвід. Платформа існує з 2002 року, тому ви можете очікувати її вдосконалення. Однак він був перероблений нещодавно, і ми вражаємо, що все ще є щось розібратися.

Ми знайшли, що Джира переповнений функціями. У нього є сильна спільнота та варіанти навчання, які допоможуть вам опанувати її складність. У нього є кілька проблем з користувальницьким інтерфейсом, але, в цілому, він пропонує багато грошей на ваш долар і підійде для досвідчених користувачів, які готові вивчити платформу та скористатися її глибиною.

Він дуже настроюється і може бути використаний у будь-яких ситуаціях, але потрібен час, щоб налаштувати, якщо ви хочете отримати найкраще з нього. Однак ми мали прикрий досвід з його підтримкою, про який ми звернемось пізніше, але ти можеш стати кращим за нас.

Ми рекомендуємо Джиру та віднести її до числа найкращих програмного забезпечення для управління проектами, але у нас є побоювання щодо конфіденційності ваших даних, тому ті, хто хоче керувати проектами, включаючи конфіденційну інформацію, можуть уважно прочитати цей огляд перед використанням платформи.

Альтернативи для Джира

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Jira має понад 3000 програм, які допоможуть вам розширити її функціонал. Багато хто стягує плату за користувача, але ціни не здаються занадто крутими. Декілька з них ми розглядали плату за фіксовану плату в розмірі 5- $ 10 плюс плюс 70 центів і 3,50 долара за кожного користувача старше 10.

Він добре інтегрується з декількома іншими платформами. Постійний партнер HipChat можна легко підключити, що дає вам прекрасний спосіб поговорити з колегами. Ви також можете зв’язатись з обліковими записами Bitbucket та Github.

Існує кілька варіантів налаштування налаштувань поза тим, як організовані проблеми. Наприклад, ви можете створити власні емоджи, що є милою функцією.

Час можна відстежити, натиснувши область відстеження часу в кожному номері та ввівши, скільки часу ви витратили на роботу. Ще один інструмент, який є чудовим для відстеження часу, а також пропонує отримання рахунків-фактур, ознайомтеся з нашим оглядом Mavenlink.

Jira має корисний менеджер резервного копіювання, який дозволяє створювати резервні копії проектів у хмарі одним клацанням миші. Однак це може зайняти час, тому будьте готові почекати деякий час, якщо ви це зробите. Однак, наш тестовий проект був готовий за пару хвилин.

Ви отримуєте 250 Гб пам’яті, що вдосталь. Він також говорить, що ви не будете негайно починати видаляти речі, якщо ви перейдете трохи більше межі, так що поки ви не зберігаєте нічого проблемного, ви повинні бути добре.

Якщо вам потрібно більше пам’яті, прочитайте наш огляд Асани. Асана пропонує необмежену кількість пам’яті та проста у використанні, але вона не має такої складності, як Джира. Можна, використовуючи такі інструменти, як Zapier, додати більше місця для зберігання в Джиру. Запс, який ми знайшли, працював з Egnyte та Google Drive. Прочитайте наш огляд Egnyte Connect та огляд Google Drive для отримання додаткових відомостей про ці два.

Джира і злиття

Комунікація між членами команди ведеться в “Злитті” Атласіана. Це окреме програмне забезпечення, до якого ми іноді переходили. Відключення не було ідеальним. Ми можемо бачити багато команд, що взагалі ігнорують Конфлуенцію.

Якщо ви віддаєте перевагу інтегрованому засобу комунікації на платформі, яку ви використовуєте, подивіться наш огляд Podio. Podio має зручну бічну панель чату, яка робить чат легким.

Ви можете створити всі види звітів, щоб допомогти оцінити ефективність вашої команди за кілька кліків. Існує понад 20 варіантів, включаючи звичайні кругові та смугові діаграми, а також звіти про час вирішення та звіт про спринт.

джира-звіти

У ньому також є додатки для обох основних мобільних платформ, тому ви можете використовувати його в дорозі.

Ми були задоволені набором функцій Джири, але відчували, що його інтерфейс показує свої обмеження, коли ми намагалися зробити щось складне.

Він пропонує багато, але це не так добре, як деякі його конкуренти, роблячи доступніші більш досконалі функції. Ознайомтеся з нашим оглядом Airtable на прикладі платформи, яка дозволяє легко додати складну функціональність до ваших проектів.

Огляд функцій Jira

Джира логотипwww.atlassian.com

Починається від 100 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування
Спеціальні смайли

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
250 ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка, Paypal, банківський переказ

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
TLS 1.2 (транзит)

Сертифікація SOC
Тип II

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Наше перше враження про Джиру було недобре. Кнопка узгодження залишається заблокованою після того, як ми ввели дані про реєстрацію. Щойно ми оновили веб-сайт, однак у формі з’явилася раніше невидима Captcha, яка дозволила нам надіслати її після її заповнення ще раз.

джира-питання

Після того, як ви підтвердите свою електронну адресу, вам доведеться пройти швидку вікторину. Джира використовує ваші відповіді, щоб вибрати шаблон для вас, але ви можете вибрати інше налаштування, якщо вам не подобається його рекомендація. Існує кілька шаблонів, включаючи Kanban, які нам рекомендували, Scrum, Управління проектами, Відстеження помилок та багато іншого.

Якщо дошки kanban достатня для задоволення ваших потреб, ознайомтеся з посібником для початківців Trello. Trello настільки простий, наскільки це можливо, і дозволяє переміщувати проблеми зліва направо, слідуючи робочому процесу, який ви розробляєте самостійно. Щоб отримати більш досконалий варіант, перегляньте наш огляд LeanKit.

Щойно ви налаштували свій проект, Джира кидає вас на нього. У верхній частині пропонується необов’язковий тур, але, на відміну від більшості інструментів, ви спочатку в основному залишені до власних пристроїв.

джира-тур

Якщо ви стежите за екскурсією, вона показує основи створення завдань, пояснює декілька елементів керування, а потім дозволяє вам продовжувати роботу. Хоча вона не тримається довгий час, час від часу з’являються інші поради, коли ви вивчаєте функції платформи.

джира-канбан

Її погляд на канбані простий. За замовчуванням він включає лише три стовпці: “робити”, “виконується” та “зроблено”. Це корисно, якщо вам потрібно щось просте, але ви можете додати скільки завгодно стовпців, що представляє що-небудь від різних членів команди на різних етапах вашого робочого процесу.

джира-шрам

Її вигляд scrum дозволяє створювати проблеми, а потім вибирати деякі для “спринтів”, кожному з яких можна задати мету та термін.

Шаблони Джири різні, і той, який ви вибрали, матиме великий вплив на взаємодію з ним. Якщо ви новачок у платформі, може бути корисним спробувати кілька, щоб побачити, який вам найбільше підходить.

Управління завданнями Джира

Більшість програмного забезпечення для управління проектами базується на завданнях, але Джира називає його основні елементи як “питання”. Вони поділяються на кілька типів. Ви, швидше за все, використовуєте “завдання” або “помилки”, але є також “історії”, які представляють цілі або бажані функції, та “епоси”, які є більшими історіями, які потребують розбиття на інші елементи.

Підзадачі можна створювати в межах завдань, але адміністратору необхідно включити та додати їх як тип проблеми для цього проекту. Спочатку ця функція нам не була доступна, і її документація не допомогла, тому нам довелося зв’язатися зі службою підтримки, щоб спробувати її працювати.

джира-підзадачі

Після ввімкнення підзадачі можна додати, натиснувши відповідну піктограму і поставити галочку по мірі їх виконання. Ви також можете коментувати і визначати пріоритети окремих підзадач.

Ми не могли змусити менеджмент залежності працювати. Документація Джири дозволяє припустити, що це можливо, але процес його налаштування не був нам зрозумілий. Однак плагіни можуть допомогти в цьому. Якщо ви шукаєте інструмент, який робить додавання залежностей легким, прочитайте наш огляд TeamGantt.

Джира – мішана сумка з точки зору зручності використання. Його основні напрямки, як правило, добре розроблені та якісні, з великою кількістю документації. Члени команди, яким присвоєні елементи, зможуть читати, коментувати та змінювати свої проблеми без зайвої суєти.

Хоча час від часу йде не так. Ми згадали кілька способів, але ми побачили проблеми, коли спливаючі вікна не були розміщені правильно чи не було кнопки закриття, залишаючи їх висіти посередині нашого екрану, поки ми не натиснули втечу, щоб позбутися від них..

Питання Джира

Його веб-сайт не завжди такий спритний, як міг би бути, із помітними затримками під час вибору варіантів. Наприклад, коли ми натиснули посилання для виставлення рахунків, завантаження пройшло більше 10 секунд, навіть коли ми двічі намагалися дозволити кешування покращити ситуацію.

Не вдалося завантажити кілька речей. Одного разу ми щось натиснули і отримали повідомлення про те, що ця функція була недоступною в її “новому досвіді”, щоб вона з’явилася через кілька секунд.

На сторінках налаштувань представлено безліч варіантів, але не завжди зрозуміло, як насправді їх змінити. Іноді ми намагалися це зробити, лише виявивши, що це не працює так, як очікувалося. Ми також бачили, що стовпці перекриті на його сторінках налаштувань. Не було нічого катастрофічного, однак, лише багато другорядних питань.

Часом це було схоже на те, що ви застрягли в лабіринті, де представлені кілька версій одного і того ж, наприклад, безпеки, залежно від рівня платформи, на якій ви працюєте. З часом ви, швидше за все, дізнаєтесь, як щоб робити потрібні речі, але ми виявили, що знадобилося багато полювання, щоб знайти те, що ми хотіли.

Одна з проблем нашого шаблону kanban полягала в тому, що ми постійно втрачалися в різних підглядах і не могли знайти шлях до перегляду за замовчуванням..

Джира запустила свої проекти нового покоління нещодавно, і саме це ми тестували. Ми припускаємо, що тому було так багато проблем із користувальницьким інтерфейсом, адже коли ми використовували його раніше, він був неабияким. Поточний інтерфейс часто залишає нас камбалами, хоча, не в змозі вийти з представлених нами поглядів або знайти тих, кого ми бачили.

Нам потрібно було зв’язатись із службою підтримки, щоб змусити підзадачі працювати, що є першим, і ми не могли з’ясувати залежності. Його довідкові сторінки не відповідали тому, що ми знайшли в нашому проекті.

Ми даємо йому середній бал. Це високорозвинена платформа з добре розробленими індивідуальними особливостями, але користувачам доведеться набратися терпіння при вирішенні її проблем, і його реконструкція потребує роботи. Її меню легко загубитися. Ми виявили, що це роз’єднано і, часом, дратує дослідження.

Якщо ви хочете скористатися зручністю використання вершкового масла, хороша альтернатива – понеділок.com. Ви можете прочитати все про це в нашому огляді monday.com.

Вартість

Користувач Джира стягує плату за користувача, при цьому вартість кожного користувача зменшується в міру збільшення вашої команди. Він не має різних рівнів для різних наборів функцій. Ви платите і отримуєте все.

Існує і варіант влаштування, який також розміщений. Ви можете налаштувати Джиру на власному веб-сайті за разову плату. Для 10 користувачів це коштує всього 10 доларів, але для 25 користувачів ціна повітряних куль у 2500 доларів. Зростає звідти, тому, якщо ви тільки починаєте і не маєте невелику команду, вам доведеться заплатити великий шматок змін наперед.

Однак, у довгостроковій перспективі це виходить дешевше. Ваші користувачі будуть коштувати вам в районі 100 доларів на рік, тому 2500 доларів – це не погана цінність.

Немає безкоштовного плану, але ви можете спробувати його безкоштовно протягом семи днів без кредитної картки. Якщо ви зареєструєтесь, це можна зробити за допомогою кредитної картки або PayPal. Ви також можете оплатити банківським переказом або чеком, якщо ви робите щорічний план.

Джира цінується конкурентоспроможно, і її відсутність ярусів спрощує все. Це набуває кращого значення, оскільки ваша команда також стає більшою. Безкоштовних пропозицій немає, а безкоштовна пробна версія триває лише сім днів. Це не ідеально, але все одно отримує хороший бал.

Безпека & Конфіденційність

Батьківська компанія Jira, Atlassian, надає багато інформації про свою практику безпеки та конфіденційності. Він детальніше описується, ніж ми бачили в іншому місці, і, мабуть, найкраще це робив у категорії управління проектами.

Він використовує TLS 1.2 з ідеальною таємницею вперед для захисту даних у дорозі. Він має декілька сертифікатів, включаючи ISO 27001 та 27018. Він має сертифікат SOC типу II для Джира Хмари та сертифікат PCI DSS, який дозволяє вам довіряти йому свої дані кредитної картки.

Окрім участі в аудитах безпеки та програмах тестування проникнення, вона надає свої звіти всім на своєму веб-сайті. Якщо ви хочете знати специфіку, ви можете їх знайти там. У ньому також є опитувальник CSA Star Level 1, який детально описує, що він робить.

Це добре справляється і з повідомленням про проблеми. Наприклад, ми знайшли звіт на його веб-сайті, в якому детально описується вразливість третьої сторони в її програмному забезпеченні HipChat. Заспокійливо бачити видавця з таким відкритим підходом до питань безпеки.

Ми знайшли повідомлення про порушення безпеки з 2010 року, але про це було відкрито, і це сталося давно, тому ми не тримаємо його проти Джира.

Окрім представлення короткої, читаної політики конфіденційності, вона бере участь у ЄС-США. та швейцарські-США. рамки захисту конфіденційності, навіть якщо вони надають клієнтам дати її сертифікації, а також є спеціальний контактний номер та поштова адреса для запитів, пов’язаних із щитами конфіденційності.

Джира та GDPR

Jira пропонує детальну інформацію про те, що вона стосується Загального регламенту захисту даних та допомагає своїм клієнтам дотримуватися її. Це включає інструменти для видалення профілю, які дозволяють видаляти особисту інформацію, а також інструменти імпорту та експорту, які працюють із вашими даними клієнта. Якщо ви хочете прочитати більше про це, подивіться нашу статтю GDPR.

Пропонується двофакторна аутентифікація, але не поза коробкою. Вам потрібно буде придбати розширення для веб-версії приблизно за 10 доларів на користувача або встановити додаток, наприклад Google Authenticator, для свого телефону.

Якщо для вас важливі безпека та конфіденційність, подивіться наш огляд Wrike. Wrike – наш улюблений інструмент управління проектами, і він дає хороші результати в більшості областей.

У Джирі ви отримуєте кілька варіантів безпеки, але вам потрібно буде створити організацію, підтвердити свої домени та підписатися на Atlassian Access, щоб отримати їх.

джира-доступ

Хоча Джира веде розмови про безпеку та конфіденційність, ми отримали сюрприз, коли ми звернулися до його служби підтримки. Вони відповіли нам скріншотом, на якому були показані наші завдання та деякі їх деталі, які вони взяли в нашому проекті.

jira-скріншот-з-підтримки

Це був лише тестовий проект, але якби це була конфіденційна інформація про бізнес, співробітники Джири це бачили б. Це є великим недоліком з точки зору конфіденційності.

Ми повернулися до нього, щоб запитати, чи перегляд даних користувачів є звичайним, і отримали відповідь, вибачившись, але сказавши нам: “Підтримка, проте при дослідженні проблеми можна увійти на сайт клієнта”.

jira-підтримка-відповідь

Хоча ми впевнені, що його положення та умови дають йому дозвіл на це, ми все ще не очікуємо перегляду внутрішніх проектів без явної згоди. Це перший раз, коли ми бачили це, коли ми переглядали програмне забезпечення для управління проектами.

На жаль, через це ми мусимо дати Джирі погану оцінку безпеки та конфіденційності, незважаючи на те, що все інше в цій галузі все правильно..

Сервіс & Підтримка

Меню довідки в нижній лівій частині екрана переповнене параметрами, і перше місце слід натиснути, коли ви застрягли.

Його документація, до якої ви можете отримати доступ із цього меню, є вичерпною та детальною. Ви можете знайти інформацію про те, як використовувати конкретні елементи керування та елементи екрана, а також поради щодо вищого рівня щодо налаштування своїх проектів та їх використання для досягнення того, що ви хочете.

Існує також велика база знань із статтями з технічними рекомендаціями, що надають додаткову інформацію.

Джира – популярний інструмент, і в ньому є велика спільнота, якщо вам потрібна допомога. Її веб-сайт громади зайнятий великою кількістю запитань та відповідей, більшість із яких отримали відповідь протягом декількох годин. Існує вікно пошуку та кілька фільтрів, якими ви можете скористатися для полювання на них, але інша незначна проблема інтерфейсу виникла, коли спадне меню не вдалося закрити після того, як ми його використали.

Якщо ви хочете особисто зв’язатися з іншими користувачами, Atlassian має групи користувачів по всьому світу. Вони є лише в 50 містах в США, і в більшості великих країн є принаймні одне. Зазвичай вони проводять події щомісяця або близько того, що робить Джиру чудовою платформою, якщо ви хочете вийти з офісу та мережі в реальному житті.

Підтримувати контакт зі своїми земними людьми особливо важливо, якщо ви працюєте вдома. Якщо ви це, можете також прочитати нашу статтю про переваги віддаленої роботи для більшої кількості покажчиків.

Ви навіть можете заробляти значки за участь громади (на жаль, ми лише на рівні нуля). Окрім мотивації тих, хто любить подібну річ, рівні присуджуються за виконання різних завдань, тож це підлий спосіб змусити вашу команду спробувати різні інструменти, якими вони користуються.

Якщо ви керуєте великою командою, ви можете скористатися Атласійським університетом, який пропонує навчання та сертифікацію через заняття на замовлення та живі заняття.

Ми цінуємо додаток з хорошим вибором комбінацій клавіш, а також легкодоступним способом їх перегляду. У Джири є і те, і інше.

Довідка Джира

У довідковому меню Джири немає можливості звертатися в службу підтримки, але є її на пов’язаній сторінці спільноти. Підтримуйте послідовності переходів до варіантів самодопомоги, але якщо ви продовжуєте клацати, згодом перейдете до контактної форми.

Навіть тоді категорії не містять загальних запитів про допомогу. Якщо ви хочете знати, як щось робити, найближчий збіг – це “технічні проблеми та помилки”. Тоді вам доведеться оцінити серйозність проблеми за чотирибальною шкалою.

Ми вже розповідали про наш досвід підтримки Jira у розділі безпеки та конфіденційності, але відповідь на наш запит була швидкою. На відповідь нам знадобилося менше години, що краще, ніж багато інших. Просто прикро представник вирішив отримати доступ до нашого проекту та надіслати нам знімок екрану з нього.

Година – чудовий час відгуку, але якщо ви хочете ще швидшого обслуговування, подивіться наш огляд Basecamp. Його підтримка повернулася до нас за три хвилини, відповівши, перш ніж ми повернулися з перерви на каву.

Незважаючи на зусилля Джири, щоб відштовхнути нас від прямого контакту, ми намагалися знайти питання, на яке не було відповідено в його документації чи спільноті, тому вони є чудовими ресурсами.

Ми зазвичай даємо тут високу оцінку Джирі. Незважаючи на те, що ви відволікаєтесь від звернення до служби підтримки, його довідкові матеріали є найвищою якістю та відповіді на підтримку швидко та точно, коли ви зв’язуєтесь із ним. Нам потрібно вибити кілька моментів, щоб дозволити його обслуговуючому персоналу без необхідності переглядати деталі нашого проекту.

Фінальні думки

Jira – це відмінна платформа для управління проектами та призначення завдань вашій команді. Ми повинні були з’ясувати декілька речей при його використанні, але там є велика підтримка, і звичайним користувачам все простіше, ніж ті, хто створює проекти.

Її безпека є реальною силою, і ми б сказали те саме про її конфіденційність, якби він не надіслав нам скріншот деталей нашого проекту, але ті, хто серйозно ставиться до збереження своїх даних приватними, повинні бути обережними..

Її спільнота є сильною, з великою кількістю допомоги та інформації, доступної в Інтернеті, а також через реальні життєві зустрічі та навчання. Він також швидко відреагував на наш квиток підтримки. Ми вважаємо, що це варто подивитися, і, сподіваємось, воно стане кращим, коли він випрасує проблеми, перероблені під час його переробки.

Якщо ви спробували Джиру, будь ласка, повідомте про ваш досвід у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map