Огляд ClickUp – оновлено 2020 рік

ClickUp огляд

ClickUp – це інструмент управління проектами, який здивував нас тим, наскільки тонко ми могли налаштувати завдання та керувати робочим процесом. Він також має чудову схему ціноутворення. Прочитайте наш повний огляд ClickUp для детальної інформації.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

ClickUp пропонує змінити ваше життя і зробити вас на 46 відсотків більш продуктивними. Це сміливі та цікаво точні твердження, які ми сподіваємось перевірити в цьому огляді ClickUp.

Він може похвалитися клієнтською базою з понад 25 000 команд, включаючи такі важкі ваги, як Google, Nike та Samsung. Клієнти, як це, припускають, що є що запропонувати.

Ми були приємно здивовані ClickUp. Він повністю представлений, і більшість з них працює добре. Він дешевий і простий у використанні, але пропонує велику глибину. Він займає там наше улюблене програмне забезпечення для управління проектами. Однак, ми знайшли кілька речей, які могли б працювати краще. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чому нам сподобалась послуга.

Альтернативи для ClickUp

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Як і в більшості програмного забезпечення для управління проектами, ви витрачаєте велику частину часу на ClickUp, створюючи та змінюючи завдання.

Кожне завдання має власну спеціальну сторінку для додавання коментарів та файлів. Ви можете призначити коментарям особі, надаючи їм сповіщення та додаткове завдання, яке потрібно відмітити. Це робить корисним для начальників, які хочуть переконатися, що члени їхньої команди дивляться на те, що їм потрібно зробити.

клік-завдання

У завданнях є міні-списки справ, які функціонують як підзадачі. Їх можна позначати один за одним, як ви робите їх. Ви можете додати залежності від подання завдання, відкривши його спадне меню, клацнувши на варіант залежностей та вибравши завдання, від яких залежить вибраний, або ті, які залежать від нього..

Завданням можуть бути призначені пріоритети, що дає вам можливість перевірити, що потрібно терміново зробити. Вони також можуть бути об’єднані, тож якщо ви отримали тригер, ви зможете консолідувати та спростити проект. Пріоритети представлені кольоровими прапорами, які легко зрозуміти.

Ви також можете ввести оцінку часу для кожного завдання. Ви можете порівняти свої оцінки з тим, що сталося пізніше, щоб ви могли покращити свої навички планування від проекту до проекту. Такі функції корисні для того, щоб допомогти вашій команді покращити її продуктивність у довгостроковій перспективі.

ClickUp управління завданнями

Перегляд завдань дає вам безліч варіантів. Завдання лежать в основі програмного забезпечення для управління проектами, тому добре бачити ClickUp, який пропонує вам стільки контролю над ними.

Якщо вам потрібно щось простіше, подивіться наш огляд Асани. Асана проста, проста у використанні та хороший варіант, якщо ви цінуєте зручність використання функцій.

ClickUp має три основні види, і їх можна вибрати за допомогою кнопок у верхній частині екрана.

список кліків

Перегляд списку найпростіший і відображає ваші завдання рядками. Є стовпці із різними деталями, які ви можете змінити, якщо хочете.

кліки-кліки

Її перегляд часу – це календар, який дозволяє перетягувати завдання навколо та перекладати все.

дошка кліків

Перегляд дошки дає інтерфейс, схожий на канбан, але він має лише два стовпці за замовчуванням. Один для відкритої роботи та один для закритих. Ви можете створити стільки стовпців, скільки хочете, це означає, що ви можете використовувати ClickUp як ефективну дошку kanban.

Інший простий у користуванні інструмент на основі канбана ознайомтеся з посібником для початківців Trello.

Перегляд вікна ClickUp ділить екран на поля, що представляють членів вашої команди. Кожне поле містить завдання, призначені цій особі. Також є непризначене вікно, щоб ви могли бачити, які завдання ще потрібно виділити.

Це хороший вигляд, який потрібно використовувати, якщо ви хочете зосередитись на людях і перевірити, що конкретні люди роблять.

Тут також є гант-вид, що є прекрасним способом побачити, як завдання поєднуються разом і які залежать від інших.

Якщо вигляд Ганта – ваш улюблений спосіб впорядкування речей, можливо, ви захочете скористатися інструментом, який зосереджений навколо нього. Прочитайте наш огляд TeamGantt для детальної інформації.

ClickUp Reports

ClickUp пропонує простий у використанні екран звітування, з різними типами звітів, доступними за допомогою швидких посилань. Вони містять списки того, що люди працювали, відстежували час та кілька інших. Існують і варіанти налаштування, щоб ви могли отримати дані за різні періоди та контролювати подання статистичних даних.

Відстеження часу можна здійснити за допомогою плагіна Chrome або однієї з декількох зовнішніх служб, включаючи Everhour, Harvest та інші.

кліп-блокнот

У нижній правій частині екрана є значок блокнота. Якщо натиснути на нього, з’явиться блокнот, який дозволяє писати нотатки та нагадування для себе.

Кожна примітка може бути розширена та прокоментована за допомогою міні-редактора тексту. Нотатки можна надрукувати або перетворити на завдання вашого основного проекту, що робить їх корисним способом експериментувати з ідеями, перш ніж ділитися ними зі своєю командою. У той же час ця функція не відповідає найкращим нашим додаткам для запису.

Якщо ви хочете використовувати дані з інших платформ, ви можете імпортувати їх з Asana, Trello або Jira. Ви також можете імпортувати чи експортувати, використовуючи .csv файли. Функція експорту ClickUp для нас не працювала. Ми спробували це двічі, і він так і не закінчився, незважаючи на те, що чекали понад 30 хвилин на другу спробу. Можливо, вам пощастить більше.

Її інтеграція дозволяє працювати з кількома іншими інструментами, включаючи GitHub та Slack. Ви також можете використовувати Zapier, що дозволяє вам підключатися до понад 1000 інших програм.

click-import

Налаштування доступних вам параметрів здійснюється через “ClickApps”. Їх є 10, і вони додають функціональні можливості, такі як відстеження часу або автоматичне перепланування залежностей. Ви можете увімкнути або вимкнути їх на екрані параметрів, але вам буде запропоновано, які функції вам потрібні при запуску, і який вибір буде зроблений автоматично.

ClickUp підтримує багато платформ. Окрім мобільних додатків для Android та iOS, у ньому є додатки для настільних ПК для Windows та macOS, розширення для Chrome та додаток для Amazon Fire TV.

ClickUp має чудовий набір функцій, який пропонує безліч способів контролю та управління своїми завданнями. Він також добре інтегрується з іншими платформами. У нас були проблеми з його експортною функцією, але те, що ми розглянули, як правило, спрацювало добре, тому він отримує чітку оцінку.

Огляд функцій ClickUp

ClickUp логотипclickkup.com

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування
Спеціальні аватари для команд. Підберіть персональну систему кольорів

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC
Не згадано

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Привітність до користувачів

ClickUp вражає від слова go, з гладким, сучасним виглядом веб-сайтом, який ефективно використовує анімацію та проводить вас у процесі реєстрації. Інформацію можна знайти легко і взагалі без суєти.

Після підтвердження електронної пошти вам надсилається вибрати аватар та колірну схему, а також інтеграції, які ви хочете використовувати.

Ви можете налаштувати свій профіль та команду з різними кольорами або використовувати зображення. Якщо ви хочете використовувати ваш логотип, ClickUp дозволяє вам це зробити.

Це дозволяє вибирати деякі функції під час налаштування, тому якщо ви хочете призначити завдання декільком членам команди, ви можете. Пріоритети завдань, відстеження часу та кілька інших функцій можна вимкнути.

Це чудово, якщо ви хочете зробити все просто. Просто виберіть потрібні функції та уникайте безладу тих, кого не хочете.

Ви можете натиснути на початкові налаштування, якщо хочете. Це може бути відмінне для тих, хто не впевнений у тому, як вони це хочуть використовувати, і спочатку вважає за краще експериментувати з порожнім сланцем..

Після завершення вікторини реєстрації ClickUp пропонує вам почати свій перший проект. Він пропонує безліч шаблонів, відсортованих у понад 20 категорій.

click-new-проект

Він підтримує міжнародні шрифти, тому якщо ви використовуєте китайський або корейський, вам слід погоджуватися. Ми не впевнені, чи унікальна ця функція для ClickUp, але це перша платформа, яка сказала нам, що вона має.

кліп-міжнарод

Як і у LeanKit, зразок проекту ClickUp працює як екскурсія, яка робиться самостійно, а назви завдань заохочують вас спробувати різні функції та коментарі, даючи поради, що робити. Погляньте на наш огляд LeanKit, якщо це до вас звертається. LeanKit – це ще одна сильна платформа, яка пропонує багато ділових команд.

Зразок проекту ClickUp – це чудовий спосіб дізнатися, і ми радимо уважно ознайомитися з ним при першому використанні послуги.

Інтерфейс ClickUp

Його яскравий і легкий користувальницький інтерфейс можна перевести в темний режим, якщо ви хочете дати відпочити очам або віддати перевагу іншому естетичному.

Переглядаючи зразок проекту, вам з’являться спливаючі підказки, що дають вам поради щодо використання кнопок та елементів керування.

поради щодо кліку

Існує маса допомоги, яка допоможе навчити вас працювати з платформою. ClickUp є чудовим, коли справа стосується зручності використання. У ньому чітко представлено багато функцій, і ви можете виконати більшість справ, не перевіряючи довідкові сторінки. Окрім того, щоб полегшити основи, його меню містять і більш корисні варіанти, тому для полювання ви можете знайти багато розширених функцій..

Про альтернативний інструмент, який також сприяє зручності використання, читайте наш огляд monday.com.

ClickUp добре оцінює юзабіліті, оскільки пропонує безліч функцій, не перевантажуючи користувачів. Це можна зрозуміти швидко, але також винагороджує розвідку. Нам сподобалось його використовувати і, думаю, теж будете.

Вартість

Структура ціноутворення ClickUp виглядає просто на своєму веб-сайті, з безкоштовним планом та платним планом під назвою Безлімітний. Безкоштовна пропозиція надає 100 МБ пам’яті, а також необмежену кількість користувачів та проектів. Це дуже річ, якщо у вас є велика команда, за умови, що вам не потрібно багато місця.

Якщо ви хочете використовувати безкоштовний план, але вам потрібно більше місця для вашої команди, перегляньте нашу кращу статтю онлайн-сховища для команд, де узагальнено деякі варіанти.

Конфузно, що в програмі після реєстрації видно ще два платні плани: Бізнес та Підприємство. Вони пропонують додаткові функції безпеки та багато іншого.

Ми попросили підтримку щодо різниці між веб-сайтами та в додатку, і він сказав, що ClickUp знаходиться в процесі оновлення свого веб-сайту. Сподіваємось, до того часу, як ви його подивитесь, це буде послідовно. Однак це може платити, щоб все ретельно перевірити.

Варіант “Безлімітний” такий же хороший, як і його назва, з необмеженим обсягом зберігання, розширеним звітом, дозволами та необмеженими можливостями та інтеграціями. За ціною лише 5 доларів США на місяць, ClickUp є одним з найдешевших гравців на ринку.

Перегляньте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для управління проектами, щоб побачити, як цінується його конкуренція.

Якщо 5 доларів на місяць все ще занадто багато для вас, ви можете зробити свою пропозицію. Клацніть текст “давайте укладати угоду”, і ви можете запропонувати ціну для кількох вибраних користувачів. Команда ClickUp, ймовірно, повернеться до вас з да чи ні, тому, якщо вам подобається вести переговори, ви зможете отримати ще більшу угоду для своєї команди.

Ви можете платити лише кредитною карткою, але незабаром може бути доданий варіант PayPal.

ClickUp добре оцінює ціну, з безкоштовним варіантом та дешевими платними планами. Однак перевірте його веб-сайт на предмет останньої ціни, оскільки він вносить зміни.

Безпека & Конфіденційність

ClickUp відповідає ЄС-США. Рамка захищеності конфіденційності, а також Загальний регламент захисту даних та HIPAA, тож ви маєте певні гарантії щодо безпеки своїх даних.

Він розміщений в Amazon Web Services, величезній компанії з добре розвиненою практикою безпеки. Для передачі даних використовується 256-бітове шифрування SSL, тому ніхто не перехоплює його не зможе прочитати.

Двофакторна аутентифікація та одноразова реєстрація доступні на платних планах. Ви також можете налаштувати одиночний вхід через Google або Microsoft, якщо ви дотримуєтесь цих планів.

Детальніше про те, чому це корисно, подивіться нашу статтю про двофакторну автентифікацію.

аутентифікація за допомогою кліку

Ті, хто має свої платні плани, також можуть отримати шифрування в режимі спокою, але для отримання додаткової інформації їм потрібно буде звернутися до служби підтримки. ClickUp не пояснював тип шифрування, навіть коли його запитували, але, мабуть, найкраще, щоб усі вгадували.

Якщо вам цікаво дізнатися, що ви можете зробити, щоб захистити свій веб-сайт, ознайомтеся з нашою інформацією про безпеку веб-сайту.

ClickUp має широку політику безпеки, в якій детально описано, що вона робить і що очікує від своїх співробітників. Ми не будемо деталізувати вміст, але візьміть його у нас, сервіс сприймає вашу безпеку серйозно.

Якщо безпека є вашим пріоритетом, інша платформа, яку ви можете подивитися, – це Wrike. Він пропонує чудову безпеку і сильний майже в усіх районах. Прочитайте наш огляд Wrike, щоб дізнатися більше.

ClickUp отримує майже все в порядку, коли йдеться про безпеку, тому тут отримує чітку оцінку. Було б непогано детальніше ознайомитись із його шифруванням, але зберігати специфіку під поясом, можливо, більш безпечно.

Сервіс & Підтримка

ClickUp стверджує, що має найвищу рейтингову підтримку клієнтів у цій галузі, тому ми подумали, що ми поставимо йому кілька питань, щоб поставити це на тест.

Довідкова сторінка включає номер телефону, електронну адресу, форму підтримки та фізичну адресу. Існує також варіант чату в реальному часі, тому у вас є повний спектр варіантів для зв’язку.

Якщо ви віддаєте перевагу самостійно вирішувати проблеми, у ній є база знань, де можна знайти близько 200 статей. Вони включають текст, відео та анімацію, щоб допомогти вам показати, як робити всілякі речі.

Хоча вміст хороший, деякі сторінки застаріли і згадують функції, доступні в планах, які не вказані на його ціновій сторінці, що заплутано.

Окрім стандартних рекомендацій, вона містить поради щодо налаштування платформи для різних цілей – відстеження запасів або підбору персоналу, наприклад.

Якщо ви любите навчання через відео, ви оціните його канал YouTube, який містить близько 100 відео, де показано, як використовувати функції платформи, а також посібники для певних завдань та різних категорій користувачів. Є відеоролики для торгових груп, команд розробників та маркетингових команд.

Ми помітили нещасну помилку на її контактній формі. Якщо натиснути клавішу Enter, щоб вибрати автоматичне заповнення полів (що ми зробили для нашої електронної адреси), він надсилає форму, тобто ми надіслали її службі підтримки кілька порожніх повідомлень, перш ніж з’ясувати, як вона працює. Однак вони були ввічливими.

Після того, як ми це зрозуміли, наш запит про шифрування отримав відповідь приблизно за 15 годин.

Якщо ви хочете спробувати послугу зі швидшими часом реагування, прочитайте наш огляд Basecamp. На це нам знадобилося лише три хвилини.

підтримка кліків

Довідкове меню ClickUp у додатку містить корисні параметри. Існує сторінка пропозицій, на якій можна попросити функції. Багато пропозицій ведуть активні дискусії навколо них і позначаються як незавершені, так що ви можете побачити, чи хочете, що ви хочете на горизонті.

Він також має можливість спілкуватися в чаті, хоча він не завжди працює у штаті. На наше запитання тут було отримано відповідь, що пояснює різницю між ціновими сторінками, про які йшлося раніше приблизно через півтора дня.

Сервіс та підтримка ClickUp сильні. Часи його реакції хороші, хоча далеко не найшвидші, які ми бачили. Ми б не оцінювали це як “найкращого в галузі”, але він все одно отримує хороший бал.

Фінальні думки

Нам сподобалося використовувати ClickUp. Він відмінно допомагає керувати завданнями та встановлювати відносини між ними. Він має необмежений обсяг пам’яті та якісний інтерфейс, а також безліч варіантів безпеки. Ви також охопили допомогу та підтримку, маючи багато варіантів, якщо вам застряють і корисні навчальні матеріали.

Окрім того, що має безкоштовну версію, оплачені пропозиції ClickUp є одними з найдешевших там, що робить його відмінним вибором для тих, хто має бюджет.

Ми знайшли кілька речей, які не спрацювали ідеально, але платформа, здається, регулярно додає нові функції, і дивна іконка – це ціна, яку ви платите за це. Незалежно від цього, ми рекомендуємо його, якщо ви хочете дешевий, ефективний інструмент, який добре виглядає і дозволяє керувати своїми завданнями всілякими способами.

Якщо ви спробували це, ми будемо раді почути, що ви думали. Будь ласка, повідомте нас у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map