Огляд Basecamp – оновлено 2020 рік

Огляд Basecamp

Basecamp – це надійний, потужний сервіс, який робить все, що йому завгодно, але не вистачає піцци у своїх конкурентів. Однак, ціноутворення пристойне, тому якщо виконання роботи – це те, що вам потрібно, це може бути інструментом управління проектами для вас. Перегляньте наш повний огляд Basecamp на всі деталі.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Basecamp розглядає себе як всеосяжний інструмент, з кожною функцією в одному місці. Це означає, що ви можете використовувати його замість цілого набору інших сервісів. Те, що ви хочете, є предметом цього огляду Basecamp.

Він має міцні основи, створений командою за Ruby on Rails. Раніше відомий як 37 сиганалів, компанія перейменувала себе кілька років тому, щоб відобразити свою увагу на застосуванні для управління проектами, Basecamp.

Після дебюту в 2004 році він зростав до 100 000 користувачів за пару років. З цього часу він набрав 2,8 мільйонів рахунків, тому його зростання було вражаючим.

Basecamp давно вдосконалив свій досвід користувача. Хоча в галузі управління проектами є багато гравців, тому ми побачимо, як вона порівнює. Нам особливо цікаво, як поважна стара собака протиставляється новим дітям.

Щоб дати тобі дегустатор, ми думали, що Basecamp хороший, але непомітний. Він має гідний вибір функцій, але ніколи не налаштовує наші гонки на гонки. Перегляньте нашу найкращу статтю щодо управління проектами, якщо ви шукаєте щось із більшою ва-ва-голосом.

Альтернативи Basecamp

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Завдяки потужному вибору функцій, включаючи обмін файлами та зв’язок, Basecamp можна використовувати як заміну все в одному для таких інструментів, як Slack, Asana та Dropbox. Хоча їй потрібно бути сильним у всіх тих сферах, щоб його основна точка продажу була складена.

Basecamp хороший для обміну файлами між членами команди, а його рівне ціноутворення робить його кращим, оскільки команда стає більшою. Якщо вас всього двоє-троє, спеціальна служба може працювати краще. Погляньте на наш кращий хмарний сховище для спільного використання статті, щоб дізнатися, чи можна знайти щось підходяще.

Campfire є одним із основних його компонентів і дозволяє вести групові чати на основі проекту. Це дозволяє також додавати звуки та відео. Однак ми виявили, що обмін відеоматеріалами є незграбним, оскільки наше тестове відео показало як відтворюване у вікні чату завантажувача, але воно було доступне лише для завантаження для інших людей.

Ознайомтеся з нашим найкращим хмарним сховищем для Slack для прикладу того, наскільки добре може працювати спільний доступ до файлів із засобом онлайн-зв’язку.

basecamp-багаття

Крім цього, багаття працює досить добре, але недостатньо добре, щоб ми хотіли використовувати його в інших речах. Це також відчуває обмеження, оскільки у вас є лише одне багаття на проект.

Також є дошка оголошень, яка дозволяє розміщувати публікацію для всіх у вашій команді. Так само, як і багаття, воно досить пристойне, але було б добре, якби було більше гнучкості. Параметри сортування обмежені, а їх зміна впливає на кожного користувача в команді.

Список завдань дозволяє створювати завдання, призначати їх членам команди, додавати строки та нотатки та вказувати людей, яких потрібно повідомити, коли завдання виконано. Це корисно, але було б непогано мати також підзадачі та управління залежностями.

basecamp-завдання

Ви можете робити події за його календарем. Вони можуть повторюватися, якщо вам подобається, і ви можете вибрати, хто отримуватиме повідомлення про їх створення. Ви можете підписатися на події за допомогою Google Calendar, Apple Calendar або Microsoft Outlook.

Ви також отримуєте зручне 500 Гб хмарного сховища для обміну файлами проектів, що більше, ніж деякі спеціальні послуги хмарного зберігання. Якщо вам потрібно більше, ніж цього, то місць для його отримання досить багато. Ми розглянемо деякі з них у нашій кращій статті хмарного зберігання.

Коли інші члени команди роблять відповідні повідомлення, ви отримуєте сповіщення червоною крапкою у верхній частині екрана та на вкладці браузера Basecamp. Це дає вам знати про все, що вам потрібно перевірити чи відповісти.

Окрім інтерфейсу на основі браузера, ви можете використовувати Basecamp на ходу разом із додатком для Android або iOS. Існують також настільні версії для Windows та macOS.

Більшість того, що пропонує Basecamp, є адекватним та робить все, що вам потрібно. У ньому відсутні функції вбивць, але це управління проектами. Нікого не захоплюватиме, але якщо ви хочете функціонувати без зайвих вражень, це забезпечить це.

Деякі інструменти мають безліч функцій, але їх важко використовувати. Якщо ви хочете, щоб щось не виходило з вашої дороги, і все це просто, Basecamp робить це добре. Якщо вам потрібно щось більш повноцінне, прочитайте наш огляд Wrike, оскільки це один з наших улюблених інструментів управління проектами.

Огляд функцій Basecamp

Basecamp логотипbasecamp.com

$ 9900 за місяць

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
500 ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Дизайн Basecamp орієнтований на зручність і доступність користувачів. Його усміхнений логотип та дружні, намальовані вручну зображення вітають вас із собою та відчувають себе як вдома. Це явно має на меті бути теплим, приємним додатком, яким люди із задоволенням користуватимуться.

basecamp-реєстрація

Коли ви реєструєтесь, він запитує інформацію про вашу команду, яка допоможе вам розпочати роботу. Процес не складний, але добре мати інформацію під рукою. Ви також маєте можливість запросити колег по електронній пошті, що ви можете зробити пізніше, якщо захочете.

Якщо ви пропонуєте вам коротке привітальне відео під час запуску, але інтерфейс користувача нам не вдався, оскільки розмір відео не підходив до нашого стандартного розміру вікна Firefox, а динамік відсікався в нижній правій частині екрана.

basecamp-intro

Не зрозуміло, як закрити відео, завдяки чому ми безпорадно клацали, перш ніж врешті позбутися від нього кнопкою втечі. У нас були подібні проблеми і з іншими спливаючими елементами. Тим більше, що на екрані багато елементів, які виглядають так, ніби їх інколи можна натискати. Наприклад, одного разу, після закриття відео, елементи меню у верхній частині екрана не відповідали на кліки.

Створюючи нові команди та проекти, Basecamp часто пропонує допомогти. Якщо ви приймаєте, вам знадобиться декілька питань, які допоможуть вам легко розпочати роботу.

basecamp-wizard

Це приємний підхід, який дозволяє вам багато робити, не підробляючи все вручну.

basecamp-події

Він також створює повідомлення для вас. Наприклад, буде складено вітальне повідомлення, яке побачать члени вашої команди, коли вони будуть запрошені до ваших проектів. Він виходить за рамки звичайного або другого речення і включає кілька абзаців, які вітають людей і дають їм корисні вказівки.

Це майже як те, щоб секретар підготував це для вас, або ви могли б спробувати найкраще програмне забезпечення для промови в тексті, якщо ви хочете диктувати введення тексту.

basecamp-повідомлення

Користувацький інтерфейс на верхньому екрані відчувається вузьким, а все стиснене в середині екрана. Це надає йому застарілого відчуття і ускладнює пошук речей. Однак ви переходите до програм, орієнтованих на завдання, все набагато краще.

Прикро, що верхній екран – це безлад, тому що він не справляє найкращого першого враження. Хоча підкомпоненти добре працюють і є досить інтуїтивними для використання будь-ким. Конструкція витончена, з великими кнопками, які чітко передають свою функцію.

basecamp-команда

Область команди показує членів у верхній частині та має великі, планшетні кнопки для відкриття компонентів, таких як багаття та дози. Нижче наведено розділ активності в команді, який показує недавню діяльність ви та ваших колег. Хоча було б краще поставити його вгорі, оскільки не всі будуть намагатися прокручуватися вниз, щоб побачити це (ви знаєте, хто ви).

Іноді в внесках людей буде кнопка обговорення, яка дозволяє вам почати діалог. Також є маленька ракета, на яку можна натиснути, щоб підсилити товаришів по команді.

basecamp-boost

Це приємна функція, яка робить Basecamp більш веселим у використанні та нагадує нам про «святкування Асани», про які ви можете прочитати в нашому огляді Асани.

Його текстовий редактор, який використовується в декількох місцях, хороший і має простий, чіткий макет із зручним для читання шрифтом. Функція скасування здавалася випадковою, іноді видаляючи кілька рядків одночасно, але функція повторно завжди рятувала нас.

Він надсилає вам сповіщення про практично все за замовчуванням. Ви отримаєте багато електронної пошти, якщо залишите його так, тож перейдіть до параметрів та зміни налаштувань сповіщень – хороша ідея.

Basecamp – це добре розвинена платформа з робочим процесом, яка забезпечує безліч натискань у правильному напрямку. Ви отримуєте поради, коли вони вам потрібні, і для вас все робиться так, як це допомагає. Наприклад, ви отримуєте електронні листи з проханням заповнити щоденний робочий щоденник. Все дружнє і здебільшого функціональне. Ми побачили дивну помилку, але програма була приємна у використанні. Якщо ви хочете чогось справді простого, ви можете спробувати Trello. Ми розпочали корисний посібник для початківців, щоб розпочати роботу.

Вартість

Basecamp застосовує незвичний підхід до ціноутворення, оскільки має фіксовану щомісячну вартість, незалежно від розміру вашої команди. При 99 доларах на місяць це може здатися дорогим, якщо у вас є невелика команда, але це велика цінність для великих команд.

Багато інструментів стягують близько 10 доларів за кожного користувача, тому заощадження за допомогою Basecamp можуть бути значними, оскільки це не обмежує кількість команди або кількість проектів, які ви можете мати.

На щастя, існує 30-денний пробний процес, тож якщо вас відкладе порівняно висока стартова ціна, ви можете спробувати перевірити, чи підходить саме вам. Вам не потрібна кредитна картка, щоб зареєструватися на випробування, і ви можете її продовжити, якщо ви добре попросите підтримку.

Є і хороші новини для освітян. Basecamp безкоштовно для занять у класі. Ви не можете перемогти це за цінність. Некомерційні організації отримують 10 відсотків знижки, що, хоча і не безкоштовно, є хорошою справою. Залежно від чисельності вашої команди, ціна може бути відмінна або найкраща річ про Basecamp, тому вам доведеться робити математику і судити відповідно.

Безпека & Конфіденційність

Хоча має дружній дизайн, Basecamp займає жорстку позицію щодо конфіденційності. Він відповідає закону, але обіцяє не передавати дані нікому без ордера та повідомляти користувачів, якщо це станеться, якщо юридично не завадить це зробити..

Ваші дані стануть недоступними, коли ви закриєте свій рахунок, і буде видалено протягом 30 днів. Basecamp також відповідає стандартам ЄС-США. Щит конфіденційності, що дає вам ще один рівень захисту. На одній зі своїх довідкових сторінок написано, що він може читати чати користувачів, але цього не робить. Ваші повідомлення не є приватними, але цих днів мало.

Він вимагає надійного підходу до безпеки, при цьому файли зберігаються за допомогою шифрування AES-256 / SHA-256. Існує також програма з помилками, тому, якщо ви хочете спробувати свої сили на тестуванні на проникнення, ви можете допомогти покращити її безпеку.

Її файли бази даних резервуються щогодини та шифруються. Це завжди добре чути. Якщо резервне копіювання ваших даних має значення для вас, перегляньте нашу кращу статтю про послуги резервного копіювання в Інтернеті для отримання додаткової інформації.

У ньому бракує двофакторної автентифікації, що шкода. Він використовувався для підтримки підтвердження телефону, але його було видалено на початку 2018 року. Це полегшує особу, яка отримує доступ до вашого пароля, вкрасти ваш рахунок. Прочитайте нашу статтю про двофакторну автентифікацію, щоб дізнатися, чому це має значення.

Ви можете подолати це, використовуючи двофакторну автентифікацію Google для автентифікації замість цього. Чи є це прийнятним компромісом, вам належить судити. Було б непогано мати можливість використовувати адресу електронної пошти, яка не належить Google, і отримати додаткову безпеку.

Ми не бачили доказів безпеки та витоків конфіденційності з Basecamp, що є хорошим знаком для платформи з такою довгою історією. Очевидно, її підхід до безпеки працює.

Сервіс & Підтримка

Якщо вам потрібна допомога з Basecamp, у вас є кілька хороших варіантів. У ньому може бути не все, що ви хочете, але все, що там чудово.

У додатку в нижньому правому куті екрану є знак питання, який пропонує вибір варіантів довідки та підтримки. Цікаво, що потрібно зайняти секунду або близько того, коли вона вперше використовується.

У меню є посилання на довідкові сторінки та навчальні посібники, а також функція пошуку та можливість звернутися до служби підтримки. Підручники добре написані та пропонують безліч корисних порад. Є також відео, якщо ви хочете вчитися саме так, хоча ми знайшли їх незграбними.

Як і на інших екранах Basecamp, повернутися до головного меню після клопотання за довідковими темами непросто. У верхньому правому куті є кнопка закриття, але перед закриттям потрібно закрити кожну тему, яку ви переглядали окремо.

Підтримка надається через контактну форму. Співробітники реагують швидко, але обіцяють це зробити лише в робочі години CST. Ми запитали про налаштування двофакторної аутентифікації. Ми надіслали свій запит о 15:30 в п’ятницю вранці і отримали відповідь протягом трьох хвилин. Це найшвидша відповідь, яку ми можемо згадати, як отримати.

Немає телефонної підтримки. Хоча контактна електронна адреса надана внизу сторінки її підтримки, електронна пошта не виділяється як варіант підтримки. Якщо ви віддаєте перевагу спілкуванню з кимось безпосередньо, вам не пощастить. Однак, враховуючи швидку відповідь на контактну форму, нам скаржитися мало.

Фінальні думки

Basecamp хороший у тому, що робить, і пропонує підбір інструментів, які працюють, не вражаючи. Деякі його заголовки відчувають, що вони були вражаючі свого часу, але з тих пір стали стандартними. До інтерфейсу користувача також є кілька шорстких країв.

Загалом, використання його не є поганим досвідом, але ми вважаємо, що це має зробити, щоб наздогнати конкуренцію. Він має дев’ять-п’ять почуттів щодо цього, просто виконуючи те, що потрібно, не проходячи зайвих миль.

Потужний, але недосконалий, Basecamp має багато що запропонувати та можливість вдосконалитись. Варто перевірити, особливо для освітян, тому що вони отримують його безкоштовно, а також для тих, хто має великі команди, які хочуть співвідносити свої гроші.

Якщо ви використовували Basecamp, повідомте про ваш досвід у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map