Огляд Асани – оновлено 2020 рік

Огляд Асани

Asana – це надійний, зручний користувальницький інструмент управління проектами, який задовольнить потреби більшості користувачів. Незважаючи на те, що він не такий потужний, як деякі конкуренти, його інтерфейс є величезною точкою продажу для людей, які не знайомі з цим програмним забезпеченням. Прочитайте наш повний огляд Асани, щоб дізнатися більше.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Залучення команд є ключовою частиною успіху роботи в Інтернеті. На щастя, Asana – це програмне забезпечення, яке не тільки допомагає вам керувати своїми проектами, але зберігає достатньо цікаві речі для того, щоб усіх взяти на роботу. У цьому огляді Асани ми побачимо, як приємно користуватися може покращити хороше програмне забезпечення.

Асана є великим гравцем в управлінні проектами і оцінюється в 900 мільйонів доларів, незважаючи на те, що було запущено лише в 2012 році. Він може похвалитися кількома великими клієнтами, включаючи NASA, Red Bull і The New York Times.

Він має велику репутацію, але ми збираємось продемонструвати його темпи, щоб побачити, як він порівнюється з найкращим програмним забезпеченням для управління проектами.

Альтернативи для Асани

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Як і все програмне забезпечення для управління проектами, основним робочим процесом Asana є створення проектів навколо завдань і підзадач. Потім вони можуть бути впорядковані на секції та призначені людям, що дозволяє вам слідкувати за тим, що відбувається. Члени команди можуть зосередитись на тому, що для них важливо, а також побачити більшу картину.

Це корисно для онлайн-команд, де відсутність розмови про охолодження води означає, що інформація не надходить так швидко, як це може бути інакше. Навіть якщо ви працюєте традиційним способом у спільному офісі, корисним є чіткий огляд ролі кожного та що вони роблять..

Завдання та підзадачі, які ви створюєте, можна призначити різним людям. Ви можете коментувати кожен, тобто ви можете вести корисну дискусію про кожну частину свого проекту в одному місці.

Ви також можете завантажувати файли до кожного завдання та ділитися ними з членами команди. Вони можуть бути розміром до 100 МБ, і ви можете прикріпити стільки, скільки вам потрібно. що робить Асану прекрасним способом обміну файлами в Інтернеті.

Система вкладених файлів робить Asana корисною як простий хмарний сервіс зберігання даних, але, якщо вам потрібно зберігати файли розміром більше 100 Мб, подивіться нашу статтю про найкраще хмарне сховище. Окрім надання більше місця, спеціалізований сервіс дозволить синхронізувати файли на комп’ютері, а також запропонувати інші функції.

асани-залежності

Управління залежністю, як випливає з назви, дозволяє робити завдання залежними від інших. Таким чином, ви можете помітити вузькі місця у вашому проекті та переконатися, що у вас немає людей, які сидять навколо, чекаючи, коли інші закінчать, перш ніж вони почнуть працювати.

асана-календар

Асана пропонує кілька способів перегляду завдань, які ви додаєте до свого проекту. Вони містять його подання на календар та часові шкали. Перегляд календаря корисний, коли вам потрібно побачити, що вам потрібно зробити, на найближчі дні або запланувати свої канікули. Перегляд часової шкали показує, як завдання перетікають одне з одним і дає відчуття, де ви знаходитесь у проекті.

Асана включає в себе безліч інтеграцій, які дозволяють обмінюватися даними з іншими службами. Ви також можете імпортувати дані ззовні, так що ви можете швидко вставати та працювати. Це особливо корисно, якщо ви багато працювали над створенням іншої платформи. Також є імпортер .csv, який дозволяє використовувати електронну таблицю для створення проекту Asana з уже виконаними завданнями..

Сервіс Zapier дозволяє вам отримати ще більше доступу, включаючи Trello, Salesforce та JIRA, тому вам не вистачить варіантів використання інших онлайн-платформ спільно з Asana.

Оскільки так багато часу відбувається, добре знати, що Асана має кілька способів оглянути все. Ви можете побачити, що потрібно зробити у вікні статусу, та генерувати звіти, що показують, що відбувається із призначеними завданнями в проекті.

асана-статус

Ви також можете встановити статус проекту, тож якщо ви хочете повідомити команді, що все йде в порядку, ви можете встановити його зеленим кольором. Якщо справи не йдуть добре, жовтий або навіть червоний статус дасть всім знати, що їм потрібно робити краще.

Окрім версії для браузера, існують додатки для Android та iOS, тому ваша команда може відслідковувати, як ідуть справи, де б вони не знаходились..

Огляд особливостей Асани

Асана логотипasana.com

Починається від $ 999 за місяцьУсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка, Paypal, банківський переказ

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
TLS 1.2 (транзит)

Сертифікація SOC
Тип 1

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Коли ви починаєте використовувати Asana, ви отримуєте чіткий тур, який легко простежити, і показує основи використання програмного забезпечення. Існує велика кількість пояснювальних текстів, які навчають вас використовувати нові функції під час вивчення пропозицій.

асана-новий-проект

Використання Асани – вітер. Інтерфейс користувача інтуїтивно зрозумілий та привабливий. Як правило, ви можете знайти те, що вам потрібно. Екран розділений на розділи з чіткими елементами керування та легкими для читання шрифтами.

Колір добре використовується для висвітлення проектів і допоможе вам підібрати корисні кнопки та текст. Рівень деталізації досить високий, щоб отримати велику кількість інформації на екрані, не надто переповнившись.

Можна багато зробити, не звертаючись до розділу довідки, і це піднімає Асану над іншими інструментами, такими як Wrike, коли мова йде про доступність (читайте наш огляд Wrike).

Створюючи новий проект, вам не потрібно починати з нуля. Окрім можливості імпорту даних із зовнішньої служби чи файлу, є кілька шаблонів проектів, які можна використовувати як вихідну точку.

asana-проект-шаблони

Однією з наших улюблених особливостей є урочистості. Це милі анімації, які іноді трапляються, коли ти робиш щось. Вони не завжди спрацьовують, і ми не знаємо точних правил, але це частина веселощів. Окрім нарваля, якого ми любимо, є ще кілька істот. Чим більше ви робите в Асані, тим більше побачите.

асана-святкування

Ці маленькі дотики роблять програмне забезпечення приємним і приносять радість категорії програмного забезпечення, яке часом може відчувати себе сірим.

Хоча це інтуїтивно використовувати, якщо ви зациклюєтесь на Асані, існує маса варіантів допомоги. Якщо ви користуєтесь ним вперше, прочитайте наш посібник для початківців Asana, який дасть вам поради щодо використання програмного забезпечення.

Зручність у користуванні – одна з сильних сторін Асани. Це проходить додаткову милю, щоб полегшити вам його використання та полегшити роботу. Це не стримує вас і навіть встигає час від часу розважати вас. Поряд із чудовою системою допомоги, що робить Asana чудовим вибором для менш технічно налаштованих та тих, хто любить використовувати якісне, добре розроблене програмне забезпечення.

Вартість

Асана має хорошу якісну безкоштовну пропозицію і надає безліч причин для вдосконалення своїх платних планів. За $ 9,99 на місяць, його премійна версія доступна для більшості підприємств та онлайн-команд.

Оплачені пропозиції знімають ліміт команди в 15 користувачів. Деякі функції, такі як залежність від часової шкали та завдання, також вимагають платних планів.

Оновлення до бізнесу, яка коштує 19,99 дол. США, і ви отримаєте доступ до портфелів, що дозволяє стежити за найважливішими частинами вашого проекту. Ви також отримуєте менеджера з успіху клієнтів, який може допомогти вам налаштувати свої проекти та налагодити їх, щоб отримати максимальну користь від них.

Перейдіть за повним пакетом Enterprise, і ви отримаєте пріоритетну підтримку, а також можливість використовувати SAML для додаткової безпеки. Він також пропонує видалення даних, хоча ми вважаємо, що це є щось, що повинно бути доступним у всіх пакетах, як ми обговоримо далі в розділі конфіденційності.

Коли ви реєструєтеся в Асані, вас попросять ввести кредитну карту, але є можливість пропустити її, яку ви знайдете, якщо уважно подивитесь..

Асана за розумними цінами і має гідну безкоштовну пропозицію, тому ми не маємо жодних скарг на це з точки зору вартості..

Безпека & Конфіденційність

Асана серйозно ставиться до безпеки та конфіденційності, завдяки безлічі функцій безпеки та дотриманню останніх законів про конфіденційність.

Щоб переглянути його політику конфіденційності, клацніть знак питання у верхньому правому куті екрана, а потім натисніть посилання. Прочитавши його, ми з подивом побачили окремий розділ для безкоштовних користувачів. Ми не знайшли нічого особливо заперечного.

Він відповідає Загальним регламентам щодо захисту даних та ЄС-США. Рамка захисту конфіденційності, яка дає вам права щодо того, що відбувається із вашими збереженими даними. Повне видалення даних включено лише як частина плану Enterprise, однак, виявляється, що мешканці ЄС отримують цю функцію безкоштовно, оскільки GDPR надає їм права, ніж ті, що в інших місцях не мають.

Він використовує шифрування TLS 1.1 для передачі даних, а також завершив аудит SOC 2 типу 1, з аудитом типу 2 в дорозі, тому його вимоги щодо безпеки мають вагому вагу.

Asana бере участь у програмах, пов’язаних з помилками, тому не приймає безпеки як належне, працюючи над тим, щоб знайти та виправити вразливості на своїй платформі. Подивіться нашу статтю про тестування на проникнення, щоб отримати докладнішу інформацію про безпеку та прихильності помилок. Компанія має потужний досвід, в якому немає історії порушень безпеки, наскільки нам відомо.

Окрім того, щоб забезпечити її безпеку та конфіденційність, вони допоможуть користувачам самостійно керувати речами.

Ви можете будь-коли експортувати збережені дані у форматі .json або .csv. Це означає, що якщо ви хочете залишити службу, ви можете взяти свою інформацію з собою, що приємно знати.

Він також дає інформацію про час роботи. Якщо ви перевірите його сторінку статусу, ви можете дізнатися про будь-які останні проблеми або відключення. Це корисно, намагаючись з’ясувати, чи є проблема з вашою мережею або Asana.

Загалом, запис про безпеку служби прекрасний. Ми хотіли б, щоб усі користувачі мали право видаляти свої дані, а не лише резиденти ЄС та ті, хто є на його плані Enterprise.

Сервіс & Підтримка

Асана має безліч навчальних посібників, які добре викладені і показують, як з цим працювати. У нас ніколи не було причин звертатися в службу підтримки, використовуючи її в якості підручників і на її довідкових сторінках.

Незважаючи на те, що доступно багато ресурсів, ми не змогли знайти спосіб поговорити безпосередньо із службою підтримки на вільному плані. У нас було кілька запитань щодо послуги, яку ми поставили натомість команді з продажу.

Представники чату з продажу в реальному часі не змогли сказати нам, яке шифрування використовувала Асана, що було цілком обґрунтовано, враховуючи, що це питання було складним. Однак вони через п’ять хвилин надіслали нам посилання на сторінку контактів із підтримкою та чесно з ними грали, бо визнали, що не могли відповісти замість того, щоб нас обдурити..

Ми закрили запит через форму підтримки, і через сім годин вони повернулися до нас із посиланням на їхню сторінку заяви про безпеку, де було включено інформацію, яку ми вимагали. Сім годин – це не найшвидша відповідь, яку ми отримали, але це прийнятний час.

асана-продаж

Довідкових сторінок багато, і вони можуть різноманітно та швидко орієнтуватися. Існує також чудовий форум, на якому швидко дають відповіді на запитання та міститься багато інформації. Якщо ви хочете заглибитися в платформу, є також посібник для розробників, який пояснює, як працювати з API.

Служба та підтримка Асани хороша, хоча й не одна із найсильніших областей. Звичайно, його досконалість у користуванні означає, що у вас буде менше підстав звернутися до служби підтримки, ніж користувачі Wrike, наприклад.

Фінальні думки

Асані вдається зробити те, що ми ніколи не вважали б можливим: зробити управління проектами веселим. Він приємний у використанні та має безліч функцій, які полегшують організацію вашого проекту. Це дозволяє вам постійно оновлювати членів команди, як мінімум суєти.

Щодо складності, Асана сидить десь між простотою Трелло та потужним, але важко зрозумілим, Вріке. Ми рекомендуємо його всім, хто потребує розширених функцій управління проектами.

Асана найкраща в класі за простотою використання та зручністю у користуванні, і вона має сильний набір функцій. Її безпека та конфіденційність більш ніж прийнятні, і існує безліч варіантів підтримки.

Найкращі його характеристики, як ви очікували, обмежуються платними планами, але є безкоштовна пробна версія, і варто перевірити, чи продаєте ви організаційний інструмент.

Ми сподіваємось, що ми дали вам уявлення про те, що може зробити Асана та чи може вона відповідати вашим потребам. Якщо ви використовували його, будь ласка, поділіться своїм досвідом у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map