Легкий огляд проектів – оновлено 2020 рік

Легкий огляд проектів

Easy Projects – це простий у використанні інструмент управління проектами, який дозволяє швидко організовувати великі команди. Це було б ідеально навіть, якби не висока вартість та жахлива підтримка. Прочитайте наш повний огляд Easy Projects для деталей.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Easy Projects – це складний на вигляд інструмент, який фокусується на виконанні речей та економії грошей команд. Побудований розробником Logic Software на базі Торонто, він працює приблизно з 2004 року. У цьому огляді Easy Projects ми порівняємо його з конкуренцією.

Його клієнтами є HP, Goodyear та Reuters, тому він є відомим гравцем, якому довіряють кілька великих компаній.

Нас вразили його особливості, а також його загальна якість. Все працює добре, і це повно корисних способів вести вкладки на ваш проект. Управління завданнями йде рука об руку з відстеженням часу та виставленням рахунків, а Easy Projects можуть заощадити багато документів.

Ми були менш вражені його підтримкою, яка не відповіла на наші запитання, незважаючи на те, що її торгова команда знайшла час кілька разів звертатися до нас..

Окрім його повільної підтримки та вартості, ми з цим не помилилися. Ми рекомендуємо його всім, хто шукає якісну та просту у використанні програму. Це не найбільш візуально привабливе програмне забезпечення навколо, але його інтерфейс читабельний, і він виконує роботу, не будучи кричущими.

Альтернативи для легких проектів

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Easy Projects має великий набір функцій, а його інструменти та інтерфейс добре працюють. У нас не було технічних проблем або проблем під час його використання.

У центрі активності є список завдань зліва та діаграма Ганта праворуч, що показує, як ці завдання поєднуються. Ви можете змінити його на багатоскалонний вигляд канбану, якщо хочете. Якщо подання kanban відповідає вашим потребам, можливо, варто ознайомитися з посібником для початківців Trello, щоб дізнатися про більш просту альтернативу.

Генератор звітів Easy Projects дозволяє створювати таблиці, кругові діаграми та діаграми, використовуючи всі види показників. У ньому багато варіантів і фільтрів, і це динамічно, тому це прекрасний інструмент для перетворення ваших даних в інформацію.

Якщо вам потрібно регулярно створювати звіти, перегляньте наш огляд Smartsheet щодо іншої платформи, яка робить це добре.

легкі проекти-часописи

Ви можете переглянути журнали часу, які показують, що роблять члени команди, або принаймні те, що вони зареєстрували. Якщо ви хочете отримати інформацію про те, як працюють члени вашої команди, у вас не вистачає варіантів.

легкі проекти-час-екран

Звіти про виставлення рахунків для клієнтів включені, і ви можете створювати друковані детальні схеми Ганта, зручні для принтера, які підкреслять проблеми планування для вас..

Існують спеціальні форми, за допомогою яких ви можете використовувати різні типи інформації. Ви можете створити їх або використовувати один з готових варіантів, що включає форми для відстеження потенційних клієнтів, кандидатів на роботу, спринти та інше.

Ви можете конвертувати елементи форми в різні типи даних проекту, тому це хороший метод, який дозволяє людям надійно вводити інформацію.

Легкі ролі користувачів проектів

Легкі проекти дають вам величезний обсяг для визначення ролей. П’ять типів доступні за замовчуванням, і ви можете додати більше. Існує понад 15 налаштувань для визначення того, що можуть робити різні типи користувачів у вашому обліковому записі в цілому, а також варіанти вказівки, що вони можуть робити в конкретних проектах.

Ви можете встановити години на день, керувати відпустками та вибрати початок робочого року. Якщо ви справжній монстр, ви можете також ставитись до вихідних як до робочих днів. Зважаючи на це, ви також можете вказати державні свята або навіть створити свої власні.

Ви також можете завантажити логотип команди, щоб робоча область відчувала себе як домашня. Однак існує мало інших варіантів візуального налаштування.

У ньому легко налаштована система сповіщень, яка дозволяє вибирати, як часто люди отримують сповіщення. Це корисно, якщо ви хочете вибрати, чи будете кидати людей про все чи залишити їх у спокої, щоб зосередитись.

Окрім того, що надає більше можливостей сповіщення, ніж більшість інструментів, Easy Projects дозволяє змінювати шаблони, які використовуються для понад 20 видів. Редагування їх є технічним, але це потужний спосіб налаштувати взаємодію вашої команди з платформою.

Місце для зберігання залежить від вашого рівня: 50 ГБ доступно в командному плані та 500 ГБ для користувачів Enterprise. Якщо вам потрібно більше, подивіться на нашу кращу статтю онлайн-сховищ для команд або розгляньте послугу з необмеженим сховищем. Про один із них ви можете прочитати в нашому огляді monday.com.

Якщо ви хочете використовувати дані з інших платформ, це можна зробити за допомогою інтеграції Easy Projects. Окрім роботи безпосередньо з Gmail, Evernote та кількома іншими програмами, включаючи кілька інструментів Microsoft, ви можете використовувати Zapier для підключення з більш ніж 1000 додатками.

Easy Projects має додатки для iOS та Android, тому ви можете користуватися нею в дорозі, а також у браузері.

Загалом, він сповнений якісних функцій, які добре працюють. Він робить те, що вам потрібно, і робить це добре, тому тут отримує високі оцінки.

Легкий огляд функцій проектів

Легкий логотип проектівwww.easyprojects.net

Починається від $ 2400 за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
500 ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування
15 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
SSL

Сертифікація SOC
SOC 1 & SOC 2

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Easy Projects – це не простий інструмент, але він розроблений досить добре, щоб зробити його сильну функцію можливою. Це не візуально привабливо, але він послідовно отримує речі правильно з точки зору зручності використання.

Реєстрація проста, хоча її форма прокрадається в кілька додаткових полів після того, як ви дасте їй перші кілька відомостей. Він запитує номер телефону, але не змушує вас вказати його. Її умови виглядають майже читаними і для людей.

Є 10-хвилинне вступне відео, яке демонструє основи, але воно має почуття до нього. Щойно ви потрапляєте в додаток після отримання електронного листа з підтвердженням, вам пропонується вибір підручників із категорією.

Їх є багато, і хоч спливаючі вікна для них невеликі та химерні, вони точні та суттєві. Ви можете отримати доступ до них за потребою, натиснувши кнопку у верхньому правому куті екрана.

легкі проекти-підручник

Його зразок проекту включає завдання, які допомагають навчитися ним користуватися. Ми бачили метод у кількох інструментах, і він залишається улюбленим у нас, щоб навчитися використовувати нові платформи.

Її перегляд за замовчуванням – це центр активності, який, залежно від способу його налаштування, може містити список завдань, діаграму Ганта або подання канбана.

легкі проекти-діяльність-центр

Клацніть одне з його завдань, і ви зможете побачити наявні варіанти. Завдання можуть бути призначені членам команди, класифіковані та розставлені пріоритети. Додавати залежності легко. Він включає натискання кнопки плюс, вибір зі списку завдань та вибір одного з декількох типів залежності.

Він має ієрархічну структуру: підзадачі легко додавати та переглядати у розширюваному списку. Ви, ймовірно, будете багато використовувати підзадачі. Ви також можете коментувати та приєднувати файли до кожного завдання.

Ви можете встановити завдання для повторення, що корисно, якщо у вас є регулярні завдання, які потрібно призначити, оскільки це позбавить вас від необхідності створювати кілька однакових елементів.

Якщо вам не потрібні складності підзадач чи залежностей, перегляньте наш огляд Podio. Це потужний інструмент, незважаючи на просту структуру.

Прості проекти Гантт

Як і представлення завдань, погляд Ганта дозволяє легко створювати залежності, перетягуючи лінії з інструментів у кінці кожного завдання. Це іноді призводить до автоматичного переміщення їх, щоб переконатися, що графік працює.

Якщо вам подобається працювати з видом Ганта, ще одним інструментом, який варто подивитися – це TeamGantt. Прочитайте наш огляд TeamGantt, щоб дізнатися більше про нього.

Easy Projects також має чудову функцію “аудиторський слід”, яка показує зміни, які всі внесли. Це прекрасний спосіб відстежити, хто що робив, і залучати людей до відповідальності. Якщо що-небудь, це трохи надто детально. Ми б хвилювались, щоб не відмовляти людям вносити зміни, оскільки начальник може бачити кожну їхню дію. І все-таки він є, якщо ви хочете ним скористатися.

Якщо у вас є сумніви щодо того, хто веде вкладки щодо вашої онлайн-діяльності, перегляньте статтю PRISM, Едварда Сноудена та урядовий нагляд для отримання цікавої інформації.

легкі проекти-завдання

Проекти включають відстеження часу та інформацію, пов’язану з витратами, з самого початку. Багато інструментів дозволяють налаштувати ці функції, але якщо ви хочете, щоб їх не було, Easy Projects – це хороший вибір.

Ще один інструмент, який допомагає діловій стороні справи, перегляньте наш огляд Mavenlink.

Easy Projects робить те, що обіцяє, простий у використанні, в основному без помилок і дозволяє вводити та відслідковувати корисну ділову інформацію. Навколо є більш прості платформи, але Easy Projects робить хорошу роботу, щоб зробити складність керованою і добре оцінити тут.

Вартість

Easy Projects вимагає оплатити себе за три місяці. Щоб ви можете перевірити його претензію, він пропонує на його ціновій сторінці калькулятор рентабельності інвестицій, який переводить орієнтовний час, який ви будете економити, у грошову цифру.

Команда з 11 осіб, включаючи одного менеджера, на суму майже 7 000 доларів використовуючи дані за замовчуванням Easy Projects. Це хороша ілюстрація того, як хмарні інструменти можуть заощадити гроші. Варто зазначити, що, здається, його цифри не містять його обов’язкової програми навчання.

План ціноутворення простий, з двома рівнями. Командний план коштує 24 доларів на користувача на місяць, а ціна підприємства є договірною. Це не найдешевший інструмент, але є безкоштовна пробна версія, а також 30-денна гарантія повернення грошей.

Зазвичай програма навчання “Шлях до успіху” є обов’язковою, якщо у вас в команді більше 10 користувачів. Вам потрібно буде отримати ціну від його торгової команди за ціною.

Ви, швидше за все, зв’яжіться з продавцями під час судового розгляду, оскільки ви не можете бачити, скільки коштує його навчання на його ціновій сторінці, вам потрібно буде поговорити з ними, якщо ви хочете використовувати його. З нашого розслідування, ймовірно, це одноразова виплата близько 1000 доларів за 10 користувачів.

Easy Projects також пропонує великі знижки, якщо ви підписуєтеся більше одного року, тому є сенс взяти на себе зобов’язання на більш тривалий термін, якщо це саме те, що ви хочете. Педагоги та некомерційні організації також можуть отримати знижки, якщо вони звернуться до торгової групи.

Якщо ви хочете побачити, що все буде коштувати заздалегідь, є платформи з чіткішими цінами. Про альтернативу, орієнтовану на бізнес, ви можете прочитати в нашому огляді LeanKit.

Для справедливості ми вважали, що продавці Easy Projects є корисними. Вони відповіли на запити, яких не отримала команда служби підтримки. Наскільки нам вдалося сказати, оплата здійснюється лише кредитною карткою.

Easy Projects отримує гідну оцінку за ціною. Це не дешево, але пропонує багато. Не забудьте врахувати вартість його навчальної програми, коли її розмір збільшується.

Безпека & Конфіденційність

Інструменти, орієнтовані на бізнес, повинні гарантувати безпеку даних своїх клієнтів, а Easy Projects робить багато, щоб заспокоїти вас.

Він використовує Microsoft Azure для своєї інфраструктури і надає їй безліч функцій, таких як балансування навантаження на мережу та вбудоване виправлення програмного забезпечення. Easy Projects також має кілька сертифікатів, включаючи SOC 1, SOC 2 та HIPAA.

Він використовує постійні резервні копії, які є надмірними, і обіцяє відновити ваші дані з будь-якої точки за останні 30 днів, аж до секунди. Це вражаючий рівень точності і означає, що вам не потрібно турбуватися про втрату даних.

Ви можете вибрати, чи розміщуються ваші дані в США, Канаді чи Європі, що може бути корисно, якщо ви віддасте перевагу законам про конфіденційність конкретної юрисдикції. Часто в FAQ часто згадуються захищені центри обробки даних у США та Канаді, тому документи його застаріли або європейські центри обробки даних не захищені.

Політика конфіденційності проектів

Вона має довгу, але читаючу людиною політику конфіденційності та окрему сторінку, де детально описуються її зусилля щодо дотримання Загальних положень про захист даних до травня 2018 року. Схоже, ця сторінка також прострочена для оновлення. Ми не знайшли згадки про ЄС-США. або швейцарські-США. рамки захисту конфіденційності, але, здається, уряд США також не оновлює їх.

Веб-сайт Easy Projects не оновлюється, але охоплює більшість основ щодо конфіденційності та безпеки. Наша стаття про те, як захистити свою конфіденційність, також пропонує поради.

У програмі його налаштування безпеки дають багато контролю. Ви отримуєте фантастичний вибір варіантів і можете змінити вимоги користувачів до пароля, встановити список заборонених паролів та керувати терміном дії пароля.

легкі проекти-налаштування пароля

Ви можете заблокувати користувачів після будь-якої кількості невдалих спроб входу та вибрати, чи розблокувати їх автоматично через встановлений час або змусити користувача відновити відновлення пароля. Користувачів також можна відключити після періоду бездіяльності.

Вхід через єдиний вхід SAML також доступний для тих, хто обирає план підприємства. Однак немає двофакторної аутентифікації.

Ми були задоволені нашими варіантами тут. Двофакторна автентифікація була б плюсом, але ви отримуєте багато налаштувань, щоб налаштувати взаємодію вашої команди з платформою. Крім багатьох сертифікатів, Easy Projects надає безпеці та конфіденційності увагу, яке вони заслуговують.

Сервіс & Підтримка

Прості проекти пропонують підтримку за допомогою різних методів. Ви можете зв’язатися з ним за допомогою телефону, електронної пошти чи миттєвих повідомлень, а також надати віддалений доступ до своїх проектів, тому ті, хто віддає перевагу людському дотику, мають багато варіантів.

Доступна щотижнева сесія на борту, хоча вона завжди розпочинається в один і той же час, тому ваше місцезнаходження та робочий час можуть ускладнити відвідування.

Також існує форум спільноти, але не багато питань отримують відповіді, тому це не схоже на те, на що можна покластися.

У нижньому правому куті екрана спливаюче вікно пропонує поради та відео, коли ви вперше входите до областей платформи. На багатьох екранах також є детальне спливаюче вікно, яке показує приклад того, що на екрані можна зробити з порадами, як це зробити.

Ми поставили запитання щодо способів оплати за допомогою системи обміну повідомленнями в додатках, але не отримали відповіді, незважаючи на те, що людина, яку ми просили, продовжує надсилати нам, мабуть, автоматизовану, допомогти пропозиціями.

Також є контактна форма, яку ви можете використовувати. Ми спробували використати його, щоб запитати про вартість програми «Шлях до успіху» та уточнити кілька інших речей, у яких ми не були впевнені. Ми також не отримали відповіді, тому, терпляче зачекавши пару днів, ми спробували задати свої запитання ще раз, але цього разу це було у відповідь на електронний лист із продажу, який ми отримали від свого консультанта з продуктів..

Ця людина повернулася до нас з відповідями на більшість наших запитань, але було невтішно не отримати відповіді через два канали підтримки, які ми намагалися, тим більше, що форуму бракує. Ми також отримали кілька повідомлень про продаж по електронній пошті та месенджер додатків, що було додатково дратує після отримання тихого звернення від підтримки.

Якщо ви хочете побачити сервіс, який швидко реагує, прочитайте наш огляд Basecamp. Він відповів на наш запит лише за три хвилини, що є найшвидшою відповіддю, яку ми побачили від команди підтримки проекту.

Ми були розчаровані Easy Projects у цій галузі. Ми не отримали відповіді, зв’язавшись зі своєю командою підтримки будь-яким методом, який ми намагалися. Його громада теж не така сильна. Є на борту, але це обов’язково і дорого. Його спливаючі вікна та відео в додатку не є поганими, але ми, як правило, відчуваємо себе в цій галузі дефіцитними, і наш показник відображає це.

Фінальні думки

Easy Projects здивували нас своїм вражаючим набором функцій та інтерфейсом, який добре працює, і він дає вам безліч способів управління своїми проектами. Незважаючи на те, що не найкраще виглядає, це корисний і ефективний інструмент.

Часи його реакції на підтримку були невтішними, тому якщо ви цінуєте послугу, яка швидко та надійно повернеться до вас, радимо шукати в іншому місці.

Прикро, тому що, крім цього, Easy Projects отримує більшість справ і має чудові функції. Основна платформа є потужною та ефективною, із прекрасним відстеженням часу та аудитом. Створення звітів добре, складні відносини між завданнями легко налаштувати, і ви отримуєте достатній контроль над сповіщеннями та безпекою.

Якщо платформа хороша, але має слабку підтримку, ми зазвичай можемо рекомендувати її тим, хто вважає за краще самостійно з’ясовувати речі. З цього приводу ми не можемо побачити такого типу людей, які вітають неодноразові контакти з продажу та обов’язкові навчання. Хоча нам не подобалися Easy Projects, ми вважаємо, що багато людей знайдуть кращу вкладку в наш список найкращого програмного забезпечення для управління проектами.

Якщо ви спробували Easy Projects і маєте чим поділитися з нами, будь ласка, зробіть це у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map