Функція огляду

FunctionFox має чудові функції та простий у користуванні інтерфейс, але, здається, це більше форма, ніж функція. Платформа приваблива, але з кількома проблемами юзабіліті та відсутністю ресурсів підтримки все ще залишає бажати кращого.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення

Ми бачили кілька платформ для управління проектами, які роблять цікаві речі, але FunctionFox може бути першою, яку ми бачили, яка робить речі, сміємо говорити, крутими. Можливо, це надто далеко, але у нього є особистість і почуття гумору.

У цьому огляді FunctionFox ми детальніше ознайомимось з його цікавими особливостями та побачимо, чи дає йому підхід якісь переваги перед конкурентами.

Він потребує іншого підходу, ніж більшість інструментів, які ми розглянули, орієнтуючись більше на відстеження часу, ніж на управління завданнями. Якщо ви шукаєте платформу для організації своїх клієнтів, персоналу та проектів, а також відстежуєте свій час та витрати, це хороший вибір.

Для тих, хто хоче більш стандартних функцій управління проектами, таких як детальний контроль над завданнями, радимо переглянути наш огляд monday.com.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для FunctionFox

Особливості

Більшість програмного забезпечення для управління проектами, на які ми дивимось, зосереджені навколо завдань, але FunctionFox – це більше про те, щоб зберігати інформацію про клієнта та проект в одному місці та впорядкувати робочі процеси.

functionfox-завдання

Управління завданнями включено до планів вищого рівня, але це швидше категоризація, на що ви витрачаєте свій час, ніж впорядкування деталей кожного елемента.

Якщо ви хочете платформу, яка контролює деталі завдання та дозволяє додавати підзадачі та керувати залежностями, подивіться наш огляд Wrike.

FunctionFox має панель навігації зліва, яка надає вам доступ до різних її розділів.

functionfox-navigation

Перегляд календаря дозволяє вам бачити, що з’являється. Окрім щомісячних та щотижневих переглядів, ви можете клацнути будь-який день, щоб отримати щоденну розбивку запланованого. Існує також окремий груповий календар, за яким спільні дії відрізняються від вашого особистого розкладу.

functionfox-календар

Робочий стіл генерального директора FunctionFox дає вам високий рівень огляду всього і дозволяє бачити такі речі, як години, витрачені на кожного клієнта, витрати та статуси проектів. Будучи в змозі побачити, чи перевищений ви бюджет, чи бюджет, ви звернетесь до начальників звідусіль.

Захоплені типи бізнесу, які шукають гарне програмне забезпечення, можуть зробити гірше, ніж дивитись наш огляд Mavenlink.

FunctionFox має всебічний генератор звітів. Існує кілька типів, включаючи звіти про витрати, кошториси, розбивки завдань та кілька інших. Це зробить вашого бухгалтера щасливим, якщо це не виведе їх з роботи. Якщо це станеться, наш найкращий посібник з бухгалтерського програмного забезпечення може допомогти їм знову підбадьоритись.

functionfox-звіт

Якщо ви хочете відслідковувати свій персонал, FunctionFox надає вам всебічний інструмент для управління ними. Ви можете сортувати людей за відділами, надавати їм різні рівні доступу та вибирати, чи мають вони доступ до певних функцій. Наприклад, ви можете призначити їх менеджерами або дозволити їм ввести час.

Функціональне управління клієнтами

Так само ви можете відстежувати та керувати клієнтами та зберігати різні типи інформації про них. Існує також детальна система відстеження клієнтів, яка дозволяє зберігати багато даних.

Ви можете автоматично генерувати рахунки-фактури на основі даних і редагувати їхні поля, перш ніж надсилати їх своїм клієнтам.

Інтеграції не так багато, але ви можете зберегти такі речі, як звіти, як файли Excel. Якщо ви шукаєте інструмент, який можна використовувати з даними, що зберігаються на інших платформах, прочитайте наш огляд Podio, щоб переглянути приклад одного.

Що стосується параметрів налаштування, то тут є дві теми: “світла” та “темна”. Все, що вони, здається, змінюють, – це кнопки вгорі, які не мають великого значення для вигляду.

Ви можете завантажити свій логотип, щоб надати робочому простору відчуття ідентичності. Якщо ви шукаєте способи побудови своєї команди в Інтернеті, перегляньте наші найкращі інструменти для віртуальної програми для створення ідей.

Існує більше варіантів, коли мова йде про налаштування способу роботи платформи, з опціями, що охоплюють власні поля, іменування форматів та деталі таблиці.

functionfox-параметри

Якщо ви хочете змінити, як все виглядає, перегляньте наш огляд Taskworld щодо платформи, яка дозволяє використовувати власні фотографії як тло, якщо вам не подобаються його багато вбудовані пропозиції.

Що стосується спілкування у вашій команді, FunctionFox має блог компанії про вищий рівень планів, щоб інформувати всіх.

Ви також можете вирішити, хто отримує копію інформаційного бюлетеня компанії, але ми не могли розібратися, як його надіслати або якщо це можливо на платформі. Якщо для вас важлива комунікація, прочитайте наш огляд Basecamp, щоб побачити інструмент, який робить його легким.

FunctionFox пропонує безліч способів бути організованими та слідкувати за роботою. Однак у ньому бракує кількох стандартних речей, тому радимо скористатися підходом до покупки, щоб побачити, чи підходить він для вашої команди.

Огляд функцій FunxFox

FunctionFox Логотипwww.functionfox.com

Починає від $ 3500 за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання
Тільки прем’єр-рівень

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування
Логотип

Обмеження кількості команди
Необмежений

Місце для зберігання
10 Гб

Загальні

Оплата
Кредитна картка, замовлення на купівлю & чеки на щорічну підписку

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування
14 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
SSL

Сертифікація SOC

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Підписка на функцію FunctionFox є незграбною, але вас швидко відправлять на її гладку головну сторінку. Дизайн сучасний та розумний, схильний до зручності планшетів, але все-таки вдається отримати багато на екрані.

Під час першого входу не є підручник, але є заселений зразок проекту для вивчення. Якщо ви хочете отримати вказівки щодо початку роботи, ви можете знайти швидкий старт .pdf на його сторінці підтримки. Також є кілька відео. Рекомендуємо переглянути огляд того, на якому рівні ви знаходитесь.

FunctionFox має вигадливе почуття гумору, яке нам сподобалось. Зразок проекту був не звичайним заповнювачем бізнесу, а проектом Shelf Danglers для молокозаводу MuuMuu, який очолював сам Джонні Фокс.

functionfox-main

Навпроти цього, поля, в яких відображаються витрати на наш проект та години, записані на графіку, показують, що у лисиці теж є кігті..

Інтерфейс FunxFox

Інтерфейс швидкий і чуйний, з чітко поміченим меню зліва надає безліч категоризованих варіантів навігації. Ви можете вибрати кілька варіантів, які можна використовувати як більші налаштовані кнопки, які з’являються у верхній частині екрана, тому вам не доведеться продовжувати полювання, щоб знайти зони, які ви використовуєте найбільше.

Опрацювати, що робити, здається легко, оскільки інтерфейс виглядає добре продуманим та інтуїтивно зрозумілим. Хоча там багато, але складніше зрозуміти, як все це поєднується. Ми знайшли окремі ділянки, які легко переміщуватися, але потім, пересуваючись, виявили, що внесені нами зміни, схоже, не відображаються в інших областях.

Наприклад, ми додали нового клієнта, потім створили проект. Переходячи до таблиці, ми могли вибрати клієнта, але наш проект, здається, не існує. Ми бачили, як інші згадують проблеми юзабіліті на форумах та в коментарях.

Якщо ви хочете спробувати платформу, яка зберігає речі красивими та простими, читайте наш огляд Асани. Якщо вам подобається те, що ви там бачите, у нашому посібнику для початківців Асани є поради щодо початку роботи.

functionfox-оцінки

Оцінки легко встановити. Створюючи проект, ви вибираєте з ряду завдань, які, на вашу думку, знадобляться. Кожен із завдань має відповідну погодинну ставку і може бути налаштований під ваші потреби. Звідти ви вказуєте, скільки годин, на вашу думку, знадобиться кожному.

FunctionFox робить обробку для вас і визначає загальну кошторисну вартість для вашого проекту.

Пізніше ваші показники можна порівняти з годинами, які ви фактично зареєстрували, щоб побачити, як складаються ваші оцінки. Це може бути корисно для підвищення точності з часом.

Щоб відстежувати час, ви можете ввести його вручну або використовувати вбудований таймер FunctionFox, який можна запускати та зупиняти, коли ви працюєте над чимось. Однак, єдиним показником роботи є те, що піктограма таймера стає синьою, і це легко забути. Якийсь завжди видимий лічильник може працювати краще.

На жаль, ми не змогли налагодити робочі таблиці, тому ми не змогли цим скористатися.

Ми дали FunctionFox хороший бал за зручність у користуванні. Його інтерфейс читабельний і чуйний. Однак, у нас все не працює, і ми бачили подібні відгуки інших користувачів.

Хоча ми стикалися з проблемами, дизайн хороший, і якщо ви зможете знайти те, що вам потрібно, ви можете зрозуміти, як ним користуватися..

Якщо ви хочете спробувати інструмент з легким та інтуїтивним інтерфейсом, який працює найчастіше, подивіться наш огляд TeamGantt.

Вартість

FunctionFox застосовує незвичний підхід до ціноутворення, з великою платою за першого користувача, потім меншою платою за додаткових членів команди. Це може стягнути невеликі команди, але це чітке відображення масштабу витрат.

З іншого боку, ви можете спробувати це безкоштовно протягом двох тижнів, не надаючи інформацію про кредитні картки. Некомерційні організації та академічні установи можуть скористатися знижками, але їм доведеться обговорити деталі з торговою командою FunctionFox. FunctionFox також пропонує місяць безкоштовно для кожного користувача, до якого ви звертаєтесь.

Він також безкоштовний для студентів, що знімає ціну, а також дає безкоштовне навчання та вебінари для тих, хто ще навчається.

FunctionFox більше стосується відстеження часу, ніж управління завданнями, а його класичний рівень не пропонує великої кількості останніх. Якщо ви зосереджені на упорядкуванні та організації завдань, радимо уникати найдешевшого варіанту.

Місце для зберігання також обмежене: 10 Гб доступно на найдорожчому плані та додаткове місце доступне за 10 доларів на місяць за 10 ГБ на всіх планах. Якщо вам потрібно більше, подивіться на нашу кращу статтю онлайн-сховищ для команд.

Ви можете оплатити річні плани кредитною карткою, чеком або замовленням на придбання. Якщо ви не задоволені функцією FunctionFox, існує 30-денна гарантія повернення грошей.

Якщо ви дивитеся копійки і хочете спробувати щось із безкоштовним рівнем та нижчими цінами, ознайомтеся з нашим оглядом Freedcamp.

FunctionFox отримує гідну оцінку у вартості. У вас є декілька варіантів, щоб підлаштувати його під ваші потреби, а також безкоштовний пробний термін і ряд поступок. Однак це не найдешевша платформа.

Безпека & Конфіденційність

FunctionFox має сторінку на своєму веб-сайті, яка стосується питань безпеки та конфіденційності, яка запевняє нас, що вона не псується з вашими даними чи інформацією, якщо не запитають.

Однак він заповнюється у вашому місті та країні, виходячи з його оцінки вашого місцезнаходження. Він також використовував нашу електронну адресу для визначення нашого веб-сайту. Ми не зацікавлені в тому, щоб програми, що зберігають дані про нас, явно не надали.

Якщо ви хочете дізнатися більше про збереження вашої інформації, перегляньте наші способи захисту вашої статті конфіденційності.

З іншого боку, він пропонує постійне резервне копіювання та зберігає ваші дані у високому захищеному об’єкті поза межами сайту. Він також використовує SSL для передачі даних, що забезпечує захист від кіберзлочинності.

На жаль, він не пропонує двофакторну автентифікацію. Щоб дізнатися більше про те, чому це важливо, прочитайте наш посібник з аутентифікації з двома факторами.

Щоб побачити альтернативу, яка добре допомагає безпеці та конфіденційності, подивіться наш огляд Smartsheet.

FunctionFox отримує хороший бал у безпеці та конфіденційності. Це не надто детально, і у вас не так багато варіантів, щоб керувати справами самостійно, але основи існують, тому вам не потрібно занадто хвилюватися.

Сервіс & Підтримка

Якщо натиснути кнопку “контакт”, вам нададуть номер телефону, електронну адресу та контактну форму, на яку можна вибрати. Багато платформ приховують свою пряму контактну інформацію, якщо вони навіть пропонують її, тому приємно бачити, що платформа надає вам кілька варіантів підтримки, не потребуючи полювання на них.

FunctionFox зобов’язаний відповідати на дзвінки та запити електронної пошти негайно, але лише в офісні години в США. Крім цього, це обіцяє повернутися до вас першою справою наступного робочого дня.

Ми ставимо це на тест із запитом про нашу проблему з новоствореними проектами, які не відображаються на екрані розкладу. У США пізно пішов вечір, коли ми поцікавились, тож наступного ранку ми очікували відповіді.

Відповідь, здається, не вистачає, але помилка, про яку ми повідомляли, була виправлена ​​наступного разу, коли ми ввійшли в систему, тому, можливо, співробітники служби підтримки чекали, щоб почути від розробників виправлення проблеми.

Щоб дізнатися про альтернативну платформу з швидкою підтримкою, ознайомтеся з нашим оглядом monday.com. Це наш улюблений інструмент у цій категорії.

Якщо натиснути меню довідки, з’являється спливаюча веб-сторінка з детальним текстовим описом сторінки, яку ви переглядаєте в інтерфейсі. Це рідкісний підхід і виглядає датовано, але ми виявили його ефективним. Деякі користувачі можуть віддавати перевагу відео чи зображенням, але текст детальний, тому ви отримуєте багато інформації.

Якщо ви шукаєте, у нього є відео керівництво, однак із декількома довгими детальними відео на YouTube, що показують вас навколо платформи.

Пошук чогось конкретного є складнішим, проте ми виявили, що ми намагаємося кілька разів знаходити речі безрезультатно. Це було ще серйозніше, тому що ми виявили, що речі не працюють, і ми підозрюємо, що були помилками.

ФункціяFox отримує хороший бал за своє обслуговування та підтримку. Є способи отримати допомогу, але вони не настільки ретельні, як могли б бути.

Вирок

FunctionFox має відмінні функції для відстеження витрат протягом декількох проектів і є чудовим інструментом високого рівня для менеджерів та керівників, щоб стежити за речами. Її управління завданнями обмежене, тому вам, мабуть, слід шукати в іншому місці, якщо це – ваша увага.

Наш список найкращого програмного забезпечення для управління проектами – чудове місце для початку, якщо ви хочете порівняти те, що там є. Прочитайте наш огляд ClickUp щодо продукту, який підходить до багатьох питань правильно, коли мова йде про базове управління завданнями.

FunctionFox виглядає добре. Це, як правило, привабливо і добре розроблено, але у нас виникли труднощі змусити його працювати так, як ми хотіли. Коли ми втратили, варіанти підтримки не запропонували достатньо, щоб допомогти нам повернутись на шлях.

FunctionFox пропонує щось відмінне від більшості платформ, які ми розглянули, але радимо спробувати його перед покупкою, щоб переконатися, що воно відповідає вашим потребам.

Якщо ви спробували FunctionFox, будь ласка, повідомте нам ваші думки в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me