Ага! Огляд – оновлено 2020 рік

Ага! Огляд

Ага – це гнучкий інструмент управління проектами, який відповідає ціні. Хоча функції роблять ціну вартий, ті, кому потрібно зосередитися саме на управлінні завданнями, можуть не бачити доданої вартості.


кращий проект-менеджмент-програмне забезпечення
Aha – це гладкий інструмент управління проектами та співпраця, орієнтований на розробку та маркетинг продукту. Існують його версії в обох областях, але вони не відрізняються за функціональністю. Це не дешево, але він пропонує багато, і в цьому огляді Аха ми розглянемо, чи його якість та особливості виправдовують здоровенну ціну.

Він має чіткі філософські принципи, причому “чуйний метод” чітко проступає на всьому веб-сайті. Дуже багато клієнтів довіряють Аха і своєму бізнесу. На ньому є сторінка з більш ніж 100 відгуками клієнтів, таких як Red Hat, Siemens та LinkedIn.

Ми були вражені побаченим, знайшовши багато корисних функцій та варіантів налаштування. Якщо ви можете дозволити собі Ага, це повинно бути на вашому радіолокаторі, оскільки він має один із найсильніших наборів функцій навколо та відсутність реальних слабких місць..

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Ага!

Особливості

Aha випускається у двох варіантах: Aha для маркетингу та Aha для продукту, які мають окремі області на своєму веб-сайті. Однак вони містять функції один одного, тому вам не потрібно занадто переживати, що вибрати. Це більше питання фокусу.

Ага має власну термінологію для опису структури своїх проектів. Окремі елементи, які часто називаються “завданнями” в іншому програмному забезпеченні, називаються “функціями”. “Дошка функцій” містить функції, розділені на “випуски”, кожен з яких має свій стовпець.

Якщо вам не подобається Aha lingo, ви можете змінити це. Ви можете перейменовувати сім його міток для різних типів функцій і називати їх якими завгодно. Це корисний варіант налаштування, а не той, який ми бачили в іншому місці, якщо ви не рахуєте програмне забезпечення з відкритим кодом, наприклад Redmine (читайте наш огляд Redmine).

Дошка функцій Aha схожа на представлення завдань на інших платформах. Вона включає в себе функції, відображені у вигляді карток, які можна змінювати за потребою.

Функції можна перетягувати зі стовпця на стовпчик, а також переміщувати вгору та вниз у межах стовпців, якщо ви хочете їх надати таким чином пріоритет. Вони також поділяються на кольорові категорії.

Праворуч стовпець для позапланових функцій, і ви можете додати більше категорій, як вам потрібно. Ви також можете перетворити його на просту дошку канбану з трьома колонками, якщо ви хочете. На це не спрямований Аха, тому, якщо це все, що вам потрібно, прочитайте наш огляд Асани простішої альтернативи. Якщо вам це подобається, наш посібник для початківців Асани допоможе вам добре почати.

Кожній функції в Аха може бути наданий список справ, який полягає в тому, як ви додаєте підзадачі. Ви можете коментувати їх, призначати комусь, додавати файли та класифікувати їх різними способами. Насправді так багато способів зробити це, що це стає заплутаним.

Функція може надати тип, статус, ціль, теги, ініціативу та оцінку Aha. Все це можна налаштувати, і ви можете додати нові поля з меню налаштувань. Налаштування виходить за рамки просто встановлення кольорів та тексту – кілька платформ пропонують це – і дозволяють додавати спеціальні кнопки для переходу з одного стану в інший.

Це означає, що ви можете налаштувати свій інтерфейс так, щоб він відображав звичні для вас робочі процеси та полегшував внесення однакових змін. Це також може допомогти новим користувачам зрозуміти, що їм робити далі.

Роботою та знаннями на платформі потрібно буде скористатися такими функціями, але є можливість її налаштувати, щоб зробити те, що потрібно вашому бізнесу. Якщо ви займаєтеся налаштуваннями, перегляньте наш огляд Podio. Podio дозволяє створювати власні шаблони, щоб налагодити роботу як ви хочете.

ага-погляди

Окрім звичайних представлень зображень на вкладках, є спадне меню, яке показує вам подання, які стосуються того, що ви дивитесь. Вони включають добір діаграм і таблиць, до яких можна отримати доступ одним натисканням кнопки. Це хороший спосіб візуалізувати свій проект альтернативними способами без необхідності нічого налаштовувати.

ага-табло

Додаткові функції Аха

«Оцінка Aha» – це система на основі балів, що складається з 10 балів для різних підкатегорій. Спочатку ми не продавали його, але потім зрозуміли, що це може бути відрегульовано, тож ви можете вибрати категорії. Ви можете використовувати Aha як спосіб оцінювання та ранжування будь-чого, від членів команди до програмного забезпечення для управління проектами.

ага-гант

Ви можете скористатися переглядом календаря Aha, щоб побачити, що з’являється у поточному місяці чи тижні. Існує також перегляд Ганта, який дає вам уявлення про часові шкали того, як завдання поєднуються. Ви можете перетягувати стрілки між елементами, щоб створити залежності та перемістити речі, щоб змінити графік.

ага-стратегія

Крім управління деталями проектів, ви можете отримати огляд високого рівня. Ага має стратегічний погляд, який показує вам ваш загальний план.

Як ви очікували, є багато для маркетингових людей, які оцінять “персони” та “конкуренти” Аха, що дозволяють визначити як типову аудиторію, так і конкуренцію. Існує багато можливостей для визначення цілей та планування речей, щоб розмістити ваші команди з маркетингу та розвитку на одній сторінці.

Aha інтегрується з багатьма платформами, включаючи Trello, Asana, Dropbox і Slack. Є понад 30 доступних, і оскільки Zapier є одним з них, ви можете отримати доступ до даних набагато більше. Ви також можете імпортувати дані безпосередньо з багатьох з них або з файлу .csv.

Якщо ви плануєте використовувати Trello, прочитайте посібник для початківців Trello, щоб дізнатися більше про нього.

Налаштування облікового запису Aha

Деякі функції Aha приховані в налаштуваннях його акаунта. Ви можете запросити нових користувачів, наприклад, звідти. Під час випробування ви можете додати скільки завгодно людей, але за них доведеться заплатити після закінчення судового процесу. Вам потрібно платити лише людям, які можуть вносити активні зміни, і можуть мати стільки глядачів, скільки ви хочете на своєму рівні Enterprise..

aha-add-користувачів

Існує журнал активності, щоб вести вкладки про те, хто що робив. Це корисно, якщо ви також маєте вимоги до аудиту, оскільки у вас є записи про все. Перегляньте наш огляд ProWorkflow, щоб дізнатися про іншу платформу з сильними функціями аудиту.

Щодо спілкування в команді, ви можете використовувати “трансляції” для додавання повідомлень у верхній частині екрана кожного користувача. Хоча Аха не має інтегрованого чату в реальному часі. Якщо ви хочете використовувати платформу, яка добре спілкується, прочитайте наш огляд Basecamp.

Ага включає планування потужностей та відстеження часу. Ви повинні ввімкнути їх у налаштуваннях, якщо хочете ними користуватися. Якщо ви хочете пильно стежити за фінансовою стороною речей, ви можете прочитати про ще один хороший варіант у нашому огляді Mavenlink.

Ви також можете завантажити спеціальний логотип та інший логотип для продовження .pdf-файлів. Однак існує не так багато варіантів візуального налаштування. Погляньте на наш огляд Taskworld, якщо ви хочете, щоб інструмент, який дозволяє додавати власні фони.

Аха не встановлює обмеження розміру файлу чи місця для зберігання, але нас підтримали, що це не інструмент спільного використання файлів, а використання зовнішньої служби є більш типовим. У цьому випадку може бути корисним перегляд нашої кращої статті для зберігання в Інтернеті для команд.

Є також мобільні додатки для Android та iOS, тому ви можете використовувати Aha де б ви не були.

Ага має так багато можливостей, ми ледь не мали місця для їх обговорення. Нас спокусило вибити бали за те, що їх було занадто багато, але ми цього не зробили. Ми відбили бали за відсутність засобів зв’язку, але це все ще залишає Аха відмінною оцінкою.

Ага! Огляд функцій

Ага! Логотипwww.aha.io

Починається від $ 492 за місяцьВсі плани

Особливості управління

Завдання

Підзадачі

Управління залежністю

Спеціальні фони

Інші параметри налаштування
Спеціальний логотип

Обмеження кількості команди
5

Місце для зберігання
Необмежений ГБ

Загальні

Оплата
Кредитна картка, виставлення рахунків на щорічних планах із 5+ користувачами

Приймає криптовалюту

Підтримка мобільної ОС
iOS, Android

Безкоштовний період випробовування
30 днів

Безпека

Двофакторна аутентифікація

Шифрування
AES-256

Сертифікація SOC

Підтримка

Чат в прямому ефірі

Електронна пошта / контактна форма

Підтримка телефону

Зручність у користуванні

Початок роботи легко, а реєстрація займає всього кілька хвилин. Вам надають можливість запросити колег, а потім запитають, як ви хочете розпочати роботу. Більшість програм направляють вас через вступний процес або просто кидають вас у глибокий кінець, тож вам буде освіжено запропонувати вибір.

ага-запросити

Ви можете поговорити з експертом або отримати підтримку з самого початку, а також переглянути відео, що пояснює основи. Щоб розпочати роботу з додатком, ви можете почати з нуля або вибрати попередньо заселений демо-проект. Елементи в демонстраційній версії дають вам основу для основ Aha та допоможуть навчити вас про її особливості.

ага-демо

Ми обрали для роботи через його підручник, який покроково підходив до того, щоб показати вам, що робити. Одного разу нам сказали додати більше стовпців, “прокручуючи вправо”, що, здається, не було правильним. Ми можемо зрозуміти, як це зробити – натиснувши кнопку додати стовпчик, – але це було дивовижною помилкою, враховуючи ціну Аха.

Підручник зник і після цього, тому ми не змогли виконати всі кроки, хоча поради з’явились пізніше під час перегляду інструменту.

Наші перші враження від його використання полягали в тому, що все працювало добре. Він виглядає функціонально, а не привабливо, але його інтерфейс вдається передати велику кількість інформації. Є багато елементів керування, але інтерфейс чуйний, і ви можете пограти, щоб розібратися в речах, не турбуючись про те, що воно піде не так.

Розділів є дуже багато, і це заплутано намагається зрозуміти, як вони поєднуються, особливо спочатку. З цього приводу ви можете налаштувати все, тому навіть якщо вам не подобається підхід, який приймає Аха, ви можете налаштувати його так, щоб він працював, як вам потрібно.

Окрім того, що все перейменовувати, ви можете вибрати, які елементи навігації відображатимуться, тому ви можете впорядкувати його, позбувшись усього, чого не хочете. Якщо ви проводите час з Ага, ви можете зробити це набагато більш зосередженим.

Якщо ви хочете, щоб продукт з інтерфейсом, який робить складність здається простим, перегляньте наш найкращий в класі інструмент управління проектами в нашому огляді monday.com.

В Аха дуже багато ділових мов та маркетингових мов, які дехто сподобається, а інші знайдуть непоганий, але ви можете повернути інструмент подалі від нього, якщо він вам не подобається..

Його веб-сайт дає якість і є мрією рецензента, надаючи нам всю інформацію, яку ми шукаємо, і полегшує пошук речей. Були часи, коли ми хотіли знати, як щось робити, але ми могли знайти те, що нам потрібно, шукаючи його базу знань.

Ми з’ясували, що Аха працював добре, але ціна не була дуже чіткою, без помилок, і ціна спонукала нас до цього. Це все ще добре, але окремі компоненти добре працюють, незважаючи на те, що загальна структура потребує часу, щоб розібратися. Тут виходить хороший бал.

Вартість

Ага отримує багато права, але це коштує за вартістю, коли ціна Aha коливається в межах від 59 до 149 доларів США на користувача на місяць (і це знижка 20 відсотків на оплату щорічно). Це найдорожча платформа, яку ми подивилися.

У планах Enterprise і Enterprise + ви маєте платити лише за учасників та власників продуктів. Ви можете мати стільки глядачів і рецензентів, скільки вам подобається, тому подумайте про це, вирішуючи, на якому рівні рухатися. Можливо, Enterprise може бути для вас вигіднішим, ніж рівень Premium.

Якщо ви шукаєте щось дешевше, ви не можете зробити набагато краще, ніж Freedcamp (читайте наш огляд Freedcamp), але майже все в наших оглядах програмного забезпечення для управління проектами дешевше, ніж Aha.

Аха пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, не вимагаючи картки, тому у вас є достатньо часу, щоб все перевірити і прийняти рішення.

Він випускається у двох ароматах: один для розробки продукту та один для маркетингу. Ви повинні вибрати його під час реєстрації, але ви можете спробувати або якщо ви передумаєте пізніше. Оскільки ви можете перемикатися між їх функціями, вам не потрібно втрачати сон, над яким вибирати.

Ага це занадто дорого, щоб тут добре забити, але ви отримуєте те, за що платите. Це високоякісна платформа.

Безпека & Конфіденційність

Aha має повний набір функцій безпеки та конфіденційності, включаючи все, що ми шукаємо в цій галузі. Розділ безпеки на його веб-сайті злякався від будь-якого потенційного злочинця.

Він використовує SSL для захисту вашого сеансу входу, шифрує дані під час транзиту за допомогою 128-бітового AES та використовує 256-бітний AES для спокою даних на своїх серверах.

Що стосується сертифікацій, вона має найсильніший вибір, який ми бачили в інструментах управління проектами. Він має три типи сертифікації SOC, сертифікати ISO та ще кілька.

Він відповідає ЄС-США. Щит конфіденційності та Загальне положення про захист даних, про які ви можете прочитати більше в нашій статті GDPR.

Крім того, він пропонує двофакторну автентифікацію, яка надає вам додатковий рівень безпеки, якщо ваш пароль буде порушений. Прочитайте нашу статтю про двофакторну автентифікацію, щоб дізнатися більше про неї. Ви також можете використовувати єдиний вхід через SAML 2.0 або Google.

Він застосовує антикорупційні, анти-хабарницькі та навіть анти-рабські практики. Ви не можете надіслати його персоналу подарунок, не пройшовши суворий процес. Якщо ви турбуєтесь про те, щоб ваші конкуренти платили за перегляд вашої інформації, Aha – хороший вибір.

Дані центри захищені цілодобово навченими охоронцями, які, хоча це не так, ми вважаємо добре озброєними.

Ті, хто має план Enterprise +, також можуть скористатися контролем доступу до IP, що зіпсує день багатьох потенційних хакерів. Прочитайте нашу статтю про безпеку веб-сайту, щоб дізнатися більше про заходи, які можна вжити для запобігання кіберзлочинності.

Ми даємо тут найкращі оцінки Aha і вважаємо це найкращим у класі для безпеки та конфіденційності. Він охоплює кожну базу і йде далі, ніж ми очікували на кожну перевірку.

Сервіс & Підтримка

Якщо ви застрягли і хочете зв’язатися з Aha, ваш перший варіант – це проста контактна форма, яка доступна у всій програмі і дозволяє легко надсилати запит. Є також адреса електронної пошти, якщо ви бажаєте зв’язатися безпосередньо з компанією.

Його підтримка обіцяє повернутися до більшості питань протягом години, і коли ми поставимо це на тест, з питанням про місце для зберігання, він відповів всього за 25 хвилин, підтвердивши, що це добре, як і його слово. Його відповідь також була детальною та корисною, що виходить за рамки простої відповіді на наш запит.

Ми були розчаровані, що його відома кнопка «розмова з експертом» призвела лише до форми контакту, а не до того, щоб дати нам можливість спілкуватися в прямому чаті, але з підтримкою цієї швидкості, яка не є такою великою проблемою. Якщо ви віддаєте перевагу чат наживо, подивіться наш огляд Wrike.

Якщо ви віддаєте перевагу допомагати собі, на веб-сайті служби підтримки Aha є великий вибір довідкових матеріалів для вас. У його базі знань є десятки статей, у яких можна шукати, і в ній є гарний діапазон відеоінструкцій. Детальні нотатки до випуску також повідомляють про нові функції.

Його сторінка спільноти дозволяє задавати питання. Однак не всі вони отримують відповідь. Також є портал ідей, тож ви можете повідомити команду Аха, чи є у вас пропозиції. Ви також можете голосувати за ідеї інших людей.

Існує сторінка, на якій відображається тривалість роботи та статус послуг Aha, що також корисно знати.

Ага тут добре забиває, бо його команда реагує швидко та точно, і вона робить відмінний вибір доступних матеріалів підтримки.

Вирок

Аха – це преміальний продукт з ціною, яка відповідатиме, але багато речей виходить правильно. Це відчувається як щось, за що ви заплатили хороші гроші.

Він має видатні функції безпеки та конфіденційності та пройшов додаткову милю для збереження ваших даних. Якщо ви хочете скористатись послугою з вичерпним вибором сертифікатів, ви не знайдете багато кращих варіантів, ніж Aha.

Інтерфейс теж міцний, і хоча до його складності та жаргону потрібно звикати, ви можете налаштувати все, щоб він працював так, як вам хочеться.

Він не настільки зосереджений на нітрадній складності управління завданнями, як інші інструменти, але робить фантастичну роботу, щоб ви могли планувати речі на різних рівнях і бачити, як вони поєднуються разом. Якщо ви просто хочете зосередитись на управлінні завданнями, зайвих витрат не варто, але якщо ви цінуєте, щоб люди поділяли бачення вашого проекту згори вниз, то це може бути ідеальним.

Ми рекомендуємо перевірити його пробну версію, щоб переконатися, що вона добре підходить перед початком вчинення, оскільки її диференціальні функції задовольняють конкретну аудиторію. Ті, хто їм не потрібен, зможуть знайти більше підходящого для нашого списку найкращих програмного забезпечення для управління проектами.

Якщо ви спробували Aha, будь ласка, поділіться своїми думками з цього приводу в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map