Огляд Woelkli – оновлено 2020 рік

Огляд Woelkli

Woelkli – це відмінна послуга зберігання хмар, яка пропонує захист, простоту використання та швидкість. Однак це пов’язано з недоліком того, що плани мають невелику гнучкість і досить дорогі. Прочитайте наш повний огляд Woelkli для деталей.


Огляди хмарного зберігання

Woelkli заснований на Nextcloud, це програмне забезпечення, яке допомагає вам створити та підтримувати власне хмарне сховище. Створення власної хмари має такі переваги, як надання контролю над нею та можливість збереження конфіденційності. Якщо вас цікавить така ІТ-акробатика, прочитайте нашу найкращу статтю про інструменти для зберігання хмарних технологій.

Штаб-квартира Woelkli знаходиться у Швейцарії, де є найкращі закони про конфіденційність у світі. Оскільки він базується на Nextcloud, сервіс має потужні можливості безпеки. Крім того, набір нативних програм та інтеграцій робить його хорошим варіантом для тих, хто хоче співпрацювати.

Веб-клієнт працює добре та є інтуїтивно зрозумілим та привабливим. Те саме можна сказати і для мобільного додатка, але клієнту для настільних ПК потрібна робота. Woelkli має сильні функції безпеки, такі як шифрування нульових знань. Її швидкість синхронізації теж швидка. Однак ціна не серед її сильних сторін.

Woelkli – одна з найдорожчих послуг на ринку. Це в поєднанні з тим, що він не пропонує багато місця для зберігання, робить це поганим значенням.

У огляді Woelkli ми збираємось детальніше про послугу, тому дотримуйтесь нас, якщо хочете дізнатися більше про неї. В іншому випадку зверніться до найкращого порівняння хмарного сховища щодо альтернатив.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Woelkli

Особливості

Основні особливості будь-якого хмарного рішення для зберігання даних – синхронізація та обмін. Синхронізація з хмарою дозволяє уникнути втрати файлів на несправності на жорсткому диску, а спільне використання допомагає надсилати їх іншим людям. Ми детальніше розглянемо, як Woelkli вирішує проблеми в розділі нижче. Тут ми розглянемо функції, які не є поширеними серед хмарних служб зберігання даних.

Woelkli не інтегрується з Office Online чи офісним пакетом Google, але працює з їх колегами, OnlyOffice Online Editor та Інтернет-офісом Collabora. Ці сервіси перетинаються на багатьох функціях, але вони відрізняються щодо підтримуваних форматів. Залежно від форматів, які ви використовуєте, вам знадобиться лише один з них.

Офіс, що працює тільки в woelkli

Це щастило, бо вам доведеться заплатити, щоб інтегрувати їх у Woelkli. Інтернет-офіс Collabora складає 20,12 доларів на місяць за 20 одночасних з’єднань. OnlyOffice Online Editor Community Edition надає однакову кількість підключень за ту ж ціну. Інтернет-редактор OnlyOffice Online Editor пропонує 50 підключень за $ 80,49 на місяць.

woelkli-колабора-онлайн

Ви можете знайти послуги, які не вимагають платити за онлайн-редакторів, у нашому списку найкращих хмарних сховищ для співпраці.

woelkli-photo-preview

Ви можете попередньо переглянути фотографії в приємному, базовому попередньому програмі, який легко використовувати. Веб-додаток також дозволяє створювати альбоми та ділитися ними з друзями та родиною. Ви також можете відтворювати відео. Якщо вам потрібно зберегти багато фотографій та відео, прочитайте наш довідник щодо найкращого онлайн-сховища для фотографій та відео.

Якщо вам потрібні додаткові варіанти, включаючи офлайн-організатори фотографій, ознайомтеся з нашою найкращою статтею із програмного забезпечення для управління фотографіями.

Woelkli не потрапляє на всі позначки, коли мова йде про мультимедіа, оскільки він не може відтворювати аудіофайли, тому любителі музики повинні проконсультуватися у нашому кращому хмарному сховищі щодо списку музики для альтернативної послуги.

Однак версія доступна. Це дозволяє перевертати свої файли до попередньої версії, якщо ви зробили помилку або виникла корупція через зловмисне програмне забезпечення.

нотки woelkli

Woelkli поставляється з інтегрованою програмою Notes, до якої можна отримати доступ від веб-клієнта. Його параметри є основними, тому він не може відповідати програмам у нашій найкращій статті про додатки для заміток. Microsoft OneNote інтегрується з Microsoft OneDrive і є найкращим вибором у цьому списку. Детальніше про це читайте в нашому огляді Microsoft OneDrive.

Ви також можете працювати з завданнями за допомогою програми Завдання. Це дозволяє створювати, редагувати та синхронізувати їх. Крім того, ви можете встановити нагадування, позначити завдання як важливі та додавати до них коментарі. Завданнями можна ділитися між користувачами, які належать до одного і того ж багатокористувацького облікового запису.

Woelkli працює з WebDAV, тому ви можете отримати доступ до своїх файлів без синхронізації. За допомогою WebDAV ви отримаєте доступ до свого облікового запису як віддалений диск, щоб ви могли дістатися до них, не завантажуючи їх локально. Це корисно, коли вам потрібно заощадити місце. Якщо ви не знайомі з WebDav, ознайомтеся з посібником із WebDAV.

Якщо у вас багато контактів і вам потрібен спосіб їх збереження, ви можете скористатися програмою “Контакти”. Окрім збереження їх, ви можете організувати та синхронізувати їх між настільним та мобільним пристроями. Ви можете зробити те ж саме для подій за допомогою програми Календар. Якщо у вас багато файлів, ви можете шукати їх за допомогою панелі пошуку.

Ціноутворення

У Woelkli є безкоштовний план зберігання 1 Гб, який не дозволяє приєднатися до служб у нашій найкращій статті безкоштовного хмарного зберігання. З цього приводу, достатньо відчути послугу і вирішити, чи працює вона для вас.

Ціни на однокористувацькі та багатокористувацькі плани не включають 7,7% ПДВ. Плани передплати для одного користувача є одними з найдорожчих на ринку.

За 10 Гб місця для зберігання потрібно витратити 7,54 долара. pCloud Premium 2 ТБ забезпечує 2 ТБ місця для зберігання в еквіваленті 8 доларів на місяць, якщо ви платите за рік вперед. Детальніше про це читайте в нашому огляді pCloud.

Наступний план Woelkli, рівень C2, вдвічі збільшує ціну і збільшує ваш обсяг пам’яті в п’ять разів до платових 50 Гб. Інші плани не покращуються.

Бізнес-плани теж дорогі і не пропонують достатньо місця для зберігання бізнесу. Перший план починається від 10 ГБ за 402,45 доларів на рік, або 33,53 доларів на місяць, що може бути достатньо для одного бізнес-користувача, який в основному працює з документами. Рівень C6 забезпечує 100 Гб, але це 8 доларів на місяць більше. Найбільший план дає 500 ГБ і коштує $ 83 на місяць.

Отримати необмежену кількість користувачів за фіксованою ціною – це гарна угода, але Woelkli не забезпечує багато місця. Коли багато користувачів грають, те, що пропонується мало пам’яті, швидко закінчиться. Інші послуги хмарного зберігання бізнесу дозволяють платити за кожного користувача, що може бути дорожче, якщо їх у вас багато, але це також більш гнучко. Вони також пропонують більше місця для зберігання.

Один із таких послуг – Sync.com. Його план Business Pro коштує 5 доларів на кожного користувача і забезпечує кожному 1 ТБ місця. Детальніше про плани Sync.com ви можете прочитати в нашому огляді Sync.com. Якщо у вас є багато користувачів, яким потрібно співпрацювати, краще проконсультуватися з нашими найкращими файлами для синхронізації корпоративних файлів та поділитися списком постачальників послуг..

Якщо ви не знаєте, які функції вам потрібні, наш найкращий посібник із зберігання хмар допоможе вам вибрати послугу.

Простота використання

woelkli-web-клієнт

Веб-клієнт Woekli привабливий, інтуїтивно зрозумілий та простий у використанні. Це також швидко. Щойно ви отримаєте доступ до нього, ви побачите свої файли у списку або сітці. Це тому, що додаток Файли вибрано за замовчуванням. Ви можете перемикатися між додатками, використовуючи список у верхньому лівому куті. Додатки на ньому можуть показувати вашу діяльність, галереї, контакти, календар, нотатки та завдання.

Якщо у вас є додаток Файли, меню зліва дозволяє переходити між усіма файлами, останніми файлами, вибраними та спільними публікаціями. У верхньому правому куті є меню облікового запису, сповіщення, контакти та панель пошуку, яка починає пошук, як тільки ви починаєте вводити текст.

Кнопка плюс дозволяє завантажувати файли або створювати папку чи текстовий файл. Ви також можете завантажувати за допомогою перетягування, але це не завжди працювало для нас. Для виконання дій над окремим файлом потрібно натиснути три крапки та вибрати дію. Це прекрасний підхід, але ми віддаємо перевагу більш швидкому методу клацання правою кнопкою миші на файл або папку.

Ви можете зробити те ж саме для кількох файлів або папок, вибравши їх і обравши дію зверху.

woelkli-desktop-client

Використання настільного клієнта – інша справа, оскільки Woelkli базується на Nextcloud, і для цього потрібно виконати додаткові кроки. Після встановлення Nextcloud вам потрібно буде підключитися до Woelkli. Ви робите це, вводячи адресу сервера Woelkli, своє ім’я користувача та пароль. Посібники для різних операційних систем доступні на цій сторінці.

Хоча етапи підключення прості, деякі основні користувачі можуть скористатися більш простим підходом. Ви можете отримати його за допомогою MEGA, який пропонує хороший досвід користувача, незалежно від клієнта, яким ви користуєтесь. Дізнайтеся більше про це в нашому огляді MEGA.

Клієнт Woelkli дотримується загальної моделі синхронізації, яку розробив Dropbox, а це означає, що вона містить піктограму системного трея та папку синхронізації. Ви можете клацнути правою кнопкою миші піктограму лотка, щоб відкрити меню, яке дозволяє відкрити папку синхронізації Nextcloud або веб-клієнт. Ви також можете отримати доступ до програм від веб-клієнта, переглянути останні зміни та призупинити синхронізацію з того самого меню.

Відкривши клієнт, ви зможете побачити, яке з’єднання встановлено. У цьому випадку це єдине з’єднання з Woelkli. Додаток легко переміщуватися за допомогою вкладок у верхній частині, де відображаються ваші з’єднання, діяльність, загальні налаштування та мережеві настройки.

woelkli-mobile-client

Додаток для смартфона схожий на додатки інших хмарних служб зберігання даних. Після його відкриття ви побачите список усіх своїх файлів і папок, а також піктограму плюс, яка дозволяє завантажувати файли, робити фотографії та завантажувати їх та завантажувати вміст з інших програм.

Ви можете використовувати значок burger зліва для доступу до своїх акцій, сповіщень, фотографій, налаштування автоматичних завантажень, перегляду видалених файлів та іншого.

Файлообмінник & Синхронізація

woelkli-веб-акція

Ви можете обмінюватися файлами, використовуючи Інтернет, настільний ПК або мобільні клієнти. Веб-клієнт дозволяє обмінюватися файлами, запрошуючи користувачів та встановлюючи відповідні дозволи та параметри. Ви можете зробити те ж саме, створивши посилання. Єдиний дозвіл на файл – “може редагувати”, але ви можете відключити завантаження, що імітує дозвіл “лише для перегляду”. Папки використовують однакові параметри.

Ми вважаємо за краще мати параметри дозволу в окремому вікні, щоб користувачам було простіше їх налаштувати.

Ви можете посилити захист файлів, встановивши також пароль або термін дії. Ви також можете прикласти нотатку до одержувача. Якщо вам більше не потрібно посилання для завантаження, ви можете його видалити.

Сторінка “Поділитися” показує, чим ви поділилися з іншими, чим поділилися з вами інші, чим поділилися за посиланням та видаленими спільними публікаціями.

Щоб надати спільний доступ до папок або файлів за допомогою настільного клієнта, перейдіть у папку синхронізації та клацніть правою кнопкою миші файл або папку, якими ви хочете поділитися. Потім виберіть у меню один із варіантів, що відповідають Nextcloud. Ви можете скопіювати своє посилання у буфер обміну, надіслати його електронною поштою або поділитися з клієнтом безпосередньо, що дозволяє використовувати ті самі варіанти з веб-клієнта.

Майте на увазі, що для спільного доступу потрібно мати контакти на Nextcloud.

Мобільний додаток дозволяє створити посилання, щоб скопіювати та вставити її, або запросити користувачів або групи. Ви також можете використовувати будь-яку сумісну програму зі свого смартфона для надсилання посилання на спільний доступ.

woelkli-desktop-sync

Ви можете використовувати настільний клієнт для синхронізації кожного файлу чи папки з хмари або лише декількох. Крім того, ви можете вибрати, які папки з вашої файлової системи ви хочете синхронізувати з хмарою. Зробити будь-яку операцію легко, але це можна зробити більш елегантно.

Ми намагалися синхронізувати тестову папку, але ми отримали помилку, яка сказала, що у нас недостатньо місця для зберігання, навіть якщо ми це зробили. У нас не виникало завантаження тієї ж проблеми через веб-клієнт. Інші файли, крім нашої тестової папки, були синхронізовані без проблем. Щоб побачити, як інші хмарні служби зберігання даних обробляють, прочитайте нашу кращу хмарну пам’ять для спільного використання.

Швидкість

Woelkli зберігає ваші файли на серверах у Швейцарії. Через це ваша швидкість передачі буде залежати не тільки від вашого постачальника послуг Інтернету, але і від того, наскільки ви близькі до альпійських лугів.

Ми були порівняно близькими порівняно з більшістю світу, коли ми проводили тести на Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с..

Завантаження зайняло більше часу, ніж теоретично, і склало в середньому 25 хвилин, що все ще досить швидко. Швидкість завантаження була ще кращою, тактируючи в середньому хвилину і 20 секунд, що є одним з найкращих результатів тестування.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:25:0000:25:3200:25:16
Час завантаження00:01:1800:01:2100:01:20

За замовчуванням Woelkli завантажує та завантажує файли, не обмежуючи пропускну здатність. Якщо у вас обмежений план або вам просто потрібно обмежити пропускну здатність, щоб збільшити системні ресурси, ви можете зменшити свої швидкості, перейшовши на вкладку “мережа” клієнта..

Woelkli не використовує синхронізацію на рівні блоків, оскільки це заважатиме впровадженню нульових знань.

Безпека

Наявність належної безпеки не є обов’язковою, оскільки в Інтернеті багато кіберзлочинців. Безпека Woelkli базується на особливостях Nextcloud, які є грізними. Головне серед них – шифрування знань із нульовим знанням, а це означає, що Woelkli не може читати ваші файли. Щоб знайти інші сервіси з нульовим знанням, прочитайте нашу кращу статтю хмарних служб зберігання знань.

За замовчуванням Woelkli відключає відновлення пароля, щоб відповідати вимогам нульових знань. Якщо ви хочете відновити свій пароль, вам слід включити можливість зробити це на сторінці “безпека” налаштувань вашого облікового запису. Якщо ви зробите це, ви більше не будете захищені приватним шифруванням.

Woelkli використовує протокол TLS для захисту файлів, що перебувають під час транзиту, від переступів, таких як атаки “людина-в-середині” та 256-бітове шифрування AES, яке сканує ваші файли в спокої..

Woelkli також має двофакторну аутентифікацію. Це відмінна можливість зупинити зловмисників, які вкрали ваш пароль, доступу до вашого облікового запису. Ви також можете попросити пароль та одноразовий ключ, що базується на часі, щоб увійти. Втім, ви не повинні на нього покладатися. Натомість слід переконатися, що у вас є надійний пароль.

Користувачі Pro можуть сканувати свої файли за допомогою ClamAV для захисту своїх пристроїв від вірусів, троянів тощо.

Конфіденційність

Oriented.net є власником Woelkli, і його політика конфіденційності говорить про те, що збирати особисту інформацію потрібно лише тоді, коли ви подаєте запит через одну з його заявок, дзвоните, щоб дізнатися більше про його послуги чи продукти або спілкуватися з його технічною підтримкою..

Oriented.net ні за яких обставин не продає та не розголошує особисту інформацію стороннім афілійованим особам або асоційованим особам, за винятком випадків, коли законодавство вимагає для захисту своїх прав та власності.

Оскільки Woelkli базується на Nextcloud, ми також перевірили політику конфіденційності Nextcloud. У ній написано, що файли Nextcloud, що є основою Woelkli, спілкуються лише з серверами і не надсилають дані на nextcloud.com.

Nextcloud також відповідає Загальному регламенту щодо захисту даних, парасольовому закону про конфіденційність для громадян ЄС. Ви можете дізнатися більше про це у нашому посібнику з GDPR.

Оскільки Woelkli використовує приватне шифрування, тобто ваші файли шифруються вашим власним приватним ключем шифрування, він не має доступу до вмісту ваших файлів. Крім того, він говорить, що не ділиться будь-якою особистою інформацією, яку ви надаєте третім сторонам.

Приватне шифрування – найкращий спосіб забезпечити вашу конфіденційність, але ми все-таки хотіли б ознайомитись із спеціальною політикою конфіденційності, яка детально та легко читається, щоб користувачі могли переконатися, яку інформацію збирає Woelkli та як вона її використовує. Хорошим прикладом такої політики є політика конфіденційності Tresorit. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Tresorit.

Обслуговування клієнтів

woelkli-help

Woelkli не пропонує підтримки безкоштовним користувачам, але він надає підтримку телефону та електронної пошти у робочий час для користувачів Pro. Перш ніж зв’язатися безпосередньо з Woelkli, ви можете використати його FAQ та посібник користувача Nextcloud, щоб визначити відповідь на своє питання. Поширені запитання є лаконічним, але легким для читання, і він допоможе вам у поширених проблемах. Хоча корисні будуть відповіді із зображеннями чи відео.

Посібник Nextcloud розділений на категорії, щоб полегшити пошук відповідей на ваші запитання. Якщо це не допомагає, зліва ви можете шукати рядок пошуку. Ми хотіли побачити спеціальні статті для Woelkli, хоча, як і багато інших хмарних служб зберігання даних, хоча.

Ми зв’язалися з технічною підтримкою як безкоштовний користувач і отримали відповідь через пару днів. Це повільна реакція, але слід очікувати, враховуючи, що Воелклі каже, що не надає підтримку на безкоштовному плані.

Вирок

Woelkli – це сильна послуга, яка має кілька недоліків. Він має гідне обслуговування клієнтів, включаючи підтримку електронної пошти та телефону. Ці два варіанти доступні лише платним клієнтам. Платні плани – найбільший недолік Woelkli, оскільки це одна з найдорожчих послуг на ринку.

Можна сказати, що ціна є виправданою, враховуючи її сильний набір функцій, але це буде закривати очі на послуги, які відповідають або перевищують її можливості, не змушуючи платити руку і ногу та надавати безкоштовні додатки для співпраці. При цьому чудово, що Woelkli пропонує приватне шифрування разом з іншими функціями безпеки. Його швидкості передачі теж чудові.

Також доступні хороші можливості спільного використання та контролю вмісту, а також необхідні функції синхронізації. Користувальницький досвід Woelkli також задовільний, тому що веб-клієнт легко використовувати.

Що ви думаєте про Woelkli? Чи це виправдовує свою високу ціну чи збираєтесь шукати рішення з кращою цінністю? Ви можете ознайомитися з нашими відгуками про зберігання у хмарі, щоб знайти його. Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map